POR Bakker strijdbaar als vanouds SpoorptTV De doelstelling van Katwijk is duidelijk Scholtes huilt van geluk om eerste titel Van Zwam naar Quick Boys Dramatiek rond optreden van Ron van Spanje Middenvak gaat weg MAANDAG 17 DECEMBER 1990 PAGINA 13 BIJLAGE LEIDSCH DAGBLAD LEIDEN Rob Scholtes heeft zijn eerste nationale titel binnen. De 27- jarige Voorschotenaar hoefde tij dens de NK biljart artistiek slechts twee sets af te staan op weg naar de Nederlandse titel. In het Overijssel se Gorssel gaf Scholtes gisteren in de finale tegen Jan Brunnekreef zelfs geen set weg (3-0). Geluk en opluchting streden bij Scholtes na zijn klinkende toer nooizege in de kille sporthal 't Tref punt om voorrang. "Ik ben dolge lukkig met deze titel", zei de kam pioen nadat hij zijn tranen na afloop van de finale had gedroogd. "Niet alleen omdat ik nu voor het eerst of- ficieel de beste van Nederland ben, maar ook omdat ik mij automatisch heb geplaatst voor de Europese kampioenschappen (in april 1991 in het Belgische Boom, red.). Ik hoef nu geen tijd- en geldrovende selec tiewedstrijden te spelen". Scholtes steeg gemakkelijker dan verwacht van de derde naar de eer ste plaats op de nationale kunst- stoot-ladder. Zijn oud-leermeester Hans de Jager was afgelopen zater dag in de halve finale nog zenuw achtiger dan zijn voormalige pupil. In de eerste set maakte Scholtes korte metten met de Hagenaar, die hem vervolgens met gelijke munt terugbetaalde. Maar toen De Jager vervolgens weer verkrampte, had Scholtes geen kind meer aan hem (3-1). Al vóór de eindstrijd was de Voor schotenaar in opperbeste stem ming. Niet zijn 'Angstgegner' Bel- derbos, die volledig gedesillusio neerd als vijfde eindigde, maar Brunnekreef stond namelijk ponti ficaal aan de andere kant van de ta fel. Hoewel de zwaargewicht uit Goor zich bij vlagen goed verweer de, had Scholtes vanaf de eerste stoot, die Brunnekreef miste, een voorsprong. Scholtes: "Maar goed dat Brunnekreef niet zo op dreef was als in de halve finale tegen Bel- derbos. Dan had ik hem nooit ver slagen. Nu maakte hij het mij alleen in de tweede set moeilijk. Hij kwam tot zes punten van mij, nadat ik fi guur acht had gemist. Vervolgens maakte ik wel weer de figuur om de kegel heen". De titel kan Scholtes behalve roem ook geld opleveren. "Ik moet het resultaat van de tv-uitzending nog even afwachten. Misschien kan ik nu een sponsor vinden. Ook hoop ik als kampioen wat vaker demon straties te kunnen geven". KATWIJK - Voor wie nog mocht twijfelen aan de bedoelin gen, of voor wie nog aarzelt omtrent de eventuele haalbaar heid van die doelstelling, speciaal voor diegenen kegelde Katwijk op het bijzonder gure sportpark De Krom tegen stander Bennekom afgelopen zaterdag keihard onderuit. De antwoorden na die klinkende 5-0 overwinning luiden derhalve: ja. Katwijk zoekt het dit jaar al hogerop en ja, de ploeg van trainer Arie Lagendijk heeft om dat te verwezen lijken de mogelijkheden daartoe in huis. Zelf zijn ze daar bij Katwijk reeds twee viel net als die openingsgoal een tijdje van overtuigd, maar ook voor Katwijk precies op het juiste de sceptici die nog dachten dat hier moment, net namelijk toen tegen- sprake was van een tijdelijke bevlie- stander Bennekom - vorige week ging zullen toch onderhand hun nog bedwinger van Rijnsburgse mening moeten herzien. De plaatse- Boys - wilde aanzetten voor een lijke v.v speelt dit seizoen een rol groot tegenoffensief. Omdat de van betekenis in die sterke eerste thuisploeg verzuimd had direct klasse A en Katwijk steekt 'grote door te drukken na de treffer van broer' Quick Boys naar de kroon. Stel en daarbij drie mooie kansen Dat staat, zo halverwege de rit, in- verprutste, geloofde het zeker niet tussen als een paal boven water. De slecht voetballende Bennekom nog vraag is nu alleen nog waar het alle- in een goed resultaat. Maar pal na maal zal eindigen. "Dat maakt niet rust haalde Kees Krayenoord een zoveel uit", verwoordde laatste man vette streep door die rekening. Na Henri Pouw de mening van menig een inzet van de alom tegenwoordi- ploeggenoot na afloop van de over- ge linksachter Leon Meys tikte de tuigende overwinning, "als het geblesseerde en mede daardoor maar hoog op de ranglijst is. We nauwelijks opvallende Dennis-Jan Mieras (een kwartier na de pauze vervangen door Gijs Collé) de bal voor de voeten van de vrijstaande rechterspits. Met een leep stiftballe- Druk Andre de Best kopt vallend op het doel van Bennekom. De spits van Katwijk kon hierbij te weinig kracht zetten import-Katwijker tje verschalkte die doelman Henry om gevaarlijk te zijn. (foto Loek Zuyderduin) op De Krom dacht dat de leidsman juist Krayenoord bestrafte met een vrije trap vanwege het maken van iets teveel komedie na zijn door- aanzien van dit soort acties werd de tie tot nu toe op acht te houden Waarmee maar zoveel wilde zeggen dat er wat Snetselaar voor de tweede maal. hem betreft geen extra druk op de ketel hoeft. "Ik zal inderdaad niet gaan roepen dat wij de titel pakken. We bekijken het hier gewoon van week tot week. Neem bijvoorbeeld nieuw, ook nu zat het Katwijk even verbijstering het duel van vandaag tegen Benne- niet tegen. Bij wat later als het doelman Snetselaar kom. We speelden niet eens groots. We hadden het geluk om snel op Breekpunt Drie minuten later i /as het defini- Krayenoord geraakt, maar de doel- verdwijnen, maar doelman Teun van Duyvenbode wenste het totaal aantal tegentreffers in de competi- «ef gebeurd met Bennekom en, op- braak en valpartij, stuurde hij tot Ég heel Bennekom het veld. En legde hij de bal op de stip. Bij zijn duikvlucht naar de bal had Snetselaar in zijn strafschopge- breekpunt in de wedstrijd aange merkt kon worden, speelde de ver oorsprong te komen. Waarna de der prima leidende arbiter De Rui- wedstrijd zich vervolgens in ons ter een hoofdrol. Terwijl iedereen bied inderdaad ook het been van voordeel ontwikkelde". Een bescheiden jongen, die Pouw, gezegend met een flinke por tie realiteitszin. Al deed hij zichzelf en zijn ploeg toch wat tekort, want hoewel er best wat te aan te merken viel op het spel van Katwijk na die supersnelle treffer van Jan Stel die de stand binnen zestig seconden op 1-0 bracht, dwong de ploeg ook in het verdere verloop dat geluk zelf af. Trouwens, hoort dat facet niet juist bij een team dat het goed doet. Ajax bijvoorbeeld wordt dat geluk toch ook altijd toegeschreven, niet- Hoe dan ook, treffer nummer keeper, die huilend het veld verliet, evenwel noodlottig, al had De Rui ter best met een boeking kunnen volstaan als hij dan toch zonodig Met een fraaie zweefduik kreeg hij nog juist zijn vingers tegen de bal. Ruimte LEIDEN - Quick Boys heeft voor het volgend seizoen Wim van Zwam vastgelegd als trainer. De huidige oefenmeester van GWV, de koplo per in de eerste klasse C van jet zaterdagvoetbal, tekende een contract dat hem voor één seizoen aan de Katwijkse club bindt. Van Zwam wordt daarmee de opvolger van Melbi Raboen die eerder in dit seizoen zijn biezen pakte. Momenteel fungeert Arjen van de Werf, de normaal de jeugds onder zijn hoede heeft, als interim-trainer. Wim van Zwam (34) is in het dagelijks leven verbonden als sportdo- cent aan de Erasmus-universiteit in Rotterdam. Hij is woonachtig in Bleijswijk. Met GWV werd hij vorig jaar kampioen. handelend moest optreden. Johan In het laatste kwartier brak het ge- de Kroon, later vanwege een ham- mis van die elfde speler Bennekom stringblessure nog gewisseld voor nog tweemaal op. Met voortdurend Fred Eysberg, voltrok het vonnis op een mannetje meer stuurde Katwijk even sobere en solide wijze als hij de bal steeds naar de vleugels, daar zijn duels pleegt af te werken: 3-0. waar inderdaad de ruimte lag. Op- Hoe wel het te laag geklasseerde nieuw Krayenoord - na een blunder Bennekom met tien man daarna van linksachter Henry van Somme- nog tot aanvaardbaar voetbal kwam ren - en Marco van der Plas konden met als manco daarbij dat er teveel vanaf de zijkant zomaar ongehin- mei de bal werd gelopen, was de derd oprukken tot bij invaller-doel- strijd verder bekeken. Katwijk, man Kees Heij. De treffer van Van opererend vanuit zijn ijzersterke der Plas was trouwens een juweel defensie, gaf over de hele wedstrijd tje. Slim, bekeken, snel uitgevoerd slechts één kansje weg, iets dat en hard. Typerend derhalve voor trouwens ook wat zegt over de con- het spel van Katwijk de laatste tijd. centratie en mogelijkheden van de Dat doet het. kort samengevat, op runner-up. De kans was voor spits die manier. En dat dat loont, bewijst AD VAN KAAM DEN BOSCH - Een operatie hield hem meer dan een sei zoen weg van de tafeltennistafel. De opgelegde werkloze periode heeft Gerard Bakker junior, in de volksmond Pietje genoemd, nauwelijks schade berokkend. Op het gisteren gehouden NK presenteerde het lid van Scylla zich strijd baar als nimmer tevoren. Meegevoerd aan de hand van Mir jam Hooman (de Leiderdorpse zegevierde ook in het vrouwenenkel) incasseerde Bakker zaterdag de titel bij het gemengd dubbel. En dat was eigenlijk een klein won dertje. Een aantal maanden geleden onderging de Leidenaar een opera tie aan zijn borst. Gebleken was dat een aantal naar binnen gegroeide ribben tegen de luchtwegen aandrukte. Dat belette Bakker het beoefenen van topsport. Na de -ta- UTRECHTHet middenvak verdwijnt. De algemene vergadering van het KNKVheeft zaterdag met een stemverhouding van 48 voor. 33 tegen bij één onthouding, ingestemd met het voorstel om op het veld in twee vakken te gaan korfballen. De invoering van het be sluit zal vanaf het seizoen 1991-'92 stapsgewijs plaatsvindennadat in de volgende algemene vergadering van juni 1991 de laatste regle mentaire beletsels zijn weggenomen. De laatste jaren was het middenvak onderwerp van een contro verse, die de korfbalwereld in twee kampen verdeelde. Twee jaar geleden bleek uit een enquete onder alle korfballers in Nederland nog een ruime meerderheid voor het handhaven van het midden vak. Internationale ontwikkelingen, met name in het tweede korf- balland België waar sinds dit seizoen op het veld nog slechts in t wee vakken wordt gespeeld, waren voor het hoofdbestuur van het korf- balverbond aanleiding het middenvak opnieuw ter discussie te stellen. De oppositie tegen de voorstellen van het hoofdbestuur van het KNKV werd geleid door de afdeling Rijndelfland, die bij monde van voorzitter Rob Meijer een tegennota presenteerde. Op alle pun ten bestreed de oud-voorzitter van TOP de argumenten van het hoofdbestuur. Alleen over het na te streven doel. het versterken van de positie van het veldkorfbal, bleek geen verschil van mening tus sen de voor- en tegenstanders van bet middenvak. Ondanks het gedreven verweer van Meijer wist het hoofdbestuur bijna 59 procent van de afgevaardigden achter de voorstellen te krijgen. De negen vertegenwoordigers van Rijndelfland stemden en-bloc tegen. Het voorstel van het hoofdbestuur haalde een ruime re meerderheid dan vooraf was verwacht, maar niet groot genoeg om in juni de reglementswijziging aangenomen te krijgen. Daar voor is een tweederde meerderheid noodzakelijk. KNKY-voorzit- ter Geutjes rekent er op dat na deze principe-uitspraak de tegen standers hun verzet zullen staken. De afdeling Rijndelfland bleek dat. zaterdag althans, echter nog allerminst van plan. "Men heeft voor het HB gekozen", aldus Meij er. doelend op het dreigement van hoofdbestuur en bondscoach Crum om op te stappen indien de voorstellen niet zouden worden aangenomen. "Ik ben bang dat door deze beslissing het veldkorfbal over tien jaar verdwenen is en dat we daarom nu in feite voorzaal- korfbal hebben gekozen. Maar een tweederde meerderheid was er nu niet en het is nog de vraag of die er over een halfjaar wel zal zijn. Wij zullen onze argumenten in elk geval blijven uitdragen. We heb ben nog zes maanden om het tij alsnog te keren melijk ingewikkelde ingreep ver liep het herstel uiterst voorspoedig. Dat bleek afgelopen weekeinde niet alleen in het gemengd dubbel, maar ook in het enkelspel. Bakker ver loor weliswaar van Ron van Spanje, maar had met een tikkeltje meer ge luk zijn tegenstander teruggewe zen. "Niettemin ben ik zeer tevre den", kon de nederlaag in vijf ga mes Bakker niet imponeren. Voor Ron van Spanje mondde het NK later uit in een drama. Waar de routinier had willem vlammen, strandde hij roemloos in de kwartfi nale. Vrijwel de gehele tafeltennis wereld lachte in zijn vuistje, want Ron van Spanje wordt niet ge pruimd. Omgekeerd geldt trouwens hetzelfde. Gisteren bij het NK, waar Paul Haldan zijn vijfde titel incas seerde, bleef de voor de 30-jarige in woner van Apeldoorn gereserveer de beker onaangeroerd. Van Span je, gedeeld derde met broer Henk in het dubbel, tekende daarmee een stil protest aan tegen NTTB, de bond die hij beticht van vriendjes politiek. Tot overmaat van ramp keerde op het NK ook het scheidsrechters- korps zich tegen de verongelijkte tafeltennisser, die het maar niet kan verkroppen dat bondscoach Jan Vlieg hem niet ziet staan. De wijze waarop Van Spanje in de kwartfina le van het mannenenkel uit De Maaspoort werd gekegeld, was illu stratief voor zijn netelige positie. Bij matchpoint voor Van Spanje had arbiter Van der Hammen de brutali teit om de opslag van de kalende pingponger af te keuren. Gevolg: een buiten zinnen geraakte Van Spanje, die al scheldend en tierend verdronk in het moeras. "Frap pant", zei het weer tot rust gekomen slachtoffer naderhand, "dat juist ik dat weer moest zijn. Het lijkt wel of iedereen tegen mij is". Diep in zijn hart had Ron van Span je de Bossche sporthal direct willen verlaten, nadat puntenteller Van der Hammen hem onrecht had aan gedaan. Tijdig besefte de routinier dat daarmee al zijn glazen werden ingegooid. Immers, Van Spanje staat er binnen de NTTB toch al niet Mirjam Hooman produceert een van haar vele q finale met de afgedroogde Emily Noor. zo best op. Dat heeft het lid van De Veluwe overigens voor een belang rijk deel aan zichzelf te danken. Van Spanje is controversieel, grijpt alle middelen aan om te zegevieren en heeft daarmee binnen het Neder landse spelersbestand geen vrien den gemaakt. De huidige Oranje-se lectie moet Van Spanje niet en het wekt daarom geen verbazing dat bondscoach Vlieg aan hem voorbij gaat. Juist daarom had Van Spanje in Den Bosch willen presteren. Want, eerlijk is eerlijk, het tafeltennissen is hij nog zeker niet verleerd. Hij had de 'betweters' met de harde fei ten om de oren willen slaan, maar moest zijn meerdere erkennen in Trinko Keen. Dat juist die zegevier de, was uiterst pijnlijk voor de nestor onder het voornamelijk jeug dige deelnemersveld. Van Spanje vindt Keen een van de Oranje-man- ANP) nen die ten onrechte de 'hemel' wordt ingeschreven en bovendien door Jan Vlieg de hand boven het hoofd wordt gehouden. Het irriteer de Van Spanje mateloos dat hij zich als de nationale nummer drie moest kwalificeren voor het NK, terwijl nummer 13 (Trinko Keen) door de NTTB een wild-card kreeg toebe deeld. Van Spanje vindt dat meten met twee maten en boycot in gezel schap van broer Henk daarom uit protest het komende wintercircuit. Voorts nam Van Spanje zich voor om nooit meer "het oranje-shirt van Jan Vlieg" te dragen omdat het bin nen de bond "toch allemaal een gro te pot nat is". Een officeel bedankje had Jan Vlieg tot gisteren nimmer bereikt, maar de Groninger was wel op de hoogte van het 'rebelse' standpunt, uiteengezet in Sport International. "Moet ik een talentvolle jongere uit Top-12 met Bettine Vriesekoop DEN BOSCH - De eerste Top 12 in Nederland beleeft een heuse pri meur. Nog nimmer in haar bestaan leverde de nationale tafeltenms- bond drie deelnemers af aan het binnen de internationale tafeltennis wereld hoog aangeschreven evenement, volgend jaar in Den Bosch. Naast Paul Haldan (hij krijgt een wild-card) en Mirjam Hoom- an/Kloppenburg prijkt na twee seizoenen afwezigheid Bettine Vriese koop weer op de deelnemerslijst. Uit de gisteren uitgekomen Europese ranglijst bleek dat de tegenwoordig in Amsterdam woonachtige tafel tennisster op de elfde positie is gerangschikt. Dat heeft Vriesekoop voornamelijk te danken aan haar reputatie en haar prestaties op de open toernooien in Roemenie en Italië. de selectie gooien voor iemand van dertig, van wie ik denk dat hij zeker niet beter is"?, verdedigde Vlieg zich. "Van Spanje moet niet zeuren. Ik heb hem gehandhaafd op mo menten dat iedereen hem uit de se lectie wilde hebben. En ik heb geen zin om iemand te selecteren, die eerst vijfhonderd excuses aan ande ren moet maken voor zijn gedrag Nu Van Spanje heeft bedankt, hoeft Vlieg zich over een eventuele selec tie helemaal niet meer druk te ma ken. Voor de coach werd gisteren op het nationele podium een aantal zaken duidelijk: de jeugd (Trinko Keen, Emily Noor, Gerard Bakker junior) ontwikkelt zich goed en de nationale toppers hebben nog niets aan kwaliteit ingeleverd. Hoewel, Paul Haldan moest om zijn reputatie te bevestigen in de mannenfinale tot op de bodem gaan om Trinko Keen van zich af te schudden. Bij 21-19 in de vijfde ga me gaf het talent van het Hazers- woudse Avanti (met clubgenoot Casper Mol wel zegevierend in het mannendubbel) zich pas gewon nen. Dat Keen zo lang stand kon houden had deels te maken met het gebrek aan inspiratie bij de num mer 14 van Europa. Het NK interes seert Haldan feitelijk geen zier, maar de de NTTB verplicht de spe lers uit sponsoroverwegingen aan het toernooi deel te nemen. Haldan pleitte gisteren na zijn gewonnen fi nale voor het instellen van geldprij zen. "Als je een toernooi voor de vijfde keer hebt gewonnen, hoef je de volgende keer niet meer zo no dig. Dat wordt anders als het finan cieel aantrekkelijk wordt gemaakt". Mirjam Hooman, zij heroverde met speels gemak de vrouwentitel ten koste van Emily Noor, kon zich in de visie van de ex-Roemeen vin den. Geld is overigens inzet van een conflict tussen de spelers van Oran je en de Nederlandse tafeltennis- bond. Hoewel de NTTB sinds een jaar beschikt over de een goedgevi- ge geldschieter, hebben de spelers daar tot op de dag van vandaag wei nig van gemerkt. Met ingang van volgend jaar wordt dat allemaal an ders. althans volgens de lezing van Jan Vlieg. "Ik denk dat sommige spelers een aantal verkeerde con clusies heeft getrokken en nu dus in de veronderstelling verkeren dat ze geld van ons tegoed hebben. Voor volgend jaar is er een potje gereser veerd om de spelers enigszins tege moet te komen". Op het lijstje van begunstigden zal de naam van Ron van Spanje in elk geval niet voorkomen. ROB ONDERWATER RICHTLIJNEN Sinds het WK-voet bal in Italië van afgelopen zomer dienen de scheids rechters bij het voetbal nieuwe richtlijnen te hanteren met betrek king tot doorgebroken spelers. Dit. met als doel om enerzijds het spel te schonen en anderzijds om spelers en toeschouwers duidelijkheid te verschaffen in wat wel is toegestaan en wat niet mag. Elke rechtgeaarde liefhebber zal weinig moeite hebben met dat eer ste punt. Het geschop, geduw en ge trek was al veel te ver gegaan, het werd de hoogste tijd om eens ten strijde te trekken tegen dit alsmaar voortwoekerende gezwel. Dat zorg de voor een verslechterd imago van de sport en bovendien een aantoon bare negatieve invloed had/heeft op het supportersgedrag en op de jeugd. Tot zover dus niets aan de hand. Het tweede punt ligt beduidend moeilijker, ook al is de uitgangsstel ling - voor duidelijkheid zorgen - op zich niet verkeerd natuurlijk. Aan de ene kant moeten arbiters en spe lers weten tot hoever ze kunnen en mogen gaan en aan de andere kant wekt een eensluidende arbitrage duidelijkheid bij de toeschouwers. Bij dat laatste nu wringt de schoen. Een regel opstellen is geen pro bleem. De interpretatie van een re gel. dat is het probleem. Neem het geval van Katwijk - Bennekom afgelopen zaterdag en zet dat eens aftegen wat er bijvoor beeld diezelfde dag bij Flevo Bovs - Noordwijk gebeurde of wat zich vo rige week afspeelde bij Feyenoord - Ajax. In alle drie de gevallen werd een doorgebroken speler door de doelman aangevallen en al dan niet opzettelijk ten val gebracht. De re gel hier schrijft voor dat de arbiter een strafschop dient te geven en de doelman van het veld moet sturen. Dat gebeurde dus bij Katwijk, in ca- su de doelman van Bennekom. Maar zo'n beslissing werd niet ge nomen ten aanzien van de doelman van Flevo Boys en keeper Ed de Goey van Feyenoord. Die kwamen er met een boeking vanaf, terwijl ze ker in het laatste geval half Neder land via de TV-beelden kon zien dat De Goey zijn opponent Stefan Pet- tersson met opzet het spelen van de bal onmogelijk maakte door hem bij de enkels te pakken. Volgens het boekje had De Goey eraf gemoeten. Bij Katwijk daarentegen was ab soluut geen opzet in het spel toen Bennekom-doelman Snetselaar zich voor de voeten van Katwijk aanvaller Kees Krayenoord wierp. De ongelukkige keeper raakte Krayenoord wél, zij het per onge luk. Even kregen de toeschouwers de indruk dat scheidsrechter De Ruiter de speler van Katwijk be strafte met een vrije trap vanwege een ietwat te theatraal uitgevoerde duikelpartij. Tot verbazing van ie dereen stuurde hij echter Snetse laar weg en legde de bal op de stip. Dat was duidelijk teveel van het goede (lees: verkeerde). Een beslis sing die op dat moment zondermeer tegen de geest van het spel indruis te. Er was van opzet geen sprake, de partij verliep bijzonder sportief en de stand was 2-0 in het voordeel van Katwijk. De arbiter had simpelweg kunnen volstaan met een straf schop en eventueel een boeking. Dan had hij inderdaad de regels foutief geïnterpreteerd, want die schrijven voor dat als je het een doet (strafschop geven), je het ander niet mag laten (wegzenden). Wat dat be treft had De Ruiter volgens het boekje gelijk. Maar zijn collegae bij Flevo Boys en Feyenoord hielden het rood op zak, al hadden zij veel meer dan De Ruiter dat had. er re den toe om die kaart te trekken. Ei genlijk zaten ze er dus alle drie naast. De eén omdat hij niet de flexibiliteit bezat om de regel te in terpreteren, de anderen omdat ze de regel verkeerd interpreteerden. Hoe dan ook, erg duidelijk is het alle maal niet. En dat, terwijl het toch uitdrukkelijk de bedoeling van d e regels is om eensluidende beslissin gen te nemen en zodoende duide lijkheid te brengen. MAANDAG 17.00-18.00 Sportnet: Volleybal Sovjet Unie-Frankrijk 17.30-19 30 EURO Gouden wedstri|d van hel WK voetbal Italie-Argentime 18 00-18 30 Sportnet Exotische sporten. 18 30-20.00 Sportnet Rugby 18.55-19.25 Ned 2 Sportpanorama. 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-20 30 Sportnet Bowlen UK Open. 20 00-21 00 EURO Big Wheels 20.30-21 00 Sportnet Spaans voetbal. 21 00-22 00 EURO NHL IJshockey 21 00-22 30 Sportnet Boksen 22.00-23 00 EURO US College Football 22 15-22 20 Super Sports News 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. DINSDAG 08 00-09 30 Sponnet Boksen 08 30-09 30 EURO Amerikaans honkbal. 09 30-10 00 Sportnet Paarderennen m Frankrijk. 09.30-10 00 EURO Eurobics 09 55-13.45 Did 1 Sport extra World Cup Skiën voor mannen 10 00-11 00 Sportnet Speedbootracen 10.00-11 00 EURO Kunstrijden op de schaats m Canada 11 00-12 00 Sportnet Argentina voetbal 11 00-12.00 EURO International Motor sport 12.00-13.00 EURO World Cup Biljart 3- banden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 13