bv 53ïffii23 HOOFD ADMINISTRATIE M/V ONDERHOUDSMONTEUR E Het drinkwaterlaboratorium zoekt een viertal enthousiaste medewerk(st)ers ter versterking van het team! eignette ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN •-,&;$ vi\j\mnrv.i\L\uimm\m DE BETERE BOUWMARKT. I.v.m. de steeds grotere groei van de For- mido Leiden, zijn wij op zoek naar uitbrei ding van ons team. Wij zoeken op korte termijn VERKOPERS m/v - Leeftijdsindicatie 17-23 jaar - Opleidingsnivo: Mavo, LDS of gelijk waardig - Goede motivatie voor een plezierige omgang met klanten. Gaarne uw sollicitatie aan onderstaand adres: Formido Bouwmarkt Hoge Morsweg 154, 2332 HN Leiden Tel. 071-767717 dhr. Linschoten Voor een van onze relaties, een detailhandels onderneming in tuin- en recreatie-artikelen met een snel groeiend aantal filialen zoeken we een We denken aan iemand op MBA/SPD-niveau met minimaal een aantal |aren ervaring in een vergeli|kbare functie in het bedrijfsleven Onze relatie biedt de juiste kandidaat een zelf standige en verantwoordelijke baan met prima toekomstperspectieven Uiteraard zijn de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met het niveau van de functie Uw sollicitatie, t a v de heer J. de Weerd. kunt u richten aan: .1 nvivt Uadministratie - servicekantoor Zijlweg 314. 2015 CP Haarlem, tel. 023 - 277283. P K F STEIJN-g r o e p De PKF/STEUN-groep is een onderneming ektief op het gebied van de emballage, pallets en zagerijen, waar in totaal 650 mensen werkzaam zijn, verspreid over 6 pro- duktielokaties. De PKF/STEIJN-groep is een onderdeel van Koninklijke Nederlandse Papier (KNP). r pallet- en emballage Vereisten: - MTS-opleiding met energietechniek, of de opleiding V.E.V. projecttechnicu9. - Ruime ervaring met het onderhoud van electro-technische installaties. - In staat zijn om verbeteringen in de besturingen te bedenken en deze te realise- Wij bieden een aantrekkelijke en zelfstandige baan Een salaris en andere arbeidsvoorwaarden die in overeenstemming zijn r a de functie. Schriftelijke sollicitaties met uitgebreide persoonsbeschrijving kunt u richten t PKF/STEIJN QROEP Personeelszaken t a v. dhr. T. J. Manhave Postbus 2. z2250 AA Voorschoten, tel.: 071-613766 RIJNLAND N. V. Energie- en Watervoorziening Rijnland (EWR) levert vanuit vier districten in het noordelijk deel van Zuid-Holland elektriciteit, gas en water en plaatselijk ook warmte, stoom en CAI. Het verzorgingsgebied omvat 25 gemeenten, met njim 200.000 gecombineerde aansluitingen. EWR stimuleert doelmatig energie- en water verbruik, het gebruik van alternatieve energiebronnen en geeft bijzondere aandacht aan de milieu-effecten van zijn activiteiten. EWR telt een kleine 1.000 personeelsleden. Postbus 111. 2300 AC Leiden Telefoon (071) 24 02 40. Telefax (071) 22 63 64. Het Drinkwaterlaboratorium neemt binnen het EWR een centrale plaats in als het gaat om het bewaken van de waterkwaliteit bij het drinkwaterproduktieproces. Per jaar wordt er via een drietal produktiebedrijven ca. 25 miljoen m3 water geproduceerd. Ter ondersteuning hiervan verricht het Drinkwaterlaboratorium de volgende taken: controleren van de waterkwaliteit van bron tot tapkraan aan de hand van de geldende kwaliteitseisen: tijdig signaleren van kwaliteitsafwijkingen of veranderingen; geven van adviezen over o.a. kwaliteitsafwijkingen, procesontwerp en engineering; doen van onderzoek naar verdere optimalisatie van de procesvoering. Het Drinkwaterlaboratorium in Katwijk telt momenteel 13, en binnenkort 17 medewerkers. Wij zoeken thans een viertal actieve medewerkers die in staat zijn mee te bouwen aan de organisatie en zich willen inzetten d.m.v. voortdurende scholing en ontwikkeling. Kwaliteitsfunctionaris m/v die in staat is op dynamische wijze inhoud te geven aan deze nieuwe functie binnen het Drinkwaterlaboratorium. Vacaturenummer 91/104/0. Functie-inhoud: Als kwaliteitsfunctionaris adviseert u over de water kwaliteitszorg binnen het EWR en de verdere optima lisatie hiervan. Hiertoe beoordeelt u kwaliteitsgegevens en verzorgt hierover rapportages. Verder neemt u deel aan en begeleidt laboratoriumprojecten. Functie-el sen: HBO-opleiding chemische richting, bij voorkeur aangevuld met de opleiding Hogere Waterleiding- techniek; ervaring in een soortgelijke functie; kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken; goede contactuele en redactionele vaardigheden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Salaris is maximaal 5.829,- bruto per maand. Analist anorganische chemie m/v Vacaturenummer 91/105/0 Functie-inhoud: Uw hoofdtaak bestaat uit het uitvoeren van chemisch- fysisch wateronderzoek. U registreert de resultaten en geeft hierover een eerste beoordeling. Verder voert u bemonsteringen uit en zorgt voor onder houd en ijkmg van de meetinstrumenten. Ten behoeve van laboratonumprojecten neemt u deel aan werk groepen en aan activiteiten in het kader van de kwali teitsborging. Functie-eisen: MLO-opleiding Analytische Chemie. ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; Wij bieden: Naast goede arbeidsvoorwaarden zoals geregeld in de WNB-CAO. bieden wi| een boeiende en verantwoordelijke taak die afhankelijk van de meegenomen ervaring, overeenkomstig zal worden gehonoreerd. Sollicitatie: Sollicitaties kunt u. binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, nchten aan de N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland, t.a.v. de stafafdeling P&O, Postbus 111. 2300 AC Leiden, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Wilt u eerst meer informatie? Voor meer informatie over bovengenoemde functies en de procedure kunt u contact opnemen met de heer drs. A. de Ruyter. hoofd van het Drinkwaterlaboratorium, telefoon (01718) 6 06 42 ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en instrumentele meettechnieken; het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris is maximaal 4.205,- bruto per maand. Hoofdanalist organische chemie m/v In eerste instantie voor een periode van een half jaar. Vacaturenummer 91/106/0. Functie-inhoud: Uw hoofdtaak zal zijn het uitvoeren en begeleiden van de onderzoekswerkzaamheden op het gebied van organische chemie. U beoordeelt de analyseresultaten en maakt hiervan rapportages. Verder draagt u bij aan het ontwikkelen en introduceren van nieuwe meet methoden en neemt deel aan en begeleidt laboratorium- projecten. Functie-eisen: HBO-opleiding Analytische Chemie; ervaring met het analyseren van organische microverbindingen in watermonsters; leidinggevende capaciteiten en goede contactuele vaardigheden; vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Medewerkers van de afdeling zullen bij de selectie procedure betrokken worden. Salaris is maximaal 4.997,- bruto per maand. Medewerker interne zaken m/v Gelet op de continuïteit van het werk geven wij de voorkeur aan vervulling in deeltijd, bijvoorbeeld 2x20 uur per week. Vacaturenummer 91/103/0. Functie-inhoud: De functie bestaat nog niet zo lang binnen het Drink waterlaboratorium. Wij verwachten dan ook dat u de hieronder genoemde taken verder vorm geeft en de administratief-secretariéle ondersteuning voor het gehele team verder optimaliseert De taken liggen op het vlak van: verzorgen van de post; bijhouden van het archief en het documentatiesysteem: opnemen van de telefoon en verrichten van de daaruit voortvloeiende werkzaamheden; verrichten van administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: HAVO-opleiding en bij voorkeur enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; goede beheersing van de Nederlandse taal: goede typevaardigheid; kennis van en ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking. Salaris is maximaal 3.819.- bruto per maand. JBV. Aannemin&maatschappij J. Seignette is actief in de grond-, water en wegenbouw Het vele werk, vooral in de provincies Noord- en Zuid-Holland maakt dat we op korte termijn extra 'mankracht' kunnen gebruiken Wij zoeken dan ook BUIZENLEGGERS/ GRONDWERKERS (m/v) die van aanpakken weten, ervaring hebben in het letdingwerk en zich als goede collega's opstellen Belangstelling voor deze functie? Bel of schrijf met de heer P. de Smit Hij kan tevens meer vertellen over de baan en ons bedrijf. ingsmij Seignette Zaandam merweg 14,1566 PG Assendelft Tel 02987-1655 vraagt Bureau Opleidingen en Verpleegkundige Ontwikkelingen Bij het bureau Opleidingen en Verpleeg kundige Ontwikkelingen bestaat een vacature voor een secretaresse m/v (19 uur per week) vac.nr. 91.R18.16.LD Werktijden: 4 ochtenden en de dinsdag middag. of 3 ochtenden en dinsdag. De secretariële werkzaamheden binnen het bureau worden verricht door drie part time medewerkers. Deze medewerkers moeten alle werkzaamheden binnen het bureau kunnen verrichten, zodat zij onder ling voor elkaar kunnen inspringen. Elk van hen heeft binnen het totale takenpakket echter een primair aandachtsgebied. De taken zullen bestaan uit - afhandelen van de post; - verzorgen van het archief; - bijhouden van de agenda's - afhandelen van telefoongesprekken; - administratieve werkzaamheden t.b.v. de opleiding tot verpleegkundige; - afhandelen van de administratie tb.v. i gelijk- - notuleren van vergaderingen. Van u wordt verwacht: - diploma HAVO of opleiding waardig niveau; - ervaring met tekstverwerking; - ervaring in het notuleren van vergade ringen; - ervaring als secretaresse. Zelfstandig kunnen werken, goede communicatieve vaardigheden, colle gialiteit en flexibiliteit zijn onontbeerlijk voor de functie. De aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Salaris: het salaris bedraagt max. f 1535,50 per maand, afhankelijk van oplei ding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J.C. Collet, hoofd bureau Opleidingen en Verpleeg kundige Ontwikkelingen (071 - 26 31 46). Op het laboratorium van de Bloedbank Leiden bestaat een vacature voor een roulerend analist m/v (40 uur per week) vac.nr. 91.W.10.16.LD De kandidaat zal deel uitmaken van een ploeg van ±23 analisten die rouleren binnen de laboratoria van de sub afdeling Bloedbank en de afdeling Immunohaematologie en Bloedbank van hetAZL. Taken: - verrichten van bloedgroep feno- typeringen m.b.v. manuele en geauto matiseerde technieken; - zelfstandig verrichten van kruisproeven en andere immunohaematologlsche bepalingen tb.v. het Academisch Ziekenhuis Leiden en de Stichting Bloedbank; - verrichten .van serologische keuringen op donorbloed m.b.v. manuele en ge automatiseerde technieken; - aseptische voorbereiding van bloed- componenten uit bloeddonaties; - zelfstandig verrichten van avond-, nacht en weekenddiensten (na inwerkperiode). Verlangd: - MBO/MLO of ruime ervaring als bloed bankanalist; - ervaring met geautomatiseerde analyse technieken (o.a. Elisa) en bloedgroep- serologie strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3393 per maand (onder review). De aanstelling geschiedt op arbeids overeenkomst met het Academisch Ziekenhuis Leiden namens de Stichting Rode Kruis Bloedbanken. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H. Nelis, sectie Hoofdanalist of dr. M.S. Harvey Chef de Laboratoire (071 - 26 40 06). Polikliniek Hartziekten Bij deze polikliniek wordt gevraagd een medewerker polikliniek administratie m/v (full-time) vac.nr. 91.V.24.16.LD Taken: het samen met collega's verrichten van administratieve secretariële werkzaam heden zoëls: - maken van afspraken en bijhouden van agenda's; - ontvangen en te woord staan van patiënten (zowel telefonisch als aan de receptie); - typen van medische correspondentie; - verwerken van uitslagen in en bijwerken van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - opleiding tot medisch secretaresse; - kennis van de medische terminologie; - ervaring in het werken met de dictafoon; - kunnen werken in teamverband; - ervaring met tekstverwerking. Salaris: max. f 2826 bruto per maand. Daar er organisatorische veranderingen zijn te verwachten binnen de poliklinieken, zullen de aanstellingen vooralsnog worden aangegaan in tijdelijke dienst. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A Nubé- van Dijk, hoofd polikliniekadministratie (071 - 26 19 80) of door mevr. H.S.M. Poell-Naeyé. personeelsconsulent (071 - 26 25 44). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de bnef het vacaturenummer vermelden 4CADEM6CH ZEKBHJIS LBDEN

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 20