SOB sporthal-exploitant "Nog in te vullen tij de van den Borgü Sitting" Gemeente A Wassenaar ZOEKT U EEN ANDERE BAAN? Bewegingsagogisch Medewerk(st)er/ Vakleerkracht Bewegingsonderwijs Centocor VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURE5 VAKATUHES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES rim In het Samenwerkingsorgaan werken de gemeen ten Hillegom, Lisse, Sassenheim, Katwijk, Noord- wijk, Noordwijkerhout, Rijnsburg, Valkenburg, Voorhout en Warmond samen op de terreinen verkeer en vervoer, ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, agrarische aangelegenheden, TECHNISCH MILIEU-MEDEWERKER M/V Functie-inboud: het routinematig uitvoeren van geïntegreerde controles van minder com plexe bedrijven voor wat betreft de naleving van de Hinderwet, de Wet Chemische Afvalstoffen, de Lozingsverordening Riolering en de Wet Bo dembescherming; het overdragen van vaktechnische kennis op milieugebied en kennis met betrekking tot de handhaving aan de gemeenten in de Duin- en Bollen streek, het adviseren van de gemeenten in de Duin- en Bollenstreek met betrek king tot vraagstukken op het terrein van (chemische) afval, bodemveront reiniging. afvalwater, lucht, geluid en andere onderwerpen die in het kader van de uitvoering van het gemeentelijk milieutoezicht relevant zijn. het signaleren van ontwikkelingen met betrekking tot de toestand van het milieu in de Duin- en Bollenstreek alsmede van ontwikkelingen op milfcu- ;ebied die voor een goede milieuzorg in het gebied van belang zijn; iet bijhouden van de vaktechnische ontwikkelingen; het onderhouden van contacten op vaktechnisch niveau met andere over heidsorganen dan wel onderzoeksinstellingen op het vakgebied. erktuigbouwkunde of een K! opleiding en ervaring maximaal f 3.863,- bruto per maand oi personal computer strekken tot aanbeveiing. n het Samenwerkingsorgaan is afgeleid van de ge- Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door het hoofd van de afde ling, de heer J. Deumers, telefoon 01718-50634. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan het Dagelijks Bestuur van het Samenwerkingsorgaan Duin- en Bollenstreek. Postbus 87, 2160 ABLisse. onder vermelding van 'tech nisch milieumedewerker". HORIZON COMPUTER SERVICES NEDERLAND are looking for an intel ligent, professionally-oriented individuel (male OR female) for the posi tion of SECRETARY/ADMINISTRATOR There are two main areas of responsibility: I. General clerical and organisational tasks. Typing; Travel arrangements; Back-up for departmental secretary; Troubleshooting office equipment (printers, etc.); Support for users of Displaywrite 3/4; Back-up computer files. II. Administrative support of a commercial software package. It will be necessary to quickly become familiar with use of the softwa re package, though not necessarily on a very technical level, unless so desired. Maintain user contact by: updating the user list; sending new soft ware releases; assisting users in software use; update the training manual, using Displaywrite 3; organise training courses; copying diskettes and send software distribution releases to users. Position prerequisites include: - Good ryping ability - Minimum 1 year prior experience with computer use (specifically Displaywrite 4 and WordPerfect) -Good interpersonal skills - Ability to work independently - Command of the English language. Knowledge of other languages would be an asset but is not required. The position will be for 40 hours per week in a stimulating internatio nal research environment. The start date is early May 1992. If you are interested, please contact us before 3rd April 1992. Postbus 2020, NL - 2220 BA Katwijk ZH Hoomeslaan 329 COMPUTER SERVICES NEDERLAND 9 (31)1718-30511 -Fax (31) 1718-32236 De gemeente Wassenaar is voornemens het beheer en de - exploitatie van de sporthal annex kantine aan de Dr. Mansveltkade 1 te privatiseren. Door middel van deze advertentie wil de gemeente graag in contact komen met geïnteresseerden voor de functie van Het is nadrukkelijk niet de bedoeling dat de toekomstige sporthal-exploitant in dienst van de gemeente komt. Onder bepaalde voor waarden dient de exploitant de sporthal annex kantine voor eigen rekening en risico te ex ploiteren. Deze exploitatie kan plaatsvinden op basis van een huur- of een pachtovereenkomst. Onder exploitatie wordt o.a. het volgende verstaan: -zorgen vooreen optimale bedrijfsvoering van de hal ten behoeve van (primair) de Wasse- naarse binnensporters; -de volledige verhuur en inning der huur opbrengsten; -het schoonhouden van hal, kleedkamers en kantine; - de exploitatie van de kantine en de vergader zaal; -het verrichten van het dagelijks onderhoud van het pand; -het stimuleren van halactiviteiten op de nog nietverhuurde uren (voornamelijkin hetweek- einde en overdag). De opbrengsten van de toekomstige exploi tant zullen deels uit de verhuur en deels uit de kantine-omzet voortkomen. Een dynamische exploitantzal in deze filosofie in staat zijn om zijn eigen inkomsten voor een deel zelf te bepalen. De gemeente Wassenaar is in beginsel bereid een gedeelte van de vaste kosten voor haar rekening te nemen. De gemeente Wassenaar is voornemens de restauratieve ruimten, alsmede de keuken in bouwkundige zin te face-liften. Bij de inrichting van e.e.a. zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden met de wensen van de toekomstige exploitant. Geïnteresseerden dienen te voldoen aan de volgende kwalificaties: - het bezit van de vereiste horeca-diploma's; -kennis van professionele schoonmaaktech- nieken; -affiniteit met de sportwereld; -kunnen fungeren als "gastheer" c.q. als "gast vrouw" voor de halbezoekers; -beschikken over een commerciële onderne mingsgeest. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organisatiezaken, de heer R.R. Bitter, tel. 01751 - 2 23 40, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Uw interesse kunt u tevens schriftelijk aan hem laten blijken binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Bespaar tijd en geld en solliciteer in één keer bij meer dan 500 bedrijven tegelijk. Via de Landelijke Personeelsbank komt uw sollicitatie bij in u geïnteresseerde bedrijven, gratis en anoniem. De Landelijke Personeelsbank werkt voor u geheel kosteloos. Een inschrijvingsformulier en alle informatie vraagt u, bij voorkeur schriftelijk aan bij: DE LANDELIJKE PERSONEELSBANK B.V. Bedrijvencentrum Dombosch, Oeverkruid 15, Postbus 274,4940 AG Raamsdonksveer. Telefoon 01621-20748/21655. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Centocor B.V. (CBV) is een jong en dynamisch bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie. CBV, een dochteronderneming van Centocor Inc. in de Verenigde Staten, ontwikkelt, produceert en verkoopt monoclonale antilichamen. De produkten van Centocor worden toegepast voor diagnostische en therapeutische doeleinden ter bestrijding van hart- en vaatziekten, infectieziekten, auto-immuunziekten en kanker. De hoge kwaliteitsnormen zijn mede bepalend voor het succes van Centocor. Inmiddels telt het bedrijf ruim 400 medewerkers terwijl het zich snel verder uitbreidt. Belangstellenden (m/v) wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personeel Organisatie. Uw gegevens worden volgens de sollicitatiecode behandeld. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzor ging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting èn "De Duinpieper", Protestants Christelijke School voor SO. en V.S.O. aan ZM.LK. te Noordwi|k, vragen per 1 april 1992 een De functionaris zal werken vanuit de afdeling Bewegingszorg, Deze afdeling maakt deel uit van de Dienst Activering en Therapie en biedt in de breedste zin des woords situaties aan waart») bewegen en lichamelijkheid thema van omgang zijn. Verschil lende zalen, een zwembad en een speelse-watersituatie maken deel uit van de accommodatie. De medewerk(st)er zal voor 17 uur werkzaam zijn met groepen waarbij activering, recreatie of passief bewegen centraal staan. Daarnaast behoort surveilleren bij het zwembad tot de taken. Deze functie is conform het F.W.G. inge deeld in functiegroep 45. De werkzaamheden als vakleerkracht Bewegingsonderwijs bij de ZM.LK.-school "De Duinpieper" omvatten 11.75 uur per week. Deze functie is ingedeeld in schaal 10. Functie-eisen: C.I.O.S. specialisatie Z en H, alsmede akte-J M.0.-P met nadrukkelijke belangstelling en/of ervaring in het werken met verstandelijk gehandicapten bereidheid in teamverband te werken bereidheid zo nodig 's avonds en incidenteel ook in het weekend te werken enthou siasme, openheid en kritische collegialiteit. Informatie over deze functie kan worden verkregen bi| Han Verveld en Irma de Leeuw, toestel 285 en bij de heer W.W. Pera (directeur van "De Duinpieper"), toestel 567 of (01719) 18342. Heeft u verantwoordelijkheidsgevoel en wilt u part-time werken? Dan heeft Centocor diverse mogelijkheden! Receptionist(e) part-time Als visitekaartje van ons bedrijf ontvangt part-time u bezoekers en beantwoordt u de telefoon. Tot uw verantwoordelijkheden behoren tevens de behandeling van de fax en de telex, het bijhouden van de agenda van de vergaderzalen en het vezorgen van de kopieerkamer. Medewerk(st)er postkamer Functie-eisen: minimaal één (aar ervaring als receptionist(e) ervaring met een grote telefoon centrale (VOX 5430. 80 lijnen) goede telefoonstem goede beheersing van het Engels en een redelijke kennis van het Duits, gezien het internationale karakter van ons bedrijf t representatief voorkomen leeftijd vanaf 25 jaar y bereidheid om minimaal vijf uur en maximaal acht uur per dag te werken. Momenteel beschikt ons bedrijf over vijf dichtbij elkaar gelegen gebouwen. Als medewerk(st)er postkamer wordt u samen met uw (part-time) collega verantwoordelijk voor het rondbrengen van de interne post (drie keer per dag), het distribueren van de externe post en het verzendklaar maken van de uitgaande post. Functie-eisen: o nauwkeurige en oplettende werkinstelling o enige kennis van de Engelse taal (kunnen spreken en begrijpen) o goede lichamelijke gesteldheid (de postzakken kunnen zwaar zijn) verzorgd uiterlijk o ervaring in een soortgelijke functie is o rijbewijs BE. Uw werktijden zijn van 14.00 - 18.00 uur. Ons aanbod Centocor biedt u een afwisselende baan in een stimulerende werkomgeving. Het salaris en de secundaire voorzieningen zi|n overeenkomstig de zwaarte van de functie. Bovendien komt u in aanmer king voor een extra maandsalans in de vorm van een 13e maand. Overigens hechten we aan een langdurige samen werking, hetgeen ook tot uiting komt in adequate trainingsmogelijkheden. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen twee weken - richten aan Centocor B.V., ter attentie van de afdeling Human Resources, Postbus 2512300 AG Leiden, onder vermelding van vacaturenummer LDC42. Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom importeert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Blasberg galvanoprodukten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebehandelingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. wij zoeken een VERKOOP-BINNENDIENSTMEDEWERKER M/V Mavom Binnen Mavom b.v. is de verkoop- vertegenwoordigt o.a. communicatieve vaardigheden, die binnendienst een dynamische, com- Blasberg Oberflachen- stressbestendig is en werken onder merciële afdeling waar orderverwerking JechmkGmbH. hoge druk nieI a]s een bezwaar be- en technische voorlichting de belangrijk ste taken zijn. technik GmbH Parker &Amchem Dow Corning MAVOM Als verkoop-binnendienstmedewerker bent u voor de klant hèt aanspreekpunt binnen Mavom b.v. U wordt belast met de orderver werking en bent verantwoordelijk voor de in formatievoorziening die betrekking heeft op onder andere de prijs, levering en toepassing van onze produkten. Daarnaast voert u admi nistratieve werkzaamheden uit en ondersteunt u de verkoop-buitendienst. schouwt. Onze voorkeur gaat uit naar ie mand met een opleiding op MBO-niveau in de chemische richting en minimaal drie jaar werkervaring, maar ook kandidaten met een gelijksoortige werkervaring in de chemische sector worden uitgenodigd te reageren. De Engelse en Duitse taal leveren voor u jfeen probleem op. Uw leeftijd ligt ussen de 23 en 30 jaar. Wij zijn op zoek naar een spontane persoonlijk heid met een commerciële instelling en goede Wij bieden u een boeiende funktie in een stimu lerende werkomgeving met uitstekende arbeids voorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten wor den verzocht hun sollicitatie, voorzien van c.v., te richten aan de heer J. van der Vlies, 01720-36361. Mavom b.v. Handelsweg 6, Postbus 5, 2400 A.A Alphen aan den Rijn.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 28