Sport Simpele klus voor Feyenoord Rode kaart Bergkamp domper op winst Ajax AC Milan maakt zich geen zorgen Kieft laat kwakkelend PSV in slotfase bij SVV ontsnappen Barcelona profiteert half van misstap Real Duitse topper onbeslist Maandag 24 februan 1992 Redactie 071-161400* 9 HOEKSTRA HERMAN JOUSTRA AD V a (chef) TIM BROUWER DE KONING ROB ONDERWATER N WANROOY ROB VAN DER ZANDEN Eindredactie ROB ONDERWATER Vormgeving; RUTGERJ H OOG ER DU K AMSTERDAM GPD Formeel viel op de beslissing van Jan Wegereef om Dennis Bergkamp in de laatste minuut van Ajax-FC Utrecht (1-0) uit het veld te sturen, niets aan te merken. De Ajacicd maakte op zettelijk hands en de daarvoor geldende sanctie is een gele kaart. Wegereef, een wiskundig ingenieur uit Brielle, kent de re geltjes uit zijn hoofd en handel de dienovereenkomstig. Eerder had hij Bergkamp na een ongelukkig uitgevallen overtreding ook al een gele kaart voorgehouden. En omdat twee keer geel rood is, restte hem niets anders dan de beste voetballer op de Nederlandse velden naar de kleedkamer te sturen. Het kost Bergkamp naar alle waarschijnlijkheid een schorsing van een wedstrijd, waardoor hij zondag tegen FC Groningen zal ontbreken. Wegereef liet een uur na de wedstrijd vol overtuiging weten geen moment te hebben getwij- EREDIVISIE Gele ki 1 Scheut 8300 Geit S/alma 2-2 (eigen d 2 Schen i 0-2, 71 I, 90. 1-2 Toeschouv r Laan 2 0. 52 V 71 Van der Laan 4-0 Sche» ?nberg Toeschouwen 2500 Rc loutrnan (fc Den Haag) en Redei 1 43 58 - 22 2 41 44 14 25 16 5 4 37 52-17 >32 40-25 29 32 - 29 i 28 33 - 23 26 43 - 37 26 38 - 42 26 10 6 10 26 26 12 23 10 8 5 28 33 - 23 25 10 6 9 26 I 10 7 26 I 6 10 26 37 - 31 '11 7 25 43 - 38 FC utrecht 26 6 13 7 25 26 - 28 VW 26 8 8 9 24 26 -34 lertfam 26 8 7 11 23 26 -34 V/VDordr 26 7 4 14 18 32 51 vtunaS 26 3 10 12 16 26 - 42 Der H.iag 27 4 8 15 16 25 - 51 Graafschap 26 3 7 16 13 20-46 WV 26 2 6 17 10 22 - 59 TOPSCORERS: 1 Bergkamp IA|a«) 19. 2 Decheiver IHKC) 18. 3 Mulder CC twenlrl 14. 4 Kielt (PSV) I 3, 6 Van der l aan CC DerOtaag) 11 EERSTE DIVISIE Gete haart Streppei. n Vliet Toeschouwen 8200 'raclet AZ 0 0 400 Ge T<*" iccltior 2 0 (1-01. 44 Van den Dungen 10, 6280 Gele kaart Wilms (NAC1. Tau- Zeeland 4-2 (21). 11 Regtop 10. 18 Ei- 11 46 Ooslrom 2 147 Van Du.venbode Oostrom 4 1. 6/ But 4 2 Scheidsrechter erna Tnev houwers 1126 Gele kaart Mul Istar). Andre Bellrwd, Kaytcr (Zeeland) let Cembuur 0-1 (0-0). 90 K«««r 0-1 i" 'Ier Jol Toeschouwers r,S00 Ge* kaart i Eagles) Oantuma Oe Gier (Cambuur) 5 8 37 13 9 6 35 13 9 6 35 52 28 12 28 13 29 II 30 10 8 12 2 feld. „Het was een glaszuivere handsbal. En daarvoor is maar een straf mogelijk," stelde hij met kordate stem vast. Dennis Bergkamp was toen al op weg naar huis. Direct na af loop nam de topscorer van de eredivisie de benen. Hij was diep ontgoocheld en wilde nie mand te woord staan. Berg kamp begreep de wereld even niet meer. Daar viel in te ko men. Want hoe correct de be slissing van Wegereef formeel ook was, een scheidsrechter die het spel ook maar enigszins aanvoelt, had de rode kaart in zijn borstzak laten zitten toen Bergkamp de bal met de hand Ajax-FC Utrecht was op dat moment al in de laatste minuut en dus allang gespeeld. De overtreding was haast van een te onbenullige aard om verder ook maar een seconde bij stil te staan. Ixiuis van Gaal wilde aanvan kelijk geen kritiek leveren op de beslissing van Wegereef. „Want dat levert toch niets op, maar ik denk er natuurlijk het mijne van." Later bedacht de Ajax- coach zich en besloot hij zijn gedachten alsnog aan de open baarheid prijs te geven. „Ik vond de overtreding van Dennis geen gele kaart waard en de ge le kaart die hij eerder kreeg vond ik ook al dubieus. Ik neem Dennis ook niks kwalijk. Het enige dat ik hem kan verwijten is dat hij meer kansen had moe ten benutten." De laatste kanttekening van Van Gaal was volledig op zijn plaats. Bergkamp liet tenminste een handvol riante mogelijkhe den liggen om zijn leidende po sitie op de topscorerslijst van de eredivisie te verstevigen. Maar hij was niet de enige Ajacied die slordig met de kansen om sprong. Stefan Pettersson, John van Loen, Michel Kreek. Aron Winter en Johnny van 't Schip deden dat eveneens. De Am sterdammers waren heer en meester, legden vooral in de eerste helft voortreffelijke com binaties op de mat en doken in totaal veertien keer kansrijk op voor de kooi van Jan Willem van Ede. Alleen Pettersson, later we gens een hoofdwond vervangen door Bryan Roy, lukte het in de 27ste minuut de keeper van het armoedig acterende FC Utrecht te passeren. De niet zichtbare Roemeen Sabau zorgt uit een vrije trap voor de enige treffer van Feyenoord. De muur van Volendam staat op het verkeerde been. foto anp Het voorlopig laatste karweitje op nationaal niveau werd simpel geklaard in en tegen Volendam, waar Feyenoord lief was voor de thuisclub: 0-1. De Rotterdammers hoe ven zich tot volgende week woensdag niet meer in te spannen en dat komt nog niet zo gek uit, nu het nog al tijd op drie fronten actief is; de competitie, de beker en de Europa Cup. En maart wordt immers de maand van de waarheid voor de club, die dit seizoen boven zichzelf lijkt uit te stijgen. Hotspur, Ajax in de kwartfinales van de vaderlandse beker en lei der PSV op de valreep (uit) voor de competitie. Trainer Leo Steegman zat er bij en keek er naar. Zijn lofzang, na afloop, was de zoveelste uit het Nederlandse trainerscorps, dat zich met open mond ver- VOLENDAM GPD Tussen de eerste en de 29e van de volgende maand zouden wel eens de belangrijkste beslissin gen over de verdeling van de hoofdprijzen kunnen vallen. Feyenoord ontmoet in die pe riode twee maal Tottenham gaapt aan hetgeen er in de Kuip geschiedt. Van tob- tot topclub, dat blijft iedereen toch een hele prestatie vinden. Steegman: „Feyenoord neemt per week nog steeds in kracht toe. Ik zie Feyenoord een heel eind komen in de race om het kampioen schap." Het belangrijkste is evenwel dat het duo Jansen/Dorjee ervoor zorgt dat de spelers ondanks al le successen van de laatste maanden niet in hoger sferen is gaan vertoeven. Binnen de se lectie was voor Volendam nog met geen woord gerept over de smakelijke partijen in de maand maart. Meer dan een ansicht kaart van Tottenham Hotspur op het prikbord in de kleedka mer is er ook niet aan het ko mende Europese avontuur be steed. Wie wél vedette-neigin gen begint te tonen, wordt door mannen als De Wolf en Metgod de volgende dag op het bijveld van de Kuip weer snel en hard handig met beide benen op de grond gezet. Een half dozijn fraaie kansen in de eerste helft ten spijt, werd het overwicht van de Rotter dammers pas na meer dan een uur in cijfers uitgedrukt. loan Sabau, eerder al heel dicht bij de openingstreffer, prikte toen een vrije trap van zo n twintig meter langs de uitblinkende Vo- lendamse keeper Edwin Zoete- bier. DORDRECHT GPD d 0-1 (O-O). 61 Sabau O- BaKKe' Toeschouwers Berghuis, Van Loon en endam) en Fraser (Feye- SW/Dordrechl'90 PSV 12 (1-0). 45 Gorré 1 0.65 Kieft 1 1. 88 K.eft 12 Scheidsrech- ter Houben Toeschouwers 3500 Vitesse MW 1-2 (0-1). 43. Hofman 0 1, 67 Vermeulen 1-1,69 Me.|er 12 Scheidsrech ter Nienhuis Toeschouwers 4000 Gele Sparta Fortuna 3-2 (0-1). 35 De Jong 0*1, Gica Popescu heeft het wel gezien in Nederland. „De kans dat ik vertrek is 51 percent. Alleen maar competitie en beker spelen is niks. Ik wil Europa Cup spelen en in een topelftal voetballen." Dan moet de Roemeen inderdaad maken dat hij weg komt. Tegen het even laffe als negatieve SW/Dordrecht'90 maakte PSV er im mers weer niet veel van. De twee pun ten (1-2) waren de onverdiende belo ning voor een wanprestatie. Ook Popescu. overigens nog tot juli '94 onder contract, zou zich het povere spel van PSV moeten aantrekken. De libero kan veel beter dan hij doorgaans laat zien, maar hij lijkt te lui om de ploeg op sleeptouw te nemen. Popescu heeft kopkracht en technische klasse en hij is fysiek tot indrukwekkende rushes in staat. Sinds het WK van Italië is dat bij alle grote clubs in Europa be kend. Vreemd is het derhalve niet, dat de Roemeen onlangs bezoek kreeg van „Ik heb geen ja gezegd, maar we gaan nog eens praten. Ik kan er in elk geval veel meer verdienen dan bij PSV en Marseille wil me als libero. Bij PSV moet ik steeds voor de verdediging spelen, dat wil ik eigenlijk niet. Ik heb altijd in de verdediging gespeeld." Van de grote vier bij PSV (Romario, Vanenburg, Popescu en Kieft) staat momenteel alleen het verblijf van de laatste vast. Romario heeft dan wel ge zegd dat hij nog minstens een jaar in Eindhoven voetbalt, maar met de Bra ziliaan weet je het nooit. De wens van Vanenburg om het eens over de grens te proberen is ook bekend. Vooralsnog heeft zich bij PSV geen enkele club ge meld en de scouts die mogelijk giste ren op de tribune zaten, zullen hun ba zen waarschijnlijk melden dat ook maar beter achterwege te laten. PSV speelde een helft schandalig slecht, de andere helft matig tot redelijk. Het was genoeg voor de volle winst. De thuisclub kwam in de laatste mi nuut van de eerste helft verrassend op voorsprong. Van Breukelen blunderde buiten het strafschopgebied, toen hij de slappe Sion -van scoren wilde afhou den. Gorré verzilderde de kans meteen: 1-0. Door het missen van kansen en het ongelukkige moment van Van Breukelen. moest PSV in de tweede al les op alles zetten om schade te voor komen. Dat lukte dank zij twee voor treffelijke momenten van Wim Kieft. N 0 GENUA GPD 9 6 35 50 - 32 52-36 52 35 Welke club is dit seizoen in staat om AC Milan te verslaan? Dat is de grote vraag die de voetballiefhebbers in Italië zich stellen. Gisteren omzeilde het sterrenteam alweer een lastige klip. Bij AC Genoa, de tegen stander van Liverpool in de kwartfinales van de UEFA Cup, stuurde de koploper net als een week geleden bij Fiorentina op een tactische 0-0 aan. Omdat concurrent Juventus bij Bari ook niet verder kwam dan een doelpuntloos gelijkspel, is er aan de top niets veranderd. Met nog een dozijn speelda gen voor de boeg kan AC Milan de scudetto nauwelijks meer ontgaan. De spelers lijken daar om aan te sturen om het onge slagen record (van Perugia in 1979) te evenaren en daarbij de Italiaanse beker te winnen. De roodzwarte club heeft nog nooit de 'dubbel' gerealiseerd en voorzitter Berlusconi zou niets liever willen dan dat de superio riteit op het schiereiland op alle fronten wordt aangetoond. De wedstrijd in Genua lever de spaarzame hoogtepunten op. Alleen een afstandschot van de Braziliaan Branco en een omhaal van Van Basten konden het publiek boeien. „Mijn ploeg speelt inderdaad niet meer zo sterk als een paar maanden ge leden", gaf Milan-trainer Capel- lo volmondig toe. „Ik ben niet ontevreden. Er is geen ploeg in de wereld die elke week op top niveau kan presteren. Zolang we geen wedstrijd verliezen, is er geen reden om me zorgen te maken". Capello haalde na een uur Gullit van het veld. De Am sterdammer speelde matig en werd vervangen door Donado- ni. Juventus heeft op papier nog steeds kans om Milan af te troe ven, maar dan zal de ploeg vooral in uitwedstrijden beter voor de dag moeten komen. Gisteren mocht trainer Trapat- toni zijn handen dichtknijpen met de 0-0 bij degradatiekandi daat Bari, dat aanvoerder David Platt moest missen. De bij Milan onder contract staande Boban zorgde bijna voor een sensatie. De aan Bari uitgeleen de Kroaat mikte een vrije trap op de paal. Doelman Tacconi hield de Oude Dame overeind met een paar knappe reddin gen. Achter het leidende duo boeit de Serie A meer, omdat zeven clubs om drie UEFA Cup- plaatsen strijden. Napoli be hield de derde plaats door de naar Cremona verplaatste uit wedstrijd bij Verona te winnen: 1-0. Silenzi werd de matchwin- naar. Parma deelt de derde plaats na een 2-0 zege op F'og- gia. Agostini (ex-Milan) scoorde beide treffers. Inter had een pe nalty van Matthaus nodig om Lazio te verslaan (1-0). Woens dag moet de blauwzwarte top club het seizoen redden door Juventus in de bekerstrijd te verslaan. Uwe Bindenwald van Kaiserslautem onderneemt een bijna geslaagde poging het gezicht van zijn tegenstrever Vogel te raken. foto epa I? 8 10 32 38 - 40 12 9 31 63 4b 8 11 5 10 31 47 39 )1 49 42 31 27 28 36 39 29 B 8 13 24 39 6b 30 9 5 16 23 47 6b 10 6 9 15 21 36-58 30 4 9 17 17 32-60 29 4 4 21 12 29 - 71 enGAEagies 6 5 0 0 10 15 3 •omdJi NEC Go Ahf*8 Eagles, I Helmond Soort United versterkt koppositie Twee doelpunten van Mark Hughes bepaalden in de Engelse league het verschil tussen Manchester United en Crystal Palace. 2-0. De thuisclub, die vijf duels niet had gewonnen, versterkte daardoor de positie aan de kop van de ranglijst. Naaste achter volger Leeds liet zondag een punt liggen bij Everton, 1 -1Totten ham. tegenstander van Feyenoord in het Europese bekertoer nooi, speelde gelijk tegen Arsenal. De derby, bezocht door Feye noord trainer Dorjee, eindigde in 1-1. Hughes voerde zijn produktie van het seizoen op tot elf doel punten. Hij zorgde er tevens voor dat Manchester United voor de eerste keer in acht wedstrijden* meer dan één keer scoorde. De overwinning van de lijstaanvoerder kwam tot stand dankzij hard werken. Crystal Palace had sinds november geen uitwed strijd meer verloren. Als enige van de top-vier van de Bundesliga heeft VfB Stuttgart zaterdag gewonnen. Schalke'04 werd op eigen veld verslagen. 0- 1. Kaiserslautem en Eintracht Frankfurt speelden gelijk in de topper van de dag, 1 -1 Borussia Dortmund blijft daardoor lijstaanvoerder. Levcr- kusen, dat vrijdag van Werder Bremen won. heeft eveneens nog kans op de titel. Köln hand haafde zich in de subtop dank zij de ruime zege op Nümberg, 4-0. Voor de veertiende achter eenvolgende keer bleef Borussia Dortmund zonder nederlaag. Bij Dynamo Dresden, dat vorige week in München Bayem ver sloeg, werd de succesreeks zon der groots spel voortgezet. Het saaie duel eindigde terecht in 0- 0. Afgezien van een schot van Karl op de paal had Dortmund offensief weinig in te brengen. VfB Stuttgart won voor 40.000 toeschouwers van Schalke om dat het meer geluk had. Sam- mer. matig op dreef, maakte na de rust het enige doelpunt. De thuisclub werkte harder, maar miste op het middenveld de ideeën van de geblesseerde Borodjoek. Schalke had voor de confrontatie met Stuttgart op eigen veld in twaalf wedstrijden niet meer verloren. BARCELONA GPD Het was een slecht weekeinde voor de Nederlandse trainers bij de Spaanse topclubs. Onder lei ding van Leo Beenhakker ver loor Real Madrid zaterdag voor de tweede keer een uitwedstrijd (1-0 bij Sevilla). Johan Cruijff en Guus Hiddink kwamen met Barcelona en Valencia in de thuiswedstrijd tegen respectie velijke Sporting Gijon en Mal- lorca niet verder dan een 1-1 gelijkspel. Van de hooggeklas- seerde clubs was alleen Atletico de Madrid in goede doen. Met Portugees Paolo Futre als abso lute uitblinker zegevierde de tweede club van Madrid met 5- 1 over Real Sociedad. Real-voorzitter Ramon Men- doza zal er geen seconde reke ning mee hebben gehouden dat de vervanging van de Joegosla vische trainer Antic door Leo Beenhakker zo slecht zou uit pakken. Van de vier duels die Real Madrid tot nu toe onder 'Don Leo' speelde, werd slechts één wedstrijd gewonnen. De laatste overwinning buiten het vertrouwde Santiago Bernabeu- stadion dateert al weer van drie maanden geleden. Leo Beenhakker sprak na af loop van de 1-0 nederlaag bij Sevilla van duel vol pech. „In het eerste kwartier hebben we twee goede kansen gehad. Maar toen Sevilla in de dertigste mi nuut via Rafa Paz op voor sprong kwam, hebben we ons hoofd verloren". Beenhakker maakt zich voorlopig nog niet druk over een mogelijk verlies van het landskampioenschap: „De competitie wordt pas in de laatste fase beslist." Barcelona verzuimde gisteren te profiteren van de misstap van Real Madrid. Ondanks een vroeg doelpunt van Laudrup in de elfde minuut, kon het elftal van Cruijff (zonder Witschge) runner-up Sporting niet in de problemen brengen. Vooral niet, toen Sporting al in de der tiende minuut via een terechte strafschop van Juanma langszij- kwam. Ook in de tweede helft speel- de Barcelona traditiegetrouw met veel pressie, zonder echter gevaarlijk te worden. Toen Cruijff halverwege de tweede helft de Bulgaar Stoichkov voor de zoveelste keer dit seizoen naar de kant haalde, trakteerde het publiek de Nederlandse trainer op een langdurig fluit concert. Ook Valencia leed thuis tegen hekksluiter Mallorca een verras send puntverlies. In de dertigste minuut kwam de ploeg uit de sinaasappelstad weliswaar via Leonardo op een 1-0 voor sprong, maar die werd na rust door Mallorca-spits Milojevic ongedaan gemaakt. Valencia wacht donderdag de belangrijke return in de kwartfinales van de Spaanse beker tegen Real Ma drid. Real won het eerste duel thuis met 2-1. Inaki Saez, trainer van de Baskische club Athletic Bilbao, kreeg gisteren na het verlies te gen Logrones (1-2) te horen dat hij kan opstappen. Van der Laan wijst Den Haag de juiste weg DEN HAAG ANP FC Den Haag heeft gisteren me de-degradatiekandidaat De Graafschap de richting van de eerste divisie gewezen. 4-0. Het eerste doelpunt werd al in de 25ste seconde gemaakt. Van der Laan was met drie treffers eens de gevierde held in het Zuiderpark. FC Den Haag is namelijk niet zwalkend meer na de trainers wisseling. Adriaanse en zijn as sistent Notten werden ver gen door Wotte. De jeugdtrainer zorgde voor nieuw elan. de r tivatie kwam terug, de spelers waren weer bereid voor elke meter te knokken. De thuisclub pakte de wed strijd vanaf de aftrap energiek aan en had gelijk succes. Een opwippertje van Van Eykeren bracht Van der Laan voor doel. De goaltjesdief stond op scherp, 1-0. In de 15e minuut schoot de topscorer opnieuw raak. nadat Anton Vriesde tot de achterlijn doorliep en snoeihard voorzet te, 2-0. De Graafschap liet zich zien als een stelletje onbehouwen boerenkoolvoetballers, aan kansen (Koolhof, Hofstede) noch een strafschop (Godee 85ste minuut) besteed wa De uitzichtsloze positie, in deze wedstrijd alsmede op de rang lijst, leidde tot irritaties en har de overtredingen. Scheidsrech ter Uilenberg moest zijn gezag laten gelden door veelvuldig kaarten te trekken. Rosendaal en Van Eykeren zagen in vroeg stadium de gele. In de 35ste minuut kregen Redeker en Houtman allebei de rode. In een luchtduel voor trok Redeker Houtman aan zijn haar. De Haagse spits werkte zich los met een elleboogstoot. Van Ey keren scoorde 3-0 op aangeven van de - voor eens niet zelf zuchtige - Van der Laan, waarna de uitblinker in de 71ste minuut weer aan de beurt was: 4-0. CIJFERS SPANJE: Sev.na Real Madr.d 1-0. Athletic 2-0.3Barce<ionOa "moo 1-1. Valencia - Manor 1 -1Osasuna - Espanoi 0-1, Atletico öe Maöi - Real Sociedad 5-1. Oviedo - Zaragoza 2- Tenente - Burgos 4-1Cadiz - Albacete 1-1. Real Madrid 23 - 34 Vaienc.a 23 - Barcelona 23 - 33 Albacete 23 - Atletico M 23 - 30 Sporting Gijon 23 1. Fortuna Dusseldorf - Borussia Mönchenglad- bach 1-1. Dynamo Dresden - Borussia Dc mund 0-0. FC Köln FC Nurnberg 4-0, FC K serslautem - Eintracht Frankfurt 1-1, Stuttgar- ter Kickers - Hamburger SV 1-1, Sc VfB Stuttgart 0-1 Borussia D 25-34 Eintracht Stuttgart 25-32 Leverkusen Kaiserslautem 25-32 Köln 25-28 ENGELAND: Aston Villa - Oldham 1-0.1 d 2-1. f -Cry- i County 1 -1Sheffie ti 2-1. Southampton - Coventry 0-0. Tottenham - Arsenal 1-1, Wi •r City 2-1, Everton-Leed' 28-60 Sheffield 29-57 Liverpool 29-48 30-50 Arsenal 30-44 SCHOTLAND: Airdneon.ans - St Johnstone 0- 2-2. Dunfermli- n - Celtic 0-2, 32-52 Hibernian"^ 338-39 Celtic 33-44 Dundee U - Hearts afg Rangers 32-35 wedstrijd: Beveren XKV Mechelen 0-0. A Lommel - Antwerp 1-0 FRANKRIJK, beker: Sochaux - Monaco 0-3. Rennes - Nantes 1-0, Istres - Lyon 1- Istres wint na strafschoppen, Angoul Nancy 0-2, Boulogne - Paris SG 1-4, Nc Sec - Sf Etienne 0-4, Poitiers - Toulous Choisy-le-Roi - Nimes 0-2 TURKIJE: Ankaragucu Konyaspor 0-0, Ga- ziantepspor - Boiuspor 2-0, Altay - Sanyer 1-0. Bakirkoyspor - Fenerbahce afg Bursaspor - Besiktas - Samsunspor 'Clerbirligi 3-1. Ayd.n - 2. 18-46 Trabzonspor 18-38 GRIEKENLAND: Olymp.akos - a Lar.ssa - Apo'lon 0-0. PAOK - Panahaiki - Xanth. 2 0. Herakii; De wedst'Mden AEK - Bekerstunt tweedeklasser Lommel BRUSSEL ANP Tweedeklasser Lommel heeft in de eerste wedstrijd uit de kwartfinales van de Belgische bekerstrijd voor een verrassing ge zorgd. De ploeg versloeg gisteren eerstedivisionist FC Antwerp met 1-0. AA Gent, over anderhalve week tegenstander van Ajax in kwartfinales van de UEFA-beker, veroverde uit de eerste ont- mdbting met tweedeklasser Sint-Niklaas een voordelige marge van slechts één treffer (2-1 Antwerp, onder leiding van ex-bondscoach Walter Meeuws, kon zich niet herstellen van de blamage een week eerder tegen Germinal Ekeren (2-8). De onvrede van de supporters zette zich voort. In Lommel kon de formatie opnieuw geen vuist maken. 20-29 A potion 21-29 ti| Panathmaikos 20-28 Oiympiakos 21-29 PAOK 21-26 21-26 20-21 PORTUGAL: Farense Boavista 0-0. Saigueiros - Gil Vicente 1-0. Penafiel - VitOf" r-- 0-1. Uniao Madeira - Sporting L Beira Mar - Estoril 1-0. Benfica - 0. Braga - Maritimo 2-0, Famal.c Ferreira 1-0. FC Porto - Chaves 4-1 FC Porto 23-37 Sporting 23-30 Benfica 23-34 Guimaraes 23-28 Boavista 23-30 Estoril 23-23

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 16