PAGINA 20
SPORT
MAANDAG 17 DECEMBER 1990
BETAALD VOETBAL
TWEEDE RONDE KNVB-BEKER: Hera-
des-Feyenoofd 0-i Roda jC-Emmen j-o
Do'drecW-FC Twente 1-0 NAC-PKC 1-0
=SV-FC Zwolle 2-1 SW-Fortuna S 2-1
NEC-Wagenmgen 1-2 Vlissingen-Gromn-
gen 1-3 Excelsior-A|ax 0-5. GA Eagles-Vi-
•esse 2-3 Der, Haag-Haarlem 5-3 Sparta-
Volendam 1-0 Elinkwi|k-W>iiem ll 1-3 nv.
VVV-Ulrerhi 0-1 Meerssen-Graa.schap 2-
2 nv Gr vvns. Geldrop-Den Bosch i -i
SPORTTOTO
ien 2 PSV 1 NAC 1 Roda
ïs 2. Den Haag 1 Sparla 1
1/ 2 Meerssen 3 Geldrop 2
9-10-11-25-27. Toege-
DUITSE LOTTO 7-8-26-37-40-43 Reser-
Spiel 77: 56 06 87 90
Tweede periode:
ZONDAG
HOOFDKLASSE A: Blauw Wit-UVS 0-6.
DWV-ADO20 1 -0. Elinkwijk-DHC afg..
-Aalsmeer 1-3, RCH-Papend-
Aalsmeer
RCH
Elinkwijk
Hollandia
Papendr
DWV
WFC
Rijswi|k 14-23 VCS 13-12
Sparl.20 14-19 GDS 14-12
ADO 14-18 VELO 14-11
Olympia 13-15 Roodenb. 12-10
Oliveo 14-15 OVV 14-10
Quick 14-13 Gouda 14- 6
Tweede periode:
afg., VVSB-SJC 4-4, Woerden-Docos
0-1, WSE-Nieuwk. 3-0.
Blauw Zw. 13-20 VEP 14-13
Lugd. 13-17 SJC 14-12
Docos 14-16 VVSB 14-12
Woerden 14-15 Soccer B 12-11
Nieuwk. 14-15 Altior 13- 9
WSE 13-14 DONK 14- 8
Jokernr: 558 73 65
KNVB AMATEURS
0-3, DOSK-VVOG 0-0, FC Lisse-Go
Ahead,K 3-3, Flevo Boys-Noordwi|k0-4,
Katwi|k-Bennekom 5-0, Rijnsburgse
Boys-Urk afg., Sparla N.-IJsselmeervo-
geis 0-0.
Quick Boys 14 9 3 2 21 33-13
Noordwi|k 14 8 3 3 19 26-14
IJsselm.v. 14 7 5 2 19 22-13
Katwijk 12 7 4 1 18 22- 8
DOSK. 13 7 4 2 18 21-16
Urk 13 4 4 5 12 20-22
Rtinsb.Boys 13 4 3 6 11 21-21
Flevo Boys 13 3 5 5 11 17-23
FCüsse 14 3 5 6 11 22-26
Sparla N. 14 3 5 6 11 26-33
VVOG 14 4 3 7 11 18-29
ARC 14 3 4 7 10 28-31
Bennekom 14 2 5 7 9 20-32
Go Ahead K. 14 3 3 8 9 23-38
EERSTE KLASSE B: DSVP-Seroosk.
2-1Excels. M-Barendr. 1 -1Heerjansd-
.-Rozenburg 2-0, Huizen-ASWH 0-0,
4-17 Vitesse D 14-16
-ACV 2-1, Oranje N-Elim 1-0, Spaken
burg-Be Quick 0-0, WHC-DETO 1-0,
WVF-Valleiv. 1-0.
Tweede periode:
VIERDE KLASSE A: Alphen-Kickers
2-1, DOSR-LFC 1-2, FC Lisse-Meer-
burg 2-2, Foreh.-ROAÓ79 4-0, SJ-
Z-Alkmania 0-1, UDWS-Leidsche B
5-1.
FC üsse 13-20 UDWS 14-13
Foreh. 14-20 Alkmania 14-12
LFC 14-18 Kickers 13-11
DOSR 14-14 ROAC'79 13-10
Meerburg 13-13 Alphen
SJZ
13-13 Leidsche B 13- f
VIERDE KLASSE B BTC-WIK 1-5, Ce-
ler.-ODB 1-1, Cromvl.-RAVA 1-4,
Quick S-HVV 4-2, Rands. Sp.-SVLV
2-0, Spoorwijk-HBS 2-1.
RAVA 13-19 Rands. Sp. 12-12
ODB 14-17 WIK 14-12
Cromvl. 14-17 HVV 14-12
Quick S 14-15 BTC 12-11
HBS 13-14 Celer. 13- 8
SVLV 13-14 Spoorwijk 12- 7
Tweede periode:
VIERDE KLASSE D: Nicol. B-GSV 1-3,
Nieuwerk.-Moordr. afg., NSV46-Groe-
new. 1-0, ONA-Bodegr. 3-3, Schoon-
h.-Leerd. Sp. afg., Stolwijk—UNIO 0-2.
TWEEDE KLASSE B: De Zwerver-N.
Lek. 1-1, Everstein-Roda Boys 1-2,
Koz. Boys-Leiden 2-1, Oranje W-Heu-
KNVB RESERVES
Koz. Boys 12-17 Veen
De Zwerver 12-17 Herovina 12-11
Everstein 12-16 's Grav. SV 12-10
Roda Boys 12-15 Leiden 12- 8
Oranje W 12-14 N. Lek. 12- 7
Schev. 12-14 Heukelum 12- 4
Tweede periode:
DERDE KLASSE A: s Gravenz.-RCL
2-2, Hazersw. B-BVCB afg.. Hoekse
Boys-Monsier 2-2, Voorsch.-Sportlust
1-1, VVOR-DUNO 3-1, Zwal. V-SV35
Zwal. V 14-19 Voorsch. 14-13
RCL 14-18 BVCB 13-12
SV'35 14-17 's Gravenz. 13-11
Hoekse Boys DUNO 14-11
1-2.
Kagia 13-19 Jodan Boys 14-13
Soccer B 13-18 TAVV 13-11
KRV 14-18 Oegstgeest 12- 9
Be Fair 14-18 Oudewater 13- 9
Zevenh. 13-17 Floreant 12- 7
Ter Leede 13-16 Linsch. 14- 3
Tweede periode:
OSDO 12-21 SCW 13-11
Zandv. '75 13-20 SMS 13-1C
Aalsmeer 12-19 NFC 12- S
Swift 13-17 RCH 13- 6
Beurs. 13-16 SIZO 13- e
Hoofddorp 12-11 Bloem. 13- 2
Unitas 2
13-1
Lens 2
29-12
27-20
30-22
22-18
18-18
18-20
22-22
17-24
26-22
18-16
13-22
15-25
20-22
14-26
EERSTE KLASSE B: EBOH-Voorburg
1-5, HMSH-Verburch 5-0, Neptunu-
s-Alph. Boys 1-1, Nieuw.-Unitas 1-3,
SVW-RVC 1-1, Toneg.-Sparla 2-1.
Alph. Boys 14-21 HMSH 13-13
SVW 14-20 RVC 13-13
Toneg. 14-17 Neptunus 13-10
EBOH 14-17 Nieuw. 12- 9
Voorburg 13-15 Sparla 14- 9
Unitas 13-14 Verburch 13- 2
13-13 Moerkapelle 12- 2
LANDELIJKE JEUGD
EERSTE KLASSE: Quick Boys-Volendan
2-2. ADO-RVC 2-1. Noordwi|k-UVS 1-1
Hoiiandia-A|ax afg. Roodenburg-DWV 2-1
VVOG-AFC 0-2.
A|ax 13-21 UVS 14-1'
Volendam 14-18 RVC 14-K
ADO 15-18 Noordw. 15-K
REGIONALE JEUGD
a-junioren
EERSTE KLASSE: VVSB-Rijnsburgse
Boys 2-5 Qlympia-FC Lisse 2-1. WSE-
TWEEDE KLASSE A: Oliveo-Spart 20
0-1, Olympia-ADO 0-1, Rijswijk-
-Gouda 7-2, Roodenb.-OW 2-1,
VCS-GDS 0-2, VELO-Quick 0-0
Rijnsb.B 12-19 FCüsse 12-12
DSO 13-18 Leden 13-10
Olympia 9-17 Katwijk 12- 8
DWO 13-17 VIOS 12- 7
s-GravSV 14-16 VVSB 13- 5
Alph Boys 13-15 WSE 11- 3
HOOFDKLASSE
b-junioren
VCS-Roodenburg 3-0 SVV-Spi|kenis:
Feyenoord 12-22 Quick B
SVV 13-22 Spi|ken
RVC 14-21 ADO
VROUWENVOETBAL
ZATERDAG
INTERREGIONAAL
EERSTE KLASSE
Ter Leede-Kloelinge 5-0. Excelsior P-DS-
Zwart Wil 10-19 Vhssmgen 13-12
Ter Leede 11-19 DSVP 13-12
HBSS 13-18 Excelsior 13- 7
Rijsoord 11-15 Kloetmge 12- 5
Oostkapelle 13-22 SHO 12-9
Oegstgeest 12-20 Katwijk 12-7
Delta Sp 13-19 Papendrecht 10-6
Riisoord 11-18 Leiden 13-5
ZwartWit 12-15 Sliedrecht 11-4
Berkei 11-4
ZONDAG
INTERREGIONAAL
TWEEDE KLASSE
NSV '46-KFC '71 0-3. SJZ-HSC 5-1. Cabu-
aw-SJC 1-5 Iduna-Alblasserdam 6-0.
UDO-Celeritas 0-1
KFC 71 12-24 Celeritas 11-10
UDO 12-16 HSC 11- 9
SJZ 13-15 Iduna 9- 8
SJC 13-13 NSV 46 11-6
Blijdorp 11-12 Alblasserdam 11-0
Cabauw 13-11
BUITENL. VOETBAL
BELGIE: Beerschot-Standard 1-2. St Trui-
den-AA Gent 0-0. KV Mechelen-Lierse 2-0.
Club Luik-Rac Genk 2-1, Antwerp-Kortri|k
2-2. Cercle-Anderlecht 1-3. Lokeren-Ger-
minal 2-5 RWDM-Club Brugge 0-1 Ware-
gem-Charleroi 0-0.
AA Gent 18-29 Mechelen 18-25
Anderlecht 18-28 Standard 18-25
Cl Brugge 18-26 FC Antwerp 18-21
DUITSLAND: Düsseldorf-Bor M gladbach
4-1 Sl Pauli-Dortmund 0-2. Uerdingen-FC
Bayern 1-1, Bochum-Werder 1-2. Stuttgart-
Kaï
rderBr. 17-24 Frankfurt
Bayern 17-23 Dortmund
sersl. 16-22 FCKoln
ZATERDAG
RES.EERSTE KLASSE: Kozak B 2-RCL 2
2-0. ASWH 2-Rozenb.2 0-1. Barendr 2-
Riinsb B 2 1 -1ARC 2-Noordwi|k 21-7 Lis-
12-11 se 2-Ouick B.2 1-2. RVVH 2-Katwi|k 2 3-2
Noordwijk 2 15-25 ARC 2 14-15
Quick B. 2 15-20 ASWH 2 14-12
Rozenb 2 15-20 RCL 2 14-11
Barendr 2 15-18 Rijnsb.B 2 14- 9
Katwi|k 2 13-17 Kozak.B. 2 15-6
RVVH 2 15-16 Lisse 2 15- 5
RES. TWEEDE KLASSE A: HBSS 2-Ca-
pelle 2 0-1. Quick 8.3-Vitesse D 2 0-1. Ex
cels 2-Sport 12 3-2 Zwaluw.2-Zw.Wit 20-1.
DSVP 2-Ter Leede 2 1-1 Noordwi|k 3-
Hoekse B.2 5-3.
RES. TWEEDE KLASSE B: NSW 2-Alte-
na 2 6-2. Quick B.4-Zwervers 2 0-0. Baren
dr 3-Oranie W 2 2-3. Lekkerl.2-VVGZ 2 1-
4. SHO 2-ASWH 3 2-0. Spi|k.2-Zwervers 2
3-1
RES. DERDE KLASSE B: Sp.nt 3-L.sse 3
1 -0. Katwijk 3-ARC 3 2-1. Rijnsb B 3-Lyra 3
afgl. Sportl 3-Oegstg 2 2-1. RCL 3-Quick
B 5 1-4. Jodan B 2-Be Fair 2 4-0.
RES. VIERDE KLASSE B: Die haghe 3-
DSVP 3 2-3. Voorsch.2-Be Fair 3 1-1.
Maasdi|k 3-Floreanf 2 4-1. RCL 4-Jodan
B.3 2-4. Hazersw.B.2-Leiden 2 afgl. DSO
2-Zevenh.2 3-1
ZONDAG
RES. EERSTE KLASSE: HDVS 2-N.eu-
wenh 2 0-0 Westl.2-Lens 2 4-1. Unitas 2-
DHC 2 2-2. overigen afgl.
Papendr 2 13-19 DCV 2 13-13
Westl '2 13-19 UVS 2 13-12
DHC 2 15-17 Nieuwenh. 2 12-10
Wilh. 2 11-15 Rijswijk 2 12- 9
Tonegido 2 13-15 HDVS 2 13-8
RES. TWEEDE KLASSE A: RVC 2-Velo 2
0-1. ADO 2-Wilh,3 7-0. Quick 2-HMSH 2 5-
4. Alph B 2-Roodenb 2 afgl. VCS 2-VUC 2
2-1. VDL 2-Spartaan 2 0-4.
RES. OERDE KLASSE A: UVS 3-Lugd 2
1-2. Gouda 2-Unio 1-0. overigen afgl.
RES. VIERDE KLASSE A: ROAC 2-Meer-
burg 2 2-2. SJC 2-SVLV 2 1-1. Altior 2-
UDWS 2 0-1. Foreh.2-Lugd 3 6-3. overigen
AFDELING GOUDA
HOOFKLASSE: Donk Siveo 0-5. Schoon
hoven - Bergambacht 1-4. WDS - Rijn
streek 1-2. Sportief - Zwammerdam 2-3.
Reeuwi|k - Aarlanderveen 5-1. Rohda -
Rohda 14-23 Bergambacht 12-14
Reeuwi|k 15-23 Rijnstreek 14-12
Zwammerdam 15- WDS 13-10
19 Aarlanderveen 13-
Schoonhoven 13-17 8
Gouda 14-17 Sportief 12- 2
Siveo 13-15 Donk 13- 2
Zondag
HOOFDKLASSE RVC - Lekkerkerk 0-1.
Bergambacht - Gouderak 3-2. Cabauw -
Estó 13-23 RVC 12-12
Haastrecht 13-18Gouderak 11-11
Waddinxveen 13-17 Oudewater 10-8
Bergambacht 13-16 Ammerstol 11- 6
FC Porto 17-31 Boavi:
Benfica 17-29 Beira
Sporting 17-27 Guim;
Xanthi 0-0, Panio
Athin
Heraklis
TURKIJE: Besiktas-Trabzonspor 3-2. Ga-
ziantepspor-Fenerbahce 2-5. Aydinspor-
Galatasaray 1-2. Zeytinburnuspor-
Adanaspor 2-3. Boluspor-Genclerbirligi 0-
0. Konyaspor-Bakirkoyspor 1-0. Ankaragu-
cu-Bursaspor 3-0. Sanyer-Karsiyaka 3-2
Galatasar 15-36 Sariyer
15-23
Aydinspor 15-21
ZATERDAG
EERSTE KLASSE: Abbenes-Alphia 0-2,
GWS-Sleutels 0-1, Koudek.-Valken
3-1, LSVV-SVOW 6-0, MVKV-Lugd.
3-1, Woubrugge-HVZ 2-0.
GWS 15-24 LSVV 13-12
Alphia 13-23 MVKV 14-11
Sleutels 14-23 SVOW 15- 9
Valken 15-17 Woubrugge 15- 8
RES.EERSTE KLASSE: Sleutels 2-Alphia
2 0-0, Quick B.6-Noordwijk 4 1-2, Kagia 2-
Oegstg.3 3-0.
RES.TWEEDE KLASSE A: VNL 1-Valken
3 1-1, RCL 5-Leiden 3 10-0, SVLV 1-Quick
B.7 0-4,-Ter Leede 3-Rijnsb.B.6 4-1.
RES.TWEEDE KLASSE B: Noordwijk 6-
Lisse 5 3-4, Valken 2-Ter Leede 4 1-0.
RES.DERDE KLASSE A: Noordwijk 8-Ter
Leede 7 1 -0, Katwijk 6-Kagia 4 6-0.
RES.DERDE KLASSE B: Oegstg.5-Ou.ck
B 8 6-0.
RES.DERDE KLASSE C: Katw.|k 5-
Rijnsb.B.7 8-0, VVSB 1-Leiden 4 3-1
RES.DERDE KLASSE D: Sleutels 3-Quick
B 10 2-6, Lisse 6-ARC 60-1, Voorsch.4-AI-
ohia 3 2-3, VTL 1-Leiden 2 3-2.
RES.DERDE KLASSE E: LFC 1-SVOW 2
4-1, Leiden 5-RCL 6 1-5, Alphia 4-Ha-
zersw.B.4 2-5, ARC 5-Koudek 4 4-1.
ZONDAG
EERSTE KLASSE: MMO-UDO 3-0, VTL-
VNL 2-1, ASC-FC Rijnland 1-0, Warmun-
da-Stompw Boys 3-0, VNA-Bernardus 1-3.
13-15 VNL
MMO 12-13 Rijnland
Stompw.B 12-13 UDO
Bernardus 13-12
RES. TWEEDE KLASSE A: ROAC 4-Lis-
se 4 0-4, SVLV 3-Leidsche B.2 0-3, Meer
burg 3-Teyl.2 3-3, Randst.Sp.2-Warmunda
2 3-2.
RES. TWEEDE KLASSE B: Alkman.2-
VVSB 4 3-2,
RES. DERDE KLASSE A: Alkman.3-
Bern.3 1-1, MMO 3-Altior 4 0-3, DOSR 6-
Kickers 3 0-2, SJZ 5-Alphen 3 6-1.
RES. DERDE KLASSE B: Foreh 3-VVSB
5 1-1, UD0 4-SJC7 1-6.
RES. DERDE KLASSE C: Altior 5-
Alph.B.5 0-4.
Den Helder 15-26 Meppel
13-12 Rott.Zuid
ENGELAND: Arsenal-Wimbledon 2-2. Co
ventry-Manchester Utd 2-2, Derby-Chelsea
4-6. Liverpool-Sheffield 2-0, Manchester C-
Tottenham 2-1 QPRangers-Nottmgham F.
1-2. Southampton-Aston V. 1-1 Sunder-
land-Norwich 1-2. Cr Palace-Luton 1-0.
Leeds-Everton 2-0.
Liverpool 16-41 Tottenham 17-30
Arsenal 17-37 Leeds U 16-27
Cr.Palace 17-33 Manch.City 16-26
FRANKRIJK: Bordeaux-Caen 1-1 Mar-
seille-Metz 3-0. Nantes-Lille 0-0. Cannes-
Lyon 3-2. Toulouse-Nice 1-2. Monaco-
eille 20-30 Montpell. 19-21
ITALIË: Bari-Sampdona 1-1. Bologna-Lec-
ce 1-1. Genua-Cesena 4-1. Inter-Fiorentma
,-Cagliari 2-2. Napoli-
Inter M. 13-19 AC Milan 12-16
Juventus 13-18 Parma 13-16
Sampdona 12-17 Genua 13-15
Barcelona-Cadiz 2-0. Atl Madrid-R Socie
dad 4-0. Sp.Gijon-Logrones 1-0. Osasuna-
Oviedo 0-0, Tenerife-Espariol 2-0. Vallado-
lid-Valenaa 3-1. Burgos-Betis 1-2
Barcelona 15-26 Logrones 14-18
All.Madrid 15-20 Osasuna 14-18
Real Madrid 15-19 Sevilla 15-18
PORTUGAL: Estr Amadorji-Uniao 0-0.
Belenenses-Nacional 2-3. Boavista-Setu-
bal 2-1. Salgueiros-Famaiicao 3-1. Pena-
fiel-Braga 2-0. Guimaraes-Chaves 1-1.
TWEEDE KLASSE: Heemstede Zaan
dam 15-5, RDG/DIO 2 - Schiedam 2 12-8,
Krommenie - Het Probleem 15-5, Cóte d'Or
- Constant 11-9, Boskoop - VAD 2 12-8,
RDC-RDG/DIO 3 8-12
Zoetermeer 5-10 HDC 5-4
LDG 5- 8 RDC 2 5-3
KDC 5- 8 Excelsior 5-3
Samen Sterk 5- 8 Damlust2 5-2
Bodegraven 5- 4 KijkUit 5-0
HOOFDKLASSE MIDDEN-HOLLAND:
Damlust 2 - RDC 2 7-9, KDC Excelsior 9-
7, LDG - Bodegraven 14-2, HDC - Samen
Sterk 6-10
Rotterdam. WK junioren, eerste ronde:
Voerman (Sov) - Van Dijk 1 -1Martin (Fra) -
Vissers 0-2, Paquot (Bel) - Louis (Bel) 2-0,
Bubbi (Ita) - Nosevitsj (Sov) 1-1, Karto-
taroeno (Sur) - Van Berkel 1-1, Dryra (Pol) -
Del Lotte (Fra) 0-2, Schmiel (Pol) - Koyf-
man (ISr) 0-2.
14-10
15-10
Den Bosch 15-24 Orca's
Akrides 15-24 Eindhoven 14- 8
Weert 15-20 DAS 14- 8
Donar 14-18 Goba 15- 6
Canadians 15-18 Voorburg 15- 4
OSG 90-75, Wyba - Virtus 82-81Kimbria -
Leiden 84-59, Early Bird - Zeemacht 74-96,
Groningen - Celeritas 72-90
Basketiers 13-24 Lokomotief 13-12
Celeritas 13-22 Virtus 13-10
Beverwijk 13-18 Wyba 13-10
Zeemacht 13-18 Luba Leiden 13- 8
Kimbria 13-16 Early Bird 13- 6
Gunco 12-14 Groningen 13- 6
Hong Kong. Asian Classic Golf-toer-
nooi, 595.000 gulden
Eindstand: 1. Faldo (GBr) 270 slagen (72
68 62 68). 2. Woosnam (GBr) 274 (69 68 70
67), 3. Clayton (Aus) 275 (72 70 66 67), 4.
Montgomerie (GBr) 276 (68 70 68 70), Por
ter (VSt) 276 (69 70 70 67). Hamilton (VSt)
276 (69 69 69 69). 7. RafferTy (GBr) 278 (67
69 69 73), 8. Zokol (Can) 279 (70 68 68 73).
Gibson (Can) 279 (69 69 70 71, Hla Han
(Bir) 279 (73 74 66 66).
San Sebastian. Internationaal toernooi,
Nederland - Frankrijk 6-1, Ne
derland - Spanje 4-0 (1-0), Engeland
Frankrijk 3-0 (2-0), Spanje - Engeland 1-1
(0-1).
Eindstand: 1. Nederland 3-6 (13-2), 2. En
geland 3-3 (5-4), 3. Spanje 3-3 (3-5), 4.
Frankrijk 3-0(1-11).
Kuala Lumpur. Inter Continentaal toer
nooi, mannen: Azië - Europa 1-0 (0-0),
Oceanié 3-2 (1-0).
EERSTE DIVISIE B
Azimma - Wilskracht 75-70, Lisse Weert 2
77-69, BVO - WSC 85-81, Leiderdorp -
Voorburg 2 81-113
Weert 2 13-20 Wilskracht 13-10
Lisse 13-20 Azimma 13-10
Voorburg 2 13-16 BVO Alphen 13- 8
WSC 13-14 Leiderdorp 13- 6
RAYON EERSTE KLASSE: Red Stars
Juventus 71-89, Binnenland - Jumpers 62-
59, Waddinxveen Flyers - New Stars 59-57,
Deca Eagles - Punch 86-90, Blitz - Gunco 2
56-66
RAYON TWEEDE KLASSE: Rowic - RZ 2
84-56, Grasshoppers - Blue Drakes 94-79,
Goba 2 - Spngers78-119
JUNIOREN: Leiderdorp - Shooters 48-45,
Den Helder - Akrides 79-78, Wilskracht -
Hoofddorp 74-73, OSG - Toneqo 59-67
Vrouwen
EREDIVISIE: Grasshoppers Den Helder
62-75, Tonego - üsse 86-49, Akrides - Ca-
LubaRZ 11-14 Grasshopp. 11-6
Voorburg 11-14 Groningen 11-6
Akrides J2-12
PSV 12-18 DAS 13-10
RZ2 12-18 Orca's 13-10
MSV 11-16 Landslake 12- 8
Cheetah 13-12 Dragons 12-6
Tokyo. Wereldbeker driebanden profs,
finale
Kwartfinales: Blomdahl - Pilss 3-0, Kaï
Ceulemans 0-3. Bitalis - Sang Lee 1 -3, Shi-
mada-Dielis 1-3.
Halve finales: Blomdahl - Ceulemans 3-2,
Dielis Sang Lee 3-2
Finale: Blomdahl - Dielis 3-2 (15-5 10-15
15-4 8-15 15-4/1,465-1,023)
derde plaats: Ceulemans - Sang Lee 3-1
(15-8 14-15 15-11 15-6/1,966-1,248)
Eindstand Tokyo: 1. Blomdahl, 2. Dielis.
3. Ceulemans. 4. Sang Lee. 5. Pilss, 6. Shi-
mada. 7. Kai, 8. Bitalis.
Eindstand wereldbeker: 1. Ceulemans
270,2. Blomdahl 246,3. Dielis 153,4. Bita
lis 132, 5. Zanetti 102, 6. Arai 75, 7. Mano,
Sang Lee 63,9. Van Bracht 33,10. Jaspers
30, 11. Weingart, Müller 24, 13. Comori,
Pilss 21,15. Lieberkind, Rudolph, Shimada
18, 18. Kai 15, 19. Stroobants, Jungfleish
12.
Gorssel. NK artistiek
Eerste ronde: Brunnekreef (Goor) Schu
mann (Capelle a/d IJssel) 3-2 (36-53 23-55
65-42 55-33 61-41), Scholtes (Voorscho
ten) - Thijssen (Den Haag) 3-1 (26-32 44-
38 33-11 65-50), Belderbos (Uithoorn)
Groen (Amsterdam) 3-0 (40-19 56-49 48-
26). De Jager (Den Haag) - Holka (Heerlen)
3-2 (38-43 50-44 34-43 46-40 49-48)
Veriiezersronde: Schumann - Groen 3-0
(48-34 55-26 38-33), Holka - Thijssen 3-1
(50-31 45-41 41-47 41 19).
Plaatsingswedstrijden voor 'kleine fina
le': Schumann Holka 3-0 (44-38 51-36 57-
43). De Jager - Belderbos 3-2 (18-39 47-26
30-48 57-39 51-40).
Winnaarsronde: Brunnekreef Belderbos
3-1 (65-53 50-65 94-86nv 50-20), Scholtes
- De Jager 3-1 (46-13 39-43 35-28 43-25).
Finale: Scholtes Brunnekreef 3-0 (38-20
51-35 46-25).
Derde plaats: Schumann - De Jager 3-1
(56-34 44-41 40-58 40-27).
Eindstand: 1. Scholtes. 2 Brunnekreef, 3.
Schumann. 4. De Jager.
Bussum. Grand Prix driebanden, eerste
ronde: Overmars (Andijk) - Martens (Til
burg) 50-35 (45), Van Cromvoirt (Waalwijk)
Hermse (Den Bosch) 50-42 (53), De Klei
ne (Helmond) - Van der Wurl (De Meern)
50-31 (43), Bessems Holtrop (Utrecht) 50-
42 (59), De Bruijn (Hulst) - De Wit (Tilburg)
50-44 (61), Arnouts (Etten-Leur) Kriek-
aard (Utrecht) 50-23 (26).
Moskou, internationaal toernooi
Mannen: 1. Tsjegoljev (Sov) 19, 2.
Schwartzman (Sov) 19, 3. Milsjin (Sov),
Letsjinski (Sov) en Hans Jansen 16, 6.
Meijer en Tsjoelkov (Sov) 15, 8. Mikulicz
(Pol) 13. 9. Teresjko (Sov). Akzanov (Sov)
en Van der Tak 12
Vrouwen: 1Jankovskaja (Sov) 20,2. Pol
man 18,3. Tsjitaikina (Sov) 18,4. Martjano-
va (Sov) 17,5. Teterina (Sov) 16.6. Schou
ten 15, 11. Graas 10, 12. Wanders 9, 13.
Hartkamp 4
Stand WB: 1. Van der Burg 62 punten, 2.
Söndral 58, 3. Koss 56. 4. Tröger 46, 5.
Herda en Gustafson (Zwe) 41, 7. Adeberg
(Dui) 40,8 Hadschieff 37, 9 Visser 34.10.
SELECTIEWEDSTRIJDEN NK Zaterdag
(Den Haag), 500 m: 1. De Vries 40,04
sec., 2. Bruins en Van der Poel 40,23, 4.
Cazemir 40,40, 5. Ten Kortenaar 40,53, 6.
Piet^rse en Bloemberg 40,85, 8. Groen
40,89.1500 m-1. De Vries 2.00,84, 2. Ten
Kortenaar 2.02,19, 3. Bruins 2.02,28, 4.
Bosker 2.02,55, 5. Bloemberg 2.02,79, 6.
Pieterse 2.03,09,7. Groen 2.03,10,8. Kooy
2.03,11 Zondag (Utrecht), 5.000 m: 1.
Boskér 7.22,48, 2. Kooy 7.24.16. 3. Bruins
7.25,76, 4. Bloemberg 7.27.41, 5. Ten Kor
tenaar 7.29,72, 6. De Vries 7.31,16, 7.
Groen 7.33,68, 8. Nijdam 7.36,99. Klasse
ment: 1De Vries 125.436 punten, 2. Bruins
125.566, 3. Ten Kortenaar 126.232, 4.
Bloemberg 126.521, 5. Bosker 126.568, 6.
Kooy 126.932,7. Groen 127.291 (geplaatst
voor NK).
Vrouwen Zaterdag (Den Haag), 500 n
2-4 Castricum
1-2 Dukes
2-2 Amstelveen
AAC 2-4 DSRC
RCC 2-4 Bassets
Eemland 2-2 RRC
Karuizawa. Wereldbeker sprint
Vrouwen
500 meter: 1. Blair (VSt) 40,57, 2. Hashi
moto (Jap) 40,87, 3. Shimazaki (Jap)
40,91, 4. Qiaobo (Chi) 41,02, 5. Garbrecht
(Dui) 41,10, 6. Fukuzawa (Jap) 41,38, 7.
41,69, 13. Stam 42,17, 14. Aaftink 42,46,
18. Loorbach 42.82.
500 m: 1. Hashimoto 40.60,2. Blair 40,61,
3. Garbrecht 40.76,4. Qiaobo 40,86,5. Fu
kuzawa 41,24, 6. Shimazaki 41,43. 7. Sun-
hee 41,72.8. Auch (Can) 41,78, 9. Tanaka
42,02, 10. Xiuli 42,22,12. Stam 42,44, 17.
Aaftink 42,93, 20. Loorbach 43,05
Stand wereldbeker (na vijf wedstrijden):
1. Hashimoto 112 punten, 2. Shimazaki
107, 3. Garbrecht 92, 4. Blair 87, 5. Sun-
hee 75, 6. Fukazawa 73, 7. Hauck 63, 8.
Hoiseth (Noo) 51, 9. Auch 58, 10. Tanaka
46
1000 meter: 1Garbrecht 1.21.912. Has
himoto 1.22,51, 3. Blair 1.23,08, 4. You
(Chi) 1.24,25,5. Ye (Chi) 1.24,31.6. Tana
ka 1.24,42,7. Wang (Chi) 1.24,58,8. Fuku
zawa 1.25,55, 9. Shimazaki 1.25,58, 10.
Hoiseth 1.25,82, 14. Stam 1.26,21, 22.
Loorbach 1.27,85, 23. Aaftink 1.28,44
1000 m: 1. Garbrecht 1.22,74,2. Hashimo
to 1.23,68,3. Wang en Blair 1.24,05, 5. Ye
1.24,43, 6. Shimazaki 1.24,44, 7. Pohland
(Dui) 1.24,58, 8. You 1.24,67, 9. Stam
1.25,33,10. Hordobetiu (Roe) 1.25,51,11.
Loorbach 1.25,88, 19. Aaftink 1.27,93.
Stand wereldbeker (na vijf wedstrijden):
1. Garbrecht 114, 2. Hashimoto 112, 3.
Blair 82, 4. You 77, 5. Shimazaki 70, 6.
Hauck 65, 7. Hoiseth 56. 8. Tanaka 50. 9.
Stam 46,10. Hordobetiu 43
Mannen
500 meter: 1Mey (Dui) 37,36.2. Toshiyu-
ki Kuroiwa (Jap) 37,62,3. Bachvalov (Sov)
37,76, 4. Zjelezovski (Sov) 37,81, 5. Sung-
yeol (ZKo) 37,97, 6. Satoru Kuroiwa (Jap)
37,99, 7. Miyabe (Jap) 38,04, 8.
(VSt) 38,09, 9. Sjaksjakbajev (Sov) 38,13,
10. Yasushi Kuroiwa 38,18, 19. Loef 38,83
500 m: 1. Mey 37,52, 2. Jansen 37,66, 3.
Miyabe 37,67, 4. Toshiyuki Koroiwa 37,77,
5. Zjelezovski 37,88,6. Bachvalov 37.917.
Satoru Kuroiwa 38,16, 8. Sjaksjakbajev
38,24,9. Moriyama (Jap) 38,34,10. Yasus
hi Kuroivya 38,37, Loef gevallen.
Stand wereldbeker (na zes wedstrij
den): 4. Toshiyuki Kuroiwa 117, 2. Miyabe
111,3. Bachvalov 105.4Mey 100.5. Zjele
zovski 94,6. Sung-yeol 83.7. Satoru Kuroi
wa 70. 8 Yasushi Kuroiwa 70. 9. Jansen
69, 10. Sjoepira (Sov) 56.
1000 meter: 1. Zjelezovski 1.15,04, 2.
Thometz (VSt) 1.15,80, 3. Klimov (Sov)
1.15,94, 4. Toshivuki Kuroiwa 1.16,01, 5.
Ireland (Can) 1.16,03, 6. Sjaksjakbajev
1.16,13, 7. Bachvalov 1.16,19, 8. Beste
man (VSt) 1.16,42, 9. Satoru Kuroiwa
1.16.70, 10. Jansen 1.16,73, 17. Loef
1.17,48.
1000 m: 1. Zjelezovski 1.14,41, 2. Tos
hiyuki Kuroiwa 1.15.49, 3. Thometz
1.16,25, 4. Sjaskjakbajev 1.16,49, 5. Mey
1.16.71, 6. Scott (Can) 1.16,91, 7. Jansen
en Klimov 1.17,15, 9. Yasushi Kuroiwa
1.17,20, 10. Streb (Dui) en Sjoepira
1.17,22.
Stand wereldbeker (na vijf wedstrijden):
1. Zjelezovski 120, 2. Toshiyuki Kuroiwa
92. 3. Klimov 78. 4. Thometz 75. 5. Zmke
(Dui) 58. 6. Bachvalov 55. 7. Streb en Be
steman 51, 9. Sjaksjabajev 45,10. Ireland
Butte. WB schaatsen
vrouwen, 1500 m: 1. Nemeth-Hunyady
(Oos) 2.04,89, 2. Van Gennip 2.05.78. 3.
2.11,02, 7. Krohn (Zwe) 2.11,40, 8.
(VSt) 2.11,51. 9. Borkowska (Pol) 2.11,55,
10. Nystedt (Noo) 2.1,80, 11. Grimbergen
2.11,96, 12. Kivipelto (Fin) 2.12,45, 13.
Meijer 2.12,51
Stand WB: 1. Van Gennip 62 punten, 2.
Nemeth-Hunyady 61, 3. Voetelink 50. 4.
Kleeman (Dui) 50,5. Van Schie 42,6. War-
nicke (Dui) 40, 7. Borkowska 36. 8. Ade
berg (Dui) 34,9. D'Ano'rea 25.10. Belci (Ita)
23, 12. Meijer 21.
3000 m: 1Nemeth 4.25,35,2. Van Gennip
4.25,73, 3. Van Schie 4.29,77, 4. De Vries
4.35,57, 5. Kline 4.38,28, 6. Borkowska
4.38,48. 7. D'Andrea 4.39,04, 8. Tönsberg
4.39,04, 9. Voetelink 4.40,82, 10. Krohn
1.55,05, 4. Herda (Dui) 1.55,73, 5. Kah
(Aus) 1.55,79,6. Hadschieff (Oos) 1.55,81,
7. Tröger (Dui) 1.56,53, 8. Koss (Noo)
1.56,55, 9. Eminger (Oos) 1.57,21. 10.
Shelley (VSt) 1.57,51, 11. Veldkamp
1.58,05, 12. Sullivan (Can) 1.58.14, 13.
Masianka (Pol) 1.58,76, 14. Flaim (VSt)
1.58,90, 15. Marshall (Can) 1.59,11, 16.
Jeklic (Dui) 1.59,34, 17. Radke (Pol)
1.59,34, 18. Schoen (Zwe) 1.59,38, 19.
Zakarias (Oos) 1.59,55, 20. Jelonek (Can)
1.59,69, 22. Ritsma 2.00,44, 26. Bos
2.02,44.
Promotieklas A: VOY 1-Kalinko 1 0-3, IJs-
selvogels 1 -Leython 3 3-0, Radius 3-VCS 1
1-3, Riva/Rijswijk 2-Agon 1 0-3, RVV 1-
CVB Bank/Be Fair 1 3-2, Rentokil/ZVH-
Skania 2 3-1
Rentokil 3 9-25 Be Fair
Skania 2 9-20 Riva 2
IJsselvogels 9-19 Radiu
Internos 7-14 Here
Hellas 2 7-9 Tern
EMM 7- 9 Actief
9- 9 Snelwiek
-8-14 Thor 2
Nat 43,94. 1500 m: 1. Van Zuilen 2.16,48,
2. Van der Meer 2.16,92,3. Brunia 2.17,07,
4. Nat 2.17,52, 5. Preuter 2.18,03. Zondag
(Utrecht), 3.000 m: 1. Van der Meer
4.50,57, 2. Pasveer 4.52.41. 3. Brunia
4.53.39. 4. Van Zuilen 4.54,24, 5. Mager
4.54,35. Klassement: 1. Van Zuilen
138.163 punten, 2. Brurtia 138.208, 3.
Preuter 138.943 (geplaatst voor NK)
schappen
mannen, ei
dan - Turk 23-21 21-16 21-15, Heister - De
Bruin'21-17 21-18 21-14, Keen - Ron van
Spanje 20-22 11-21 23-21 21-16 21-13,
Henk van Spanje - Hoevers 21-4 21-6 16-
21 21 -5; halve finales: Haldan - Heister 21 -
12 21-19 21-9, Keen - Henk van Spanje 21-
a/Drenth 21-8 21-15, Keen/Mol Hoevers-
1 21-10 21-8, Henk van Spanje/Ron
van Spanje - Kobes/Greve 21-15 21-19;
halve finales: Boute/Heister Verhaeg-
h/Jaap van Spanje 21-15 21-12, Keen/Mol -
Henk van Spanje/Ron van Spanje 21-14
Vrouwen, enkelspel, kwartfinales:
Hooman - Broekhart 21-10 21-17 21-5, De
Groot - Schers 21-13 21-16 15-21 21-13,
Noor - Muller 21-17 12-21 21-19 21-13,
Keen - Hendriks 21-7 21-14 21-13; halve fi
nales: Hooman - De Groot 21-14 21-10 21-
15, Noor - Keen 21-13 21-18 16-21 14-21
21-19; finale: Hooman - Noor 21-17 21-6
21-12.
dubbelspel, kwartfinales: Keen/Noor
Broekhart/Kortstee 21-10 21-11, Hendriks-
/Schers - De Koning/De Koning 24-22 21-
17, Hooman/De Haas - Huntelerslag/On-
stenk 22-20 24-22, Muller/De Groot - Ker-
sten/Tanck 21-18 21-19; halve finales:
Keen/Noor - Hendriks/Schers 21-9 21-8,
Hooman/De Haas - Muller/De Groot 25-27 DVC
21-12 21-6; finale: Keen/Noor Hooman- Leython
/De Haas 26-28 21-19 21-16. Riva 3
gemengd dubbelspel, kwartfinales: He^
r/Noor - Turk/Kortstee 21-6 21-10,
Keen/Keen - De Vries/Williams 21-10 21-
11, Hoevers/Muller Bomhof/Kersten 21-6
21-13, Bakker/Hooman - De Wilde/De
Groot 21-10 21-15; halve finales: Bakker-
/Hooman - Hoevers/Muller 21-15 21-19,
Heister/Noor - Keen/Keen 16-21 21-18 22-
20; finale: Hooman/Bakker - Heister/Noor
21-14 23-21.
Driebergen, nationale Masters
mannen enkel, halve finales: Haarhuis
(1- Eltingh 7-5 6-3, Schapers Dogger 6-1
6-1, finale: Haarhuis - Schapers 4-6 6-3 6-
4. Nationale rangljst, eindstand: 1Haar
huis 1045,45, 2. Koevermans 960, 3. Sie-
arink 663,64,4. Schapers 645,45,5. Kra-
(1) - Niemantsverdriet 1-6 6-2 3-2 opgave
Niemantsverdriet wegens dijbeenblessure,
Schultz (2) - Bakkum (3) 6-3 6-3, finale:
Schultz Bollegraf 6-3 6-4. Nationale rang
lijst, eindstand: 1. Bodegraf 1070 pnt, 2.
Schultz 1050, 3. Jagerman 800, 4. Nie
mantsverdriet 586,67, 5. Rottier 560.
München. Grand Slam Cup, mannen,
halve finales: Gilbert (VSt) - Wheaton
(VSt) 6-3 3-6 7-6 2-6 6-4, Sampras (VSt/4) -
Chang (VSt) 6-3 6-4 6-4; finale: Sampras -
Gilbert 6-3 6-4 6-2.
Beverwijk. NK clubteams vrouwen (to
taal, sprong, brug, balk en vloer): 1Del
ta Sport Zierikzee 106,15 (27,15 25,90
25,75 27,35), 2. Blijdorp Rotterdam 101,55
(25,55 «.45 23,60 25,95), 3. Pro Patria
Zoetermeer 98,45 (25,25 23,60 23,65
25,95), 4. Kracht en Vriendschap Opmeer
98,00, 5. Turning Spirit Amsterdam 95,20,
6. WIK7FTC Heerenveen 95,00.
Individuele rangschikking: 1Linda Sloot-
maker (Blijdorp) 36,25, 2. Van Hessen
(Blijdorp) 35,90,3. Voet (Pro Patria) 35,55.
Kiskunhalas (Hon). Internationaal toer-
52,95,3. Refsnes (Hon) 52,65,6. Veerman
51,80, 9. Akerboom 50,90, 10. De Hagen
50,75.
Mannen
Eerste divisie B: VoCASA-Tornado 3-2,
NashuaA/CG 2-BCS/Comp.Serv. 0*3,
Sliedrecht Sport-Camp/Linn. 3-0, Gevamij-
/VVC-Leython 3-0, Vrevok-Somas/Activia
3-1, Radius-Rijnmond 3-2.
Radius 9-26 Sliedrecht Sp. 9-13
Tornado 9-19 Rijnmond 9-12
Vrevok 9-16 Camp/Linne 9-11
Gevamy/VVC 9-15 BCS/DS 9-11
Leython 9-15 Somas/Activia 9- 6
VoCASA 9-14 Nash./VCG 2 9-4
Tweede divisie B: Compaen-Brezan/SSS
3-1, NOVO-US 3-1, Volendam-Utrecht 1-3,
Madjoe-Piet Zoomers/DA 2 3-2, VVM '63-
Vollkei 2-3, VCW-Deltalloyd/AMVJ 2 3-0.
Brezan/SSS 9-21 Delt./AMVJ 2 9-12
VCW 9-21 US 9-10
Piet Zoom. 2 9-20 VVM 9-10
Compaen 9-19 Utrecht 9-10
Madjoe 9-14 Vollkei 9- 9
NOVO 9-13 Volendam 9-(-3)
Tweede divisie C: Ekspalvo-Zovoc 2-3,
Nokia/VTC-Rentokil/ZVH 2 3-0, Super-
/Roosendaal-USS 3-0, CWS/Gemini-VC
Krimpen 1-3, DAC-Tonny Leynse/EVVC 1-
3, SVC-Rijnmond 2 0-3.
Nokia/VTC 10-26 Zovoc 9-13
EWC 9-21 Exspalvo 9-12
Krimpen 9-21 Roosendaal 9-11
Rentokil 2 9-14 CWS/Gemini 7- 1
Derde divisie E: VS Haag-Sille/Jypiter 2-3,
Thor-Leython 2 2-3, Skania-Radius 2 3-0,
DOS-Allides 1-3, Riva/Rijswijk-lnter Ami-
cos 3-2, Gemini/K-Rijnmond 3 0-3.
Gemini 10-19 Leython 9-10
Radius 2 9-16 Riva/R 10-10
Skania 10-15 DOS 9- 7
Inter Amicos 9-14 VS Haag 9- 3
Foreholte 2 7-0
9-18 Kalinko 9- 6
Agon 9-18 VOY 9- 1
RVV 9-18 Leython 3 9-0
Promotieklas B: Graficon-Donar 1-DOS 3
3-1Oikos/S 1 -Zovoc 2 3-2, Gemini/Kange-
roes 2-Riva/Rijswijk 3 23-1, Forum/Jodan
Boys 1-DVC 1 2-3, Netwerk 1-Thor 2 3-0,
GSC-Super-Spanning 220 1 3-1.
DVC 9-23 Super Span. 9-11
Netwerk 9-23 Zovoc 2 9-11
Oikos 9-18 Gemini/K 2 9-10
GSC 9-17 DOS 3 9-9
Jodan Boys 8-16 Ri\
Eerste klas: SKC1 -DAC 3 3-0, Rid. veld 1 -
RVV 2 3-0, Orion 1-LUSV 1 2-2, Liusna 1-
NOVO 2 0-3, Gemini/K 3-DAC 2 0-3, Grafi
con 2-Aarl.veen 1 2-2.
Orion 1 9-17 DAC 3 10-8
LUSV 1 9-17 Graficon 2 8-7
DAC 2 10-14 Gemini/K 3 9-7
Aarl.veen 1 9-10 Rid. veld 1 8-4
NOVO 2 9-9 RW 2 9-3
SKC 1 9- 9 Liusna 1 9-3
Tweede klas A: Valken 1-VCO 1 geen
scheidsr., Rid. veld 2-lnUpGo 1 2-2, WWV
1-Leython 5 2-2, WVC 1-DV01 0-3, Utopia
Tweede klas B: MVKV 1-LUSV 2 verval
len, Leython 4-DVO 3 3-1, Liusna 2-RVV 3
1-3, Rid. veld 4-Graficon 3 vervallen, Uto
pia 1 -Rid. veld 3 1-3, NOVO 3-TOI 1 1-3,
Scarabee 1 -Graficon 3 0-3.
Derde klas A: LPSC 1-SKC 4 3-1, Utopia
3-Aarl.veen 2 3-1, DVO 4-Leython 6 1-3,
LUSV 3-Gernini/K 5 3-1, Setumup 1-Grafi
con 4 0-3, S 70 1 -Blok '77 2 3-0.
Derde klas B: VCO 2-DAC 4 1-3, Salvo 1-
NOVO 4 3-1, VCS 3-WVC 2 3-0, Liusna 3-
SKC 2 0-3, Scarabee 1-Leython 7 verval
len, Orion 2-Meerburg 1 1-3, Rid. veld 4-
Leython 7 3-0.
Derde klas C: Meerburg 2-lnUpGo 2 3-1,
GGV 1-Aspasia 2 2-2, SKC 3-VCS 4 3-0,
TOI 2-RVV 4 3-1, Orion 3-Blok '77 1 1-3,
Gemini/K 4-DAC 5 2-2.
Vrouwen
Derde divisie E: VS Haag-AV '40 3-1CVB
Bank/Be Fair-Zovoc 3-1, Tonegido/Voorb.
3-Utrecht 2 3-1, Sille/Jupiter-Nokia/VTC 3
Promotieklas A: DVC 1-WW1 3-0,
Oikos/S 1-Leython 1 0-3, Velo 1-Ridderveld
1 2-3, Riva/Rijswijk 3-Gemini/Kangeroes 2
9-27 Velo 9-12
9-26 Radius 2 8-10
9-18 WW 8- 8
Gemini 2 9-14 Rentokil 2 9-8
Ridderveld 9-13 Zovoc 2 9-6
Oikos 9-12 NOVO 9- 5
Promotieklas B: Agon 1-AV '40 2 3-1, Su
per-Spanning 220 1-Skania 1 2-3, Gernini-
Kangeroes 3-Mov'over 1 3-0, DAC 1-Dosko
1 0-3, Kalinko 1-Leython 2 3-0, Orion 1-To-
negido-Voorburg 4 2-3.
Kalinko 9-27 Super Span. 9-12
Dosko 9-25 AV' 40 2 9-11
Agon 9-18 Mov'over 9- 9
Gemini/K 3 9-16 Leython 2 8-6
Tonegido/V 4 9-16 Orion 9- 4
Skania 9-13 DAC 8- 2
Eerste klas: VCO 1-LUSV 1 3-1, InUpGo
1-Liusna 1 3-1, S '70 1-Blok 77 1 0-3,
LUSV 2-Valken 1 3-0, RVV 1-Leython 3 3-
I, VCS 1-Leython 4 2-2.
Liusna 1 9-12 LUSV 2
LUSV 1 10-12 InUpGo 1 9-5
Valken 1 9-11 Blok '77 1 8-3
VCO 1 8-10 S '70 1 8-2
Tweede klas A: Valken 1-VCO 1 geen
scheidr., Rid. veld 2-lnUpGo 1 2-2, WW 1-
Leython 5 2-2, WVC 1-DV01 0-3, Utopia 2-
VCS2 3-1.
Tweede klas B: MVKV 1-LUSV 2 verval
len, Leylhon 4-DVO 3 3-1Liusna 2-RVV 3
Scarabee 1-Graficon 3 0-3.
Derde klas A: LPSV 1-SKC 4 3-1, Utopia
3-Aarl.veen 2 3-1, DVO 4-Leython 6 1-3,
LUSV 3-Gemini/K 5 3-1, Setumup 1-Grafi
con 4 0-3, S 70 1 -Blok 77 2 3-0.
Derde klas B: VCO 2-DAC 4 1-3, Salvo 1-
NOVO 4 3-1VCS 3-WVC 2 3-0, Liusna 3-
SKC 2 0-3, Scarabee 1-Leython 7 verval
len, Orion 2-Meerburg 1 1-3, Rid. veld 4-
Leython 7 3-0.
Derde klas C: Meerburg 2-lnUpGo 2 3-1,
GGV 1-Aspasia 2 2-2, SKC 3-VCS 4 3-0,
TOI 2-RVV 4 3-1, Orion 3-Blok '77 1 1-3,
Gemini/K 4-DAC 5 2-2.
10-15 LZ'86
10-11 De Ham
10-11 ZCG
10-10 Losser
Frankfurt. Internationale veldrit voor
profs en amateurs: 1. Hendriks) 28,9 km
in 55.02, 2. Kluge (Dui) 0.27, 3. Frisch-
(Zwi) 0.36, 4. Büsser (Zwi) 0.37, 5.
Oosterhout. Nationale veldrit amateurs:
1Burgers (Moergestel) 50 minuten en één
ronde, 2. Harks (St. Michielsgestel) 0,20,3.
Rol (Alkmaar) 0,25, 4. Van Korven (Dies-
sen) 0,30, 5. Van Beek (Micheilsgestel)
0.45.
Ermelo. Nationale veldrit amateurs: 1.
Nagengast (Hoogeveen) 50 minuten en
één ronde, 2. Boezewinkel (Hooglander
veen) 0.13, 3. Kühlman (Baarlo) 0.30, 4.
Verhagen (Eerde) 0.54, 5. Van Dalen
(Amersfoort) 0.59.
VROUWEN
EREDIVISIE
OSC PSV 10-19, Aalsmeer Niloc 29-17,
Foreholte - Tachos 19-15, VZV - Quintus
21-21, V. en L. SEW 15-16, Hellas - UVG
23-18.
Aalsmeer 10-19 Foreholte 10-8
SEW 10-18 UVG 10-7
PSV 10-17 OSC 10-5
Hellas 10-15 VZV 10-5
Quintus 10-12 Tachos 10-4
V. en L. 10- 9 Niloc 10-1
2 3-16, Snelwiek Saturnus72 14-17, Fo-
DERDE DIVISIE
Hermes 2 - Treffers 17-10. UVG 2 - V et C.
15-15, Olympia72 Verburch 19-19. WIK -
DWS2 11-8, DSO-Quintus 2 13-13.
Olympia '72 7-12 Treffers
Verburch 7-10 UVG 2
Hermes 2 7-10 WIK
Quintus 2 7- 9 V. et C.
DSO 7- 7 DWS 2
MANNEN
TWEEDE DIVISIE
DES 72 - EMM 22-20, Saturnus - Hellas 2
31-22, EDH 2 - Tachos 216-19, WIK - DWS
18-19, Internos - Animo 15-21.
WIK 7-11 Tachos 2 6-8
DWS 7-11 EMM 6-4
Internos 7- 9 Animo 7-4
Saturnus 7- 9 Hellas 2 7-2
DES '72 7- 9 EDH 2 7-0
DERDE DIVISIE
Hermes 2 - Treffers 17-16. Actief R- V. et
C. 17-13, Snelwiek - Wings 16-14, Rijn
streek Velo 17-17, Atomium '61 - EHC 24-
Allen Weerbaar 15-20, Fortuna-SC017-22
HOOFDKLASSE B: Keizer Karel-Dalto 13-
11, DKOD-Deetos 8-22, LDO-Blauw Wit
13-16, AKC-Rohda 14-14
Rohda 5-9 Dalto 5-4
Deetos 5-8 K. Karei 5-4
BlauwWit 5-7 LDO 5-2
AKC 5-6 DKOD 5-0
OVERGANGSKLASSE C: Het Zuiden-
DEVD 14-13, Groen Geel-BW Heerenveen
16-16, Futura-Asko 11-10
BW. H'veen 5-7 SIOS 4-4
TOP 4-6 Futura 5-4
DEVD. 5-6 Het Zuiden 5-4
Gr. Geel 5-5 Asko 5-2
EERSTE KLASSE E: ZKC'31 -Sporting
West 16-13, Waterland-Watervliet 9-10,
Achilles-RODA 8-7, Vlaardingen-Fides
EERSTE KLASSE F: De Danaiden-Ons
Eibernest 15-11, Rotterdam-HKV 17-16,
Rozenburg-Blauw Wit'51 13-13
EERSTE KLASSE G: Fiks-Tjoba 15-10, Al-
batros-VEO 18-15, KOAG-Pernix 13-9,
ONDO(sGr)-Oranje Wit 11-11
TWEEDE KLASSE E: Zuiderkwartier-Ar-
chipel 14-T3, Celeritas-Olympiaan 15-5,
Koog Zaandijk-EKVA 14-6, Victoria-Excel-
sior(H) 12-13
Excelsior(H) 5-10 Celeritas 5-5
Victoria 5- 8 Archipel 5-4
K. Zaandijk 5- 6 Olympiaan 5-2
TWEEDE KLASSE F: Avanti-TOV 17-17,
KlOS(N)-KVR 10-10, Crescendo-Phoenix
11-8, DKV(D)-De Algemene 13-14
Algemene 5-8 KVR 5-6
Avanti 5-6 DKV(D) 5-5
TOV 5-6 Crescendo 5-2
KIOS(N) 5-6 Phoenix 5-1
DERDE KLASSE I: Tempo-Viko 18-12,
SEV-Vriendenschaar(B) 11-7, Atlantis-
Weidevogels 16-6
Atlantis 5-10 Tempo 5-4
DERDE KLASSE K: KNS-Zaandam Zuid
12-7, Nieuw Flora-ADOS 12-9, KCN-OKV
10-12, Stormvogels(U)-BFC 17-17
6-9 Zaandam Z.
5-8 Stormv'ls
5-7 ken
5-7 Heemskerk
DERDE KLASSE M: Olympia-NIO 20-9,
Velocitas-ONDO(M) 13-10, Stormvogels
(W)-Oranje Nassau 13-14, TOP(A)-ADO
13-13
ADO 5-9 Or. Nassau 5-4
Velocitas 5-9 ONDO(M) 5-2
Olympia 5-7 Stormv'ls(W) 5-2
TOP(A) 5-6 NIO 5-1
RUNDELFLAND: DES-Dubbel Zes 12-3
(ma.), Valto-DES 6-7, Fluks-GKV(Hg) 7-11
Ons Eiland-Dubbel Zes 11-6, Madjoe-ODS
11-11
GKV(Hg) 6-12 Ons Eiland 6-4
DES 6- 9 Dubbel Zes 5-3
Valto 5- 7 Madjoe 5-2
ODS 5- 6 Hoekse 5-0
Fluks 5- 5
RES. OVERGANGSKLASSE C: Deetos 3-
TOP 2 12-13
RES. EERSTE KLASSE D: Allen Weer-
baar 3-BEP 3 10-12, Groen Geel4-Ons Ei
bernest 3 12-8, Rohda 4-RODA 2 10-13,
Swift(A)-Fides Pacta 2 15-10; F: KOAG 2-
Pernix 2 12-7, De Meervogels 2-PKC 4 8-5,
Snel 2-Animo 215-9, Swift(M) 2-ODO(M) 2
16-14
RES. TWEEDE KLASSE J: Zuiderkwartier
2-Nieuw Flora 2 12-8, ZKV 4-Swift(A) 315-
7; K: De Danaïden 3-ODO(M) 3 14-13,
DKC 2-De Overkanters 3 16-13; L: Pernix
3-Olympia 2 13-13, KVS 3-Merwede 2 7-7,
VEO 3-Bolnes 218-10, KOAG 3-ADO 213-
8; M: De Meervogels 3-Nieuwerkerk 2 13-
7, TOP 3-IJsselvogels 2 14-10
JUNIOREN D: ZKC'31-Sparta(N) 10-10,
Groen Geel-VZOD 15-2, KIOS(N)-TOP 18-
9; G: De Overkanters-De Regenboog 5-5;
H: Tempo-Vitesse 8-15, KOAG-Sagitta 16-
5, PKC-Merwede 16-6, Snel-GKV(G) 18-9
Maandag
EERSTE DIVISIE: IFD - Bax (Wielwijk
20.00 uur)
TWEEDE DIVISIE: Necom HMSH (De
Sniep 20.00 uur), Frans Maas Rovedo (De
Boogerd 20.30 uur).
Woensdag
TWEEDE DIVISIE: JSB - THB Boys (Wiel
wijk 20.00 uur), Martin Centrum COAL (3
Okt. 21.00 uur), Zwarte Wolf - Boerenburg
(20.00 uur).
HOOFDKLASSE: Eigeman - De Kuyper
(THB 22.30 uur), RGC Wally Sport (Gaas-
bak 19.00 uur), Noordwijk Bola Raga
(22.00 uur), Stoof - Lugdunum (Rijnstreek
22.00 uur)