AK9 BASISMARKT IbasisI LANÉER markt *^3r actieve en vooral creatieve voorlichter v/m Er is werk aan de nieuwe winkel van in Noordwijkerhout. part-time verkoper m/v invalhulpen m/v v_ loodgieter Loodgietersbedrijf A. de Roode bel de banenlijn 071/141845 MAGAZIJNMEESTER "doel™ BOUWKUNDIG OPZICHTER M/V GEVORDERD ASSISTENT-ACCOUNTANT (m/v) ARENTHALS EN CO, REGISTERACCOUNTANTS »,A 4;! -I- I „i.iitt..,,wr-rrT"* I.' fliH '''Jtè?-* W$ I- monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Reiniging, Havens en Waren markten Leiden zoekt een voor 36 uur per week Algemene informatie Bij de directie Reiniging, Havens en Warenmarkten (R.H.W.) zijn ca. 150 medewerkers werkzaam. De directie is opgesplitst in de afdelingen Reiniging, Havens en Warenmarkten, Administratie, Voorlichting en de Werk plaats. De gemeente Leiden maakt deel uit van de gemeenschappelijke vuilverwerking Leiden en omgeving (Gevulei). De negen gemeen ten van de Gevulei willen het afvalstoffen- Srobleem gezamenlijk aanpakken, lp het terrein van het afvalstoffenbeleid zijn de komende jaren extra inspanningen nodig.Voor de gemeente Leiden b.v. betekent dit dat gestreefd wordt naar een reductie van het te verbranden c.q. te storten afval van minimaal 50% in vier jaar. Deze doelstelling kan alleen gerealiseerd worden door maatregelen te nemen in de preventieve sfeer, alsmede door het zoveel mogelijk scheiden van het aangeboden afval. De voorlichting is hierbij van essen tieel belang. Van de gezochte functionaris wordt dan ook een zeer actieve en creatieve inbreng verwacht in de verdere invulling - zowel qua vormgeving als inhoud- van het voorlicntingsbeleid van de R.H.W. en Gevulei. Functie-informatie - het geven van voorlichting en informatie n Durgers, pers en instellingen over alle de directie R.H.W. en Gevulei, zowel qua inhoud als vorm; - het opzetten van een voorlichtingsplan; - het ontwikkelen, coördineren en uitvoe ren van voorlichtingsactiviteiten rondom (grote) projecten die in het kader van de bovengenoemde doelstelling moeten worden opgezet; - direct leiaing geven aan een tweetal receptiemedewerkers; - het vertegenwoordigen van de directie in verschillende overlegorganen. Functie-eisen - HBO werk- en denkniveau en uitgebreide ervaring op dit vakgebied; - uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - in het bezit van een relevante opleiding b.v. NGPR-A; - gevoel voor maatschappelijke ontwikke lingen; - goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met het adjunct-hoofd van de directie, mevrouw J. Sint, tel. 071 - 252177. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding' en ervaring bij een 36 urige werkweek maximaal 5.155,58 bruto per maand (schaal 10). De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden, die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunt u -binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad- richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 90.092. Werktijden: Naar keuze, 20-40 uur Leeftijd: 18-38 jaar Vacatures: -Bediendes -Kassières Samen werken aan de winkel. A.K.O. B.V. exploiteert een groot aantal winkels en kiosken in boeken, kranten, tijdschriften en kantoon en schrijfartikelen. Voor ons filiaal in het station Leiden vragen wij een Werktijden 4 dagen, 30 uur in wisseldiensten (ook weekends), van 11.30 tot 20.00 uur. Opleiding minimaal LEAO of gelijkwaardig. Openingstijden maandag t/m vrijdag6.00-20.00 uur zaterdag 7.00-20.00 uur zondag 8.00-20.00 uur. Tevens hebben wij plaats voor enkele 8% Vakantietoeslag, 4% gratificatie en eventuele onregelmatigheids toeslag maken ondermeer deel uit van onze arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden wordt verzocht een zo volledig mogelijke sollicitatie brief te sturen naar A.K.O. B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Oostelijke Handelskade 11,1019 BL Amsterdam. Gevraagd volwassen en een aankomend Da Costastraat 95 Leiden, tel.: 071-764370 24 uur per dag actuele informatie overvacatures op onze vestigingen muit- nr randstad uitzendbureau Wij zoeken voor ons bedrijf in Sassenheim een op oproepbasis, voor 60 dagen per jaar. De werkzaamheden omvatten; ontvangst, opslag, orderpicking, verpakking, verzending en alle bijko mende administratieve werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een man, eventueel gepensioneerd of in de V.U.T., met magazijnervaring die na een inwerkperiode in staat is om geheel zelf standig ons magazijn te runnen. Indien u interesse heeft verzoeken wij u zo spoedig mogelijk telefonisch contact op te nemen met Lanier Nederland, 02522-65156. Herbs Health Store homeopatische drogisterij-schoonheidssalon en praktijk .voor natuurgeneeskunde. Zoekt op korte termijn een ervaren MEDEWERKSTER/ MEDEWERKER (evt. gediplomeerd) voor halve dagen in onze homeopatische drogisterij. Leeftijd boven 25 jaar. Herbs Health, Breestraat 89. 2311 CK, Leiden, tel. 071-133591/143353. bOnSnlo Woningbouwvereniging "Ons Doel" beheert 2300 eenheden. Lange tijd zijn zowel de administratieve als de technische werkzaamheden uitgevoerd door externe diensten. Sinds oktober 1989 worden deze werkzaamheden door eigen medewerkers uitgevoerd. Op dit moment is de jonge werkorganisatie van woningbouwvereniging "Ons Doel" onderverdeeld in 4 afdelingen, te weten Algemene Zaken, Verhuur- en Bewonerszaken, Financieel Economische Zaken en de Technische Dienst. Na een eerste technische inventarisatie is gebleken dat de technische dienst de komende 2 jaar veel planmatig onderhoud moet gaan uitvoeren. Om op de uitvoering daarvan toezicht uit te oefenen, maar ook om mee te werken aan de ontwikkeling van het onderhoud in het algemeen, zoeken wij een In eerste instantie zal een aanstelling gebaseerd worden op een kontrakt van 2 jaar. Gezien de leeftijdopbouw van de medewerkers van de technische dienst is het echter zeer waarschijnlijk dat een vaste dienstbetrekking op deze periode zal gaan volgen. het voorbereiden van projektmatig onderhoud in samenwerking met de medewerker bedrijfsburo; het onderhandelen met aannemers over de prijsvorming, de uitvoering van de werkzaamheden en de planning daarvan; het begeleiden van de uitvoering en het afwikkelen daarvan; het te woord staan van bewoners in kwesties die met het onderhoud samenhangen. Kortom, wij zoeken een opzichter die zelfstandig kan optreden naar aannemers, adviseurs en gemeentelijke diensten en bedrijven. Dit vereist een eigen mening waarin enerzijds ervaring en kennis, anderzijds kontraktuele vaardigheden moeten doorklinken. Konkreet zal u moeten beschikken over het opleidingsniveau MTS, over het rijbewijs en zal de funktie ingepast worden in de CAO voor woningcorporaties. Als u aanvullend geïnformeerd wilt worden over deze funktie, kunt u kontakt opnemen met de heer C. Vrouwe, hoofd technische dienst. Belangstellenden worden verzocht snel te reageren naar woningbouwvereniging "Ons Doel", Postbus 1227,2302 BE LEIDEN, ter attentie van de heer C. Vrouwe. Rijksuniversiteit Leiden Lands oudste universiteit voert een beleid dat over eenstemt met de opvat tingen en eisen van de jaren '90. Met haar 8 facul teiten en 51 studie richtingen beschikt zij over i breed onderwijsaanbod. Zij vormt hiermee een ideale basis voor een vruchtbare interdisciplinaire aanpak. Met haar veelheid aan afstudeer richtingen biedt zij een goede aanslui ting op de arbeidsmarkt. Bevordering en bewaking van de kwaliteit van fun damenteel onderzoek heeft hoge prioriteit. De onderzoekcentra kunnen bogen op internationale erkenning. Toepassingsgericht onderzoek wordt uitgevoerd in samenwerking met op drachtgevers als overheidsinstellingen en nationaal en internationaal ope rerende bedrijven. Intensieve con tacten met befaamde buitenlandse universiteiten illustreren eveneens het belang dat de universiteit toekent aan internationalisering. Het beheer van de Faculteit der Sociale Wetenschappen ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) (24 uur p/w, vacaturenummer 0-362/1158) Taak: - het verrichten van financieel-admini- stratieve werkzaamheden zoals: factuur controle, afwikkelen van declaraties, maken van overzichten, outputcontrole etc.; - het verrichten van personeelsadministra- tieve werkzaamheden zoals: het voorbe werken van aanstellings-/ontslagbeschei- den, verlofregistratie. formiHierenbebeer, ouputcontrole etc.; - archivering; - vervaardiging van overzichten met behulp van geautomatiseerde systemen; - het verrichten van overige administratieve werkzaamheden. Vereist - minimaal HAVO-niveau met typediploma; - goede contactuele eigenschappen en een flexibele werkopstelling; - ervaring met tekstverwerking; - ervaring met soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.071,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Een werktijdujtbreiding op termijn tot circa 34 uren per week is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: mw. N.C. Plug, tel. 071-273601 of D. Kaphorst, tel. 071-273466. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit bfad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555, 2300 RB Leiden. Het in de advertentie genoemde salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Rijks Universiteit Le I I I I I I I I I - Voor onze vestiging 's-Gravenhage zoeken wij in verband met onze groeiende praktijk een Van de toekomstige medewerker wordt verwacht dat hij zelfstandig jaarrekeningen kan opstellen, controle opdrachten kan uitvoeren en zonodig medewerkers kan begeleiden. Bij deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van computers. Het werkgebied omvat de regio Den Haag/Rotterdam en/of de regio Amsterdam. De kandidaat die wij zoeken is enige jaren bezig met de accountantsopleiding of is gevorderd met de studie voor het SPD-diploma. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Tot de arbeidsvoorwaarden behoren: goed salaris, een 13e maand, 8,33% vakantietoeslag, minimaal 26 vakantie- en ATV-dagen, pensioen- en spaarregeling, alsmede reis- en studiekostenvergoeding. Indien u belangstelling hebt voor een afwisselend beroep met toekomstmogelijkheden kunt u informatie inwinnen bij de heer T. J. J. M. Snelders ra (Tel. 070-3468926). Laan van Meerdervoort 125, 2517 AV 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18