ZEEMAN rüAMi telefoniste/receptioniste 1 Offsetdrukker/medewerker Post-en Archiefzaken WONINGSTOFFEERDER GEVRAAGD II interesse? GEMEENTEPOLITIE LEIDEN Rijnland Analist m/v P i^erKena (Siivas) vesiigmgsdipioma eigen zaak mogelijk, volgend 3^ 2 SPOEDCURSUS slechts 9 maanden' Ook opleiding PE°DICUHE/CHIROPODIE Telefonische inlormaite en aanmelding bij 1^ W. J. ZIRKZEE B.V. t.b.v. onze woninginrichting afdeling zoe ken wij een jonge enthousiaste mede werker van ca. 20 jaar. Onze gedachte gaat uit naar een jongeman in het bezit van rijbewijs BE en liefst enige ervaring. Woninginrichting en Projectstoffering W. J. ZIRKZEE B.V., Zeemanlaan 22,2313 SZ Leiden, tel. 071-142627 energy systems Frames Energy Systems B.V. is een jong dynamisch bedrijf, actief in de internationale petrochemische en olie-gas industrie. Wij ontwerpen en leveren gespecialiseerde meet-, regel- en pijpleiding systemen. Op korte termijn zoeken wij een representatieve die op een correcte wijze onze relaties telefonisch te woord kan staan. Naast het beantwoorden van de telefoon en het ontvangen van onze relaties, zullen haar taken o.a. bestaan uit het verzenden en ontvangen van telefaxen, diverse kopieerwerkzaamheden, verzorging van de uitgaande post en het verrichten van tekstverwerkings-werkzaamheden (WordPerfect). Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is het noodzakelijk dat de kandidate over een goede kennis van zowel de Engelse als de Duitse taal beschikt. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan: Frames Energy Systems B.V., Postbus 21, 2380 AA Zoeterwoude. T.a.v. mevrouw M. Houwer (tel. 071-411744). A van mensen die een leuke baan zoeken! Wij zoeken voor spoedige indiensttreding gemotiveerde a ERVAREN KAMERMEISJES voor zowel full-time als part-time AVOND KAMERMEISJES Wij garanderen een leuke werksfeer en een goede beloning Bel dan naar: Schomper's Horeca Service BASTION ^H^TELS Zowel Bastion Hotel Leiden als Oegstgeest is op zoek naar nieuwe medewerkers. Wij hebben op dit moment vakatures voor: restaurant/barhulpen leeftijd: 18-19 jaar nachtmedewerkers leeftijd: 18-19 jaar kamermeisjes leeftijd: 16-19 jaar. Voor de gehele week. Bastion Hotel Leiden 2324 NE LEIDEN Telefoon 071-768800 Fax 071-318003 Rijksuniversiteit Leiden Het Faculteitsbureau van de Faculteit der Letteren MEDEWERKER EERSTELIJNS ONDERSTEUNING (VIM) p/w, evt. in deeltijd te vervullen, vaca turenummer: I-197/1158) De sectie Automatisering en Gebruikersonder steuning (A&G) ondersteunt het gebruik van computerapparatuur binnen de Faculteit der Let teren. Binnen de faculteit is een breed scala aan toepassingen, waaronder tekstverwerking, DTP, OCR, statistiek, beeldverwerking, signaalanalyse, taalkundige analyse en verschillende database toepassingen. Er wordt gebruik gemaakt van MS- DOS, Apple Macintosh en VAX-apparatuur. Taak: - assistentie verlenen aan medewerkers en stu denten door het oplossen van software- problemen en het geven van adviezen bij het gebruik van met name systeemsoftware, tekstverwerkingsprogramma's en database toepassingen; - ondersteuning bieden bij DTP en OCR; - installeren van software en hardware; preventief onderhoud; an korte handleidingen en infor- Bij gelijke geschiktheid wordt aan de vrouwelijke kandidaat de voorkeur gegeven. Vrouwelijke sollicitanten die aan de functie-eisen voldoen, worden in principe voor een gesprek uitge- Vakgroep Orthopaedie van de Faculteit der Geneeskunde VAKGROEPSECRETARESSE (VIM) Academisch Ziekenhuis, divisie I, gebouw 38, Rijnsburgerweg 10, Postbus 9600,2300 RC Leiden. Vakgroep Hematologie v Geneeskunde ANALIST (V/M) i de Faculteit der (38 uur p/w 1-257/1158) bijvoorbeeld door middel - verrichten va - samenstellen matiesheets; - geven van workshops. Vereist: - HAVO of gelijkwaardige opleiding, aangevuld met voor de functie benodigde informatica- kennis; - redactionele vaardigheid; - goede contactuele eigenschappen en een dienstverlenende instelling. Ervaring met betrekking tot advisering van pe gebruikers strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.863,bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: dr. W. van der Meer, hoofd A&G, tel. 071 -272308 of 023-275712. Taak: - verrichten van alle voorkomende secreta riaatswerkzaamheden, voortvloeiend uit het onderzoek en onderwijs van de vakgroep; - bijhouden van de agenda van de hoogleraar en de stafleden; - voorbereiden en afhandelen van het patiën tenspreekuur van de hoogleraar; - postbehandeling; - assisteren van de stafleden bij het voor bereiden en organiseren van congressen; - typen van wetenschappelijke rapporten en verslagen, ook in het Engels; - vervangen van de andere secretaresse bij af wezigheid. Vereist: - HAVO-opleiding; - diploma NAMS dan wel andere - kennis van de medische terminologie; - uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - ervaring met tekstverwerking; - organisatievermogen; - grote mate van zelfstandigheid; - liefst enige jaren werkervaring. Salaris maximaal 3.175,bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. drs. M.M.P. van der Plas, tel. 071-263799. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden 1-258/1158) De academische patiëntenzorg en het weten schappelijk onderzoek op het gebied van de Hematologie zijn zwaartepunten binnen het Aca demisch Ziekenhuis Leiden en de Rijksuni versiteit Leiden. Ter ondersteuning van ver scheidene onderzoeksprojecten betreffende hematopoïetische groeifactoren vraagt de vak groep Hematologie derhalve een analist Taak: Het kweken van hematopoïetische voorlopercel en verrichten van immunologische monitoring ten behoeve van patiënten die beenmergtrans plantatie ondergaan. Vereist - voltooide opleiding HLO; - ervaring met verschillende celbiologisChe technieken. Salaris maximaal 3.509,bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, voor alsnog voor een periode van een jaar. Bij goed verloop van het onderzoek bestaat de moge lijkheid tot verlenging. Inlichtingen bij: dr. J.H.F. Falkenburg, tel. 071-262271 en mw. H.M. Goselink, tel. 071-262274. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan: plv. Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, AZL, gebouw Ik5, kamer 32, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. drs. M.M.P. van der Plas, Bij gelijke geschiktheid hebben v voorrang. Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijdaanstelling tot de mogelijkheden. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. Sollicitaties, onder vermelding van het nummer op brief en envelop, binnen twee we ken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Letteren, afdeling Personeelszaken, Cleveringaplaats I, Postbus 9515,2300 RA Leiden. I Rijksuniversiteit Leider^ De Zeeman textielSupers zijn 'n begrip in Nederland en worden in Duitsland, België en Frankrijk steeds bekender. Onze ruim 400 winkels bieden 'n geweldige keuze in uiterst voordelige textiel, zoals een prima kollektie huishoudtextiel en onderkleding. Daarnaast heeft Zeeman ook aantrekkelijke en betaalbare kleding voor jong en oud. Voor onze textielSuper in Leiderdorp. Eigenschappen. Het kader bij Zeeman textielSupers wordt gevormd door een groep dames die in de eerste ploots actief en zelfstandig zijn. Zij leiden hun eigen filiaal somen met een enthousiast teom medewerksters. Zij zorgen dat de presentatie in de winkels elke week weer actueel is Zij motiveren en begeleiden de verkoopsters/kassieres. Zij lossen problemen op en zijn gastvrouw voor de klant. Indien deze eigenschoppen u aanspreken en u bent 23 jaar of ouder dan bent u mogelijk geschikt om één van onze textielSupers te leiden. Zeeman biedt. Naast een goed salaris prima secundaire voorzieningen, c In een sollicitatiegesprek gaan wij hier dieper op in, ook of 20% personeelskorting en 38-urige werkweek in 4]/2 dag. Je meer dan aantrekkelijke tantièmeregeling. Hoe te reageren. Indien u wilt solliciteren schrijf dan een brief naar onderstaand adres, waarin u naast uw personalia iets vertelt over uw opleiding en ervaring. Zeeman textielSupers B.V., Postbus 301,2400 AH Alphen a/d Rijn, t.a.v. mevrouw E.C. Buskens. Ruim 400 textielSupers Bij de directie Politie ontstaat m.i.v. 1 augustus 1991 een vacature voor 36 uur per week Functie-inhoud: vervaardigen en afwerken van druk- en kopieerwerk; beheren en ontwerpen van formulieren; beheren van de voorraad kantoorbehoeften; behandelen van de uitgaande post; eenvoudige dossiervorming. Functie-eisen: diploma MAVO. e. Bij de sollicitatie-procedure De functie brengt fysieke arbeid met zich r wordt hiermede rekening gehouden. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen 2.180,bruto per maand (schaal 3) en 2.923 bruto per maand (schaal 4) bij een 38-urige werkweek. Per Tapril 1993 zal de gemeentepolitie Leiden samen meteen aantal andere politiekorpsen worden samengevoegd tot het "Korps Hollands Midden". In verband hiermee zal de aanstelling in tijdelijke dienst geschieden. De gemeente Leiden wil meervrouwen en leden van etnische minderheids groepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzochtte solliciteren. Bij voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voprkeur. Belangstellenden voor deze functie dienen hun sollicitatie te richten aan het bureau P.&O. van de gemeentepolitie Leiden, postbus9101,2300 PC Leidén. Sluitingsdatum: 10 augustus 1991. Hoogheemraadschap van Bij het analytisch/chemisch laboratorium van de hoofdafdeling Waterbeheer is een vacature ontstaan voor een: binnen een gebied Noord- en woordelijk voor wa terkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeelsbe stand van het hoog heemraadschap be staat uit 450 me dewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele gebied. Taken: - het verrichten van chemisch/ fysische analyses ten behoeve van o.a. de vaststelling van de vervuilingsgraad van industrieel afvalwater en de kwaliteit van het oppervlaktewater. Vereisten: - het diploma Middelbare Laboratorium Opleiding. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3.509,- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede ziektekos tenverzekering, zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 91-LAB-1/LD.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 28