ML NDEGEEST GASTVROUWEN academisch ziekenhuis leiden A. Medewerker (M/V) B. Enige enthousiaste Medewerkers (M/V) teamcoördinator v/m DIRECTIE-SECRETARESSE m/v De CAANDEICy SVG 5VG zuidwester a. (assistent-) begeleider m/v SVG SVG stichting voorzieningen gehandicapten Halve dagen wegblijven en toch leuk verdienen! Het Academisch Ziekenhuis Leiden (AZL) bestaat uit 4 divisies ten behoeve van de patiëntenzorg. Ter ondersteuning van het primaire proces is een aantal bedrijfs- en stafdiensten werkzaam, die rechtstreeks ressorteren onder de Raad van Bestuur. Eén van deze stafdiensten is de Dienst Informatie en Administratieve Zaken (DIAZ). De DIAZ vervult binnen het ziekenhuis een centrale rol op het terrein van de informatievoorziening, het financieel beheer en de administratie. Binnen de DIAZ vindt een reorganisatie plaats waarbij onder andere werkzaamheden zullen worden gedecentraliseerd naar de 4 divisies, wat moet leiden tot een effectievere en slagvaardiger organisatie. De Medische Administratie (MA) is één van de 4 afdelingen binnen de DIAZ, die gaat bestaan uit de secties Registratie, Facturatie en Medisch Archief. De sectie Registratie bestaat uit een groep Medische Documentatie en een groep Produktieregistratie. Binnen de Produktieregistratie worden werkzaamheden verricht ten behoeve van de vastlegging van medisch administratieve produktiegegevens. Het doel hier van is tweeledig, enerzijds het mede) zorgdragen voor de correcte financiële afhandeling, anderzijds om te kunnen voorzien in een informatiebehoefte onder meer ten behoeve van de bedrijfsvoering. 1 e medewerker produktie registratie m/v vac.nr. 92.R.12.10.LD De taken van de groep Produktie registratie omvatten o.a.: - invoer en controle van de medisch administratieve produktiegege- - beheer van administratieve proce dures en automatische systemen; het verstrekken van informatie en instructies aan de divisies en bin nen de DIAZ. Functie-eisen: VWO met aanvullende opleiding, bij voorkeur op het terrein van medische administratie; - ruime ervaring in een soortgelijke functie binnen een sterk geauto matiseerde afdeling; kennis van medische terminologie; - goede contactuele eigenschap pen en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. De sectie Facturatie draagt zorg voor de juiste uitvoering van alle acti viteiten, gericht op het factureren van de binnen de sectie Registratie en binnen de divisies vastgelegde produktie, onder andere consulten, verpleegdagen en medische ver richtingen. Tevens draagt de sectie zorg voor de juiste overdracht naar de debiteurenadministratie en het opstellen van managementinfor matie met betrekking tot facturering. de sectiehoofd facturatie m/v vac.nr.92.R. 13.1 OLD De taken van de sectie Facturatie omvatten o.a.: - facturatie van alle declarabele pro duktie; - controles op kwaliteit, kwantiteit en bewaking daarvan; - actualiseren, bijhouden en toepas sen van alle regelgeving inzake gezondheidszorgwetgeving, de- claratieregels enz. Functie-eisen: - opleiding op HBO-niveau, bijvoor beeld HEAO of SPD-1; - materiekennis inzake ziekte kostenverzekering; - ervaring met een geautomatiseer de financiële administratie; - ervaring in een leidinggevende functie; - goede contactuele eigenschap pen en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Bi| indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. zenden aan het hoofd van de diens sociale zaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief Op korte termijn kunnen bij ons geplaatst worden: die o.m. belast zal worden met het vluchtgericht klaarzet ten van de trolley's voor één van onze cliënten. die ingezet kunnen worden op diverse afdelingen (afvul- en inpakhjnen, de warme en koude keukens) DELTA DAILYFOOD is een jong en dynamisch productiebedrijf dat koelverse maaltijden, maaltijd componenten, waaronder éénpansgerechten en pastaprodukten levert. Deze produkten voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen en worden bereid zonder toevoeging van konserveermiddelen of kunstmatige kleur-, geur- en smaakstoffen. Dit alles geschiedt volgens de hoogst mogelijke standaards op het gebied van hygiëne en voedseltechnologie. Bij Delta Dailyfood werken momenteel 180 mensen in een plezierige en enthousiaste werksfeer. DELTA DAILYFOOD B.V. is een werkgever die het er veel aan gelegen is om werknemers/sters zo optimaal mogelijk te laten functioneren en biedt een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uiteraard geldt de gebruikelijke reiskostenvergoeding. Aanstelling geschiedt op een free-lance dienstverband. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw A. C. van der Drift, telefoon 02526-62666. Een briefje schrijven kan ook. Ons adres is: DELTA DAILYFOOD B.V. t.a.v. afd. Personeelszaken Postbus 105 2150 AC Nieuw Vennep DELTA DAILYFOOD, Roggestraat 20, Ind.terrein Spoorzicht Nieuw-Vennep algemeen psychiatrisch ziekenhuis met een verantwoord werkklimaat O CO Endegeest is een actief zieken huis, viak bij de stad Leiden. Er is een permanent proces van zorgvernieuwing en veel aandacht voor een verantwoord werkklimaat. Endegeest is een gemeentelijk ziekenhuis. De rechtspositie is afge stemd op die van de gemeente Leiden. Pensioenregeling: ABP. Voor deze functie geldt, bij aan stelling inschaling in schaal 8, mini mum f 3.259,- maximum f 4.402,- bruto per maand fulltime. Schaal 9 (max. f 5.057,-) is bereikbaar. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (een van) deze groepen te behoren wordt verzocht te solliciteren. Telefonische informatie bij de heer H. Blanken, sectorhoofd, tele foon 071 -1793 65. Schriftelijke sollicitaties vóór 22 maart a.s. sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. team Personeel, Organisatie en Opleiding, postbus 1250,2340 BG Oegstgeest. Het team Socio-wonen Intern heeft 39 bedden voor langdurig zorg afhankelijke bewoners, verdeeld over twee locaties. Er werken 11 medewerkers die zich binnen de woonfunctie richten op het creëren van voorwaarden en mogelijkheden voor het zo zelfstandig mogelijk Q wonen van de bewoners. Het team verkeert in een heroriëntatiefase. Centraal daarin staan de plannen om, passend binnen het organisatiebeleid en sectorplannen, te komen tot realisatie van externe huisvesting. Voor dit team zoeken we op korte'termijn een f voor 36 uur per week. De teamcoördinator geeft leiding aan het team, zorgt voor een goed werkklimaat, ontwikkelt het afdelingsbeleid en draagt zorg vöor de uitvoering. De teamcoördinator is voor een deel meewerkend. Voor deze functie komen in aanmerking gegadigden met een relevante opleiding op HBO-niveau (B-verpleegkundige, HBO-V, HBO-IW). Aanvullende management-opleiding en/of ervaring in leidinggeven strekt tot aanbeveling. Eisen worden gesteld aan het vermogen om tot een efficiënte en effectieve samenwerking te komen tussen de diverse disciplines. Capaciteiten op het gebied van procesontwikkeling, procesbegeleiding en het hanteren van groepsprocessen zijn daarbij noodzakelijk. Affiniteit met de doelgroep, zicht op beleidsontwikkeling en beleidsuitvoering is een voorwaarde. rmm Baronie-De Heer omvat een groep van bedrijven met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Rotterdam en Nijkerk. De groep produceert een breed assortiment chocoladeprodukten, welke zowel in binnen- als in buitenland wordt afgezet. Het hoofdkantoor is gevestigd in Alphen aan den Rijn. Hieronder valt ook het directie-secretariaat. Het directie-secretariaat: Het directie-secretariaat van Baronie-De Heer werkt veelzijdig en is o.a. belast met correspondentie, archivering, postbehandeling, inkoop kantoorartikelen, personeelsadministratie, contractenbeheer, diverse verzekeringen, planning vakantie e.d. Binnen ons directie-secretariaat vindt een aantal veranderingen plaats. Gevolg hiervan is een verandering in de bezetting. Wij zoeken daarom op korte termijn een: Zij zal. na een inwerkperiode, de werkzaamheden van deze functie van eind april tot eind augustus 1992 full-time en zelfstandig moeten uitvoeren. Na deze periode worden de werkzaamheden uitgevoerd op duo-baan-basis. De functie: Het gaat om een zeer zelfstandige, veelzijdige en boeiende functie. Wat wij vragen: - iemand die zelfstandig kan werken en tegen stress kan - iemand die initiatief neemt en kan organiseren - iemand die houdt van een veelzijdige functie - iemand die weet om te gaan met de inhoud van de functie binnen de organisatie - iemand die uiteraard vertrouwd is met correspondentie, tekstverwerking, archivering e.d. - iemand die minimaal een middelbare schoolopleiding en zo mogelijk een gerichte opleiding en relavante ervaring - iemand van minimaal 25 jaar. Wat wij bieden: - een zelfstandige baan - een goede honorering - arbeidsvoorwaarden volgens.de C.A.O. - 36-urige werkweek. U kunt uw schriftelijke reacties richten aan Baronie-De Heer b. vPostbus 113,2400 AC Alphen aan den Rijn, t.a.v. afdeling personeelszaken. CCSTALCANT nleuwstraat 32 leiden ZOEKT MET SPOED: met leidinggevende capaciteiten voor de bediening. Eventueel part-time mogelijk. Bel ons voor een afspraak! 071-133728 Vragen naar Roy Wessels. Gevraagd zo spoedig mogelijk voor de Sector Voedselvoorziening: een enthousiaste instellingskok (a) m/v voor 40 uur per week. Functie-eisen: - zelfstandig kunnen werken en in de weekends de verantwoording kan nemen; - in bezit zijnde van het diploma instellingskok. Wij bieden: - pretbge werksfeer; - salaris volgens CAO bejaardenhuizen, salarisindicatie min. 2.392.-. max. 3.195.-; - mogelijkheden tot bijscholing; - werktijden van 8.00-16.30 uur; - een 2-weeks-weekendrooster. ^VLi 'Zuidwester' is een mensen met een verstandelijke handi cap. Aan de dagaktiviteiten nemen 60 mensen deel in 7 aktiviteiten- groepen. De circa 17 medewerkers zijn werkzaam in aktiviteitengroepen, onderverdeeld in arheidsmatige, afwisselende en verzorgende groepen. 'Zuidwester' zoekt zo spoedig mogelijk: (voor 24 uur per week) b. (assistent-) begeleider m/v (voor 32 uur per week) FunktionarisA werkt op moondag, dinsdag en woens dag. Deze zol samen met twee collega's een groep van 8 verstandelijk gehandi capten begeleiden. De groep bestoot uit personen die vanwege hun leeftijd of een specifieke hondicop behoefte hebben oan een rustige omgeving of een dagopvang met veel rustmomenten. De nadruk ligt op het bieden van een prettig leefklimaat waarin, met inachtneming van het levens tempo van de deelnemers, gelegenheid wordt geboden tot het deelnemen aan verschillende aktiviteiten. Funktionaris B werkt op maandag tot en met donderdag. Deze zol samen met twee collega's een groep van 10 verstandelijk gehandicapten begeleiden bij afwisselende aktiviteiten. De nadruk ligt op (re)creatieve aktivitei ten, het samen bezig zijn en het omgaan met elkaar. Van funktionaris A en B wordt verwacht, dat deze interesse heeft in de genoemde doelgroep,- kan samenwerken met twee directe collega's, inzet, enthousiasme en humor bezit. Arbeidsvoorwaarden Het salaris voor een assistent- begeleider bedroagt minimaal f 2.304,32 en maximaol f 3.217,30 brüto per maond bij een full-time dienstverband. Het salaris voor een be geleider bedraagt minimaal f 2.611,50 en maximaal f 3.561,53 bruto per maand bij een full-time dienstverband. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Ge handicapten. De Stichting biedt mogelijkheden tot kinderopvang. Opmerking De funktie 'assistent-begeleider' staat ge lijk met de oude funktie 'nog niet gedi plomeerd groepsleider', terwijl de funktie 'begeleider' gelijk staat met de oude funktie 'gediplomeerd groepsleider'. Informatie en sollicitatie Informatie over beide funkties kunnen worden verkregen bij Gerord Schreurs, hoofd DC'Zuidwester', telefoon 071 - 318 300. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dogen richten aan het Centraal Bureau, afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Zuidwesteris een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehondicopten Noordelijk Zuid-Hollond te Leiden. Bij deze Stichting zijn in totaal 350 medewerkers werkzaam. Bij CD, ons reclamebureau, veranderen onze beide receptionistes intern van baan. Claudia wordt secretaresse en Jessica account stagiaire. Dus hebben we binnenkort plaats voor twee nieuwe receptionistes die graag samen een pnma baan delen Deze betrekking laat zich uitstekend combineren met bezigheden thuis of met een studie Wie hebben we nodig Twee representatieve vrouwen. Alert gastvrij en met een redelijk mondje Engels en Duits Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar Wat biedt CD? Een goed salaris en aardige collega's in een aardige omgeving. Interesse' Richt je sollicitatie aan Claudia Mannee Bij haar kun je ook terecht voor telefonische informatie ét 'l)c4-7j~ Rijksstraatweg 426,2243 CH Wassenaar Telefoon (01751) 40127 Arnoldus Bouwpartners, is een bedrijf dat zich profileert in de verkoop en installa tie van aanbouwkeukens, sanitair en ver bouwingen. Wij zoeken een ervaren en een leerling KEUKENSTELLER/- TIMMERMAN met technische achtergrond. Ook iemand die hiervoor wil worden opge leid is van harte welkom. Kontaktpersoon hr. Kleinlugtebeld. Keuken- en badkamerstxiwroom en we^tpiaats W Barentzstraai 23 te Leiden, industneterr De Waard", telefoon: 071 -211578. Ook op maandag geopend.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 28