INKOPER M\V leöeidorp sa»! RECELTECHNICUS (V/H) De Koning vraagt: BOUWKUNDIG TEKENAAR Anna AC RESTAURANT LEIDERDORP PART-TIME MEDEWERKERS M/V Z on MINISTERIE IDEFENSIE J.G. Nelis Grond-, Weg- en Waterbouw bv, dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, realiseert projekten op het gebied van grondwerken, wegenbouw, rioleringen, natte en droge waterbouw, leidingen en rekreatie. Op korte termijn zoeken wij een De werksituatie. Om beter te kunnen inspelen op specifieke van de markt wordt de inkoop nu per dochteron derneming georganiseerd. Voor de nieuwe funktio- naris betekent dit dat hij/zij richting moet gaan geven aan het inkoopbeleid in samenwerking met bedrijfsbureau en uitvoering. De funktie vraagt een sterke persoonlijkheid met inzicht in de inkoopproblematiek van een aannemingsbedrijf die zelfstandig zal moeten kunnen werken. i behoeve F u nktie-i nhoud: - het inkopen van materialen van de werken; - verzorgen van inkoopkontrakten; - verwerven van marktinformatie; - onderhandelen met onderaannemers/toeleveran ciers ten behoeve van af te sluiten kontrakten; - aanvragen van offertes in de aanbestedingsfase; - beoordelen van de organisatie zien van kwaliteitszorg. Funktie-eisen: - H.T.S.-niveau en/of aantoonbare ervaring in de GWW-sektor; - commercieel inzicht; - goed kunnen werken in teamverband; - leeftijd 30 tot 40 jaar; - ervaring in soortgelijke funktie. Wij bieden een interessante funktie in een nog steeds groeiende onderneming en arbeidsvoor waarden welke in overeenstemming zijn met het niveau van de funktie. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer Ing. R. J. Galavazi, tijdens kantooruren te bereiken onder telefoonnummer 023-187100. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Postbus 802, 2003 RV Haarlem. PARTNERS IN PROJEKTEN Direktiesecretaresse Vóór de periode 14 februari tot en met 28 februari 1992 zoeken wij een direktiesecretaresse voor een bedrijf in Voorschoten. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het typen van correspondentie met WordPerfect, agendabeheer en notuleren. De juiste kandidaat heeft een secretaresse-opleiding, ruime ervaring, goede typevaardigheid en ervaring met notuleren. Leeftijd 25 jaar. Assistent Accountant Met spoed zoeken wij een assistent-accountant voor een accountantskantoor. Het betreft o.a. het zelfstandig opstellen van jaarstukken, diverse controlewerkzaamheden, verzorgen van belastingaangiften en administratief begeleiden van klanten. Gevraagd wordt een opleiding op SPD/HEAO-niveau, ruime ervaring en goede kontaktuele eigenschappen. architektenburo ir. Boudewijn Veldman Vollersgracht 23 2312 VK Leiden telefoon 071-130028 Wij zijn een middelgroot architektenburo met een veelzijdig en interessant opdrachtenpakket in nieuwbouw, verbouwing en restauratie. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een op HTS-nivo, eventueel aangevuld met praktijkervaring. Het buro bestaat uit 12 personen, die in goed teamverband werken aan de realisering van de vele kleine en grote projekten. Schriftelijke reaklies graag op korte termijn naar ons buro. Technisch Commercieel Medewerker Voor een technisch bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een technisch commercieel medewerker. De werkzaamheden bestaan uit de ondersteuning van d buitendienst, onderhouden van telefonische kontakten met klanten en uitbrengen van offertes. De juiste kandidaat heeft ruime administratieve en commerciële ervaring, heeft technisch inzicht, ervaring met klantenkontakt en redelijke beheersing van de Engelse e Óuitse taal. Boekhoudkundig medewerker 'Met spoed zoeken wij een boekhoudkundig medewerker voor een overheidsinstelling in Lèiden. Het betreft diverse administratieve taken op het gebied van balans, zoals controleren en verwerken van balansmutaties en het verzorgen van rapportages en opstellen van jaarrekening. Een PD-diploma, evt. studerend voor MBA, ruime ervaring en ervaring met computerboekhouden zijn vereisten voor deze fulltime baan. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s v p. snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8 30 uur tot 17.30 uur Vrydags tot 18.00 uur Wi) Werken ook op afspraak uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 231UT Leiden Telefoon 071-144143 administratief medewerk(st)er Functie-inhoud. De nieuwe medewerk(st)er zal voornamelijk worden belast met - de mutatieverwerking van het bedrijf Centrale Antenne Inrichting en de Gemeentelijke belastingen; - inning en invordering van de nota's CAI, Gemeentelijke belastingen en Onroerendgoed belasting; - het bijhouden/bewaken van het debiteurenbestand; - nadere informatieverstrekking over de samenstelling van de nota's; - informatieverstrekking over de aansluitmogelijkheden op het net van de Centrale Antenne Inrichting. Functie-eisen. - middelbare schoolopleiding, aangevuld met praktijkdiploma boekhouden; - affiniteit met automatisering strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.923,— bruto per maand (niveau 4). Op termijn is een maximum van 3.175,— bruto per maand haalbaar. Informatie. De gemeente Leiderdorp bevindt zich in een proces van kwaliteits verbetering. Vrouwen, allochtonen en gehandicapten zijn in deze sector binnen de gemeente ondervertegenwoordigd. Er zal naar gestreefd worden om, uitgaande van de geldende functie-eisen, iemand uit deze categorieën te benoemen. Zij worden dan ook uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie over deze functie kunt u krijgen bij het hoofd van de afdeling centrale financiële administratie, mw. C. Logtenberg, telefoon 071-899261 toestel 320. Sollicitatie. U kunt uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35,2350 AA Leiderdorp. KWALITEIT ZOEKT KWALITEIT Slagerij Koekenbier is niet alleen in de markt, maar ook in eigen ambachte lijke kring een erkende kwaliteitsslager. Dat kenmerken de kwaliteitskarakter in produkt en dienstverlening wordt ook uitgedragen door de medewerkers. Als u belangstelling heeft voor een van onze onderstaande vacatures weet u wat Slagerij Koekenbier allereerst van u zal eisen: kwaliteit. Ter ondersteuning van onze dienstverlening aan onze klanten vragen wij voor directe indiensttreding KOK M/V voor onze culinaire keuken evt. part-time WINKEL-SLAGER ter ondersteuning van de verkoop en toonbankverzorging VERKOOPSTER leeftijd 17 tot 23 jaar met enige verkoopervaring PART-TIME VERKOOPSTERS voor vrijdag en/of zaterdag Wij stellen eisen aan uw kwaliteit. Daar staat ook iets tegenover. U Belangstelling? Bel dan even voor informatie of het maken van een afspraak Vraag naar bedrijfsleider dhr. P. Hogewoerd 155, tel. 071-121662. Orthopedie en revalidatietechniek De Anna Groep bestaat uit een aantal vooraanstaande orthopedisch technische bedrij ven in Den Haag, Leiden, Delft, Zoetermeer, Amersfoort, Emmen en Assen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Het bedrijf iverd in 1929 opge richt en heeft zich ontwikkeld tot een toonaangevende on derneming die in alle opzichten kwalitatief hoogivaardig maat werk levert aan zeer kritische cliënten. De Anpa Groep telt thans ruim negentig medewer ker Anna éeheer. Mezenstraat 2, 2333 VT Leiden Telefoon: 071-153563. De Anna Groep zoekt voor haar afdeling orthopedische schoentechniek te Leiden een part-time: RECEPTIONISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (M/V) Het gaat om een functie voor ca. de helft van de werktijd. De receptioniste/administra tief medewerkster moet daarnaast bereid zijn om de huidige medewerkster te vervan gen bij ziekte en vakantie. Tot het takenpakket behoort onder meer: het ontvangen van cliënten het beantwoorden van binnenkomende telefoontjes het uitvoeren van de orderadministratie met behulp van de computer bijhouden van afspraken Wie in aanmerking wil komen voor deze interessante functie dient te beschikken over: het diploma MAVO-4, of een gelijkwaardige opleiding een typediploma goede contactuele eigenschappen De Anna Groep geeft de voorkeur aan medewerkers die vakmanschap weten te combineren met inzet. Het bedrijf stelt daar onder meer prima arbeidsvoorwaarden tegenover. Anna biedt verder: een .zeer prettige werksfeer en een uitstekende pensioenregeling. Sollicitanten kunnen hun schriftelijke reactie richten aan de afdeling personeelszaken, t a v. mevrouw R.P. Geurts-Hillinga. Het adres is Mezenstraat 2,2333 VT Leiden. zoekt op korte termijn voor onze restatfrants Leeftijd tussen de 18 en 30 jaar, uren tussen de 10 en 30 per week. Bel voor inlichtingen 071-899302 en vraag naar mevrouw Groot of de heer Van der Horst. Schriftelijke sollicitaties richten aan AC Restaurant Leiderdorp, t.a.v. Dhr. A. J. J. van der Horst, Persant Snoepweg 12353 KA Leiderdorp. Ui IX! O co en LU CU LU O on D co De Dienst Gebouwen, Werken en i Terreinen (DGW&T) is verant woordelijk voor de nieuwbouw, het onderhoud en het beheer van i al het onroerend goed van het mi- nisterie van Defensie. Het bedrijf bestaat uit een centrale directie en een aantal regionale directies met daaronder ressorterende dienst- kringen. De circa 1.700 medewer kers van dit bedrijf zijn werkzaam in het gehele land, voor alle krijgsmachtdelen. Het werkterrein van de regionale Directie Zuid- Holland omvat de militaire objec- I ten in de provincie Zuid-Holland I en een deel van Utrecht. Er wordt 8 gewerkt aan sterk uiteenlopende projecten, waarbij vakmanschap en teamwork centraal staan. Bij f het bureau Werktuigbouwkunde in Katwijk (Marinevliegkamp Valkenburg) is momenteel be hoefte aan een ervaren LTS'er E voor de functie van TAAK U localiseert geheel zelfstan- dig storingen en verricht vervol- gens reparaties aan het meet- en regeltechnische deel van werk- I tuigbouwkundige installaties. I Daarnaast bent u belast met de periodieke controle van dit deel van de installaties. Ook levert u een bijdrage aan de technische voorbereiding en planning van werktuigbouwkundige installatie- i werkzaamheden. Tenslotte noe- men we hier het instrueren van j gebruikers van de diverse installa- ties als één van uw taken. GEVRAAGD LTS-Elektrotechniek, richting 1 Metaalbewerken. Verder denken we aan de opleiding VEV assistent monteur en de diploma's MSI/ i VEV, SOI-servicemonteur CV en SOI-luchtbehandeling plus de ap plicatiecursus besturingstechnie ken. Bovendien verwoeden we dat u ruime ervaring he... opge daan in het vakgebied. GEBODEN Een boeiend takenpakket en afwisselende projecten. U maakt deel uit van een klein collegiaal team en u gaat werken in de j professionele werkomgeving bin- j nen het veelzijdige DGW&T- bedrijf. Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal f 3.175,- met een uitloopmoge lijkheid op grond van diensttijd tot maximaal f 3.344,-. De va kantietoeslag is 8% per jaar. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus I 12 ADV-dagen. Verder kunt u gebruik maken van een uitge- I breid pakket studiefaciliteiten om up-to-date te blijven binnen uw vakgebied. REACTIES Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer H. van der Veen, hoofd bureau Werktuigbouwkunde, (01718) 5 20 22. De heer H.T. Bretveld, (071) 35 92 41, kan u meer vertellen over de sollicitatie procedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische min derheden en gehandicapten de I voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen I naar de Dienst Gebouwen, Werken en Terreinen, Directie Zuid-Holland, t.a.v. de perso- neelsconsulent West 1, postbus 11117,2301 EC Leiden.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32