begeleider m/v boekhouder commercieel medewerk(st)er ILFORDAnitec KINDERWERKSTER-ACTIVITEITEN LubaUitzendBuro Secretaresse m/v SVG SVG de oude post SVG SVG Gemeente Voorhout (kinderopvang TEAMLEID(ST)ER APOTHEKERSASSISTENTE) Hoofd Financiële Administratie VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VROUWEN OPVANGCENTRUM Vrouwenopvangcentrum Cassandra vraagt een ZWARTE OF MIGRANTENVROUW voor de functie: r per week (verspreid c CASSANDRA voor 20 u Vrouwenopvangcentrum Cassandra omdat zij geestelijk en/of lichamelijk zijn mishandeld door hun (ex-)partner j-opvangcentrum met of zonder kinderen tijdelijk verblijven gemiddeld 12 kinderen. Taken - het organiseren en begeleiden van activiteiten c.q. opvang van kinderen In het centrum verblijven ongeveer 22 personen Wij zoeken een zwarte of migrantenvrouw die: - minimaal 21 jaar is - een voor de functie relevante afgeronde M.B.O.-opleiding heeft - kennis van en enige ervaring heeft met kinderen i verschillende leeftijdsfasen - kan werken met groepen kinderen die steeds van samenstelling wisselen - alleen/zelfstandig kan werken - bereid is een gedeelte van de schoolvakanties te werken Werkervaring of vrijwilligerswerk op activiteitengebied strekken tot aanbeveling. Inlichtingen betreffende de functie op maandag- en woensdagochtend van 10.00-12.00 ut Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. (Min. 1.435.01 - max. 1.780.07 per maand v richten aan de sollicitatiecommissie, Vrouwenopvangcentrum Cassandra, Boer- \S o o rsc H ote rt Showroom: Hofweg 29 ZZ53 AJ Voonthoten tel. 071-323450 fj< 071-762317 Werkpfaats:leidseweg 246 2253 3K Voorschoten tel. 071-720550 vraagt full-time automonteur met APK papieren. Inl. bij Dhr. C. W. M. v. Schie, tel. 071-323450. Voor een cosmeticabedrijf in Leiden zoe- ken wij een ervaren secretaresse. Voor A deze functie is relevante werkervaring, Engels in woord en geschrift, WP 5.1, Duits en/of Frans en goede contactuele eigenschappen een vereiste. Ben jij voor langere tijd beschikbaar en heb je zin in deze zelfstandige baan, informeer dan naar de mogelijkheden!!! Bejaardenverzorger CQ m/v Heb lij ervaring en een opleiding als bejaardenverzorgende en vind je het leuk om in een klein bejaardentehuis te werken, dan kun je direct aan de slagl De baan is voor een aantal maanden en de diensten zijn uiteraard in overleg. Je moet 24 uur per week kunnen werken. Hebjij interesse, kom dan maandag naar de Turfmarkt. Inpakkers m/v Regelmatig zoeken wij inpakkers in en k—l om Leiden. Ben jij langere of korte tijd beschikbaar, kom dan gerust eens infor meren I Winkelmedewerker m/v Voor een moderne meubelzaak in Zoeter- woude zoeken wij een winkelbediende I die zijn handen uit de mouwen durft te steken. Ben jij handig genoeg om ook af en toe meubels te monteren en wil je ook op zaterdag en koopavond werken? Dan is dit misschien de baan voor jou! Altijd wel zin in een feestje? Ook als dit betekent dat je de voorberei- dingen moet gaan treffen voor andere feestvierders? Wij hebben binnenkortveel dagjesmensen nodig die in het weekend willen werken of soms een avond of een dag door de week. Het werk bestaat uit o.a. het op- en afbouwen van feesten, serveren van drankjes en hapjes en as- sisteren bij buffetten en diners (en evt. vergaderingen). Een dienstverlenende instelling is natuurlijk onontbeerlijk en ook zwart/witkleding mag niet ontbreken. Er is n van alles mogelijk, dus kom eens met ons praten. Leiden adm/med071 -149747 Leiden ind/tech071 -140341 Leiden horeca071 -121942 Leiderdorp071 -415055 Lisse02521 -17850 Voorschoten071 - 618142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer. Alphen aan den Rijn, Capelle a/d IJssel. Den Haag. Hoofddorp. Katwijk. Leiden. Leider- dorp. Leidschendam.üsse.Noordwijk, Rotterdam. Rijnsburg. Spijkenisse. Voorschoten. Woerden. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. bVU "De Oude Post" is een dagcentrum te Sossenheim voor volwassenen met een verstandelijke handicap. Aan de dagaktiviteiten nemen 60 mensei in 4 arbeidsmatige groepen en 2 groepen met afwisselende aktiviteiten. deel Voor de HUISHOUDGROEP zoeken wij voor zo spoedig mogelijke een (voor 24 uur per week) Deze begeleidt op agogische wijze de deelnemers bij hun dienstverlenende en arbeidsmatige aktiviteiten. Onder deze aktiviteiten vallen onder meer: het bokken van hoogwaardige, ook voor verkoop bestemde produkten; het verzorgen van lunch, koffie en thee; het doen van de was en andere bezigheden,- wij verwachten van de kandidaat dat deze-. geïnteresseerd is in en gemakke lijk contact legt met de deelne mers van het dagcentrum; over agogische kwaliteiten en or ganisatievermogen beschikt om de huishoudgroep bij hun aktiviteiten kennis heeft van bovengenoemde aktiviteiten,- werkzaam kan zijn op maandag, dinsdag en donderdag van 8.45 tot 16.30 uur. arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 1930,38 bruto per maand bij een 24-urig dienstverband, conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. De Stichting biedt mogelijkheden tot kinderopvang. sollicitaties: Informatie kunt u inwinnen bij Wim Brouwers, hoofd van "De Oude Post", tel. 02522 - 12949. Schriftelijke sollicitaties richt u binnen 10 dagen aan de SVG, afdeling Perso neelszaken van het Centraal Bureau, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. "De Oude Post" is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noorde lijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn in totaal 350 medewerkers werkzaam. stichting voorzieningen gehandicapten De gemeente Voorhout is een aantrekkelijke Zuidhollandse woon- en werkgemeente met bijna 11.000 inwoners. De gemeente is gelegen in de Bloembollenstreek, dicht bij bos, duin en zee. Het nieuwe gemeentehuis staat in het centrum van de gemeente. De organisatie bestaat uit drie afdelingen: Algemene Zaken, Financiën en Gemeentewerken. beleidsmedewerker m/v Functie-informatie: adviseren over en opstellen van privaatrechtelijke overeenkomsten; - opstellen van verordeningen; - uitvoering Woningwet, waaronder afdoening bouwvergunningen, aan schrijvingen; - behandelen en begeleiden van vrijstellings- en anticipatieprocedures Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Woningwet; - beleidsadvisering inzake openbare orde. politiezaken, intergemeentelijke samenwerking; - uitvoering diverse bijzondere wetten en verordeningen (o.a. Drank- en Horecawet, Winkelsluitingswet 1976, Algemene plaatselijke verordening 1989); - uitvoering wegenverkeerswetgeving; - advisering en uitvoering Monumentenwet 1988, waaronder secretariaat Monumentencommissie. Functie-eisen: - bezit van het diploma HBDO of vergevorderde studie daarvoor; - ervaring met soortgelijke werkzaamheden: - goede schriftelijke en contactuele eigenschappen; - het vermogen om zelfstandig te kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijkvan leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 4.402,— bruto per maand (nivo 8) of 5.057,bruto per maand (nivo 9). Overige informatie: Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer j.W.M. van Wieringen, chef van de afdeling Algemene Zaken, telefoon 02522-65750. zenden aan het College van Burgemeester en Wethouders van Voorhout, Postbus 149, 2215 ZG VOORHOUT. respectievelijk zwart/wit films, grafische films en -offsetplaten. Deze produkten wor den geleverd aan zowel de fotovak industrie als de grafische industrie. Ilford-Anitec-Horsell International Paper Concern dat wereld wijd 70.000 medewerk(st)ers leuke banen bij een wereldbedrijf (die onze financiële administratie komt versterken) Voor onze sterk groeiende onderneming zijn wij op zoek naar een boekhouder die mede de zorg voor de gehele financië le afwikkeling op zich kan nemen. Tot de werkzaamheden behoren ondermeer de bewa king van debiteuren en crediteu ren, de controle en verwerking van al onze inkoopfacturen en het bijhouden van de maandsta- tistieken van onze verschillende produktgroepen. Voor de rappor- tage van deze gegevens com municeert u rechtstreeks met het hoofd van de financiële admini stratie. Aangezien onze gehele admini stratie geautomatiseerd is. ver wachten wij van u ook ervaring op dit gebied. U heeft een eco nomisch- administratieve oplei ding op minimaal MBO-niveau en een flexibele, collegiale instelling. Uw leeftijd zal gezien ons verwachtingspatroon tussen de 25 en 30 jaar zijn en u bent bij voorkeur woonachtig in Leiden of omgeving. U stuurt uw handgeschreven sollicitatie met een kort C.V naar onderstaand adres (t.a.v. de directie) (die de contacten met onze Nederlandse afnemers voor zijn/haar rekening neemt) Voor de afdeling Verkoop Binnendienst Grafische Materialen zijn wij op korte ter mijn op zoek naar een commer cieel medewerk(st)er. Het wordt uw taak de binnenko mende orders d.m.v. data-entry te verwerken. Uiteraard verricht u deze werk zaamheden in nauw overleg met de betrokken afdelingen en vertegenwoordigers. U bent een middelbaar opgelei de, kwaliteitsgevoelige, in hoge mate dienstverlenende, commer cieel ingestelde en stressbesten dige man/vrouw tussen de 22 en 30 jaar. Bovendien beschikt u over een uitstekende mondeling en schriftelijke beheersing van het Nederlands en Engels. U stuurt uw handge schreven sollicitatie met een kort C.V. naar onderstaand adres (t.a.v. de directie) Nieuwenhuizenweg 10, Leiden (industrieterrein Roomburg) Telefoon 071 -418313 STICHTING* HUMANITAS* In verband met verandering van de personeelsbezetting binnen het kinderdagver blijf "Wolkewietje" in de gemeente Noordwijk wenst de Stichting Kinderopvang Humanitas in contact te komen met kandidaten voor de functie van: (30-40 uur per week) Functie-informatie: - leidinggeven aan het team groepsleid(st)ers, - begeleiden en verzorgen van de kinderen voorzover de werkzaamheden dit toela ten. - onderhouden van contacten met de ouders/verzorgers van geplaatste en nog te plaatsen kinderen, - regelmatig rapporteren over alle relevante informatie aan de Districtsmanager, - zorgdragen voor een goed beheer van huisvesting en inventaris. Functie-eisen: - minimum leeftijd 23 jaar, - een opleiding op M.B.O.-niveau, aangevuld met een managementopleiding op (post-) M.B.O.-niveau of een vergelijkbare opleiding, - leidinggevende capaciteiten en goede contactuele vaardigheden, - kennis van en bij voorkeur ervaring met de individuele en groepsgewijze opvang van kinderen. Arbeidsvoorwaarden en salaris zijn conform de C.A.0. voor de Welzijnssector, sala- risrêgeling kinderdagverblijven (Inschaling binnen de schalen 16 t/m 24; maximaal brutosalaris 3643,41 per maand bij full-time). Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. is verplicht bij een leeftijd vanaf 25 jaar. Nadere informatie kan telefonisch worden ingewonnen bij mw. G. Reekers, (tel. no. 01719-19060). Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze adver tentie (onder vermelding van K.D.V. Noordwijk) gericht te worden aan de Stichting Kinderopvang Humanitas, Oliemolenstraat 5,6411 GJ Heerlen, t.a.v. afdeling P.Z. De sollicitatiegesprekken zullen (in principe) gehouden worden op woensdag 12 fe bruari a.s. Voor NIEUWE APOTHEEK in Leiderdorp gezocht: Full-time of Part-time. De apotheek zal gevestigd worden aan de Hoogmadeseweg. Informatie bij: APOTHEEK LOEVESTEIN Tel.: 071 - 89 00 00 (Harry de Groot), na 19.00 uur: tel. 03240-43974 (Tevens is er nog plaats voor een assistent(e) in APOTHEEK LOEVESTEIN) Centraal Apotheek Leiden breestraat 74 Gevraagd: apothekers-assistente (gediplomeerd) met bijzondere interesse voor geneesmiddelenleer en patiënteninformatie Inlichtingen: R. Tjon Soei Len, apotheker-arts 071-120552/141415 Sollicitaties: breestraat 74 2311 cs leiden tav. mevr. M. van Maaren NBBS Reizen is een gerenommeerde en groeiende reisorganisatie met 65 jaar ervaring in de reiswereld. Zij behoort met ruim 400 medewerkers tot de grootste organisaties op dit gebied in Nederland. Voor de verkoop van haar produkten maakt NBBS Reizen gebruik van een netwerk van 32 eigen vestigingen in de grotere steden van Nederland, alsmede agenten in binnen- en buitenland. Men heeft een unieke plaats in de markt verworven door een concept van maatwerk, waarbij aan vrijwel iedere individuele wens van de klant voldaan kan worden. Dit maatwerk wordt ook geleverd door Budget Air en Professional World Travel, gespecialiseerde onderdelen van NBBS Reizen. Vanuit het hoofdkantoor in Leiden vervuil afdeling Finant icn Administratie een centrale, coördinerende rol. Momenteel bestaat binnen deze afdeling de vacature van Hoofd Financiële Administratie. De functionaris zal leiding geven a Taken en verantwoordelijkheden: leidinggeven aan de financiële administratie optimaliseren van procedures gericht op de beheersbaarheid van tie interne organisatie participeren in werkgroepen o.a. gericht op automatisering en administratieve organisatie mede verzorgen van maand- en jaarafsluitingen uitvoeren van ad hoe projecten Profiel van de geschikte kandidaat: leeftijd 27-35 jaar bedrijfseconomische opleiding op HBO-niveau relevante werkervaring op administratief en organisatorisch capaciteiten en ervaring op leidinggevend gebied affiniteit tot administratieve automatisering (pc-gebruik) goede communicatieve vaardigheden pragmatische instelling en probleemoplossend vermogen Michael Page International Specialists in Finance Recruitment Amsterdam - Eindhoven - Antwerpen - Brussels - Düsseldorf - London - Lyon - Paris

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 24