Feyenoord in de problemen Milan geeft punt prijs Vanenburg gooit eigen glazen in Sport Cambuur moet wachten Stuttgart op eerste plaats Leeds lost Manchester weer af Belgische titel naar Anderlecht of Brugge MAANDAG 13 APRIL 1992 16 N JOUSTRA AD V EINDHOVEN GPD Romano deed niets, Vanenburg deed niets goed. Met negen man won PSV zaterdagavond nietteïnin gemakkelijk van een ook al treurig zwak Willem II, 3- 0. Pijnlijk waren de fluitconcer ten voor aanvoerder Gerald Va nenburg. „Heel vervelend ja, het heeft me ook verbaasd. Maar het publiek komt bij mij op derde plaats, ik voetbal in de eejste plaats voor mezelf." Hij is niet de enige die zo denkt bij de landskampioen. Romario voerde geen klap uit tegen Willem II. „Maar die neeft gezegd dat hij blijft", merkte Vanenburg naderhand cynisch op. De spits heeft 'dus' meer krediet bij het Eindhovense volk dan Vanenburg, maar ook bij Bobby Robson, al bedriegt hier de schijn. De coach had Roma rio moeten wisselen wegens werkweigering. Maar de Engels man liet dat na omdat hij nu even geen trek heeft in een nieuwe rel die ongetwijfeld zou zijn uitgebroken, als de vedette naar de kant was gehaald. Robson moet zich groen en geel hebben geërgerd aan de wanprestatie van het Brazi liaanse wonderkind, maar had het na afloop over 'de fantasti sche prestatie' van de verdedi ging, die geen fout had ge maakt. Interessanter was het geweest als Robson eens zonder schroom en voorbehoud het hele elftal had geanalyseerd. Een waarde-oordeel over PSV is momenteel van vernietigende atird. De ploeg heeft geen hart, geen ziel, het spel mist handen en voeten. Het zegt alles dat er zaterdag een golf van enthou siasme door het publiek ging, toen reserve Stan Valckx zich na een half uur ging opwarmen... De Limburger mag weg bij PSV. Bij de kampioen vindt men dat zijn wat losse leefwijze top prestaties in de weg staat, hoe wel Valckx nooit heeft gefaald en als PSV-er zelfs het Neder lands elftal haalde. Samen met die andere under-dog, Edward Linskens, oogstte Valckx tegen Willem II alsnog de meeste be wondering met zijn onbaat zuchtige gesjouw. Meegenomen was natuurlijk ook dat hij met een prachtige trap Ellerman in staat stelde te scoren. Popescu en Kalusha maakten de andere twee. De Zambiaan is ook al opgegeven bij PSV: te duur gezien de grote kans dat hij volgend seizoen niet eens speelt. De UEFA heeft bepaald dat vanaf augustus in een Euro pa Cup-wedstrijd nog maar drie buitenlanders mogen worden opgesteld. PSV had er zaterdag vier (Romario, Popescu, Heintze en Kalusha) binnen de lijnen. Daarom ook staan op de ver langlijst van de club vooral Ne derlanders als Bosz, Winter, Nu- man en Wouters genoteerd. Die lijst wordt echter pas actueel als Gerald Vanenburg is verkocht. Giovanni Branchini, de Milane se zaakwaarnemer van Romario zegt echter „Vanenburg is te oud en hij is dit seizoen voorna melijk geblesseerd geweest. Het ergste is echter dat men in Italië nog niet vergeten is dat hij en kele jaren geleden voor Roma tekende en alsnog bij PSV bleef. Dat heeft Vanenburg een erg slechte naam bezorgd." Wïm Jansen zal de komende dagen nog menig keer over leg moeten voeren met de medische staf van Feyenoord. De technisch directeur van de Rotterdammers ziet zich in de aanloop naar het (nu al) zenuwslopende Europa Cup-duel met AS Monaco geconfronteerd met personele problemen. EREDIVISIE Doek valt weer voor VW Voor VW is de lang verwachte degradatie uit de eredivisie na de verliesbeurt van 1-2 tegen FC Twente een feit geworden. In Venlo wefd er geen traan om gelaten. Zeker niet door trainer Rayer. „We wisten al vóór het seizoen dat we het moeilijk zouden krijgen in de eredivisie", toonde hij zich een realist „We missen de kwaliteit om een langer verblijf in de hoogste af deling veilig te kunnen stellen. We moeten het doen met een bud get van twee miljoen. Dat is te weinig voor de eredivisie. Ik kan de ploeg en mijzelf geen enkel verwijt maken." Cambuur is nog geen kampioen van de eerste divisie. Na dé 0-0 in de 44ste derby tegen Heeren veen kwam de ploeg uit Leeuwarden een punt te kort om te promoveren. RBC, dat Cambuur formeel nog kan ach terhalen, speelde namelijk eveneens gelijk. Tegen FC Zwol le werd het 1-1. De resultaten van zaterdag gaven geen reden tot paniek in Leeuwarden. Alleen als Cam buur de resterende drie duels verliest en RBC er vier op rij wint, kan promotie aan de Frie zen voorbij gaan. Als RBC mor gen tegen Veendam een punt verspeelt, maakt voor de tweede keer een ploeg uit Friesland deel uit van de eredivisie. Eer der was dat Heerenveen. Cambuur was niet in staat in het met ruim 14.000 toeschou wers onder wie commissaris van de koningin Wiegel be zette eigen stadion Heerenveen te verslaan. De ploeg van Kor- bach, de laatste weken totaal van slag, bleef overeind, zij het met moeite. Cambuur was iets beter, maar kon ondanks het goede spel van topschutter De Gier het beslissende doelpunt niet maken. Van groots spel was geen sprake in de derby. Heerenveen, vechtend voor in elk geval een plaats in de nacompetitie, scoorde wel. Roelofsen tikte in, nadat doelman Grim een vrije trap van De Visser losliet. De treffer werd echter door scheidsrechter Uilenberg afge keurd. Camataru zou op het be slissende moment buitenspel hebben gestaan. GRONINGEN MARCEL VAN DER KRAAN GPD-VERSLAGGEVER In Groningen, waar de vijfde nederlaag (1-0) van dit seizoen werd geleden, presenteerde Feyenoord zich met een vrij on gebruikelijk team. In de basis ontbraken naast John de Wolf ook loan Sabau, Gaston Tau- ment, Rob Witschge en Ruud Heus. De jeugdige Alfred Schreuder maakte zijn debuut op de linkerflank. Wim lansen moest opnieuw een beroep doen op Sjaak Troost en Stanis- lav Griga werd zowaar in de eta- Rob Witschge en Gaston Tau- ment zijn de spelers over wie Wm lansen zich het minst zor gen hoeft te maken. De laatste zou onder normale omstandig heden zelfs hebben gespeeld in Groningen. Witschge had vorige week griep en ondervindt daar de naweeën van. Jansen: „Ik neem aan dat ze woensdag alle bei van de partij zijn." loan Sabau en Ruud Heus zijn de zorgenkindjes in het Rotterdamse kamp. Het staat vrijwel vast dat de Roemeen niet tijdig hersteld zal zijn van de achillespeesblessure, die hem in Monaco ook al aan de kant hield. Sabau hoopt de ko mende dagen nog behoorlijke vorderingen te maken, maar hij heeft Jansen al medegedeeld dat hij het ergste vreest. „Het afgelopen weekeinde had ik nog veel te veel last. Op deze manier wordt het niks." In het bijna volgepakte Oos terpark keek de technisch direc teur, die nog steeds geen kandi daat heeft gevonden voor de va cature 'Dorjee', met angst en beven naar net bij vlagen uiterst grimmige en bikkelharde duel dat zich voor zijn ogen afspeel de. Nóg meer blessures zouden voor Feyenoord fataal zijn met het oog op de retum van de hal ve eindstrijd in het Europa Cup Feyenoord keek al vroeg in de wedstrijd tegen een achterstand aan, maar had dat geheel aan zichzelf te wijten. Of liever aan Stanislav Griga die in de voorste linie met Jozsef Kiprich om de prijs voor de misser van de dag streed. In de tweede minuut verscheen de Tsjech, die Feye noord graag, in Nederland of in het buitenland zou slijten, al leen voor doelman Patrick Lo- dewijks. Zijn inzet verdween tot ontzetting van zijn medespelers een meter naast het doel. Vijf minuten later mikte Mil- ko Djurovski in een identieke si tuatie wèl raak, nadat Schreuder de bal op het middenveld was kwijtgeraakt. Na rust hinkten de Rotterdammers even op twee gedachten. Een tegenoffensief bleef uiteindelijk uit. Jansen: „De gedachte aan Monaco speelde duidelijk mee. Bij som migen ontbrak in het tweede deel de scherpte." Feyenoords coach bestudeer de afgelopen weekeinde al het rapport van Maup Martens, die hij naar het competitieduel Nantes-Monaco had gestuurd, ^msen: „Monaco speelde met vier invallers, maar dat leverde weinig problemen op. Mariens kreeg een aantal zaken opnieuw bevestigd. In uitwedstrijden durft Monaco heel vroeg te sto ren. Men laat het balletje heel even rondgaan en jaagt de te genstander opeens met z'n al len op. Als de bal dan is ver overd, wordt metéen of twee bewegingen iemand wegge stuurd. Zo kwamen tegen Nan tes drie van de vier goals tot stand. Balverlies in de opbouw kan tegen Monaco dus dodelijk zijn." Vitesse 1-1 (0-1) 39. i 1-1. Scheidsrechter Zeeland - Veendam 0-3 (i Van Vliet Toescnouwers. 5 000. Gele k. l.esdek, Roest. Smoiarek en Bijl Ajax - FC Den Haag 3-2 (2-1). 17 Kreek 2-1 (strafschop). 52 Pettersson 3-1, Telstar k 3-2. Scheidvechter Biankenstem. Scheids FC Groningen - Feyenoord 1-0 (1-0). 8. Djur ovski 1-0 Scheidsrechter Bakker Toe schouwers: 15 916 Gele kaart Van Dijk en Bos (Groningen). Van GoODei (Feyenoord) n der Neut Toeschou- rt 65 Schreuder (Zee- .87 Van Hooi|donk 3-2 p). scneidvechter Luyten T 2850 Rode kaart 55. Schnjv Scheidsrechter: Sandel 4-0. Berg (Excelsior), Ton en Schumar 2.500. Gele kaart: Trost (Roda JC). FC Twente VW 2-1 (2-0). 7 De B Toeschouwers: Sport). Scheidvechter: t: Paus (FC Twente) en Graef (VW). Heerer Fortuna Sittard - SW/Dordrecht '90 0-0. Heracli Scheidsrechter Van der Ende. Toeschou- NAC De Graafschap - Vol en dam 3-0 (1-0). 7.260. Gele kaart Lucassen (De Graaf- >SV - Willem II 3-0 (1-0). 6 Popescu 1-0. 51. Kalusha 2-0. 74. Ellerman 3-0. Scheids- echter: Houben. Toeschouwers- 26 350. 31 22 8 1 52 69 - 24 35 21 8 6 50 63 - 37 34 15 12 7 42 58 - 39 35 16 10 9 42 52 - 41 35 17 7 11 41 71 - 45 36 15 11 10 41 59 - 34 15 10 9 40 58 - 35 15 8 12 38 62 48 GA Eagles 36 16 6 14 38 57-54 Telstar 34 15 7 12 37 70 - 54 35 13 10 12 36 52 - 38 n 35 14 8 13 36 51 - 57 ren 35 11 11 13 33 42 idSp 36 11 10 15 32 47 y 36 12 6 18 30 57 i 35 8 12 15 28 34 - 50 He 35 8 12 15 28 40 - 59 35 6 9 20 21 37 - 67 1 35 4 5 26 13 33 - 87 31 14 9 8 37 44-30 30 14 8 8 36 41 - 31 31 13 8 10 34 52 - 46 31 12 10 9 34 38 - 37 31 10 13 8 33 49 - 41 32 9 14 9 32 36 - 36 31 10 11 10 31 45 - 50 30 9 11 10 29 31 - 39 30 10 7 13 27 40 41 32 10 7 15 27 33 - 46 31 8 6 17 22 36 - 58 31 5 11 15 21 31 - 46 31 6 8 17 20 28 - 50 32 5 10 17 20 29 - 58 30 2 6 22 10 28 - 73 PROGRAMMA Zaterdag 18-4: PSV-RKC Maandag 20-4: SW/Dordrecht - FC Twente, Vitesse - Fortuna, Feyenoord - De Graaf- EERSTE DIVISIE EERSTE DIVISIE TOP - Go Ahead Eagles, F Wageningen - AZ 0-1 (0-0). 80 Doesburg 0 1 (eigen doel). Scheidsrechter Nienhuis Toeschouwers: 1200. Gele g 20-4: Den Bosch - RBC. Wagenm gemngen) NEC - Ha; k (AZ). wers: 925. Gele kaart: Maassen (NEC). I RBC - FC Zwolle 1-1 (0-0). 73 Van der Nooij 0-1. 85 Van Straalen 1-1. Sche.dvechter: Schuurmans Toeschouwers 2250. Gele kaart Heliemonds (RBC). Van de Heide (Zwolle). Emmen - Heracles 1-2 (0-0). 49 Purperhart 0-1. 60 Hoek 0-2 (eigen doel). 70. Scherp en 1-2. Scheidvechter: Zuidema Toeschou wers: 1710 Gele kaarl: Pahlke (Emmen). Steinmann (Heracles). Cambuur - Heerenveen 0-0. Scheidsrechter: Uilenberg. Toeschouwers: 14.200 (uitver kocht). Gele kaart: De Gier. Sinkgraven TOPSCORERS (RKC) (PSV) i. Boogers (Fortuna), De Boer (FC Twent SUITE L A DS VOETBAL HAMBURG SID VfB Stuttgart heeft na de overwinning (2-0) op Nüm- bcrpf de eerste plaats in de Bundesliga overgenomen. Dat kon omdat Eintracht Frankfurt een punt verloor bij middenmoter Borussia Mönchengladbach (1-1). Stuttgart deelt de kopposi tie met Borussia Dortmund, dat reeds vrijdag won van Bayern München (3-0). Le- verkusen blijft de lijstaan voerder op drie punten vol gen, door Kaiscrslautem te verslaan (3-0). Voor de kam pioenen betekende dat al weer de negende nederlaag van het seizoen. I lamburger SV en Watten scheid deelden de punten (1- 1) in het duel dat in het teken stond van de strijd tegen de degradatie. Debutant Stuttg- artcr Kickers, ook nog niet veilig, versloeg hekkesluiter Fortuna Düsseldorf (3-1). Bochum, eveneens zwaar in de verdrukking, haalde een punt bij Karlsruher SC: 1-1. Stunt Voor de stunt van het week einde zorgde Borussia Mön chengladbach, dat Eintracht Frankfurt van de eerste plaats haalde. Voor bijna 30.000 toeschouwers opende Criens in de eerste helft de si iire vooi de thuisclubs, i lij kopte raak na een voorzet van de sterk spelende Kas- tenmaier. Sippel, die altijd mag opdraven als Eintracht Frnnkfurt achterstaat, be wees na de rust zijn waarde als joker. Op aangeven van Jeboah maakte hij gelijk. Voor de negende achter eenvolgende keer bleef VfB Stuttgart ongeslagen. Tegen Nürnberg, op jacht naar plaatsing voor Europees Voetbal, werd het 2-0. De ploeg van trainer Daum ver grootte daarmee de kans voor de vierde keer kam pioen te worden. Sammer maakte de doelpunten voor de thuisclub. CREMONA GPD De stad van de vioolbouwer Stradivarius is niet aan AC Milan besteed. Twee jaar gele den leed de miljoenenclub in Cremona een kostbare neder laag. Gisteren werd de aan staande kampioen er getroffen door een spontane aanval van voorjaarsmoeheid. De zekere degradant plukte vlak voor de afdaling naar de Serie B een verdienstelijk punt uit de rood zwarte ruif: 1-1. Cremona was uitgelopen om de koploper te bewonderen. De Jdeine club incasseerde een re- cord-recettê van twee njiljoen gulden. AC Milan dacht aan an dere records. De ploeg jaagt op een puntenrecord van Inter (1989: 58) en wil het seizoen zonder nederlaag afsluiten. De hoogmoed in Milanello krijgt sinds een paar weken ech ter een onverdraagzame om vang. Berlusconi wil volgend seizoen met twee verschillende elftallen de boer op en breidt voor dit doel de selectie stevig uit (de buitenlanders Papin en Savicevic plus de internationals Lentini, Eranio en De Napoli). „Wanneer een club te pas en te onpas inkopen doet en de concurrentie afroomt, gaat dat ten koste van het voetbal. AC Milan maakt op deze manier de Serie A kapot", meent Rivera, het vroegere idool van de rood zwarte club. Voor deze uit spraak is Rivera in de ban ge daan. Manager Galliani: „Als speler betekende hij veel voor onze club, maar toen hij mana ger was degradeerde Milan twee keer." De respons van Rivera was dodelijk: „Dat Galliani na zijn optreden in Marseille (het lichtmastincident-red) nog al tijd in functie is, zegt voldoende over de nieuwe stijl van de club." De polemiek Rivera-Berlusco ni was boeiender dan het duel dat Milan bij Cremonese af werkte. De roodzwarte formatie (zonder Maldini en Gullit) dacht een eenvoudig middagje te heb ben. Milan domineerde in een gezapig tempo en wist vlak voor de pauze het geluk aan zijn zij de. Een schot van Massaro ver dween via jcugd-intemational Bonomi in het doel. Na de pauze deed de koplo per zijn best om zich zo min mogelijk in te spannen, omdat Jürgen Kllnsmann werd getroffen door een munt van 100 lire. Het is niet veel, maar het kwam wél hard aan, gezien het verband. foto ap morgen al de retum van de hal ve finale in de Italiaanse beker tegen Juventus op het program ma staat en op paaszaterdag de derby tegen Inter. Een kwartier voor het einde maakte Iacobelli gelijk voor Cremonese. Juventus heeft de hoop op een inhaalrace al opgegeven en speelde thuis weinig geinspi- reerd tegen Ascoli. Een straf schop van Baggio bracht uit komst: 1-0. Genua, woensdag tegenstan der van Ajax in de Europa Cup, speelde op Sardinië 1-1 gelijk tegen Cagliari. Namens Ajax hield hulptrainer Gerard van der Lem een oogje in het zeil. Spanje Real Madrid en Barcelona heb ben zaterdagavond op een pijn lijke wijze punten moeten inle veren aan de vooravond van hun beslissende Europa Cup wedstrijden tegen respectieve lijk Torino en Benfica. Real kwam in de uitwedstrijd bij het op de laatste plaats vertoevende Mallorca niet verder dan een machteloos 0-0 gelijkspel. Barcelona begon voortvarend bij en tegen Valencia. Na negen minuten mocht Ronald Koem an een penalty nemen, nadat Stoichkov was neergelegd. Maar de libero faalde voor de derde keer dit seizoen en verzuchtte na afloop, dat hij voorlopig de strafschopppen aan iemand an ders overlaat. Na die tegenvaller hield Barcelona het beste van het spel. Toch viel het doelpunt aan de andere kant. Fernando strafte een fout van Barcelona - verdediger Sema af: 1 -0. CUFERS DUITSLAND: Karlsruher SC - VfL Bochum 1-1. Werder 8remen - Dynamo Dresden 2-0, Vf8 Stuttgart - FC Nürnberg 2-0. Boruss Kenneth Monkou snoert zijn tegenstander Lee Chapman de mond. De voormalige Feyenoorder verloor met Chelsea kansloos van koploper Leeds. foto epa iangers - Tottenham 1-2, Shef field Wednesday - Manchester City 2-0, West Rangers 40-65 Aberdeen 41-46 Hearts 40-59 Dundee 41-45 Celtic 41-59 Hibernian 41-45 FRANKRIJK: Olympique Marseille - Montpel- lier 0-0, Auxerre - Cannes 3-1. Metz - Caen 1- 2. Le Havre - Nancy 1-2, Saint-Etienne Lille 1-1. Lens - Lyon 4-2, Nimes - Toulon 1-0, Sochaux - Rennes 0-0. Nantes - Monaco 1-4. Toulouse - Paris - St. Germain 3-0. LONDEN Reuter Het voetbalkampioenschap van België gaat vrij wel zeker naar Anderlecht of Club Brugge. De koplopers wonnen afgelopen weekeinde en za gen de voorsprong op Standard Luik tot vier punten groeien. De club van Arie Haan verloor zaterdag met 0-1 bij AA Gent. De Nederlandse Standard-spits Henk Vos kreeg de rode kaart. Club Brugge won zaterdag thuis met 3-1 van Beveren. De Bruggelingen, die woensdag in Breinen tegen Werder een voorsprong van 1-0 verdedigen in de halve finale van het Europa Cup II toernooi, scoorden voor de pauze twee keer uit 'dode' momenten. Cossey werkte een .hoekschop van Van der Heyden in het doel. Beyens rondde een vrije trap van Querter af met het hoofd. De Pool Dziubinski, vervanger van de geschorste Foeke Booy. maakte 3-0. Peter van Vossen, die onlangs voor Oranje de buteerde tegen Joegoslavië, scoorde tegen. An derlecht won vrijdag al met 2-0 van Charleroi. De koppositie in Engeland gaat geregeld van Manchester naar Leeds. Sinds zaterdag heeft Leeds, dank zij de zege van 3-0 op Chelsea, een punt voorsprong op Manchester United, dat twee duels minder speelde. De Mancunians kwamen niet in actie in de competitie vanwege de finale van de League Cup op Wembley tegen Notting ham Forest. United greep alvast een prijs door Forest met 1-0 te verslaan. De Schotse internatio nal McClair scoorde al na 14 minutep de winnen de treffer. Gordon Strachan, de rossige Schot en vroeger lid van Manchester United, is als ruime dertiger nog altijd een van de belangrijkste spelers van Leeds. Zijn voorzet van rechts stelde Rod Wallace in de 55ste minuut in staat de score te openen. De overige treffers vielen in de laatste drie minu ten. Eerst legde Eric Cantona de bal klaar voor topscorer Chapman, die voor de twintigste keer succes had. De Franse international Cantona, die zijn vaderland ontvluchtte met het stempel van enfant terrible, gaf in de laatste zestig seconden een demonstratie van zijn klasse. Hij nam de bal aan op de dij en volleerde over doelman Beasant. Topscorer van de dag was Graeme Sharp van Oldham, die in de 5-1 tegen Luton vier treffers bijdroeg. Paul Merson van Arsenal was ook aardig op dreef met drie doelpunten tegen Crystal Pala ce: 4-1. Liverpool verloor het eerste van twee duels in drie dagen op Villa Park. Een bekroonde solo van Tony Daley over zestig meter leverde As ton Villa de overwinning op tegen de veelvoudig kampioen. Vanavond speelt Liverpool in hetzelf de stadion de replay van de halve finale in het FA Cup-toemooi tegen Portsmouth. Schotland Glasgow Rangers heeft op weg naar de Schotse voetbaltitel een doelpuntenrecord gevestigd. Rangers won met 2-1 bij Dundee United en heeft na 40 duels 92 keer gescoord. Het record stond met 90 doelpunten op naam van Celtic en Dun dee United. Rangers is vrijwel zeker kampioen. Met nog vier duels voor de boeg heeft de protes tantse club uit de hoofdstad zes punten voor sprong op Hearts en Celtic, dat al een keer meer speelde. De doelpunten die Rangers het record brachten waren van Brown en Michailitsjenko, de laatste uit het GOS. St. Mirren pakte thuis een punt van Hearts (0- 0), maar degradeerde. Dunfermline deed dat al eerder. Celtic won thuis met 3-2 van St. Johnsto ne, mede door twee doelpunten van Charlie Ni cholas. Aberdeen versloeg Motherwell met 2-0, met een beslissende voorzet van Hans Gillhaus. Paris-SG ITALIË: At; 35-45 Caen Ban 35-40 lapoli 1- AS Roma 1-1 3. Cagl.ar. - Genoa 1-1, Cre 1-1. Internazionale - Parma 0-0. Juventus - As- - Fiorentina 1-1. Sampdoria - 'erona - Torino 1-2. 28-46 Torino 28-34 Juventus 28-41 Napoli 28-36 BELGIE: Belgie: Anderlecht - Charlc lierse - Waregem 0-0. KV Kortri|k - K*. Cerde Brugge 3-2. AA Gent 0. Racing Genk - Lokeren 5 Ekeren 2-7. Club Brug 28-32 V Meche- - Standard 0. Club Lu. ge - Beveren 3-1. Eendi k 1-0. - RWD N 29-38 29-34 29-34 a Coruna 3-0. Bun Cadiz 5-1, Osasuna Barcelona 30-42 Frankrijk AS Monaco is in de Franse competitie een punt ingelopen op lijstaanvoerder Olympique Marseil le. De titelverdediger kwam zaterdagavond niet verder dan een gelijk spel tegen Montpellier, 0-0. AS Monaco, woensdag tegenstander van Feye noord in de halve finale van de strijd om de Eu ropese beker voor bekerwinnaars, won een dag eerder reeds met 4-1 van Nantes. Het verschil tussen de beide kandidaten voor het kampioen schap is nog slechts een punt. iv.sta - Mantimo 1-0. Salgue.ros - Pacos a 0-0. Penafiel Chaves 1-0. Be.ra Mar - biri.gi - Ankaragucu 2-4. Sa' yer - Konyasoor 0- 1. Trabzon - Gaiatasa-ay 2-3. Bo'u - Adaiade- mir 3-0, Samsun - Bu'sa 4-0. Gaz.antep - Ay- d.nO-4, Altay - BaK.rkoy 1-0

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 16