9 Banen voor jonge werkzoekenden! 4CADEMISCH ZEKENHUS LEIDEN VERSMANAGER sSUGROSQsl voédings-en huishoud- assistenf v/m secretaresse v/m assistent van de radiodiagnosten v/m secretaresse v/m gebruikersinstructeur v/m leerling automonteur v/m administratief medewerker v/m administratief medewerker v/m sterilisatie-assistent v/m Bij ons ben je de smaakmaker van de toekomst Menken-Landbouw Holding B.V. is een zuivel- en frisdrankenconcern m< werkmaatschappijen. De onderneming biedt werk aan ca. 800 mensen en heeft een 500 miljoen gulden op jaarbasis, waarvan 50% wordt gerealiseerd in het buitenland. Assistent(e) P O met ervaring op een personeelsafdeling De afdeling P O In een klein team binnen de Holding is de afdeling Personeel Organisatie belast met de coördinatie van het sociaal beleid binnen de Menken-groep. Daarnaast ligt er een aantal operatio nele taken in de arbeidsvoorwaardensféer, werving en selectie, Management Develop ment en de centrale ondernemingsraad. Onze werkmaatschappijen hebben elk een eigen P O-afdeling, waar de dagelijkse PZ- activiteiten worden uitgevoerd. Als assistent(e) van het hoofd P8.0 geeft u administratieve ondersteuning. Dat betekent dat u de inkomende en uitgaande post verzorgt, archiveert, de agenda bijhoudt, overzichten maakt en typewerk verricht. Daarnaast is er een aantal zelfstandige administratieve werkzaamheden rondom wer ving, selectie, aanstelling en ontslag. En de coördinatie rond primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, personeelsregelingen, pensioen- en arbeidsongeschiktheidsverzeke ringen. Ook het beheer van het leasewagen park van de onderneming hoort daarbij. Binnen de Holding is sprake van een informele werksfeer en zijn de communicatie lijnen kort. Een secretariële opleiding als basis U heeft een afgeronde opleiding HAVO/VWO aangevuld met Schoevers. Bovendien heeft u minimaal 2 jaar ervaring op een P fk O-afdeling. Belangrijk is verder dat u zelfstandig kunt werken, initiatieven durft te nemen en beschikt over improvisatievermogen en goe de contactuele eigenschappen. Afhankelijk van uw capaciteiten kun nen uw verantwoordelijkheden worden uitge breid. Uw leeftijd ligt rond de 25 jaar. De procedure Voor meer informatie kunt u telefo nisch contact opnemen met mevrouw A. Pappe, afdeling PkO, telefoon 01751- 21237. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Menken-Landbouw Holding B.V., ter attentie van de heer G. van Dijk. hoofd PLO, postbus 70. 2240 AB Wassenaar. SSIÖ Menken-Landbouw Holding TOTAAL GROOTHANDEL TOTAALGROOTHANDEL VOOR HORECA, GROOTVERBRUIKER EN DETAILLIST SLIGRO B.V. is een snelgroeiende totaal- groothandelsonderneming Een assortiment van ruim 28.500 food- en nonfoodarti- kelen wordt vanuit een mo dern, centraal geleid distri butiecentrum via een net van 22 Sligro zelfbedie- ningsgroohandels, O.K.C. zoetwarengroothandels en een bedieningsgroothandel uitgeleverd aan de detaillis ten, horeca-ondememers en grootverbruikers Onze orga nisatie telt ruim 775 mede werkers. In verband met vervanging in ons filiaal Zoeterwoude zoeken wij op korte termijn kandidaten voor de lunktie van: U draagt als verkoopmede werker zorg voor de comple te goederenbehandeling, presentatie en verkoop van de artikelen op de afdelingen waarvoor u verantwoordelijk bent en in het bijzonder de versgroepen, diepvries/ koeling, delicatessen, vis, wijn en gedistilleerd. U werkt bijzonder klantgericht, hebt derhalve een positieve uit straling en draagt mede bij aan de verkoopresultaten van het filiaal. Aan deze versmanager stellen wij de volgende funktie-eisen: - opleiding M.H.S./S.V.H7 M.D.S. of een gelijkwaar dig denknivo - ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. - leeftijd tot 25 jaar - stressbestendig - woonachtig in Zoeter woude of omgeving - de wil om te winnen Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, kunt u onder ver melding van vacaturenum mer 9242 richten aan: Sligro B.V. dhr M Verbruggen. adjunct directeur/hoofd personeels zaken Postbus 47, 5460 AA Veghel. Voor inlichtingen omtrent de funktie kunt u bellen met: dhr J. Lens, filiaalmanager tel. 071 - 892909 TOTAAL GROOTHANDEL Het Academisch Ziekenhuis Leiden start met een project waarin jonge werkzoekenden een tijdelijke baan wordt aangeboden. In de meeste gevallen wordt daarnaast een opleiding of cursus gevolgd. Door deze combinatie van werken en leren wordt ervaring opgedaan die de positie op de arbeidsmarkt sterk verbetert. Wie zoeken wij? Wij willen graag kennismaken met mannen en vrouwen met een leeftijd van ten hoogste 26 jaar, die één jaafof langer als werkloos ingeschreven staan bij een arbeidsbureau. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar allochtonen. Wij roepen hen met nadruk op te solliciteren. Wat bieden wij? U krijgt een aanstelling voor de duur van één jaar, met kans op verlenging met nog een jaar. In deze periode werkt u 32 uur per week. U wordt op de afdeling goed ingewerkt en begeleid. Daarnaast volgt u in de meeste gevallen een opleiding of cursussen. Deze worden door ons betaald. U verdient een salaris dat past bij het niveau van de functie en uw ervaring. Tegen het eind van het project bieden wij u extra begeleiding bij het vinden van een vaste baan. Afhankelijk van opleiding en interesse zijn er mogelijkheden voor de volgende functies: bij een verpleegafdeling, voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJ0.6.LD Taken: - het serveren van dranken en maaltijden aan patiënten; - het opnemen van wensen van patiënten ta.v. voeding; - het invoeren van maaltijdgegevens in de computer; - het onderhouden van de keuken; -verrichten van lichte huishoudelijke werk zaamheden. Gevraagd: - LHNO; - een representatieve vrouw/man met goede contactuele eigenschappen. bij de afdeling Sociale Zaken, voor 38 uur per week vac.nr. 92.SAJO.12.LD Taken: - zelfstandig voeren van het secretariaat van de landelijke Werkgroep Formatiezaken Acade mische Ziekenhuizen (WEFAZ), inclusief het notuleren van de vergaderingen (3 dagen per week); - coderen en invoeren van opleidingsgegevens van AZL-medewerkers in de computer (2 dagen per week). Gevraagd: - HAVO-niveau; - typediploma; - ervaring met WordPerfect en het werken met computers; - zelfstandig en zorgvuldig kunnen werken; - goede contactuele vaardigheden. bij de afdeling radiodiagnostiek, voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJ0.8.LD Hoofdtaak: - ophangen en afhalen van röntgenfoto's. Afhankelijk van de opleiding en vaardigheden van de kandidaat (bijv. typevaardigheid) worden de taken uitgebreid met lichte administratieve werkzaamheden, zoals verslagen opbergen, bestelbonnen typen, voorraden bijhouden, ver slagen typen etc. Gevraagd: - LBO-niveau; - goede sociale vaardigheden. bi] de projectmanager poli klinieken, voor 32 uur per week vric.nr. 92.SAJ0.3.LB Taken: - secretariaatswerkzaamheden, zoals telefoon- beantwoording, agenda bijhouden, typen; - diverse administratieve werkzaamheden. Gevraagd: - MAVO/HAVO diploma; - typediploma; - kunnen werken met WordPerfect; - goede sociale vaardigheden. Het tonen van initiatief en het correct beant woorden van de telefoon zijn voor deze functie belangrijk. De projectmanager zoekt een enthousiast persoon die graag binnen een ziekenhuis wil werken. Het kunnen notuleren van vergaderingen is een pré. bij de Centrale Dienst Informatie Voorziening (CDIV), voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJ0.11.LD Bij de centrale ondersteuningsgroep van de CDIV neemt de vraag naar tekstverwerkings cursussen sterk toe. In verband hiermee zoekt men een aankomend gebruikersinstructeur. Er wordt door de afdeling goede begeleiding Taken: - het geven van cursussen in het tekstver werkingsprogramma TEKST van het AZL; - begeleiden van mensen op de werkplek en beantwoorden van vragen over het pro gramma TEKST. Gevraagd: - HAVO-diploma; - affiniteit met automatisering; - een opleiding tot docent tekstverwerken; - didactische vaardigheden; - goede contactuele eigenschappen. bij de garage van de technische dienst, voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJO.10.LD Taak: - in toenemende mate zelfstandig onderhouden en repareren van het AZL-wagenpark, onder leiding van een zeer ervaren automonteur. Gevraagd: - LBO (richting autotechniek) en/of ervaring met het repareren van auto's; - nauwkeurig kunnen werken; - bereidheid de opleiding automonteur te vol gen. secretariaat Neurochirurgie, voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJ0.5.LD Op dit drukke secretariaat, waar vier personen werken, is plaats voor een extra medewerker. Taken: - met name typen/tekstverwerken; - diverse administratieve werkzaamheden bij polikliniek en secretariaat; - (leren) werken met het programma dBase. Gevraagd: - MAVO-diploma; - typediploma; - kunnen werken met WordPerfect 5.1 - bij voorkeur kennis van de medische termino logie. Indien u de medische terminologie niet behéerst dient u via het AZL een cursus Medische Terminologie te volgen. bij de polikliniek Urologie, voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJ0.1 .LD Bij de polikliniek Urologie werken 5 mensen. In verband met het opzetten van een diagnose registratie en het automatiseren van patiënten- brieven is er plaats voor een extra medewerker. Taken: - administratieve ondersteuning van de polikli niekspreekuren; - het maken van afspraken met patiënten; - typen van medische correspondentie; - vastleggen en archiveren van patiënten gegevens in medische dossiers. Gevraagd: - minimaal MAVO-diploma; - bij voorkeur kennis van de medische termino logie (indien u deze niet beheerst dient u via het AZL de cursus Medische Terminologie te volgen); - typediploma en ervaring met tekstverwerkers. Kennis van het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect is niet noodzakelijk. Betrokkene zal bij het AZL een cursus volgen in het tekstverwer kingsprogramma ZIS (Ziekenhuis Informatie Systeem). bij de Centrale Sterilisatie Dienst, voor 32 uur per week vac.nr. 92.SAJ0.9.LD Taken: - sorteren, reinigen, controleren, verpakken en steriliseren van medische hulpmiddelen tb.v. operatiekamers en afdelingen; - opslaan van steriele hulpmiddelen in het magazijn; - verzendklaar maken van steriele hulp middelen. Gevraagd: - opleiding op MAVO-niveau; - grote accuratesse en netheid in werken; - enig technisch inzicht. Het volgen van de schriftelijke cursus tot sterili satie-assistent is verplicht Het AZL betaalt deze opleiding. In alle gevallen bent u een extra medewerker die ten behoeve van het opdoen van werkervaring aan de afdeling wordt toegevoegd. Bent u geïnteresseerd in één van deze vacatures en bent u hoogstens 26 jaar oud en één jaar werk loos/werkzoekend, dan verzoeken wij u te reageren. (Indien u niet aan deze voorwaarden voldoet heeft reageren geen zin.) 4 Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met: Marlon Nugteren, coördinator werkgelegenheidsprojecten bij het AZL, tel. 071 - 26 27 75, niet op woensdag. U kunt ook direct solliciteren door (binnen twee weken na de verschijningsdatum van deze advertentie) een brief te sturen naar de Dienst Sociale Zaken AZL, t.a.v. mevr. M. Nugteren, Postbus 9600,2300 RC Leiden. Graag op brief en envelop het vacaturenummer vermelden. M

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 29