M f ^.van 't hof 4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt medewerker m/v administratief medewerker m/v verpleegkundigen m/v makelaardij ra Schade-expert bij CB: dat werkt wel even iets anders! Centraal Beheer joek. VRIJWILLIGERS architektenburo tempo-team uitzendbureau VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VftKATUBES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I Poliklinieken Interne Geneeskunde De divisie Inwendige Geneeskunde vraagt t.b.v. de polikliniek een (16 uur per week) vac.nr. 92.V.10.10.LD De polikliniekmedewerker heeft, samen met collega's, tot taak: - voorbereiden en afwerken van spreek uren; - begeleiden van spreekuren aan de receptie; - typen van medische correspondentie; - te woord staan van patiënten, ook tele fonisch; - bijwerken van medische dossiers. - MAVO/HAVO-diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon; - goede contactuele eigenschappen; - kunnen werken in teamverband. Ook zij. die de gevraagde opleiding nog niet hebben afgerond, worden uitgeno digd te solliciteren. Salaris: max. f 2923 bruto per maand (bij full-time dienstverband), afhankelijk van leeftijd.' Daar er organisatorische veranderingen zijn te verwachten binnen de poliklinieken, zullen de aanstellingen vooralsnog worden aangegaan in tijdelijke dienst. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. Nubé-van Dijk, hoofd polikliniekadministratie (071 - 26 19 80). Divisie 3 - Polikliniek Neurologie Bij deze afdeling bestaat een vacature voor een (32 uur per week, vier hele dagen) vac.nr. 92.M.08.10.LD Taken: Het samen met 3 collega's verrichten van administratieve en secretariële werk zaamheden zoals: - ontvangen en te woord staan van bezoekers; - maken van afspraken en bijhouden van de agenda's; - verzorgen van de correspondentie; - bijhouden van het patiëntenarchief; - verzorgen van wetenschappelijke teksten. Vereist: - HAVO-diploma; - kennis van de medische terminologie; - goede typevaardigheid, ook v.w.b. tekst- verwerkende apparatuur/personal com puter; - ervaring met het werken met een dicta foon. Salaris: max. f 2923 bruto per maand, op basis van een full-time aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. R.A.C. Roos (071 -26 21 11). Divisie 3 - Verpleging De verpleegkundige organisatie binnen het AZL is opgebouwd uit een drietal divisies. Divisie 3 bestaat uit de afdelingen: - Oogheelkunde; - Huidziekten; - Neurologie; - Neuro-Chirurgie; - Kinderneurologie; - Keel-, Neus- en Oorheelkunde; - Verloskunde; - Gynaecologie; - Kindergeneeskunde. (in tijdelijke dienst) vac.nr. 92.M.09.10.LD U dient minimaal 2 maanden aaneen gesloten beschikbaar te zijn voor 4 of 5 dagen per week, alle diensten. U kunt bij uw sollicitatie uw voorkeur aangeven voor het aantal dagen, de periode en de afdeling(en). U wordt aangesteld in de functie van verpleegkundig teamlid. Salaris: max. f 3509 bruto per maand bij een volledige aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A.G.A. Dekker, verpleegkundig manager (071 - 26 33 51). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief en envelop het vacaturenummer vermelden Van 't Hof Makelaardij B V. maakt deel uit van de Van 't Hof Groep tot welke Groep eveneens behoren Van 't Hof Bedrijfshuisvesting B.V., Van 't Hof Beheer BV. en Van 't Hof Assurantie B.V. Met kantoren te Zoetermeer, Alphen a/d Rijn en Gouda (hoofdkantoor) behoort de Van t Hof Groep tot de grotere makelaardij organisaties in Nederland. Voor onze groeiende makelaardij afdeling te Alphen aan den Rijn zijn wij op zoek naar een: administratief medewerker (m/v) De functie: U gaat zich in hoofdzaak bezig houden met: alle voorkomende administratieve werkzaamheden; behandeling van vele telefonische contacten; ondersteuning van onze bui tendienstmedewerkers op alle fronten. Wij zijn duidelijk op zoek naar een jonge dynamische kracht met een grote interesse in het makelaarsvak die bereid is zich volledig in te zetten. Onze wensen: Wij vragen kandidaten met een opleiding op niveau HAVO danwel MEAO. Het kunnen omgaan met een computer is een vereiste. Wat wij bieden: Een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenregeling, studiekostenvergoeding e.d. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten t.a.v.: de directie. van hogendorpplein 4, gouda telefoon 01820-20111 kantoren in gou en zoetermeer NVM Centraal Beheer is een coöperatieve onderneming, die samen met Avéro Verzekeringen (Avéro, FBTO, OLM en OWM) de Avéro Centraal Beheer Groep (AVCB) vormt. AVCB is de grootste coöperatieve verzekeraar in Nederland. AVCB is binnen het internationale samenwerkingsverband "Eureko" in snel tempo bezig met het ontwikke len van Europese activiteiten. Bij AVCB werken in totaal 3200 men sen; zij zijn verantwoordelijk voor een omzet van ruim 4,7 miljard. Centraal Beheer heeft haar hoofdves tiging in Apeldoorn. De verzekerings-, beleggings- en financieringsmarkt wordt met het merk Centraal Beheer rechtstreeks benaderd. Met de merken Enzico en Woonfonds Holland geschiedt de distributie via het professionele intermediair. Centraal Beheer heeft een unieke autoverzeke ring. In geval van schade regelt CB de volle dige reparatie en biedt ze particulieren een vervangende auto aan. Ook de behandeling van de schadeverzekering is anders en dat maakt uw werk als schade-expert bij CB wel zo interessant. Op dit moment is er een vaca ture in de regio Bollenstreek (Sassenheim, Heemstede, Hoofddorp). Nieuwe stijl Als schade-expert bij CB doet u zaken met een groot aantal dealers en reparateurs in het rayon. Zo krijgt u een goed beeld van hun werkwijze en kostprijzen. Op basis hiervan bepaalt met wie u overeenkomsten sluit en afspraken maakt over de directe afhandeling van schades. Kwaliteit en service houdt u hierbij natuurlijk ook nauw in het oog. Hier door onderhoudt u een optimaal netwerk van reparateurs en dealers. Een goed (statistisch) overzicht van de reparatie-activiteiten in de regio is daarbij onmisbaar. U maakt deel uit van het regio-team (tien medewerkers waar onder een rayonmanager) en voert regelmatig overleg. Verder onderhoudt u natuurlijk contacten met onze klanten. Richting interne CB-organisatie vervult u een adviserende en ondersteunende rol. Uw profiel Uw opleiding ligt op MBO-niveau (bijv. auto techniek of Wtb). Ervaring als schade-expert of als bedrijfsleider binnen een garagebedrijf en uitstekende contactuele vaardigheden vor men een goede basis. De opleiding schade- expert NI AV ASE II is een pre. Kennis van pc's en statistische gegevensverwerking komt van pas. Zelfstandigheid - u opereert vanuit uw huis inzet, kennis van zaken en verantwoor delijkheidsgevoel completeren uw profiel. Leeftijdsindicatie: 30 jaar. Belangstelling? Als u eerst meer wilt weten,.kunt u bellen met de heer W.J.C. Meewis, rayonmanager, tele foon 070-3634394, te bereiken vanaf 9 maart. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Centraal Beheer Verzekeringen, divisie Particulieren, t.a.v. mevrouw D. Kruitbosch, postbus 9150, 7300 HZ Apeldoorn. Een psy chologische test maakt deel uit van de selec tieprocedure. VLUCHTELINGENWERK Stichting VluchtelingenWerk Katwijk voor het bestuur en de werkgroep. technisch, maatschappelijk, financieel juridisch en bestuurlijk gebied. Wilt u meer weten over de werkzaamheden dan kunt- u contact opnemen met: De heer J. van Duyn, tel. 13169 of Mevr. T. den Hollander tel. 28815 of schrijven naar Postbus 399, 2220 AJ Katwijk Natuurlijk bent u ook van harte welkom op ons spreekuur in 't Staekelvier, Suurmondstraat 1 elke woensdag van 15.30-16.30 uur. Stichting VluchtelingenWerk Katwijk is een onafhankelijke organisatie, die zich inzet voor de opvang en begeleiding van vluchtelingen en asielzoekers. verheijen/verkorenlde haan bv Ons groeiende opdrachtenpakket bevat onder meer woningen, kontoren, bedrijfsgebouwen, renovatieprojekten. stedebouwkundige plannen en bijzondere gebouwen. We werken met behulp van komputers. Sinds januori 1990 is ons buro in de binnenstad von Leiden gevestigd, in het historisch gebouw De Witte Poort oan het Noordemde (op loopafstond van het station). projekfleider (m/v) eerste tekenaar (m/v) opleiding MTS/HTS enige ervaring >un sollicitatiebrief i. Kingma. Postbus monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten In ons land en telt ca. ItO.OOO Inwoners. Binnen de Randstad vervult Lelden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft oog bet authentieke karakter van weleer. Tocb Is Leiden In elk opzicht Ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacbt aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Kunst en Cultuur bestaat uit diverse sectoren, waarvan Molen "De Valk" de Leidse Schouwburg en Museum "De Lakenhal" er enkele zijn. Molenmuseum "De Valk" is op zoek naar medewerker v/m (voor 36 uur per week) (vervulling in deeltijd is mogelijk) Functie-inhoud: -beheer receptie, winkelvoorraad en bijbehorende administratie: - verzorgen van rondleidingen, ook in Frans, Duits en Engels; -te zijner tijd zelfstandig en op verant woorde wijze de molen laten draaien; - ondersteuning op het gebied van beleids ontwikkeling. p.r. en marketing. -diploma vrijwillig molenaar (of bereidheid dit te behalen); -goede kennis en beheersing van moderne talen; -goede contactuele eigenschappen; -flexibele instelling en bereidheid tot het werken in onregelmatige dienst (week einden): -bij voorkeur kwaliteiten op gebied van p.r. en/of marketing. In het Molenmuseum wordt niet gerookt. Salaris: Aan deze functie is een minimum salaris verbonden van 2.201,68 bruto per maand (schaal 5) en een maximum salaris van 3.659,68 bruto per maand (schaal 7) bij een 36-urige werkweek. Salarisinpassing zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H. van der Lelie, molenbeheerder Molenmuseum "De Valk", telefoon 071 - 25 46 39. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aange- •rtegentooordigers v etnische groeperingen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste instantie plaatsvinden onder kandidaten uit deze doelgroepen voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandida ten wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden, binnen veertien dagen na verschij ning van dit blad. aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 91Q0, 2300 PC Lei den, onder vermelding van vacaturenummer 92.010. KANTOOR Assistent(e) inkoop m/v die een MEAO-opleiding financieel/administratief heeft, aangevuld met een NIVE-opleiding. Ook hebt u 1 2 jaar ervaring op een inkoop-afdeling. Goede kennis van de Engelse taal is vereist. U gaat zelfstandig onderdelen van computerapparatuur en kantoorartikelen inkopen en onderhoudt de contacten met de leveranciers. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Alt es Leiden, Stationsplein 212 Coördinator m/v voor een afdeling Marketing en Sales Support. U gaat lezingen organiseren, gastsprekers zoeken, reizen boeken en de administratieve afhandeling van alle bijkomende zaken (honoraria) verzorgen. U hebt een opleiding op HAVO-/MEAO-niveau en enige ervaring. U beheerst de Engelse, Duitse en Franse taal. Affiniteit met het medische is gewenst. Leeftijd: vanaf 25 jaar. Informatie: 071 - 14 41 46, Mary Korthals Altes Leiden, Stationsplein 212 Assistent(e) orderadministratie m/v die orders gaat begeleiden van binnenkomst tot uitlevering. Bij afwezigheid vervangt u de secretaresse. MAVO/ECABO is vereist; ervaring een pre. Leeftijd: 20 jaar. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Altes 'Leiden, Stationsplein 212 Medewerker automatisering m/v voor het begeleiden en ihstrueren van cliënten en medewerkers inzake hard- en software. Ervaring met MS-DOS. Novell netwerken, Word- en PlanPerfect is vereist. U hebt HAVO, PD-boekhouden en de basis module AMBI. U beschikt over didactische vaardigheden. Leeftijd: 23 - 27 jaar. Een njbewijs is vereist. De baan is full-time. De mogelijkheid tot een vast dienstverband is niet uitgesloten. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Altes Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor een afdeling Marketing en Verkoop. De werk zaamheden bestaan uit telefoonbehandeling, filen, typen, reizen boeken en het vertalen van brieven in de Engelse en Duitse taal. U hebt 3 4 jaar secretariële ervaring. Steno en het kunnen werken nu een dictafoon is een pre. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Altes Leiden, Stationsplein 212 STAF/KADER Administrateur m/v voor een automatiseringsbedrijf in Leiden. U gaat de administratie voeren van een aantal werkmaat schappijen, de omzet- en loonbelastingsaangiften opstellen, evena.s de maandelijkse rapportage en u gaat zorgdragen voor een optimale adminstratieve organisatie en interne controle. Vereist zijn HEAO- BE/-AC of SPD en minimaal 2 jaar relevante ervaring. Leeftijd: 23 - 30 jaar. Informatie: 071 -14 41 46, Mary Korthals Altes Lelden, Stationsplein 212 HORECA Horeca-medewerkers m/v voor een speciaal project even buiten Leiden. Bent u kok, afwasser en/of keuken-/counter-asslstent(e), dan hebben wij volop werk voor u! U kunt vanaf 30 maart aan de slag. Kom dus snel langs of bel. Informatie: 071 -12 64 44, Angélique van Rij Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Route-verkoper m/v voor een klein en gezellig bedrijf. U gaat op vaste routes rijden in de regio Zuid-Holland. U bent klantvriendelijk ingesteld en goed gehumeurd. Een grootrijbewijs is vereist. Informatie: 071 - 12 64 43, Tammo Delhaas Leiden, Stationsplein 212

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 20