leiderdorp Oegstgeest gemeente. >'r M Bekijk én Beoordeel de Aantrekkingskracht van Onderscheidend werven De kunst van het werven verpleegkundige voor de verkoeverkamer m/v het spektrum sassenheim Het Spektrum, opgericht in 1954, is een intergemeentelijke organisatie dat in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening werk biedt aan circa 350 medewerkers in de regio de bollenstreek. De medewerkers in WSW-verband verrichten onder aangepaste omstandigheden binnen hun mogelijkheden volwaardig werk. Ook doorstroming naar reguliere werkplekken in het bedrijtsleven wordt bevorderd. Om onze visie met betrekking tot flexibiliteit, produktiviteit en kwaliteit optimaal tot uitvoering te brengen is Het Spektrum onderverdeeld in vier hoofdactiviteiten: - Industrieel Technisch Centrum; - Administratief Grafisch Centrum; - Cultuur Technisch Centrum; - Externe plaatsingen/detachering. Bij het industrieel Technisch Centrum (ITC) werken circa 200 medewerkers. Het dienstenpakket van het ITC wordt uitgevoerd in 5 hoofdgroepen: Elektronika/ Elektromontage, Metaalbewerking, Montage/Assemblage, Verpakkingen en Kartonnage. Elke afdeling wordt onder eindverantwoordelijkheid van de bedrijfs directeur geleid door een werkleider. Voor de afdeling elektronika/elektromontage bestaat een vacature voor een: WERKLEIDER M/V De werkleider is van origine een technicus, bij voorkeur met een opleiding MTS-industriële elektronika, die zeker 5 jaar relevante leidinggevende bedrijfs ervaring heeft opgedaan. Hij of zij is van nature ijverig, betrouwbaar, heeft een opgewekt humeur, weet zijn mensen te motiveren en ziet kans een klus binnen de gestelde tijd en kwaliteit te klaren. De werkleider moet leiding kunnen geven aan een groep medewerkers met uiteenlopende handicaps. Daarbij dient de juiste afstemming gevonden te kunnen worden tussen de technische en organisatorische produktie-eisen en de mogelijk heden van de beschikbare medewerkers. Gezien de snelle technische ontwikkelingen moet de werkleider in staat zijn de hiermee verbonden veranderingen in het vakgebied te volgen en in de eigen werksituatie te vertalen. In teamverband met andere werkleiders moet mede invulling worden gegeven aan de toekomstige activiteiten van het ITC. Het Spektrum volgt de Gemeentelijke arbeidsvoorwaarden. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Ziektekostenverzekering via I.Z.A. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal 50.000,— per jaar (schaal 7 BBRA). Herkent u zich in bovenstaande en voelt u zich aangetrokken tot deze verantwoor delijke functie die met grote mate van zelfstandigheid dient te worden uitgevoerd, dan zien wij uw schriftelijke reactie graag tegemoet. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel vormen in de selectieprocedure. Voor nadere informatie over de procedure kunt u zich richten tot mw. Th. de Boer, over de functie-inhoud kunt u zich richten tot dhr. J. Boswinkel, beiden te bereiken onder telefoonnummer 02522- 13750. Sollicitaties kunt u richten binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan Het Spektrum, Postbus 109, 2170 AC Sassenheim t.a.v. de afdeling Sociale en Personeelszaken mw. Th. de Boer. Bij het bureau Ruimtelijke Ordening en Volkshuisves ting van de hoofdafdeling Algemene Zaken is plaats voor een: medewerker volkshuis vesting en ruimtelijke ordening m/v Functie-informatie: - advisering over volkshuisvesting; - uitvoering van de Regeling geldelijke steun voorzie ning huisvesting gehandicapten; - vertegenwoordiging van de gemeente in het regio naal overleg volkshuisvesting; - adviseren over en uitvoeren van de Woningwet en de Wet op de Ruimtelijke Ordening; - uitvoeren van diverse op de afdeling voorkomende taken. Functie-eisen: - afgeronde opleiding Nederlands recht of een op de functie afgestemde opleiding op H.B.O.-niveau of een door ervaring gelijkwaardig niveau; - goede redactionele en contactuele vaardigheden; - affiniteit met bestuurlijke processen; - bereidheid tot het volgen van aanvullende cursus- Salaris: De functie is, overeenkomstig het geldende functie waarderingssysteem, ingeschaald in: - niveau 7 (de aanloopschaal) minimaal f. 2.923,tot maximaal f. 3.863,bruto per maand bij een 38-urige werkweek; - niveau 8 (de functieschaal) minimaal f. 3.428,tot maximaal f. 4.402,bruto per maand bij een 38-urige werkweek. Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer R.Th.J.M. van de Loo, chef van het bureau (tel. 071-172121, tst. 252) of bij de heer J.J.M. Voorendt, P&O-functionaris (tst. 216). Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollici taties kunt u, tot uiterlijk 14 dagen na publicatie richten aan burge meester en wethou ders van Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van Als u beroepshalve betrokken bent bi) personeelswerving dan bezoekt u de SJP Publieksexpo in Eindhoven of Diemen. Een inspirerende expositie van alle inzendingen voor de Jaarprijzen Personeelsadvertenties 1991. U bekijkt er hoe onderscheidend werven in zijn werk gaat én u beoordeelt dat, want als deskundige bezoeker (m/v) doet u natuurlijk mee aan de jurering voor de Publieksexpo-prijs 1991. De toegang is gratis. Op 11,12 en 13 maart bent u tussen 9 en 17 uur welkom in het Evoluon, Noord Brabantlaan la te Eindhoven, echter alleen op vertoon van een entreebewijs dat u kunt aanvragen bij de SJP 020-6386691. Van 18 t/m 27 maart kunt u tussen 9 en 17 uur de expositie bekijken in het Randstad gebouw, Diemermere 25 te Diemen. U kunt daar terecht zónder entreebewijs. PERSONEELSADVERTENTIES Secretariaat: \fan Diemenstraat 130, 1013 CN Amsterdam. Telefoon 020-6386691. VOLGENDE STAP IN UW CARRIERE? Dan ligt de stap naar de functie van TECHNISCH-COMMERCIEEL BUITENDIENSTMEDEWERKER wellicht binnen uw bereik. Onze snelgroeiende Verkoopdivisie SYSTEEM FILTRATIETECHNOLOGIE zal u graag in de gelegenheid stellen de stap naar de hiervoor genoemde functie te maken. Functie-inhoud - Zelfstandig - voornamelijk d.m.v. bezoeken van bestaande en potentiële klanten - verder ontwikkelen van de door de Divisie gevoerde PALL Hydrauliek en Industriële filters in rayon WEST-NEDERLAND. - Projectbegeleiding. - Opvolging van offertes in samenwerking met de technisch-commerciële binnendienst. - Onderhouden van contacten met de fabriek in Engeland (incidenteel d.m.v. persoonlijke bezoeken). Functie-eisen - Opleiding HTS-Wtb/SWTK, of gelijkwaardig. - Goede beheersing van de Engelse taal, in woord en geschrift. - leeftijd ca. 27 - ca. 30 jaar. De functie biedt - Een aantrekkelijke uitdaging en de kans te profiteren van de bij ons aanwezige know-how op het gebied van Filtratietechnologie. - Een prettige collegiale werksfeer, goede arbeidsvoorwaarden, w.o. een auto van de zaak en uitstekende opleidingsmogelijkheden (o.a. bij onze fabriek in Engeland). Be^ofïclirijf: HITMA B.V., Postbus 175, 1420 AD Uithoorn. Mevr. L.M. Traas. Tel. 02979-68011. HITMA B.V. is een technische handelsonderneming, opgericht in 1926. De gemiddelde jaaromzet van f 60 miljoen wordt gerealiseerd door de Verkoopdivisies Afsluitertechniek, Instrumentatie, Proces Filtratietechnologie, Systeem Filtratietechnologie, Verpakkingsmachines en Verpakkings materialen. Huidig aantal'medewerkers: 105. V D Supermarkt Leiden part-time cassières 20 uur p.w. winkelbediende part-time 20 uur p.w. vulhulpen voor de dinsdag Tevens vragen wij zaterdaghulpen Sollicitaties VenD Supermarkt t.a.v. bedrijfsleider R. van Zonneveld, Aalmarkt 22, tel. 141241. Bij de afdeling Bestuurlijke en Juridische Aangelegenheden van de hoofd afdeling Algemene Zaken is plaats voor een administratieve kracht m/v Algemene informatie. De afdeling bestaat uit vijf medewerkers en omvat de volgende werkzaam heden: bestuurlijk-juridische aangelegenheden, bijzondere wetten, econo misch aangelegenheden, openbare orde en veiligheid. Functie-ipformatie. De werkzaamheden bestaat onder meer uit de uitvoering van een aantal wetten en verordeningen, marktaangelegenheden en monumentenzorg. H.A.V.O./M.E.A.O. en bereidheid tot verdere studie een vereiste. Arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 3.175,— bruto per maand. Voor gegadigden beneden de leeftijd van 21 jaar vindt een leeftijdsaftrek plaats. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie. Vrouwen, allochtonen en gehandicapten zijn in deze sector binnen de gemeente ondervertegenwoordigd. Er zal naar gestreefd worden om, uitgaande van de geldende functie-eisen, iemand uit deze categorieën te benoemen. Deze mensen worden dan ook uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Meer informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling Bestuurlijke en Juridische Aangelegenheden, de heer W.J.P. van Winterswijk, telefoon 071-899261toestel 325. Sollicitatie. U kunt uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Anesthesiologie Ten behoeve van deze afdeling zoeken wij een (full-time, of 3 of 4 dagen per week) vac.nr. 92.L.06.07.LD De werkzaamheden worden verricht op de Verkoeverkamers binnen het centrale operatiekamer-complex Heelkunde en op de Verkoeverkamers van Keel-, Neus- en Oorheelkunde en Oogheelkunde middels een roulerend systeem. Vereist: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - ruime chirurgische ervaring, alsmede een Intensive-Care of Anesthesie op leiding. De werktijden zijn vooralsnog: van 08.30 - 17.00 uur of van 09.30 -18.00 uur of van 14.15-22.45 uur. Op het centrale operatiekamer-complex zal in de nabije toekomst de Verkoever- kamër 24 uur per dag geopend zijn waar door alle diensten gedraaid zullen worden. Salaris: max. f 3863 bruto per maand bij een voltijdsaanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H.J. Beekman, verpleegkundig hoofd Anesthesiologie (071 - 26 38 77), of door de heer H.L.P. Mauer, personeelsconsulent (071 - 26 36 16). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briefen envelop het vacaturenummervermeldea M

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 36