S ui <i i iiii IM Edberg en Lendl gaan op herhaling CIEK3 SpooTTV Seirawan door zege in spoor van Nunn Ook Sabatirii uitgeschakeld in Australië KEURIGE HEER ZOEKT fl.10.000 Toptennissers hebben lak aan dienstbevelen WOENSDAG 23 JANUARI 1991 WIJK AAN ZEE (ANP) Yasser Seirawan heeft zich tijdens het Hoogovens schaaktoernooi in Wijk aan Zee bij de groep achtervol gers van leider John Nunn gevoegd. De Amerikaan bracht de IJs lander Helgi Olafsson gisteren in de vierde ronde diens eerste ne derlaag toe. Hij kwam daarmee op 2,5 punten, net als Adams, Pi ket, Hansen en Sokolov. Nunn, die in een interessant duel rerpi- seerde met de Sovjetrus Khalifman, heeft een half punt meer. Seirawan is al een paar maanden in der en een Engelse moeder heeft en Nederland. 'Yaz', zoals hij door zijn als klein kind naar de Verenigde collega's wordt aangeduid, combi- Staten emigreerde, nooit met louter neert het schaken met het promo- schaken bezig kunnen zijn. "Ik ten van zijn twee keer in de maand houd te veel van andere dingen in verschijnende schaakblad Inside het leven. Wil ik tot de wereldtop Chess. Hij heeft in Wijk aan Zee gaan behoren, dan zal ik concessies zelfs zijn broer achter een speciale moeten doen. Maar dat wil ik niet", 'reclametafel' neergezet om zoveel aldus Seirawan. mogelijk nieuwe lezers aan zich te binden. Dat Seirawan heel sterk kan scha ken liet hij in december tijdens de traditionele KRO-tweekamp in Hil versum zien. Toen gaf hij Jan Tim man met 4-2 geen kans. Overigens zal de 30-jarige Seirawan, die in Sy rië werd geboren, een Arabische va- De Amerikaan leverde met Olafs son een theoretisch gevecht, dat een voor hem gunstige wending kreeg toen de IJslander ernstig mistastte op de 21ste zet. Hij sloeg op f3, maar had volgens Seirawan veel beter e6 kunnen doen, waarna een dynami sche, maar waarschijnlijk gelijke stelling was ontstaan. Nu werd het Seirawan, die overigens niet tel kens de beste voortzetting koos, wel heel gemakkelijk gemaakt. Nunn heeft een befaamd boek op zijn naam staan, waarin de beste be- strijdingsmethodes van het Sicili- aans uit de doeken worden gedaan. Misschien wel juist daarom koos Khalifman de Drakenvariant van diezelfde opening. De Sovjetrus deed het in zoverre goed, dat hij in elk geval stand hield. "Een accurate GENT (GPD) - De advocaten van partij> waarin we beiden weigerden de Belgische veldrijder Danny de vergissingen te maken", zo ver- Bie hebben een kort geding aange- kiaarde Nunn later het remisebe- Danny de Bie vecht uitsluiting van WK aan spannen tegen de Belgische Wielrij ders Bond (BWB) dat vrijdag voor sluit. Jeroen Piket zag in de 'derby' tegen John van der Wiel tot tweemaal toe a mk f n i John van de Wiel en Jeroen Piket een kansrijke voortzetting over het hoofd. iro.oANP) de rechtbank m Brussel zal menen. zaten in hun loopbaan de laatste ja- Leidenaars maakten er een soort wel tevreden zijn met de deling van Maandag werd De Bie door de ren aj beej wat £eren tegenover el- sport van elkaar met een nieuwig- het punt, - waar Piket overigens BWB uitgesloten van deelname aan kaar. Sinds 1986 is de uitkomst heidje te verrassen, zodat het duel al twintig minuten over nadacht, het komende wereldkampioen- steeds hetzelfde (remise), maar de snel volgens niet al te bekende pa- Want in de analyse bleek Piket toch schap in Gieten. Bij de dopingcon- s^rijd op het bord ook telkens hef- den verliep. "Ik moest een variant tot tweemaal toe een kansrijke trole na de veldrit in Zillebeke, za- bg Daar maakte de partij van giste- uit mijn jeugd opdiepen", aldus voortzetting over het hoofd te heb- terdag, werd de Belgisch kampioen ren geen uitzondering op. Beide Van der Wiel. Hij mocht eigenlijk ben gezien, betrapt op fraude. De dienstdoende arts vond een condoom onder de trui van de veldrijder. Of de inhoud van het condoom gebruikt is om op de dopingcontro le te frauderen, was ook gisteren nog niet bekend. De uitslag van de twee urinemonsters zal nog enkele dagen op zich laten wachten. De Bie zei gisteren wel te ver wachten dat vrijdag op de rechtszit ting de resultaten van het onder zoek van het tweede urinemonster, dat door hemzelf was aangevraagd, bekend zal zijn. "En als daar geen sporen van doping inzitten is dat volgens mijn advocaten genoeg om me vrij te pleiten. Ik eis dan alsnog deelname aan de WK". Volgens de BWB is daar, hoe de uitslag van het tweede onderzoek ook zal zijn, geen kans op. Laurent de Backer, voorzitter van de natio nale sportcommissie: "Wij blijven hoe dan ook bij onze beslissing De MELBOURNE (ANP) - Na de mislukte finale van vorig jaar Bie uk te sluiten van^hetWK.^Als hij staan 's werelds nummer één Stefan Edberg en zijn voor ganger Ivan Lendl opnieuw tegenover elkaar bij de Austra- redactie: Rob Onderwater. Rob van der Zanden Schrikken (2) De avonturen van de voetballers van FC Rijnland 3 kunn,en zo langzamerhand worden gebun deld. Ze zijn lachwekkend, op zienbarend en onthullend. Een bestseller op voorhand. Vorige week werd er in deze ru briek melding gemaakt van de nogal onvriendelijke handelwijze van de hockeyclub LMHC, waar van Rijnland op vijf dinsdagavon den het kunstgras had gehuurd. Ene meneer Schrikkema stak daar een stokje voor. Er was, on danks gemaakte afspraken, plot seling geen ruimte meer. Rijnland boos, maar er was geen man overboord. Regelaar annex koffie-tenthouder Jan Oudshoorn kon met zijn elftal routiniers terecht op de velden van Forescate. Maar tijdens de eerste de beste wedstrijd ging het al fout. Er kon niet gespeeld wor den. Oorzaak: vrieskou. Daar kunnen de kunstvezels kennelijk niet tegen. Oudshoorn rook onraad toen Forescate vervolgens meldde dat ook de komende wedstrijd niet kon doorgaan. Daar zat iets niet goed. En ja hoor, een belletje naar de heer De Jager van Forescate leerde dat Rijnland zijn biezen kon pakken. De reden: een sim pele, maar voor Rijnland zeer pijnlijke overboeking. "Mijn fout", steekt De Jager de hand in ei gen boezem. "Dat heb ik de heren van Rijn land dan ook meegedeeld. Treu rig, maar ik kan het moeilijk te rugdraaien. Ik heb gewoon over het programma heen gelezen". Opvallend is dat Rijnland via de Leidse dienst Sport en Recrea tie in Voorschoten terecht is ge komen. Oudshoorn spreekt er daarom schande vai> dat hij bij Forescate op deze manier is afge scheept. Directeur Jan Duives- teijn: "Je kunt ons dit niet in de schoe nen schuiven. Als clubs hier naar toe bellen, verwijzen we slechts door. Wat Forescate er verder mee doet is hun zaak. Dat dit niet leuk is voor Rijnland is natuurlijk dui delijk", Jan Oudshoorn heeft zijn acti viteiten om kunstgras te huren nu maar gestaakt. Voor hem hebben die hockeyers met hun mooie praatjes definitief afgedaan. Kapiteins Voetbalvereniging Koudekerk heeft grootse plannen. De afde lingsclub wil zich in de vaart der voetbalvolkeren niet onder de voet laten lopen en heeft voor het komende seizoen maar liefst twee nieuwe hoofdtrainers aangesteld. Alsof het niets kost. Waar de meeste clubs moeite hebben om de penningen voor één oefen- meester neer te tellen, zetten ze in Koudekerk aan den Rijn gewoon twee kapiteins neer. Op een 'afde lingsschip' nog wel. De huidige trainer Wil Hens- kens stopt aan het einde van dit seizoen en wordt afgelost door Peter Vlasveld en Mark de Horn die samen de trainingen en coaching op zich nemen. Nou zijn er bij amateurclubs wel vaker twee trainers in dienst, maar dan is er altijd sprake van hiërarchie: hoofdtrainer, hulptrainer, jeugd trainer enzovoorts. Maar de club leiding in Koudekerk hecht er aan mee te delen dat hier sprake is van een samenwerking op basis van gelijkwaardigheid. Hiddink- Dorjee en Bengtsson-Verbeek, een beetje dat werk. Naar verluidt is onder Hens- kens een soort generatiekloof binnen de selectie ontstaan. Niet zo vreemd, want door vergrijzing binnen de hoogste seniorenteams werden in één keer een heleboel junioren overgeheveld naar het eerste en tweede elftal. Zo veel zelfs dat de w Koudekerk zonder A-junioren kwam te zitten. Veel jeugdspelers voelen zich een beetje geïsoleerd binnen het clubje oudgedienden en hebben moeite met de grote sprong voor waarts. 'Kliekjesvorming' ont staat dan snel. Met de constructie van twee trainers hoopt de club die problemen sneller de baas te kunnen. Met name de inpassing van de jongeren zou soepeler ver lopen als de twee trainers de twee kampen in de gaten kunnen hou den. Een fraai staaltje meedenken van die Koudekerkers. Maar het kan toch niet de bedoeling zijn dat bij elke groepjesvorming er een trainer wordt aangesteld. Dat kan nog een dure kwestie wor den. "Nee natuurlijk niet", zegt voorzitter Peter van der Ploeg. "Het is niet de bedoeling om el ke kliek zijn eigen trainer te ge ven. Het viel ook allemaal wel mee met die verschillende groepjes, ik denk dat elke vereniging te karh- pen heeft met overgangsproble men van junioren naar senioren. We willen gewoon met deze twee trainers aan de slag. Ze kunnen het enorm goed met elkaar vin den. Ze hebben met het bijltje ge hakt en kennen de club en met na me de junioren erg goed". Dat klopt, want Peter Vlasveld en Mark de Horn zijn in feite jeugdtrainers van de club die een stapje hogerop gaan. Eerstge noemde heeft het diploma Oefen- meester 3, de tweede Oefenmees- ter 2. Volgens Van der Ploeg kan de club de prijs van twee trainers wel betalen. Hij noemt geen be dragen, maar kennelijk mogen de twee betrekkelijke jongelingen - Vlasveld is 35, De Horn 26 - het ongeveer doen voor het bedrag dat voor Henskens werd neerge teld. Budgettair neutraal, zoals dat zo mooi heet Zitten er nu straks net als bij PSV en Feyenoord twee coaches op de bank of hoe moeten we ons dat voorstellen? En moeten de spelers net als bij de Kuipclub straks gissen naar welke trainer ze moeten stappen met hun pro blemen? En wie grijpt er in als er een speler op het veld niet vol doet? Hoe gaat zoiets? Peter Vlasveld denkt dat het zo'n vaart niet zal lopen. "Mark en ik maken daar goede afspraken over. In principe doen we alles samen. We gaan samen 's ochtends met het tweede mee. Dan haak ik iets eerder af omdat ik bij het eerste aanwezig moet zijn. Als Koudekerk 2 klaar is gaat Mark mij snel achterna om te assisteren bij het eerste. Zo moet het werken straks". Vlasveld, die ooit nog bij UVS speelde en jeugdtrainer was bij Woubrugge, ziet louter voordelen van de voor amateurbegrippen originele constructie. "Op het eerste gezicht denk je 'wat een gekke situatie' en je komt het inderdaad weinig tegen bij de amateurs. Maar wij denken te kunnen bewijzen dat het kan. Je moet samen iets willen. Bij Mark en mij is dat het geval". De selectiespelers hebben zon der al te veel problemen inge stemd met de 'professionele structuur'. Aanvoerder Ron Pa ling doet er in elk geval niet moei lijk over. "We zullen gewoon moeten pres teren. Het maakt me niet zoveel uit hoeveel trainers er staan". dan niet heeft gefraudeerd, dan heeft hij in elk geval wel de intentie had. Dat condoom had hij toch bij lische Open. Ditmaal in de halve eindstrijd. Lendl is op de zich, het zat nog half vol". ranglijst niet alleen gepasseerd door Edberg, maar ook door Volgens DeBie heeft de dokter gor;s Becker, die als gevolg daarvan de andere helft vn het hem geflikt. De Backer: Ach me- ff neer, we moeten wel normaal blij- Speelschema aanvoert, ven denken. Er is toch geen enkele arts die met condooms gaat gooche- gjj de finaie Van 1990 gaf Edberg op Prpic, die er heel wat beter uitzag len onder de trui van een wielren- bjj een achterstand van 6-4 6-7 2-5. dan na de marathon tegen Sieme- ner. De betreffende dokter, meneer Hij bad teveel last van een onwillige rink. En wat de imponerende steun- Kesteloot, heeft al meer met het bijl- Spier om zjjn kansen te verdedigen, contructie rond zijn been betreft; ie- tje gehakt. Hij was bovendien in het Edberg kwam terug op Wimbledon, .dereen weet inmiddels dat Prpic bijzijn van een medisch secretaris waar hij Lendls dierbaarste droom daarvan niet de minste last heeft, en op de rechtszitting hebben we verstoorde. Wel had hij er last van dat het cen- nog wel wat meer achter de hand, lichamelijke toestand van de trecourt veel sneller was dan nor- mocht dat nodig zijn. Nee, De Bie Zweed geeft deze keer geen zorgen, maal. Uit bezorgdheid voor een blijft uitgesloten van de WK-selec- jajme Yzaga raakte cloor het zicht staartje van de hagelstorm die Syd- tie„ zeker en vast". op de topfitte atleet tegenover hem ney trof, was het dak gesloten. Nie- De Bie, in een reactie op de uit- z0 geïmponeerd, dat de Zuidameri- mand die het leuk vond bij stralen- spraken van De Backer: "Als ik kaan zjcb ai gewonnen gaf voor de de zonneschijn binnen te spelen, hem goed begrijp, dan is dus hot feit partij goed en wei was begonnen: 6- maar protesten bleven uit. „-.ï, 2 6-3 6-2. Edberg kijkt op een andere wijze Met alleen de bal zonder veel tegen de halve finale aan dan Lendl. dat ik met een condoom op zak zou hebben gelopen, alleen al genoeg om mij te straffen? Dan kunnen ze vaart terugbrengen, kun je een web Voor de Amerikaanse Tsjech doet er in Belgie nog heel wat pakken". «m „;„u v»ot or nipt tnp tpcrpn wip hii snpplt ADVERTENTIE weven waarin Wilander zich ver strikt; Edberg laat zich op die ma nier niet meer pakken. Daar zijn ronde drie sets het er niet toe tegen wie hij speelt. „Voor de hoofdprijs moetje in elke kracht, macht en een onverwoest bare wedstrijdmentaliteit dig. uitgangspunt. Wie tegenover je staat, doet niet ter zake." Edberg ziet het anders: „Als je in De oplossing voor meneer? Even bij de Gemeentelijke Kredietbank Leiden langs gaan. Hèt adres voor persoonlijke leningen tot fl. 30.000,-. Snel geregeld, geheel op de per soonlijke situatie toegesneden, dus zonder latere problemen. Bovendien kent zo'n lening.van de GKB een laag rentetarief en soepele aflossingsvoorwaarden. Ook interessant voor Van harte welkom op werkdagen van 9.00-12.30 uur en donder dagavond van 17.30-19.30 uur. Of bel voor nadere informatie. /""SK GOED VOOR VJTB UW LENING Gemeentelijke Kredietbank Leiden Breestraat 24, Postbus 11300,2301 EH Leiden tel. 071-254145 Voor Lendl, bijna 31 alweer, is het een Grand Slam eenmaal zover bent geen vraag of hij dat nog allemaal gekomen, valt de spanning weg. Je kan opbrengen. „Ik begin het spel- hebt gedaan wat er van je verwacht letje nu pas goed door te krijgen., werd. De rest is genieten. Dan Als je naar andere sporten kijkt, ligt het maximum van je fysieke kwali teiten ergens tussen de dertig en vijfendertig jaar. Ik kijk dan ook echt uit naar de komende jaren." wordt tennissen pas echt leuk. Vooral als tegenover je iemand staat, die het beste uitje haalt." Aranxta Sanchez op weg naar de zege tegen Sabatini. kaan de jonge Italiaan Caratti, die een ronde eerder een einde had ge- maakt aan de opmars van Richard ni uil naar ae Komenae jaren. - - worpld bliikt Edbere dus ,UdclKl uc Ivan Lendl leek aanvankelijk Veen®ver! w°". de gisteren voor de tweede verrassing van de dag. De Spaanse schakelde zeer eenvoudig de twee plaatsen ho ger gerangschikte Argentijnse Ga twee sets, maar kreeg daarna last briela Sabatini uit: 6-1 6-3. van een blessure die zelfs op de Sanchez, wir diarr, winnaar hii Hp baan behandeld diende te worden. Franse titel in 1989, ontmoet in de rf „rvmnoiliik ,iin nor. J°e" hiJ daarna twea a?ts verloor, halve finales Jana Novotna, die eer- leek zijn succes in Melbourne ten der Steffi Graf versloeg. Het andere einde. Maar de jongste van de duel om een plaats de eindstrijd halverwege de concentratie kwijt. g Qra„d Waarna hij twee tiebreaks te baat je d was het moeilijk zijn por. nam om te laten zien wat hu op zijn levendige kleuren te schilde- leeftijd nog allemaal kan: 6-0, 7-6 (7- 1) 7-6 (7-2). Als je de uitslag bekijkt, ging het Patrick McEnroe is uit de schaduw JJe ^lgendë"step op'weg'dSg™ Ook in het mannen dubbel werd gelijk op Maar m feite was daar van zijn grote broer John getreden. ne ywat zijn broer n00lt bereikt de iaatste Nederiander uitgescha- geen sprake van Ik heb maar een De 24-jange Amerikaan bereikte heeft: de eindstrijd in Melbourne. £eld. Menno Oosting verloor met kans op een doorbraak gehad al- vanmorgen de halve finales in het Het toernooi in Australië dient zljn Britse partner Nick Brown in Hus Hp nnrhtpre rnnstaterine van pnkplsnpl Hnnr Hp Italiaan Phnctia. ,J drie sets van de Brits/Amerikaanse combinatie Jeremy Bates/Kelly Jo nes. Van de grote Nederandse ploeg in Australië is nu alleen Manon Bolle- graf nog in het toernooi, in het dub belspel met de Zuidafrikaanse Gre gory. dus de nuchtere constatering van enkelspel door de Italiaan Christia- bet na WOensdag te stellen zonder Zwaan stopt bij Rijnsburgse Boys no Caratti in vijf sets te verslaan In de strijd om een plaats in de fi nale treft McEnroe de winnaar van het duel Becker-Forget dat in de avonduren in Melbourne wordt ge speeld. Voor Patrick, niet alleen de jonge- MaryjörFernimdez re maar ook de veel rustigere broer van John, is het de eerste keer dat hij zich ook in het enkelspel doet Nederlandse deelneming. Manon Bollegraf werd als laatste uitge schakeld. In de kwart-finales van het dubbelspel verloor zij met de Zuidafrikaanse Lise Gregory van het Amerikaanse duo Fendick- Van onze redacteur Rob van der Zanden ROTTERDAM Proftennissers hebben lak aan dienstbevelen. Toch denkt Wim Buitendijk als directeur van het ABN/Amro tennistoernooi er goed aan te doen ongeveer ander half miljoen gulden aan startgeld uit te trekken om vier spelers uit de top tien (Lendl, Ivanisevic, Muster en Emilio Sanchez) aan het werk te krijgen. Ze hoeven feitelijk eind fe bruari alleen maar hun gezicht te la ten zien in Ahoy'. Vorig jaar werd de gulle toernooi- baas te kakken gezet door onder an deren Yannick Noah en Alberto Mancini, die hun premie ophaalden en na een ronde naar elders vlogen. Buitendijk denkt dat nu te voorko men door nog meer startpremies uit te keren. Maar er is nog geen enkel reglement of statuut ontworpen waarin de tennissers ook maar de geringste arbeidsverplichting wordt opgelegd. Uiteraard worden er overeen komsten ondertekend, maar de spe lers weten precies hoe ver ze kun nen gaan om niet te worden be schuldigd van contractbreuk. In 1990 - het eerste jaar van de door de spelersvakbond ATP georganiseer de profcircuit - lagen de voorbeel den van duistere praktijken voor het oprapen. Spelers zegden op het laatste mo ment af en wapperden als het nodig was met een medische verklaring. Het Melkjiuisje zag een halfjaar ge leden op die manier vijf toppers en kele dagen vóór aanvang verdwij nen. En als ze al kwamen dan deed niemand ze wat als ze na één partij hun biezen en de startpremie pak ten. Want ze mogen dan volgens de toernooidirecteuren naast de pot plassen, dat geldt meestal niet voor de geldpot. De ATP kan ook niet veel uitrich ten tegen deze ontwikkelingen. Sommige toernooien zijn voor de spelers immers minder belangwek kend qua punten voor de wereld- ranking, omdat de puntentelling uitgaat van het gemiddelde van de beste 14 toernooien in éen jaar. Snelle uitschakeling is daardoor on belangrijk. De enige sanctie die is gevonden, ligt in een straf voor een tennisser die op het laatste moment afzegt Hij krijgt een toernooi achter zijn naam met nul punten. Buitendijk liet gisteren weten dat hij ondanks de macht die de spelers nog steeds zelf hebben, ze toch aan zich denkt te binden. Om te begin nen werden de startgelden nog ver der opgetrokken - zelf zegt hij 'het is nu meer dan een miljoen' - en bo vendien is er een bonussysteem in werking gesteld. Voor elke bereikte ronde krijgen de vedetten van het achttiende GP-toernooi in Rotter dam een extra bedrag. Maar Buiten dijk liet al doorschemeren dat die extraatjes in geen verhouding staan tot de basispremies die ze al op zak hebben. Kortom: hoe hoog het prijzengeld (500.000 dollar) ook is en hoe hoog de startgelden ook oplopen. Ahoy' is vanaf 25 februari overgeleverd aan de grillen van de acteurs. Vorig jaar meldde weken voor aanvang trekker Jimmy Connors zich af. Niemand durft nu in te staan voor de komst van Ivan Lendl, Goran Ivanisevic, Thomas Muster en Emi lio Sanchez. Spelers die - als ze ko men - het sterkste Rotterdam-toer nooi uit de geschiedenis meema ken. Aan Paul Haarhuis en Mark Koe vermans zal het niet liggen. Zij zijn rechtstreeks toegelaten en zullen het vertrouwen niet beschamen. Net als Richard Krajicek. Hij kreeg net als Pat Cash een wild card. Een derde is nog te vergeven. Aan Mi- chiel Schapers, Jacco Eltingh of Jan Siemennk. Rijnsburger Steme- nnk, de laatst overgebleven Neder lander bij de Open Australische, ge niet naar verluidt de voorkeur van Buitendijk. Voor 1 februari maakt de directeur een keuze. Arantxa Sanchez Vicario zorgde LEIDEN - Hans Zwaan stopt met gelden. Al jaren geldt hij in combi- voetballen. De spits van Rijnsburg- natje met Jim Grabb als één van de se Boys is een eigen bedrijf begon- betere dubbels in de wereld. In 1989 nen in de bloemen en kan die werk- wonnen zij onder andere Roland zaamheden niet combineren met Garros en de Masters, voetbal bij de zaterdag eersteklas- Maar in het enkelspel wilde het ser. Bovendien vindt hij de risico's met de 1,83 meter lange Patrick, die van een eventuele blessure te groot zjch ook veel bezig houdt met lief als zelfstandig ondernemer. dadigheidswerk en het geven van De 26-jarige kopsterke aanvaller clinics, maar niet lukken, raakte vorig jaar tijdens het succes- Tot eigenlijk midden vorig jaar. volle jaar van Rijnsburgse Boys hal- Patrick besloot zijn aandacht meer verwege het seizoen zwaar gebles- te gaan richten op het enkelspel, seerd. Met zijn been in het gips zag overtuigd als hij was dat met zijn hij zijn teamgenoten kampioen goede service, returns en volleys worden. Dit seizoen maakte hij 00k een succesvolle carrière in het weer deel uit van de selectie, al had enkelspel mogelijk moest zijn. hij lang niet altijd een basisplaats. in de kwart-finales trof de Ameri- Eelman plakt er een jaar aan vast LEIDEN John Eelman is ook vol gend seizoen trainer van Noord- wijk. De Haarlemmer, die welhaast getrouwd lijkt met de zaterdag eer- 'steklasser, kwam gewoontege trouw een eenjarig contract over een. Ton Marijt blijft eveneens op zijn vertrouwde stek. De voormalige profvoetballer gaat in juli zijn twee de seizoen in bij FC Rijnland. WOENSDAG 15.00-19.00 EURO World Masters Snooker. 15.15-16.15 Sportnet Zeilen 16.15-16 30 Sportnet Sport uit Spanje 16.30-18.00 Sportnet Boksen voor profs 16.52-17.30 Ned 2: De Bal is Rond jeugd- spelprogramma. 18 00-19.00 Sportnet STOP. 19 00-19 30 EURO WK C.rcus. 19.00-20.30 Sportnet WICB Basketball 19 30-20.00 EURO Eurosport News. 20 00-22.00 BRT 2 Sportavond. 2000-23.00 EURO World Masters Snooker. 20.30-21.00 Sportnet Paarderennen in Frankri|k. 21.00-23.00 Sportnet Matchroom bok- 21.26-22 00 Ned 3 Studio Sport 22 10-22 50 Did 2 Sport extra EK kunstrijden op de schaats 22 15-22 20 Super Sports News 22 15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 22 50-23 45 RTL V EK Voetbal eerste helft van de kwalificatiewedstrijd Gneken- land-Portugai 23 00-00 00 EURO Ski Report 23 00-00 30 BBC 1 Sportsnight EK kunstrijden op de schaats, World Cup Sta- én en basketbal 23.00-01 00 Sportnet: NHL IJshockey 23.15-23 55 Ned 3 Studio Sport EK kunstrijden op de schaats m Sofia. 00 00-00 30 Did 1 Sport e.tra tenn.s DONDERDAG 08 00-09 00 Sportnet International Mo torsport 08 30-09.00 EURO EurobtCS. 09 00-09 30 Sportnet Sport uit Franknjk 09 0012 00 EURO World Mastera Snooker 09 3011 00 Sportnet Boksen voor profs 11 0012 00 Sportnet STOP 12 001400 Sportnet Snooker Grote Pri|S van Norwich Union 12 0014 00 EURO New South Wales Open Tenniskampioenschappen voor vrouwen 14 0015 00 EURO Ski Report 14.0016.00 Sportnet Zeilen

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17