CiMü A pmFi BIJ-RIJDER Leidschendam AIDE LEEUW Rijnland Controller Local Billing m/v Gemeente Medewerk(st)er (binnendienst) Bedrijfsonroerend goed Abfin bv SECRETARESSE Abfin bv projectmedewerkster COLIABORATORE/TRICE ITALIANO/A DHL is een toonaangevende internationale expressorganisatie met meer dan 800 vestigingen. Het wereldwijde net werk van DHL wordt gevormd door circa 20.000 enthousiaste medewerkers. Nederland heeft naast het hoofd kantoor te Hoofd dorp een zestal distributiecentra met in totaal meer dan 420 medewerkers. WORLDWIDE EXPRESS De afdeling Local Billing verzorgt de facturering van zendingen die in Nederland ter verzending worden aangeboden aan de DHL organisatie waarvan facturering en betaling in Nederland dient plaats te vinden. Voor deze afdeling, op ons Hoofdkantoor te Hoofddorp, zoeken wij een: met de capaciteiten om door te groeien tot supervisor. De werkzaamheden zijn, o.a.: zorgdragen voor een optimale factuur verwerking, waaronder de verzending van facturen met specifieke apparatuur; zorgdragen voor afdelingsrapportage, produktiviteit, kwaliteit; samenwerken en leidinggeven aan een team van 8 medewerkers; intensieve contacten met verschillende disciplines binnen DHL Nederland; schriftelijk contacten met klanten; zorgdragen voor een efficiënt archief beheer. Omgeving: U bent werkzaam in een continu verande rende en dynamische omgeving voor wat betreft verdere ontwikkeling van software en het administratieve proces. Eisen: HAVO/VWO en PD boekhouden en studerend voor MBA; meerdere jaren (aantoonbare) leiding gevende ervaring; goede schriftelijke en mondelinge uit drukkingsvaardigheden zowel in het Nederlands als het Engels; bekendheid met automatisering; accuraat, stressbestendig en flexibel; goede contactuele eigenschappen en vaardigheden; sterk organisatorisch en administratief inzicht; overtuigings- en daadkracht Voor eventuele nadere informatie kunt u vragen naar: de heer J. Tjon Tam Pau, Per sonnel Officer en/of de heer J. Lammers, Credit Manager (tel.: 02503 - 62626) Kandidaten die voldoen aan boven gestelde eisen kunnen schriftelijke reacties voor vrijdag 15 maart 1991 richten aan: Hoogheemraadschap van Bij de hoofdafdeling Projecten is een vacature ontstaan voor een: M.T.S.- er werktuigbouwkundige Het hoogheemraad schap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. met provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor wa terkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeelsbe stand van het hoog heemraadschap be staat uit 450 me dewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele gebied. Taken: - het tekenen en detailleren van werktuigbouwkundige instal laties ten behoeve van nieuw te bouwen en/of reeds bestaande zuiveringsinrichtingen en boe zemgemalen; - het maken van bestekstekeningen en controleren van werk tekeningen en -berekeningen; - het aanvragen van de vereiste vergunningen; - het (mede) uitoefenen van toe zicht op de uitvoering van werken. Vereisten: - het diploma M.T.S.-werktuig- bouwkunde; - ervaring in het vakgebied waar onder begrepen toezichthouden de aspecten strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 4.258,-- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). Aanstelling zal in principe voor 36 uur per week plaatsvinden. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede ziekte kostenverzekering, zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 91-PROJ-1/ZH. Colijn Meubelen is een familiebedrijf: wij zijn een team van mensen die met plezier samen hard willen werken aan een goede en groeiende onderneming; waar de klant en iedere medewerker terecht kan zeggen: Colijn MeubelenDat zit wel goed!II Spreekt dit u aan dan past u wellicht in ons team. Wij hebben plaats voor een enthousiaste: MEUBELEN De werkzaamheden zullen bestaan uit o.a.: het bezorgen van meubelen monteren van meubelen magazijnwerk. Onze gedachten gaan uit naar iemand tussen de 18 en 25 jaar die van aanpakken weet. Enige ervaring in de meubelbranche is gewenst. Uiteraard zijn goede omgangsvormen een noodzaak. Vanzelfsprekend bieden wij u een uitstekende beloning met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Meent u aan de gestelde eisen te voldoen dan kunt u uw sollicitatie richten aan: COLIJN MEUBELEN, Verdamstraat 6 (hoek Hoge Rijndijk), 2313 PN Leiden. Bij de gemeentepolitie van Leidschendam kunnen worden geplaatst een aantal agenten van reservepolitie v/m surveillance en bij evenementen zoals de intocht van Sint Nicolaas, carnavalsoptochten etc. Functie-eisen - leeftijd van tenminste 21 jaar en maximaal 40 iaar; - voldoen aan de gestelde medische en psychologische keuringsvereisten; - het bezit van een MAVO-D diploma of een daaraan gelijk waardig diploma. Nadere informatie De geselecteerde kandidaten moeten gedurende twee jaar één maal per week een gerichte opleiding volgen. De oplei ding bestaat uit een praktisch en een theoretisch deel. De opleiding wordt afgesloten met het diploma "Reserve-agent". Voor het volgen van lessen en het verrichten van diensten wordt een vergoeding verstrekt. Vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties binnen 10 dagen onder vermelding van volledige personalia dienen te worden gericht aan de korpschef van gemeentepolitie, Veurse Achterweg 12, 2264 SG Leidschen dam. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de adjudant van gemeente politie. de heer J. Wijnands. telefoon 070-3209304, toestel 231 I .,1 .*^—i De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Beheer B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organi satie kent 6 bedrijfseenheden, te weten: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, financieringen, een hypotheekadviesbureau, een pensioenadviesbureau en een offsetdrukkerij. Er wordt gewerkt vanuit een viertal vestigingen: Rijnsburg, Katwijk, Leiden en Hoofddorp. Bij de Leeuw Bedrijfsmakelaardij hebben wij plaats voor een Profiel: Opleiding op VWO-niveau Typediploma en ervaring met WP 5.1 Leeftijd ca. 25 jaar Enthousiaste en commerciële instelling Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Affiniteit met bedrijfsmatig onroerend goed Juridische achtergrond is een pre Geboden wordt een goede honorering, afhankelijk van prestatie en ervaring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitaties kunt u richten aan de directie van: De Leeuw Beheer B.V. Rijnsburgerweg 100 2231 AG Rijnsburg Abfin is de financieringsmaatschappij voor de dealerorganisaties van Hart Nibbrig Greeve, HNG Bedrijfswagens, Greenib Car, Abimex en Greenib, die importeurs zijn van respektievelijk Mitsubishi personenauto's en bedrijfs wagens, Hyundai en FSO personenauto's en van Harley Davidson en Moto Guzzi motorfietsen. Abfin verstrekt kredieten van uiteenlopende aard aan de dealers en verstrekt ook de financiering voor de konsument ten behoeve van de aankoop van de produkten, die door de dealers worden verkocht. Wegens promotie van onze huidige secretaresse zoeken wij op korte termijn een die tot taak krijgt het verzorgen van de voorkomende secretariaatswerkzaam heden ten behoeve van de direktie en afdelingshoofden, het beantwoorden van de binnenkomende telefoongesprekken en het bijhouden van het archief. Het profiel van de gevraagde kandidaat is: opleiding op MAVO/HAVO nivo aanvullende secretaresse-opleiding enige werkervaring ervaring met Word Perfect goede contactuele eigenschappen leeftijd tot 25 jaar Wij bieden een zelfstandige baan in een jong bedrijf en een salaris, dat afhanke lijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan: T.a.v. de heer A. C. Juffermans, direkteur Hoofdstraat 275/Postbus 243, 2170 AE SASSENHEIM 1 I De Stichting Welzijn Leiden (SWL) zoekt ter vervanging wegens zwangerschapsverlof een voor 16 uur p.w. voor de periode van 1 april t/m 30 juni 1991 De taak bestaat uit het coördineren en uitvoeren van een voorlichtingscampagne om allochtone ouders in Leiden te informeren over de kinderopvang. Sinds januari wordt aan deze campagne gewerkt; er is een plan voor de periode april t/m juni. De taken worden verricht vanuit de Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL). De afstemming van het werk geschiedt in overleg met SWL en COKL. Taken: ontwikkelen en uitproberen i - ondersteunen en stimuleren voorlichtingscampagne - begeleiden van betrokken kindercentra; - ontwikkelen en bijhouden van een registratiesysteem. Vereisten: - bij voorkeur van allochtone afkomst; - opleiding op HBO-niveau; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van andere culturen en ervaring in het werken met allochtonen (m.n. Turkse en Marokkaanse groepen); - deskundigheid op het gebied van voorlichting aan allochtonen; - zelfstandig een project kunnen opzetten en uitvoeren; - affiniteit met de kinderopvang. Aanstelling geschiedt bij de SWL volgens de CAO-Welzijn, Sociaal- Cultureel Werk. Informatie is te verkrijgen bij de directeur, mevr. C. van Dijk, tel. 071-254 892. Schriftelijke reacties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur van de Stichting Welzijn Leiden, Breestraat 117, 2311 CL Leiden. Per il reparto riviste della nostra libreria internazionale cerchiamo a cui dopo un periodo introduttivo verra affidata la responsabilita del nostra ufficio vendite italiano e che sara inoltre incaricato/a di curare i contatti scritti con Ie biblioteche italiane nostre clienti. Richiediamo una buonaesperienzaamministrativa e inglese parlato e scritto. E' gradita anche esperienza in librerie o biblioteche italiane. Offriamo uno stipendio commisurato a capacita ed esperieriza. Per ulteriori informazioni, rivolgersi all'ufficio personale di: Stvefs Zeitlinger B.V. Aid. Personeelszaken Heereweg 347 2161 CA USSE Telefono: 02521-35111

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 32