Leiden Succesformule Uitdag voor '91 gehandhaafd Personeel van Nieuweroord ernstig verontrust over fusie Vier maanden tegen Bodegraver geëist Duidelijkheid over landbouw en recreatie rond Kagerplassen Verpleeghuis Overduin viert 25-jarige bestaan Veel schade na brand brievenbus dinsdag 27 augustus 1991 Redactie: 071-161418 KAREL BERKHOUT JANET VAN DUK EMIEL FANGMANN ROY KLOPPER LOMAN LEEFAAANS ERNA STRAATSMA GERT VISSER WIM WEGMAN Eindredactie: PAUL DE TOMBE Vormgeving: RUTGER J HOOGERDUK 13 NIEUWEROORD gaat fuseren maar de plannen zaaien onrust onder het personeel. LEIPEN KAREL BERKHOUT Het personeel van de verpleeg opleiding Nieuweroord bij het Academisch Ziekenhuis Leiden I (AZL) is 'ernstig verontrust' over de fusie met de Leidse Hoge school voor Beroepsonderwijs. In een brief aan de medezeg genschapsraad van het AZL schrijven de personeelsleden bang te zijn hun rechten als ambtenaar te verliezen in de nieuwe school. Dat meldt het AZL-blad Cicero in het laatste nummer. Nieuweroord is de opleiding van het AZL, die ook het onder wijs verzorgt voor andere zie kenhuizen in de regio. De be sturen van Nieuweroord en de Hogeschool hebben onlangs af gesproken te gaan fuseren, een afspraak die voor 1 oktober nog in een definitief besluit moet worden omgezet. De samen voeging moet de kwaliteit en het voortbestaan van het ver pleegkundig onderwijs garande- Het personeel is echter min der blij met de fusieplannen, die voor de medewerkers on gunstig kunnen uitpakken. De nieuw te vormen school wordt een zelfstandige stichting, die niet langer onder de overheid valt. De medewerkers die nu nog ambtenaar zijn, worden straks dus gewone werknemers en dat willen zij niet. Het be stuur krijgt het verwijt zich te weinig te hebben verdiept in de gevolgen voor de werknemers. Op 8 juli al hebben medewer kers een gesprek gehad met het bestuur over deze zaak. „Tij dens dat gesprek zijn de zorgen op geen enkele wijze weggeno men", zo staat in de brief. „Uit niets is gebleken dat er serieus onderzoek is verricht naar de nadelen en mogelijke ONGEVEER 20.000 be zoekers worden verwacht op de achtste Uitdag die volgende week zaterdag wordt gehouden in de Pieterskerk. Een overzicht van de Uitdag van vorig jaar. ALKEMADE/RUPWETERING Boeren in het gebied ten westen van Rijpwetering mogen hun graslanden toch gebruiken voor het verbouwen van veevoeder en andere gewassen. Zij moeten dan wel toestemming hebben van het provinciebestuur. Dat bepaalde de Kroon in het be roep, dat de boeren hadden aangespannen tegen een ver bod van de provincie Zuid-Hol land. Twee jaar geleden bepaalde de provincie dat natuur- en landschapswaarde van de pol ders bij Rijpwetering zo groot zijn, dat de grond alleen als grasland mag worden gebruikt. Het Landbouwschap en afdelin gen van de Land- en Tuinbouw- bond (LTB) voelden zich bena deeld en gingen in beroep bij de Kroon. Voor de boeren ging het om het principe. Zij willen zelf kun nen bepalen hoe ze hun bedrijf inrichten. Een eenmalige teelt van bij voorbeeld voedergewas sen zou de structuur van de grond ten goede komen. De Kroon is het, blijkens de uitspraak over het bestem mingsplan landelijk gebied- West van de gemeente Alkema de, met de agrariëers eens. Als Gedeputeerde Staten een ver klaring van geen bezwaar afge ven, mogen de boeren gewas sen verbouwen. Op een ander punt kregen de boeren geen gelijk. Land bouwschap en LTB vonden het niet terecht, dat zij voor het op richten van elk bouwwerk posi tief advies moeten vragen aan een deskundige. De organisaties achten dit alleen zinvol voor huizen, silo's en windturbines, maar niet voor schuren en stal len bij bestaande boerderijen. De Kroon heeft nu bepaald, dat ter bescherming van het land schap ,een dergelijk advies wél nodig is. Door de Kroonuitspraak is ook een einde gekomen aan de twijfel, of er op Kaageiland een tweede jachthaven met 75 lig plaatsen bij moet komen. De gemeente Alkemade wilde dit wel, de provincie niet. De Kroon heeft de zijde van de provincie gekozen en de aanvragers laten weten dat de recreatieve druk op het plassengebied al groot is. Een tweede jachthaven op Kaag zou een toename van het ver keer betekenen. De omvang en het karakter van het eiland laten meer autoverkeer niet toe. De eigenaar van een camping op Kaageiland kreeg van de Kroon toestemming meer dan vijftien caravans toe te laten. Hij mag zijn terrein echter niet uitbrei den. Met de Kroonuitspraak is voor alle partijen duidelijk wat wel en niet mag in het kwetsba re weidegebied. LEIDEN LOMAN LEEFAAANS Een kleine honderd culturele verenigingen, gezelschappen, instellingen en musea presente ren zich volgende week zater dag, 7 september, tijdens de achtste Uitdag, die weer in de Pieterskerk wordt gehouden. De organisatie hoopt, gezien de voorgaande jaargangen niet ge heel onterecht, op 20.000 be zoekers. De succesformule van de voorgaande jaren kent slechts enkele kleine wijzigin gen en aanvullingen. Zo wordt de opening verricht door het nieuw kunst- en cultuurgezicht van Leiden, wethouder Hennie Koek. Van 's ochtends elf uur tot middernacht staan optredens op drie verschillende podia ge pland. De deelnemers presente ren zich in tientallen kramen. Muziek, toneel, zang, dans, workshops en voordrachten ge ven op de Uitdag een levendige indruk van wat er op amateur- gebied aan kunst en cultuur in de Sleutelstad wordt gedaan. De Uitdag begon in 1984 als een kunstmarkt die de promotie van de Pieterskerk als lokatie voor evenementen als voornaamste uitgangspunt had. Na een 'strijd' met Amsterdam over de naam 'Uitmarkt' waardoor het in Leiden noodgedwongen 'Uitdag' werd en het binnen halen van de Marga Klompé- prijs, is de manifestatie uitge groeid tot de opening van het Leidse, vrije-tijds kunst- en cul tuurjaar. Goochelaar Nieuw dit jaar is de komst van een wereldvermaard gooche laar, Constant genaamd, die met behulp van tientallen ten nisballen, probeert de argeloze bezoeker de kunst van het jong leren bij te brengen. Ook zijn er Het Katwijkse verpleeghuis Overduin heeft september uit geroepen tot feestmaand. Het tehuis viert dit jaar het 25-jarig jubileum en zal op woensdag 4 september de festiviteiten inlui den met een groot zomerfeest voor de bewoners, het perso neel, familie en 's middags voor de rest van Katwijk. Op die dag wordt ook een tentoonstelling geopend met spullen uit het da gelijks leven uit het tijdvak 1900-1950. De personeelsleden, ongeveer 370 in totaal, worden op vrijdag 6 september onthaald op een besloten personeelsfeest en op woensdag 11 september staat een uitvoering van Circus Bon go gepland. Dit circus heeft een programma dat speciaal is afge stemd op dementerende oude ren. Voor de reünie die zaterdag 14 september wordt gehouden voor alle (oud-) medewerken den van Overduin, heeft de di recteur al 200 aanmeldingen binnen. De inmiddels ongeveer 100 vrijwilligers die werkzaam zijn in het verpleeghuis zijn op 25 september uitgenodigd voor een speciale activiteit. Het feest gaat, na de speciale kerkdienst op 29 september, in oktober door. Voor het eerst worden op woensdag 2 oktober jubilarissen gefêteerd. Ter afsluiting van de vieringen wordt een symposium gehouden over 'Onmacht rond sterven'. NAGERECHT door Emiel Fangmann en bromfietser uit I j Katwijk had het wel JLa*# heel bont had ge maakt op 6 januari van het vo rig jaar. Hij reed zonder helm over de Zonnebloemweg. Daar negeerde hij het stopverbod van een agent en trok gedeeltelijk een fietser voorwaarts, om ver volgens het trottoir op te rijden. Even later kwam zijn rit ten ein de toen hij bovenop een politie wagen knalde. De Katwijker gaf het allemaal toe of hij zich van geen kwaad bewust was. „Maar ik ben niet schuldig aan die aanrijding," wist de jongen. „Oh nee, u reed niet vooruit?, informeerde de rechter. „Ja, dat wel, maar die politiewagen reed achteruit, die is er ook schuldig Gezien de opsomming van zijn overtredingen vroeg de rechter of hij soms met opzet op die wagen was gereden. „Nee, want ik heb er schaafwonden bij op gelopen en mijn brommer is beschadigd. Wie denkt daar aan?" jammerde hij met een net niet echt lijkende snik in stem. „En wie heeft de schade aan de politie-auto krassen op de koplamp betaald?" wilde de rechter weten. „Mijn verzeke ring. Duizend gulden", ant woordde de jongeman. 'Van een helm wordt mijn haar zo plat' In ieder geval gaf de Katwijker toe af en toe een fietser voorge trokken te hebben. Dat hij geen helm droeg sprak voor zich. Van zo'n hoofddeksel werd zijn haar maar plat. „En hebt u nu een vervoermiddel, waarbij uw haar goed blijft zitten?", vroeg Mors huis nog eens quasi-gewichtig. Dat had-ie inderdaad. Een auto, de brommer had hij niet meer laten repareren. De officier wil de weten of de brommer was opgevoerd en daarover sprak verdachte in omfloerste termen. „Nee, geen andere cilinder. Hij kon wel harder dan normaal." De Moor wist genoeg en eiste voor de 'gedragsovertredingen' 150 gulden en voor het ontbre ken van de helm 60 gulden. Veel te duur, vond de Katwijker. Maar de rechter zei: „U bent toch rijk, u hebt een auto?", en oordeelde conform. De Katwij ker verliet met een vriendin half lachend de zaal. Zijn haar zat Zwarte Piet Een man uit De Zilk zal zich ee Sinterklaasoptocht nog lang kunnen heugen. Pas gisteren mocht hij zich voor de Leidse kantonrechter komen verant woorden voor zijn rijgedrag op die 25ste november van 1989. In zijn Toyota was hij te hard achteruitgereden en daarvoor was hij beboet. Hij wilde als lid van het organisatiecomité van de intocht, met die auto, Sint Nicolaas snel een nieuwe mi crofoon bezorgen, omdat de an dere het had begeven. Rijdend vanuit de Zilkerduinweg werd hij op de Regenvlietweg opge houden door een kraan, die daar op politieadvies beleefd stilstond omdat de stoet in aan tocht was. Die kraan kon hij niet passeren. „Ik had geen en kele andere mogelijkheid, keren kon ik ook niet," zo hield de au tomobilist gisteren de rechter voor. Rechter H. Morshuis i gisteren een passage uit het proces-verbaal bij. „Met gieren de remmen reed hij achteruit, daarbij slippend over een hoek van 90 tot 100 graden. De be stuurder had een hoogrode kleur gekregen en hij wees met zijn vinger naar zijn voor hoofd," las Morshuis voor. Maar de verdachte had zijn ant woord klaar: „Ik vroeg of de kraan naar achteren wilde rij den, maar dat deed hij niet. En een agent had die kraan naar achteren moeten sturen. Bo vendien wordt er in het proces verbaal gesproken van twee agenten. Ik heb er echter maar een gezien." Morshuis vroeg of er bij de ma noeuvre geen gevaar ontstond omdat in het dorp immers veel volk op de been was om de Goedheiligman in te halen. Vol gens verdachte was het op dat punt echter rustig. Officier van justitie J. de Moor was benieuwd naar het gebaar met de vinger dat de Zilker rich ting agenten had gemaakt. „Dat gebaar heb ik niet gemaakt, ik gebaarde juist dat die kraan achteruit moest." De officier eiste vervolgens 155 gulden boete, waarop verdachte teleur gesteld reageerde. Morshuis hield het er op dat bij agenten en verdachte irritatie was ontstaan en las nog eens een stukje verklaring voor, waaruit bleek dat de laatste had toegegeven dat hij veel te snel gas gaf. „Dat zijn mijn woorden helemaal niet. Ik heb het pro- ces-verbaal, tegen mijn wens in, niet kunnen zien, alles is telefo nisch afgehandeld." Het enige dat de Toyota-rijder wilde toe geven was dat hij 'harder dan stapvoets' achteruit reed. Omdat de rechter het aanneme lijk achtte dat de man niemand in gevaar had gebracht, wilde hij de boete verzachten tot hon derd gulden. naast de verschillende amat europtredens 'professionele' groepen ingehuurd. Zo zal de winnaar van het Leids Cabaret festival '91, Marc van de Veer donk, 's middags proberen het publiek aan het lachen te ma ken of aan het denken te zetten, 's Avonds, als de kerk is omge toverd van markthal tot feest zaal, treden achtereenvolgens op 'de Nieuwe Dansgroep', een Amsterdams balletgroep, 'Con el Bandeneon' met Argentijnse muziek en 'Rakadiou' met mu ziek uit Senegal. Het laatste nieuwtje van de Uitdag van dit jaar is een kraampjeswedstrijd. De organi satie was voorgaande jaren dus danig gecharmeerd van enkele stands dat ze een wedstrijd voor de origineelste heeft uitgeschre ven. Ben driekoppige jury be slist over het leukste ontwerp. Voor de kinderen is er net als voorgaande jaren een legohoek. BODENGRAVEN DEN HAAG Omdat hij door te hard en on der invloed te rijden, mede schuldig was aan een ernstig verkeersongeval in zijn woon plaats, is gisteren een 35-jarige Bodegraver veroordeeld tot vier weken voorwaardelijkie gevan genisstraf en negen maanden voorwaardelijke rijontzegging. Het ongeval gebeurde op 27 mei 1989. De Bodegraver reed volgens de politie veel te hard en met drank op over de Goud se weg toen hij een auto schep te die vanaf de Broekveldseweg kwam. De bestuurder van die auto liep diverse botbreuken en rugletsel op. Aanvankelijk leek het er op dat alleen de laatste schuldig was aan het ongeval. Want hij had voorrang moeten verlenen. Maar een technisch rapport wees uit dat de Bode graver zelf minstens honderd moet hebben gereden over de voorrangsweg. Bovendien werd een promillage van 0,87 in zijn Van Duijn weg als voorzitter CDA-fractie A. van Duijn heeft gisteren zijn voorzitterschap van de CDA- fractie in de Leidse gemeente raad neergelegd. Van Duijn heeft dit gedaan omdat deze functie een te groot beslag legde op zijn werk. Hij werd een jaar geleden, min of meer tegen wil en dank, gekozen tot voorzitter. De nieuwe fractieleider is P. Kluck. Hij is gisteren unaniem door zijn fractie naar voren ge schoven. Kluck, die inmiddels drie jaar in de gemeenteraad zit, werkt als informatiseringsdes- kundige bij het bedrijf Cap Ge- mini in Utrecht. bloed aangetroffen. Voor de of ficier van justitie vormden die twee feiten het bewijs voor het door hem ten laste gelegde 'schuld aan zwaar lichamelik letsel'. „Ook op een voorrangs weg dient men een kruising voorzichtig te benaderen", meende de aanklager. Hij eiste vijfig uur dienstverlening naast een voorwaardelijke rijontzeg ging van negen maanden. De officier wilde de rijontzegging voorwaardelijk opgelegd zien omdat de Bodegraver van dat document afhankelijk is met het oog op zijn werk. Ook hield hij er rekening mee dat de ver dachte een blanco strafblad had. Politierechter mr. J. van der Windt wilde naast de voorwaar delijke rijontzegging alleen een 'waarschuwende' straf opleg gen. Hij vond dat het Openbaar Ministerie er erg lang over had gedaan de zaak aan te brengen. Die lange duur moest meewe gen in de strafmaat, zo bepaal de de magistraat. Info-avond Ketelmeerlaan week verzet De informatieavond over het ontwerpplan voor winkels en woningen aan de Ketelmeerlaan gaat morgen niet door. De architecten van het bu reau Verheijen zijn dan verhin derd. De bijeenkomst is ver plaatst naar woensdag 4 sep tember. Dan zijn bewoners en winke liers van de Slaaghwijk en win kelcentrum De Kopermolen om 20.00 uur welkom in buurthuis 'Op Eigen Wieken' aan het Val kenpad. BURGERLUKE STAND LEIDEN GEBOREN Hanane dr.v. B. Kahattala en E.B. Chabab Tom z.v. M.J. Flik- weert en A.M. Zwetsloot Max z.v. M.J. Flikweert en A.M. Zwetsloot Jelle z.v. P.A.Q.C. Verwer en M. van Dooren Wassima d.v. M. Taïb en H. Asfouri Marianella d.v. J.R.C. Nouws en A. Vegt Corstiaan z.v. W.J. Paap en J. van Duijn Chantal d.v. J. Siera en N. van Hove Anmgje Sanne d.v. A. Vlieland en E. Feenstra Cynthia d.v. J. Mounts en A.R. Gordan Hanwillem z.v. CJ. van der Gugten en J.W. Anholts Kevin Christiaan z.v. K. Messemaker en H J. Koolhaas Christopher z.v. C.P. Eland Saskia d.v. G.W. Knipscheer en S. van der Gugten Julia Alida Cornelia d.v. A.P. vam Wijk en A.C. van Ruiten Fati- mad.v. M. Moumen en F.E. Sassen Maarten Kevin z.v. P.R. van Velzen en CJ. van der Zwan Chyenna d.v. S. Bal en M. Varkevisser Nick z.v. C.H.L Paassens en E. van der Jagt Victoria Valerie d.v. M.B.W.M. Warmerdam en M.E.A. Boerland David Thomas z.v. M.B.W.M. Warmerdam en M.E.A. Boer land Oscar Walter z.v. A.A. Dijksman en L. van Walsum Josette Elvira d.v. A.A. Dijksman en L. van Walsum Derya d.v. G. Dengizer en T. Dengizer Naomi d.v. M.M.A. Oz en J.C. van de Wetering Lucas z.v. H. van der Veen en L. Let- tinga Erwin Ronald z.v. R. Neuteboom en C.G.A. van Leeuwen Avila Henriëtte d.v. B. Lindgren en L.C.Q.M. Smits van Yen Sebastiaan Jacobus Lucas z.v. J.N.M. Heijeren H.C.E. Joshua Linda d.v. P.W. van der Eijk en Y. Diejen Hendrika Maart ie d.v. H.A. Roerade en E. Ouwehand Mitchell z.v. R. Jongen I.H.W.M. Bergman MarijanneCornelia Trijna Paulina d.v. P.M. van den Bosch en P.M. Haverhoek Timon Matthijs z.v. M.A.W. Fabius en H.J. Mülder Jur z.v. G.H.F.J. Hoogervorst en W. Kattenberg Arjan Jonathan z.v. W.P. Hoogenboom en P.J. van Spengen David Herman Gi deon z.v. M.C.G. van Praag en I.A. Schipper Michelle Maria Catharina d.v. W.B. Ravensbergen en A. Duijndam Birthe Emma Marrij d.v. P.H.M. Bergs en G.M. van de Kamp Thomas Johan nes z.v. P.H.J. Dickhoff en M.C.T. van der Wiel Claire Henriétte Christine d.v. A.C.Trompen H.W. Baud Kimberley d.v. R.T.M. van Schie en J.J. van der Bent Jorian Pjotr z.v. P.A.J.M. Ange- vaare en M.C. Gruter Jeroen z.v. A.B. Ouwerkerk en Y. de Vogel Christina Pe- tronella d.v. J. Zuijderduijn en A.J. Piket Imel d.v. M. Boky en Y. Amghar Ro- wena d.v. J. Blokker en M.J. Tiemmers Rachida d.v. S. Jali en CAC. la Lau Krisha d.v. M.K. van Egmond en C. de Raad Tommy z.v. J.A. Akse E. Hulst Lotte d.v. E.J.L. van Doeselaar en K.P.G. van Wanrooij Tim Douwe z.v. R. van Akker en E.W.M. Persoon Eric z.v. H. Hoviusen A.C.J. Keijzers Gauillau- me Norman z.v. R J J. Zeeman en H.L Brunings Raoul Maurice z.v. R.J J. Zeeman en H.L. Brunings. Overleden A.J. Dekker geb. 26 okt. 1909 man J. Faas geb. 2 okt. 1919 man A.F. Timmerman geb. 21 feb 1908 echtgenote van: R.J.A. van der Capellen J. van Meijgaarden geb. 22 april 1911 man F. Kok geb. 16 okt. 1915 man •G.F. Abbmkgeb. 20 1912 gehuwd geweest met: J.M. Hilkhuijs T. van Baarle geb. 20 mei 1991 dochter Chr. Groenendijk geb. 6 juli 1926 man AGENDA DINSDAG 27 AUGUSTUS Noordwijk Oranjefeesten Noordwijk-Bin- nen, aanvang 16.00 uur op het parkeerterrein tussen de Kerk straat en de R.K. Kerk. Prestatieloop over plm. 2,5 km voor jongens en meisjes (ook voor niet Noordwijkers), start om 19.30 uur bij Dorpshuis "De Kuip". Prestatieloop over plm. 8 km voor dames en heren (ook niet Noordwijkers), inschrijven van af 19.30 uur in "De Kuip". Opnamen van het tv-program- ma G'OUD EN NIEUW in Hotel Oranje, aanvang 19.00 uur. Historische rondwandeling, start vanaf het Raadhuis in de Voorstraat om 19.30 uur. WOENSDAG 28 AUGUSTUS Leiden Curiosamarkt op het Stadhuis plein van 9.00 tot 16.30 uur. Molenwandeltocht over 10 of 15 km, start vanaf VW, Sta tionsplein 210, tussen 9.00 en 17.00 uur. Spreekuur Verkeersveilgheid in het Stadsbouwhuis, Lange- gracht 72, van 10.30 tot 12.00 uur. Informatiepunt Gemeenschap pelijk Wonen, Gerestraat 20, van 20.00 tot 21.00 uur. Oegstgeest Briden voor met-rokers in 'Ho tel het Witte Huis', aanvang 19.45 uur. J.P. Gerritsen geb. 15 feb 1907 man J.W. Jonkmans geb. 20 juni 1920 ge huwd geweest met: M. Nauta G.J. Schrijer geb. 2 mei 1903 man R.A. Lau geb. 2 mei 1940 echtgenote van J. van der Schee J.W. van Dijk geb. 18 juli 1916 gehuwd geweest met J.B. van Deurse M.EJ. Schoenmaker geb. 6 mei 1929 echtgenote van G. Gijsman C.P.L. Compier geb. 29 dec. 1915 man J. Swetsgeb. 27 dec. 1903 man G.E. Eswildergeb. 11 juli 1916 gehuwd geweest met: A. Wassenaar S.J. Beu- kema geb. 1 april 1901 echtgenote van: T.D. Schaper V. Truder geb. 9 mei 1905 gehuwd geweest met; J. Overste. A.C. Tetteroogeb. 27 juli 1916 gehuwd geweest met: A.J. van Berge Henegou wen R.D. Premchand geb. 18 juli 1962 man Ph. J. van den Bos geb. 16 sept 1903 gehuwd geweest met: R. van der Vegt C.M. Riethoven geb. 21 okt. 1948 echtgenote van: A.J. van Bakkum DJ. Bavelaar geb. 29 feb 1916 man R.J. Krombeen geb. 21 okt 1966 man H.M. de Munnik geb. 17 aug. 1899 ge huwd geweest met: J.F. Hamann G. Westerbeek geb. 16 aug 1911 man D. de Jong geb. 26 juli 1991 zoon L. Las- ander geb. 24 okt. 1923 man A. Ra- mak geb. 28 juli 1917 man W.F. van der Blom geb. 1 okt 1915 man* MD. van der Ploeg geb 6 okt. 1945 man*D. Ei Iers geb. 3 juli 1917 gehuwd geweest met: W. Huijsman MJ. Juffermans geb. 20 okt 1906 gehuwd geweest met C. Waasdorp H.J. Versteegen geb 7 jan 1927 man H. van Wijk geb. 19 nov 1909 gehuwd geweest met. A. Verrif» W.F. Derogee geb. 15 jan 1931 man M. Heel geb. 1 feb 1896 gehuwd ge weest met: J.L. Walch De gang en de voordeur van een woning aan het Maartje Of ferspad zijn in de nacht van zondag op maandae volledig uitgebrand. De brand is waar schijnlijk ontstaan doordat de post en de kranten in de brie venbus zijn aangestoken. Daar door vloog de stapel post die was ontstaan tijdens de vakan tie van de 63-jarige bewoonster in de brand. De rook- en water schade bedraagt enkele tiendui zenden guldens. Het verpleeghuis Overduin bestaat 25 jaar en viert daarom feest „We proberen onze bewoners een ver trouwde omgeving te bieden." fotodickhogewoning

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 13