Gemiste strafworp nekt korfbalteam Michael van den Berg: gejaagd door de wind TOP door verlies in de problemen België wint WK Jeugdschakers op dreef De Algemene: beide benen op de grond MAANDAG 8 APRIL 1991 SPORT PAGINA 19 LEIDEN - Toen Michael van den Berg vorig jaar werd uitgeschakeld op het A-toernooi van Unicum ontplofte zijn trainer Berry Janse bijna. Hij liet zijn pupil de volgende ochtend op Eerste Paasdag al om 8.00 uur opdraven en beulde hem drie uur lang af tijdens een straftraining. Van den Berg had tij dens de verloren wedstrijd enkele opdrachten niet uitgevoerd en wie niet horen wil, moet maar voe len. Gisteren stapte de Koudekerkse pas breidde hij zijn palmares en tennisser op hetzelfde park glunde- prijzengeld (dit keer duizend gul- rend van de baan om zijn coach op den) uit. En er ligt r te zoeken. Hij had zojuist het Leidse toernooi op zijn naam gebracht ten koste van Huib Troost, die in twee sets geen moment aan de bak kwam (6-2,6-1). Vandaag geen strafexpedi tie dus. De winnaar mag even op zijn lauweren rusten en zijn 1 schiet, zo wordt door de speler zelf en zijn trainer vermoed. Elan Het Leidse publiek maakte afgelo pen week kennis met het nieuwe elan van de boomlange speler. lende blaar onder de rechtervoet la- Sterk serverend en vollerend ten genezen. Zodat hij aanstaande zondag fit aan de start kan komen voor het eerste hoofdklasse-duel van zijn vereniging Dekker. Michael van den Berg meet om precies te zijn twee meter, maar sinds gisteren is hij weer in de groei. Want zijn winst aan de Haarlem mertrekvaart had meerdere beteke nissen. Het was niet alleen een re vanche voor de lullige uitschake ling in de vorige editie, het leek ook een stap in de richting van een nieu we periode. Nadat hij driejaar gele den zijn eerste A-toernooitje in Amersfoort won - nota bene als B- speler - was er geen hoofdprijs meer voor hem weggelegd. Bij Unicum hij genslagen in de wedstrijd om. Hij is nu 22. Volgens mij kunnen we in de komende jaren de zaak nog uitbou wen. We hebben in feite nog de tijd. Spelers als Haarhuis en Koever mans braken ook pas door toen ze 23 waren". Een gewaagde vergelijking. Als sprake is van een verlate doorbraak van Van den Berg dan moet die voorlopig alleen op het nationale geen enkele tegenstander vlak worden verwacht. De r obstakel. Als de rijzi ge gestalte aan het net verscheen, beten de base-liners van de over kant meestal in het stof en het ten gravel. Het zijn knappe tennissers lenten die Van den Berg aan het net passé- alsnog Haslinghuis wint LEIDEN - Eva Haslinghuis heeft gisteren het vrouwentoer nooi bij Unicum op haar naam geschreven. De als eerste ge plaatste won in drie sets van Laura Bitter: 4-6,6-4, 6-2. De on geplaatste Bitter zette eerder in het twee-sterrentoernooi de als tweede geplaatste Mimoushka Kion aan de kant. Haslinghuis - nummer 24 op de nationale ranglijst - kreeg voor haar over winning 600 gulden. Nederland telt internationaal nog niet mee, al verdiende hij enke le maanden geleden zijn eerste pun- de wereldranglijst. De ta rn de full prof lijken voor- ontoereikend voor een mondiale rol van betekenis, maar wie weet kan hij de tenniswereld nog verbazen in de toekomst. Wat Dat is niet waar. Het is echt niet iets dat betreft kan hij Michiel Schapers van de laatste weken dat ik het net als voorbeeld nemen. Ook een lange opzoek. Ik ben alleen veel beter tennisser en net als Van den Berg gaan spelen en volwassener gewor- geen natuurtalent die het van zijn den", zegt de speler zelf. Berry Jan- touch moet hebben. Puur op disci- se denkt dat het vooral een mentale pline en werklust bereikte Scha- verandering is die zijn leerling een pers toen hij al bijna dertig was nog duw in de goede richting heeft gege- de 25ste plaats van de wereldrang- ven. "Vorig jaar heb ik hem gestraft lijst. Dus wat let Michael van den toen hij er uitvloog. De manier Berg? waarop hij verloor van Koen Claas- super-stom en onvolwas- JVLontcUltGlt LEIDEN Onder invloed van een stevige wind en met het ver trouwde middenvak erbij, werd het tweede deel van de veldkorf- balcompetitie opgepakt. In de overgangsklasse B bracht TOP zich in de problemen door met 6-9 van KVS te verliezen. Pernix hand haafde de kopppositie door de 14-8 winst tegen Ysselvogels in de eerste klasse G. De wedstrijd tussen Ons Eibernest en De Danaï den eindigde in een 7-5 zege voor de Hagenaars. Fides Pacta kon haar tachtigste verjaardag niet omlijsten met een overwinning te gen RODA: 7-3. Fiks kwam in en tegen Merwede tot een puntende- ling: 4-4, terwijl Crescendo niet kon profiteren van de vele kansen tegen ODO: 6-7 verlies. "TOP dient in de eerste twee wed strijden twee punten te halen, om problemen in de laatste fase van de competitie te omzeilen", vertelde coach Theo Korporaal. De Sassen- heimers hadden moeite met het fy sieke KVS en hielpen een aantal kansen om zeep. Halverwege de eerste helft moest Barbera Romsom naar de kant (knieblessure) en werd vervangen door Mieke Tukker. Kort daarop bracht Jan de Vroome de Sassenheimse ploeg langszij: 2-2. Op slag van rust bracht Gerco Lan- gelaan met een treffer de stand op 3- Fides niet profiteren. Na de 2-1 (Wil- ma Neuteboom) kwamen er genoeg kansen, maar die bleven onbenut. Frank Peter de Haas zorgde voor de aansluiting (3-2), waarna er een 4-2 ruststand in het voordeel van de Westzaanse ploeg bereikt werd. Na de rust was er gedurende twin tig minuten een doelpuntloze perio de. Met Saskia de Haas en Jeroen du Pau in de gelederen (voor Anne- lies Verwoerd en Sander de Haas) kon Henny Piket voor 5-3 zorgen. Door op het afvangen te spelen in de verdediging kwamen de Leide- naars veelvuldig in balbezit. On danks het aanwezige korfbaltalent kon dat niet in cijfers worden uitge drukt. De straffe wind speelde de aanvallers niet bepaald in de kaart. Na een gemiste strafworp aan Fi- deszijde kon RODA de eindstand op 7-3 bepalen. sen. Voor de wedstrijd had ik toen Bovendien zal het aan de mentali opdrachten gegeven en die voerde teit van de voormalige pupil va hij niet uit. Toen heb ik hem aange- tesia niet liggen. Van den Berg pakt. We hebben in de week na het reid om veel te geven Unicum-toernooi niet met elkaar Voor de sport. In de finale tegen Huib Troost uit Rotterdam sprak hij ook vooral zijn karakter gesproken". Concentratie Na de tweede editie van het Noor- lander Paas-toernooi - er volgen er nog meer want de sponsor is voor de komende jaren vastgelegd - ten de tribunes - had snel door dat tegenstander, in de veronderstel- het geen driesetter zou worden. De ling daar de achilleshiel te kunnen doorgaans zo gevreesde service van raken. Maar Van den Berg, die za- Ar- de 19-jarige Troost (hij is slechts terdag de finale bereikte via Jorn be- twee centimeter kleiner dan Van Dankaart (6-3, 6-2), was niet uit zijn te laten den Berg) haperde en de full prof evenwicht te brengen. Zijn volleys van Z'67 leek het meeste last te heb- waren soms imposant en akelig ben van de wind. diep gespeeld. En als hij in het Troost kreeg al bij zijn tweede op- nauw werd gebracht, beriep hij zich Hij begon met een pijnlijke blaar slag een 'break' voor de kiezen. Van op de nooit aflatende inzet. Zoals aan het duel dat werd overgescha- den Berg liep uit naar 3-1 en stond de tweede game van de tweede set duwd door voortdurende windsto- die voorsprong niet af. Met 6-2 pak- toen hij op de base-line viel en de ten. "Vanwege die blaar had ik te hij de eerste set. In de tweede ron- bal nog maar net kon retourneren, haast", aldus Van den Berg. "Ik kon de leverde het tweetal aanvankelijk Toen Troost dacht simpel te kun- Na de hervatting toonde de ploeg van Korporaal te weinig karakter om de wedstrijd definitief naar de hand te zetten. Er werden genoeg kansen gecreëerd, waardoor tot 4-4 de strijd gelijk opging. Stella Tig- gelman miste een strafworp, waar op de Scheveningers uitliepen naar 4-7. Het overleg in het spel van TOP verdween en de ploeg liep zichzelf valsvak voorbij om de achterstand goed te voor kleine kansjes, maar kon du maken. Bij de stand 4-8 scoorde Tim niet omzetten in doelpunten. Dc van der Horst zijn derde treffer, Danaïden trachtte met verzorgd maar KVS (volgend seizoen ge- Spel de zaken recht te zetten, waai traind door John Tims) doelpuntte de Eibers met fysiek vertoon hei direct (5-9). Met acht minuten te Leidse spel van repliek dienden spelen miste Stella Tiggelman op- Ondanks de straffe wind werden nieuw een strafworp en dat brak het door beide ploegen weinig fouten verzet. Kort voor het einde mocht gemaakt. Doordat beide teams Het duel tussen Ons Eibernest en De Danaïden kende voor rusl slechts twee treffers en die vielen Haagse zijde. Het eerste aan de Leidenaars zorgdt ken de twee niet uitgepraat over el- het me niet permitteren om de rally beurtelings de Verhoef gestuit LEIDEN - Na een trainingsbijeen komst in Alphen ter opening van het gravelseizoen zijn de regionale geselecteerde jeugdtennissers uit gevlogen naar diverse toernooien. Judith Verhoef en Marieke Bethle hem bereikten in de groep van zes tienjarigen in Roosendaal de kwartfinale. Martijn van Tol werd in de derde ronde uitgeschakeld. In het Gelderse Gendt werd Mar tijn van de Berg (tot en met 14) in de kwartfinale verslagen door de als eerste geplaatste Hans Koemans. Hendrik Kroon (12-jarigen) bereikte ook de kwartfinales en verloor daar in van Gijs van Hoek. In Krimpen aan den IJssel verloor Martine Griekspoor in de finale van de ver liezersronde. Van der Burg vindt korfbal geen humór meer DEURNE (ANP) - Ben van der Burg heeft de korfbalsport in zijn armen gesloten. De kernploeg-schaatser volgde zaterdagavond op uitnodi ging van korfbalinternational Bram van der Zee de finale van het we reldkampioenschap tussen België en Nederland. Als gevolg van zijn uitspraak in het televisieprogram ma Match, dat korfbal pas echte hu- kaar en met elkaar. Janse: "Michael is niet veel anders gaan spelen, wel veel beter. Hij gaat professioneler te gaan". Gejaagd door de wind blaar. Het talrijk opgekomen publiek - Van den met zaken als concentratie en te- tweehonderd toeschouwers bevolk' hervond zich het eerst genlijk als enige. Troost probeerde het nog met en kele returns op de voeten van zijn Jan de Vroome de eindstand op 6-i bepalen, waardoor voor TOP het de gradatiespook opdoemt. De werklust uit de oefenperiode etaleerde Fides Pacta niet tegen ROB VAN DER ZANDEN RODA. Van het windvoordeel kon richtte de reus zich op en pakte het punt alsnog. Hier stond iemand die niet kon verliezen. DEURNE Voor België kon het WK zaalkorfbal in eigen land geen mooier slot krijgen. In de laatste minuut werd aartsrivaal Nederland op een 11-10 achterstand gezet. Een beslis sende voorsprong, want Oranjes Hans Heemskerk faalde even later vanaf de stip, nadat de Duitse arbiter Mörchen een wanhoopsactie van Ron Steenbergen met een strafworp had beloond. Tergend stuiterde de bal op de korfrand om vervolgens naast de mand neer te val len. Direct daarop snerpte het eindsignaal en vierde gans korfballend België feest. pn fysiek sterk. De met tweedui zend chauvinistische Belgen volge pakte sporthal Arena was Ramae- kers negende speler. Een dramatischer afscheid voor de 32-jarige Hans Heemskerk, die tij dens het WK zijn vijfentwintigste interland speelde en zijn internatio nale carrière beëindigde, was nau welijks denkbaar. "Ik ben bij Fortu- na niet de specialist bij uitstek", al- CrUIÏl dus een ontgoochelde Heemskerk, „en de eerste strafworp heb ik dus door Ron Steenbergen laten ne- men. Maar toen die miste, was de bleken niet goed met de druk om te volgende voor mij. Ik dacht 'dat kunnen gaan", verklaarde bonds- zeker coach Ben Crum achteraf, overi gens zonder namen te noemen. Dat gold zeker niet voor routinier Bram van der Zee, maar omdat het eerste aanvalsvak weinig agressie toonde en de organisatie te wensen over liet, moest de Amsterdammer na rust het veld ruimen voor Heems kerk. Heemskerk miste echter jammei Een standpunt dat hij na de lijk, waardoor België de wereldtitel, door Nederland verloren slotwed- sinds het eerste WK in 1978 in het strijd snel weer introk. bezit van Nederland, kon overne- Van der Burg liet zich meeslepen men. Een mooiere beloning kon door de ambiance in de Arena. „Het bondscoach Rudi Ramaekers, nog spelletje heeft toch veel te bieden, geen jaar in dienst bij de Belgische Tactisch en fysiek. Dat had ik niet Korfbalbond, zich niet verwacht. Ik werd zelf ook vreselijk ies op alles was gezet om juist dit chauvinistisch. Dat gevoel van „wij wk te winnen. Verloor de Belgi- moeten winnen" kreeg mij ook te sche ploeg begin maart de jaarlijkse oail Bxam van ut pakken. Ik kan iedereen aanraden interland nog kansloos, volgens cy- Hans Heemskerk een keer een topwedstrijd bij het nici met opzet, nu stond het achttal type speler hij geeft korfbal te bezoeken", liet hij met er weer als vanouds: wilskrachtig druk op de'korf' een grote grijns weten. "Je begint met het team waar je AL .vertrouwen in hebt", aldus Crum. 'Als het niet loopt grijp je als coach in. Je kunt het falen van het vak niet Bram van der Zee ophangen. heel ander ander soort LEIDEN/NIJMEGEN - De Leidse jeugdschakers bleken uitstekend op dreef in de nationale kampioenschappen voor uiteenlopende catego rieën. De Leiderdorpse Jap Tjoen San ging in Nijmegen bij de meisjes tot en met 14 jaar met de titel aan de haal, hetgeen in de groep tot en met 16 jaar gedeeld was weggelegd voor Maike Delemarre en Caroline Slin gerland, terwijl bij de jongens tot en met 14 jaar Jop Delemarre er met de behaalde titel een dubbel familiefeest van maakte. In de oudste categorie tot en met 20 jaar waren de Leidse vertegen woordigers minder succesvol, al speelden bij de meisjes Adinda Koster (tweede met 7 uit 9) en Mariska Kouwenhoven (derde met 61/2 punt) wel een vooraanstaande rol. Het was hier echter Ineke Tichelman die met een score van 71/2 punt de Leidse concurrentie nipt voorbleef. Cru ciaal was daarbij de winst dië Tichelman in een van de eerste rondes op Adinda Koster boekte. Mariska Kouwenhoven maakte als 14-jarige een droomdebuut. Zij wist ondermeer de latere kampioene Tichelman op remise te hou den, maar liet tegen de concurrentie nog juist teveel steekjes vallen. Iris Thissen moest hier met een bescheiden score van 2 uit 9 genoegen nemen. Bij de jongens tot en met 20 jaar was Fred Slingerland niet in beste doen. In de schaduw van de verrassende kampioen Stan van Gis bergen en Dimitri Reinderman eindigde hij met twee punten op een ge deeld negentiende plaats. In de groep tot en met 16 kwam kanshebber Machiel de Heer net iets te kort en finishte met 6 uit 9 als derde. Mark Irwing deed het evenmin slecht en werd met 5 uit 9 gedeeld vijfde". In de categorie tot en met 14 achterhaalde Jop Delemarre koploper Kuipers, om vervolgens met een1 score van 61/2 uit 9 de titel samen met Kuipers en Van Hijum te delen. Peter Nieuwstraten scoorde hier een totaal van 5. Bij de meisjes tot en met 16 jaar zag Caroline Slingerland zich na een remise in de laatste ronde alsnog achterhaald door plaatsgenote Maaike Delemarre. Bei den scoorden 6 uit 9. Bij de meisjes tot en met 14 konden Linda Jap Tjoen Sam en Evelien Pater zich verlies in de slotronde permitteren en was de titel met 71/2 uit 9 alsnog gedeeld voor hen beide. Eline Arends man werd hier vierde. ge mannen onder de korf en met scherp schietende vrouwen ervoor (Ilse Poinart, 4 maal), Vivianne Ver- beeck en Sonja Roels (twee straf- worpen)) was België via 4-2, 4-3 (rust) op 5-3 gekomen. Heemskerk kreeg Verhoeven tegenover zich, waardoor vakgenoot Ron Steenber gen meer ruimte kreeg om aan te leggen. De laatste tien minuten sloeg daardoor de balans door in Nederlands voordeel. Treffers van Hanneke van Eek, Oscar Mulders en Jacqueline Poleij zorgden voor 10-10 en Oranje leek op weg om ten- miste een verlenging uit het vuur te slepen. Een fraaie vrije bal van Ilse Poinart en de misser van Heems kerk zorgden echter voor een onver wacht dramatische ontknoping. Achter de korfbalgrootmachten België en Nederland legde Taiwan Mallooy beslag op de derde plaats door een 10-8 zege op Duitsland. Gezien de grote cijfers waarmee dit tweetal in de voorrondes werd weggevaagd door de beide toppers (14-20 en 27-5) lijken de finales van de WK's van 1995 in de Verenigde Staten en 1999 in Australië nu reeds vast te liggen. BRAM VAN GENT Van der Zaag naar Blauw Wit LEIDEN - Anne van der Zaag (28) zal volgend seizoen uitkomen voor de Amsterdamse hoofdklasser Blauw-Wit. "Ik wil graag nog een periode in de hoofdklasse spelen en kan dat helaas bij mijn eigen club niet verwezenlijken. Ik ben toe aan een nieuwe sportieve uitdaging", al dus de Sassenheimse korfballer. Met zijn huidige vereniging (waar hij op z(jn zeventiende debuteerde LEIDEN Na het behalen v zaaltitel staat De Algemene weer met de beide benen op het groene na vooi gras. Stadgenoot Zuiderkwartier Marcel bleek niet van zins om evenals in wijze u het eerste treffen simpelweg beide punten weg te schenken en verraste in de Leidse Hout de thuisclub vol ledig, Ondanks windnadeel liep Zuiderkwartier na rust (2-2) weg Opbouwend Kort na rust benutte Paul Hüsken een strafworp (2-1), wat hij vlak voor rust verzuimd had. Twintig minu ten later liet Enrico Mud 2-2 note ren. De ploeg van Janko Breedveld zat op dat moment goed in de wed strijd, maar moest toestaan dat de Hagenaars langzaam maar zeker af stand namen. De 6-3 achterstand werd bijna weggewerkt door Bar- bro Heyman (voor Henny van der Top in het veld gekomen) en een af standschot van Marcel Keyzer (6-5), maar na de zevende treffer van Ons Eibernest resteerde er te weinig tijd om die stand te veranderen. Eind stand: 7-5, Tegen hekkesluiter Ysselvogels kwam Pernix nooit echt in de pro blemen. Casper de Rooy scoorde na ongeveer tien minuten tweemaal en door knap voorverdedigen konden de bezoekers uit Moordrecht niet veel terugdoen. Doelpunten van een sterke Carla Kuipers (4x) en An-, drë de Winter (3x) zorgden voor een 8-4 ruststand. Vier minuten voor rust werd Tanja van der Sluis (knie blessure) vervangen door Heieen van Ommen. Met meer aandacht voor het af vangen als opdracht startte de oran jekragen voortvarend aan het twee de deel van de wedstrijd. Dat lever de veel balbezit op, waar de Siemer- equipè zijn voordeel mee deed. De lijstaanvoerder maakte de titelaspi- raties duidelijk door regelmatig te scoren. Na doelpunten van Kees Hortensius (12-6) en Carla Kuipers (13-7) moest ook Eelco Koolhaas ge blesseerd het veld verlaten (vervan gen door Arthur Lepelaar). Robin Arnoldus bracht met zijn derde tref fer de eindstand op 14-8. Concurr- rent Animo verloor van HKC met 8- 10, waardoor Pernix alleen de rang lijst aanvoert. In de achtervolging op de koplo per traden Merwede en Fiks tegen elkaar in het strijdperk. Door pover spel van beide kanten werd er mini- Zuiderkwartier kijkt toe hoe Annemiek maal gescoord. Het eerste aanvals vak wist een aantal mooie kaneen niet te verzilveren, waar Merwede wel tweemaal de korf doorboorde (2-0 rust). Het windvoordeel buitte Fiks niet voldoende uit, maar het zag wel kans dichterbij te kruipen door doelpunten van Reinetta de Mooy en Diederik van Veen (4-2). Theo Vreeken en Jeroen Huizing brachten de (eind)stand in even wicht: 4-4. "We hebben hier een punt gewonnen", sprak coach Daan Vreeken. Door het verlies van kop loper ADO deelt Fiks de eerste plaats. De trainerswissel bij Crescendo heeft nog geen winst kunnen bren gen. Ad-intenmcoach Wilfred Cor- nelissen zag in de thuiswedstrijd te gen ODO Karin Eegdeman, Ml .1 van Egmond en Debby Blogg sco ren, maar de bezoekers wisten dat de pauze te overtreffen (3-6). de Lambooy. Theo van Leeuwen en in- ?er valler Mark Zierikzee zorgden daar- en nog voor rust maakte 1 Duijvebode op fraaie gelijk. Tegen de verwachtingen in kwam De Algemene, ondanks windvoor deel er na rust niet meer aan te pas. winnende 4-6. Zuiderkwartier-coach Ko Paeper had er niet op durven hopen. "Ge zien het grote aantal blessures (Els en Erik van Lunteren en Martin Verhorik, BvG), speelden we vanuit steeds verkrampter spelend De Al- I op zijn zeveiuienue ueuuieerue *Tl, he?eerste team, speelde Van Der d» Zaag twee jaar op het hoogste zorgde het derde aanvalsvak Zuiderkwartier voor 2-4 door tref fers van Maickel Martins en Anne- lies van der Blom, Deze marge bleek reeds beslissend tegen het achter de korf Wijnand Alberts scoorde direct Hagman op dreef LEIDEN - De jeugdwielrenners van De Bollenstreek waren afgelopen zaterdag succesvol tijdens wedstrij den in Dordrecht. Noordwijkerhou- ter Jan Hagman werd eerste in cate gorie 1. In categorie 7 werden Euge nie van der Linden, Wouter van der Linden en Kjell van Paridon respec tievelijk eerste, tweede en derde. In totaal waren er voor de vereniging negen podiumplaatsen. de tweede helft zeker gende week De Bermen eronder de mindere ploeg", erkende De Al- gemene-coach Cor Gravekamp vol mondig "De ploeg heeft er hard ge noeg voor gewerkt, maar miste de houden. Nu we hebben gewonnen kunnen we weer in het offensief gaan we weer meedoen voor tweede promotieplaats. De Algeme- creativiteit en maakte bovend ne zie ik overigens nog steeds als kansen niet af grote kanshebber voor promotie Maar vandaag lieten ze het wel lig' gen". Dc straffe, schuin over het veld drukken op het duel. Alfred Lam waaiende wind was het grootste booy zorgde na 2-4 vanaf de stip probleem waar beide ploegen mee te kampen hadden. Aanvankelijk leek De Algemene, gestart met fers a de hervatting 4-6 en door hard v ken kon de Leidse ploeg terugko men tot 5-6 (Peter Baak) en 6-7 (Ani ta Alberts), maar het veldoverwicht leidde niet tot het welverdiende punt, mede door het missen van twee strafworpen. In het degradatieduel tegen GKV startte KNS met vier invallers. Door onnoemelijk veel plaatsfouten kon de Oegstgeester ploeg geen vuist maken. Na een 3-4 ruststand namen de de Hagenaars resoluut de leiding. Wouter Leeuwelaan viel verdiensle- Mogelijkheden kreeg de thuis- lijk in en scoorde tweemaal ploeg nog volop, want ook Zuider- Door matig, voorspelbaar spel kwartier kon niet echt een stempel kwam Velocitas tegen Reeuwijk in de problemen. La.it in de tweede rindnadeel, daarmee het best o de Kreek wist Zuiderkwartier ech- gaan. Het veldoverwicht leverde ter bijtijds de marge te herstellen, echter pas halverwege de eerste waardoor het met 4-6 zegevierde. helft een eerste treffer op van Alfred BRAM VAN GENT helft kwamen de Leiderdorpers op toeren. Met een fraaie doorloopbal bracht Femmy van Nieuwkoop haar team op 4-4 Kort voor tijd be sliste de zestienjarige Paul Meer burg in ijn debuut trefzeker de eind stand: 5-4. KLAAS BOSMAN

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 19