Vandaag bij de Volkswagendealer. Binnenkort bij de Volkswagendealer. De Vento van Volkswagen. Wie anders? (^Volkswagen.Wie anders? Veel mensen die op zoek waren naar een midden klasse auto gingen overal heen. Behalve naar de Volkswagendealer Om de simpele reden dat zo'n Volkswagen nog ge bouwd moest worden. Wel. vanaf vandaag hoeft u alleen nog even naar de Volkswagendealer. Hij staat er. De nieuwe Vento. Een volledig nieuw type Volkswagen. Dat alleen vanwege de prijs een middenklasser genoemd mag worden. Maar verder op alle fronten veel meer waard is. Want waar krijgt u voor zo'n prijs standaard een 18 liter motor? Of standaard stuurbekrachtiging? Of een interieur dat u doorgaans in veel duurdere auto's aantreft? En dan hebben we 't nog niet eens over de extreme milieu- en veiligheidseisen waaraan de Vento voldoet. Met inbouwmogelijkheden voor airbags. Lakken op waterbasis. En onderde len die vrijwel allemaal na recycling aan een nieuw leven kunnen beginnen. Het' zijn kenmerken van de nieuwe generatie Volkswagens. Die er niet alleen voor zorgen dat de Vento lang meegaat. Maar vooral u. En die waarde is niet in geld uit te drukken. Er is al een Vento vanaf f 34.495.-. Afgebeeld Vento CL. lichtmetalen velgen niet standaard. Prijs is een 'vanaf'-prijs inclusief BTW, exclusief kosten rijklaar maken. Wijzigingen voorbehouden. Importeur: Pon's Automobielhandel BV. Postbus 72, 3800 HD Amersfoort. Telefoon: 033 - 94 99 44. \Ax)r hen die een Volkswagen niet zien zitten hebben we een leuke tip. Een bezoekje aan de Volkswagendealer. Daar vindt u binnenkort een verdacht ruim assorti ment occasions Afkomstig van automobilisten dieandere merken niet meer zien zitten. Dat kan Smaken kunnen verschillen en veranderen. Opmerkelijk is wel dat het steeds méér gebeurt Maar wie zijn wij-om daar over te klagen? De gebruikte auto's die u bij ons zult aantreffen, ver keren in uitstekende staat. Verhalen over oude dametjes die er alleen 's zomers in reden zult u van ons niet horen U krijgt (Je feiten Zwart op wit. De occasions zijn stuk voor stuk grondig geïnspec teerd En zonodig gerepareerd Bovendien krijgt u een Bovag-garantievan tenminste 3 maanden Die eventueel is aan te vullen met een Bovag No-Risk garantie van maar liefst 9 maanden. Ondanks het feit dat het natuurlijk geen Volkswagens zijn. worden ze wel zo behandeld. En dat is iets wat elke auto ten goede komt.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32