Rabobank Q VERKOPER JUNIOR VERTEGENWOORDIGERS m/v ADMINISTRATIVE ASSISTANT (senior) accountmanager bedrijven (m/v) Notarisklerk m/v WW 1 i-1 Bavo, Centrum voor Psychiatrie is een snel 2 i veranderende organisatie, die psychiatrische 'aito AA 'Woordw(lk'»rhou( hulp biedt aan de bewoners van de regio Rijnmond, d r rechter Maasoever, Capelle a/d IJssel en 8 9 a v ed V w e 9 27 Krimpen a/d IJssel. ■HHRBhsHKm^K i. In de regio Rijnmond Rehabilitatie Verzorging is onderdeel van Bavo en nu nog gevestigd in Noordwijkerhout. R&V omvat op dit moment 256 bedden. In de eind situatie zal dit afgebouwd zijn tot 190 bedden. Rehabilitatie Verzorging is onderverdeeld in vier werkeenheden: Wonen Begeleiden, Verpleging Verzorging, Struktuur Krisis en Dagbesteding. Voor de werkeenheid Struktuur Krisis zoeken wij M/V VERPLEEGKUNDIGEN/BEGELEIDERS (32 tot 36 uur per week) De Struktuurafdeling is een nieuw op te starten gesloten behandel afdeling (12 bedden) en vormt een ondersteunende funktie voor de werkeenheid Wonen Begeleiden. Bewoners van die werkeenheid kunnen voor kortere of langere tijd op de Struktuurafdeling worden behandeld met als doel terugplaatsing naar Wonen Begeleiden. De opening van de afdeling is maart 1992 gepland en tot medio 1994 zullen de werkzaamheden in Noordwijkerhout verricht worden. Funktie-omschrijving De verpleegkundige/begeleider is, zowel individueel als in teamverband, verantwoordelijk voor het opbouwen en in stand houden van een opti maal behandel- en begeleidingsklimaat op de afdeling; is (mede) verant woordelijk voor het uitvoeren en bijsturen van behandelplannen en participeert in interne en externe overlegsituaties, Funktievereisten Een voltooide opleiding B-verpleegkunde, MBO/HBO Inrichtingswerk met bij voorkeur enkele jaren ervaring in de psychiatrie. Verder verwachten wij een kreatieve en positieve opstelling ten opzichte van de teamopbouw en de opbouw van het behandel- en' begeleidings klimaat, zelfstandig kunnen werken, inkasseringsvermogen, flexibiliteit en het vermogen kritisch te staan ten opzichte van het eigen funktioneren en Informatie Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen n W. Wijnholds, koördinator Struktuur Krisis, toestel 273 of 275. Salaris De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. De funktie-is ingedeeld in FWG-funktiegroep 45 (max. salaris f. 4.091 ,- bij een volledige werkweek en exklusief eventuele onregelmatigheids- Voor de werkeenheid Verpleging Verzorging zoeken wij PSYCHIATRISCHE ZORGVERLENERS De werkzaamheden binnen de werkeenheid V&V omvatten het begelei den verzorgen van (de ouder wordende) psychiatrische bewoner, waarbij uiterste zorg besteed wordt aan het bewerkstelligen van een optimaal woonklimaat. Salaris De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. De funktie voor verpleegkundigen is ingedeeld in FWG-funktiegroep 40 (max. salaris f. 3.725,-- bij een volledige werkweek en exklusief onregelmatigheidstoeslag). De funktie voor ziekenverzorgenden is ingedeeld in FWG-funktiegroep 35 (max. salaris f. 3.462,- bij een volledige werkweek en exklusief onregelmatigheidstoeslag). Informatie Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer J. van Lokven, hoofd Verpleging Verzorging, toestel 277 of 275 (sekr.). Sollicitatie Uw schriftelijk^ sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan Bavo, Postbus 2, 2210 AA in Noordwijker hout t.a.v. Personeel Organisatie, onder vermelding van vakaturenummer 92.5999.010 voor de Struktuurafdeling. Voor de |J| werkeenheid V&V vakaturenummer 92.2007.010 vermelden. Centrum voor Psychiatrie MARS IS MEER DAN EEN REEP De internationale groep van Mars bedrijven heeft 75 vestigingen met ruim 22.000 medewerkers en heeft een vooraanstaande positie in vier verschillende markten. Mars: zoetwaren. Effem: huisdierenvoeding. Masterfoods: levensmiddelen. Mars-Electronics: cash-less money systems en vending machines. Mars B. V. in Veghel (NB) is één van de vestigingen binnen Mars Incorporated en vormt een belangrijke schakel in de Europese produktie en marketing bekende A-merken als: Mars, Milky Way, Bounty, Snickers, Twix, M&M's, Balisto en Fanfare. Om internationalisering en harmoni satie van onze produkten verder uit te kunnen bouwen, maakt Mars Veghel sinds enige jaren deel uit van Snacks Foods Continental Europe (S.F.C.E.) het samenwerkingsverband zoetwpren produktiebedrij Mars op het Europese kontinent. De filosofie van net concern berust op de vijf basisprincipes van Mars: k wa li te it, verantwoordelijkheid, wederkerigheid, efficiëncy en vrijheid. De internationale groep van Mars bedrijven biedt ambitieuze mensen een prettige werkkring met vele mogelijkheden en maximale promotiekansen. Binnen de verkooporganisatie, die jonge mensen een snelgroeiend Mars-rayon met suksesvolle produkten biedt, zijn wegens uitbreiding van de Sales Force enkele vakatures voor jonge enthousiaste 'N SNELGROEIEND MARS-RA YON ALS UITDAGING U heeft al bewezen tot de omzetskoorders te behoren. Wordt het dan geen tijd voor een grotere uitdaging, de faciliteiten in perspectieven zoals Mars u die biedt. Er wacht een rayon op u in: Leiden, Bodegraven en Alphen a/d Rijn. U bent jong en heeft uw HAVO, MEAO of MDS- opleiding voltooid en uw dienstplicht vervuld. U legt gemakkelijk (ook nieuwe) kontakten en vindt verkopen en merchandisen in de detail handel een waar genoegen. De resultaatgerichte Marsopvattingen zouden dan ook weieens de uwe kunnen i U bent minstens zo ambitieus als wij. U ziet de keiharde voordelen van grote merken met een forse reklamesteun. U werkt graag binnen strikte disciplines. Na een korte intensieve interne opleiding kunt u zelfstandig in uw rayon kontakten leggen, distributie uitbreiden en zorgdragen voor een optimale kwaliteit in het schap. Leeftijd 20 - 27 jaar. WA T MARS U TE BIEDEN HEEFT Naast het welhaast spreekwoordelijke Mars-salari: kunt u tot 10% extra verdienen. U heeft 25 vrije dagen per jaar en uitstekende sociale voorzieningen zoals opname in het premie- vrije pensioenfonds (vanaf 25 jaar), een auto, die tevens beschikbaar is voor privé-gebruik, een itenvergoeding, telefoon- en studiekosten pasfoto, Tijdens kantooruren kunt u ook eerst nadere informatie vragen bij: Mevrouw L. Horck, tel. 04130-83732. De Stichting, "Het Rijnlands Lyceum", Wassenaar has a vacancy for an (male or female FULL-TIME) for its CENTRAL ADMINISTRATION. Job requirements: - good educational background HAVO-MEAO level - experience of working with figures - good typing skills - native speaker of English plus a good working knowledge of Dutch - applicant should be familiar with word processing equipment, preferably Word Perfect 5.1. We offer a good salary, dependant on age and experience, and a pleasant working atmosphere within a modern school community. Please send your application letter and C.V. to: Mr. A. Th. Janssen, The Rijnlands Lyceum, Wassenaar Postbus 9, 2240 AA WASSENAAR. Telephone: 01751-17100. Rabobank Rijnsburg is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een De Rabobank Rijnsburg beschikt over 2 vestigingen en behoort met een personeelsbestand van 75 medewerkers tot de middelgrote banken binnen de Rabobankorganisatie. In de bedrijven- markt ligt het accent op de glastuinbouw en de (agrarische) handel en export. Binnen de afdeling Bedrijven onderhouden de accountmanagers met een grote mate van zelfstandigheid de contacten met de hen toegewezen bedrijfsrelaties. Zij zijn primair verantwoordelijk voor de afzet van alle zakelijke produkten en diensten. Het accent ligt daarbij op bedrijfs- financieringen, verzekeringen en het (geautomatiseerd) binnen- en buitenlands betalingsverkeer. Ook wordt van de accountmanagers een actieve bijdrage verwacht in de (selectieve) uitbouw van ons marktaandeel met name in de niet- agrarische sector. Bij de planmatige, periodieke benadering en het commercieel (krediet)beheer van de bedrijfsrelaties weet de accountmanager zich gesteund door een team van ervaren medewerk.ers en produktspecialisten binnen de bank. Voor deze dynamische functie is vereist: opleiding op HBO-niveau, aangevuld met relevante vakgerichte studies: ruime kennis van het produkten- en dienstenpakket in de bedrijvensector; commerciële en flexibele instelling en een goed bedrijfseconomisch en analytisch inzicht; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; aantoonbare belangstelling voor commerciële automatiserings toepassingen. Ervaring in een soortgelijke functie binnen het bankbedrijf is wenselijk. Voor deze verantwoordelijke functie zoeken wij een man of vrouw vanaf 25 jaar die aan vermelde eisen voldoet en bereid is tot verdere interne en externe studies. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, gunstige hypotheekregeling en een premievrij pensioen. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer C.A. Bogaards, hoofd Bedrijven, telefoon (01718)5 02 47. üw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door van de bank, de heer G.H.E Postbus 4,2230 AA RIJNSBÜRG wordt met or de directeur Beltman, BURG Speet, HiFi - foto - video - t.v., is een jong en dynamisch winkelbedrijf, een modern geleide onderneming met vestigingen in Alphen a/d Rijn, Leiden en Woerden. Wij zijn aktief met de wereldmerken zoals: Sony - Philips - JVC - Pioneer - Kenwood - Canon etc. en zijn op zoek naar een M/V een commercieel persoon met ervaring en visie in de winkeiverkoop, leeftijd vanaf 23 jaar. Voor onze sterk groeiende vestigingen in Alphen a/d Rijn en Leiden zoeken wij een enthousiaste verkopers met ervaring en gevoel voor de markt. U bent zeer nauw betrokken bij de volledige gang van zaken, en u bent bereid op basis van eigen inzet te werken aan het verbeteren van uw (commerciële) resultaten, zowel kwalitatief als kwantitatief. Speet bv. biedt u: - een uitdagende functie - carrière perspectief - opbouw vaardigheden - prima salaris en arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen richten aan Speet Foto Video, Van Mandersloostraat SI, 2406 CC ALPHEN A/D RIJN t.a.v.: Dhr. G.P. Speet Van der Gugten Rijnsburg B.V. is een bedrijf wat zich toelegt op de verkoop van bloemen en planten verpakkings materialen. Wegens uitbreiding van ons team zoeken wij een voor een goede vervulling van deze func tie achten wij tenminste vereist: - in het bezit van rijbewijs bce. - chauffeursdiploma - leeftijd 20-30 jaar - goede kontaktuele vaardigheden Voor je telefonische reactie bellen tijdens kantooruren naar 01718-30854 na 12.00 uur 01718-30652. Vragen naar Martiem van der Gugten. Bloemen- en Plantenverpakkingen Notariskantoor Oegstgeest Mr. A. Klein Lankhorst, notaris vraagt voor haar praktijk aan de Leidsesttaat- weg 10 te Oegstgeest. (of aankomend) verlangd worden: - ervaring in de algemene praktijk en met name in de onroerend goed praktijk: - ervaring met tekstverwerking (op kantoor isXIOS); - in staat zelfstandig'te werken. Sollicitaties graag schriftelijk aan: Postbus 1218,2340 BE Oegstgeest. Telefoon: 071-15.71.50

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 30