Bollenstreek moet presteren Olympische voetballers zijn nog niet verwend Sport GOS met één ploeg naar Zomerspelen DINSDAG 10 MAART 1992 18 Nationale titel driebander Salman leipen Hein Jan Salman heeft tijdens het nationaal kampioen schap driebanden groot (tweede kJasse) een sensationaJe over winning geboekt. De Oegstgeestenaar was als zevende geplaatst, maar eindigde als nationaal kampioen. In Hengelo scoorde Sal man, uitkomend voor BV Sport Veste, nul punt 686. Van Polanen in de prijzen leiden Judoka's van sportschool Aad van Polanen hebben tij dens wedstrijden in Leimuiden goede resulaten behaald. De ploeg kwam terug met vijf eerste plaatsen voor Stefan Csorba, Dominic Matroos, Wouter Peet, Arjan Schermer en Henk Sloos. Drie andere judoka's Wesley Arbouw, Remko Brussee en Pe ter Potterswerden tweede. Derde plaatsen waren er voor Ar mando de Bruin, Jenny de Jeu, Bianca van der Kwaak, Jessica Masmeijer, Richard de Roode en Wim van der Zon. Leidse jeugd verliest leipen» De voetballers van de Leidse selectie onder vijftien heb ben, ondanks dat ze het beste van het spel hadden, niet kunnen winnen van Amsterdam. Fouten in de defensie werden de Lei- denaars fataal in het duel dat met 2-3 verloren ging. Voor Leiden scoorden Maarten Smakman van FC Lisse en Dennis de Ridder van Katwijk. Beslissingsduel Pernix leipen Pemix speelt zaterdag in de Rotterdamse Energiehal de belissingswedstrijd legen Vriendenschaar (Ha). Inzet van het du el, dat om 14.15 uur aanvangt, is een plaats in de eerste klasse van de zaalkorfbalcompetitie. De nacompetitie in de eerste klas se F begint zondag met het duel I IKV - Diamco. De Leidse deel nemer De Algemene komt pas in de week daarna voor het eerst in actie tegen de verliezer van de eerste wedstrijd. Pernix speelt vanavond als houder van de l>eidsch Dagblad Cup tegen overgangsklasser Die Haghe, winnaar van het Haagse be kertoernooi. Inzet is de Supercup, die sinds vorig jaar in het be zit is van de Leidse eersteklasser na een verrassende zege op hoofdklasser Fortuna. Het duel wordt gespeeld in de Haagse Sporthal Steenwijklaan en begint om 20.30 uur. Jansen slaat toe parthenav Titelverdediger Gérard Jansen heeft in de dertiende ronde alleen de leiding genomen in het Europese damkam pioenschap. 2^elf liet de Nederlander zijn achtste zege aanteke nen, terwijl medekoploper VaJneris niet verder kwam dan remi se. De achtervolgers boekten eveneens winstpartijen, waardoor de Israëliër Koyfman naast Valneris op de gedeelde tweede plaats kwam. Clerc en Foerman bleven op twee punten afstand van Jansen. Hendrik van der Zee en Hein Meijer moesten met remise genoegen nemen en zagen daardoor hun kansen op de titel en een WK-plaatsing verder afnemen. Krajicek verdient goed monaco Richard Krajicek heeft van de groep Nederlandse ten- nisvedetten in de eerste maanden van het jaar het meeste ver diend. De Hagenaar, met de 27ste plaats ook de beste Nederlan- der op Ie ATP lijst, sloeg in januari en februari ruim 122.000 dollar (twee ton) bijeen. Krajicek wordt nauw op de voet gevolgd door Paul Haarhuis, die iets meer dan 100.000 dollar aan prij zengeld verdiende. De salarislijst wordt aangevoerd door de Amerikaan Jim Courier met 398.570 dollar, ongpveer driekwart miljoen gulden. Krajicek staat op de lijst der verdieners momen teel veertiende. Haarhuis achttiende. FOTO HENK BOUWMAN Egbert van 't Oever kon een glimlach niet onderdrukken. Wielervereniging De Bollenstreek presenteerde zich gis teravond in Lisse in het kleurrijke shirt van de nieuwe sponsor Euroase. Zonder hulp van de erevoorzitter en in dit geval suikeroom zouden de coureurs van De Bollen streek waarschijnlijk slechts in hun hemd hebben ge staan. lisse tim brouwer de koning De voormalige Lisser wielertrots leek een zelfde lot beschoren als collega Avanti uit Alphen, dat dit seizoen sponsorloos door het leven gaat. Maar door de in spanningen en connecties van Van 't Oever liep het in Lisse zo'n vaart niet. Met als resultaat herkenbare wielerkJeding, een premiestelsel en enige renners van andere verenigingen, zoals Cees Vemooy, Patrick van Wil gen en Henk Kortland van Avanti. Van 't Oever, die in de veer tigjarige historie van De Bollen streek al eens eerder als redder in nood optrad hij hanteerde zeven jaar de voorzittershamer verbond overigens wel voor waarden aan zijn vrijblijvende steun. „Met de sponsor", aldus de Lissenaar, „is op mijn voor stel afgesproken, dat De Bollen streek eerst prestaties moet le veren. Ik zal er streng op toe zien dat niet alleen renners, maar ook het bestuur van de vereniging laat zien dat er pres tatiemogelijkheden zijn. Al krij gen jonge renners van mij wat meer krediet dan de rest." Binnen een jaar moet blijken of de nieuwe formule aanslaat. Onder andere uit de resultaten van de A-amateurs van De Bol lenstreek en de daarmee ge paard gaande publiciteit. Van 't Oever: „We hebben een spon sor voor één jaar, zonder optie. Ik ben dit seizoen een meer dan aandachtig toeschouwer." Ploegleider Gerrit Kransse weet op welke Bollenstrekers de schaatser van weleer vooral moet letten. Hoewel zij wat later dan de anderen gaan koersen, verwacht hij van Tom de Jong en vooral André van Reek suc cessen in de promotiecompeti tie. Kransse:Al verwacht ik niet meteen wonderen van mijn renners. Een plaats in de mid denmoot vind ik dit jaar een goed resultaat." De Zoeterwoudenaar, die vo rig jaar de junioren van De Bol lenstreek begeleidde, beseft dat hij ervoor moeten waken de voormalige jeugdrenners voor te trekken. Hij gunt zijn hele se lectie een kans om zich in de kijker te rijden. „Maar wie het de komende weken laat afwe ten, valt af." Met die opvatting zit Kransse op dezelfde golflengte als Van 't Oever: presteren met een vette knipoog naar de jeugd. Want daarvan moet De Bollenstreek het op de lange duur toch heb ben. Talenten als Etienne Ver geer. in de competitie uitko mend voor gastrennersvereni- ging Het Zuiden, en Rik van Wetten kunnen op termijn naam maken in het amateur peloton. Als het goed is, maakt Van 't Oever hun eventuele successen van een afstandje mee. „Als het slecht gaat, zoals vorig jaar, trek ik mij het lot van mijn vereni ging aan. Maar keert het tij, dan hoef ik niet zo nodig vooraan te staan. Bovendien heb ik ook nog wat andere zaken aan mijn hoofd." Daarmee doelde Van 't Oever op zijn activiteiten voor de Ne derlandse schaatsploegen. Na het wereldkampioenschap voor vrouwen in Heerenveen staat hem een langdurig verblijf in Calgary te wachten. Voor de ploegpresentatie van De Bollen streek bleef welgeteld één avond over, daags na het WK. Niemand deed moeilijk over die datum. Voorzitter Jan van Dijk, die ook de scheidende consul Leo van der Wal en zijn opvolger Wim van Duivenbode in het zonnetje zette, had zijn invloedrijke voorganger gister avond voor geen goud willen missen. DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071- 161414 (Wim van Duivenbode) dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur. Of schriftelijk naar Post bus 54, 2300 AB Leiden. De gymnastiekvereni ging Nieuw Brun- hilde uit Leiden zit te springen om jeugdleidsters Vrijdagavond in Voorschoten de zaalvoetbaltopper Martin Cen trum - Ceverbo. Aanvang 21.30 uur. De bezoekers, die met Hans van Leeuwen en Mario Faber naar sporthal De Vliet- horst komen, zijn er overigens niet in geslaagd opnieuw hef winterstoptoernooi te winnen. In Wijchen werd met 6-2 van Brezan Den Helder verloren Het wielerseizoen is begonnen en de ploegen voor de 'klassie kers' worden wekelijks opnieuw samengesteld. In de topcompe- titie komt Swift/Casba zaterdag 14 maart aan de start in de Ron de van Zuid-Holland. Ploeglei der Cor Kloosterman heeft in Erik Boogaard (Zwaag), Mare Faas (Bergen), Niels van Stralen (Heerhugowaard), Mark Rasch (Uitgeest), Laurens Koster (Den Haag) en marathonschaatser Richard van Kempen (Nieuw- veen) een goede basis. Op de zelfde dag gaat de Voorschoten- se ploegleider Jan Zwaan met Peter Mol (Kapelle), Erik van Nieuwkerk (Kapelle), Vital Tim mermans (Yerseke), Edwin Hof stee (Boskoop), Femand War merdam (Koudekerk) en Her man Bakker (Rijswijk) naaf de Dorpenomloop in Rucphen De Bollenstreek uit Lisse is ook in Rucphen aanwezig. Ploeglei der Gerrit Kransse (Zoeterwou- de) heeft Tom de Jong (Roelo- farendsveen), Robert Karre- mans (Sassenheim), Peter Reits- ma (Hillegom), Rik van Wetten (Noordwijkerhout), Etienne Vergeer (Warmond) en Joost van der Meer (Roelofarends- veen) uitgenodigd Leidenaar Eric van Kordelaar slaagde voor zijn diploma trainer-B hardrij den op de schaats Marathon schaatser Henk Angenent (Alp hen) kreeg in Amsterdan de Abe de Vries-prijs uitgereikt. Dit is een prijs voor de strijdlustigste rijder Met ingang van het nieuwe seizoen moeten de 120 zaalvoetbalclubs die op lande lijk niveau spelen volgens de re glementen een gediplomeerde zaalvoetbalcoach II op de bank hebben. Voor de afdelingsclubs geldt die verplichting nog niet De eerste vier clubs in de eerste divisie van het landelijke zaal voetbal promoveren naar de nieuw te vormen eredivisie. De KNVB overweegt nog of ook de vijfde plaats goed is voor pro motie. Dit omdat sommige Noordelijke zaalvoetbalclubs niet aan de eisen kunnen vol doen De finale-avonden van de voetbalcompetitie onder de 21 jaar zijn verzet naar april. Momenteel staan UVS en Quick Boys aan de leiding in de poules Óp 23 maart houdt korfbal club KNS een buitengewone le denvergadering. Wielervereni ging De Bollenstreek vergadert op maandag 16 maart. De club van voorzitter Jan van Dijk kan nog enkele bestuursleden ge bruiken Ook voetbalclub RCL wil een club van 100 oprichten. In Voorschoten heeft SVLV de zelfde plannen De 'Leidse' jeugdvoetballers onder de 13 jaar spelen op 16 maart een oe fenwedstrijd op het veld van Woubrugge De KNVB afdeling Leiden moet een andere verga derruimte zoeken. Het vaste thuishome Kasanova gaat dicht De Voorschotense roeivereni ging Rijnland gaat verhuizen naar Leidschendam. Het boten huis kan niet op de huidige plek blijven Voetbaltrainer Jan van Eijck blijft nog acht jaar bij hoofdklasser Rheden SJZ wil een nieuwe naam voor het clubblad. Hiervoor zijn nu de leden ingeschakeld De wieler ronde van Leiderdorp krijgt in 24 juni een nieuwe datum Zondag in Alphen de derde wie- lerrit om de Rijn- en Bollen streekcompetitie Morgen is het 70 jaar geleden dat de Leid se voetbalvereniging Leidsche Boys werd opgericht Softbal - club De Volle Bak kan nog en kele vrouwen gebruiken voor het derde team dat voor de ge zelligheid gaat spelen. Voor in formatie: Paul de Jonge (071- 141714) AV Holland zoekt met smart een nieuwe penning meester Morgenmiddag de laatste draverij op Renbaan Nootdorp Jan van Vessem blijft nog een seizoen als trainer bij voetbalvereniging Hillegom Piet Ruygrok (atletiekvereni ging De Spartaan) is in het bezit gekomen van de Jan Klein wis selbeker. Hij kreeg het klein- nood voor zijn inzet op bestuur lijk en organisatorisch niveau De Nederlandse atletiekkam- pioenschappen voor studenten zijn op 28 en 29 mei in Leiden Martien Kokkelkoren gaat mor gen in Italië van start in de Tir- reno - Adriatico Op 14 en 15 maart wordt in Hoofddorp het Haarlemmermeer badminton- toemooi gehouden. De finales zijn zondag om 13.00 uur Alleen Georgië twijfelt nog KNS praat verder OEGSTGEEST De buitengewone ledenverga dering van KNS die gisteravond plaatsvond, heeft geen concrete besluiten opgeleverd. Over twee tot drie weken zal het bestuur van de Oegstgeester korfbalclub een nieuwe bijeenkomst uit schrijven, waarin opnieuw het voortbestaan van de club ter discussie zal staan. „Na drieënveertig jaar moet je geen overhaaste beslissingen nemen", aldus voorzitter Ger Lagas. Over de inhoud van de voor stellen van de commissie van goede diensten die gisteravond ter discussie stonden, neemt het bestuur van KNS nog altijd een angstvallig stilzwijgen in acht. Wel wil hij kwijt dat de al ternatieven behoorlijk wat emo ties losmaakten onder de ruim vijftig aanwezige leden, meer dan twee-derde van het aantal stemgerechtigden. SPORT OP TV 18 00-19 00 EURO Voetbal Eurogoals 18 00-19 00 Sportnet Golf PGA 19 00-19 30 Sportnet Spaans voetbal 19 00-20 00 EURO EK rallycross 19 30-20 00 Sportnet Watersport 19 30-20 00 BRT 1 Sport 20 00-20 30 Sportnet Sk.Cn 20 00-21 00 Super Prime Sport 20 00-21 30 EURO: Moto-trial 20 30 21 30 Sportnet WK IJvacen 1992 20 50-21 00 Super; Sport News 21 30-22 00 BRT 2 Sport 21.30-22 00 EURO; Eurosportmeuws 21 30-23 30 Sportnet Matchroom Pro 21 55-22 30 Did 1 Sport Extra voetbal Duitsland-Schotland 22 00-23 00 EURO Worstelen 22 15 22 30 Ned 3; Studio Sport Journaal 22 30-22 55 BRT 1 Sport 23 00-00 00 EURO. Supercross 23 30 01 30 Sportnet Forte snooker 00 00 00 20 Did 1 Sport E.tra tafeltennis 00 00-00 30 EURO Eurofun 00 30 01 00 EURO Eurosportmeuws 01 05 01 25 BBC 1 Paardesport 01.30-02 00 Sportnet Spaans voetbal WOENSDAG 08 00 08 30 Sportnet Eurobics 08 30-09 00 Sportnet Watersport 09 00-09 30 Sportnet Spaans voetbal 09 00-11 00 EURO Sk«n 10 30-11 00 Sportnet Eurobics 11 00-12 00 Sportnet Go Nederlands au to- en motorsportmaga/me 11 00-12 00 EURO WK Schaatsen vrou- 12 00-12 30 EURO Eurofun 12 00 14 00 Sportnet Fort# snooker 12 30 14 00 EURO Boksen 14 00 15 00 Sportnet NHL IJshockey. ZEIST GPP Bondscoach Nol de Ruiter liet er gisteren geen misverstand over bestaan. In de aanloop naar de beslissende kwalifica tieduels tegen Zweden dient bij de selectie van het olympisch team de eerzucht te prevaleren boven het financiële gewin. Daarom geeft het volgens de verantwoordelijke man geen pas om over premies te praten. „Dat zorgt alleen maar voor onrust in de groep", wond De Ruiter er tijdens de persconfe rentie in Zeist geen doekjes om. „Het gaat om de eer. Wat is er mooier om de Spelen te halen en voor het oog van de hele we reld te voetballen De Ruiter is tijdens zijn ver blijf in de Zeister bossen door schade en schande wijs gewor den op dit terrein. „In de voor bereiding van Oranje naar het WK in Italië werd ook veel over geld gepraat en dat leverde niets dan ellende op. Dat is één van de oorzaken geweest waar om het /o slecht Is gegaan op het WK. Dat is een les geweest". Volgens hem is er niet één spe ler die zich op dit moment met de financiële aspecten bezig houdt. „Daar is het de groep niet naar. Deze jongens hoeven zich trouwens op dat gebied geen zorgen te maken. Ze krij gen nog genoeg tijd om geld te verdienen". Niettemin kunnen de spelers bij plaatsing voor het olympisch toernooi in Barcelona een dou ceurtje tegemoet zien. Over de hoogte ervan kwam gistermid dag echter geen duidelijkheid. Een serie telefoontjes leek uit komst te brengen, ware het niet dat vervolgens werd besloten de hoogte van de premies niet naar buiten te brengen. „Ik weet de bedragen, maar die houden we voor ons", meldde Schoenma kers doodleiik. „Ik kan alleen vertellen dat het geen schok kende bedragen zijn". Arthur Numan bevestigde dat laatste later en onderschreef tegelijker tijd de woorden van de bonds coach. „Op dit moment telt al leen de kwalificatie voor Bar celona. over dat geld valt altijd nog te praten Numan (22) is een A-intema- tional in spé. Wanneer Jong Oranje zich voor de Olympische Spelen plaatst, kan hem dat nog wel eens in een lastig parket brengen. Hij zal dan moeten kiezen tussen het EK of de Spe len. „We hebhen daar in Zeist een heel duidelijke stelling over en die staat als een huis", aldus De Ruiter. „Het is öf het EK öf de Spelen, ook al ben je zestien de of zeventiende man. Michels en Advocaat hebben daarbij de eerste keus, al is het uiteindelijk aan de jongens zelf om te be slissen". Waar Taument enkele weken geleden zijn voorkeur uitsprak voor de Spelen, houdt Numan nog een slag om de arm. De basis hiervoor moet morgenavond in Utrecht wor den gelegd tegen Zweden. Over twee weken volgt dan de retum in Vaxjö. Bij verlies kan Neder land nog via een achterdeurtje, als 'beste' verliezer, het olym pisch toernooi binnen te ko- LAUSANNE RTR De twaalf voormalige Sovjet-re publieken, verenigd in het Ge menebest van Onafhankelijke Staten en sinds gisteren elk af zonderlijk erkend door het IOC, sturen een gezamenlijke ploeg naar de Olympische Spelen van Barcelona. Alleen Georgië heeft zich volgens LAAF-voorzitter en kersvers IOC-lid Primo Nebiolo terughoudend opgesteld. „Er is een akkoord ovter een gemeenschappelijke afvaardi ging. De twaalf waren het erover eens. Alleen Georgië had enige bedenkingen, maar ik denk dat alles wel wordt opgelost", zei Nebiolo na het overleg in Lausanne. De Oekraïnsche afgevaardig de Valeri Borzov, de tweevoudi ge olympische sprintkampioen van München, wilde aanvanke lijk in Barcelona ook onder ei gen vlag binnenkomen, maar slikte die eis volgens Nebiolo in. „De Oekraïnsche delegatie was heel open en ging akkoord." Georgië is, afgezien van de Baltische staten, de enige van de twaalf republieken die zich (nog) niet heeft aangesloten bij het GOS. De sportofficials uit Tbilisi hebben dringend ge vraagd met een eigen ploeg naar Barcelona te mogen ko men. Over een eventuele aan sluiting bij de GOS-selectie be slist het Georgische olympische comité op 24 maart. „We hebben onze bijzondere positie toegelicht", zei Patta Natsvlisjvili, vice-voorzitter van het Georgische NOC, „en dui delijk gemaakt dat we geen deel uitmaken van het Gemenebest. We zijn nu wel olympisch er kend door het IOC maar moe ten wel in GOS-verband mee doen. Met die combinatie heb ben we moeite. Bovendien zul len onze atleten de grootste moeite hebben zich te kwalifi ceren. Ze missen al bijna een jaar de contacten met collega's uit de voormalige Sovjetunie. Eigenlijk hebben we geen keus. Als we ons niet aansluiten bij de GOS-sportploeg, komen we in Barcelona helemaal niet aan de start." Nebiolo, die bij het overleg tussen de GOS-staten en het IOC ook de pet draagt van voor zitter van de associatie van in ternationale zomer-olympische sportfederaties, zei ook dat die internationale bonden zal wor den gevraagd de Onafhankelijke Staten afzonderlijk voorlopig als lid te erkennen. Het IOC besloot daar onder de gebruikelijke voorwaarden gisteren toe. IOC-voorzitter Samaranch had het over een vergadering met een historische dimensie. „Vanaf dit moment bestaat het nationaal olympisch comité van de Sovjetunie niet meer voor het IOC. Deze beslissing reflec teert de politieke realiteit en er is tevens met de interesse van de sporters rekening gehour den", verklaarde de Spanjaard na een twee uur durend overleg. SCOREBORD CRICKET WERELDBEKER: 50 overs Engeland 280 voor 6, Sn Lanka 174 all out Engeland wint met 106 runs. Stand aan kop: 1 Nieuw-Zeeland 5-10. 2 En geland 5-9. 3 Zuid-Afrika 5-6, 4. Ind.a 5-5, 5. Ski Lanka 6-5. DAMMEN Dertiende ronde: Valneris (Let) - Borghetti (Ita) 1-1, Marek-(Tsi) - Jansen (Ned) 0-2, Foerman (GOS) - Hubner (Bel) 2-0, Wigman (Let) - Koyl- (Ned) 1-1, Schwarzman (GOS) - Meiier (Ned) 1-1. Boezmski (Lit) - Machado (Por) 2-0, Chmiel (Pol) - Vandeberg (Bel) 2-0, Ribakov (GOS) - Clerc (Ned) 0-2, Cord.er (Fra) - Uhlig (Dui) 2-0. Stand 1. Jansen 21, 2. Koyfman, Valneris 20, 4 Clerc, Foerman 19, 6 Boezmksi 18, 7 Schwarzman. Van der Zee 17. 9. Meiier 15. 10 Ribakov 14 GOLF Eindstand: 1 Floyd (VSt) 271 (67 67 67 70). 2. Couples (VSt) 273 (66 69 69 69), Clearwa ter (VSt) (68 67 70 68). 3 Love (VSt). Green (VSt) 274. 5. Twitty (VSt) 275. POWAY Vrouwen eindstand: 1. Dickinson (VSt) 277, 2. Malton (VSt) 279, 3 Currier (VSt). Crosby (VSt), Massey (VSt) 284 LOTTO LOTTO 10: Eerste- en tweede pri|s geen win naar, derde pr.|S: 69 winnaars, bruto f 1586.20. vierde pri|s 3983 winnaars, f. 27.40. vijfde prijs, 63469 x f5,00 SCHAKEN TOERNOOI LINARES Afgebroken partijen negende ronde- Ljubojevic (Joe) - Gelfand (WRu) 1/2-1/2; tiende ronde Timman (Ned) - Speelman (GBr) 1-0. Stand 1. Kasparov (Aze) 7 1/2 punten, 2 Kar- pov' (Rus), Beljavski (Oek), Timman 6. 5. Ivantsioek (Oek) 5 1/2, 6 Joesoepov (Rus), Sa- lov (Rus). Illescas (Spa). Anand (Ind). Gelfand (WRu) 5. 11 Bareiev (Rus) 4 1/2, 12. Short (GBr) 3 1/2,13. Speelman. Ljubojevic 3. TERAPEL Klooster-toernooi, eerste ronde: Van der Ster ren (Ned) - Adams (Eng) 0-1, Christiansen (VSt) - Episjin (GOS) 1-0, Sosonko (Ned) - Va- ganjan (GOS) 1/2-1/2. WIELRENNEN PARIJS-NICE Tweede etappe Gien-Nevers: 1 Cipollim (Ita) 180 km ,n 4 06 20 (gem 42,381 km/u). 2. Veenstra (Ned). 3. Moncassin (Fra). 4 Capiot (Bel). 5 Museeuw (Bel). 6 Fidanza (Ita). 7 Colotti (Fra). 8 Adri van der Poel (Ned), 9 Baf- fi (Ita), 10. Zanoli (Ned), 15. Marc Siemons (Ned), 37. Mulders, 52. Schurer. 67. Poels, 70. Jac. van der Poel, 79. De Vries, 81. P.e- ters. 86. Hoffman. 87. N.|dam, 96 Solieveld. 120 Eyk, 125. Lammerts allen z t als Cipolli- m, 136 en laatste Dermes 4 51. Klassement 1 Rommger (Zw.) 4 13 05. 2. In- durain (Spa) 0 04. 3. Montoya (Spa) 0 06. 4 Colotti 0.08. 5 Bernard (Fra) zt. 6. Mane (Fra) 0.09. 7. Lance (Fra) 0.10, 8 Gölz (Dui) 0 12, 9 Manm (Fra) 0 13. 10 Mottet (Fra) z t18 De Vries z t20. LeMond (VSt) ft. Nederlanders 28 Solieveld 0.21. 29. Veen stra 0 22, 35 Schurer z t 81 Hoffman 0 36. 85 Pieters 0 38. 86 Eyk z t 87 Adri van der Poel 0 39. 92. Lammerts 0.40, 100. Zanoli 0 44, 102. Poels 0.46. 107. Mulders 0.48, 127. Mare Siemons 1.04, 129. Jac. van der Poel 1.08. 133. Nijdam 2 10, 136 en laatste Zanatta (Ita) 5.56. Gratis zachte lenzen voor uzelf of voor een ander bij aanschaf van een nieuwe bril, of 100- korting Rinrk geeft gratis zachte contactlenzen weg! Kwa- liteitslenzen* «lie normaal al gauw een paar honderd gulden kosten. Gratis bij elke bril. inclusief aanpas sing. Dus dit is dé gelegenheid lie oude lens-wens eindelijk in vervulling te laten gaan. Voor uzelf (naast uw bril) of voor familielid, de buurvrouw of wie dan ook. niemand in uw omgeving die gratis lenzen wil. uw eigen hoofd er ook ni«*t naar staat, kunt u zen voor 100,- korting op uw nieuwe bril. Enkelvoudige i n -5. Aanbieding geldig t/m zaterdag 4 april 1992 Oen Haag A DwoenbroOW 38.070-3910152 F Hendnklaan 113, 078 3553743 Lorentzptexi 85. 0703907007 De Stede 30. 07O3675927 Theres.astraat 87, 0703837182 Lwten. Breestraat 121, 071 125036 Rijswijk. In de Bogaard J 17 Inaast Mc Donalds). 0703945956 Zoetermeer. Dorpsstraat 110,079166100 Promenade 25 079511545.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 18