UVS doet opnieuw een stapje vooruit Woerden bezorgt Lugdumini kater LFC en UDWS weer schotloos FC Lisse krijgt alweer slaag Ploeg pakt punt in Papendrecht Blauw Zwart na rust weer op volle toeren Docos laat het liggen Roodenburg wint in sleutelduel bij Gouda MAANDAG 10 DECEMBER 1990 'DO/STAD PAGINA 15 PAPENDRECHT UVS heeft gisteren alle kans gehad om het zelfvertrouwen weer eens flink op te krikken. In Papendrecht liet het met name in de tweede helft zien dat het nog niet hoeft te wanhopen. Een wat scherpere Hans de Kruijs had de Leidse hoofdklasser de zege kunnen brengen. De spits kreeg enkele goede kansen, maar had de pech dat zijn scho ten net naast gingen. Het bleef nu bij een gelijkspel (1-1). Na een aantal wisselvallige presta- Kwestro is jong en moet nog veel zijn recht. Echter, de trainer wenste ties is men bij UVS echter nu al te- leren. Maar zo'n fout mag op dit ni- vreden met twee achtereenvolgen- veau niet voorkomen". Nico de gelijke spelen. "Nu nog voor de Dam nam na de rust de positie winterstop twee keer winnen, dat Kwestro over en Boot speelde c zou heel goed zijn voor ons", aldus traal in de mandekking, trainer Ruud de Groot. Het is na- xt i tuurlijk niet zo dat de blauwwitten -TlOlVGrCtcl zo desperaat zijn dat ze al vreugde- Tegenover de twee kansen van de Tolsma dansen uitvoeren na een gelijkspel, gastheren, zette UVS meer Nee, het vertoonde voetbal stemt ringsmogelijkheden Wout Holverda (links) zorgde gisteren voor de gelijkmaker niet in te grijpen. "Hierdoor kwam Hans van Leeuwen op de linker vleugel, dus maakte het niets uit. Ik geloof dat Holverda wat conditione- sen Tolsma en De Groot nadat de le problemen had, want als gevolg Zoetermeerder was ingevallen en van een blessure heeft hij alleen tien minuten later weer naar de kant vrijdag getraind". werd gehaald. Het leek er op dat Tolsma er de brui aan zou geven, maar de naar zijn vorm zoekende neer. 'wout Twee minuten voor tijd mocht Mar- linksbuiten gaf geen krimp en bleet tot tevredenheid in het algemeen. Holverda. Gerry Jansen Frank 1" Tolsma zijn opwachting maken. UVS gewoon trouw. Wel sprak hij De inzet is weer terug, stapje voor Roosa en vooral De Kruijs stelden £'J vle' ln de sterk sPel™<ie de wens uit om eens contact te zoe- stapje gaat de ploeg van De Groot doelman Harold Verberkmoes op R°osa- °ver Tolsma 1S n°gal wat te ken met De Groot. Hij wil weieens vooruit. de proef. De gelijkmaker viel vier d°e£ geweest. Vorige week tegen welen waar het nu precies fout zit. Papendrecht had in feite geen en- minuten voor rust toen een uitste- RCH kwam het tot een bots,ng tus" Een Gainer met het diploma oefen- kele vat op het spel. Trainer Piet de kende aanval over de rechtervleu- Rijke vertelde na afloop zeer con- gel werd besloten met een voorzet tent te zijn met een punt. Begrijpe- van Arthur van Orssagen, die het lijk, immers de Leidenaars contro- hoofd van Holverda vond. Holverda leerden de gehele wedstrijd, kopte de bal hard in het midden van Slechts in de openingsfase creëerde het doel: 1-1. de thuisclub zichzelf een uitsteken- UVS domineerde de gehele twee de kans. Een hoge vrije trap voor de helft en gaf geen enkele kans het doel van de betrouwbare Marijn weg. De Leidenaren speelden vrij- Mokveld had eigenlijk een prooi uit en op de aanval wat resulteerde moeten zijn voor de lange en kop- in een aantal goede kansen. Na een sterke Rob Dorlas. Maar als gevolg schitterende direkt gespeelde aan- van de besluiteloosheid bij de UV- val via Roosa, Van Orssagen en S'ers viel de bal voor Michel Ooyen. Boot kopte De Kruijs voorlangs. De Hij schoot van drie meter op het li- Kruijs zag zijn schot na een solo chaam van Mokveld. naast het doel rollen. Drie minuten Dorian voor tjjd werd De KruiJs vrijge- u aö speeld door Jansen en kreeg hij een Dorlas speelde overigens voor de prachtige kans op de winnende tref- rest een prima partij, hij kopte vrij- fer. Met een diagonaal schot leek hij wel alles weg en schakelde tevens de keeper te kloppen, echter de bal zijn directe tegenspeler uit. De Ha- rolde net naast het doel en zo bleef genaar had wel de pech tegen een de score steken op 1-1. boeking aan te lopen. Na een niet zo Opvallend was dat na rust Holver- zware overtreding op Erik Verhoe- da (geboekt wegens praten) zich ven trapte hij de bal een tiental me- niet meer aan het front meldde. Op ters weg. Scheidsrechter Cornelis- eigen initiatief speelde hij zo als het sen handelde later consequent toen uitkwam als linksback en linkshalf, hij Papendrechter Jacco Hessing De Groot tastte in het duister om- voor een zelfde vergrijp bestrafte. trent de beweegredenen van Hol- Een dekkingsfout van Wilfred verda. Voorin komt hij het meest tot Kwestro luidde de 1-0 in. Papend recht. dat steeds de lange bal han- teerde, had in de 26ste minuut suc ces met een trap vanuit de defensie. Edwin van der Linden, aan de bui tenkant verdedigd door Kwestro, kon simpel naar binnensnijden en richting Mokveld doorlopen, omdat libero Rick van Dijk ook maar toe keek. Een tikje in de rechterhoek was genoeg: 0-1. Kwestro, die niet lekker in de wedstrijd zat, werd in de rust ver vangen door Ruud Boot. De Groot achtte deze omzetting noodzakelijk. LEIDEN - Het geroep uit vele kelen dat Lugdunum meer waard is dan de derde klasse is voorlopig verstomd. Want zoals de volgelin gen van van trainer Hennie de Klerk zich gisteren in de confronta tie tegen het verdedigend spelende Woerden manifesteerden, lijkt promotie in geen honderd jaar haalbaar. Na een 1-0 voorsprong bij rust prijkte er na negentig minuten een hatelijke 1-2 op het bord. Dat betekende niet alleen het vierde verlies in een thuiswedstrijd, maar ook dat de achterstand met Blauw Zwart (5-2 winst tegen VVSB) is vergroot. De slechts 200 verkleu mende toeschouwers kregen alles behalve een hartverwarmende pot voetbal voorgeschoteld. Het moge duidelijk zijn dat de 'in jecties' die De Klerk zijn pupillen heeft gegeven vooralsnog geen ge nezingsproces hebben opgeleverd: "We hebben net als vorige week te- tekleed maar eens aantrekken", be sloot hij eerlijk. In het eerste half uur liep het alle maal nog redelijk gesmeerd bij Lugdunum en werd Woerden voort durend op eigen helft vastgezet. Al snel kregen de 'Kikkers' goede mo gelijkheden, maar de 1 meter 90 lan ge sluitpost André Vrolijk maakte zich telkens breed bij inzetten van Harm de Vos en de weinig fortuin lijke Edwin Verhoogt (die in de laatste minuut, na een domme Bovendien heb ik niet Oefenmees- ter I maar het diploma Coach Be taald Voetbal. Ik kan zo Ajax trai nen als ik wil". En als Ajax dat wil. GIJS VAN OOSTEN WASSENAAR - Het leek voor Blauw Zwart niet al te moeilijk om het zeven plaatsen lager ge klasseerde WSB te verslaan. Hetgeen dan ook geschiedde (5- 2), maar er moesten wat offers ge leverd worden. Twee spelers van de gastheren mochten van scheidsrechter Hof voortijdig gaan douchen. Ook de Noordwij- kerhouters eindigden niet met een elftal, maar een tiental de wedstrijd. De leidsman uit Rot terdam drukte daarmee een te grote stempel op dit duel. Bij Blauw Zwart kon trainer Roel den Hartog niet over aanval ler Danny Minnema beschikken, terwijl WSB-oefenmeester Fok- ke van der Reijd Hans Laros in de warming-up zag afhaken. De kee per had al last van diarree, maar vlak voor aanvang kreeg hij last van buikkrampen. Vervanger Ri chard Duivenvoorde kon al in eerste minuut juichen. Blauw Zwart-keeper Cees Nieuwdorp liet een schot van Theo Aanhane los, Paul Warmerdam gaf de bal in de rebound een opwaartse be weging en Sander Warmerdam deed de bal met zijn hoofd in het doel belanden. De waarschuwing van Den Hartog om vanaf het be- ginsignaal op te passen, was blijk baar aan dovemans oren gericht. Vier minuten later kwam WSB met de schrik vrij, toen de vrije trap van Marcel l'Ami via Duiven voorde keihard op de lat beland de. De vlam was in de pan geslagen en dit vuur werd aangewakkerd door scheidsrechter Hof. Al na twintig minuten kon Noordwij- kerhouter Frank Hooymans ver trekken na een zware overtreding LEIDEN - Docos heeft de laatste kansen op het behalen van de twee de periodetitel verspeeld. Maar ook op de ranglijst zakte de Leidse ploeg twee plaatsen door van en in Nieuwkoop te verliezen. In Noord- wijk krijgt SJC het moeilijk. Tegen hekkesluiter Altior bleef het gelijk en daarmee lieten de Noordwijkers de mogelijkheid om afstand te ne men van de rode streep ongebruikt. Docos-trainer Wim Mugge liet na de slechte beurt van vorige week zijn elftal in een ander systeem spe len. Eén van de drie spitsen was nu op het middenveld geposteerd om deze linie te versterken. Het had re sultaat wat betreft het vertoonde spel, maar de punten moesten aan het thuisspelende Nieuwkoop gela den worden. Jan van de Bent teken de acht minuten voor rust voor de openingstreffer namens de thuis club. Aan het doelpunt hing vol gens Mugge en Docos-keeper Step- han van Harteveld een buitenspel luchtje. De laatste reageerde dan ook niet op de inzet van Van de Bent. De tweede helft moesten de gasten zich van de beste kant laten zien om nog naast Nieuwkoop te werken. Het lukte snel, want al na drie minuten schoot Hans van Mar wijk een vrije trap op de rand van het strafschopgebied knap in: 1-1. De spelbepaler van de Leidenaren meester I op zak zou dat aan hem gen Soccer Boys genoeg kansen ge- tackle op John Jansen, nog de rode toch moeten uitleggen. De Groot: creëerd, maar niet benut. Ik word er kaart kreeg voorgeschoteld). 'Dat kan hij wel zeggen, maar ik een beetje moe van. We trainen al In de 20ste minuut mocht Ver- heb al twee keer een afspraak met weken op de afwerking, maar ze hoogt dank zij de beweeglijke Mar- hem gemaakt die twee keer door willen het allemaal veel te netjes cel Prins in de herkansing. Ditmaal hem is^afgezegd. Dat s+c*^iej;nie* °P- doen. In plaats van een pegel op het leverde hij een doeltreffende lob af. d doel, gaat het met het buitenkantje maar deze werd door arbiter Hoek voet. En als het even tegen zit dan terecht wegens buitenspel afge- ontbreekt domweg de discipline keurd. Ook nadat Rene Pels na- om de aanvallende draad weer op te mens de bezoekers Lugdunum kee- pakken", aldus de wanhopige de per Johan Ouwerkerk op de proef Klerk. "We moeten nu zelf het boe- had gesteld, bleef de thuisclub, met onder andere een ideale mogelijk heid voor Marcel Prins, kansen hou den. Na ruim een half uur was het prijs, toen de naar voren opgerukte Robert de Roo het leer uit een vrije trap van Prins hard achter de Woerdense goalie kopte: 1-0. In plaats van door te stoten naar een hogere score bestreed Lugdunum de opponent alsof het een samen geraapt vriendenelftal betrof. Wel verdween de bal uit een door Cees van Tongeren genomen vrije trap (overtreding Sjaak Jansen op Ver hoogt) maar net naast het Woerden- se doel. Woerden had inmiddels de zwak ke plekken van de gastheer in de ga ten. Men speelde simpelweg alles naar voren, waardoor de Leidse ver dediging op losse schroeven kwam te staan. Nog geen drie minuten na de thee was het Ronald van Dalsum die de bal uit de kluts panklaar voor zijn voeten kreeg en simpel de ge lijkmaker aantekende: 1-1. Woerden lachte en Lugdunum ont ketende een offensief dat echter op niets uitliep. Dit doordat er teveel balverlies (van met name Jeroen Brussee, die na een onschuldige botsing ook nog geel kreeg) werd geleden. Koel De bezoekers kregen daardoor steeds meer grip op het spel en ver dedigden bovendien koel. Dat er van Woerdense kant soms grimmi ge duels werden uitgevochten (waarbij twee spelers op een boe king werden getrakteerd), maakte van deze subtopper meer een degra datieduel. Een snoeihard schot van Pels dat een kwartier voor tijd maar net naast ging en een uitbraak van Jansen (onderschept door De Rooij), leidden het succes van Woerden en het drama voor Lugdunum in. Met het binnenhalen van Albert Siera voor Fred van de Kaaij ging het allemaal niet veel beter. Dat was bij Woerden anders. De ploeg on derschepte een aanval van Ron van der Weijden. De bal belandde bij de bonkige Steef Vonk, die op zijn beurt de geheel vrijstaande Sjaak Jansen bediende. Hij bedacht zich geen moment en poeierde de bal van zo'n dertig meter onhoudbaar langs Ouwerkerk: 1-2. RON HOOGENDAM op Ruud Luyken. Een kwartier later kon het slachtoffer zelf ook voortijdig het veld ruimen. Dit was voor beiden overdreven, me de omdat de wedstrijd een fel, maar zeker niet hard karakter kende. Meteen na de uitsluiting van Luyken wisten de gasten zelfs op 0-2 te komen. Theo Aan hane passeerde op aangeven van Paul Warmerdam de weer niet kansloze Nieuwdorp. De thuis spelende koploper leek te worden verslagen, maar deze toonde gro te veerkracht door nog voor rust op gelijke hoogte te komen. Eerst kopte Marco Lagerberg knap in, na een afgemeten voorzet van Jer ry van de Ploeg, en net voor rust werkte Paul Roozen de bal in het WSB-net. Nog maar net uit de kleedka mer scoorde Toine l'Ami na te rugleggen van Remco van de Kooy de 3-2. De volgende minuut was leidsman Hof de kluts een beetje kwijt. Hij boekte eerste WSB'er John Jansen voor ob structie op Wijnand Bakker en stuurde de laatste eruit, omdat de spelbepaler van de Wassenaar- ders nagetrapt zou hebben. Maar de dader en het slachtoffer hiel den het beiden op een ongelukje tijdens de val van Bakker. Toine l'Ami nam sportieve wraak op de scheidsrechter door de vrije bal in de kruising te jagen: 4-2. Meteen daarna maakte Paul Roozen 5-2. Zowel Den Hartog en Van der Reijd, als de aanwezige rappor teur waren terecht niet te spreken over het optreden van de arbiter. "Hij verknalt het voor allebëi de ploegen", zeiden de trainers in LARS ULRICH LEIDEN - De burenruzie tussen LFC en UDWS was een kopie van de eerste ontmoeting dit seizoen tussen beide vierdeklasse-riva- len. Wederom werd het strijdperk met dezelfde cijfers verlaten als waarmee geopend werd: een terechte 0-0. Als eventueel excuus voor het matige duel zou het gure weer kunnen dienen, maar bij een ontmoeting, waarbij de belangen en de spanning zo hoog zijn, kan een beetje kou niet als dekmantel dienen. Een spelmoment uit de wedstrijd FC Lisse - Foreholte. De Voorhouters gingen verrassend met de punten aan de haal. (foto Loek Zuyderduln) T TPTTMTM T"\ J 1 i 1 ij, ""Kt"-"- -"j wei, waai uc auiuigc fjuaillt; up ue ue UlUtfg UIL uc ixuuiu Leveiget:; LJMDtN - De zondagvierdeklasse ren met de andere ploegen uit de maakte de voor Ronald Verhart in- de kans om zeep, zodat UDWS-goa- ranglijst zal een afdaling uit de een strafschop. Het bleef bij de 1-: SC hUI it ZiCh WPPr sis PP n harmnnipa tnarrlQlylnccD Tpoinor Ton Drmrrtft dpuü 11 on T ,pn Vnrtolomon o nnrvn1 l:, T»l.M r_i_ 1 1 1 r, -T Het leek van te voren zo mooi: LFC zit volop in de race voor de tweede periodetitel. UDWS wil graag be wijzen dat de plaats die het op dit moment op de ranglijst inneemt (vierde van onder) de club onwaar dig is. Reden genoeg voor een leuke stadsderby. Toch zat dat er gisteren niet in. Beide clubs wisten zich wat kansjes te creëren, maar konden het publiek nimmer echt boeien. UDW- S'er Wim de Roo had in de ope ningsminuten de beste mogelijk heid op een treffer: uit een panklare voorzet, werkte hij de bal op een on mogelijke manier over het doel van keeper Peter van der Wal. LFC liet pas na ruim een half uur iets van zich horen. De gisteren onzichtbare Yachya Farhane verstuurde op links een pass op de vrije Sid van der Pluym. Van der Pluym had di rect uit kunnen halen, maar achtte de en hopelijk laatste trainer bij de fusieploeg. Na de vele trainerswis selingen is besloten de ex-Rooden- burger, die normaliter in het tweede speelt, de bank tot het einde van het seizoen te laten vullen. Onder zijn leiding hoopt de club volgende week voor het eerst in acht wedstrij den weer eens tot winst te komen. MAARTEN WIGGERS LEIDEN - Roodenburg heeft het jeugd ook een goed duel speelde, en degradatieduel tegen hekkesluiter Marcel van de Burg waren ook het beter eerst nog een tegenstan- Gouda gewonnen. Het moest ook dichtbij een doelpunt. Ook claimde der uit te kappen. Hiermee hielp hij wel, want de huidige positie op de de ploeg uit de Noord tevergeefs schuift zich weer als een harmonica vierdeklasse. Trainer Jan Prevoo ineen. Met FC Lisse ver vooruit aan zei met zijn ploeg van week tot de bovenkant en Alphen alleen aan week leven zonder te veel koffiedik druk. gevallen Leo Vogelenzang, normaal lie John Eradus kon ingrijpen, speler van het tweede, een prima in- Na de hervatting kreeg van der tweede klasse betekenen. Boven dien zijn overwinningen van nood- ïs speelt de ploeg van Mugge in uit wedstrijden meestal beter. Dit had tot een overwinning moeten leiden, maar het ontbrak gisteren aan ge luk, dat de voorgaande weken juist een bondgenoot was geweest. De 2- de onderzijde leken de kaarten in deze klasse al vroeg verdeeld te zijn. Het tegendeel blijkt waarheid te worden: Lisse verloor dit weekein de voor de tweede maal in succes sie: subtopper Foreholte overklaste de koploper in Lisse met 3-1. Verder zette Alphen zijn fraaie opmars te kijken. Toch deed hij een voor zichtige voorspelling:"We zijn nu in het wiel gekomen. Om in wielren- termen té blijven: het is nu erop en equipe van Cor ^Pennenburg'zoule erover. zeggen. Toch zag de trainer nog eni- 3 kritiekpuntjes: "Het was een leu- Pluym de rekening gepresenteerd zakelijk belang om de ploegen bo- tevredenheid. Maar hij was wel con- voor zijn falen. Trainer Hen Beeren- ven de Leidse club bij te halen. De tent over het spelen als één team. benger wisselde hem voor Wilfred eerste concurrent, waartegen Het 'losse zand' van vorige week is Lefeber. Op weg naar de kleedka- Roodenburg gisteren speelde, heeft nu veranderd in een 'kleibol'. "We mer nodigde ex-ploeggenoot en nu de ploeg van trainer Jan Reuring in zitten in de hoek Gouda al met 1-2 verslagen. Het was geen goede wedstrijd VIERDE KLASSE ZO de klappen vallen. Nu we bereid zijn de neuzen w in één richting te steken, kunnen we ke pot. Dankzij een lobje van Bob overstap naar de buren te maken. Het veld was voor een gedeelte nog de klappen beter aan", oordeelde de 1fJ" J~ 1 1 Roodenburg-oefenmeester. Dat be looft wat voor volgende week, wan neer een andere degradatiekandi daat, OW, naar Leiden komt. pegel van Marcel Diezelfde Gijsman was één van de bevroren, terwijl de spelers op an- i i T 'J L D n n Vd 11 AKCI1 CI 1 C C11 pcgCl V d 11 IVidl C C1 v_1 ij jiiiuii vuli fel wijl UC UJ1 dl 1 weer op de weg terug. Bovendien voort door Leidsche Boys met 0-2 te leek de ontmoeting op een 2-2 ge- Groenendijk sta je terecht 0-2 voor, vier spelers die op een boeking ge- dere natte delen weggleden. Boven- n,r ...i Kloppen. lijkspel uit te draaien. Een lobje van hoewel dat eigenlijk al 0-4 had moe- tracteerd werden. Naast 'fanatieke- dien waren de belangen groot en Hans Boom en attent reageren van ten zijn. Toch laten we het dan weer ling' Gijsman begingen Han Sjar- ook dat speelde mee in de Leidse Bastiaan van Heek^op een gemiste onnodig spannend worden door dat dijn (UDWS), Martin Prins en Ro- (en Goudse) koppen. Niettemin was j tj balverlies van van Aken waaruit die bert Dros (beiden LFC) overtredin- het Roodenburg dat de eerste helft dicteerde. En al na acht minuten zette John van de Wetering zijn Van Dijk hield, ondanks het feit team op een voorsprong. Daarmee dat hij een zenuwachtige indruk rondde hij een zeer knappe aanval maakte, de partij trouwens redelijk af. Henk Buyn stuurde Mare Helder onder controle. Hij zag hoe UDWS de diepte in, die zijn direkte tegen- Kickers'69 - SJZ 0-0 strafschop van Fred Hagenaars ver- Een bloedeloze 0-0. Een cliché, zorgden de eerste twee treffers aan juj Gp een lullige manier tegensco- gen, die scheidsrechter van Dijk dicteerde. En al na acht minuten maar anders kon het vertoonde spel Zoeterwoudse zijde. Daarna kwam ren Njet dat we die laatste acht mi- met een gele kaart beloonde 1 van Paul Kwakkenbos betekende volgens beide trainers niet onder de Meerburg-trein pas echt op gang: nuten nog in gevaar zijn gekomen-, een kater. Vooral omdat in de woorden gebracht worden. Beide Martin van Zaanen tekende 3-2 aan, maar bij elke hoge bal voor ons doel laatste minuut de inzetten van Luc middenmoters bakten er niet veel zodat DOSR, gokkend op èen gefor- knijp je 'm toch even" Kok en Ronald Devilee op miracu- van. Iedere ploeg kwam over 90 mi- ceerde tegengoal, twee vervangers - --- leuze wijze uit het Nieuwkoopse nuten tot welgeteld twee leuke inbracht. De wissels hadden niet doel werden geweerd. kansjes. Hieruit had het beslissende be' beoogde succes. Meerburg mon Venema wond er geen doekjes was, maar slechts af en toe gevaar- Voor SJC dreigen barre tijden. doelpunt kunnen voortkomen, klaarde het karwei door de tweede om: "Puur slecht voetbal. Het was Op eigen bodem wist de formatie maar beide ploegen vonden het wel treffer van Hans Boom, die een van Harry Loerts tegen het nietige best zo en verlangden slechts naar schot van Ronald Vermond, dal Altior slechts een punt in de wacht de warme douches. SJZ-trainer naast dreigde te gaan, op tijd van te slepen (0-0). Na dit gelijke spel Henk Swaak: "In de tweede helft richting te veranderen. Tennisjeugd al snel naar huis LEIDEN - De Leidse tennisjeugd heeft afgelopen weekeinde in Alme- en Ede bij het laatste Audi-A- FC Lisse - Foreholte 1-3 Vooral de achterhoede van de Lissenaren functioneerde matig. moet SJC zich met de staartploegen ontstond het gevoel van 'fluit maar gaan meten. Ondanks het veldover- afIk denk dat het weer daar deels wicht kon de thuisclub geen bres voor verantwoordelijk was", slaan in de verdediging van Altior. Leidsche Boys - Alphen 0-2 Na de rust zwoegden beide ploegen De beer is los in Alphen. Leidsche Foreholte liet de al kampioen 0_ voort, met slechts her en der wat Boys had voor rust toe moeten waande koploper alle hoeken van kansen. Altior kreeg daarvan de slaan, maar vergat de score te ope- het veld zien. Het bleef Viaarbij nog mooiste, maar SJC-goalie Ronald nen. De Alphenaren sloegen hierop vriendelijk door de score niet pijn- van Kesteren keepte een puike par- jn de tweede helft terug. Middels lijk hoog op te laten lopen. Beide tij. Nadat SJC-spelverdeler Marco een goal van Ton Gerritsen namen kampen beaamden dat een grotere de Ridder de bal halverwege de de bezoekers de leiding. Leidsche marge een betere afspiegeling van tweede helft snoeihard tegen de lat Boys ging achterin één op één spe- het spel zou zijn geweest. Voor Fo al koud en van de wedstrijd kreeg ik het ook niet bepaald warm. Omdat de scheidsrechter het spel ook nog kort hield bleef er voor de toeschou wers weinig interessants meer over." Na de moeilijke uitwedstrij den van de afgelopen weken, dach ten de SVLV'ers een makkie te heb ben aan het noodlijdende Spoor- wijk. De trainer beschouwde de puntendeling dan ook als verlies voor zijn ploeg en winst voor de Ha genaars. "Volgens mij oordeelden ze te makkelijk over deze wedstrijd voetballend beter georganiseerd stander het nakijken gaf en Marcel van de Burg in stelling bracht. Deze lijk kon worden. Steef Roodakkers speelde zijn opponent uit en legde toernooi geen potten kunnen bre- had na ruim een uur de 0-1 op zijn de bal panklaar voor John van de ken. Wetering; 1-0. schoenen, maar zag zijn inzet keerd worden door een prima reflex van Peter van der Wal. De kanaries probeerden het met een geheel an- Bij de meisjes tot en met 12 jaar Vlak voor rust kreeg Roodenburg kwam Carmen Delsasso nog het een klap te verwerken, toen het best voor de dag. Nadat zij eerst Ta- 6-1 had versla- thuisspelende Gouda op gelijke niara Mol met 6-2 dere tactiek. Met 'opportunistisch hoogte kwam met enig geluk. De gen, kon zij haar rackets na een ne- lange halen voetbal' probeerde LFC bal verdween namelijk via het derlaag in de tweede ronde echter op de counter de bezoekers te ver- hoofd van Roodenburger Dick ook' in de spanner opbergen. Annet schalken. Zoals te verwachten viel, straathof in eigen doel. Deze dom- Oosters maakte met tweemaal 6-1 leverde dit weinig spectaculaire ac- per werkte niet door in de tweede een einde aan de aspiraties van ties op. de Leidse ploeg geen kans meer Leeg w Jolanda Mens kwam bij de meis- de gastheren. Zelf hadden Jes tot en niet 14 jaar te vroeg op de weg a de gasten wat problemen de in actie. Zij behaalde slechts had geschoten deden zich geen kan- len om de gelijkmaker te forceren, reholte waren Stan Uljee, Pascal stad Sport, red) bezig. Het enigste was, bracht speler/coach John Ver- zeven minuten voor tijd vergoedde sen meer voor en bleef het score- Zo kreeg Alphen de mogelijkheid Roffelsen en Nico van Rijn produk- voordeel is dat ik ze daar niete«K««r in Vorc^nnr rUo en waren ze al met de wedstrijd van Toen tien minuten voor tijd bij kansen te benutten, maar de twee spellen in haar eerste en volgende week (derby tegen Rand- UDWS Arjan Schild leeg gespeeld Keiharde vrije trap van Peter Pret laatste partij. 1 - 1 u Ook voor Marieke Bethlehem het toernooi na één wedstrijd u oj- z.Uu.v,ww. ww v.»u. »..wm ...vw. schoor zichzelf in. Verschoor, die vggit want het betekende de beslis- bord dubbelblank. Altior kan zich om in de naam van Ruud Verlooy tief. Wim Bouckaert verzachtte het voor hoef te motiveren", aldus Ve- vandaag voor het eerst het elftal van sencjg treffer. Fred Ouwerkerk, Mi- voorbij. Willemien Schutrops bleek daar nog het gelukkigst bij voelen, de definitieve aansluiting te realise- Lissese leed. Bij de Voorhouters nema. UDWS leidde, is inmiddels de vier- chael Verver, die zaterdag in de niet 6-3 en 6-2 te sterk.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15