3 3 Fysiotherapeut(e) Luba Uitzend Buro (3 3 P§ P§ RraiTiwiiiJiKir 9 uitzendconsulentes (v/m) LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. REPRESENTATIEVE SECRETARESSES 'Nog inle vullen hij ie van ien Stichting" tempo-team uitzendbureau groepsleerkracht m/v 2 verpleegkundigen m/v VftKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKATURES VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I Luba Uitzend Buro is een all-round dienstverlener op het gebied van tijdelijk werk. De activiteiten zijn geconcentreerd in het westen van het land. De organisatie kenmerkt zich door professionaliteit, creati viteit enthousiaste inzet en korte communicatielijnen. Door promoties ontstaan er in Leiden en Voorschoten vacatures voor Van de uitzendconsulent verwachten wij dat zij door haar ach tergrond en ervaring in staat is kwaliteit-plus te leveren in het I bemiddelingsproces tussen vraag en aanbod van tijdelijk werk. De wijze waarop zij werkzoekenden en opdrachtgevers van dienst is moet een belangrijke aanbeveling zijn om naar Luba Uitzend Buro te komen. Haar werkzaamheden bestaan uit het werven, selecteren en begeleiden van de uitzendkrachten en de administratieve ver werking daarvan. Zij is tevens betrokken bij het geven van voorlichting, de plaatsing van advertenties en gerichte acties. Van de sollicitanten vragen wij ten minste een VWO-opleiding en minimaal 5 jaar werkervaring (bij voorkeur in de commerciële dienstverlening), uitgesproken sterke contactuele eigenschappen, snelheid, stressbestendigheid, accuratesse en ambitie om zich een eigen plaats te verwerven binnen onze organisatie. Het rijbewijs B is noodzakelijk. Leeftijdindicatie vanaf 25 jaar. Behalveeenuitdagendefunctie, bieden wij een goed salaris, een dertiende maand, 8% vakantiegeld, 25 vakantiedagen, een ATV- en een pensioenregeling. Daarnaast regelingen voor reis- en studiekosten. Uw bondige sollicitatie, voorzien van relevante gegevens en pasfoto graag richten aan: mevrouw L. Hoogenboom, Luba Beheer BV, postbus f 133,2302 BC Leiden. Wij bevestigen u de ontvangst van uw brief. Luba Uitzend Buro is aangesloten bij de Algemene Bond Uitzend- ondernemingen/ABU. GEMEENTE Bij het openbaar onderwijs bestaat voor het basisonderwijs behoefte aan uitbreiding van de lijst van invalkrachten v/m voor waarneming bij ziektegevallen, enz. Voor de kandidaten geldt dat zij: - moeten beschikken over een geldende onderwijsbevoegdheid: - zich zullen inzetten overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Gegadigden wordt verzocht telefonisch contact op te nemen met mevrouw M. van der Cinqel, afdeling Personeel en Organisatie, telefoon 01718-50594. DE CLERCQ.VAN WIN ENWOLS ADVOCATEN De Clercq, Van Win en Wols Advocaten, een team van vijf gespecialiseerde juristen, adviseert en begeleidt een toenemend aantal ondernemers in de regio. Vanuit vestigingen te Leiden en Rijnsburg werkt het team als vaste bedrijfsjurist voor midden- en kleinbedrijf. Ons Leidse kantoor is gevestigd aan de Plantage 22 in een sfeervol pand, daterend uit de vorige eeuw. Uiteraard is onze bedrijfsoutillage wel geheel van deze tijd en er bestaat bovendien ruime eigen parkeergelegenheid aan de achterzijde van het pand. De steeds groeiende werkzaamheden hebben ertoe geleid, dat er op korte termijn op dit kantoor plaats is voor één of meerdere Om goed in ons team te kunnen functioneren denken wij dat een vooropleiding van HAVO met Schoevers/MEAO en ervaring met WordPerfect wenselijk is. Een fulltime of parttime betrekking is bespreekbaar. Ook verzoeken wij diegenen, die willen herintreden en die voldoen aan de gestelde criteria te reageren. Voor meer informatie kunt u bellen met Mr. E.A. van Win tel. 071-12 26 92. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 1 februari a.s. richten aan De Clercq, Van Win en Wols Advocaten, postbus 11051, 2301 EB te Leiden, t.a.v. Mr. E.A. van Win. Plantage 22,2311 JD Leiden, Telefoon: 071 -12 26 92, Telefax: 071 -14 48 43 De Ruyterstraat 2,2231 RV Rijnsburg, Telefoon: 01718 - 2 80 71. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Belangstellenden (m/v) wordt ver zocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwe lijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woongemeenschap voor circa 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de verzorging en begeleiding van onze bewoners zijn bijna evenveel personeelsleden belast. Binnen de afdeling Fysiotherapie ontstaat wegens vertrek van een collega een vacature voor een (voor 32 uur per week) Het team bestaat uit 7 fysiotherapeuten en 1 assistente. De afdeling Fysiotherapie is zeer goed geoutilleerd en beschikt over een uitgebreide hydrotherapie-ruimte. Voor deze functie zoeken wij mensen met ervaring in het behandelen van patiënten met neurologische aandoeningen, waarbij een N.D.T.-aantekening tot aanbeveling strekt Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij bereid is om les te geven aan de inservice-opleiding tot Z-verpleegkundige. De functie is conform het F.W.G. ingedeeld in functiegroep 55 en bedraagt maximaal f 5.217,- bruto per maand (bij een full-time dienstverband). De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Er is bovendien een mogelijkheid tot kinderopvang. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer A.F. Donker, hoofd Paramedische Dienst (toestel 273). KANTOOR Assistent(e)-manager m/v voor een grootwinkelbedrijf in Leiden. Als assistent(e) bent u verantwoordelijk voor het assortiment en de presentatie van het schap. Het betreft een afwisselende baan waarin u veel met mensen zult omgaan. Na een paar maanden bestaat de mogelijk heid tot een vast dienstverband. Als deze verant woordelijke en uitdagende baan u aanspreekt, neem dan maandag contact met ons op. Informatie: 071 -12 64 43. Tammo Delhaas Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse-assistent(e) m/v ter ondersteuning van de afdeling logistiek management. U voert veel telefoongesprekken, die veelal in de Duitse en Engelse taal zijn. Wij zoeken ee kandidaat met een afgeronde opleiding MEAO- secretarieel. Goede typevaardigheid, beeldscherm ervaring en goede beheersing van de Engelse en Duitse taal zijn vereist. Deze baan is per 1 februari en voor langere tijd. Informatie: 071 -14 41 46. Mary Korthals Altes Leiden, Stationsplein 212 STAF/KADER Directie-secretaresse m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden. Uw taak is 2-ledig: u houdt zich gedeeltelijk bezig met het assisteren en ondersteunen van het hoofd van personeelszaken en tevens bent u verantwoordelijk voor een aantal uitvoerende taken op PZ-gebied. Voor deze zelfstandige functie zijn stressbestendig heid, een uitstekende beheersing van de Engelse taal en een opleiding op MBO-/HBO-niveau vereist. Informatie: 071 -14 41 46, Renée Keijzer Leiden, Stationsplein 212 GEZONDHEIDSZORG B-Verpleegkundige m/v voor instellingen in Leiden. Noordwijk. Den Haag en Delft. Wij hebben diverse mogelijkheden voor B-verpleegkundigen of HBO-V'ers met ervaring in de psychiatrie. Informatie: 071 -12 64 43. Anca Rokosch Leiden, Stationsplein 212 A-Verpleegkundige m/v voor een ziekenhuis in Leiden, voor diverse diensten. Op dit moment zijn er veel nachtdiensten in de week einden. Wij zoeken zowel A-verpleegkundigen als HBO-V'ers. Ook hebben wij andere mogelijkheden. Informatie: 071 -12 64 43. Anca Rokosch Leiden, Stationsplein 212 vraagt TELEFONISTEN (M/V) met een goede spreekvaardigheid en een algemene ontwikkeling op minimaal MAVO- niveau. Leeftijd max. 30 jaar. De werkzaamheden betreffen het telefonisch te woord staan van cliënten die zejf bellen inzake het verkrijgen van persoonlijke leningen. Er zijn 3 teams nodig: I overdag van 08.30 - 17.00 uur. II overdag van 13.30 - 17.30 uur. Ill's avonds van 17.00 - 21.00 uur, alsmede zaterdag van 09.00 - 16.00 uur. Degenen die in team I en II werken dienen maxi- jnaal 2x per maand ook op een avond of op een zaterdag beschikbaar te zijn (t.b.v. team lil). Sollicitaties: Aan het Bestuur van Stichting Ver antwoord Lenen (SVL), Anthony Fokkerweg 115, 2316 ZJ LEIDEN. LEIDEN monumentale stad met toekomst Dt universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch ia Leiden in elk opzicbt ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher heeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. DE HORST school voor speciaal onderwijs te Leiden Wegens zwangerschaps/bevallingsverlof zoelct het bestuur van school De Horst met ingang van 23 maart als tijdelijke vervanger voor de leerkracht van de derde groep een voor een volledige weektaak. De mogelijkheid is aanwezig om in het kader van ouderschapsverlof, welk aanslui- het bevallingsverlof zal worden opgenomen, gedurende een half jaar benoemd te worden in de hierdoor ontstane tijdelijke vacature van bijna 20 urn- per week. Nadere informatie wordt u verstrekt door de directeur van de school, de heer A.L. Kimpel, tel. (school) 071 - 32 21 61. Sollicitaties dienen vóór 7 februari 1992 te worden gezonden aan Bestuur school De Horst, p/a César Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. Langeveld De Verblijfspsychiatrie heeft tot taak het bieden van langdurige behandeling en woonvoorziening. De divisie bestaat uit de afdelingen Anna A/B, Bernardette A/B, De Boekhorst C en D. Paulus A. Theresia B e In Via, Eglantier. Voor De Boekhorst C vragen wij Centraal in de behandeling staat de wens van de patiënt; het behandel en begeleidingsplan wordt dan ook nadrukkelijk in onderhandeling met de patiënt samengesteld. Patiënten beter leren om te gaan met hun probleemgedrag, A.D.L. te trainen en sociale vaardigheden te leren ontwikkelen. Er wordt in dit verband gewerkt volgens de methode van het geïntegreerd verplegen. Kandidaten dienen: - te beschikken over het diploma B-verpleegkundige of HBO-V; - te kunnen funktioneren in teamverband, - te participeren in methodische begeleiding en behandeling; - bereid te zijn om alle voorkomende diensten te verrichten. **De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuiswezen. Het salarisniveau is vastgesteld volgens de Funktiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in funktiegroep 45 (minimaal f 3.035,- en maximaal f 4.091,- bruto per maand bij een volledig dienstverband doch exklusief onregelmatigheidstoeslag). ie Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer N. Stet, divisiemanager beheer, telefoon 02523-79746, of de heer G. Evers, afdelingshoofd, telefoon 02523-79457. ie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de dienst Personeelszaken en Organisatie, met vermelding van kodeletters GV. Langeveld. Centrum voor psychiatrie, Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk. Telefoon 02523-79579. Ua9**old,ë*voe*it*nlmgvam1amxaMarUen**MémelinmlUvot beschikt ov®r 4Makttt RUastrttk. Kast en MóOenstreek, V«rbHjf« >n en h*t dü». Centrum v Medewerk(st)er gevraagd voor: 11 UUR FOTOSHOP IN LEIDERDORP Onze gedachten gaan uit naar iemand tot 22 jaar, liefst met enkele jaren ervaring in het printshopgebeuren of iemand die opgeleid wil worden. Geen koopavond. 2 zaterdagen per maand vrij. Reakties: tel. 01712-2164 Ouderzorg 4a Leiderdorp 071-892104 Rijksuniversiteit Leiden Faculteitsbureau van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid HOOFD het secretariaat, tevens GRIFFIER (V/M) van de faculteitsraad (32 uur p/w, vacaturenummer I-365/II58) De administratieve en organisatorische ondersteuning van het faculteitsbureau, de directeur-beheerder, de faculteitsraad en de vaste raadscommissies, wordt gevormd door een team van drie secretaresses, allen met een deeltijdaanstelling van ca. 0,8. (de functie die thans vacant is) heeft, naast algemene secretariële werkzaamheden, tevens een hoofdtaak in griffierswerkzaamheden ten behoeve van de faculteitsraad. Zij/hij;': fungeert daarenboven als hóófd Van het secretariaat, geeft uit dién hoofde leiding aan de beide andere secretaresses en coördineert de diverse werkzaamheden. Voor deze functie zoeken wij iemand die beschikt over uitstekende administratieve en organisatorische vaardigheden, een heldere schrijfstijl en die leiding kan geven aan een klein team. Taak; - verrichten van algemene secretariële werkzaamheden ten behoeve van het faculteitsbestuur en de directeur-be heerder, zoa(s het zelfstandig verzorgen Van correspondentie, bijhouden van agenda's, verstrekken van informatie etc.; voorbereiden van de faculteitsraads vergaderingen: - notuleren van raadsvergaderingen en het opstellen van besluitenlijsten: - voortgangscontrole op de uitvoering van genomen besluiten; - leidinggeven aan het secretariaat; af stemmen en coördineren van de werk zaamheden. HAVO/VWO aangevuld met secre taresse-opleiding (bijv. Schoevers); goede mondelinge en schriftelijke taal vaardigheid; bij voorkeur ervaring met verslaglegging, grote mate van zelfstandigheid en stress bestendigheid: voldoende beheersing van de moderne talen in woord en geschrift: ruime èrvaring met tekstverwerkende apparatuur (WP S.l); zeer goede typevaardigheid. Salaris maximaal 3.863,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Bij uitstekende taakvervulling is doorstroom naar een zwaardere functie mogelijk. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. drs. Y. in 't Veld-de Bok, directeur beheerder van de faculteit, tel. 071-277627. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520,2300 RA Leiden. Rijks Universiteit Leiden, I I I I I I I I l"

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 32