BEDRIJFSLEIDERS VERKOPERS Rabobank S AKTIESPORT Aktiesport, een snelgroeiende keten van sportzaken, zoekt met spoed voor filialen in de Randstad: M/V Gemotiveerde mensen kunnen rekenen op een goed salaris, prima voorzieningen en de lekkere sfeer van een gezond, groeiend bedrijf. Je korte, krachtige sollicitatiebrief stuur je naar: Energieweg 43 2404 HE Alphen a/d Rijn Tel. 01720-22440 ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ©E/HEENÏE /IEKE/IMIDE medewerker organisatie-ontwikkeling en controle (m/v) vraagt Bureau Centraal Beheer Verrichtingenbestand Het Bureau Centraal Beheer Verrich tingenbestand is het uitvoeringsorgaan van een samenwerkingsverband van momenteel ruim 30 academische en algemene ziekenhuizen. Het Bureau is nog ondergebracht bij de Dienst Infor matie en Administratieve Zaken in het Academisch Ziekenhuis Leiden. In 1991 zal het Bureau overgaan in een stichting. Het Bureau ontwikkelt en beheert een bestand dat momenteel uit ca. 24.000 verrichtingen bestaat en door de deel nemende instellingen gebruikt wordt voor de vastlegging van medische gegevens en facturering. Door het vertrek van één van onze mede werkers zoeken wij op korte termijn een projectmedewerker m/v (full-time) vac.nr. 91.R.05.09.LD Werkzaamheden: - afhandelen van aanvragen voor nieuwe verrichtingencodes: - verstrekken van informatie over de inhoud en opbouw van het bestand; - onderhouden van contacten met de participanten; - distributie van gegevens uit het bestand; - koppeling van landelijke classificatie systemen aan de verrichtingscodes; - opstarten van onderzoek naar classi ficatiemethoden. Functie-eisen: - HBO-opleiding (b.v. HEAO, HLO, SOMA); - kennis van medische terminologie; - kennis van medische classificatie systemen; - ervaring met informatica in de medische gegevensverwerking; - goede contactuele eigenschappen.- Salaris: max. f 4891 bruto per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt vooralsnog op tijdelijke basis voor één jaar. Na over gang van het Bureau in een stichting behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Informatie: voor nadere inlichtingen betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met het hoofd van het Bureau, de heer J. Dirkse of met mevr. I. Wiedijk (071 - 26 27 02). Divisie I - Operatiekamer Complex Ten behoeve van de bedrijfsleider kan op korte termijn worden aangesteld een administratief medewerker m/v (full-time) vac.nr. 91.L.14.09.LD Taken: - controleren en registreren van patiënten gegevens t.b.v. de financiële admini stratie; - invoeren van operatiegegevens in de computer; - uittypen van operatieverslagen (m.b.v. dictafoon en tekstverwerker); - notuleren van - interne - vergaderingen; - samenstellen van overwerklijst en beschikbaarheidsdienstenlijst (1 keer per maand); - materiaalvoorziening van kantoor- en verpleegartikelen bijhouden. Bovengenoemde taken worden zonodig in samenwerking met de hoofdverpleeg kundigen OK's verricht. Opleidings-/ervaringseisen: - HAVO-diploma; - type-diploma (ervaring met tekstver werker); - goede contactuele vaardigheden; - kunnen werken in teamverband; - kennis van de medische terminologie. Salaris: max. f 3071 bruto per maand (schaal B5). Aanstelling zal vooralsnog tot 1 januari 1992 plaatsvinden. Verlenging van het dienstverband is niet uitgesloten. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.W. de Jong, bedrijfsleider OK's (071 - 26 23 16) of door de heer H.L.P. Mauer, personeels consulent (071 - 26 36 16). Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Ter gemeentesecretarie te Roelofarendsveen wordt bij de sectie sociale zaken en huisvesting van de afdeling welzijnszaken op korte termijn gevraagd een bijstandsmaatschappelijk werker m/v Er is een formatieplaats van 13 uren beschikbaar; deze wordt tijdelijk gedurende een iaar aangevuld tot 24 uren. 'e mogelijkheid is niet uitgesloten, dat t.z.t. een volledige (38 urige) werkweek kan worden aangeboden. De aan te stellen medewerk(st)er zal worden belast met het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden in het kader van de uitvoering van de Algemene Bijstandswet en de IAOW en van andere voor komende werkzaamheden bij deze sectie. Functie-eisen: - minimaal Havo-niveau; - bezit van (of vergevorderde studie voor) diploma MBO-sd; - goede sociale vaardigheden; - bereid en in staat zijn om in teamverband te werken; - bereid en in staat zijn om huisbezoeken af te leggen; Gewenst is verder (recente) ervaring met betrekking tot de te verrichten werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris bij een 24-urige werkweek maximaal f. 2.359,58 bruto per maand (niveau 7). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de WAGW. Gehandicapten in de zin van deze wet, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook verzocht te solliciteren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie sociale zaken en huisvesting, de heer P. Kraan (telefoon 01713-27138). Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1, 2370 AA Roelofarendsveen, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden. Rabobank Rijnsburg is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De Rabobank Rijnsburg behoort met 2 vestigingen en 70 medewerkers tot de middelgrote banken van de Rabobank- organisatie. Binnen ons bankbedrijf zijn beheersbare bedrijfsprocessen en een adequate informatievoorzieningstructuur van essentieel belang. De afdeling Bedrijfsvoering heeft een spilfunctie in de vormgeving en bewaking hiervan. Onder de afdeling Bedrijfsvoering ressorteert de subafdeling Organisatie Ontwikkeling en Controle. Tot de aandachtsgebieden van de subafdeling behoren onder meer: - het analyseren en structureren van de interne informatievoorziening: - het beheren en onderhouden van procedures die een efficiënte bedrijfsvoering voor de gehele bank mogelijk maken; - het bevorderen en bewaken van en rapporteren over het geheel van organisatorische maatregelen, ter waarborging van een juiste, tijdige en volledige registratie van het bedrijfsgebeuren alsmede de betrouw baarheid van verslaglegging en informatievoorziening. De belangrijkste hieruit voortvloeiende taken voor de te benoemen functionaris zijn: - het bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de controlemaatregelen die door de afdelingen worden uitgevoerd: - het (zelfstandig) beoordelen van de administratieve organisatie; - het adviseren naar aanleiding van zijn of haar controlebevindingen. Voor deze functie denken wij aan kandi daten tot 25 jaar met een opleiding en functionering op HBO-niveau, bijvoorbeeld HEAO-AC/BE. Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden, overtuigings kracht evenals affiniteit met automati sering en analytisch inzicht zijn onontbeerlijk voor een goede functie uitoefening. Kandidaten dienen oog voor de grote lijnen en indien nodig voor details te hebben. In principe wordt ervan uitgegaan dat de aan te stellen functionaris over enige jaren doorgroeit naar een andere functie binnen de Rabobankorganisatie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, gunstige hypotheekregeling en een premievrij pensioen. Voor meer informatie over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u contact opnemen met de heer R.A.M. Kriek, subafdeling Organisatie, Ontwikkeling en Controle, telefoon (01718) 5 01 01, toestel 235 of bij de heer H.J. de Mooij, hoofd Bedrijfsvoering, toestel 246. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur van de bank, de heer G.H.E. Beltman, Postbus 4, 2230 AA RIJNSBURG.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 22