rr 1 tempo-team uitzendbureau Stimulerende rol voor consulent personeels voorziening m/v bij begeleiding en arbeidsinpassing van etnische minderheden Arbeidt ^Bureau TYPISTE "f COMPUTERFREAK OPGELET'! FLEXIBELE MEDEWERKER COMMUNICATIE MN sportleider (m/v) cavdtvd-ah u htit bZwt. i urium Academisch Centrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie VAKATURES VAKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VflKflTÜBES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I itingstijd voor advertenties iderdagmiddag 15.30 uur bi) onze adverlentie-afdeling toon (071)161400 STAF/KADER Onze vestiging in Leiden heeft nu ook een afdeling Staf/Kader Personeel. Deze afdeling richt zich op banen van een hoger niveau. Wij zoeken dan ook MBO-/MEAO-ers met minimaal 2 jaar werkervaring, HBO-ers en academici, directie secretaressen en boekhouders. Witt u zich inschrijven, maak dan eerst een afspraak. Voor Informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 Chef orderbewaking m/v die contacten gaat onderhouden met klanten en leveranciers. U geeft leiding aan 4 medewerkers en zorgt voor het reilen en zeilen op de afdeling. Uw taak is ook het zorgdragen voor tijdelijke levering van de produkten. U bent klant- en servicegericht en goed in het oplossen van problemen. Voor een ervaren MBO-er/HBO-er die ervaring heeft met orderverwerking is dit een interessante full-time baan. Leeftijd: circa 30 jaar. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 Manager taalgroep Engels m/v voor wie de Engelse taal de moedertaal is. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal is vereist. Gedacht wordt aan een kandidaat op HBO-/academisch niveau en met een ruime werkervaring. Voor een stressbestendige persoon is dit een leuke full-time baan voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 212 PC-beheerder m/v voor ondersteuning in de pakketten MS-DOS, WP. dBase en Novell netwerken. Wij zoeken een kandi daat op minimaal MBO-niveau met een rijbewijs, die het leuk vindt om problemen op te lossen. U wordt verder intern opgeleid. Leeftijd: tot 35 jaar. Deze full-time baan is per direct en voor 6 maanden. Voor informatie: 071 -14 41 46, Adrienne van der Kraats Leiden, Stationsplein 2;I2 KANTOOR Secretaresse WordPerfect m/v voor een middelgroot technisch bedrijf in Warmond. Wij zoeken een kandidaat die van aanpakken weet en het leuk vindt te werken met WP 5.0. Daarnaast verricht u bijkomende secretariële werkzaamheden. Deze full-time baan is per direct en voor zeer lange tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Anca Rokosch Leiden, Stationsplein 212 Secretaresse m/v voor een internationaal bedrijf in Leiden. Kennis van WP 4.2 en 5.0 en beheersing van de Engelse taal zijn vereist. Verder hebt u een flexibele instelling en enige secretariële ervaring. Het betreft een leuke, afwisselende full-time baan voor langere tijd. Voor informatie: 071 -14 41 46, Anca Rokosch Leiden, Stationsplein 212 HORECA Directie-kelner/serveerster m/v voor een bedrijf in Noordwijk. Wij zoeken een kandidaat op oproepbasis voor circa 12,5 uur per week, voor onbepaalde tijd. Leeftijd: circa 30 jaar. Een goede beheersing van de Engelse taal. een ruime horeca-ervaring en wijnkennis zijn vereist. Voor informatie: 071 -12 64 44, Claire Stam Leiden, Stationsplein 212 Kantine-medewerker m/v voor een grote kantine in het centrum van Leiden. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een kandidaat voor 35 uur per week, voor onbepaalde tijd. Werktijden: 7.30 - circa 16.00 uur. Leeftijd: tot 20 jaar. Voor informatie: 071 -12 64 44, Claire Stam Lelden, Stationsplein 212 Kantine-medewerker m/v voor een bedrijf in Sassenheim. Wij zoeken per zo spoedig mogelijk een enthousiaste kandidaat voor onbepaalde tijd. Werktijden: 10.00 - 14.30 uur. Voor informatie: 071 -12 64 44, Claire Stam Lelden, Stationsplein 212 Afwashulpen m/v voor diverse instellingen, horeca- en catering bedrijven in Leiden en omstreken. De werkzaam heden bestaan uit het onderhoud van de keuken, opruimen en het verwerken van de afwas in de spoelkeuken. Er zijn zowel full-time als part-time mogelijkheden. Voor informatie: 071 -12 64 44. Claire Stam Leiden, Stationsplein 212 TECHNIEK Elektro-monteurs m/v voor renovatie-werkzaamheden in Leiden. Het bezit van een VEV-diploma is een pré. maar een gedegen werkervaring heeft de voorkeur. Wij bieden u een goed salaris en 22,67% vakantierechten. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 (Leerling-)monteurs m/v voor een bedrijf in Lisse. Het werk bestaat uit het inspecteren, het onderhouden en het installeren van bliksembeveiligings-apparatuur. Een opleiding LTS E en een rijbewijs B(E) zijn vereist, praktische werkervaring een pré. Leeftijd: 20 - 30 jaar. Voor informatie: 071 -12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 1e CV-monteurs m/v voor CV-installatiewerk in de utiliteitsbouw in Noordwijk en omstreken. U kunt zelfstandig werken en autogeen lassen. De juiste kandidaat bieden wij een aantrekkelijk salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie: 071 -12 64 43, Jaap Roelofsen Lelden, Stationsplein 212 Vrachtwagen-chauffeur m/v voor een bedrijf in Lisse. U wordt belast met het afleveren van meubels aan klanten en het uitvoeren van eenvoudige montagewerkzaamheden. U bent in het bezit van een grootrijbewijs en een chauffeurs diploma. Wij bieden u een goed salaris, alsmede 22,67% vakantierechten. Voor informatie: 071 -12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 INDUSTRIE Knipper m/v voor een printplaten-fabrikant in de omgeving van Leiden. Aan de hand van specificaties gaat u panelen op maat knippen. Nauwkeurig werken is een vereiste, Deze baan is voor langere tijd en biedt goede toekomstperspectieven. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Jaap Roelofsen Leiden, Stationsplein 212 Montage-medewerker m/v voor een bedrijf in Katwijk. Uw werk bestaat uit het assembleren van bedrijfsmeubilair. Deze baan is per direct en voor langere tijd. Voor informatie: 071 - 12 64 43, Jaap Roelofsen Lelden, Stationsplein 212 SCHOONMAAK Schoonmaak-medewerkers m/v voor diverse panden in Leiden. U kunt direct aan de slag in zowel de ochtend- als de avonduren. Wilt u voor de maand december iets bijverdienen, kom dan maandag snel langs! Voor informatie: 071 - 12 64 43, Marlies Roest Lelden, Stationsplein 212 B I D Arbeidsvoorziening is de overkoepelende organisatie van ar beidsbureaus en centra vakopleiding. Met ingang van 1 ja nuari 1991 is zij niet langer onderdeel van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid maar een publiekrechte lijke organisatie onder bestuur van werknemers- en werk geversorganisaties en de overheid. Het arbeidsbureau Leiden valt met ingang van 1 januari 1991 onder het Regionaal Bestuur van de Arbeidsvoorziening "Rijnstreek". Met de ge meente Leiden heeft zij al geruime tijd een sa menwerkingsverband, dat de scholing en ar beidsinpassing van doelgroepen en langdurig werkzoekenden bevordert. Het arbeidsbureau heeft een breed takenpakket: bemiddeling van werkzoekenden, vervullen van vacatures, toepassing van ondersteunende maat regelen en informeren over arbeidsmarkt, oplei dingen en beroepen. Een adequate en flexibele werkwijze staat aan de basis van de sterk groeiende positie van het arbeidsbureau op de arbeidsmarkt. Deze functie is ontstaan in het ka der van het samenwerkingsverband. Uw veelzijdige takenpakket U begeleidt werkzoekende allochtonen bij de (her)intreding op de arbeidsmarkt, als aanvul ling op de heroriënteringsgesprekken of op ei gen initiatief. Een belangrijke voorwaarde daar bij is de oriëntatie op de scholings- en arbeids markt. Daarbij maakt u gebruik van de facilitei ten van de gemeente en het arbeidsbureau. Een ander belangrijk onderdeel van uw functie is het signaleren van knelpunten binnen het proces van de arbeidsinpassing van minderheden. Hier bij doet u bij de geëigende instanties voorstellen voor mogelijke oplossingen. U heeft een HBO-opleiding en kennis van en er varing met de werking van de arbeidsmarkt en het werken met migranten. U heeft zowel oog voor de positie van de werkzoekende als de werkgever en u bent in staat goed samen te werken met de medewerkers van de diverse be trokken instanties. Uiteraard beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke communica tieve vaardigheden. U bent een stimulerende en energieke persoonlijkheid en u kunt zelfstandig werken. De aanstelling heeft een tijdelijk karakter tot ui terlijk 1 januari 1993. U heeft een dienstverband met het arbeidsbureau, maar wordt bij de ge meente Leiden tewerkgesteld. Uw salaris be draagt, afhankelijk van ervaring, maximaal 4.258,- bruto per maand. Gezien het speci fieke karakter van de functie gaat nadrukkelijk de voorkeur uit naar iemand die zelf uit de doel groep afkomstig is. Belangstelling? Voor nadere informatie over de functie kunt u bellen met mevrouw C. Pluymaekers, adjunct directeur, telefoon 071-354242. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 da gen richten aan het Districtsbureau voor de Ar beidsvoorziening in de provincie Zuid-Holland, t.a.v. de heer A.S. van Boch'ove, personeelsadvi- seur, postbus 350, 2280 AJ Rijswijk, onder ver melding van vacaturenummer ZH 90-60. INTERESSE IN MOTORSPORT? ONDERDELEN STRUIK zoekt voor full- of part-time enthousiaste MEDEWERKER voor algemene werkzaamheden en bandenafdeling. Bel, schrijf of beter nog, kom langs: ONDERDELEN STRUIK HOOIGRACHT 51-53 - 2312 KP LEIDEN TEL.: 071-122026. Wij zoeken voor tijdelijk: PART-TIME BALIE-EMPLOYE(E) min. 1 jaar ervaring met verkoop vakantiereizen Van ca. januari tot april 3 a 4 dagen per week; daarna eventueel op afroep beschikbaar. Sollicitaties te richten aan: Mevr. M. Corel REISBUREAU RAADHUISWASSENAAR Langstraat 23, 2242 KJ Wassenaar, tel. 01751-19326 Accountantskantoor Stolp bestaat ruim 50 jaar en heeft twee vestigingen met circa 25 medewerkers Wij zijn werkzaam als accountant-administratieconsu lent en federatie-belastingadviseur. In de loop der jaren hebben wij met name in bet midden- en kleinbedrijf een veelzijdige kliëntenkring opgebouwd. Niet alleen in Leiden en Roelofarendsveen, maar ook ver daarbuiten wordt van onze diensten gebruik gemaakt. Ons werk terrein beperkt zich niet tot een bepaalde marktsector. Integendeel, bet is ons streven als een all-round accoun tantskantoor te functioneren. Zo zijn wij aktief voor zo wel de grote als kleine bedrijven, stichtingen, semi- overheiasinstellingen, particulieren etc. Op ons kantoor te Leiden zoeken wij op korte termijn een Uw taak betreft het puntgaaf verwerken van concept rapporten en korrespondentie. Dat gebeurt met grote mate van zelfstandigheid en gepaste creativiteit, in een klein team. Daarnaast zijn er wat bijkomende werk zaamheden van organisatorisch-administratieve aard. Ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking is ge wenst, maar niet noodzakelijk. Zo nodig zal een ruime inwerkperiode aangehouden worden om de vereiste kwaliteit te bereiken. Wij bieden een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van oplei ding en ervaring kunt u richten aan Accountantskan toor Stolp, Postbus 116, 2300 AC Leiden. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren kontakt opne men met de heren C.P. Paauw of L.Th.J. Rodewijk (Telefoon 071-122741). cfgb cfl ACCOUNTANTSKANTOOR STOLP Bij een internationaal bedrijf in het centrum van Leiden hebben wij, vanwege uitbreiding, een interessante baan voor een die zich gaat bezighouden met algemene ondersteuning bij gebruik van het Wang systeem binnen het bedrijf. Je gaat back-ups maken en nieuwe medewerkers wor den door jou opgeleid en begeleid. Tevens ga je m.b.v. een PC gegevens verwerken. Alle gemaakte telexen worden door jou nagekeken en verstuurd. Omdat deze ta ken niet de hele dag in beslag nemen, worden ook andere werkzaamheden aan jou overgedragen. Zoals het beantwoorden van de telefoon, het ontvangen van bezoe kers, het behandelen van de post en het bijspringen op de communicatie afdeling. Gedurende een maand word je ingewerkt. Daarna ga je zelfstandig werken in een team van 3 mensen. Als je algemene computerervaring hebt, is het mogelijk om d.m.v. een cursus het Wang-systeem te leren kennen. Wij denken aan iemand van ongeveer 25 jaar die bijvoorbeeld HAVO of VWO heeft gedaan en ervaring heeft met computerwerk. Gezien het internationale karakter van het bedrijf, is het van belang dat je de Engelse taal goed beheerst en redelijk uit de voeten kunt in het Duits en Frans. De baan is voor zeer lange tijd en je werkt van 08.00 tot 16.00 uur met een half uur lunchpauze. Ben je geïnteresseerd in deze baan? Dan ben je van harte welkom voor een per soonlijk gesprek op onze vestiging. Breestraat 1 Leiden tel. 071-125745 Curium, Academisch Centrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie te Oegstgeest heeft een polikliniek waar jaarlijks ruim 300 kinderen worden onderzocht en/of behandeld. Daarnaast is er een kliniek waar 54 kinderen in 6 groepen zijn opgenomen voor observatie, kortdurende of langer durende, intensieve behandeling. In de komende jaren zullen een afdeling voor dagbehandeling en een (landelijke) afdeling voor dove kinderen met psychiatrische problematiek worden geopend. Wij zoeken voor de kliniek een voor 16 uur per week. De sportleider heeft een taak in de sportieve recreatie (binnen en buiten) van de in de kliniek opgenomen kinderen en jeugdigen. Hij/zij werkt met groepen, in de grootte variërend van drie tot negen kinderen. De werkzaamheden vinden overwegend in de namiddag en aan het begin van de avond plaats. De functie wordt uitgeoefend in nauwe samenwerking met de psychomotorisch therapeut en met de groepsleiding van de units. Ervaring in het werken met kinderen en/of jeugdigen met emotionele c.q. gedragsproblemen is een sterke aanbeveling. De CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing. Afhankelijk van de ervaring bedraagt het salaris ten minste 2.584,— (bij een full-time aanstelling). Uitloop is mogelijk tot 3.953,— (FWG 45). Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen te richten aan de Alge meen Directeur, Endegeesterstraatweg 27, 2342 AK Oegstgeest.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18