Overtuigend succes biedt volop carrièrekansen Reageer snel! Oegstgeest Full-time en Part-time Verkopers m/v gemeente Beladers/Reserve Chauffeurs s* ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN een JONGEMAN VAN UW INITIATIEVEN KUNNEN ANDEREN WAT LEREN gemeente VOORSCHO TEN De secties Reiniging en Gemeentewerken maken deel uit van de afdeling Weg- en Waterbouw en Verkeer van de sector Openbare Werken en bestaan uit een groep van 30 mensen. In verband met de start van het gescheiden vuilophalen met GFT-mini- containers (Groente, Fruit en Tuinafval) wordt de buitendienst uitgebreid met enige FUNCTIE In een klein team werkt u voornamelijk mee aan het ophalen van huis- en grofvuil. Daarnaast doet u veegwerk en helpt u bij de gladheidbestrijding. Verderbent u inzetbaar bij alle andere werkzaamheden op het gebied van reiniging en gemeentewerken. EISEN U kunt de groep versterken indien u enige jaren een LTS of andere opleiding hebt gevolgd. In verband met invalwerkzaamheden als reserve chauffeur wordt het bezit van een groot rijbewijs van belang geacht. SALARIS Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en geschiktheid en bedraagt maximaal 2.946,bruto per maand (schaal 3), inclusief een inconveniëntentoelage. SOLLICIT ATIE U wordt over het algemeen eerst op tijdelijke basis voor de duur van een jaar in dienst genomen. Daarna volgt bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband. Voor nadere informatie kunt u bellen naar de heer G.H. Preuter, hoofd buitendienst, telefoon 071- 600767. Uw sollicitatie, onder vermelding van vacature nummer 9201 kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Burgemeester en Wethouders van Voorschoten, postbus 393,2250 AJ, Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces onder vertegenwoordigd zijn. Aangezien dit momenteel ook nadrukkelijk geldt voor vrouwen is de mogelijkheid voor kinderopvang gecreëerd. De Stichting Philadelphia Voorzieningen is een protes tants-christelijke organisatie die zorg draagt voor het wonen en de dagopvang van ongeveer 2500 mensen met een verstandelijke handi cap. Hiertoe heeft zij 50 zorg- clusters, verspreid over het hele land, waarin verschil lende zorgfuncties worden geboden. STICHTING PHILADELPHIA VOORZIENINGEN In Leiderdorp ligt onze woonvoorziening Nieuw Buitenzorg. Hier wonen 46 meervoudig gehandicapte jongeren in de leeftijd van 0 tot 35 jaar, die een intensieve zorg nodig hebben. De communicatie met onze jongeren vindt voornamelijk plaats via het stimuleren van de zintuigen. Wij hebben per 1 april 1992 plaats voor een spelleider m/v Wij zoeken een enthousiaste man of vrouw die: - kinderen met een zeer ernstig meervoudige handicap kan activeren, stimuleren en begeleiden tijdens spel en beweging - meedenkt in het vormgeven van de dagbesteding - zorgkundigen kan instrueren en motiveren op het gebied van de spelbegeleiding - ervaring heeft met communicatie via de zintuigen - zichzelf volledig kan geven en veel geduld heeft - graag verantwoordelijkheid draagt voor het welzijn van onze cliënten - flexibel en creatief is - in het bezit is van een diploma MDGO-AB/AW of een gelijkwaar dige opleiding heeft. In verband met de levensbeschouwelijke grondslag van onze organi satie is een protestants-christelijke levensovertuiging noodzakelijk. Bent u de duizendpoot die wij zoeken? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie voor 8 februari aanstaande aan mevrouw D. Mulder, clustermanager van het Philadelphia Observa tie- en behandelcluster Rijnland, Elisabethhof 2, 2353 EZ Leiderdorp. Voor meer informatie kunt u haar bellen, telefoon 071-897945. R.K.S.V. WARMUNDA Warmond zoekt voor het seizoen '92-'93 een TRAINER voor de training op dinsdag- en donderdagavond en begeleiding op zondag Verdere taakstelling nader overeen te komen. Sollicitaties met referenties richten aan de secretaris mevrPGKeasberry-UIjee Postbus 19 2360 AA Warmond Dixons BV. bestaande uit Dixons, Dixons Totaal, Valkenberg, Electro Jacobs, Heymans, Guco en Rovato. kent u als de grootste en snelst groeiende electronicaketen van ons land. Ons succes wordt vooral bepaald door deskundige informatie in meer dan 160 winkels, met een veel verkocht assortiment op het gebied van foto-, audio/video-, computerapparatuur, grote en kleine huishoudelijke apparaten. Door onze snelle groei ontstaan voortdurend carrièrekansen voor apnbitieuze en enthousiaste medewerkers. Voor onze Dixons winkel in Leiden zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende vakatures: Wij zoeken mensen, die over de nodige ervaring in onze branche beschikken, liefst in deze produktgroepen. Dit is uw kans om mee te groeien met het succes van Dixons en uw verkooptalent snel verder te ontwikkelen. Vrouwen die opnieuw tot het arbeidsproces willen toetreden, nodigen wij nadrukkelijk uit te solliciteren. Dixons biedt u: goede secundaire arbeidsvoorwaarden prima salariëring 38-urige werkweek voor full-time funkties deelname aan het pensioenfonds werktijden in overleg voor part-time funkties personeelskorting reiskostenvergoeding Heeft u interesse, schrijf dan een sollicitatiebrief ta.v. de heer R.W. van de Pol, Dixons BV, Postbus 3480, S203 DL 's-Hertogenbosch. Gynaecologie De polikliniek Seksuologie is een uit breiding van de afdeling gynaecologie van het AZL. Binnen deze polikliniek zal seksuologische hulp geboden worden aan patiënten, zowel mannen als vrouwen, die verwezen kunnen worden via de algemene gynaecologie, gynaecologische oncologie, fertiliteit en obstetrie, andere specialismen binnen en buiten het AZL, evenals via huisartsen. Naast patiëntenzorg zal de polikliniek een onderwijs-, voor lichtende en onderzoekstaak hebben. Ten behoeve van het secretariaat wordt gevraagd een stafsecretaresse m/v (part-time 32 uur) vac.nr. 92.C.03.04.LD Taken: - onderhouden van contacten met ver schillende disciplines binnen en buiten de organisatie; - organiseren van vergaderingen en even tueel symposia; - verzorgen van de agenda's van minimaal 5 stafleden; - verzorgen van correspondentie; -ven/verken van verslagen, onderzoeks protocollen, voordrachten en publica ties; - notuleren van vergaderingen/bespre kingen; - typen van brieven met dictafoon. Vereist: - HAVO, secretaresse opleiding; - kennis van de Engelse taal; - ervaring als stafsecretaresse strekt tot aanbeveling; - in staat tot samenwerking; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met geautomatiseerde systemen (WP 4.2 en 5.0); - in staat zelfstandig te werken en priori teiten te stellen. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Ph.Th.M. Weyenborg, gynaecoloog (071 - 26 33 32) of door mevr. L.M.C. Verhoog, Hoofd Organisatie Poliklinieken (071 - 26 33 36). Reacties gaarne binnen 2 weken na ver schijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briefen envelop het vacaturenummer vermelden. ijl auto-hifi n J] /JsordeniQ JJ Wegens toene mende drukte wil len wij ons team uitbreiden met tot 20 jaar die opgeleid wil worden tot het in bouwen van auto radio's, autobevei ligingen e.d. Tech nisch inzicht nood zakelijk. Denkt u de juiste persoon te zijn kunt u solliciteren bij J. Sjaardemajr., Nieuwe Beesten markt 28, Leiden. Tel. 124647. Aan de openbare Montessori basisschool Oegstgeest ontstaat op korte termijn een vacature. In verband hiermee zoekt het gemeentebestuur van Oegstgeest: een groepsleraar m/v De vacature is eventueel te splitsen in 10 uur per week voor de middenbouw en 13 uur per week voor de onderbouw. Voor deze vacature(s) is het bezit van de Montessori-bevoeadheid of een vergevorderde studie, die tot genoemde bevoegdheid opleidt, vereist. De directeur van de school, de heer H.A.M. Nuytermans, is graag bereid nadere inlichtin gen te verstrekken. Telefoon: 071-177060 (na schooltijd: 071-170776). Sollicitaties, met vermelding van bevoegdheden en referenties, binnen 10 c 3 het verschiinen van dit blad te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. De Leidse Onderwijsinstellingen kent u natuurlijk. We vormen de grootste door de minister van O &W erkende particuliere instelling voor afstandsonderwijs. Jaarlijks melden zich ruim 100000 ■cursisten bij ons aan. De vervaardiging van het LOI- onderwijsprodukt is een complexe zaak waarin vele disciplines zijn betrokken. Samenwerking is nood zaak. De cursusleider heeft in dat proces een centrale rol. Hij is primair verantwoordelijk voor de aanmaak en het onderhoud van het lesmateriaal. Van management tot produktie, van logistiek tot publiciteit, het is zijn taak de ontwikkeling te initiëren, te sturen en te controleren. De onderwijsredactie van de sector Dierenzorg en milieu staat onder leiding van een cursuscoördinator en is één van de zes onderwijsteams binnen de LOI. Zij verzorgt de ontwikkeling, voortgang en herziening van cursussen op het gebied van de dierenzorg, de tuinbouw- en groenvoorziening, en het milieu. Voor dit team zijn we op zoek naar een CURSUSLEIDER DIERENZORG EN MILIEU-ONDERWIJS (M/V) die de supervisie krijgt over een groep opleidingen, waaronder Dierenasielhouder/ pensionhouder, Dierenzorg, Tuinarchitectuur, Faunabeheer, Basisdiploma Natuur en Milieu, Boomteelt en andere. Tot uw taak gaat behoren: - het inkopen en beoordelen van lesmanu- scripten en het bewaken van de daarbij behorende planningen; - het begeleiden van auteurs en docenten; - en het initiëren en ontwikkelen van nieuwe opleidingen. Kort samengevat een verantwoordelijke en gevarieerde functie, waarbij u nauw samen werkt met alle bij de produktie en publiciteit betrokken afdelingen. Samen met hen bepaalt u oplagen, maakt u planningen en stelt u de vormgevings- en wervingsaspecten vast. Daarnaast wordt van u een substantiële bijdrage verwacht in de verdere uitbouw van de sector, en denkt u mee over de inhoud van onze cursussen en over de wijze waarop ze vorm moeten krijgen. Van uw initiatieven kunnen anderen wat leren. Om deze functie goed te kunnen vervullen dient u te beschikken over: - een relevante opleiding op academisch of hbo-niveau, zoals b.v. een voltooide opleiding aan de Hogere Landbouwschool, het bezit van het doctoraaldiploma Biologie, of een tweedegraads bevoegdheid tot het geven van biologieonderwijs; - organisatorische en communicatieve vaardigheden; - een goed taalgevoel; - en een actief-commerciële instelling. Bent u in de leeftijd van tussen de 23 en 30 jaar, dan kunnen we u interessant en afwisse lend werk bieden in een groep enthousiaste collega's. U ontvangt een prima salaris en profiteert van uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder variabele werktijden en een winstdelingsregeling. Geïnteresseerd? Stuurt u dan een schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae, aan: LOI, Afd. Personeels zaken, t.a.v. de heer P.H.A. Vorwerk, Postbus 4200,2350 CA Leiderdorp. Telefoon: 071-451215. leidse onderwijsinstellingen

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 33