Karpov graaft strijdbijl weer op Wereldcup-duel dient commercie Vlissingen heeft negen ton nodig SPOoTTV Happel hoopt op Bundesliga Italianen vernederen basketbalploeg Uitdager brengt tweekamp op gelijke hoogte Rood voor Stoichkov en Cruijff DONDERDAG 6 DECEMBER 1990 PAGINA 17 TOKIO (GPD) - Zaterdagnacht om vier uur zullen miljoenen voet balliefhebbers over de hele wereld getuige zijn van het wereldcup- finale voor voetbalclubs in Tokio. AC Milan treedt in de Japanse hoofdstad in het strijdperk tegen Olimpia uit Asuncion (Paragu ay), de kampioen van Zuid-Amerika. De wedstrijd om de Inter continentale Beker heeft ondanks de dertigjarige historie nog geen officiële status en spreekt daarom in ons land weinig tot de verbeelding. In de rest van de wereld weet men niet beter dan dat dit duel het belangrijkste in het internationale clubvoetbal is. In de jaren zestig en zeventig liepen de emoties nog weieens te hoog op en ontaardde de titelstrijd in een reeks vechtpartijen. Sinds het duel is geadopteerd door een Japanse autogigant is er sprake van enige ro mantiek in het topvoetbal. De club, die op de Japanse moshobbels overeind blijft, mag zich de sterkste van de wereld noe men. „Je kunt die wereldcup maar beter winnen, want als je in Tokio verliest krijg je daar je hele leven spijt van", vindt Marco van Basten, die vorig jaar de beker in de lucht INNSBRUCK (DPA/SID) - Ernst Happel hoopt in 1992 terug te keren als trainer in de Bundesliga. De vroegere oefenmeester van onder andere Feyenoord en ADO, staat momenteel onder contact bij de Oostenrijkse kampioen FC Tirol. Happel wekte lange tijd de in druk na afloop van zijn overeen komst met de ploeg uit Innsbruck, te stoppen als oefenmeester. Giste ren maakte hij echter in een televi sie-interview bekend, dat hij er nog niet aan denkt op te houden. „Ik wil, als ik ook de komende ja ren nog gezond blijf, nog één keer in de Bundesliga werken,verklaarde Happel, die vorige week zijn 65ste veijaardag vierde. Happel werd tus sen 1981 en 1987 metHSV twee keer nationaal kampioen, veroverde één keer de Europa Cup voor landskam pioenen en één maal de Westduitse beker. •Frank Farina heeft deze week een meniscus-operatie ondergaan. Na de winterstop verwacht Club Brugge de Australische schutter weer in de hoofdmacht te kunnen begroeten. •Romario zal niet opnieuw ge opereerd worden. De medische staf van PSV heeft besloten het revali- datieproces, dat maandag leidde tot de eerste weinig succesvolle trai ning van de Braziliaan, voort te zet ten. Zeker is dat Romario niet voor de winterstop in actie zal komen. Tennisploeg wint met gemak van Finland FORLI (ANP) - De Nederlandse tennisploeg heeft gisteren in Forli (Italië) met 3-0 van Finland gewon nen. Krajicek en Eltingh stonden beiden in hun enkelspel een set af tegen Hurma en Rahnasto. Coach Franker was niet helemaal tevre den. „Aangezien Paloheimo en Rahunen door blessures niet kon den uitkomen, had ik verwacht dat het in twee sets zou gebeuren". Nederland speelt zijn tweede wedstrijd in het tennis EK morgen tegen Spanje. Winst brengt Neder land in de finale tegen de nummer één uit de andere groep (België, Zweden en Italië) met als inzet de promotie naar de eerste divisie. mocht houden. De PSV'ers die twee jaar geleden faalden kunnen die stelling beamen. Franco Baresi hield vorig jaar ontroerd de trofee van de gouden bal op vier steunpilaren in de lucht. De aanvoerder van AC Milan sprak over de mooiste triomf uit zijn loop baan. „Als je deze prijs wint, moet jë eerst kampioen van je eigen land worden en daarna de Europa Cup winnen. Het is een bewijs dat je meer dan twee jaar aan de top staat. Daar kan geen enkele prijs in het clubvoetbal tegen op". In het Zuidamerikaanse voetbali dioom staat het begrip 'Tokio' voor het allerhoogste podium: de Mount Everest van het voetbal. Het win nen van de Copa Libertadores, het equivalent van de Europa Cup, is van ondergeschikt belang. Het Bra ziliaanse Flamengo (met Zico) werd na de victorie in Tokio op Liverpool (een fraaie 3-0) door 150.000 inwo ners van Rio verwelkomd en nach tenlang was er sprake van voetbal- carneval. De internationale waarde ring voor de wereldcup is nog steeds zeer groot. PSV's manager Kees Ploegsma was zich twee jaar geleden nauwe- VLISSINGEN (GPD) De financiële problemen van de VC Vlis- singen zijn aanzienlijk groter dan Piet de Jong wil doen geloven. De voorzitter van de Zeeuwse profclub houdt vol, dat er 225.000 gulden meer is uitgegeven aan personeelskosten dan was begroot. Maar in werkelijkheid wordt er alleen al voor de contractspelers tenminste 470.000 gulden meer uitgegeven dan op de begroting staat. lijks bewust dat het knullig verlo ren duel met Nacional uit Montevi deo in bijna alle landen van de we reld werd uitgezonden. De Eindho- in de wedstrijd tegen de Argentijn se schoppers van Estudiantes. Dat was op 9 september 1970. Twee jaar later was het grote Ajax het duel te licht op beurt om zich ten koste van het Ar en kregen daar achteraf spijt van. gentijnse Independiente tot wereld- De nederlaag zou voor veel onvrede kampioen te kronen, onder de spelers zorgen. Twintig jaar geleden leefde de wereldcup wel in ons land. Het le gioen van Feijenoord bezong 'het brilletje van Van Daele' (dat is niet te betalen) als eerbewijs voor het be slissende doelpunt van de invaller acht miljoen gulden op: drie mil joen aan inkomsten uit reclamebor den, hetzelfde bedrag aan televisie rechten (de wedstrijd wordt in zes tig landen rechtstreeks uitgezon den) en de 62.000 Japanners op de tribunes brengen nog eens tw^e miljoen gulden op. Ongeacht het resultaat wordt aan de clubs 200.000 dollar uitgekeerd, vwito"ee" succes- voor net pius een eventuele winstpremie Zwitserse sportmarketingsbureau 3oc~~ ISL (een dochter van Dentsu Adidas) is het jaarlijkse duel iiauu( goudmijn. De wedstrijd levert het RAVENNA (ANP) - Het Nederland se mannen basketbal is terug in de Europese kleuterklas. Na de neder lagen tegen Polen en België had gis teren in Ravenna van Italië gewon nen moeten worden. Het zou klasse- behoud plus plaatsing bij de laatste acht voor het Europese kampioen schap hebben betekend. Het was onmogelijk, de Italianen, die vorige week in Polen verloren, zijn door de publiciteitsmedia van de hele natie genadeloos door de mangel gehaald. Het team wilde re vanche, Nederland was het slacht offer, 126-78 (rust 70-34). Het beeld van een wedstrijd was snel verdwenen. Het harde werk van Kuipers en Cooper leek een re delijke basis voor verweer tegen de Italianen. Het schot van buiten gaf echter geen enkele steun aan de „in siders". Met name Te Velde had op dit punt een slecht handje tegen de Italianen, die voor eigen publiek wel eens wilden laten zien goed te kunnen verdedigen. Kuipers (23 punten) en Cooper (19 punten) wogen aardig op tegen de grote mannen van Italië. De kleine re spelers niet. Oranje startte van af stand met één op tien. Italië was snel verdwenen. Het scoorde soe pel, speelde in een hoog tempo en walste met groot gemak over de Ne derlandse ploeg. Magnifico (25 pun ten) en Riva (18) werden topscorer bij de Azzurri. Met Italië kwalificeerde Polen zich voor de eindronde. De Polen behaalden in de Hala Ludowa in Wroclaw de derde overwinning op rij. België werd met 85-72 verslagen. De Polen dankten de zege wederom aan de in Frankrijk spelende center Jechorek (26 punten) en de sluwe dertiger Zelig (21 punten). Bij de Belgen was alleen Struelens (26 punten) in normale doen. Spelma ker Bayer kwam er niet aan te pas. Schutter Debaere lag aan de ket ting. In Rome zal de Sovjetunie even eens niet van de partij zijn. De Rus sen werden verrassend uitgescha keld door Frankrijk, dat dinsdag in Moskou won met 84-85. De eerste overwinning van de Fransen op de Sovjetunie ooit. Door de zege van Tsjechoslowakije op Israel viel de Sovjetunie uit de boot. Zonder de spelers uit de Baltische staten die weigeren in het nationale tricot uit te komen, woog de Sovjetunie niet op tegen de Fransen en Tsjechen. Voor het eerst sedert 1951 missen zij de eindronde van de Europese titel strijd. 30.000 dollar. Daarbij betaalt de or ganisator het onderdak voor vier nachten van 26 man per club. De n miljoen dollar deelt ISL met de Japanse voetbalbond. De clubs mogen echter geen shirtre clame dragen. Toch valt vanuit het sportieve oogpunt nog veel aan te merken. Hoewel het stadion elk jaar is uit verkocht, leeft het duel nauwelijks bij de Japanners. Op de dagen voor de wedstrijd kunnen de spelers on gestoord winkelen. Meestal worden ze niet herkend. De media besteden weinig aandacht aan het duel. De spelers, die toch al met een jet-lag kampen, komen zelden in de juiste stemming om een topwedstrijd te spelen. In het stadion is het publiek, dat niet de indruk wekt de regels te begrijpen, ook al geen steun. Marco van Basten werd vorig jaar gek van het getoeter van de fans, zonder dat dat iets met het spelver- loop te maken had: „Vreselijk was dat. Twee uur lang dat gejank aan je kop. Het begon me enorm te irrite ren. Het zou toch tien keer leuker zijn als zo'n wedstrijd op Wembley of in het Maracana-stadion van Rio wordt gespeeld. Er moet toch een betere plaats op aarde zijn om deze wedstrijd te spelen". Het financiële debacle wordt nog verërgerd door de teleurstellende inkomsten aan sponsorgelden. Fi nanciële insiders komen dan ook tot de verbijsterende conclusie dat er bijna een miljoen gulden nodig is om de zaak te saneren. Toen de Vlissingse gemeenteraad nog maar een half jaar geleden 650.000 gulden beschikbaar stelde voor verbetering en verlichting van de accommodatie aan de Irislaan en de gemeente zich garant stelde voor een lening van negen ton werd als één van de belangrijkste voorwaar den gesteld: een goed financieel- economisch management. Aan die voorwaarde is bij benadering niet voldaan. Integendeel: de begroting van de profclub is op een werkelijk schrikbarende manier overschre den. Vooral de overschrijding van de post 'contractspelers' op de begro ting gaat alle perken te buiten. De leiding van de club had geraamd dat er in het eerste jaar 419.000 gulden nodig was voor de contractspelers. Uit de gegevens van een financiële insider bij de VC Vüssingen kan echter worden vastgesteld, dat voor de post 'contractspelers' tenminste 889.500 gulden zal worden uitgege- Alleen al op dat punt wordt de be- groting dus met meer dan 470.000 Het regionale dagblad (PZC) meld de dat er 4.000 bezoekers waren. Maar Peter van Ruiven geeft op dat er voor die wedstrijd 1654 beta lende toeschouwers waren. Inmid dels heeft Vüssingen meer dan 212 seizoenkaarten verkocht en ook zijn er voor iedere wedstrijd vele tiental len genodigden. Daarmee zou het aantal toeschouwers voor die wed strijd dan op ongeveer 2.000 kunnen komen. Maar in werkelijkheid wa ren er bijna 2.000 meer. Van Ruiven heeft een opmerkelijke verklaring: „Die wedstrijd werd op een woens dagavond gespeeld en het stadion was nog niet zo goed afgesloten. Wellicht zijn er velen illegaal bin nengekomen". Van Ruiven noemt het zelf ook een raadsel. Maar de andere inkomsten blij ven ver onder de maat. De busi nessclub kost bij iedere thuiswed strijd veel geld. Natuurlijk staan daar wel inkomsten tegenover, maar omdat veel sponsors in natura betalen (tv, vloerbedekking, meu bels, foto's enzovoort) komt er te weinig geld in het laadje. De inkom sten zijn weliswaar nog groter, maar veel minder hoog dan verwacht. Schuldeisers Secretaris Peter van Ruiven geeft toe, dat er schuldeisers zijn die mo menteel nog niet betaald kunnen gulden overschreden. Voor de post worden: „Ik heb voor ongeveer 'overige spelers' was een ton ge- 195.000 gulden aan rekeningen lig- raamd, maar omdat er veel meer gen. Maar dat acht ik toch een nor- contractspelers zijn dan aanvanke- male zaak, omdat we binnenkort lijk de bedoeling was, is er voor die weer over liquide middelen be- post iets minder nodig. Daarin ligt schikken". Tot de schuldeisers be- dus een kleine winst, in de orde van horen enkele garagebedrijven, een een druppel op een gloeiende plaat, groothandel in sportkleding, een sportzaak en ook andere sportvere- Lichtpuntje nigingen. Zo moest Vüssingen aan Voorzitter Piet de Jong noemde amateursclubs 8.000 gulden betelen niet zonder trots een lichtpuntje deze financiële duisternis cettes kwam er meër binnen dan was begroot. Niettemin is er met die stapte vorig recettes iets merkwaardigs aan de den van Hoek hand. Secretaris Peter van Ruiven is wel bereid de officiële toeschou wersaantallen van de negen tot nu gespeelde thuiswedstrijden iedere amateur, die naar Vüs singen kwam. Ook de transferkos- ten van Remco van Keeken (hij a drie maan- lar Lokeren) de huurkosten van Celso dos Santos zijn nog niet volledig be taald. Verder is er altijd de schuld voor de competitie te geven. Daar- 263.000 gulden van de amateursec- bij valt bijvoorbeeld het officiële he van de club. Onder deze omstan- toeschouwersaantal van de wed- digheden is ook de rente en aflos- strijd Vlissingen-Wageningen op. sing van de hypotheek op het club- Die wedstrijd (door Vlissingen met huis een loden last op de schouders 5-2 gewonnen) was één van de hoog- van de VC Vlissingen. Het i tepunten van het seizoen en het sta- sponsorhome is op leasebasis i nagenoeg uitverkocht. medewerker Hans Bouwmeester LYON De nederlaag in de zestiende partij, een zeeslang van 102 zetten, weerhield uitda ger Anatoly Karpov er niet van onmiddellijk de strijdbijl weer op te pakken voor het 17e gevecht met wereldkampioen Gary Kasparov. Karpov vertoonde voor het eerst in deze match een topvorm en versloeg zijn illustere tegenstander in een schitterende positiepar tij. Daarmee bracht hij tevens de stand weer in evenwicht, 8,5 - 8,5. Helder volgt Swaak op LEIDEN Loek Helder volgt Henk Swaak op als trainer van SJZ. Helder (ex-SVLV) was bij de Zoe- terwoudse zondag vierdeklasser al actief als jeugdtrainer. Swaak had zich uitdrukkelijk voor één jaar aan SJZ verbonden. Helder neemt het roer met ingang van zoen van hem over. Voor de vierde keer in deze match werd het een Grünfeldpartij, dit maal nog scherper gespeeld dan bij vorige gelegenheden. Kasparov koos voor een ingewikkeld midden spel met de dames op het bord, maar dat bekwam hem ditmaal slecht. Met eenvoudige, maar oer sterke manoeuvres wist de uitdager het initiatief tot zich te trekken en dit te herleiden tot een geweldig overwicht op de damevleugel. In de tijdnoodfase verzuimde Kasparov nog een keer de beste verdediging en toen werd hij volgens alle rege len van de kunst ingesnoerd en op geknoopt. Alle experts in de zaal waren zeer onder de indruk van Karpovs pres tatie en zij bleken unaniem van me ning dat het Kasparov moeite zal kosten om zich van deze nederlaag te herstellen. Voor zaterdag staat de 18e partij op het programma en MADRID (GPD) De eerste wedstrijd voor de Spaanse 'super- copa' tussen landskampioen Real Madrid en bekerhouder Barcelo na is gisteravond in een 0-1 neder laag voor de Catalaanse club ge ëindigd. Tien minuten na de her vatting maakte Michel voor Real Madrid het enige doelpunt van de wedstrijd. Barcelona speelde toen reeds met tien man. Enige minuten voor het einde van de eerste helft gaf scheidsrechter Urizar aan de Bulgaar Stoichkov eerst de gele en vervolgens de ro de kaart wegens protesteren. Cruijff, die zich hierover hevig opwond, kreeg eveneens de rode kaart en moest de rest van de wedstrijd vanaf de tribune vol gen. De 100.000 toeschouwers in het Nou Camp-stadion van Barcelo na kregen vooral in de eerste helft een snelle en aantrekkelijke wed strijd te zien, die alles te bieden had behalve doelpunten. Real Madrid probeerde met gegroe peerd spel een snel doelpunt te forceren, waarbij het ernstig ge handicapte Barcelona Koem an, Laudrup, Ferrer en Beguiris- tain zijn geblesseerd, terwijl Cruijff aan Bakero, Alexanco en Goicoechea een rustdag had ge geven zich beperkte tot uitval len via Stoichkov en Soler. De vlam sloeg in het stadion toen Stoichkov in de veertigste minuut van de verder sportieve wedstrijd onderuit werd gehaald. De Bulgaar wond zich tegenover scheidsrechter Urizar zo op, dat hij de gele kaart kreeg. Stoichkov wees vervolgens met zijn vinger naar het hoofd en dat kwam hem op de rode kaart te staan. Dit alles speelde zich af voor de neus van een woedende Cruijff die even eens de rode kaart kreeg en de wedstrijd verder vanaf de tribune bekeek. Even leek het erop dat de hele wedstrijd uit de hand zou lopen. Cola-blikjes, appels en andere projectielen werden op het veld geworpen en de scheidsrechter werd aan zijn rechterknie ge raakt. Nadat hij hiervoor behan deld was, liet Urizar gewoon doorspelen. In de tweede helft bleek dat het gedwongen vertrek van Stoichk ov doorslaggevend te zijn. Hoe wel Barcelona met tien man niet zwakker was dan Real, was het ontbreken van de Bulgaar in de tiende minuut fataal. Een aanval van Barcelona werd door Sanchis onderschept, die onmiddellijk Butragueno via rechts Wegstuur de. Diens scherpe voorzet bereik te Michel die ongehinderd kon scoren. De spelers moesten onder politiebescherming het veld ver laten. De supporters hadden het gemunt op de voetballers van Re- al, die massaal werden bekogeld. Ook de supporters van de rivali serende kampen gingen met el kaar op de vuist. Volgende week woensdag wordt in het Santiago Bernarbeu- stadion van Real Madrid de re turn gespeeld, waarbij de lands kampioen dus de beste papieren heeft. Het is de achtste keer dat in Spanje om de 'supercopa' wordt gespeeld. Zowel Real Madrid als Barcelona hebben de beker tot nu toe eenmaal gewonnen. Het besluit van Napoli om in een proces schadevergoeding te eisen voor zijn wangedrag is vol gens Diego Maradona „een dolk steek in de rug" en een „daad van lafheid". Dat zegt de stervoetbal ler in zijn column in de krant II Roma die vandaag verschenen is. „Toen ze van plan waren mij voor het gerecht te slepen hadden ze me ten minste eerst kunnen waarschuwen", aldus Maradona. Napoli spande deze week een pro ces aan tegen de Argentijn, omdat zijn ondisciplinair gedrag van de afgelopen tijd de club schade iou hebben berokkend. Napoli eist naar verluidt een schadevergoe ding van meer dan een miljoen dollar. Dat geld zou moeten wor den betaald door Diarma Esta blishment, het in Liechtenstein gevestigde bedrijf dat de com merciële en juridische belangen van Maradona behartigt. daarin hanteert de wereldkampioen de witte stukken. Hij zal er dan on getwijfeld alles aan doen om de schande van gisteravond uit te wis sen. Over vernietigen horen we hem ondertussen niet meer spreken. Wit. A. Karpov Zwart: G. Kaspa- 17e matchpartij, Lyon 1990 Grünfeldindisch 1. d4 Pf6 2. c4 g6 3. Pc3 d5 4. cxd5 Pxd5 5. e4 Pxc3 6. bxc3 Lg7 7. Le3 c5 8. Dd2 0-0 9. Pf3 (Karpov blijft in dit systeem geloven. De computers schijnen inmiddels te hebben be wezen, dat Karpov in partij 15 een belangrijke kans heeft laten liggen. Kasparov is het daar kennelijk mee eens, want hij kiest nu voor een an dere verdedigingsvorm, waarbij de dames op het bord blijven.) 9...Lg4 10. Pg5 (Dit paard moet voor de ver dediging van het centrum behou den blijven; 10...h6 kan met 10. h3 worden beantwoord.) 10...cxd4 11. cxd4 Pc6 12. h3 Ld7 (De combinatie 12...Lxd4 13. Lxd4 Dxd4 14. Dxd4 Pxd4 15. hxg4 Pc2+ 16. Kd2 Pxal 17. Ld3! is gunstig voor wit.) 12...Ld7 13. Tbl Tc8! (De beste plaats voor de toren. Kasparov heeft scherp gezien dat hij 14. Txb7 niet hoeft te vrezen. Er volgt dan 14...Pxd4 15. Lxd4 Lxd4 16. Txd4 Da5+ 17. Dd2 Tcl+ 18. Ke2 Lb5+ 19. Ke3 Tel+! en wint, of 17. Ke2 Da6+ en wint.) 14. Pf3 Pa5 15. Ld3 Le6 (Mogelijk dank zij 16. d5? Lc3!) 16. 0-0 Lc4 (Meer voor de hand lag 16...Pc4, maar na 17. Lxc4 Lxc4 18. Tfcl b5 19. d5 dreigt wit met Pf3-d4- c6.) 17. Tfdl b5 18. Lg5 a6 19. Tbcl Lxd3 20. Txc8 Dxc8 21. Dxd3 Te8 (Hij vermijdt 21...e6 22. d5, waarna de witte d-pion zeer gevaarlijk wordt.) 22. Tel Db7 23. cL5 Pc4 (An ders blijft het paard te langoff side' staan.) 24. Pd2 Pxd2 25. Lxd2! (Na 25. Dxd2 b4! komt de zwarte meer derheid sterk opzetten. Thans is 25...b4 wegens 26. Tbl a5 27. a3 min der goed.) 25...Tc8 26. Tc6.' Le5 (Vooral niet 26...Txc6 27. dxc6 Dxc6? 28. Dd8+ Lf8 29. Lh6 en het spel is uit.) 27. Lc3 Lb8 (Niet zonder risico, omdat wit met matdreigin- Scenario Om de club op de been te houden, achten deskundigen dan ook een bedrag van circa negen ton noodza- keüjk. Het faillissement hangt als een zwaard van Damocles boven de club. Niettemin is er nog redding mogelijk, want Pim Kraan van de voormalige sponsorcommissie heeft laten weten, dat er al een com pleet scenario klaar ligt om de prof club weer gezond te maken indien de huidige bestuursleden Piet de Jong, Gilbert van Goethem en Peter van Ruiven van het toneel verdwij nen en plaats maken voor zakelijke zwaargewichten. Anatoly Karpov toonde gisteren een opmerkelijke geestelijke veerkracht door na het verlies in de zestiende partij direct de zeventiende te gen kan gaan werken, maar na 27...Lxc3 28. Dxc3 krijgt zwart het eveneens moeilijk.) 28. Dd4 f6 29. La5 Ld6 30. Dc3 Te8 31. a3 Kg 7 32. g3 (Ook 32. Lb4 zag er sterk uit. Wit dreigt nu met 33. f4 zijn tegenstan der geheel in te snoeren. Karpov heeft een geweldige strategische prestatie volbracht.) 32...Le5 33. Dc5 h5 (Misschien had hij 33...Ld6 moe ten proberen. Karpov had daarop vermoedelijk 34. Del gespeeld.) 34. Lc7! (Hiertegen is geen verweer meer mogelijk.) 34...Lal (Wanhoop) 35. Lf4 Dd7 36. Tc7 Dd8 37. d6 g5 38. d7 Tf8 39. Ld2 Le5 40. Tb7 (Hij kan niets meer beginnen tegen Dc5- c6xa6 enz. en als de dame wijkt volgt La5) Zwart geeft het op. Zelden is Kasparov in een positie- partij zo toegetakeld! DONDERDAG 15.30-17.30 EURO: Tennisklassieker 1990: finale Open Franse kampioen schappen. 16.00-17.30 Sportnet: Boksen. 16.25-17.00 Did 2: Pfiff: sportprogramma voor de jeugd. 17.30-18.00 EURO: Surfen. 17.30-19.00 Sportnet: Wielrennen: op de baan in München. 18.00-19.00 EURO: Ski Report. 19.00-19.30 EURO: Motor Sport News. 19.00-20.00 Sportnet: Argentijns voetbal. 19.30-20.00 EURO: Sportnews. 20.00-20.30 Sportnet: Open Duitse Darts kampioenschappen. 20.00-21.00 EURO: Schaatsen: kunstrij den in Tokyo. 20.30-22.00 Sportnet: Franse Rugby Lea gue. 21.00-22.30 EURO Autosport, terugblik op het Formule I seizoen. 22.00-00.00 Sportnet: Spaans voetbal: Barcelona-Mallorca en Valladolid-Real Madrid. 22.15-22.00 Ned 3: Studio Sport Journaal. 22.30-23.00 EURO: Atletiek: verkiezing 'tjaar. 23.00-23.55 RTL V: Match Barend e 23 30-00 .00 EURO. Truck Challenge. 00.00-00.30 EURO: Sportnews. 00.00-01.00 Sportnet: Volleybal Duits- land-Turkije. 00.10-00.15 Super: Sports News. 00.30-02.30 EURO: Snooker: Open Azia tische kampioenschappen. 01.00-02.00 Sportnet Open Duitse Tafel- VRIJDAG 08.00-08.30 Sportnet: Bowlen: UK Open. 08.30-09.30 Sportnet Volleybal: Duits- -Turkije. 10.00-12.00 EURO: Tennis: voor mannen in Japan. 10.45-11.00 Sportnet: Sport uit Spanje. 11.00-13.00 Sportnet: Boksen. 12.00-13.00 EURO Paardesport: spring- 13.00-13.30 EURO: Eurobics. 13.00-15.00 Sportnet: American College 13.30-15.30 EURO: Snooker: Open Azia tische kampioenschappen. 15.00-17.00 Sportnet: NHL IJshockey. 15.03-16.50 BBC 2: Sport on Friday: paar-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17