19,95 Van Leest opent in Leiden Dat moetje De enige, echte CD-speciaalzaak opent morgen om 9.00 uur in de Haarlemmerstraat «Sa 5 s# VOORDEELCHEQUE m///lllvanLeest Echte muziekliefhebbers kunnen vanaf morgen hun hart ophalen in de eerste échte CD- speciaalzaak van Leiden. Meer dan 10.000 verschillende kwaliteits-CD's in alle genres staan voor u klaar; pop, jazz, klassiek, noemt u maar op. En, omdat Van Leest alle muzikale ont wikkelingen op de voet volgt, treft u ook een uitgebreid assortiment Moderne Jazz aan. Mocht uw keuze er desondanks niet bij zijn, dan hebt u vanaf morgen een adres waar u terecht kunt voor elke bestelling en een prima advies. Niet alleen voor CD's, óók voor musicassettes, laserdiscs, cassette-singles en accessoires. Volop reden dus om morgen naar Van Leest te komen. Kom luisteren en kom kijken; maak kennis met het uitgebreide assortiment, de vriendelijke bediening en de prettige winkelsfeer. En profiteer van de speciale openingsaanbiedingen! Zeker weten dat u aan iedereen doorver telt dat Leiden eindelijk een échte CD-speciaalzaak rijk is: Van Leest in de Haarlemmerstraat. 1 Kiri Te Kanawa: Kiri. De mooiste liederen van Puccini. Verdi en Mozart. 1 Smetana: Ma Vlast. Uitgevoerd door de Wiener Philharmoniker o.l.v. James Levinc. DDD-kwaliteit op Deutsche Grammophon. 1 Bach: Vioolsonates en -Partitatas. Meesterlijk vertolkt door Mark Lubotsky. 2 CD-box in DDD-kwaliteit op Collins Classics. Per CD 0*9? of 2-CD box Van Leest prijs LA. Freeway: Spectaculaire Hit-compilatie met Ride Like The Wind (Christopher Cross), The One I Love (R.E.M.). Chuck E's In Love (Rickie Lee Jones), Drive (Cars), e.v.a. Van Leest prijs The Swinging Sixties: The Britisch The American Groups 2-CD Box met 40 grote six ties-hits van The Tremeloes, The Fortunes, Desmond Dek ker. The Lovin' Spoonful, The Searchers e v a. Originele ver sies! 2-CD Box Van Leest prijs Tin Machine Tin Machine De band van David Bowie. Met o.a. Heaven's In Here en Prisoner Of Love £9<9S Van Leest prijs Fleetwood Mac: Behind The Mask Top CD met o.a. Skies The Limit en Save Me. Van Leest prijs Stampend en Swingend Vol. 1 Dé dance-scnsatie van het jaar. Maar liefst dertien dance-tracks op één CD: Singlc-edits, lange versies en speciale re mixen: vaak niet eerder op CD verschenen. Wild Cherry; Play that Funky Music The Jacksons; Can You Feel It The Clash; The Magnificent Seven e.v.a. Van Leest prijs Wat heet klassiek? Luxe boekwerkje opCD-formaat waar in ca. 150 begrippen uit de klassieke wereld worden verklaard. Rijk geïllustreerd. Bij inwisseling van deze voordeelcheque betaalt u geen 15.-maar sleehts COMPACT DISCS - MUSICASSETTES Voordeelcheque uitknippen en inleveren in onze winkel bij de kassa. Deze 'aanbieding is alleen morgen geldig zolang de voorraad strekt. Yestigingen in Arnhem, Breda. Eindhoven, Dordrecht, Haarlem, Leiden, Leidschendam. Middelburg, Nijmegen, Roermond. Sittard, Tilburg en Zoetermeer. Leiden, Haarlemmerstraat 119

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 12