WÊSÈWm WB WBË WÊmwSSB. Wie wordt de rechterhand van onze salesmanager? 1 |P Al eens gedacht aan een baan in een middelgroot ziekenhuis? DEO De Koning vraagt: ENTHOUSIASTE ME DEWE RK(ST) E RS assistent(e) afdeling Sales m/v FELICITAS MEDEWERKER AFDELING WELZIJN M/V medewerker buitendienst secretariaat m/v mszwssr- ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur. telefoon (071)^61400 a,d0l'n9 VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 VIVlHMit Typiste/tekstverwerkster/ receptioniste Per 17 december a.s. zoeken wij een enthousiaste tekstverwerkster met een goede typevaardigheid die tevens een receptiefunktie gaat vervullen. Kennis van WP 5.0 is een vereiste (cursus is voldoende), er zal hele dagen worden gewerkt en de baan zal langere tijd gaan duren. Boekhouder PD Voor een jong en dynamisch bedrijf te Zoeterwoude zoeken wij een administratieve kracht in bezit van PD met 1 2 jaar werkervaring. Het betreft het bijhouden van de gehele debiteurenadministratie en de crediteurenbewaking. Er wordt hele dagen gewerkt. Managementassistente Bij een bedrijf in de omgeving van Leiden kunnen wij een managerassistente plaatsen. De juiste kandidaat voor deze drukke maar leuke fulltime baan heeft een opleiding op MBO/HBO nivo, opleiding management assistente of direktiesecretaresse of MEAO-secretarieel, een aantal jaren werkervaring, kan zelfstandig werken en beslissingen nemen, durft initiatieven te ontplooien, kan motiveren en stimuleren, heeft een flexibele instelling, bezit coördinerende instelling en cijfermatig interesse. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Boekhouder MBA Voor een bedrijf in de omgeving te Leiden zoeken wij met spoed een boekhouder op MBA-nivo die binnen dit bedrijf een middenkaderfunktie wil bekleden. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de gehele boekhouding; o.a. debiteuren en crediteurenadministratie, het verzorgen van de aanmaningen en de maandreportages. Leidinggevende capaciteiten, ervaring met computerboekhouding (eventueel Grote Beer) en ruime werkervaring zijn vereisten voor deze baan. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s.v p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17 30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaats in een uitstekend kinderverblijf. Tegen gereduceerd tarief! uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143. BONA VENTURA COLLEGE katholieke s.g. voor gymnasium, atheneum, havo, mavo Mariënpoelstraat 6, 2334 CZ LEIDEN vraagt m.i.v. 7 januari a.s. docent(e) FRANS voor 21 wekelijkse lessen in de tweede graads sector (Brugklas, gymnasium 3, atheneum 2, havo 2, 3). Het lesrooster is op 4 dagen, geen les op dinsdag. Brieven gaarne zo spoedig mogelijk richten aan de rector Dr. Th. Pleij. De Leidse Onderwijsinstellinge het grootste door de minister van Onder wijs en Wetenschappen erkende particu liere onderwijsinstituut. Jaarlijks melden zich ruim 100 000 cursisten aan voor beroepsopleidingen, algemeen vormend onderwijs of vrijetijdscursussen. De LOI beschikt over een speciale divisie Algemene zaken en Marketing Services. Tot deze divisie behoort de afdeling Algemene Dienst. Deze afdeling heeft de verantwoordelijkheid voor onder andere de huishoudelijke dienst, de receptie, het bedrijfsrestaurant, het onderhoud, de magazijnen en de verwerkingsafdelingen. leidse onderwijsinstellingen Wij zoeken op korte termijn voor de afdelingen Cor rectieverzending en Lesverzending voor het samenstellen en verzendklaar maken van huiswerkpakketten. Nauw keurig en verantwoordelijk werk, dat in teamverband wordt uitgevoerd. Naast een afwisselende en leuke baan, biedt de LOI je de mogelijkheid bijna "gratis" verder te studeren en zo aan je toekomst te bouwen. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten (m/v) in de leeftijd van 17 tot 23 jaar, met een opleiding op LEAO- of MAVO-niveau. Belangstelling? Neem dan contact op met de afdeling Personeelszaken van de Leidse Onderwijsinstellingen, 071 -45 1215. Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp. FELICITAS BV is een snelgroeiende onderneming die zich richt op produkt promotie. De organisatie exploiteert drie landelijk opererende felicitatiediensten: Happy Day voor aanstaande bruidsparen, Welcome Home voor pas verhuisde gezinnen en Happy Service voor ouders van pas géboren baby's. Door de sterke groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een De afdeling Sales heeft een centrale en coördinerende functie binnen de organisatie en is verantwoordelijk voor de contacten met hostesses en deelnemers. Wat wij u bieden is een leuke, afwisselende functie met een breed takenpakket. U bent eerste aanspreekpunt voor onze interne en externe relaties en geeft onze sales manager directe ondersteuning op uiteenlopend werkterrein. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Wat wij van u vragen is een vooropleiding op minimaal MBO-niveau en een uitste kende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U beschikt over teamgeest, verantwoordelijkheidsgevoel en een praktische, resultaatgenchte instelling. U bent stress bestendig en in staat om direct problemen op te lossen. Uw leeftijd ligt rond de 25 jaar en u woont niet verder dan 25 kilometer van Leiderdorp. U heeft ervaring met Word- perfect 5.0 en LOTUS 1,2,3. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar onderstaand adres, t.a.v. mevr. B. de Beer, afde ling Personeelszaken. EXCLUSIEVE PRODUKT PROMOTIE THUIS Splinterlaan 154. 2352 SM LEIDEN. Telefoon: 071-899210 Op afdeling A is per I januari 1991 plaats voor een A-verpleegkundige m/v voor 40 uur per week Afdeling A heeft een opnamecapaciteit van 22 bedden voor patiënten van de specialismen Orthopaedie, KNO, Oogheelkunde en Plastische Chirurgie. Er werken 19 medewerkers, waaronder een afdelingshoofd, twee teamleiders en vier leerlingen in de opleiding. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J.B.F. van Berkel, afdelingshoofd, telefoon 023-224312. Het vacaturenummer is 90-84. A-verpleegkundige m/v voor 40 uur per week Afdeling E is een modern ingerichte klasse-ofdeling met een opnamecapaciteit van 22 bedden. Er verblijven patiënten voor alle specialismen. Het team op de afdeling werkt samen in een goede sfeer en bestaat uit ca. 19 medewerkers, waaronder een ofdelingshoofd en twee teamleiders. Voor informatie kunt u bellen met de heer J.B.F. van Berkel afdelingshoofd, telefoon 023-224331 Het vacaturenummer is 90-85. Een voorui!$treveode patiëritgerichteaorg- verlening en een werkomgeving met sfeer en collegialiteit kenmerken het algemeen zieken huis $t. Joannes de Deo in Haarlem Noord. Momenteel telt het 220 bedden, 650 medewer kers en een medische staf van ongeveer 40 leden. Het ziekenhuis werkt nauw samen met het Elisabeth Gasthuis te Haarlem en het Zeewegziekenhuis te IJmuiden. De Deo vervult een belangrijke taak in de regio. Het aantal patiënten en verrichtingen neemt gestadig toe. Achter de aude ver trouwde gevel wordt hard gewerkt aan de modernisering van depatiëntenverblijven, een proces dat nog enkele jaren zal duren. De Deo werkt voor haar medewerkers aan een modern personeelsbeleid, met als belangrijke elemen ten medezeggenschap, deeltijdwerken kinderopvang. De dienst Kliniek voert momenteel een patiënt gerichte wijze van verplegen in. Binnen deze dienstboeken wij voor diverse afdelingen nieuwe collega's m/v. Op afdeling B is per I januari 1991 plaats voor A-verpleegkundigen m/v voor 40,32 en 16 uur per week Een dienstverband van 24 uur is bespreekbaar. Afdeling 32 bedden. Er werken 24 medewerkers, waarondereen afdelingshoofd en twee teamleiders. Mevrouw D.A. van Dijk, hoofd afdeling B, is graag bereid tijdens kantooruren nader te informeren, telefoon 023-224316. Het vocaturenummer is 90-86 Op afdeling J is per 1 januari 1991 plaats vooreen A-verpleegkundige m/v voor 40 en 32 uur per week Afdeling J telt 30 bedden. De specialismen zijn interne ei neurologie. Er werken 24 mensen, verdeeld over twee units. Er wordt gewerkt volgens het principe van team- verpleging en patiënt-toewijzing. Er bestaat tevens een vacature voor 32 uur per week vo< bepaalde tijd. Dit in verband met het zwangerschapsverl van een medewerker. De heer J. Nijenhuis, afdelingshoofd, is graag bereid u tijdens kantooruren nader te informeren, telefoon 023-224290. Het vacaturenummer is 90-87. ST JOANNES ZIEKENHUIS Wat voor alle functies geldt: U bent in bezit van het diploma A-verpleegkun- dige ofHBO-V. U wordt ingeroosterd voor alle diensten. Uw salaris is afhankelijk ding en bedraagt bij een volledige werkweek maximaal 3.599,- bruto per maand, conform FWG-functie- groep 40. Uw sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen en onder vermelding van het desbetreffende aan Ziekenhuis St. Joannes de Deo, t.a.v. de heer J.J. Pel, personeels- werker, Velserstraat 19, 2023 EA Haarlem. Van Rheenen Gastvrij Parallelboulevard 2 t/m 18 2202 HP Noordwijk aan Zee Van Rheenen Gastvrij exploiteert in de Bloemenbadplaats Noordwijk een negental horecabedrijven. Van bar tot bistro, van pannekoekenhuis tot luxe restaurant, wij zijn op alle markten thuis. Op dit moment wordt er gewerkt aan een nieuw schip in onze vloot: een luxe Grand Café. In onze organisatie is daarom plaats ontstaan voor een: Restaurantkok m/v Wij bieden: een zelfstandige funktie prima werktijden en een gezellige werkkring een goede salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring bij gebleken geschiktheid, goede doorgroeimogelijkheden binnen onze onderneming. Wij vragen: een creatieve vakman, met gevoel voor nieuwe trends een gezellige collega Naast deze vacature willen wij ook graag in kontakt komen met een Part-time restaurantkok m/v voor 20 uur per week Ook voor deze funktie geldt een goed salaris, mogelijkheden voor een vaste aanstelling en werktijden in overleg. Voor deze funktie komen ook mensen in aanmerking met wat minder ervaring. De sollicitatieprocedure: Wij verzoeken u om een brief te richten aan bovenstaand adres wanneer u belangstelling heeft voor een van de funkties. Wilt u nog verdere inlichtingen, dan zijn wij tijdens kantooruren bereikbaar onder nummer 01719-17990. GEMEENTE NIEUWVEEN GEMEENTE ZEVENHOVEN Op 1 januari 1991 zullen in het kader van de gemeentelijke herindeling van noord oostelijk en midden Zuid-Holland, de gemeenten Nieuwveen en Zevenhoven worden samengevoegd. De nieuwe gemeente telt rond de 7000 inwoners en beslaat een oppervlakte van ruim 3000 ha. In de nieuwe gemeente zal de organisatie uit 4 sectoren bestaan. Na inpassing van het huidige personeel in het nieuwe organisatie schema, blijkt er nog een aantal vacatures vrij te zijn. Wij zouden dan ook graag in contact komen met kundige, enthousiaste en ondernemende kandidaten voor de functie van: Functienummr 3.2.01voor 38 liur per week Korte functie-inhoud: - Ondersteunt de afdelingschef bij de uitvoering van diens taken - Ontwikkelt mede het beleid op het gebied van welzijn, cultuur, sport, recreatie en toerisme - Geeft uitvoering aan subsidieverordeningen - Adviseert ten aanzien van sociaal-cultureel werk - Adviseert ten aanzien van de Wet Collectieve Preventie Volksgezondheid - Draagt zorg voor opstelling van de bezettingsschema's van de gemeentelijke sportaccommodaties - Houdt toezicht op de exploitatie en het beheer van de verschillende gemeentelijke sportaccommodaties - Levert gegevens aan voor de begroting en meerjarenraming - Assiteert indien nodig bij de overige werkzaamheden van de sector Functie eisen: M.B.O. niveau, ruime ervaring Indicatief functieniveau: 7-8 (min. 2742,- en max 4258,-). In de gemeente zijn de gebruikelijke rechtspositionele regelingen van toepassing. Aanstelling zal plaatsvinden afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring binnen een indicatief functieniveu. In 1991 zal een algemene functiewaardering plaatsvinden, op basis waarvan definitieve inschaling zal geschieden. Belangstel/enden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief met vermelding van persoonlijke gegevens, ervaring, referenties e.d. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep, te sturen aan de burgemeester en wethouders van Nieuwveen, postbus 3003, 2440 AA Nieuwveen o.v.v. "kabinet" in de linkerbovenhoek van de envelop. Ssaat van marwijk bv makelaars in assurantiën Saat van Mam/ijk b.v. Makelaars in assurantiën is een der toonaangevende assurantiekantoren in de Randstad en is sinds 1 juni 1989 onderdeel van de Hudig-Langeveldt Groep. Naast as surantiebemiddeling houdt ons kantoor zich bezig met het verzorgen van hypotheken, financieringen, alsmede het verlenen van economi sche adviezen aan bedrijven. Tevens treden wij op als gevolmachtig de van o.a. Delta Lloyd N.V., Aegon N.V., de Nieuwe Hollandse Lloyd Verzekeringsgroep N.V., Nationale-Nederlanden N.V. en D.A.S. Rechtsbijstand N.V. Op korte termijn zoeken wij ter uitbreiding van ons kantoor enthou siaste gegadigden voor de functie van: De secretariaatsmedewerk(st)er zal voor de buitendienst alle voorko mende zaken behandelen variërend van het verstrekken van verzeke- ringsadviezen, het uitbrengen van offertes tot het onderhouden van contacten met relaties. Gezien de aard van de werkzaamheden is ervaring op een assurantie kantoor en het assurantie 'B'-diploma vereist. Kandidaten studerend voor het assurantie 'A'-diploma genieten de voorkeur. Wij bieden een prima salariëring en uitstekende arbeidsvoorwaarden (o.a. tantième en premievrij pensioen). Uw schriftelijke sollicitatie dient u binnen 14 dagen te richten aan: Saat van Marwijk b.v.. Postbus 59, 2200 AB Noordwijk t.a.v. H.C.A. Kamerling

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16