Leiden Snelbuslijn Katwijk maanden uitgesteld 'Ik val helemaal plat' Tuinbouwgebied Alkemade kost vier miljoen gulden 'Centrale bediening bruggen in Alphen is veel te duur' Vrijdag 10 januari 1992 Redactie: 071-161418 KAREL BERKHOUT JANET VAN DUK EMIEL FANGMANN ROY KLOPPER LOMAN LEEFMANS ERNA STRAAT5MA GERT VISSER WIM WEGMAN Eindredactie: CONNY SMITS Vormgeving: PIET KOOREMAN 15 Verbinding met Leiden op zijn vroegst in herfst ingevoerd De voorgenomen invoering van een snelbusverbinding tussen Leiden en Katwijk is uitgesteld. Aanvankelijk was het de bedoeling deze lijn 35 vanaf juni dit jaar te laten rijden. Een woordvoerder van de verantwoordelijke bus maatschappij NZH heeft echter laten weten dat instelling van de lijn in ieder geval wordt uitgesteld tot het najaar van 1992. De nieuwe snelbuslijn zou vanaf de Estec, de S1/S4 oprijden en achter Valkenburg langs naar Leiden gaan. KATWIJK WlUEKt HHIKOOP „We moeten een aantal ontwik kelingen afwachten voor we die lijn doorvoeren", zegt NZH- voorlichter J. Hutten. „De uit komsten daarvan krijgen we niet op een rijtje voor de nieuwe dienstregeling in juni ingaat. In het najaar hebben we nogmaals de mogelijkheid aanpassingen in de regeling door te voeren en daarin wordt lijn 35 zo mogelijk meegenomen". Met 'bepaalde ontwikkelin gen' bedoelt Hutten onder meer dat niet eerder dan in het najaar duidelijkheid bestaat over de manier waarop bezuinigingen worden doorgevoerd die de busvervoersdiensten vanuit de rijksoverheid krijgen opgelegd. Bovendien is het volgens Hut ten nog onduidelijk hoe de vraag om busvervoer vanuit Katwijk richting Leiden zich ontwikkelt. Hutten: „Ook het stadsver voer dat onder verantwoorde lijkheid van de gemeente Lei den valt, krijgt te maken met bezuinigingen. Die stads- en streeklijnen grijpen heel nauw in elkaar. Voordat lijn 35 kan worden ingevoerd moet duide lijk zijn waar precies de bezuini gingen en daardoor aanpassin gen in het vervoersnet worden doorgevoerd." Directeur C.A.J. van der Griend van de Katwijkse direc tie gemeentewerken zegt nog niets van het uitstel van de snel- bus te weten. „Wij hebben des tijds bij de NZH erop aange drongen Katwijk mee te nemen in de sneldienst die inmiddels naar Noordwijk rijdt. Dat ging niet door, omdat het volgens de NZH dan niet langer een snel dienst zou zijn. Toen is er ge sproken over het in juni invoe ren van een sneldienst tussen Katwijk en Leiden over de S4. Dat dit niet op deze termijn doorgaat, is voor ons nieuw." De invoering van de nieuwe sneldienst komt vreemd over naast de omvangrijke bezuini gingen die de NZH in oktober 1992 vanuit het rijk kreeg opge legd. Op de busdiensten in de Leidse regio zou de komende jaren 4,2 miljoen gulden moe ten worden bezuinigd. Hoe een en ander precies wordt doorge voerd is nog steeds niet volko men duidelijk. Dick Hogewoning wint prijs bij Zilveren Camera (vervolg van pagina een) NIEUWE WETERING HENK VAN TOL De ontwikkeling van het derde tuinbouwgebied in Nieuwe We- tering gaat naar schatting vier miljoen gulden kosten. Dat blijkt uit een herziene exploita tie-opzet van wethouder van fi nanciën, L Beelen (WD). Be halve de gemeente dragen ook het rijk de Landinrichtings- dienst Stiveen en het Hoog heemraadschap van Rijnland in de exploitatie van het gebied bij. De raming van de kosten is ech ter nog maar een voorlopige. Zoals de vlag er nu bij hangt draagt Alkemade zelf 1,5 mil joen gulden bij, het rjjk 1,1 mil joen en Stiveen 1,2 miljoen gul den. Dat laatste bedrag onder voorbehoud van het algemeen bestuur van "Stiveen, dat in fe bruari daarover een besluit neemt. Rijnland is de kleinste subsi diegever. Het hoogheemraad schap staat slechts voor 185.000 gulden te boek. Dit is zijn bij drage in de aanleg van de noor delijke insteekweg in het ge bied. De geldsteun van het rijk is afhankelijk van het aantal glastuinbouwbedrijven dat zich vanuit het oude reconstructie gebied van Roelofarendsveen in Nieuwe Wetering vestigt. Mo menteel zijn dit er nog maar drie. Er ligt nog ruim twee hec tare grond braak. Volgens wethouder Beelen heeft Stiveen, die de feitelijke ontwikkeling ter hand heeft ge nomen, nog vier en een half jaar de tijd om het gebied vol te krij gen. Of dat ook lukt is nog de vraag. Veel bedrijven die er voor in aanmerking komen hebben daarvan vanwege de hoge in vesteringen afgezien. Boven dien wordt thans ook in Nieuw- veen een nieuw tuinbouwge bied voorbereid. Eén kweker uit Roelofarendsveen heeft hier voor belangstelling getoond. Belangrijk onderdeel in het gehele project is de reconstruc tie van de Achterweg, die langs het tuinbouwgebied ligt en als aan- en afvoerroute voor de be drijven fungeert. Het opknap pen daarvan kost 1,8 miljoen gulden. Hiervoor haalt Alkema de 1,1 miljoen uit de knip. Van Stiveen wordt een kwart mil- joep gulden verwacht terwijl het rijk een half ihiljoen wil bijdra gen. Voorwaarde is dan wel dat de opknapbeurt voor september van dit jaar verricht wordt. Aan het eind van deze maand zal de gemeenteraad van Alke made zijn fiat moeten geyen aan het beschikbaar stellen van nog een flink bedrag voor het plan. In 1986 is al 925.000 gul den ter beschikking gesteld. Nu moet nog goedkeuring worden gegeven voor 650.000 gulden. Hiervan is al 450.000 gulden op de meerjarenbegroting opgeno men, zodat nog een tekort over blijft van 200.000 gulden. Dit bedrag kan nog gedekt worden door de nog beschikba re garantie van de verbetering van de Korte Oostweg en de Molenweg. Ook kan een even tuele meevaller in de aanbeste dingen voor de reconstructie van de Achterweg nog enige fi nanciële verlichting brengen. Om het tuinbouwgebied aan de westzijde van het open weide landschap af te schermen zal een groenstrook worden aange legd. Hiervoor wil Alkemade een bedrag van 60.000 gulden besteden. De Katwijkse fotograaf Dick Ho gewoning heeft de derde prijs gewonnen in de categorie 'Da gelijks Nieuws' van de landelij ke persfotowedstrijd om de Zil veren Camera. De foto toont een huilende vrouw bij haar uit gebrande Lelijke Eendje langs de SI en is afgelopen zomer in deze krant geplaatst. Hogewoning zond niet eerder materiaal in voor deze toonaan gevende foto-wedstrijd. „Ik val helemaal plat", is de eerste re actie van de totaal verblufte fo tograaf als hij hoort dat hij een prijs heeft gewonnen. „Hier droomt iedere fotograaf van. Ik sta perplex." Hogewoning ver telt dat hij een aantal foto's had ingestuurd en daarbij de hoop had dat een ervan ten minste in het boekje zou worden opgeno men dat jaarlijks van de inzen dingen voor de Zilveren Camera wordt gemaakt. „Van deze plaat was ik zelf helemaal weg; ik ver wachtte van die foto het meest. Wat goed zeg", zegt de fotograaf enthousiast. Wordt van een selectie uit de inzendingen een boekje ge maakt, de foto's van de prijs winnaars zullen samen een fo to-collectie gaan vormen die het hele land door gaat. Ook de winnende foto van Hogewoning wordt in die collectie opgeno men. De Katwijker zegt zelf na het inzenden van zijn prenten nauwelijks meer aan de Zilve ren Camera gedacht te hebben. Zijn verkiezing komt dan ook als een grote verrassing. Hoge woning won eerder prijzen bij 'kleinere foto-wedstrijden'. ALPHEN AAN DEN RUN Provinciale Waterstaat ziet af van het plan om de bruggen over de Oude Rijn in Alphen centraal en computergestuurd te bedienen. De investering van ongeveer een miljoen gulden is te duur. De gemeente Alphen heeft geen bezwaar tegen de be slissing van de provincie en ont wikkelt nu een goedkopere op tie. Voor de centrale automati sche bediening van alle oever verbindingen in Alphen zou een nieuw bedieningscentrum ge bouwd moeten worden. „En dat maakt de prijs zo hoog. Een dergelijke investering verdienen we nooit terug door het afstoten van één of twee man perso neel", legt J. de Ridder, hoofd afdeling beheer en onderhoud van de bruggen, uit. Aanvankelijk achtten zowel provincie als gemeente het mo gelijk in het brugwachtershuisje bij de Hefbrug het centrale pa neel te kunnen installeren. Van- daaruit zouden 's Molenaars- brug, Rijnhavenbrug, Albert Schweitzerbrug, Julianabrug, Alphense Brug, de nieuwe Sta- tionsstraatbrug, Hefbrug en Steekterbrug worden bediend. „Maar dat huisje blijkt veel te klein. Daar kun je dan je kont niet meer keren", aldus De Rid der. Alphen wil niettemin graag verder met het idee, dat uitein delijk financieel voordeel ople vert omdat minder personeel nodig is. Maar nu de provincie afhaakt, blijven er nog maar drie bruggen over voor een cen trale bediening: de Albert Sch weitzerbrug, de Julianabrug en de nieuwe brug bij de Stations straat. Het is nog onduidelijk hoe de opzet van Alphen er uit ziet. Een beetje stoer waren ze altijd al. Daarom gingen ze ook motor rijden. Ze combineerden dat met een leuke baan als motoragent bij de Leidse politie. Alleen dat domme witte jasje en die helm- De Leidse Heli's Angels. Gevaarlijke jongens, die van de motorbrigade. Sneller dan het licht achterhalen ze jonge knapen op opgevoerde brommers, en onverlaten die zonder licht op hun fiets rondrijden. Blij dat ze er zijn, die motoragenten. Hoe zou Leiden er uit zien als zij er niet waren? Een nadeeltje heeft die baan wel. Dat uniform is weinig flatteus. Dat witte jasje maakt een beetje papperig en die helm is ook al niet om over naar huis te schrijven. Dat frustreert de knapen, die nog wel zo vaak in de fitness-ruimte hangen om spierbundels te ontwikkelen. Met jaloezie aanschouwen ze het succes van mannengroepen als de Chippendales. Die heren brengen overal waar ze komen honderden vrouwen in extase met hun biceps-show. De agenten valt hoogstens een keer wat vrouwelijke aandacht ten deel als ze gelijmd worden door weer zo'n dame die 'echt niet wist dat je hier niet mocht parkeren'. Witte motoren Nee, dat is toch heel wat min der dan van die gillende meiden voor je. Maar de motorbrigade is niet voor een gat te vangen. Ze hingen jas en helm aan de kapstok en poseerden in zo'n lekker strak lederen motorpak. Strik om de nek en de mannelij ke bunny's uit Leiden waren ge boren. De foto verscheen onlangs in het korpsblad. Dat is nou eens een aardige plaat. Kunnen we 'm misschien krijgen voor de krant? Nou nee, dat is een min der goed idee, wordt ons op het bureau te verstaan gegeven. Wat zou daar achter zitten? We ten de vrouwen soms niets van die foto? Nee, nee, die vinden hem juist mooi, verzekert een van de Leidse Chippendales. Het gaat meer om het imago van de politie. Tja, de mensen zouden eens mogen denken dat niets mense lijks die agenten vreemd is. Daarom hebben we de foto maar overgenomen uit het korpsblad. Dit initiatief verdient wat meer aandacht. Toegege ven, deze kopie is wat minder scherp, maar toch zijn de con touren van de spierbundels (of zijn het nou buikjes?) duidelijk zichtbaar. Nu is het wachten op het eerste optreden van deze nieuwe groep, die ongetwijfeld naar de naam ,De Witte Moto ren' gaat luisteren. Laten we ho pen dat de leden in ieder geval hun broek aanhouden. Nog even een laatste vraag. Wanneer kunnen we dergelijke initiatie ven verwachten van de vrouwe lijke agenten? Volksverlakkerij Een nieuwjaar mag tegenwoor dig geen naam meer hebben zonder dat het wordt vernoemd naar de een of andere kunste naar. 1992 is het Rembrandt- jaar. Zijn we klaar mee in Lei den. De wens van de gemeente om een graantje mee te pikken uit de toeristische ruif is nog wel begrijpelijk. Niemand wordt daar slechter van. Maar ja, wat heeft Leiden nou helemaal te bieden op Rembrandt-gebied? Een geboortesteen, daar blijft het eigenlijk wel bij. Daar ko men de dagjesmensen niet op af. Dus moeten er meer attrac ties komen die doen denken aan de grootmeester. Dondert niet of het werkelijk wel iets te maken heeft met Van Rijn. Het levert wel verbazingwek kende verschijnselen op. Aan het Galgewater staat zo'n ding met wieken dat iedereen kent als Molen De Put. Maar nu niet meer. Een bordje dat naar de molen wijst, vermeldt 'Rem- brandt-molen'. Zo kunnen wij het ook. Waarom niet de Mor- schport omdopen in Van Rijn poort? En het politiebureau aan de Langegracht kan door het le ven als de Nachtwacht. Volks verlakkerij! Die molen heeft net zo veel te maken met Rem brandt als burgemeester Goe- koop met Zimbabwe. Fabeltjeskrant Ook anderen hebben zich suf gepiekerd hoe ze iets aan Rem brandt kunnen toeschrijven dat er niets mee te maken heeft. Zo heeft restaurant Le Forestier op het Noordeinde sinds een maand een speciale Rem- brandt-lunch. En waarom? Om dat de neef van Rembrandt het pand ooit eens in z'n bezit had. Het restaurant heeft allerlei din gen verzameld uit de tijd van Rembrandt, zo ook reproduk- ties van zijn werk. Daarbij is een expositie ingericht van de Joe goslavische meester Stameno- vic. „Die staat er om bekend dat zijn werk veel aan dat van Rem brandt doet denken", aldus di recteur 1. Kamphues. Welja, mooi gevonden. Maar al die Rembrandt-acties doen ook er gens anders aan denken: de Fa beltjeskrant. MEDISCHE DIENSTEN Dick Hogewoning: 'Ik sta helemaal perplex, hier droomt iedere foto graaf van'. •FOTO MIEKE HOGEWONING ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (al leen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Baars, Groeneveld, Jans sen, Van Leeuwen, Maris, Van der Meer. de Ruiter, Van Schie, Tan, Ver- hage en Zwijnenburg: za 8 uur tot zo 8 uur: Y. Groeneveld, tel. 218661, Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: Visser, tel. 143916. Groep 2 - Bergmeijer, Van Gent. Klaassen, De Lange. Van Luyk, Mid dendorp. Nering Bögel, Pufkus. Rus en Taytelbaum: za 8 uur tot zo 8 uur: M. Bergmeijer. tel 226201, Oude Singel 76. zo 8 uur tot 24 uur: E. de Lange. tel. 212025, Bronkhorststraat 43-45. Groep 3 - Boels, J. de Bruyne, W. de Bruyne, Fogelberg, Huibers, Jurgens, Lely, Van den Muijsenbergh en Smit: za 8 uur tot zo 8 uur: E.K. Fogelberg, tel. 132877, De Sitterlaan 18 zo 8 uur tot 24 uur: J.W. Lely. tel. 416555. Lekstraat 91a. Groep 4 - Bénit, Horn, de Kanter. Lahr. Lodder. Nieuwenhuis. Paulides, Van Rijn, Van Wingerden, J.G. Zaaijer en R.E. Zaaijer: za 8 uur tot zo 8 uur: F. Lahr. tel. 120347, Zoeterwoudsesmgel 11. zo8 uur tot 24 uur: J.G. Zaaijer, tel. 316009. R.P. Geerlmgspad 11. Groep 5 - Crul, A. Hammerstein, D. Hammerstein, De Lorm, De Jong, Kooijman, Prince, Reinders en Wiers- za 8 uur tot zo 8 uur: A. de Lorm. tel. 124961, Witte Singel 72. zo 8 uur tot 24 uur: J. Reinders. tel. 760947, G. Brandstraat 29. Waarnemmgvegeling Homeopati- sche artsen: C. Juffermans/D. Koster, Haagweg 41tel: 315900: via dok terstelefoon 071-122222 kunt u ver nemen welke arts dienst heeft. Leiderdorp S.P. Ouwerkerk, tel 891037; spreek uur (uitsluitend voor spoedgevallen) van 12.30 tot 13.00 uur op Florijn 10. Oegstgeest van za 8 uur tot ma 7.30 uur: G.A. van der Steenhoven, Boerhaaveplein 19. tel. 177461. Voorschoten za: C. Meijer, J.W. Frisolaan 13, tel. 613032; zo: A. Tromp, Leidseweg 328, tel. 762159. Warmond Huisartsenpraktijk Boerhaave, Prof. Aalberselaan 2. Voorhout, tel. 02522-11393. za l.C. Spelt.'t<A. 11844TtohÓroe- neveltlaan 17;zo I. STuyfzand, tel. adressen Zoeterwoude via uw eigen de weekenddienst APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr. tot vr. door: Apotheek De Aloë, Levendaal 161, Leiden, tel. 120502; Apotheek Boehmer, Florijn 21. Leiderdorp, tel. 894400; Apotheek Meidoorn. Voor straat 59. Voorschoten, tel. 613350. er. Roest (Leiden en omstreken): G. Roest. Ockenrode 14, Leiderdorp, tel. 890405. Voor de praktijk van Vestjens en Van der Wouw: R. Koster, Narcisstraat 47. Voorschoten, tel. 613836. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, F»res. Kennedylaan 260. Oegstgeest. tel. 156161; of DJ. Brandt. Homanstraat 1. Rijns- burg, tel. 173266 Voor eigen praktijk: B.G. Heemskerk, De Kempenaer- straat 21Oegstgeest. tel: 071 - 176761. Voor de praktijk van mevr. S. Stibbe, Bronkhorststraat 13. Leiden, tel: 218393, alleen op telefonische af spraak. Wassenaar Alarm- en informatiekring dierenart sen: dokterstelefoon 070-3455300 TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Lei derdorp. Oegstgeest en Warmond wordt waargenomen door.- mw F. van Leeuwen. Merelstraat 184a, Leider dorp, tel. 418724; spreekuur om 13.00 uur. Voorschoten/Wassenaar W. Mangelaar Meertens, Stoeplaan 6, Wassenaar, tel. 78151; spreekuur van 17.30-18 uur. WIJKVERPLEGING Kruisvereniging Leiden. Oude Rijn 59. tel: 120144; na 17.00 uur en in het weekend uitsluitend bereikbaar via dokterstelefoon, tel: 122222. Bereikbaarheid Kruisvereniging "Hart van Holland', werkgebied Rijnstreek: Leiderdorp en Zoeterwoude: Voor dringende gevallen buiten de spreek uurtijden. tel: 01720-24024. ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK jteC'aaiföicchische Hulp: BURGERLUKE STAND Geboren: Philip Franciscus Gooyert Cornel, zv. F.J.M. Vergossen en A.C.J. Otten; Caro lina Sara, dv. C.J. lansen van Rosendaal en H.M. Canon; Giorgio, zv. S. Badessi en F. Ge- lardi; Hendrina Berendina, dv. W. Bosch en H. Dasselaan Jere my, zv. D. Guyomard en M.M.D. Grelier, Abdelilah, zv. M. Blouh en Z. Abza; Remko Tallinus, zv. J.T.LR. Leene en W. Richter; Dennis, zv. P.S.J. van der Geest en M.C.T. van Leeuwen; Marinus Johannes, zv. J. van Beelen en P.H.H. Krijgsman; Ryan, zv. M.J. Sme- ths en JAG. Funcke; Joey Wai Sum, dv. W.T. Lee en C.W. Yau; Jody Denise, dv. R.B. Hunck en J.T.M. Spruit; Max, zv. J. van Aalst en M.G. van der Zalm; Janna Geertje, dv. H. Ouwehand en J. Ouwehand; Jacoba Carola, dv. J. van Klaveren en J. Roem; Hadia, dv. M. Adouch en K. Skouri; Peter-Jan, zv. J.B. van der Veek en G.A. Bakker, Nina Petronella Maria, dv. C. van der Hoeven en A.J. Kok; Rick, zv. A.G. Jonker en E. Vooijs; Daimy Elisabeth, dv. M.W. Compeer en M.WA Lepelaar; Jozef Johan nes, zv. A.W. Turenhout en J.J. Bliek; Hamza, zv. M. Moufid en M. Ismaïli-Alaoui; Marcus Jo hannes, zv. M. Ros en J.E. Mon- fils; Nicolaas Bemardus, zv. B. van der Steen **n S.S. Siera; Ru ben. zv. J.J. Blok en C.P. Lan- gerak; Anna, dv. P. Silvestrin en C.E. Jordan; Mike. zv. H.J. de Bruin en AC.M. van den Berg; Samuel Oluwaremilekun Ekun- dayo Ayomikun, zv. E.I. Malo- mo; Anna Rosetta, dv. H.H. Noordkamp en J. van der Plas; Ruben Hendrik, zv. K. Westhuis en D. Koops; Derk Martinus, zv. M.J.M. van der Ham en CA van der Slot; Judith, dv. J. van Bee len en Y.J.M. van Nobelen; Ari- aantje Cornelia, dv. M. van Kla veren en A.C. Timmers; Maaike, dv. D. van den Oever en T.J. van Duijvenbode; Mandy Angalida, dv. H.L Balfoort en SA Kooy; Daniel Yang, zv. P. Nielsen en F.C. Yang; Dieuwertje Neeltje, dv. J.C. Haasnoot en D. van Leeuwen; Lars Norbertus Pe trus, zv. N.M. Ouddeken en J.M.G. Zuidhoek; Rida, zv. A. Chabab en R. Bsibsi; Charmaine Afra Suzanna, dv. M. van der Zwan en AAM. Kortekaas; Kirfiberley, dv. R.H. Wijnants en S. van Rhijn; Priscilla IGmberley Tamara, dv. B. van Dam en B.B.M. Karremans; Hedzer, zv. A.E. de Leeuw; Jimmy, zv. W.J. Noordermeer en B.M. Hoger- vorst; Theodorus Wilhelmus, zv. T.W. Polet en H. Schalkwijk; Joan Marinus, zv. T.W. Polet en H. Schalkwijk; Brechje, dv. W. van Duijn en G.J. van Duijn; Da vid Christiaan, zv. FA. van der Made en M.S. Korsman; Lisan- ne Ijante, dv. R.M. Ietswaart en R.MA Clijd. AGENDA ZATERDAG 11 JANUARI Leiden Sixties/seventies-avond mmv Livin' Blues, Cosmic Shuffle en Chris Koenen. Antonius Clubhuis, Lange Mare 43. Aanvang 21.00 uur. Molentocht 10 en 15 km, ge organiseerd door Wandelkring Leiden e.o. van de K.N.B.L.O. Start van 9 -13 uur vanaf de WV Stationsplein. Noordwijk Theater Pluisje met 'De T zit in m'n kopje'. Leeftijd 6 t/m 9 jaar, aanvang 14.15 uur in cultureel centrum De Rank, Golfbaan. Mighty Mike (rauwe beat la kliek) in het JOIN-Centrum, Weteringkade. Leeftijd vanaf 16 jaar, aanvang 21.00 uur. Noordwijkerhout Wandeling onder deskundige leiding door de Amsterdamse Waterleidingduinen. Aanmel den WV Noordwijkerhout. Country-dansavond met The Peter Hill Band in De Schelft. Aanvang 21.00 uur. ZONDAG 12 JANUARI Noordwijk Strandhengelwedstrijd (8ste competitiewedstrijd), georga niseerd door De Sportvisser. Vistijd van 8.15 - 12.15 uur. Noordwijkerhout Diavoorstelling over Oud Zil- kers in De Duinpan, De Zilk. Inlichtingen: 02520-15465. Kindervoorstelling uitgevoerd door O.D.I. in De Schelft. Aan vang 14.00 uur.

Leidsch Dagblad | 1992 | | pagina 15