AKZO Welke allround MTS'er Wtb zorgt dat de produktie van onze geneesmiddelen ongestoord verloopt? Secretaresse Leidschendam EEN FIJNE OPLEIDING IN EEN FITNE OMGEVING MONTEUR-VERKOPER FNV Gemeente Spaarne Ziekenhuis VflKATURES VAKftTURES VflKflTURES VAKftTURES VAKATUHES VflKflTURES VftKftTUBES VAKftTURES VAKftTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I ITOl'lilti Pharmachemie B.V., met vestigingen in Haarlem en Utrecht, is in Nederland een van de grootste producenten en ver werkers van generieke geneesmiddelen en specialités voor kankerbestrijding. Het bedrijf importeert en distribueert daarnaast hulpmiddelen voor radiologie, klinische chemie en bacteriologie. Pharmachemie geniet een grote internationale bekendheid, mede door de inzet van de ca. 400 mede werkers, die garant staan voor kwalitatief hoogwaardige farmaceutische preparaten. Onze nieuwe fabriek is voor een groot deel geautomatiseerd. De produktie- en procesapparatuur, zoals vriesdrogers, autoclaven, systemen voor lucht- en waterbehandeling en een trans- port- en opslagsysteem, worden bewaakt door een gebouwbeheersysteem. De produktie van onze geneesmiddelen vraagt om precisie en een voortdurende hoge kwaliteit. Als allround monteur (m/v) heeft u dan ook een grote verantwoordelijk heid bij het uitvoeren van werktuigbouw kundig onderhoud. U spoort storingen op, verhelpt deze en u brengt wijzigingen in de apparatuur aan. Ook bent u veelvuldig bezig met preventief onderhoud en inspecties. In uw werk krijgt u te maken met produktie- procesapparatuur en transportmiddelen (geautomatiseerde kranen in het hoogbouw- magazijn), luchtbehandelingsinstallaties en andere voorzieningen. Uw opleiding en persoonlijke kwaliteiten U heeft bij voorkeur een MTS-opleiding Wtb en u weet uit ervaring hoe geautomatiseerde produktieprocessen in elkaar zitten. Specifieke ervaring met vriesdrogers en autoclaven werkt sterk in uw voordeel. Belangrijk is verder dat u creatief en nauw keurig bent, goed met mensen kunt omgaan en zelfstandig uitstekend kunt werken. Wij gaan er automatisch van uit dat u steeds nieuwe kennis en vaardigheden op wilt doen. Pharmachemie biedt Een uitgelezen kans te werken in de meest moderne farmaceutische fabriek in Europa. Uw inspanningen worden door ons beloond met een goed salaris en bijkomende extra's (volgens de bedrijfs-CAO-OPG). Wat dacht u van: 8% vakantietoeslag, een extra uit kering van ten minste 7,4%, aantrekkelijke pensioenvoorziening, ATV-regeling en mini maal 25 vakantiedagen? Uw reactie Voor meer informatie neemt u contact op met de heer B. Bouma van onze afdeling Werktuigbouwkundig Onderhoud, telefoon (023) 15 42 44. Uw sollicitatiebrief stuurt u aan de afdeling Personeelszaken van Pharmachemie B.V., Postbus 552, 2003 RN Haarlem, ter attentie van de heer W.J. van Maris. PHARMACHEMIE BV Pharmachemie B. V. maakt deel uit van de Farmaceutische Divisie van de OPG Groep, een coöpera tieve vereniging waarvan bijna alle Nederlandse apothekers lid en medeëigenaar zijn. De OPG Groep, bestaande uit vier divisies, levert diensten en produkten op het brede terrein van de pro fessionele gezondheidszorg en omvat een twintigtal zelfstandige werkmaatschappijen, met vesti gingen en deelnemingen in de Benelux, Frankrijk en de Duitse Bondsrepubliek. De in totaal ca. 2000 personeelsleden realiseren een jaarlijkse omzet van ruim 1,3 miljard gulden. OPG Groep Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met 350 vestigin gen in 50 landen en ruim 70.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een tech nologisch hoogontwikkelde onderneming met activitei ten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en produkten voor de gezondheidszorg. De verf- en lakbelangen zijn gebundeld in de Coatings Divisie. Creating the right chemistry Akzo Coatings bv - een onderdeel van de Coatings Divisie - ontwikkelt en produceert hoogwaardige verf- en lakprodukten, die zij levert aan de interna tionale industriële, professionele en consu mentenmarkt onder gerenommeerde merken zoals o.a. Sikkens, Flexa en Cetabever. Akzo Coatings bv telt 2.200 medewerkers, waarvan er 1.550 werken bij de vestiging in Sassenheim. Werkterrein Binnen de internationale Coatings Divisie is de afdeling Akzo Car Refinishes het overkoepelend orgaan voor alle activiteiten, wereldwijd, met betrekking tot autoreparatielakken. De afdeling is gehuisvest op de locatie Sassenheim. Op het secretariaat binnen deze organisatie zijn vijf mensen werkzaam. Hier is de vacature ontstaan van secretaresse manager Technical Services. Functie-inhoud Een zelfstandige functie waarbij initiatief en effi ciency een sleutelrol spelen. U verzorgt de agenda en post van de manager Technical Services en van vier van zijn medewerkers. U werkt type-opdrachten uit in het Nederlands, Engels en Duits op basis van concept of dictafoon. Het notuleren en uitwerken van vergaderingen en bewaken van de follow-up van actiepunten behoort eveneens tot uw taakge bied. Daarnaast regelt u zakenreizen en organiseert u nationale en internationale vergaderingen en bezoekprogramma's. Voorts onderhoudt u nauwe contacten met de internationale vestigingen van de Akzo Coatings organisatie wereldwijd. Functie-eisen -VWO; - opleiding directiesecretaresse; - goede uitdrukkingsvaardigheid ip woord en geschrift in het Nederlands, Engels en Duits; - uitstekend organisatie- en improvisatievermogen; - vijfjaar ervaring in soortgelijke internationale functie. Indien u (m/v) geïnteresseerd bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Akzo Coatings bv, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M.E.C. Welsink, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Technisch Bureau ABSP0EL al meer dan 50 jaar stofzuiger-specialist, vraagt voor snelle indiensttreding voor 38 uur per week Wij zoeken: een monteur-verkoper voor het verrichten van reparaties van stofzuigers. Tevens wil en kan hij ook verkopen. Wij vragen: enthousiaste jongeman met LTS-nivo. Schrijf of bel en vraag naar de heer F. Abspoel. ABSPOEL STOFZUIGER-SPECIALIST KOREVAARSTR. 16 LEIDEN 120164 federatie nederlandse vakbeweging Vakbondsschool begeleider/sters; Vakbondsschool coördinatoren/werkgroepleden. De Vakbondsschool is de basiseducatie van de FNV, uitgevoerd door vrijwilligers. Een werkgroep onder aanvoering van een coördinator houdt zich met organisatie en werving bezig. De uitvoering ligt bij twee begeleiders: bij voorkeur een man en een vrouw. In Dordrecht, Alphen aan den Rijn en Gorinchem zoeken we voor de op te starten vakbondsschool coördinatoren, werkgroepleden en begeleiders/-sters. Heeft u interesse of kent u mensen, die dat zouden kunnen hebben, belt u dan naar het FNV-distrikt Zuid-Holland, tel. 010-4361522 (schrijven kan ook: Calandstraat 58, 3016 CD Rotterdam). Léon Peeters vertelt u er graag alles over. De gemeente Leidschendam is een aantrekkelijkê woon- en werkgemeente met een uitstekend voorzieningenniveau. Bij de afdeling reiniging en vervoer, werkplaats en gemalen van de dienst gemeentewerken bestaat de vacature van: dierenwacht v/m Vac. nr. GW 91.01 Functie-inhoud: - opsporen en opvangen van loslopende honden en transport hiervan naar het dierenasiel; - controle op aanwezigheid van hondepenningen; - het geven van voorlichting aan het publiek d.m.v. een rechtstreekse benadering en indien nodig met een waar schuwing, transactie of een proces-verbaal; - handhaven van de bepalingen m.b.t. het houden van honden in de Algemene Politie Verordening; - rapporteren aan en adviseren van de chef afdeling reiniging c.a. Functie-eisen: - het vermogen om conflictsituaties zowel met honden als horidebezitters te beheersen; - voldoen aan de eisen, te stellen aan een gemeentelijke opsporingsambtenaar, belast met het toezicht op de verordeningen met betrekking tot hondebezit (o.a. opstellen proces-verbaal); - ervaring met honden, bijvoorbeeld blijkend uit lidmaatschap van kynologenclub, politiehondenvereniging e.d. strekt tot aanbeveling. Verdere bijzonderheden: De nieuw aan te stellen medewerker zal: - de functie geüniformeerd uitoefenen; - een opsporende- en verbaliserende bevoegdheid krijgen; - de functie in variërende werktijden uitoefenen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden tot maximaal f 3.393,bruto per maand. Deze functie kan in principe in deeltijd worden vervuld. Het gemeentelijk beleid is gericht op het in dienst nemen van een groter aantal vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen. Zij worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling reiniging, werkplaats en gemalen, de heer ing. R.J.L. de Meij, telefoon 070-3209350, toestel 345. Sollicitaties kunnen onder vermelding van het vacature nummer tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan burgemeester en wethouders van Leidschendam, Postbus 424, 2260 AK Leidschendam. Kies ook voor de opleiding tot verpleegkundige in het Spaarne Ziekenhuis, vlak bij zee en de grote stad Het Spaarne Ziekenhuis vind je zowel in Heemstede als in Haarlem. In je vrije tijd ben je zó aan het strand of in Amsterdam. Als je wilt, kun je tijdens de opleiding in onze gezellige personeelsflat wonen. Onze nieuwe opleiding voor het diploma A-Verpleeg kundige begint op 5 augustus 1991. Je volgt dan in beide ziekenhuizen en in het Regionaal Opleidingsinstituut te IJmuiden zowel theorie- als praktijklessen. De opleiding is vanzelfsprekend voor zowel jongens als meisjes, die een toekomst in de verpleging aanspreekt. Tijdens deze opleiding, die bijna vier jaar duurt, krijg je de eerste 7 maanden f 495.- aan zakgeld per maand in handen en verdien je daarna een maand-salaris van tenminste f 1.326.- bruto. Plus een extra vergoeding voor onregelmatige diensten. Je kunt deze opleiding volgen als je minstens 17 jaar bent en de MAVO-IV hebt afgemaakt met 6 vakken op D-niveau (of een gelijkwaardige opleiding) met één van de vakken wis-, natuur-, scheikunde of biologie. Wil je méér weten, bel dan gerust met Sylvia Meier van de dienst personeel organisatie, tel. 023-141268, of stuur meteen de bon in. Je wordt dan uitgenodigd voor onze informatie-middag. Stuur deze bon of een sollicitatie-brief, in een enveloppe zonder postzegel, aan: Het Spaarne Ziekenhuis dienst personeel organisatie, Antwoordnummer 11, 2100 WB HEEMSTEDE. - Ja, ik wil graag solliciteren naar een plaats in de opleiding tot A-verpleegkundige. Naam_ Adres 1500 medewerkers en 600 bedden Postcode Leeftijd Vooropleiding

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 16