'Ik ben geen man voor klassiekers' m Zorgen voor teams Philidor Sport ZATERDAG 21 MAART 1992 N IOUSTRA AO V SPORT OP TV 12 00-12 30Sportnet World; 12 30-14 00 Sportnet NBA bi 4 00-15 00 Sportnet. Argenti) n-San R rslagw 14 55-16 30 BRT 2 V San Remo. rechtstreeks verslag. 15 00-16 00 Sportnet: Rallysport: 1992 3e ronde Portugese rally 15 00-17 00 Did 3 Sport 3 Extra 15 50-16 00 Super. Supersporls ne 16 00-16 30 S 16 00-17 00S kampioenschap 17 00-18 00 Sportnet F t Bodybuilc 18 00-19 00 Sportnet: Powersports inter- pioenschappen vanuit Sandown Park, Mel- 18 00-19 25 BBC 2: WK Veldlopen: live- 18 07B?9 00 Did Tsportschau: met o.a. Bundesligavoetbal. 18 50-19 20 BBC 1: Snooker: Big Break (spel- en showprogramma). 19 00-20.00 Did 3: Sport im Westen 19 00-20.30 Sportnet. Boksen. 19.24-20.00 Ned 1Sportpanorama 19 30-20 00 BRT 1: Sport 20 *30°21 °30°Sportne\: V,W r e ei n WK 1991 voor Mountain Bikes. 21 00-22.00 EURO: Handbal: B-WK in Oostenri|k. 21 30-22.00 Sportnet: World Sports spe- 21 55-22 25 BBC 1 Sport 22 00-23.00 EURO: Boksen-, internatio- 22 00-00 00 Sportnet: Golf: US PGA Tour 22 10-23.30 Did 2: Das Aktuelle Sport- Studio. 22 15-22.45 Ned 3- Studio Sport. - 22.30-23.00 BRT 1. Sport op Zaterdag. 23 00-23.30 Super: Hang loose: sportma- 01.00 EURO: Paardesport: Show jumping van 23.35-01.0 0 Sportnet: Matchroom Pn 00.30-00.40 Super: Supersports new; 02 00-04 00 Sportnet- NHL ijshockey New York Rangers - St. Louis. 04.00-05.00 Sportnet: Rallysport: WK 1992. 3e ronde Portugese rally. 05.00-06.30 Sportnet: Professioneel I 06.30-07.30 Sportnet: Powersports in 07.30-08.00 Sportnet: Pilote: Belgisch au- 08.00-09.00 Sportnet: Rodeo. 08.00-09 00 EURO.- WK Cross country vanuit Boston. 09 00-10.30 Sportnet: Golf: US PGA Tour 1992 09 00-18 00 EURO.- Sunday alive: met ski- Key Biscane), handbal (B-WK in Oostenr Nederland-Belgiè) en paardesport (Con- H00-'u.30 SportnetWatersport. 2 45-13.15 BRT 1: Sportmiddag 3.30-16.00 Sportnet: Forte snookei je 1992: Steve Davis-Stephen Hem '^OoTuper 5 20 Did 1:1 15.30-18.15 Did 2 Die Sport-Reportage: WK Skivliegen. d sports specia 14.50-15.00 Super Supersports news. e 1: GP 16.00-16.30 R van Mexico. J6.00-17.00 Sportnet: Kickboksen: WK 1992 in het vedergewicht, half zwaarge wicht en bantamgewicht. 16.30-17 00 Super: Hang loose: sportma- 17 00-17.35 RTL 4: Match. 17 00-18.00 Sportnet: Go: Nederlands au- 18.00-18 30PSportdet: Skiën: VS Pro skiër voor mannen 1991/1992. 18.00-19.00 BBC 2: Rugby Special. 18.00-20.35 EURO.- Tennis; ATP toernooi vanuit Key Biscane. 18 10-18.40 Did 1Sportschau. 18.30-19 00 Sportnet: Pilote- Belgisch au to- en motorsportmagazine. 18.35-20.00 Ned 3; Studio Sport. 19 00-20.00 Did 3. Sport im Westen 19 00-22 00 Sportnet: American Football: London Monarchs vanuit Wembley in Lon- 19 30-19 45 BRT 1 Sport. 19 45-20.30 BRT 1: Sportweekend. 19 50-19 58 Did 1 Sportschau-Tele- gramm 20 00-20 45 RTL 4: Match: voetbal. 20 35-23 00 EURO: Autosport GPvan 20 40°00 00°BRT 2: Autosport-. GPvan 1 50-22 00 Super Supersports new 1 55-22 55 BBC 2: Autosport: GPvê 2 00-00 00 Sportnet. Golf. US PGA tc 2 05-22 1- 22 30-22 5 2 10 Did 2: Sport ai 2 50 BRT 1Sport. 23 00-00 00 EURO: Skiën i 00 00-01 00 EURO: Bokser 00 00-02 00 Sportnet: NBF 00 07-02 00 Ned 3: Studio 9 30 Sportnet 0 00 EURO: S Belgisc 1991 voor 1200-14 13 00-14 1400-15 1400-15' 30 Sportnet: NBA Basketball. 1 00 EURO: Handbal: B-WK. 1 00 Sportnet- Eurobics. 2 00 Sportnet: Argentijns voetbal. 00 EURO: International motor- 30 RTL4 Autosport: GPvan 00 Sportnet Wielrennen: WK 00 EURO Tennis ATP-toernooi 00 Sportnet. Kickboksen- Pro 1 Nederland. 00 Sportnet. Go: Nederlands au OoTuRO8Skiën om de wereld- Erik Breukink wacht al vier jaar op grote zege DICK HEUVELMAN Moreno Argentin is vandaag de te kloppen man in Mil- aan-San Remo. De Gazetta dello Sport, de organiserende krant van de Primavera (mooie dame), de eerste wereld - bekerkoers van dit wielerseizoen, heeft de Italiaan met vijf vette stippen op eenzame hoogte op de favorietenlijst gezet. Een notering die alles te maken heeft met het machtsvertoon dat Argentin afgelopen week demon streerde in de Tirreno-Adriatico, waarin hij drie ritzeges op rij boekte. keiijker. Ik zou graag wat meer allround zijn. Zoals Bugno bij voorbeeld. Dat is een semi- sprinter. Rooks kan ook behoor lijk aankomen." Probeer je nog aan die tekort komingen te werken? Breukink: „Jazeker, ik ben heel tevreden met wat ik al heb bereikt, maar heb genoeg ambi ties om nog méér te bereiken. Ik probeer wat explosiever te wor den. Daar werk ik aan. Maar echt veel zal er op dit punt toch niet meer te verbeteren zijn. Ze ker ook gezien mijn leeftijd (1 april wordt Breukink 28, red.) En na zeven jaar profwielren- nen weet je gewoon dat er dan niet zo heel veel méér inzit." Je roept al jaren dat je in de Waalse klassiekers en de Amstel Goldrace, waar het veel op en af gaat, iets wilt laten zien. Waar om is dat nog nooit gelukt? Breukink: „Dan kom ik toch weer op het voorgaande aspect terug, het gebrek aan explosivi teit. In Luik-Bastenaken-Luik bijvoorbeeld ga ik kapot op al die klimmetjes, waar je veel tempowisselingen hebt. Ik moet het hebben van een gestaag tempo." De Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix, om maar eens wat anders te noemen, zijn ook niets voor jou. Breukink: „Nee, ik ben geen renner voor de klassiekers." GPD-VERSLAGGEVER Op de breeduit afgedrukte beursnotering, die veertig na men telt, prijkt ook de naam van Erik Breukink. Ergens on deraan, met 1 stip. Eveneens lo gisch, want de kopman van PDM mag dan (heel) hard kun nen fietsen, in gewone wedstrij den, zijnde geen tijdritten, komt hij er zelden of nooit aan te pas. Breukink moet diep naden ken na de vraag wanneer hij voor het laatst een rit-in-lijn ze gevierend afsloot. Hij komt er niet uit. Het is dan ook al weer vier jaar geleden, toen hij in de Ronde van Italië de bar en boze tocht over de met sneeuw en ijs bedekte Gavia won. Nadien pakte hij hier en daar nog wel een kermiskoersje mee, maar die tellen niet echt. Daarvoor plegen dergelijke wedstrijden te veel ondergeschikt te worden gemaakt aan de show. Zijn 43 zegepralen sinds hij in 1985 professional werd, vergaarde hij voornamelijk in races met slechts het horloge als tegen stander. Dat moet een beetje frustre rend zijn? Breukink: „Ja, toch wel. De moeilijkheid is dat ik in zulke wedstrijden alleen moet aanko men. Iemand die sprinten als specialiteit heeft, wint gemak- Waarom rij je dan toch Mil- aan-San Remo? Kun je je plaats dan niet beter afstaan aan ie mand anders die hier beter uit de voeten kan? Breukink: „Nee, niet gescho ten is altijd mis. Het is inder daad met al dat gedrang op de hellingen, de Turchino en de Cipressa, niet mijn favoriete koers, maar ik wil 'm toch niet missen." Omdat je, uit een vorm van ijdelheid, niet tussen de elite wilt ontbreken? Breukink: „Ja, als je dat zo wilt stellen. Belangrijke wed strijden wil ik gewoon rijden. Ze zijn in elk geval goed om de vorm aan te scherpen. Beter dan welke trainingsrit ook." Maar je rijdt Milaan-San Re mo niet om te winnen? Breukink: „Jawel hoor, ik ga altijd van start met in het ach terhoofd het idee dat ik kan Hoe denk jij de Primavera dan te kunnen winnen? Dan zul je toch initiatief moeten nemen, meegaan in een vroege ontsnap ping. Of zelf aanvallen en daar ben jij het type niet voor. Breukink: „Wie weet Maar het is juist dat ik geen aanvaller ben. Nogmaals, dan kom ik wéér terug op dat explosieve dat ik mis." Vind je zelf ook niet dat je, ge zien je kwaliteiten, te weinig wint? Breukink: „Ja, dat vind ik ook. Ik moet meer kunnen dan ik heb laten zien. Wat dat betreft wordt het een belangrijk sei zoen voor mij. Ik heb na vorig jaar natuurlijk ook een en ander recht te zetten. Daarom ga ik het toch weer proberen in die Waalse klassiekers. En verder heb ik de Goldrace, de Hennin- ger Turm in Frankfurt, het we- Erik Breukink: „Ik zal nu moeten presteren. Daar ben ik meter- derge van bewust." FOTO ARCHIEF reldkampioenschap en enkele najaarsklassiekers hoog op mijn verlanglijstje staan." Is het niet zo dat jij, en trou wens ook Rooks en Theunisse, veel te veel met die Tour bezig zijn. Indurain rijdt in het voor seizoen toch ook voor de zege in Parijs-Nice, terwijl Chiappucci en Bugno Milaan-San Remo winnen. Jij werd in de Tirreno 62ste. Breukink: „Ik had die ronde dit keer graag gewonnen. Ik was met meer ambities dan ooit ver trokken en had ook een betere conditie dan andere jaren. De start was goed. Door die tijdrit kwam ik direct in de leiderstrui en omdat er op de laatste dag nog een tijdrit was, dacht ik hele goede kansen op de eindzege te hebben. Maar op de derde dag moesten we een zeer steile muur op en daar raakte ik be trokken bij een valpartij. En dan houdt het op, hé!." Iets anders, drie van de vier Nederlandse ploegen staan op springen. Het ziet er allemaal niet zo florissant uit. Breukink: „Nee, ik hoop voor de Nederlandse wielersport dat het een goed jaar wordt. Dat is hard nodig in deze situatie. Dus zal ik ook zelf moeten preste ren. Daar ben ik me terdege van bewust." Zie ook pagina 35. DE GELIJKENIS1 VOORHOUT GUS V Fred en Ton Arroyo zijn een heel ander leven gaan leiden sinds ze getrouwd zijn. Vooral Ton (33) zegt dat hij totaal is omgeslagen. Voorheen waren ze voetbalgek. Alles, maar dan ook alles, stond in het teken van voetbal. Nu valt dat wel mee. Zegt Ton. „Ik heb nu twee dochters en een zoon, de mei den kwamen eerst. Toen ben ik me pas echt gaan interesseren voor de vrouw. Ik ben me gaan afvragen: wat willen die vrou wen eigenlijk en wat denken ze. Je moet weten dat wij met drie jongens zijn opgevoed. Heel gek is dat. Vroeger was het zes, soms zeven dagen in de week voetbal. Trainen, wedstrijd, ook nog eens in de zaal en af en toe recreatievoetbal. Nu is het nog rhaar twee keer trainen en de wedstrijd op zondag en daarbij komt nog dat ik de B-selectie train en begeleid. Maar de za terdag is helemaal vrij." Een gesprek met de twee in Barcelona geboren broers, bei den in het bezit van een Spaans paspoort, valt echter niet te voeren als voetbal niet ter spra ke komt. Het is voetbal voor en na. Ze praten liever over Johan Cruijff, trainer van Barcelona, dan over elkaar. Fred ziet Cruijff op voetbalgebied als de verkon diger van de absolute waarheid. „Wat hij zegt herken ik. Als ik een interview met hem lees dan denk ik: het is net of ik mezelf hoor praten. Hij heeft er veel verstand van. Alles wat hij doet heeft een reden. In Spanje lo pen ze niet weg met hem. Dan wisselt hij Stoichkov, toch een van de betere spelers. Maar dat doet hij omdat hij het conflict zoekt. Cruijff wil strijd, en wil Stoichkov prikkelen. Veel men sen zien dat niet. Net zo min als ze zien dat Ronald Koeman een goede voetballer is. Goed, in een één-tegen-één-situatie is Koeman slecht, maar hij mag ook niet in die situatie komen. Dan hebben zijn medespelers het niet goed gedaan." Extremen Fred Arroyo, 34 jaar en werk zaam als manager van een bus onderneming die lijndiensten op Spanje verzorgt, kent zijn jongere broer als iemand van extremen. „Hij is iemand die van gezelligheid houdt. Ik ook wel, maar ik ben constanter. Een voorbeeld: wij hebben bij Foreholte een materiaalman die ook wel eens kantinedienst draait. Op een gegeven moment roept die man: 'de laatste ron de'. Ton hoort dat niet en vraagt om iets te drinken. Uiteraard Het zoeken naar overeenkomsten en verschillen. Dat is het uitgangspunt van een se rie verhalen getiteld: de gelijkenis. Daarin komen telkens twee leden uit een sportie ve familie aan bod. Dat kunnen broer en zus zijn, vader en dochter of bijvoorbeeld twee neven. Ditmaal aandacht voor Ton en Fred Arroyo, voetballers bij derdeklasser Foreholte. Zoals de naam al doet vermoeden zijn ze van Spaanse afkomst. Vroeger waren ze compleet voetbalmaf. Maar tegenwoordig valt dat wel mee. Oorzaak: het huwelijk. Ton (links) en Fred Arroyo, behalve broers ook vrienden van elkaar. krijgt hij niets, maar Ton gaat dan meteen de discussie aan. Al zijn frustaties komen er vervol gens uit, hij zal en moet zijn biertje krijgen. Ik ben lekker naar huis gegaan. Achteraf hoorde ik dat Ton nog gezellig zijn biertje had gedronken." Ton zegt dat hij niet zo zwaar tilt aan de voetballerij. „We kunnen alles goed relativeren, dat past ook bij Foreholte. Toen we een paar weken geleden ver loren, waren we dat na vijf mi nuten alweer vergeten. Toen was het elftal alweer aan het zingen. Ik was zelfs blij dat we hadden verloren, want we heb ben geen ploeg om bovenaan te staan. Foreholte is een perfecte club, maar er moet geen druk op staan." „Ik vind sfeer heel belangrijk. Dat miste ik bij Rijnsburg", zegt Ton. Fred, die vier jaar langer in Rijnsburg voetbalde dan zijn broer, is het daar niet helemaal mee eens: „Op zich was het best gezellig, we gingen wel stappen met z'n allen, in Katwijk, in Noordwijk en in Den Haag. Maar qua sfeer kunnen ze in Rijnsburg niet aan Foreholte tippen. Als je wat langer onder de douche stond bij Rijnburgse Boys hield dat in dat je in de kantine met vier man stond. De Blommetjes (Paul en Marcel van der Blom, red.) waren er dan nog, en mijn broer. Bij Fo reholte komt de gezelligheid op de eerste plaats en dan pas de prestatie. Verschillen tussen de twee broers zijn er nauwelijks. Zeker niet buiten het voetbal. In het dagelijkse leven lijken ze heel veel op elkaar. Ze kijken opti mistisch tegen het leven aan, het onmogelijke bestaat voor hen niet. Ze dragen eerlijkheid, vriendschap en het vertrouwen in de mensheid hoog in het vaandel. Ze zeggen zichzelf wat dat betreft wel eens tegen te zijn gekomen. „We leenden als iemand daar om vroeg heel gemakkelijk geld uit, zonder te vragen wanneer we dat terug zouden krijgen. Dat heeft denk ik met onze Spaanse achtergrond te ma ken", zegt Fred. 'Mi casa es tu casa' is een gevleugelde Spaan se uitspraak. 'Mijn huis is jouw huis'. „In Nederland hebben ze FOTO LOEK ZUYDERDUIN daar al snel moeite mee", ver telt Fred. „Mijn familie is altijd welkom. Ook al wil een neef vijf nachten blijven, De deur staat open. Mijn vrouw wil daar wel eens een punt van maken. Maar ik niet. Als ik nu een vriend in Spanje zou bellen voor iets, dan staat hij morgen op de stoep." Ton en Fred zien elkaar als vrienden, niet als broers. Fred: „Vroeger gingen we wel eens slootje springen. Voor Ton liep dat eens slecbt af. Moeder boos. Een paar dagen later viel Ton weer in het water. Ik heb toen zijn kleren aangetrokken om mijn moeder wijs te maken dat Ik in de sloot was gevallen. Ze trapte er niet in, maar het ty peerde wel onze verhouding." Wat voetbal betreft verschil len de twee wel. Niet veel, maar Ton, de snellere van de twee. vindt zijn oudere broer wel fa natieker. Ton: „Hij heeft veel moeite om werk en voetbal van elkaar te scheiden. Hij kan ook eindeloos over voetbal lullen. Hij gaat nog steeds naar Rijns burg, om die gasten te ontmoe ten. Het grote verschil is dat Fred meer prestatiegericht is. Fred bekijkt voetbal van boven af. Hij wil snel verbeteringen zien. Via zijn aanwijzingen hoopt hij op snel resultaat. Ik bekijk het van onderaf." Fred: „Weet je wat het is, jij bekijkt het algemeen. Ton: „Ja, ik vind dat je een speler pas wat zinnigs kunt vertellen als hij er aan toe is. Jij hebt een plaatje in je hoofd en werkt daar naar. Ik bekijk eerst wat voor materiaal ik heb, en dan werk ik naar een Klaatje toe." Fred: „Mij ont- reekt het wat dat betreft aan geduld. Ik zou in tegenstelling tot Ton niet zo n goede coach zijn." Ton: „Hij zou een goede scout zijn. Want kijk op spelers heeft hij. Hij pikt ze er zo uit." Ton: „Fred is heel prestatie gericht, hij wilde bij Rijnsburgse Boys ook per se in het eerste spelen." Fred verwijt zijn broer een wat slappe instelling. .Als hij in de basis stond ten koste van Marcel van der Blom dan vond hij dat jammer voor Mar cel. Heel typisch." Ook het onderwerp 'Spanje' typeert een verschil tussen de twee. Fred heeft er serieus over gedacht om in Spanje te gaan wonen. „Dat komt ook door mijn diensttijd daar", legt hij uit. „In die tijd ging ik Spaans denken. Ik heb toen serieus overwogen om terug te gaan. Ton kent Spanje alleen gedeel telijk, terwijl ik het hele land doorkruist heb." Ton: „Dat komt ook door mijn vrouw. Ze gaat wel mee naar Spanic. maar in de eerste plaats voor net strand." Het land mag Ton dan niet zo goed kennen, hij heeft wel het zelfde gevoel voor het Spaanse voetbal als Fred. Woensdag avond dineerde Ton bijvoor beeld in La Plancha met ziin va der. Met een transistor-radio op tafel om Barcelona in het Euro pacup-duel tegen Dynamo Kiev te volgen. Frca was jn Amster dam aanwezig bij het duel van Ajax tegen Gent. Fred: „De mooiste dag uit ons leven was toen Spanje tegen Malta speelde. We wonnen met 12-1 en schakelden Nederland uit voor de EK. We mijn va der. Ton en ik hebben op de bank staan dansen. Onvergete lijk. We genieten daar nog steeds van na. In de landelijke schaakcompeti tie stijgt de degradatiedruk op de Leidse vertegenwoordigers in de derde klasse per ronde. Phili dor 3 ging tijdens de zevende ronde in 3D opnieuw onderuit, maar het afscheid van het KNSB-bestaan van de/e ploeg was in feite al bezegeld. Harder kwam de nederlaag aan van Philidor 2 in 3C tegen Caissa 2. een resultaat dat de Leidenaars weer in de nabijheid van de de gradatiezone bracht. Een heikele positie waarin Voorschoten 1 in dezelfde klas se al geruime tijd vertoeft. Een pittig 61/2-11/2 verlies tegen De Amstel maakte de positie van de hekkesluiter er niet florissan- ter op. Het enige positieve ge luid kwam uit de tweede klasse B. waar De Zwarte Pion dank zij 3-5 winst bij rivaal TAL 2 nade rend degradatie-onheil afwim pelde. Het reeds veilige LSG 2 gooide er met een 11/2-61/2 nederlaag tegen Weenink dui delijk met de pet naar. De Zwarte Pion hield in het cruciale treffen met de reserves van TAL voortdurend een voor deeltje in handen. Een vlotte re mise van John van Dijk werd gevolgd door een overtuigende winstpartij van kopman Jan Bakker. Hetgeen voor Joost van Hal het sein was om eveneens met remise genoegen te nemen. Sjaak Kamps sloot een wissel vallig duel ook al met een pun- tendeling af. Een tegenvallertje betekenae de plusremise van Richard Godijn, hetgeen even wel werd gecompenseerd door een halfje van de sterk terug vechtende los Lemmers. Het re misefestival was daarmee nog niet voorbij, want ook Aad van de Poel' slaagde er nog in een halfje mee te snoepen. Rob van de Aardweg had veel zitvlees nodig om zijn voordeel uit te bouwen, maar zag dit geduld door een blunder van zijn op ponent toch nog simpel be loond: 3-5. Zonder de kopmannen Stel ling en Tolenaar geloofde LSG 2 in het geheel niet in een goed resultaat tegen koploper Ween ink. Alleen Sjaak Sibbing nam een goede winst partij voor zijn rekening, terwijl invaller Aldcrt Westra Hoekzema een halfje meesnoepte. De beide jeugd spelers Mark Irwin en Stefan van Blitterswijk bleken nog een maatje te klein voor de tweede klasse. Na het kansloze verlies van Wim van de Pol. werden Raoul van Ketel. Ron Landsber gen en Mark Thiele eveneens op pijnlijke wijze naast het bord gezet Volle sterkte Philidor 2 draait alleen goed als de ploeg op volle sterkte aan treedt. Tegen Caissa 2 werd het met twee invallers een stevig 21/2-51/2 verlies. Van de reser ves tekende Bas Doelman dank zij stukverlies van zijn opponent voor een vol punt. Ook Henk van loon zag zijn tegenstander in tijdnood een stuk cadeau doen en nam daarmee het tweede leidse punt voor zijn re kening. Voordien hadden loop Rommets en Anne Reedijk na aanvankelijk voordeel al kostba re nullen geincasscerd. Een lot dat ook Pim Braggaaar was be schoren. Het halfje van Joop van de Wijngaard betekende daarentegen een nuttige mec- valler.21 /2-31/2. Ab Smit en Ca roline Slingerland moesten uit vastgelopen posities het volle pond slepen, het werden ver- Li espunten. Bij de Amstel moest Voor schoten zonder de drie kop mannen aantreden, hetgeen de npg.nr reeda MJ voomai la zwaar maakte. Enig lichtpuntje vormde Markus Driessen, die zijn score dank zij goede winst naai 51 2 oU 6 uuwMida I rik Bongers koesterde lange tijd een aardig voordeel, maar moest uiteindelijk toch met re mise genoegen nemen. Van de invallers kon Jan Beij met stuk verlies al snel weer naar huis, terwijl Malcolm Wise en Hans Lindeboom de strijd pas na taai verweer staakten. ()ok Frank den Herder had aan voordeel niet genoeg om een nul tc ver mijden. (»cr Both verdween kansloos van het bord. terwijl Simon Algera langzaam maar zeker kopje onder ging. Pfiltwr 8 i' Mnb aftel on verdienstelijk tegen Grocnoord en kon zelfs nog even aan een positief resultaat ruiken. Uitein delijk gingen de Leidenaars echter met 21/2-51/2 ten onder.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 25