Winterspelen
Redactie: Karei Jansen, Ad van Kaam
Eindredactie: Paul de Tombe
Vormgeving: Ed Petit Rutger J. Hoogerdijk
SPELEN OP TV
ZATERDAG 8 FEBRUARI
12.45-13.00 Ned 3 Opening Winterspelen 1992
13.00-15.30 Ned 3 IJshockey: Canada-Frankrijk
15.30-16.25 Ned 3 Portretten van de Nederlandse
deelnemers.
16.25-16.55 Ned 3 IJshockey: Noorwegen-Tsjechos-
lowakije.
16.55-18.45 Ned 3 Openingsceremonie Albertville
'92.
19.30-20.00 Ned 3 IJshockey: Noorwegen-Tsjechos-
lowakije.
20.25-21.15 Ned 3 Samenvatting opemngsceremo-
21.30-22.30 Ned 3 IJshockey. Zwitserland-GOS.
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.23-23.45 Ned 3 Terugblik op de eerste dag en
aandacht voor ander sportnieuws.
10.00-11.15 Ned 3 Cross Country: 15 km. vrouwen.
11.15-12.00 Ned 3 Rodelen: leen 2erun mannen.
12.10-13.30 Ned 3 Skiën: afdaling mannen.
13.30-15.55 Ned 3 Skispringen: 90 m. schans.
15.55-19.00 Ned 3 Schaatsen: 3000 m. vrouwen.
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag: samen
vatting ijshockey (Zweden-Polen) en aandacht voor an
der sportnieuws.
20.15-22.30 Ned 3 Kunstrijden op de schaats: ver-
plichte kuur paren en ijshockey (Duitsland-Finland).
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.05-23.55 Ned 3 IJshockey: Italië-GOS en een sa
menvatting van de dag.
12.07-13.30 Ned 3 Skiën: afdaling combinatie man-
13.30-15.30 Ned 3 IJshockey- Noorwegen-GOS.
15.30-15.55 Ned 3 Rodelen 3e en 4e run mannen.
15.55-17.30 Ned 3 Schaatsen: 500 m. vrouwen
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag
20.25-20.50 Ned 3 IJshockey: Tsjechoslowakije-
Frankrijk.
21.05-22.30 Ned 3 IJshockey: Canada-Zwitserland.
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.28-23.55 Ned 3 Samenvatting van de dag
DINSDAG 11 FEBRUARI
09.30-09.55 Ned 3 Studio Hilversum: met een terug
blik op de vorige dag.
09.55-11.30 Ned 3 Skiën: slalom combinatie man
nen, lerun.
11.30-12.00 Ned 3 Skispringen: combinatie 90 m.
12.07-13.00 Ned 3 Skispringen: combinatie 90 m.
13.00-13.40 Ned 3 IJshockey: Finland-Polen.
13.40-13.55 Ned 3 Rodelen: le en 2e run. vrouwen.
13.55-14.45 Ned 3 Skiën: slalom combinatie man
nen. 2e run.
14.45-15.30 Ned 3 IJshockey: Finland-Polen.
15.30-16.30 Ned 3 Biathlon.
16.30-19.00 Ned 3 IJshockey: Duitsland-Verenigde
Staten.
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag.
20.25-20.50 Ned 3 Kunstrijden op de schaats: vrije
kuur paren en ijshockey Zweden-ltalië.
21.05-22.30 Ned 3 Kunstrijden op de schaats: vrije
kuur paren en ijshockey Zweden-ltalië.
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.32-00.00 Ned 3 Samenvatting van de dag en
Kunstrijden op de schaats (vrije kuur paren).
WOENSDAG 12 FEBRUARI
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hilversum-, met een terug
blik op de vorige dag.
10.00-11.30 Ned 3 Biathlon: 10 km. mannen
11.30-12.00 Ned 3 Rodelen: voor vrouwen.
12.07-13.15 Ned 3 Skiën: afdaling combinatie vrou-
13.15-15.30 Ned 3 IJshockey: Noorwegen-Canada.
15.55-19.00 Ned 3 Crosscountry.- 15 km. mannen.
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag
20.22-20.50 Ned 3 IJshockey: GOS-Tsjechoslowakije.
21.02-22.30 Ned 3 IJshockey: Frankrijk-Duitsland.
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.32-23.55 Ned 3 Samenvatting van de dag en an
der sportnieuws
DONDERDAG 13 FEBRUARI
09.30-09.55 Ned 3 Studio Hilversum: met een terug
blik op de vorige dag.
09.55-11.00 Ned 3 Skiën: slalom combinatie vrou-
13.00-13.50 N
13.50-14.40 N
14.40-18.15 h
in de dweilpauz
19.00-20.00 N
20.25-20.50 N
0 Ned 3 Kunstrijden op de schaats: ver-
0 Ned 3 IJshockey: Duitsland-Zweden.
0 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de belt
de Nederlandse deelnemers
5 Ned 3 Samenvatting van de dag en
>p de schaats (verplichte kuur mannen).
VRIJDAG 14 FEBRUARI
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hilversum: met een terug
blik op de vorige dag.
10.00-12.00 Ned 3 Biathlon. 3 x 7.5 km. vrouwen.
12.07-12.55 Ned 3 Rodelen: 2-mans mannen.
12.55-15.55 Ned 3 IJshockey: GOS-Frankrijk en ski
springen 120 m.
15.55-17.30 Ned 3 Schaatsen: 1000 m. vrouwen.
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag en ijs
hockey (Zwitserland-Noorwegen).
20.23-20.50 Ned 3 IJshockey Tsjechoslowakije-Ca
nada met in de pauzes kunstrijden op de schaats (ijs-
dansen).
21.00-22.30 Ned 3 Vervolg ijshockey (Tsjechoslowa
kije-Canada) met in de pauzes kunstrijden op de
schaats (ijsdansen).
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.32-00.00 Ned 3 Samenvatting van de dag en
kunstrijden op de schaats (ijsdansen).
10.00-10.30 Ned 3 Bobsleeën: 2-n
10.30-11.15 Ned 3 Crosscountry: 15 k
12.07-13.30 Ned 3 Skiën: afdaling vrouwen.
13.30-13.45 Ned 3 Bobsleeën: 2-mans
13.45-14.25 Ned 3 IJshockey: Italiè-Duitsland
14.25-15.35 Ned 3 Schaatsen 500 m. mannen.
15.35-16.00 Ned 3 IJshockey: Italië-Duitsland
16.00-16.25 Ned 3 Crosscountry: 10 km vrouwen.
16.25-19.00 Ned 3 IJshockey: Finland-Zweden.
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag.
20.25-20.50 Ned 3 Kunstrijden op de schaats: vrije
21.05-22.30 Ned 3 Kunstrijden op de schaats: vrije
kuur mannen met in de pauzes ijshockey (Verenigde
Staten-Polen).
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.25-00.00 Ned 3 Samenvatting van de dag en ijs
hockey (Verenigde Staten-Polen) en aandacht voor an
der sportnieuws.
biathlon
ZONDAG 16 FEBRUARI
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hilversi
blik op de vorige dag.
10.00-12.00 Ned 3 Bobsleeën (2-n
(4 x 7,5 mannen).
12.07-14.35 Ned 3 Skiën: super G mannen.
14.35-15.30 Ned 3 Skispringen: 120 m.
15.30-15.55 Ned 3 IJshockey: Frankrijk-Noorwegen.
15.55-18.30 Ned 3 Schaatsen: 1500 m. mannen
18.50-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag en lis-
hockey (Tsjechoslowakije-Zwitserland) en aandacht
voor ander sportnieuws.
20.14-22.30 Ned 3 IJshockey: Canada-GOS met in de
pauze kunstrijden op de schaats (ijsdansen, verplichte
kuur)
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.05-00.00 Ned 3 Samenvatting van de dag en
kunstrijden op de schaats (ijsdansen).
MAANDAG 17 FEBRUARI
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hilversum: met een terug
blik op de vorige dag.
10.00-11.30 Ned 3 Cross Country: 4 x 5 km. vrouwen.
11.30-12.00 Ned 3 Studio Hilversum: met o.a. een
voorbeschouwing op de 5000 m. schaatsen voor vrou-
22.30-22 50 Ned 3 Studio Moutiers
venissen van de Nederlandse deelnem
23.32-23.55 Ned 3 Samenvatting var
kunstrijden op de schaats (ijsdansen)
09.55-12.00 Ned 3 Skiën:
12.07-12.55 Ned 3 Cross country: 4 x 10 kn
12.55-13.55 Ned 3 IJshockey: wedstrijd om
12 plaats.
13.55-15.30 Ned 3 Skiën: reuzenslalom ma
15.30-15.55 Ned 3 IJshockey: wedstrijd om
12 plaats.
15.55-18.00 Ned 3 Schaatsen: 1000 m. mé
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dé
Noorse combinatie 3 x 10 km. en ijshockey (I
20.25-20.45 Ned 3 Schaatsen
21.00-22.30 Ned 3 IJshockey (kwartfinale) rr
pauze schaatsen (shorttrack)
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a
venissen van de Nederlandse d
23.32-00.00 Ned 3 Samenvatting vc
schaatsen (shorttrack) en ijshockey (I
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hilversum: met een terug
blik op de vorige dag.
10.00-12.00 Ned 3 Skiërn reuzenslalom vrouwen, le
3 IJshockey: wedstrijd o
3 Skiën: reuzenslalom vrouwen, 1
3 IJshockey: wedstrijd om de 9e t
12.55-13.55 Ned 3
12 plaats.
13.55-15.30 N
e 9e t/m
16.00-16.55 Ned 3
16.55-19.00 N
19.00-20.00 Ned 3
hockey (kwartfin
15 k
d 3 Kunstrijden op de schaats: ver-
ed 3 Kunstrijden op de schaats: ver-
jwen met in de pauzes ijshockey
ed 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele-
Nederlandse deelnemers.
3 Samenvatting van de dag
20.22-20.50 Ned 3 IJshockey: Zweden-Verenigde
Staten met in de pauze kunstrijden op de schaats (ijs-
dansen).
21.00-22.30 Ned 3 IJshockey.- Zweden-Verenigde
Staten met in de pauze kunstrijden op de schaats (ijs-
dansen).
23.32-00.00 Ned
kunstrijden op de
ijshockey (kwartfi
DONDERDAG 20 FEBRUARI
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hilversum: met een terug
blik op de vorige dag.
10.00-11.45 Ned 3 Skiën: slalom vrouwen, le run
11.52-19.00 Ned 3 Schaatsen: 10 km. mannen met
m de dweupauzes biathlon (20 km. mannen), ijshoc
key (wedstrijd om de 1 le plaats) en skiën (slalom vrou
wen)
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van de dag.
20.25-20.45 Ned 3 IJshockey: wedstrijd om de 5e t/m
8e plaats.
21.00-22.30 Ned 3 Schaatsen (shorttrack) met in de
pauzes ijshockey (wedstrijd om de 5e t/m 8e plaats).
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o.a. de bele-
25
PROGRAMMA'S
Recordoverzichten schaatsen
venissen van de Nederla
23.32-00 00 Ned 3 Samenvatting
key (5e t/m 8e plaats) en restant sc
track).
blik op de vorige dag.
10.00-12.00 Ned 3 Bobsleeën: 4 mans
en cross country (30 km. vrouwen).
12 07-12.55 Ned 3 Bobsleeën: 4-mans
en cross country (30 km. mannen).
12.55-15.30 Ned 3 IJshockey: wedstrijd
gende plaats.
16.55-19.00 Ned 3 IJshockey: halve fina
19.00-20.00 Ned 3 Hoogtepunten van d<
hockey (halve finale).
20.30-20.50 Ned 3 Kunstrijden op de sc
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: met o
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23.32-00.00 Ned 3 Samenvatting van de d
kunstrijden op de schaats (vrije kuur vrouwe
hockey (halve finale).
ianche)
ianche)
ZATERDAG 22 FEBRUARI
09.30-10.00 Ned 3 Studio Hi
ige dag.
13.15-14.00 Ned 3 Cross Country: 50 km. mann<
15.30-16.00 Ned 3 IJshockey: om de zevende pl;
16.00-18.00 Ned 3 Kunstrijden op de schaats d<
Je dag en
20.25-20.50 Ned 3 Schaatsen: shorttrack.
21.02-22.30 Ned 3 IJshockey: om de 3e plaats n
22.30-22.50 Ned 3 Studio Moutiers: meto a de
venissen van de Nederlandse deelnemers.
23 25-00.00 Ned 3 Samenvatting van de dag. sc
sen (shorttrack), ijshockey (om de derde plaats) er
aandacht voor ander sportnieuws.
ZONDAG 23 FEBRUARI
13.45-14.10 Ned 3 Studio Hilversum: met een te
blik op de vorige dag.
14.10-17.30 Ned 3 IJshockey: finale.
17.30-18.30 Ned 3 Terugblik op de Spelen.
18.45-19.00 Ned 3 Studio Sport.
19.00-20.20 Ned 3 Studio Sport: met een recht
streeks verslag van de sluiting van de Olympische
20.20-21.00 Ned 3 Studio Sport.
21.00-21.30 Ned 3 Studio Moutiers.
21.30-22.00 Ned 3 Terugblik op de laatste dag v;
deze Olympische Spelen.
WERELDRECORDS
NEDERLANDSE RECORDS
baanrecords albertvil
1 12 58 Ve 3*0 2 b-3 -198 3
13 Caigary 28-2-1988
OLYMPISCHE RECORDS
ir(VJ) 39 10 Caigary 22-2-IS
Luömg(Dui) 1.17 65Caigarv 2<
van Genmp (Ned) 2 00 68 Calg.
WERELDRECORDS
1 53 26Catgary2 3 1991
13 52 65 Mee/en^er j 1992
OLYMPISCHE RECORDS
1500 m Andr Hof t manrï (C)u1 52 06 C'Jg,
5000 m Tomas Gustatson lZ*e) 6 44 63 C01
10000 m Tomas Gustatson (Zwe) 13 48 20
Dan Jansen: razendsnel.
DIN WOE DON VRIJ ZAT ZON
18 19 20 21 22 23