A NDEGEEST Bakker gemeente, Oegstgeest GIE/HEEIVTE IEKE/HIEE fa Rijksuniversiteit Leiden teamcoördinator v/m aktiviteiten- begeleider m/v ZATERDAG 23 MEI 1992 22' ivku'iiimiifiWiiimuti'iiita'fïfMiiï'/iMW fJ<* MX)/b^4 bW'' uitgebreide proeflessen en werkbezoek voor de opleiding tot psychiatri sche verpleegkundige Maandag 1 juni a.s. 19.00-21.30 uur Woensdag 3 juni a.s. 19.00-21.30 uur Zaterdag 6 juni a.s. 10.00-15.00 uur Aanmelding: Langeveld, centrum voor psychiatrie Noord wijk/Noord wijkerhout Afdeling praktijkopleiding of de dienst personeelszaken organisatie Tel. 02523-79579 Wanneer bij jou de gedachte speelt om eens geheel iets anders te gaan doen en denk je daarbij speciaal aan de hulpverlening in de psychiatrie, dan is dit een mogelijkheid. De theoretische praktijkvoorbereidende periode kan het eerste jaar vanuit je huidige baan. 's avonds worden gevolgd. Praktische inkomensproblemen vervallen daarmee. De opleidingskosten dragen wij; je wordt uiteindelijk onze kollega. Prikkelt deze uitnodiging, meld je dan aan voo lessen en het werkbezoek. Je krijgt dan zeker van wat deze B opleiding gaat inhouden. (ki samenwerking met Synopsis te Noordwijkerhout) de proef- sn goed beeld Langeveld Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? medewerk(st)er voorlichting (19 uur) Algemene informatie: De sectie bestuurszaken telt 6 medewerk(st)ers en adviseert zowel het gemeentebestuur als de ambtelijke organisatie over vele aangelegenheden waarbij een juridische inbreng vereist is. Het takenpakket van de sectie zal worden uitgebreid met deze nieuwe functie. Functie-Informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal een voortrekkersrol gaan spelen in de in- en externe voorlichting bij de gemeente Alkemade. Het gaat In het kort om uitvoering van de volgende werkzaamheden: - het verzorgen van gemeentelijke pagina in net plaatselijke huis-aan-huis blad; - mondi het publiek; - het onderhouden van contacten met de media; - het vormgeven aan en opstellen van voorlichtingsmateriaal. Daarnaast kunnen andere op de sectie voorkomende werkzaamheden tot het takenpakket behoren. Functie-eisen - een bij de functie passende middelbare opleiding op vormgevings- en communicatiegebied (b.v. NIMA-A); - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen. Enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f. 1.754,50 bruto per maand, afgeleid van het maximumsalaris van niveau 6 bij een 38-urige werkweek. Het gaat hier om een nieuwe functie. Het definitieve functieniveau zal t.z.t. door functiewaardering worden vastgesteld De gebruikeli|ke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers Personen in de zin van deze wet, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u bellen naar de chef van de sectie bestuurs zaken, de heer mr. J. Oerlemans (tel. 01713-27211) of met de chef van de afdeling algemene zaken. dhr. C.J.M.W. Wassenaar (tel. 01713-27215). Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijft u dan uw sollicitatiebrief (binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad) aan het colleqe van burgemeester en wethouders van Alkemade. Postbus 12370 AA Roelofarendsveen Wij zoeken voor ons makelaarskantoor een adm. assistente voor diverse werkzaamheden - Meao/Havo opleiding Makelaardij Van Beukering, OPROEP Eurodidakt, een schriftelijke onderwijsinstel ling met ruim 30.000 cursisten per jaar, vraagt thuiswerkende REDACTEURS m/v t.b.v. het corrigeren van zetwerk, plakproeven en het aanvragen van foto's en illustraties. Belangstelling? Schrijf een kort briefje aan de directie van Eu rodidakt, Schuttersveld 4, 2316 ZA LEIDEN Vakgroep Klinische Oncologie van de Faculteit der Geneeskunde SECRETARESSE (VIM) (38 uur p/w. vacaturenumer: 2-10l/l 158) Onderwijsadministratie van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid ENTHOUSIASTE SCHOOLVERLATER (VIM) (38 uur p/w. vacaturenummer 2-123/1158) Taak: algemene secretariële ondersteuning tb.v. de wetenschappelijke staf, zoals: - bijhouden van de agenda's; - verzorgen van de dagelijkse post; - voorbereiden, notuleren en verslagleggen van vergaderingen; - verzorgen van de correspondentie m.b.L patiëntgebonden onderzoek; - bijhouden van het archief; - algemene typewerkzaamheden. Vereist: - HAVO; - (medisch-)secretaresse-opleiding; - ervaring met tekstverwerkende programma's; - goede kennis van de Engelse taal; - kennis van de medische terminologie; - bij voorkeur ervaring in medisch secretariaatswerk. Salaris maximaal 3.175,bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof dr. F.J. Cleton. tel. 071- 263464. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Plv. Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, S.J. Beurze, AZLgebouw I.K5-32, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. zonder computervrees, die teamverband kan werken. Het werk omvat de volgende taken: - verstrekken van informatie aan de balie en via de telefoon; - het geautomatiseerd verwerken van gegevens; - corresponderen in het Nederlands en de moderne talen. Wij zoeken iemand: - op HAVO/MEAO-niveau; - met goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 2.923.bruto per maand. Aanstelling afwezigheid van een van de medewerksters. Inlichtingen bij: F.H.M. Habraken, hoofd onderwijsadministratie, tel. 071-277860. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan. Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid. Hugo de Grootstraat 27. Postbus 9520, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Rijks Universiteit Leiden. I I I I I I I I l'~ algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat Endegeest, is een actief zieken huis. vlak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Endegeest is een gemeentelijk ziekenhuis. De rechtspositie is afge stemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. Voor deze functie geldt bij aan stelling inschaling in schaal 8, mini mum f 3.259,- maximum f 4.402,- bruto per maand fulltime. Schaal 9 (max. f5.057,-) is bereikbaar. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (een van) deze groepen te behoren wordt met name verzocht te sollici teren. Telefonische informatie bij de heerJ.W.A. Kerkman, sectorhoofd, telefoon 071 - 1795 54 Schriftelijke sollicitaties vóór 6 juni a.s. sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. team Personeel, Organisatie en Opleidin gen, postbus 1250, 2340 BG In de sector Ouderenpsychiatrie (172 bedden) vindt opname, vervolgbehandeling, verblijf en verzorging plaats van oudere psy chiatrische patiënten. De sector telt 7 teams met elk een eigen doel stelling. Binnen het team Weidepaviljoen (32 bedden) verblijven oudere psy chiatrische bewoners aan wie intensieve verzorging gegeven wordt. Naast de aandacht voor de psychiatrische problematiek wordt er ge streefd naar instandhouding en bevordering van ADL-functies en een prettige woonomgeving voor de bewoners. Er wordt gewerkt volgens het mentorschapsmodel. Voor de Weidepaviljoen vragen wij een ff voor 36 uur per week. De teamcoördinator geeft leiding aan het team, zorgt voor een goed werkklimaat, ontwikkelt het afdelingsbeleid en draagt zorg voor de uitvoering. De teamcoördinator vervult binnen het eigen team bepaalde uitvoerende taken. Voor deze functie komen in aanmerking kandidaten met een relevante opleiding op HBO-niveau (bij voorkeur A/B-verpleegkundige, HBO- V). Aanvullende managementopleiding en/of ervaring in leidinggeven strekt tot aanbeveling. Van de kandidaten verwachten wij vaardigheden om teamprocessen te kunnen sturen en een verdere ontwikkeling van het team tot stand te brengen. Doel hierbij is het vormgeven aan een visie op zorg waarin mentorschap en zorg op maat een herkenbare plaats hebben. Van de toekomstige leidinggevende verwachten wij verder een stijl van leidinggeven waarin een prettig werk- en teamklimaat een belangrijk aandachtsgebied is. Sollicitatiegesprekken zullen in de week van 15 juni a.s. gevoerd wor den". Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen. zijn wij actief in een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegenheid aan ca. 900 medewerkers In onze werkmaatschappij P. Bakker Hillegom B.V. wordt de administratie van een groot aantal binnenlandse en buitenlandse werkmaatschappijen verricht. Wij zoeken ter versterking van ons administratief team een jonge HEAO-er BE m/v In eerste instantie zal hij/zij verantwoordelijk zijn voor de administratie van onze tuincentra in Nederland en Duitsland. Op termijn is gepland hem/haar. na gebleken geschiktheid, vertrouwd te maken met alle financieel-administratieve taken van P. Bakker Hillegom B.V. Een job dus met vele toekomstmogelijkheden! Uiteraard bieden wij, naast deze interessante funktie, een passend salaris met goede secundaire arbeisvoorwaarden. Indien uw belangstelling gewekt is, schrijf dan naar: P. Bakker Hillegom B.V. t.a.v. de heer D A. Kuijpers Postbus 280 2180 AG Hillegom. Langeveld De Dienst Aktiviteitcn, welke bestaat uit de afdelingen Arbeid, Bezigheid, Onderwijs, Therapieen, Ontspanning, Dagaktiviteiten en Groene Hoek heeft tot doel het bieden van aktiviteiten en therapieen aan patiënten en bewoners. Voor de afdeling Arbeid zoeken wij een Taakinhoud itvoeren van magazijnwerkzaamheden, »n op de afdeling Industrie; ivallen op de unit industriële aktiviteiti ntwikkellngen in het die betrekking Niveau-aanduiding Van de kandidaten ver n het bezit is van een chten wij dat hij/zij >loma MBO A/B - A/T; een op aktiviteitenafdelingen b De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuis Het salaris wordt vastgesteld volgens de Funktiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in funktiegroep 40. Nadere informal unitkoördinator afdelingskoórdii vordt gaame verstrekt door Jan de V lustrie en Boekbinderij of Aad Opdat >r, telefoon 02S23-79509. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen vi verschijnen van deze advertentie richten aa en Organisatie, met vermelding van kodelet bus 5000, 2200 KA Noordwijk. Langeveld, 4e voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen in zes divisies: Rijnstreek. Kust- en Bollenstreek, Verblijf»- psychiatrie, Beschut wonen. Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over «jreches. De gemeente Oegstgeest is een aantrekkelijke woongemeente met een hoog voorzieningenniveau, centraal gelegen op korte afstand van de steden Leiden, 's-Gravenhage en Amsterdam. In de naaste omgeving is een gevarieerd pakket van faciliteiten op het gebied van onderwijs, cultuur en recreatie aanwezig. De gemeente telt thans 18.000 inwoners. Het gemeentebestuur van Oegstgeest zoekt in verband met een tweetal vacatures voor de openbare Montessori Basisschool Oegstgeest: A. een groepsleraar m/v voor de onderbouw voor 40 uur per week met ingang van 1 oktober 1992. B. een groepsleraar m/v voor de middenbouw voor 12 uur per week met ingang van het schooljaar 1992/1993. Voor beide functies is de Montessori-bevoegdheid of een ver gevorderde studie, die tot genoemde be voegdheid opleidt, vereist. De directeur van de school, de heer H.A.M. Nuytermans, is graag bereid nadere inlichtin gen te verstrekken. Telefoon: 071-177060 (na schooltijd: 071-170776). Sollicitaties, met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22