Sport 2299,- X^allwave ALLWAVE BEGINT DE OLYMPISCHE WINTERSPELEN MET EEN RECORD-AANBIEDING. Monkou weer terug in basiself Chelsea Specialisten in audio en video Wouters nog niet echt in vorm Niet gespeeld, maar wel positief... Sprookje Wrexham is uit >2. Woensdag 5februari1992 Eindredactie: NIEK FAAS Vormgeving; HENK BUIS 20 Kenneth Monkou is weer terug in de basis bij Chelsea. Door een hooglopend meningsverschil met manager Ian Porterfield belandde de voormalige Feyenoord-verdedi- ger onlangs op de bank. Monkou staat bekend als 'rede lijk eigenwijs' en steekt zijn mening over de taktiek niet onder stoelen of banken. zijn grote teen dan de halve eer ste divisie in Engeland bij el kaar." Monkou: „Dat zijn ze niet ge wend hier. Maar ik vind dat ik best wat mag zeggen als er iets niet klopt in het elftal. Ach, echt wakker heb ik er niet van gele gen. Tegen Liverpool heb ik mijn werk afgelopen weekeinde weer naar behoren gedaan en met 2A." Balgevoel in teen Een andere ex-Feyenoorder timmert in de Engelse tweede divisie stevig aan de weg. Dave Mitchell scoort bij Swindon Town de laatste weken aan de lopende band en jaagt met de ploeg van speler/manager Glenn Hoddle op promotie naar de eerste divisie. Mitchell miste door een zware liesblessure, waaraan hij twee keer werd ge opereerd, de eerste helft van het seizoen. „Maar nu sta ik er weer. Ik geniet hier, want het is een genot om met een man als Glenn Hoddle te samen te spe len. Die heeft meer balgevoel in Cantona De Franse ex-vedette Eric Can tona heeft in Engeland de ge moederen aardig bezig gehou den door na zes dagen al weg te lopen bij Sheffield Wednesday. Cantona liet de complete selec tie van de eerste divisieclub en manager Trevor Francis stom verbaasd achter. Francis: „Zo trainde hij nog met ons mee en zo was hij verdwenen. Zijn ad vocaat stuurde me de volgende dag een fax met de mededeling dat meneer Cantona een grote ster was in Frankrijk en geen gezichtsverlies kon lijden door een trainingstage bij een Engel se club die langer dan een week duurt. Bovendien stond het eten, de taal en de houding van de mensen meneer niet aan. Laat hij dan lekker teruggaan naar Frankrijk. Zo stom was het bovendien niet dat we hem wil den bekijken. Cantona heeft maanden niets gedaan. Zelfs de beste trainer van Europa kan dan na twee dagen in een gym- zaaltje, want buiten is alles be vroren, bepalen of iemand top- fit is." Cantona heeft inmiddels zijn toevlucht gezocht bij Leeds United en Sheffield Wednesday heeft de onderhandelingen ge opend met Ban over Frank Fari na. De Australische spits, ex- topscorer van België, moet vijf miljoen gulden kosten. De stichting Arbeidszaken vond de ze Farina nog niet zo lang gele den geen versterking voor het Nederlandse voetbal, waardoor Jan Reker hem niet bij Roda IC kon contracteren... Kenneth Monkou. Jan Wouters heeft zijn overwin teringsperiode met Bayem München er bijna op zitten. Sinds de 3-1 overwinning op Fortuna Düsseldorf op 14 de cember van het vorige jaar kwam de Beierse ploeg van Sö- ren Lerby niet meer in competi tieverband uit Een trip naar Frankrijk (3-2 nederlaag tegen Auxerre, 3-0 zege op Bordeaux), het in Duitsland befaamde Hal len Masters-toemooi (uitge schakeld in halve finale door la tere kampioen Borussia Dort mund) en een Engelse trip volg den. Zaterdag pakt zorgenkindje Bayem (elfde met 21 uit 22) de draad weer op in de competitie, uit tegen Schalke '04 (zevende met 23 uit 22). Vooral na de twee oefenwedstrijden in Enge land heeft.Wouters er zin in: „We verloren vorige week dinsdag van Norwich City, maar dat was wel erg geflatteerd. Elke kans was een doelpunt, er werd bij ons slecht verdedigd. Zelf kregen we veel kansen. Daarna speelden we tegen Leeds Uni ted gelijk, met 1-1. Nummer twee van de ranglijst, dus dat zegt wel iets over onze vooruit gang"- Het begint er dus een beetje op te lijken bij Bayem „Als team gaat het beter. Als spelers steeds meer hun norma le Leistung, eh, hoe zeg je dat, hun normale prestaties gaan le veren, gaat het de goede kant op. Dat bleek al in de oefenwed strijden. Aumann, Struntz en Grahammer komen allemaal te rug na een blessure, ik ben er nieuw bij gekomen. Het kost tijd eer het soepel gaat lopen. Alles is gericht op het halen van UEFA Cup-voetbal. Als we de eerste wedstrijden goed doorko men zie ik het wel zitten. Dan gaat het vertrouwen groeien, want dat is nu nog maar weinig aanwezig. Zaterdag spelen we uit tegen Schalke. Thuis zijn ze heel sterk. In Gelsenkirchen zit ten 65.000 man, het stadion is uitverkocht". Hoe speel je zelf? „Ik ben nog lang niet in mijn pormale vorm. Ik weet wel wat van me verwacht wordt. We spelen met vier man op het middenveld en ik ben een van de twee centrale spelers. Ik moet de ballen veroveren. Nee, geen libero meer zoals ik voor de winterstop heb want daar had ik moeite i Met mijn prestaties tot nu toe ben ik niet tevreden. Ik ben er nog lang niet. Bij Ajax heb ik de eerste vier maanden ook moe ten zoeken eer ik echt mijn draai had gevonden. Ik hoop tenminste dat het nu snel komt. Op het EK bijvoorbeeld, ha ha..." V ©T N D Dragan Punisic miste een voet balwedstrijd vanwege griep, moest toch naar de dopingcon trole en bleek positief. De Joe goslavische speier van Castellon werd op het gebruik van dope betrapt bij een controle op 26 januari, na afloop van de wed strijd in de tweede divisie tus sen zijn club en Celta de Vïgo. De voorzitter van Castellon heeft het voorval door Spaanse kranten laten optekenen. Vol gens de pers is Punisic de eerste voetballer die is betrapt op ver boden middelen sinds de invoe ring van doping-controles twee jaar geleden. De voorzitter vertelde dat Pu nisic door het lot werd aange wezen zijn urinestaal in te leve ren. Opvallend, want door zijn ziekte kon hij helemaal niet in actie komen. De Spaanse voetbalbond ont houdt zich van commentaar totdat het resultaat van de con tra-expertise bekend is. Als die uitkomst eveneens positief is, wacht de Joegoslaaf een regle mentaire schorsing van drie maanden. Mark Hateley weer in beeld Vier jaar na zijn laatste inter land voor Engeland (als invaller op het EK in Duitsland) is Mark Hateley weer in beeld bij de bondscoach van het Engelse elf tal. Graham Taylor denkt er se rieus over de 31-jarige spits mee te nemen naar het Europees kampioenschap. LONDEN Reuter Het sensationele bekeravontuur van de Engelse vierde-divisie- club Wrexham is in de vierde ronde van de strijd om de FA Cup beëindigd. Het in de hoog ste divisie uitkomende West Ham United liet zich dinsdag avond in Wales niet verrassen. Colin Foster zorgde met een kopbal na een half uur voorde beslissing. Eerder had Wrexham landskampioen Arsenal uitge schakeld. Na een half uur kopte Foster raak uit een hoekschop. De mi nimale voorsprong werd daarna met moeite verdedigd. Aanval lers Frank McAvennie en Mike Small werden in de tweede helft bij West Ham vervangen om de defensie te verstevigen. Twee- de-divisieclub Middlesbrough zorgde wel voor een verrassing. De uitwedstrijd tegen het een klasse hoger uitkomende Shef field Wednesday leverde een kleine overwinning (1-2) op. Bijpassend lux glasdeur voor TV Bij Allwa e meubel met en videorecorder ve 399,- Als u één van deze kleurentelevisies koopt, kost deze videorecorder maar 299,-! De Olympische Winterspelen beginnen goed voor Nederland. Koopt u één van de kleurentelevisies in deze advertentie, dan kost deze Goldstar videorecorder bij Allwave maar 299,-1 Die prijs is Itofuur^jlfc géén geld voor een klasse videorecorder van Duit$%*>makelfj. Van Albertville geniet u nu eenmaal meer met'Séri videorecorder. En niet alleen de Winterspelen. Vergeet rtek&te'Zomerspelen en het E.K. Voetbal. Dankzij Allwave hfbt u in ieder geval een scherpe kijk op de sport. Nergens ^rtdt u zo'n uitgebreide collectie kleurentelevisies en videorecorders. Allwave selecteerde alvast twee^op-apparaten voor u. Wees er snel bij! Aanbieding geldig tot en met zaterdag 22 februari of zolang de voorraad strekt. Panasonic kleurentelevisie TX-24 A1 Deze Panasonic heeft een 63 cm Invar Mask beeldbuis voor een helder en scherp beeld. Door z"n 'Dome Sound' luidsprekersysteem is het hifi- stereogeluid perfect. Verder heeft-ie 50 voorkeuzezenders, on screen display, teletekst met uitgebreid geheugen, super-video aansluiting en afstandsbediening. En kijk maar eens goed naar het stijlvol XV doordachte design. Sony kleurentelevisie KV-C2521 Classic Deze Sony beschikt over een 63 cm Black Triniton beeldbuis met Digital Comb Filter. Oftewel: een heldender en scherper beeld. Bovendien een hifi-stereogeluidssys- teem, 60 voorkeuzezenders, on screen display, teletekst met geheugen, stereo videocamera aansluiting aan de voorzijde en double duty afstandsbediening. En dat alles in een tijdloos design. fVb.«wove> Bij Allwave LEIDEN: Haarlemmerstraat 113 (071-124567). Openingstijden: ma. t/m vr. 9.30 - 18.00; za. 9.30 - 17.00 donderdag koopavond Goldstar videorecorder GSE-1910P/ van 499,- voor 299,-! Het eerste Olympische record is voor Allwave! Deze uitstekende video recorder is voor z'n 499,- al niet duur. Reken maar uit: HQ beeldkwali teit, 32 voorkeuzezenders, timer voor 4 programma's in 14 dagen, picture search, beeld voor beeld weergave, snelstartfunctie, scart-aansluiting en afstandsbediening. Koopt u nu de Panasonic of de Sony kleurentelevisie uit deze advertentie, dan kost deze prima videorecorder maar Bij Allwave l"°''p""OTdl Gratis thuisbezorgen Deze en andere grote apparaten worden binnen het verzorgingsgebied van elk filiaal gratis thuisbezorgd. Deskundig advies Laat u maar deskundig voorlichten bij Allwave. Onze adviseurs nemen graag de tijd voor u. Van de specialisten in audio en video mag u meer verwachten! Tevens filialen in Amsterdam (3x), Alkmaar, Arnhem, Beverwijk, Delft, Den Haag 2xHaarlem, Leidschendam. Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse, Utrecht, Woerden en Zaandam.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 20