P 's'k i Ij ASSISTENT-ACCOUNTANT M/v BOUWKUNDIG TEKENAAR Hillegom BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKSTER VERTEGENWOORDIGER VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKftTURES VflKflTURES VAKflTURES VflKATÜRES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I VINK ACCOUNTANTS Vink Accountants is een organisatie waar vele facetten van de administratieve, financiële en fiscale dienstverlening het dienstenpakket vormen. De organisatie richt zich met het uitgebreide dienstenpakket met name op het midden- en kleinbedrijf. Op dit moment telt Vink Accountants 12 medewerkers. Vink Accountants verricht ten behoeve van haar opdracht gevers ondermeer de volgende werkzaamheden: inrichten van al dan niet geautomatiseerde boekhoudingen en het (geautomatiseerd) verwerken van administraties en loonadministraties verzorging van belastingaangiftes samenstellen en controle van jaarrekeningen begeleiding startende ondernemers samenstellen van analyses ta.v. rentabiliteit, liquiditeit etc advisering bij opzet en keuze automatiseringssystemen advisering in opvolging, management buy-out, aandelen transacties, kredietverlening etc Door het toenemend aantal opdrachtgevers hebben wij momenteel plaats voor een De aan te stellen functionaris verricht onder directe verantwoor delijkheid van de accountant de volgende werkzaamheden: Het coderen van administraties van een groep cliënten Het invoeren van gecodeerde administraties in de computer Het verrichten van controle-werkzaamheden Kandidaten voor deze functie dienen aan de volgende eisen te voldoen: Diploma M.B.A. Ervaring in zelfstandig werken, bij voorkeur opgedaan bij een accountantskantoor Bekendheid met automatisering Bereid zijn door middel van studie kennis te verbreden De juiste persoon kan bij Vink Accountants rekenen op e prettige werkkring, een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Studiekosten worden volledig vergoed. Vink Accountants is lid a Nederlandse Orde administratieconsulenten Nederlands College voor Belastingadviseurs Belangstellenden wordt verzocht schriftelijke sollicitaties te richten aan: Vink Accountants, Van Panhuysstraat 45, Postbus 183, 2200 AD Noordwijk, ta.v. de heer B.J.W. Vink, A.A. Het streven is er op gericht de hele procedure binnen 3 weken r verschijning van deze advertentie af te ronden. architektenburo h.j. meijer zoekt met spoed een In grote mate van zelfstandig zal hem of haar wor den toevertrouwd: Het maken van bestektekeningen, werktekenin gen, bestekken en begrotingen alsmede het on- -derhouden van kontakten met de opdrachtgever -en aannemer. Gedacht wordt aan gegadigden in bezit van het di ploma M.T.S.-bouwkunde met enige ervaring, ter wijl tevens in aanmerking kunnen komen school verlaters in het bezit van het diploma H.T.S. bouw- 'kunde. Onze opdrachten portefeuille is zeer gevarieerd en bestaand uit: Vrijstaande villa's en serie woningbouw in de vrije sektor "Renovatie en restauratie van woningen Nieuwbouw en verbouwingen van bedrijfsgebou wen en kantoren Wanneer u geïnteresseerd bent in boven om schreven funktie wordt u verzocht een schriftelijke sollicitatie te richten aan ons buro. INTERIM IVI i InterTAN Holland, a division of InterTAN Canada LTD, iè een wereldwijde verkooporganisatie met ruim 2000 verkooppunten in Europa, waarvan ruim 60 in Nederland. Voor onze filialen in Leiden, Alphen a/d Rijn en Alkmaar zijn wij op zoek naar ambitieuze door zetters. heeft u verkooptalent? heeft u doorzettingsvermogen? heeft u een M.B.O. of detailhandelsopleiding heeft u behoorlijke ervaring in een soortgelijke functie en beschikt u over voldoende productkennis? FILIAALHOUDER (M/V) (leeftijd 25/30 jaar) Wij bieden u in elk geval: een arbeidsplaats in de groeimarkt van een sterke internationale firma met tal van ontwikkelingsmogelijkheden een interessante, veelomvattende baan een zelfstandige werksituatie uitstekende salarismogelijkheden door beloning naar prestatie een prettige werksfeer Heeft u interesse? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van pasfoto en CV, naar: InterTAN Holland Postbus 3130, 5203 DC 's-Hertogenbosch t.a.v. Dhr. G.J. van Riet LEIDSE HOGESCHOOL De Leidse Hogeschool verzorgt onderwijs in de sectoren: -Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (opleidingsplaats Den Haag): HBO-Jeugdwelzijnswerk, HBO-Bejaardenwelzijnswerk, HBO-Sociale Zekerheidskunde (vrije studierichting); -Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (opleidingsplaats Leiden) :HBO- Verpleegkunde, HBO-Logopedie, HBO-Fysio- therapie; -Hoger Laboratorium Onderwijs (opleidingsplaats Leiderdorp): HBO-Laboratoriummede- werker Medisch/Chemisch; -Hoger Pedagogisch Onderwijs Rotterdam, Den Haag, Heemstede) :HBO-Leraren- opleiding basisonderwijs. Centraal adres: Leidse Hogeschool Endegeesterwatering 2, 2333 CG Leiden Tel.: 071 -17 1121. 0p de Leidse Hogeschool, afdeling Hoger Sociaal Agogisch Onderwijs te Oen Haag, is wegens groei van hel aantal studenten en uitbreiding van het aantal studierichtin gen een vacature ontstaan voor een parttime (19 uur) Administratief medewerker (m/v) (vacaturenummer 92/S03) voor 3 ochtenden per week en de hele vrijdag. De werkzaamheden zijn, Ier ondersteuning van de ondeiwijsgebonden activiteiten zoals de bibliotheek en roostering, de volgende: - coderen van boeken/tijdschriften; -uitleenadministratie bijhouden; gegevens invoeren in geautomatiseerd systeem; -beheer testmateriaal; het opstellen van les-, tentamen- en surveillanceroosters. De functie-eisen: - een opleiding op HAVO- of VWO-niveau; accurate en analytische werkwijze; bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking; - goede communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: De aanstelling geschiedt voor de duur van een jaar, waarna een vast dienstverband lot de mogelijkheden behoort. Het-RPBO is van toepassing. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 2.180,- en maximaal 3.008,- (schaal 3 BBRA) bruto per maand bij een volledige betrekking. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van hel vacature nummer, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de heer drs. D. van den Wijngaard, afdelingsdirecteur HSA0, Dr. Kuyperstraat 4,2514 BB Den Haag. Langeveld De divisie Verblijfspsychiatrie heeft tot taak het bieden van langdurige behandeling en woonvoorziening. De divisie bestaat uit de afdelingen Anna A/B. Bernardette A/B. De Boekhorst C en D. Paulus A. Theresia B en In Via Eglantier. Op de afdeling Bernardette A/B bestaat een vakature voor waarnemend hoofd m/v >en patiënten begeleid. In de ene latie. waarbij 24-uurs zorg geboden thema's wordt begeleiding bij de geven in het (opnieuw) verwerven Het afdelingshoofd vervangen bij diens afwezigheid. - het verrichten van koördlnerende en leidinggevende taken in goede samenwerking met het afdelingshoofd en de overige teamleden het verrichten van uitvoerende werkzaamheden ten aanzien van behandeling, begeleiding en zorgverlening. - Het diploma verpleegkundige B of HBO-V. - ruime ervaring in de psychiatrie, - goede kommunikatleve vaardigheden, - de bereidheid om, rekening houdend met de afdeling, zowel de ontwikkeling als uitvoering van het divislebeleid binnen de afdeling t' bevorderen. n geïntegreerd verplegen. jrwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhulswezei irdt vastgesteld volgens de Funktlewaardering torg (FWG) In funktiegroep 45 (maximaal f 4.091,- bij ee Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer J.G. van Miltenburg, wnd. afdelingshoofd, telefoon 02523-79524 of de heer N. Stct. manager beheer van de divisie, telefoon 02523-79746. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeels; en Organisatie, met vermelding van kodeletters GC. Langeveld, Centrum voor psychiatrie. Postbus 5000, 2200 KA Noorc Telefoon 02523-79579. Lungcvetd, de voortzetting van Sancta Maria en deel vato Ravo, beschikt over 761 plaatsen in iet divisies: Rijnstreek, Kost en Bollenstreek. Verblijft psychiatrie. Beschut vronen, Ouderenzorg on bet CKP, Cent run, voor tUlnlscbe Psychotherapie, Langeveld Wedt ook poliklinisch* zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen In NoontwiJk, NoardurijkerbontSassenbefm en Alpben a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. Hillegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 inwoners, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. Op deafdelingOnderwijs en Welzijnszaken van de dienst Welzijn ontstaat wegens vertrek van de huidige functionaris de vacature van: 11 MEDEWERKER WELZIJNSZAKEN M/V (38 uur per week) Functie-informatie: De aan te stellen functionaris wordt samen met twee collega's belast met de voorbereiding, de advisering en de uitvoering van het gemeentelijk welzijnsbeleid en zal daarvoor als Ie medewerker verantwoordelijk zijn. Hij/zij zal één of meer secretariaten van commissies behartigen en zal deelnemen aan diverse overlegstruc turen en besprekingen. Er dient in dit kader rekening gehouden te worden met werkzaamheden die regelmatig in de avonduren plaatsvinden. Functie-eisen: - een voltooide, relevante, opleiding op HBO-niveau - een gedegen ervaring met bovengenoemde werkzaamheden - goede redactionele en contactuele vaardigheden - basiskennis op het terrein van automatisering. De gemeentelijke organisatie verkeert thans in ontwikkeling waarbij herbezinning plaats vindt ten a en werkwijze. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij een positieve bijdrage zal leveren aan dit proces en het vermogen heeft zich aan te passen aan veranderende omstan digheden. Salaris c.a.: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleidingen ervaring, maximaal f 5.057,- bruto per maand. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie en sollicitaties: Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer J.J. Peters, directeur van de dienst Welzijn, telefoon 02520-77229. Sollicitaties kunnen binnen tien dogen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan de heer F. Kolk, hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie Informatie, p/a Hoofdstraat I IS, 2181 EC Hillegom. N.B. Bij gelijkwaardige geschiktheid wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten afkomstig uit groepen die tot nu toe binnen de organisatie zijn ondervertegenwoordigd, zoals vrouwen, culturele minderheden él Gemeente Wij zoeken op korte termijn een: De functie: De werkzaamheden bestaan uit boekhoudkundige werkzaamheden. Deze werkzaamheden dienen verricht te worden door middel van een geautomatiseerde boekhoudadministratie (Exact 5.0). Naast boekhoudkundige werkzaamheden behoren secretariële werkzaamheden ook bij deze functie. Functie-eisen: Wij denken aan iemand in de leeftijd van 21-27 jaar met een MEAO-diploma, alsmede een typediploma. Bekendheid met tekstverwerking en een geautomatiseerde boekhoudadministratie, alsmede enige jaren ervaring met boekhoudkundige werkzaamheden is een vereiste Geïnteresseerd? Schrijf dan voor 21 maart as. een sollicitatiebrief gericht aan mevrouw L. Potters. Wi menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Schipholweg 68 2316 XE Leiden Tel. 071-233 633 Herengracht 48 2312 LE Leiden telefoon 071 -12 75 33 Postbus 11303 2301 EH Leiden Stichting SKIL is een stedelijke instelling voor sociaal kultureel werk in Leiden Tot de stichting behoren 18 voorzieningen op het gebied van buurthuis en lonqerenwerk. kinderopvang en vormings- en ontwikkelingswerk. De stichting heeft 150 werkne-- Bij 2 van deze voorzieningen bestaat een vakature, t.w. bij Buurthuis 't Spoortje en bij Buurthuis de Mirt-Honken. Buurthuis 't Spoortje ligt in het Leidse Noorderkwartier, een wijk met 5800 inwoners De wijk, waar een grote renovatie bijna is afgerond, is aangewezen als sociaal vernieu- wingsgebied 't Spoortje biedt onderdak aan diverse organisaties uit het werkgebied r 3 peuterwerksters.. 1 SOCIAAL-CULTUREEL WERK(ST)ER - C2 - voor 15 uur per week (waarvan 5 uur tijdelijk tot 1 januari 1992) De bedoeling is dat er een breed pakket van kinderaktiviteiten opgezet wordt, met speciale aandacht voor allochtone kinderen en voor kinderen uit het speciaal onder wijs. Uitvoering van de aktiviteiten zal mede plaatsvinden door vrijwilligers en vakdo centen Goede kontakten met andere instellingen in de wijk (scholen, bibliotheek enz.) vinden wij zeer belangrijk Ook het onderhouden van kontakten met ouders be hoort bij de taken van het kinderwerk Een van de andere stafkrachten voert ook ta ken uit in het kinderwerk De werktijd zal gekoncentreerd zijn op de woensdagmid dag en op 2 andere middagen vanaf ca. IS 00 uur. De voorkeur gaat uit naar een vrouw op HBO-niveau i oplei- werk week Nadere informatie"is te verkrijgen bij Ruud Arnoldi. koordlnator van hét buurt huis, tel. 071-220866. Sollicitaties dienen uiterlijk 24 maart 1992 binnen te zijn bij Solti- citatiekommissie Buurthuis 't Spoortje, Bernhardkade 40,2316 RX Leiden Buurthuis De Mirt-Honken Buurtcentrum de Kooi. Met een agogische en 23 uur peuterwerk organiseert het buurthuis een breed aanbod van sociaal kultu- met 3 andere welzijnsorganisaties gevestigd in sche formatie van 80 uur sociaal-kuftureel werk BEHEERDER M/V - H3 - 20 uur inimaal twee jaar ervaring Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd en varing f 3047,31 min en 3920.29 bruto max per maand bij oen 40-urige werkv.o.-k Nadere informatie is te verkrijgen bij Hans Cijs, (coördinator van het buurthuis, tol 071 221197 Sollicitaties dienen uiterlijk 24 maart 1992 binnen te zijn bij Sollicitatiekommis sie Mirt-Honken, Driftstraat 49, 2315 CD Leiden pcniniii import li.v. PERQUIN IMPORT B V TE LEIDEN. ,mporteur van het Zweeds.* produkt Mercalin wegenverf zoekt op korte termijn een voor de acquisitie en verkoop van Mercalin wegenverf in spuitbussen aan o.a. grossiers (van verfprodukten), Gemeenten, wegenbouwers. opleiding: -middelbaar niveau -kennis Engelse taal gewenst -in bezit van rijbewijs B -verkoopervaring vereist leeftijd: 25-35 jaar bij voorkeur wonende in de regio Leiden. Schriftelijke sollicitaties vóór 25 maart 1992 richten aan Perquin Import B V. Hoge Ri|ndi|k 14 2313 KJ Leiden

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 31