Salarisadmini strateur (m/v) mwi 0E/NEENÏE /lEliCE/M/IDE Ervaren en Beginnend apura© APURA-ECONOMATIC B.V importeert en verkoopt appara ten en artikelen gericht op de hygiene in was- en toiletgele genheden, werkplaatsen, laboratoria e.d. van kantoren, bedrijven in de industriële en horecasektor en instellingen, zoals ziekenhuizen, scholen en verzorgingstehuizen. Het leveringsprogramma bestaat uit automaten voor zeep en papieren handdoeken, poetsrollen en alle overige artikelen vooreen klantspecifiek systeem van hygiëne. Apura is onderdeel van een groot internationaal concern. In opdracht van de direktie zoeken wij voor het rayon Noord-Holland en noordelijk Zuid- Holland een VERTEGENWOORDIGER/ADVISEUR m/v met een sterke affiniteit tot bedrijfshygiëne U rapporteert aan de regio-verkoopleider. Naast het bezoeken en adviseren van de bestaan de relaties houdt u zich aktief bezig met de verdere uitbouw van afzetmogelijkheden. Om voor deze zelfstandige funktie in aanmerking te komen verwachten wij dat u aan de vol gende eisen voldoet: ruime verkoopervaring, ondersteund door trainingen en cursussen, slagvaardig en representatief optreden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; opleiding minimaal op mavo/mbo-niveau; leeftijd vanaf 25 jaar; woonachtig in het rayon. Geboden worden een goede salariëring met aansluitende secundaire arbeidsvoorwaarden en provisieregeling, alsmede een auto van de zaak. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief met recente pasfoto en volledige vermelding van oplei ding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan de heer drs. F.E. Nelwan op onderstaand adres. psychologisch instituut hof b.v. frankenslag 158,2582 HX 's-gravenhage Gevraagd: CHAUFFEUR/ INPAKKER voor bloemenlijn naar Duitsland In bezit van groot rijbewijs en chauffeursdiploma Leeftijd: 20 jaar Voor informatie: T.P. Nijenhuis en Zn. 071-175408 GEM EEN T E De gemeentelijke organisatie telt ca. 450 medewerk(st)ers en is per 1 januari 1989georganiseerd tot een geïntegreerde bestuursdienst die bestaat uit vier directoraten en twee stafafdelingen. Het directoraat Welzijn van de gemeente Katwijk wordt gevormd door drie afdelingen, t.w. Sociale Zaken en Volksgezondheid, Onderwijs en Specifiek Welzijn. Daarnaast kent het directoraat een bedrijfsbureau. I. administratief medewerk(st)er (16 uur per week) De te benoemen medewerk(st)er zal worden belast met type- en archiefwerkzaamheden en overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden van administratief ondersteunende aard. Functie-eisen: - een diploma op minimaal LBO-C niveau; - een goede typevaardigheid; - ervaring met tekstverwerking (bij voorkeur DW4) strekt tot aanbeveling. Salaris: Minimaal 897,68 en maximaal 1.156,63 bruto per maand bij een 16-urige werkweek (functioneel schaal 3). Onder de 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt door de heer R J. W. Paas, chef van het bureau buitendienst, telefoon 01718-50583. II. administratief medewerk(st)er (34 uur per week) De te benoemen functionaris zal worden belast met: - het met behulp van een computer verwerken en betaalbaar stellen van uitkeringen; - het verrichten van baliewerkzaamheden (w.o. het uitgeven van formulieren en eventueel assisteren bij het invullen daarvan); - het inneTnen en controleren van inkomstenbriefjes; - het verrichten van diverse op de afdeling voorkomende werkzaamheden w.o. typewerkzaamheden. Functie-eisen: - een HAVO-diploma (met handelswetenschappen) of MEAO-diploma; - een goede typevaardigheid; - goede contactuele vaardigheden. Salaris: Minimaal 1 993.47 en maximaal 2 840,79 bruto per maand bij een 34-urige werkweek (functioneel schaal 5). Onder de 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt door de heer W. A. van Leeuwen, chef van het bureau administratie, telefoon 01718-50596 Het gemeentelijk beleid is erop gericht uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet en die voldoen aan de gestelde eisen, wordt nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 7 dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk. Postbus 589. 2220 AN Katwijk Graag duidelijk vermelden naar welke functie u solliciteert (I of II). KASS1ERE of VERKOOPSTER Wjj bieden u een prettige werkkring en een goed salaris. B.v. als je 1 7 jaar bent krijg je 265,- boven minkjmumloon. 17 jaar 1130,- bruto p. maand 18 jaar 1200,- bruto p. maand 19 jaar 1300,- bruto p, maand 20 jaar 1400,- bruto p. maand Dus als je in een gezellige dorpssupermarkt wilt werken, slechts 2 km vanaf Leiden en 1 km vanaf Katwijk, maak dan een afspraak voor een informatief gesprek met B. Vanenman, 01718-12671privé 02521 -10403 of F. v.d. Krogt. 01718-73755. Elke dag vers en voordelig Casteliumplein 4, Valkenburg ZH Wie wil ons team van medewerk(st)ers komen versterken? erkende gewetensbezwaarde voor 38 uren per week De gemeente Alkemade. gelegen tussen Kagerplassen en Braassemermeer, bestaat uit een zestal kerkdorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 14.000. Mede door het goede voorzieningenniveau is het er prettig wonen en werken. Er zijn goede verbindingen naar de nabij gelegen (grote) steden. Functie-informatie Van betrokkene wordt verwacht dat hij een actieve bijdrage in teamverband wil leveren bij de (technische) uitvoering van het milieubeleid. Daarbij wordt gedacht aan: - het doen van controles in het kader van de milieuwetgeving; - het afhandelen van milieuklachten; - het schrijven van (technische) adviezen en rapporten over uiteenlopende milieuzaken; -'het geven van administratieve en/of milieutechnische ondersteuning; - het verrichten van overige op de afdeling openbare werken voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - afgeronde technische-milieukundige H.B.O. of M.B.O.-opleiding; - aanvullende opleiding op milieugebied en enige ervaring strekt tot aanbe veling. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de chef van de sectie bouw- en woning toezicht en milieu, afdeling openbare werken van de gemeente Alkemade de heer H. Smit (tel. 01713-27240). Heeft u belangstelling voor deze functie, schrijft u dan uw sollicitatiebrief (binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad) aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen. PART-TIMERS OPGELET Wim, Miralda, Gert en Albertine zoeken een LEUKE COLLEGA, die ons KAPPERSTEAM kan komen versterken. Wil je meer weten? Bel: Wim Schroder Haarmode, Watermolen 2, Leiden. Tel. 071-210212. Na 18.00 uur tel. 01714-14004. Het dagcentrum Schoterburcht is een samenwerkingsprojekt van het verpleeghuis Janskliniek en het zorgcentrum Schoterburcht, beide in Haarlem-Centrum. Het biedt dagopvang aan ouderen met als doel hen te ondersteunen in het zelfstandig thuis blijven wonen. Het dagcentrum streeft dit na met o.a. een aktiviieitenaanbod gericht op de doelgroep thuiswonende ouderen met lichamelijke en/of geestelijke funktiestoornissen. Er bestaat een nauwe samenwerking met de zorgverleners in de thuiszorg, de dagbehandeling van de Janskliniek en andere hulpverleningsinstanties. Het dag centrum heeft een eigen budget en eigen ruimtes binnen het zorgcentrum Schoterburcht Enthousiaste aktiviteitenbegeleid(st)er voor 19,5 uur per week (51,10%) Uw taken U zorgt voor de voorbereiding en uitvoering van een gevarieerd pakket - groepsgerichte en individuele - aktiviteiten, aangepast aan behoeften en wensen van onze bezoekers. Hierin spelen aspekten als training, resociali satie en reaktivering een belangrijke rol. Verder biedt u individuele begeleiding aan bezoekers tijdens en buiten de aktiviteiten. onderhoudt u kontakten met de mantelzor- gers en draagt u bij aan huishoudelijke en zonodig verzorgende taken. Tenslotte levert u een bijdrage aan team- en kliëntbesprekingen en houdt u de dagelijkse aktiviteitenrappor- lage bij. Wij vragen U heeft een diploma MBO-AB/AT en liefst ervaring in het begeleiden van ouderen met beperkte mogelijkheden. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, een flexibele instelling en interesse in ontwikke lingen binnen de ouderenzorg zijn onmis baar. U werkt op dinsdag en donderdag van 9.30 tot 16.30 uur en op woensdag van 9.00 Indien nodig bent u bereid op andere dagen te werken dan wel bij ziekte van kollega's in te vallen. Uitbreiding van de werkti|d behoort tot de mogelijkheden. Oproepkrachten Voor de funktie aktivitcitenbcgelcidlsUer zoeken we tevens enkele oproepkrachten. Wij bieden Uw salaris cn de overige arbeidsvoorwaarden zijn Lonform de CAO voor het Zickenhuis- Uw reaktie Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw A.C.M. Looman. projekrkoördinator dagcentrum Schoter burcht. telefoon 023-226171- Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de dienst Personeelszaken van de Stichting Hervormde Diakonale Huizen, Ridderstraat 32. 2011 RS Haarlem. (mk) janskliniek Aandacht voor zorg La ngeveld ziekenverzorgende m/v belangrijke funktie in het dagelijks gebeuren. Salariëring wordt vastgesteld volgens de Funktiewaarderlng Gezond heidszorg (FWG) in funktiegroep 3S (maximaal f 3.462. bruto per n bij een full time dienstverband!. Laagcvcid, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt over 761 plaatsen in zes divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verblijfs psychiatrie. Beschot Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langevekl biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwfjk, Noordwijkcrhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. Moret Acma, accountants en belastingconsulenten zoekt Moret Acma, accountants en belas tingconsulenten, is gespecialiseerd in de dienstverlening aan het midden- en kleinbedrijf en de vrije beroepen. Wij adviseren op het tancy, fiscale zaken en financiële- en bedrijfs economische vraag stukken. Daarnaast brengen wij adviezen uit met betrekking tot investeringen, kredie ten en administratief organisatorische pro blemen. Moret Ernst Young telt ruim 4500 mede werkers en 45 vestigin gen in Nederland. Op ons kantoor in 's-Gravenhage worden ten behoeve van cliënten een groot aantal salarissen ver werkt en worden cliënten geadviseerd met betrekking tot fiscale en juridische aspecten. Door het zich steeds verder verbredende dienstenpakket zoeken wij per zo spoedig mogelijk een ervaren en een beginnend sala risadministrateur Ervaren salarisadministrateur Wij denken aan een kandidaat, leeftijd tot ca. 30 jaar, die ruime ervaring heeft in het voeren van salaris administraties. Hij of zij zal na een korte inwerktijd zelfstandig salarisadministraties verzorgen voor een zeer gevarieerde cliëntenportefeuille en leiding geven aan een aantal assistenten. Door het volgen van specia listische cursussen (zowel intern als extern) bieden wij u de mogelijkheid uw kennis verder te verbreden. Beginnend salarisadministrateur Wij denken hierbij aan een enthousiaste kandi daat, leeftijd tot ca. 22 jaar. Hij of zij zal in teamver band de salarisadministratie verzorgen voor kleine en middelgrote bedrijven. Voor de functie is een afge ronde MEAO-opleiding vereist. Het volgen van speci alistische cursussen wordt sterk aanbevolen en gesti muleerd. De werkzaamheden worden in een klein team uitgevoerd, goede contactuele eigenschappen zijn daarom noodzakelijk. Wij bieden een prettige werksfeer Voorts kennen wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaar den, waaronder een 13e maand, 8% vakantietoeslag en een studiekostenregeling. Voor nadere informatie en/of schriftelijke sollici tatie kunt u zich richten tot Moret Acma, accountants en belastingconsulenten, t a,v mevrouw N.J. Stout, Regionale Personeelsafdeling, Postbus 90636, 2509 LP 's-Gravenhage, telefoon 070-3286666 =U Moret Acma

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 33