YLLISCH WONEN data verhoeven mt makelaardij bv 14 luxe parkappartementen in het Emmahuis Goedhart Vastgoed menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv DATA VERHOEVEN WEET VAN WONEN donderdagmiddag 15.30 uur Inl. bij onze_adyerlenlie-a1deling: ||j 28 en 29 december bent U van 10.00 tot 16.00 uur van harte welkom voor de bezichtiging van de modelwoning. Schikt deze tijd U niet, maak dan een persoon lijke afspraak. EMMA RESIDENCE 14 luxe en op comfort gerichte appar tementen in een 80 jaar oud woonge bouw omgeven door een 6 ha groot park. Alle appartementen een ruim tot zeer ruim bemeten terras, een garage en carport en een eigen wijn kelder! De afwerking is van zeer hoog niveau en gericht op een zo groot mogelijk wooncomfort. Inhouds maat en indeling verschilt per appar tement, maar allen zijn voorzien van een zeer luxe keuken en badkamer. Woonkamers en terrassen zijn op het zuiden gericht. Naast comfort en luxe wordt er veel aandacht besteed aan beveiliging. Entree naar liften en binnenplaats zijn te openen vanuit de appartemen ten m.b.v. videofoonsysteem. Garages worden geopend met een Keycard en verder worden voor het hele complex inbraak-preventieve maatregelen getroffen. Heeft u belangstellling voor Emma Residence waarin modern wonen karakter krijgt door een prachtig be staand gebouw in een idyllisch park- landschap, vraag dan de uitgebreide dokumentatie aan, bij BV Holland West-CMK telefoon.01720 - 91646. BV Makelaarscombinatie "Holland West-CMK ZOEKT U woonruimte in het GROENE hart van Zuid Holland en wilt u vooral centraal en landelijk woner stelt u goede algemene voorzieningen op prijs. VRAAG dan nu foto post aart.' Bel Kantoor: Rijnsaterwoude Herenweg 32 01721-9973 Kantoor: Ter Aar Kerkweg 14 07122-2754 Kantoor: Alphen a/d Rijn A. v. Burenlaan 11 01720-24026 lid VBO BEDRIJFSOBJECTEN ca. 1000 m2 BEDRIJFSRUIMTE LEIDEN - WILLEM BARENTSZSTRAAT17 19 Aan de uitvalsweg van industrieterrein "De Waard". De 2 units welke ook afzonderlijk te huur zijn, worden geheel gere noveerd. Zowel indeling als afwerking en metrage kantoor- /bedrijfsruimte kan geheel afgestemd worden op uw onderne ming. Vo'orts zijn de ruimten voorzien van transportdeuren. Vol doende parkeergelegenheid op eigen terrein. Huurprijzen na renovatie: kantoorruimte f 145, - per m2 per jaar excl. BTW bedrijfsruimte f 95, - per m2 per jaar excl. BTW i Stationsweg 2b 2312 AV Leiden Telefoon 071-121645 Nieuwe vestiging Stevensbloem 305 2331 JD Leiden Telefoon 071-320099 Na kantoortijd: Mw. E. Klein Wassink 01751-14948 LEIDEN Vuurbloem 27 Goed onderhouden royaal hoekherenhuis met zonnige tuin en eigen parkeerplaats. Voorzien van dak- en muurisolatie en dubbele beglazing op de parterre. Tevens voorzien van gecombineerdee centrale verwarming/warmwaterinstallatie, aantrekkelijke woonomgeving met winkelcentrum, sporthal en tennisvelden in de direkte omgeving. Aangebouwde stenen berging. Ind.: beg.gr.: woonkamer met open haard, eetgedeelte, keuken, toilet en hal. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop, balkon. 2e etage: grote ruimte (eenvoudig te wijzigen in nog 2 kamers). Vraagprijs 310.000,- k.k. LEIDEN Maria Rutgersweg 45 Goed onderhouden 7-kamerwoning met tuin en achterom. Uitstekend geïsoleerd t.a.v. dak, muren, vloer en beglazing. Voorzien van stadsverwarming/warmwatervoorziening. In direkte nabijheid van N.S.-station "De Vink", een nieuw winkelcentrum en de verbindingsweg naar de rijksweg Amsterdam- Den Haag. Ind. L-vormige woonkamer met lichtkleurige parketvloer, moderne witte keuken, hal, toilet en aangebouwde berging. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, overloop. 2e Etage: 3 kamers, overloop en balkon. De erfpachtscanon is afgekocht voor een periode van 30 jaar. Vraagprijs 249.000,- k.k. LEIDEN Schaepmanplein 9 Privacy, comfort en veilig wonen in uitstekend onderhouden luxe 3-kamer parterreappartement aan de Oude Rijn, op het groene Waardeiland te Leiden. Dichtbij uitvals- en snelwegen naar Den Haag, Utrecht, Amsterdam en Rotterdam. Groot zonnig privé- terras (4x6 m), eigen parkeerplaats. Indeling: L-vormige woon-/eetkamer met open haard, halfopen keuken met inbouwapparatuur (o.a. magnetron), 2 slaapkamers met inbouwkasten, badkamer met ligbad en toilet, apart gastentoilet, 4 bergingen (waarvan 2 inpandig incl. aparte wasruimte), beschutte entree. Het gehele appartement is voorzien van een parketvloer. Nieuwe c.v.-kombiketel, alle ramen dubbel glas. Bijdrage V.V.E. 80,- per maand. Vraagprijs 247.000,- k.k. LEIDEN Westhavenstraat 1 Uitstekend onderhouden in 2 appartementsrechten te splitsen woning in het centrum van Leiden. Zowel geschikt voor zelfstandige bewoning als voor verhuur. Voorzien van 2 gecombineerde centrale verwarmings/warmwaterinstallaties. indeling: benedenappartement: 3 kamers, keuken, douche, toilet, gang en entree. Bovenappartement: 1 kamer, woonkeuken, badkamer met ligbad, toilet, overloop. Verdieping: 2 kamers, dakterras. Vraagprijs benedenappartement: 109.000,- k.k. Vraagprijs bovenappartement: 121.000,- k.k. Vraagprijs geheel: 225.000,- k.k. LEIDEN Zoeterwoudseweg 74 Hoekwoning met flinke tuin. met vrijstaande berging en achterom. De woning dient te worden gemoderniseerd. Voorzien van C.V., en dubbele beglazing. In de nabijheid van de verbindingsweg naar de rijksweg Amsterdam- Rotterdam. Ind. beg.gr.: Woonkamer, keuken, gang en toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met zitbad en toilet, overloop, vaste trap naar: 2e Etage: Zolderruimte. 169.000,-k.k. LEIDEN Herenstraat 30 Keurig onderhouden eengezinswoning. Gesitueerd op gezellige, centrale stand. Voorzien van kleine tuin met achterom en aangebouwde berging. Tevens voorzien van een gecombineerde CV/WW installatie. Veelvuldige toepassing van hardhout. Het elektra, de riolering, goten en de gasleiding zijn vernieuwd. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer met open haard en vloerverwarming, moderne keuken met div. inbouwapp., badkamer met ligbad en douche, toilet en entree. 1e Etage: 2 kamers, balkon en overloop. 2e Etage Vliering. De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing. Vraagprijs 157.000,- k.k. LEIDEN Marepoortkade 52 Keurig onderhouden 3-kamermaisonnette met lift en berging op de parterre. Pertekle ligging met uitzicht op molen "De Valk", vlakbij het centrum van Leiden en het station. Voorzien van c.v./w.w.-kombinatie. Uitstekend geïsoleerd. Geen bovenburen, dus zonnig balkon. Vrije vestiging. Evt. overdraagbare rijksbijdrage. Ind.: Entreeverdieping: woonkamer met open keuken, toilet en entree. Etage: 2 slaapkamers, badkamer met douche, overloop, balkon. Bijdrage aan de V.V.E. 142,50 p.m. (onderhoud, verzekering enz.). Vraagprijs 148.500,- k.k. LEIDEN Haarlemmerstraat 32c Modern 3-kamerappartement op de 3e etage (top) in het centrum van Leiden. Gezellige ligging in belangrijke winkelstraat. Voorzien van dak- en muurisolatie en dubb. beglazing aan de voorzijde. Tevens uitgerust met een gecombineerde CV/WW-install^tie. Heerlijk balkon op de zon met veel privacy. Als extra: Ruime bergvliering en extra hoge woonkamer en slaapkamer. Ind.: Woonkamer met moderne open keuken (6.00x5.05m), 2 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en gang. Bijdrage aan de V.V.E. 72,- p.m. (onderhoud, verzekering e.d.). Overdraagbare subsidie. Vraagprijs 143.000,- k.k. LEIDEN Roem. Visscherstr. 12/12a Keurig onderhouden bovenwoning met fors balkon op het Z-W. De gas- en waterleidingen en het elektra zijn vernieuwd. Voorzien van dubb. beglazing en ged. voorzien van dakisolatie. In direkte nabijheid van de verbindingsweg naar de rijksweg Amsterdam- Den Haag. De benedenwoning is verhuurd voor 173,- p.m. en heeft een flinke tuin op het Z-W. Indeling bovenwoning: L-vormige woonkamer, slaapkamer, moderne keuken, douche en toilet. Huidige hypotheek van de eigenaar tegen zeer lage rente over te nemen. Vraagprijs 110.000,- k.k. LEIDEN De Genestetstraat 15 Uitstekend onderhouden woning met plaats en zonneterras. De verwarming heeft plaats d.m.v. een gashaard. Gesitueerd in de direkte nabijheid van de verbindingsweg naar de rijksweg Amsterdam-Rotterdam. Ruime toepassing van hardhout. Beschutte ligging in rustige straat. Ind. beg. gr.: L-vormige woonkamer (9.50x4.20/3.00 m), keuken, douche, toilet en entree. 1e Etage: 3 kamers, overloop. 2e Etage: vliering. Vraagprijs 110.000,- k.K. LEIDEN Rijndijkstraat 74 Goed onderhouden wat kleinere woning met tuin en achterom. Voorzien van muurisolatie. In de direkte nabijheid van de verbindingsweg naar de rijksweg Amsterdam-Rotterdam. Tevens voorzien van een aangebouwde houten berging. Ind. beg.gr.: Woonkamer, keuken, badkamer met douche en wasm.aansl., toilet en entree. 1e Etage' 3 kamers en klein werkkamertje. Overloop. Vraagprijs 107.500,- k.k. LEIDEN Eduard van Beinumstraat 91 4-Kamerappartement, op de 3e woonlaag (hoektop) met royale inpandige berging. Voorzien van dubbele beglazing, nieuwe voor- en achterpui. Rustig gelegen in Leiden Zuidwest nabij winkelcentra, scholen, uitvalswegen e.d. Indeling: ruime hal met toilet, woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, badkamer met douche, balkon op het zuidwesten. Servicekosten 102,- per maand. Vraagprijs 89.000,- k.k. LEIDEN Herenstraat 104 Op gezellige locatie, nabij winkels gelegen 3- kamerparterrewoning. Indeling: ruime woonkamer (5.90x3.60 m), achterkamer (3.80x3.10 m), kamer in uitbouw (3.50x3.10 m), keuken, toilet/douchecombinatie, tuin met schuur. De woning verkeert in oorspronkelijke staat en is bij uitstek geschikt voor doe-het- zelver. Vraagprijs 80.000,- k.k. ,ftT—i LEIDEN Langegracht In het centrum van Leiden bieden wij enkele 1- en 2-kamerappartementen aan. Het complex is modern van opzet en is voorzien van lift, centrale blokverwarming, gemeenschappelijk dakterras en fietsenberging in de kelder. Ideaal gelegen t.o.v. winkels, station en Academisch Ziekenhuis. Alle appartementen hebben een ruime living, badkamer met douche en toilet, open keuken met elektrische kookplaat, berg en kastruimte en entree. Vrije vestiging. Tevens een goede belegging voor studentenouders. Koopsom vanaf 60.000,- k.k. - 75.000,- k.k. LEIDEN «Bachstraat 174 Aantrekkelijk gelegen hoekappartement op de 7e etage met leuk uitzicht over Leiden. Balkon op het Zuid-Westen. Voorzien van lift en fietsenberging op de parterre. Tevens toegerust met een dakterras voor gezamenlijk gebruik. Inklusief nog te leggen vloerbedekking. Ind.: Woonkamer annex slaapkamer (6.17mx3.99/2.50m) keuken, douche met toilet, entree, balkon. Bijdrage aan de V.V.E. 290.- p.m. (incl. verwarming, huismeester, onderhoud, verzekering e.d.). Hypotheeklast bij 100% financiering 285,- netto p.m. Vraagprijs- 42.000,- k.k. OEGSTGEEST Hofbrouckerlaan 10 Op uitstekende stand gelegen helft van dubbel met garage en flinke tuin aan 3 zijden. Geheel voorzien van dubbele beglazing in nieuwe kunststof kozijnen. Tevens voorzien van gecombineerde CV/WW-installatie. De woning behoeft enige modernisering. Ind. beg.gr.: Woonkamer, keuken, gang en toilet. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met douche, toilet en overloop, 2 balkons. 2e Etage: Zolderberging met mogelijkheid voor nog een kamer. Vraagprijs ƒ310.000,- k.k. OEGSTGEEST Lelielaan 23 kamertopappartement op de 4e woonlaag, Voorzien van eigen c.v.-installatie. Het elektra, de keuken en het tegelwerk in de douche zijn vernieuwd. Het winkelcentrum Langevoort ligt vlakbij. Balkons zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Ind.: woonkamer met zijkamer (eetruimte), 2 slaapkamers, keuken met diverse inbouwapparatuur, douche, toilet en hal. Bijdrage aan de vereniging van eigenaars 175,- per maand (incl. groot onderhoud, verzekering enz.). Vraagprijs 132.000,- k.k. KOUDEKERK A D RIJN De Boomgaard 17 Goed geïsoleerde hoekeengezinswoning met garage. Gelegen in een prettige woonomgeving in de kern van het dorp aan een woonerf. De zonnige achtertuin (zuidoost) heeft gedeeltelijk sierbestrating. Voorzien van centrale verwarming. De begane grond is voorzien van dubbele beglazing en parketvloer. Winkels en scholen in direkte omgeving. Ind. beg. gr.: ruime woonkamer, half-open keuken met close-in boiler, entree, hal en toilet. 1e Etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, vaste wastafel, 2e toilet, wasmachine-aansluiting. Overloop. 2e Etage: grote zolder met dakkapel. Vraagprijs 175.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 28