voorman schoonmaak m/v 3 S3 3 25 3 3 - iSSSffJïï- «IP#9***"'**™ crfsafcW* Ns u gemeente sassenheim Robert-Fleiirx' Stichting LubaUit zend Buro B-verpleegkundige m/v Verpleegkundigen/ 0-V-ers m/v HB( Secretaresse m/v Telefoniste/ receptioniste m/v «*e /ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt technicus m/v verpleegkundig teamlid m/v HOUTBEWERKER VelopA B.V. VelopA De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis met verant- woordelijkheidsgebieden in de Haagse randgemeenten en Zoetermeer alsmede de regio Mid den-Holland. Van de Robert-Fleury Stichting maken deel uit het Psychiatrisch Ziekenhuis Schakenbosch te Leidschendam en de Ursula Kliniek te Wassenaar. De stichting heeft voorts een Centrum voor Psychiatrische Deeltijdbehandeling te Zoeter meer en te Leidschendam en poliklinieken in Leidschendam, Wassenaar, Voorburg en Zoetermeer. In Gouda is een nieuwe Algemeen Psychiatrische Voorziening in voorbereiding om in het gebied Midden-Holland de psychiatrische hulpverlening verder vorm te geven. De stichting beschikt over ruim 650 bedden en is nog volop in ontwikkeling. Voor de schoonmaakdienst zoeken wij voor spoedige indiensttreding een voor een volledig dienstverband. De voornaamste taken zijn: - het in overleg met het hoofd mede organise ren van de werkzaamheden; - het leidinggeven aan de medewerkers van de schoonmaakdienst en ook van de externe schoonmaakbedrijven; - het geven van instructie schoonmaaktechnie- ken - het controleren op de uitvoering van de juiste schoonmaaktechnieken. Functie-eisen: - een vakgerichte opleiding op MBO-niveau; - diploma "schoonhouden gebouwen midden kader" of bereidheid dit te behalen; - ervaring in leidinggeven; - goede contactuele eigenschappen; - een service gerichte en pragmatische instel ling; - kwaliteitsgericht en dienstverlenend denken. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt minimaal 2.249,en maximaal 3.261bruto per maand conform functie groep 30. Voor jongeren tot 22 jaar is een jeugdschaal van toepassing. Nadere informatie over deze functie is ver krijgbaar bij de heer Duivenbode, hoofd schoonmaakdienst of de heer E. Gardner, hoofd Civiele Dienst, tel.: 070-3209252, toestelnummer respectievelijk 234 (of pie per 31) en 236. Belangstellenden kunnen hun brief met C.V. voor 19 december 1990 richten aan de Robert-Fleury Stichting, La.v. de heer V. van Rijswijk, afdeling personeelszaken, postbus 422, 2260 AK Leidschendam. Robert-Fleury Stichting Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070 - 320 92 52 Voor een opname-afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis in de buurt van Leiden zijn wij per 7 januari op zoek naar een B-verpleegkundige. Het is een functie voor lange tijd; alle diensten, ook de weekenden.Meer informatie geven wij je graag tijdens een gesprek op één van onze filialen. Gemotiveerde enthousiaste verpleeg kundigen die in de psychiatrie met kinderen willen werken zoeken we voor de maand december (mogelijk ook langer). Het gaat om een functie voor 80 100%. Wij geven je graag meer informatie. Bel ons even of kom langs!! Voor diverse bedrijven in en rondom Leiden zoeken wij ervaren secreta resses. Ben je per direct of op zeer korte termijn beschikbaar, bel ons dan of kom even langs om te informeren naar jouw mogelijkheden. Tot ziens! Bij een bedrijf in Sassenheim kunnen wij per direct een telefoniste/recep tioniste plaatsen. Naast het bedienen van de telefooncentrale en het ontvan gen van gasten bestaat het werk ook uit typewerkzaamheden met behulp van het tekstverwerkingspakket WP 5.0. Leeftijd 18-20 jaar. Het betreft hier een fulltime functie voor zeer lange tijd. Luba Leiden, K. Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-140341 Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 01717-8142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Capelle a/d I Jssel, Den Haag, Hoofddorp, Katwijk, Leiden, Leiderdorp, Leidschendam, Lisse. Noordwijk, Rotterdam. Rijnsburg. Spijkenisse, Voorschoten. Woerden. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Ben je jonger dan 35 jaar en heb je zin in een part-time baan, bel ons dan. Wij zoeken voor onze zaak in Oegstgeest een enthousiaste representatieve vrouw voor 14 uur per week. Enige ervaring in verkoop van damesmode vereist. Voor afspraken 071 -172932. Midi FdShlOtl De Kempenaerstraat 27 Damesmode Demmenie Op het gebied van kantoor- en projectinrichting, computers en grafische communicatie is de wereld voortdurend in beweging. De wereld waarin de Demmenie- groep haar opdrachtgevers dagelijks kwalitatieve hoog standjes levert. Zowel aan het bedrijfsleven als aan particulieren. Met een gemotiveerd team van enthousiaste medewerkers dat in en om Leiden onze onder nemingen vakkundig in de juiste banen leidL néén Man 0 r\pmflt6°*e CMaan" o de e\Qen Öe'S™waManon»^U9'*U^een^smel®-" passet Drukke**! stW, 1351 BB CIEBA opgericht in 1950. met 4 vestigingen in Nederland, is een dynamische en steeds groeiende, kwaliteitsbewuste verkooporgam- Wij vragen: COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST M/V Voor onze vestiging in Leiderdorp Functie-omschriiving: - Telefonische verkoop, - Showroom verkoop, Offerte en orderverwerking Overige voorkomende commerciële e administratieve werkzaamheden Functie-eisen Opleiding middelbaar of hoger voort- gezetonderwijs - Goed representatief voorkomen Goede contactuele eigenschappen - Ervaring in soortgelijke functie of branche - Ervaring met Word Perfect - Leeftijd: 25 tot 30 jaar - Woonachtig in de regio Richt uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto aan: CIEBA b.v. t.a.v. Dhr, J.P.A. Salm Postbus 20 2350 AA Leiderdorp Telefoon 071-410 9 VESTIGINGEN MET TOONZALEN IN BEST DUIVEN LEIDERDORP ROOSENDAAL M Stoltenhotf Groep N Divisie II - Inwendige Geneeskunde Bij de afdeling Beheer (werkplaats) is een vacature ontstaan voor een (full-time) vac.nr. 90.W.13.49.LD De werkplaats van de afdeling Inwendige Geneeskunde is belast met reparaties, periodiek onderhoud en modificaties op zowel mechanisch als elektronisch gebied voor met name laboratorium-apparatuur. Taken: - ontwikkelen en vervaardigen van nieuwe apparatuur/proefopstellingen ten behoeve van medisch-, klinisch- en laboratoriumonderzoek; - onderhouden en repareren van labora- toriumapparatuur zoals centrifuges, photometers, waterbaden en schud- apparatuur; - incidenteel kan betrokkene ook ingezet worden voor bepaalde werkzaamheden bij enkele behandelafdelingen. Functie-eisen: - middelbare technische opleiding op het gebied van de fijnmechanica; - belangstelling voor en inzicht alsmede enige jaren ervaring in de elektronica is een vereiste. Salaris: max. f 3736 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer E.H.L. Tuithof, manager Researchlaboratorium/ werkplaats Inwendige Geneeskunde (071 - 26 21 46). Thorax-Chirurgie Divisie I Voor de verpleegafdeling zoeken wij een (full-time met de mogelijkheid tot part-time aanstelling van 0.84 alle diensten) vac.nr. 90.L.95.49.LD De afdeling omvat 27 bedden. Wij verple gen zowel volwassenen als kinderen die een hart- of longoperatie ondergaan. De begeleiding van de patiënten en hun familie, alsmede de revalidatie na de ope ratie zijn belangrijke aspecten binnen onze afdeling. Er wordt gewerkt volgens het systeem van teamverpleging. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal 1 jaar werkervaring. Wij zoeken een enthousiaste collega, die interesse heeft voor het specialisme thorax-chirurgie en in een dynamische werkomgeving wil functioneren. Salaris: max. f 3393 bruto per maand bij een voltijd-aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. E. van der Meulen-Oegema, verpleegkundig hoofd (071 - 26 26 24) of door dhr. H.L.R Mauer, personeelsconsulent (071 - 26 36 16). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Bij de afdeling welzijnszaken van de gemeente Sassenheim kan op korte termijn worden geplaatst een administratief medewerk(st)er (full-time) Funktie-inhoud: - het verrichten van ondersteunende werkzaamheden op het gebied van het welzijnswerk en de sociale zorg; - het zelfstandig voeren van het secretariaat van de indicatiecommissie voor de verplegings- en verzorgingstehuizen; - alle overige op de afdeling voorkomende werkzaam heden Funktie-eisen: - een afgeronde studie op minimaal havo/meao-nivo; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; - bereidheid tot het volgen van een vakstudie; - ervaring met werkzaamheden op een gemeente- sekretarie en kennis van of belangstelling voor auto matisering strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - het salaris zal afhankelijk van leeftijd, ervaring en diploma's worden vastgesteld op maximaal f. 2.909,-- per maand, de vakantietoeslag bedraagt 8 procent; - de gebruikelijke regelingen voor het overheids personeel zijn van toepassing. Nadere informatie: voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw E.J. Miedema, chef van de afdeling welzijnszaken, tel. .02522-19100, tst. 170. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het kollege van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. de afdeling personeelszaken, Wilhelminalaan 1, 2171 CS SASSENHEIM. VelopA B.V. te Leiderdorp is een zelfstandige werkmaatschappij van de internationale R.W.K. groep. VelopA heeft een zusteronder neming in België. Zij richt zich zowel op de produktie als op de im port en distributie van straatmeubilair, afsluit- en markeringssyste men, papierbakken, bloembakken, fietsenbergingen, betonnen keerelementen en speelelementen (import vanuit Zweden en de U.S.A.). Wij komen graag in contact met kandidaten voor de navolgende vacature: Takenpakket - produceren en assambleren van diverse houten produkten zoals: houten schotten, bloembakken, vissteigers e.d. Functie-eisen - leeftijd tussen de 20 en 30 jaar - grote mate van zelfstandigheid - accuratesse - besturen van vorkheftruck strekt tot aanbeveling - bereidheid zich het produktenpakket snel meester te maken - bouw-/constructie-achtergrond - eigen vervoer is noodzakelijk Wij bieden - in een kleine, informele organisatie (29 mensen, waarvan 9 in fa bricage en magazijn), waar de communicatielijnen kort zijn, een prettige, zelfstandige functie - onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed te noemen Sollicitatieprocedure - Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke of telefo nische sollicitatie te richten aan: T.a.v. de heer J. W. A. van Velzen, Postbus 202, 2350 AE Leiderdorp, tel.: 071-410321 (Niet later dan 2 weken na verschijning van deze advertentie).

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22