NDEGEEST Versteegh jeans YAMAHA -|1. I Gemeente "Wassenaar medewerker begrotingszaken tijdelijk personeel Stichting Centrum 45 a. Magazijn medewerkers (m/v) b. Supervisors (m/v) c. Capacityplanners (m/v) VAKATURES VAKATURES VftKftTÜRES VflKflTÜRES VAKATURES VftKATURES VflKftTURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES - monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten In ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Lelden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg. cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Tocb Is Leiden in elk opzicht Ingesteld op de jaren '00. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan leder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Kunst en Cultuur omvat ge meentelijke culturele instellingen zoals Stedelijk Museum de Lakenhal, Leidse Schouwburg, Molenmuseum De Valk, Kunstuitleen en De Waag. In het kader van een gemeentelijke reorganisatie zal de directie samen met enkele andere directies een nieuwe dienst gaan vormen. Ter ondersteuning van de instellingen en de directeur zijn op directieniveau de afdeling Beleidszaken en de afdeling Financiële en Economische Zaken (FEZ) opgericht. Op de afdeling FEZ zijn alle financiële en economische ondersteun inestaken voor de hele directie gecentraliseerd; totale bedrijfs administratie, financiële (beleids-) advisering, automatisering, management informatie, subsidieafwikkeling en admini stratieve organisatie. Om de afdeling op volle sterkte te brengen zoeken wij een financieel medewerker v/m (voor 20 uur per week) Omdat wij sterk hechten aan kwaliteit en teamgeest vragen wij: - kennis op PD/MBA of vergelijkbaar - kennis van geautomatiseerde boekhoud systemen (wij gebruiken Exact); - enige ervaring; - goede contactuele eigenschappen i.v.m. veelvuldige en diverse contacten, voor onder andere de volgende werkzaam heden: - het zelfstandig voeren van de financiële administratie van enkele instellingen; - het meewerken aan het opstellen van de begroting van betreffende instellingen; - het assisteren bij werkzaamheden voor de andere instellingen; - het mede opstellen van het jaarverslag; - het signaleren van knelpunten bij instel lingen; - controle op het kasverkeer. Aan deze functie is een minimum salaris verbonden van 1.223,16 bruto per maand (schaal 5) en een maximum salaris van 2.033,16 bruto per maand (schaal 7) bij een 20-urige werkweek. Salarisinpassing zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding en ervaring. De gemeente Leiden wil n leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling FEZ de heer mr. D. Hoeke- meijer, telefoon 071 - 25 41 77. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen veertien aagen na verschijning van dit blad, gericht te worden aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacature nummer 92.011. Wij zoeken, voor een nieuw op te starten restaurant in Leiden; een jonge „zelfstandig werkende kok" die zin heeft in een uitdaging, zich éen reputatie wil verwerven en niet bang is om aan te pakken. Denk je dat jij dat aankan en durft, bel dan na 16.00 uur 071-122176 en vraag naar Rob. Versteegh Jeans b.v. te Leiden, vrijetijdskle- dingwinkel gespecialiseerd in de betere jeans merken zoekt op korte termijn, ENERGIEKE VERKOPER M/V in de leeftijd van 18 t/m 25 jaar die duidelijke belangstelling heeft het verkopersvak goed te willen vervullen. Bij gebleken geschiktheid bieden wij een aan trekkelijk salaris. Bel 071-124795 voor een afspraak vragen naar de heer H. Versteegh. Haal |e broek bl| Versteegh Bij de afdeling begrotingszaken en comptabiliteit van de hoofdafdeling Financieel-Economische Zaken, kan worden geplaatst een Functie-inhoud: - het meewerken aan het samenstellen van de begroting en de gemeenterekening alsmede de daarbij behorende bijlagen; - het opstellen van beleidsadviezen waaron der het vervaardigen van begrotingswijzi gingen; - het verzorgen van de kredietbewaking; - het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - een voorleiding op minimaal HAVO- niveau; - bezit van het diploma Moderne Bedrijfsad ministratie of Financieel Bestuursambte- - studerend voor het Staats Praktijk Diploma of diploma Hogere Bestuursdienst-oplei- ding-Financiën; - kennis van en ervaring met geautomati seerde gegevensverwerking, alsmede ervaring opgedaan in een soortgelijke functie strekken tot aanbeveling. Salaris Voor bovengenoemde functie geldt een sala ris van maximaal 3.863,- bruto per maand (niveau 7). De salariëring is echter afhankelijk van opleiding en ervaring. De vakantietoelage bedraagt 8%. Momenteel wordt de functie op nieuw beschreven en gewaardeerd. Voor nadere informatie omtrent bovengenoem de functie kunt u contact opnemen met de heer G. Kuiper, hoofd van de afdeling begrotings zaken en comptabiliteit, telefoon 01751 - 2 22 93. Werving heeft gelijktijdig in- en extern plaats. De gemeente Wassenaar streeft naar vergroting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Indien u belangstelling heeft voor bovenge noemde functie, wordt u uitgenodigd uw sol licitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Orga nisatiezaken van de gemeente Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat en actief zie kenhuis, vlak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Endegeest is een gemeente lijk ziekenhuis. De rechtspositie is afgestemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenre geling: ABP. Salaris voor deze functie: af hankelijk van opleiding en werk ervaring, in schaal 4 of 5, (max. f 3.175,-). Schriftelijke sollicitaties vóór 1 april a.s. sturen aan Psychia trisch Ziekenhuis Endegeest, t.a. v. team P. O. O.postbus 125Ó, 2340 BG Oegstgeest. De gemeente Leiden wil meer leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseer den die menen tot die groep te behoren, wordt verzocht te solli citeren. Het Activiteitencentrum Wonen verzorgt uiteenlopende activiteiten voor bewoners en ex-cliënten van Endegeest. Er is een creatieve groep, een drukkerij, een fietsenmakerij, een tuingroep, een industriële groep, en een vrijetijdscentrum. Daarbij is het aanbieden van een zinvolle en sfeervolle dagbesteding de doelstelling. De activiteiten vinden plaats van maandag t/m vrijdag, het hele jaar door. Om de voortgang te kunnen waarborgen, ook tijdens vakanties, ziekte en ADV, zoeken wij een wisselbegeleider m/v f voor 20 uur per week De wisselbegeleider zal voornamelijk worden ingezet voor de bege leiding van de industriële groep, de fietsenmakerij en de drukkerij, maar moet ook kunnen invallen bij de andere activiteiten. Wij zoeken een ervaren MBO-Ab'er, met technisch inzicht, die het aantrekkelijk vindt om op deze manier te werken. Meer informatie over de functie kunt u krijgen bij de heer T. Jansen, coördinator ATW, telefonisch te bereiken via 071 - 17 94 62. De ANWB zoekt voor de Alarmcentrale (voor de periode van ca juni t/m september 1992) Heb je een middelbare schoolopleiding en hou je van afwisselend en dynamisch werk in een leuk hecht team, reageer dan voor 01 mei 1992 tijdens kantooruren via telefoonnummer 070-314 61 39. Je kunt dan bij de afdeling Reis- en Rechtshulp een sollicitatieformulier aanvragen. Landelijk verzetsdeel jk Centrum voor de behandeling v ilnemers cn oorlogsgetroffenen Centrum '45 is het landelijk Centrum voor de medisch-psychologische en psychotherapeutische behandeling van verzetsdeelnemers en oorlogsgetroffenen. De behandeling vindt plaats binnen een poliklinische, dagklinische en klinische setting. Daarnaast zijn de ondersteunende afdelingen, bestaande uit Personeelszaken, Financiële administratie. Medisch- en Algemeen secretariaat, Huishoudelijke- en Technische Dienst en Voedingsdienst, verenigd in de Dienst Beheer. RESTAURANT- en KEUKENMEDEWERKER (STER) M/V (voor een part-time dienstverband, 0.45 aanstelling, d.w.z. gemiddeld 17 uur per week) Het werk bestaat uit restaurant- en keukenwerkzaamheden die gesplitst zijn in twee afzonderlijke diensten, welke afwisselend volgens rooster worden gedraaid, te weten: Restaurantdienst: 8.30-15.00 uur; Keukendienst: 15.30-20.00 uur (op vrijdag van 13.30 tot 18.00 uur). Functie-informatie: Taken restaurantdienst - het verstrekken en verzorgen van koffie tijdens vergaderingen; - het verzorgen van lunches voor cliënten en personeel, en het opruimen en afwassen hiervan; - het verzorgen van en onderhoud plegen aan de diverse koffie automaten; - het bijwerken van bestellingen t.b.v. de bevoorrading. Taken keukendienst - het verzamelen van serviesgoed en het bedienen van de afwasmachine; - het onderhoud van pantry's, keuken en -apparatuur; - het verrichten van diverse schoonmaakwerkzaamheden; - het bevoorraden van diverse pantry's binnen het geboüw. De totaal 3 restaurant- en keukenmedewerkers verzorgen tevens in samenwerking met de koks diverse representatieve bijeenkomsten, zoals recepties, afscheidsbijeenkomsten, e.d. Functie-eisen: - opleiding minimaal LBO-niveau, bij voorkeur LHNO of gelijkwaardige opleiding; - ervaring in soortgelijke functie is gewenst; - aan aandacht voor hygiëne en een verzorgende instelling wordt grote waarde gehecht; - zelfstandig kunnen werken' - leeftijd vanaf 18 jaar; - bereidheid in te vallen bij ziekte/vakantie van één van de collega's. Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor onbepaalde tijd; - de salariëring vindt plaats volgens FWG-salarisstructuur. De functie is ingedeeld in functiegroep 20; - de werktijden zijn zoals hierboven vermeld; - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de CAO-ziekenhuiswezen. Sollicitaties (schriftelijk) binnen tien dagen richten aan de directeur, J. N. Schreuder, psychiater. Stichting Centrum '45, Rijnzichtweg 35,2342 AX Oegstgeest. beweegt zich in hoofdzaak in kleinschalige projekten op het gebied van nieuwbouw, verbouw en onderhoud. I.v.m. de groeiende orderportefeuille zoeken wij op korte termijn een CALCULATOR/WERKBEGELEIDER Uw functie: Het maken van begrotingen op basis van bestek en tekeningen; Het maken van kostenramingen op basis van schetsontwerpen; Wij vragen: Minimaal M.T.S. bouwkunde; Ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; Kennis en affiniteit met automatisering; Flexibele instelling; Representatieve kwaliteiten; Leeftijd vanaf 25 jaar. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, binnen twee weken te zenden aan: WBM Wassenaarse Bouwmaatschappij, Postbus 8,2240 AA, Wassenaar. Yamaha Motor Distribution BV, een nieuwe onderneming binnen het Yamaha concern, wordt gevestigd in het in aanbouw zijnde distributiecentrum te Schiphol-Rijk. De onderneming zal verantwoordelijk zijn voor de distributie in Europa van onderde len en accessoires van de in vele landen gemaakte produkten zoals motorfietsen, büitenboordmotoren, jetboten en grasmaaiers. Het denken aan kwaliteit gaat bij Yamaha verder dan produktie alleen. Kwaliteit betekent ook snelle en efficiënte levering aan klanten en inspelen op hun vragen. Het is dan ook logisch dat in het nieuwe centrum, dat begin 1993 gereed is, de meest geavan ceerde technologiën op het gebied van intern transport en distri butie worden toegepast. Vanuit de huidige vestiging in Uithoorn wordt naar de nieuwe organisatie en opzet toegewerkt. Hiervoor zoeken wij nu die inkomende goederen op voorraad leggen, orders pieken en uitgaande goederen verpakken en verzendklaar maken. die leiding geven aan een groep van ongeveer 15 mede werksters die belast zijn met de bij A genoemde werkzaamhe den. die op basis van planningstechnieken, prioriteitsregels en in samenspraak met andere afdelingen verantwoordelijk zijn voor de bezettingsplanning, doorstroomplanning en onderhan- denwerkbeheer op korte en middellange termijn. Hiertoe dienen tevens de verschillende installaties bewaakt en bediend te wor den. Voor alle functies geldt dat wij mannen en vrouwen zoeken met een servicegerichte, coöperatieve en flexibele instelling. Specifiek vragen wij voor functie a: - een LBO-opleiding - vakopleiding magazijnmedewerker,.dan wel de bereidheid deze te volgen voor functie b: - MAVO/LBO-opleiding - opleidingen/cursussen op het terrein van magazijnbeheer, veiligheid, e.d. - ervaring in het magazijnwërk - aantoonbare leidinggevende kwaliteiten voor functie c: - relevante MBO-opleiding - aantoonbare ervaring Wij bieden: - een gedegen praktijkopleiding en aanvullende scholing - een passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden - een in vele opzichten aangenaam werkklimaat in een moderne organisatie. Procedure: Voor uw sollicitatie ligt een formulier en enige informatie klaar. Deze kunt u telefonisch aanvragen bij de heer H.H. Appeldoorn (02975 - 77585) of bij mevrouw M. de Wit (02975 - 77462) of schriftelijk, Postbus 109,1420 AC Uithoorn. Op basis van de verstrekte informatie worden kandidaten uitgenodigd voor een gesprek. Een medisch onderzoek behoort tot de procedure, evenals een psychologisch onderzoek bij de functie van supervisor en capacityplanner.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 22