Wereldtitel ver weg voor Ton Sijbrands SpoorptTV RCL: alle plooien Izijn gladgestreken Van Poppel vindt onderdak QUICK BOYS - V.V.0.G De Danaïden toch in finale Prijzenkast AC Milan puilt uit door Supercup Tafeltermisteam tart China O Tegenstander Foreholte door ruzie op halve kracht ASSUCOM VRIJDAG 30 NOVEMBER 1990 SPORT PAGINA 21 Van onze redacteur Herman Joustra LEIDEN Wat is er toch aan de hand met RCL? De Leiderdorpse Racing is na een voortvarend begin van het seizoen, met als bekro ning een periodetitel, flink achteruitgehold. Drie achtereenvol gende competitienederlagen en een pak slaag van Alphense Boys voor de beker zijn daarvan het bewijs. En alsof dat nog niet genoeg is, kregen liefst vier spelers een uitsluiting te verwerken. Met Mar cel van der Blom als de grootste negatieve uitschieter. Hij sloeg zo hard in op de keeper van tegenpartij dat een schorsing van tien wedstijden boven zijn hoofd hangt, al is dat nog afhankelijk van de beroepszaak die hij aanhangig heeft gemaakt. Waren die uitsluitingen geen symptomen van de problemen? "Nee. Dat waren gewoon inciden ten. Bij Leo van de Wetering ge beurde dat twee minuten voor tijd. De tegenstander was al een tijdje aan het rommelen geweest en in eens stonden ze te knokken. Dat kan gebeuren. Marcel van der Blom? Hij scoorde 2-1, staat te jui chen en de keeper haalt uit. Hij is geen type om zo maar te gaan slaan. Het is niet goed te praten, maar mis schien had ik wel hetzelfde gedaan. Van Robert Planje was het heel dom. Hij bleef maar praten tegen de scheidsrechter, beledigde hem. Te recht dat hij er werd uitgestuurd. En Brasker liep tegen zijn tweede boeking op. Dat waren geen symp tomen. Want nogmaals: op de trai ning gaat het lekker, de opkomst is goed". Zijn die nederlagen ook te be schouwen als incidenten? "Zeker weten, dat moet wel. Ik loop natuurlijk al een tijd mee. Ik weet datje als elftal wel eens minde re tijden hebt. Iedereen bij ons is verzot op het spelletje, steekt er een hoop tijd in. Dus we moeten uit het dal kunnen komen. Misschien is het wel goed voor de groep, voor de mentaliteit. Komen we er niet uit, dan zijn we niet rijp voor de tweede klasse". Of ging het aanvankelijk te ge makkelijk met jullie en sloop er daarom gemakzucht in de ploeg? "Ik denk het niet. We hebben een goed elftal. Goed uitgebelanceerd. Alleen is de begeleiding daarbij erg belangrijk van de oudere spelers, de trainer. Want iedereen verwerkt de tegenslagen op zijn eiegen manier. Sommigen moeten opgepept wor den. Iemand als Dick van der Bijl is erg belangrijk. Hij fungeert dit sei zoen zo'n beetje als praatpaal". Heb jij dan niet geprobeerd het zaakje op te beuren? "Ach, ik probeer wel eens te pra ten. Maar ik vind het moeilijk om te coachen. De jonge jongens hebben vaak een eigen mening. Dan blijven ze maar schreeuwen. Kijk, ik soms ook hoor. Ik protesteer wel eens te gen een beslissing van een scheids rechter. Maar op een andere manier. Ik weet dat ik niet alles kan zeg gen". De sfeer had logischerwijs danig te lijden onder de resultaten en de on frisse voorvallen. Reden genoeg voor de Leiderdorpers om deze week de koppen eens bij elkaar te steken, met als doel de terugval te stuiten. Ook een routinier als Ben nie Heemskerk (33), die in zijn veer tien jaar bij RCL al het nodige heeft meegemaakt, juichte dat toe. Want zo kon hét langer, vond hij. Zij?i alle plooien inmiddels weer gladgestreken? "Ja joh, gelukkig wel. Er is eigen lijk ook geen bespreking geweest. Splinter levert helft salaris in bij ploeg Gisbers BORGER (GPD) Profwielrenner Jean-Paul van Poppel heeft weer onderdak. Gisteren tekende de bij Peter Post (Panasonic) in ongenade gevallen sprinter een eenjarig contract bij de stal van Jan Gis bers (PDM). Het contact tussen PDM en Van zich pas laat zien als de zon gaat Poppel is tot stand gekomen op schijnen. We verwachten ook van voorspraak van Van Poppels zaak waarnemer André Boskamp. was daar dinsdag voor Jean-Paul hem dat hij in ten minste één van de gië), dat hem eerder dit jaar een ba sisinkomen van zes ton had gebo den. De rechtszaak, die nog loopt voorjaarsklassiekers van voren gaat tussen Van Poppel en Panasonic, rijden". Een speerpunt zal ook zijn een opening gecreëerd en daarna de Ronde van Spanje, waar door zijn we snel tot zaken gekomen. Gis termorgen was het eerste oriënte rende gesprek en 's middags heb ben we alles gelijk afgerond, want Van Poppel zag het ook direct hele maal zitten. De filosofie en de strate gie in die ploeg spreken hem erg aan en hij ziet er een aantal oude gabbers, zoals Jakobs, Verhoeven en Talen, terug", verklaart Bos kamp de voorspoedig verlopen on derhandelingen. Van Poppel heeft bij zijn nieuwe gaans nogal wat sprintwerk valt op te knappen. Van zijn prestaties in de Vuelta zal het afhangen of Van Pop- vormde voor Van Poppel geen en kele beletsel te tekenen bij een nieu we sponsor. Zaakwaarnemer Bos kamp: "Die zaak is voor hem voor bij sinds vorige week donderdag pel komend jaar in de Tour de Fran- toen die bij de kantonrechter uit de ce van de partij zal zijn. Van Poppel:doeken is gedaan. De uitspraak "Ik heb daar geen enkele moeite mee, want bij PDM is niemand op voorhand zeker van de Tour. Maar vindt hij op zich niet meer zo be langrijk, al hoopt hij natuurlijk wel dat hij nog een vergoeding van de Bennie Heemskerk: "Ik loop natuurlijk een tijd mee. Ik weet datje als elf tal wel eens mindere tijden hebt". (archieffoto Loek zuyderduii» Theo de Waard (de trainer, red.) heeft wat spelers apart genomen. En sommige spelers hebben onder ling gesproken. Iedereen was het er; over dat we zo niet verder konden. Gelukkig zeggen ze ook allemaal dat er niets aan de hand is. Kijk, het begin van deze competitie ging het natuurlijk geweldig. Maar na de be kernederlaag tegen Alphense Boys is de klad erin gekomen. Je hebt een vrij grote selectie, er komen ver schuivingen in het elftal en ieder een was gewend te winnen. Dan botst het af en toe een beetje. Maar nu staan de neuzen weer dezelfde kant op". Wie heeft dan het initiatief geno men als, zoals je zegt, er volgens de spelers niets aan de hand is? "Iedereen is er over begonnen. Dat gebeurde spontaan na de wed strijd van afgelopen zaterdag. In de kleedkamer kwam het toen tot een botsing. Maar wat ik bedoel is dat er geen onderlinge wrevel was. Het waren geen persoonlijke verwijten, maar gewoon een constatering dat het zo niet meer ging. Iedereen heeft zijn eigen manier om een ne derlaag te verwerken. Sommigen hebben het daar moeilijk mee en dan krijg je even een uitbarsting. Verder niet. Op de training loopt al les perfect". werkgever wel een flinke financiële ook terecht bij de ploegen van Mo veer moeten laten. Had de Bilthove- - -- - naar, die binnenkort naar het Belgi sche Kalmthout verhuist, bij Panasonic een jaarsalaris van 400.000 gulden, bij PDM moet hij het met de helft doen. Van Poppel: "Het geld is op dit moment niet het belangrijkste voor mij. Waar het mij vooral om gaat is dat ik rust kan vin den in een nieuwe ploeg". Lukt het Van Poppel weer als vanouds te scoren, dan kan hij zijn inkomen flink opvijzelen. PDM- manager Manfred Krikke: "We heb ben voor hem een redelijk uitbun- ik heb er alle vertrouwen in, want ik rechter krijgt toegewezen. Het con tract zal in elk geval worden ont bonden, zoals beide partijen al heb ben aangegeven. Van Poppel wil nu verder en hoe langer hij wacht met het tekenen bij een nieuwe ploeg, Behalve bij PDM kon Van Poppel torola (Verenigde Staten), Carrera hoe meer schade hij daarvan zal on- (Italië) en toch ook nog Tulip (Bel- dervinden". BOLOGNA (GPD) dig premiestelsel geconstrueerd", van AC Milan Boskamp vult aan: "Hij krijgt nu loon naar werken. Maar wat bij Van De landstitel heeft gister avond een vijfde internationale hoofdprijs tot gevolg gehad. De mil- Poppel momenteel voorop staat, is joenenploeg, die in eigen land zei dat het plezier in het fietsen x rugkomt. Daarom heeft hij gekozen den oogst, is internationaal nog al tijd ongenaakbaar. Gisteravond leg- voor PDM, want het is bekend dat de de club voor de tweede achter- de sfeer in die ploeg goed is en ik eenvolgende keer beslag op de Eu- denk dat hij daarin perfect past". ropese Supercup in een sporadisch Van Poppel wil bij PDM afreke- boeiend duel met de Italiaanse kop- nen met zijn imago van mooi-weer- loper Sampdoria. coureur, die pas in mei in vorm pleegt te komen. Daarom gaat hij per 1 december al serieus in trai- De 'thuiswedstrijd' werd met 2-0 gewonnen en net als in de afgelopen Europa Cup-finales kwamen de LEIDERDORP De Danaïden heeft in de resterende duels van poule A van de Leidsch Dagblad cup de verhoudingen toch nog rechtgetrokken. De korfballers van coach Janko Breedveld versloegen De Algemene met 8-9 en eiste zo een plek op voor de finale op tweede kerstdag. Velocitas en Fluks bonden de strijd het eerst aan. De Leiderdor pers, die nog een kleine kans had den op de tweede plek, gingen voortvarend van start. Joyce Kamp huis en Steven de Ronde tilden hun ploeg naar 2-0, maar aan de andere kant brachten Nel Hordijk en Petra Both de stand weer in evenwicht. Ron Goudsmit (2x) en Jeroen van Driel gaven Velocitas weer een voordelige marge van drie punten. Opnieuw Hordijk en Hans Mertens ,AMP, brachten het verschil halverwege terug tot één punt. Paul Witteman schoot Fluks na LYON (ANP) De Nederlandse tafeltennisploeg heeft bij de Open Franse kampioenschappen bijna de Chinezen verrast. Trinko Keen, Danny Heister en Paul Haldan hielden de Aziaten gisteravond tweeën half uur bezig. Ze ontsnapten alsnog. De vrouwen drongen door over winningen op Australië en Joegoslavië door tot de halve finales. Bij de vrouwen namen Gerdie Keen en Mirjam Hooman het voor touw in de kwartfinales door de gevaarlijkste Joegoslavische Fazlic, speelster uit de top-tien, te bedwingen. Hooman had ook geen moeite met Susilo. De nederlaèg van Melissa Muller, die in de openingswed strijd tegen Australië wel een punt liet noteren, tegen Harcza was daar door alleen van statistisch belang. ning. Het is zelfs de bedoeling dat doelpunten weer op naam van de hij in enkele voorjaarsklassiekers Nederlanders. Bij afwezigheid van aan het vertrek zal komen. Krikke: de geschorste Marco van Basten "We zullen niet tevreden zijn als hij sloegen Ruud Gullit en Frank Rijk aard hun slag. In Genua waren de Prijs voor Matthaus twee Italiaanse club een 1-1 eengekomen. Het resultaat leverde AC Milan een nieuw record op. De prijzenkast van de Milanese club DEN HAAG (GPD) Lothar Matt- herbergt nu meer (tien) internatio- haus is door de lezers van het Engel- nale bekers dan die van Real Ma- se voetbalmaandblad World Soccer drid. Over tien dagen kan het ster uitgeroepen tot de beste voetballer renteam (met Van Basten) zich weer van de wereld in het jaar 1990. Vorig tot wereldkampioen kronen, zodat jaar kwam deze hoofdprijs nog ver- het totaal op elf kan komen. rassend toe aan Ruud Gullit. De aanvoerder van de Duitse nationale ploeg kreeg 21,9 procent van de stemmen en hield daarmee allé con currenten ruim achter zich. De erelijst van het Hollandse Milan benadert langzamerhand die van het gróte Ajax. Gisteren liet de ploeg van Arrigo Sacchi bij vlagen zien waarom het in het internationa- Ton Sijbrands lijkt zijn kans op de wereldtitel te hebben verspeeld. In de voorlaatste ronde hield de Malinees Ba de Nederlandse kandidaat op remise, terwijl titelverdediger Tsjizjov twee punten pakte tegen Rob Clerc. De Sovjetrus nam daarmee opnieuw een punt voor- korfwisseling op gelijke hoogte. De sprong en heeft vandaag voldoende aan een punt tegen de Ivoriaan Traoré om zijn titel voorlopig te Noordwijkers kwamen door het verlengen. derde doelpunt van Hordijk en een treffer van Marleen Passchier zelfs De teleurstelling was van de gezich- even op voorsprong. Na een door loopbal van Steven de Ronde en een schot van Selma Hulst gaf Velocitas in eigen huis de zege echter niet meer uit handen. De Algemene en De Danaïden trokken vervolgens ten strijde voor een plek in de finales. De Algemene, verzwakt door de afwezigheid van drie basisspelers, had aan een ge lijkspel voldoende. In de eerste helft konden de ploegen niet impo neren. Het achttal van coach Janko Breedveld kon door een schot van Eric Kromhout met een 2-3 voor sprong het tweede kwartier ingaan. Het tweede part was beduidend boeiender. Niet alleen door de hoge re produktie, maar tevens door randverschijnselen binnen de lij nen. Bij een 3-5 voorsprong voor De Danaïden verdween De Algemene- ten van de weer massaal naar Gro- LEIDEN De handbalsters van Noorlander/Foreholte lijken - zon- in het treffen met V&L op het bleek Ba niet van plan risico's te ne men. Hij trachtte met snel spel en veel vereenvoudigingen Sijbrands uit zijn ritme te halen. De Nederlandse oud-wereldkam pioen kreeg geen kans om gevaar te stichten en in de analyseruimte was de stemming dan ook snel bedrukt. Wat Sijbrands ook probeerde, hij slaagde er niet in de Malinees op het verkeerde spoor te brengen. Zelf kwam de Nederlander daardoor ook nog in tijdnood, maar die fase overleefde hij zonder schade op te lopen. Ook de naaste medewerkers van sis voor een reeks goede prestaties. Foreholte is dus gewaarschuwd. Kivit, die aan zijn derde jaar bezig eerste oog een 'makkie' te krijgen, was bij V&L, werd door het bestuur Sijbrands zagen de bui spoedig han- Uit protest tegen het ontslag van aan de kant gezet, nadat hij had aan- gen, want in tegenstelling tot ande- trainer Piet Kivit hebben zes speel- gekondigd maatregelen te treffen re partijen betrokken hun gezichten sters van de Limburgse eredivisie- binnen de selectie. Het forse verlies steeds "in eigen huis tegen Aalsmeer ploeg het bijltje er bij neegegooid. De chaos bij de landskampioen uit Geleen is daarmee compleet gewor den. In de onstane crisis heeft assis- voor hem de directe aanleiding. Het mijdelijke remise-aanbod en waren bestuur van het Limburgse hand- de titelkansen opeens drastisch balbolwerk was de coach vóór. reduceerd. Want medekoploper speelster Saskia Teleen na ruzie tent-coach Wiel Mayntz voorlopig Het boterde het hele seizoen al Tsjizjov won wel. met medespelers richting kleedka mer om na zes minuten weer terug te keren. De Leidse eersteklasser kon de numerieke meerderheid niet benutten, maar bleef wel voortdu rend aan de leiding. Alfred Lambooy hield vijf minu ten voor tijd met zijn derde straf- worp de spanning in de wedstrijd (6-7). Paul Hüsken tilde het verschil opnieuw naar twee treffers en Hei- ko Locher volgde, na een doelpunt van Arnoud Lambooy, zijn voor beeld. Jori Sjardijn toonde zich in de laatste minuut ook nog trefzeker, maar de winst en de eindzege in de poule gingen naar De Danaïden: 8- 9. JETSKE GOUDSMlT Bij Foreholte zullen de proble men in het zuiden niet geheel vreemd in de oren klinken. Vorig niet erg binnen de vrouwenploeg. Vanaf dit seizoen kreeg Kivit te ma ken met assistent Mayntz. De sa- Nationaal kampioen Clerc, die een dag eerder nog verklaarde dat wereldkampioenschap geen sluimerend conflict tussen interna- rivaal van Sijbrands vol aan te gaan. jaar kende de Voorhoutse vereni- tional Carla Kleintjens en Kivit een Hij riep spanningen op en Tsjizjov ging ook wrijvingen in de personele belangrijke rol. Volgens de speel- voelde zich als een vis in het water, sfeer waarbij een massale uittocht ster deugden de trainingen niet en De Nederlander gebruikte echter te overigens werd voorkomen. Daar om zullen de Voorhoutse vrouwen pok weten hoe een door rellen ge teisterde ploeg zichzelf plotseling kanjiervinden. Want. ook dat over kwam het team van trainer Jan Kecskeméthy: toen de kruitdam pen waren opgetrokken in De Gaas- bak was de teamgeest opeens de ba- volgens Kivit presteerde Kleintjens veel tijd voor zijn strategie en moest ondermaats. ten slotte een groot aantal zetten in Met het ontslag van Kivit dacht korte tijd doen. het bestuur de problemen te heb- Het aanvankelijke optimisme ben opgelost. Maar na het bestuurs- verdween snel, want de titelverde- besluit bleven meteen tien speel- diger kwam steeds beter te staan, sters weg van de eerstvolgende trai- Juist voor de klokcontrole besliste ning. Van die tien keerden er vier op hij het duel in zijn voordeel, ADVERTENTIE door hij weer alleen op kop kwam. "De geschiedenis uit Paramaribo herhaalt zich", merkte een suppor ter van Sijbrands op. In Suriname SPORTPARK NIEUW-ZUID KATWIJK ZATERDAG A.S. AANVANG 14.30 UUR Aangeboden door assurantiekantoor PENSIOENEN VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN Rijnsburgerweg 143 Leiden Telefoon 071-171141 hun schreden terug. Astrid van Be- ke, Belinda Douven, Natasja Kivit, Ingrid en Maud Segers en aanvoer ster Nicole van Thor laten zich ech ter definitief niet meer zien. "Het bestuur heeft de afspraken ge schonden. Er was gekozen voor een nieuwe structuur met twee trainers. Nu maakt het bestuur daar zelf een einde aan. Dat is onverteerbaar", zo luidt het unanieme oordeel van de ontevreden kern. Van de zes maken FORLI (ANP) Bondscoach Stan ley Franker heeft voor het Europees kampioenschap voor teams, dat van Met een uitgedunde selectie en 5 tot en met 9 december in het Itali- zonder keepster gaat de ploeg nu aanse stadje Forli wordt gehouden, verder. Mayntz doet een beroep op zijn 'toppers' thuis gelaten, oud-keepster Paula Perriëns. Naar De equipe die gaat proberen de verluidt is zij bereid haar oude club plaats in de eerste divisie te herove- komende zondag in Voorhout uit de ren - vorig jaar degradeerde Neder- moest Sijbrands het ook niet van zijn landgenoten hebben; toen ver loren zij allen van de 26-jarige Sov jetrus. De strijd om de derde plaats is nog niet geheel beslist. Maar na de vlotte puntendeling tussen Valneris en Stokkel is de Letse kampioen vrijwel zeker van die positie. De Se- negalees Macodou N'Diaye leek aanvankelijk nog een bedreiging voor hem, omdat de Afrikaan tot veel beter spel kwam dan Vatoetin. De speler uit het Oostblok wist ech ter na zes uur een punt veilig te stel len. Gantwargs poging om de Se- Siemerink moet Nederland helpen promoveren brand te helpen. land in Ostrava naar de tweede klas se - moet het stellen zonder Mark Koevermans en Paul Haarhuis. Voor het eerst sinds lange tijd maakt ook Michiel Schapers geen deel uit van een vertegenwoordi gend team. Franker selecteerde zijn 'aanstor mende jeugd': Richard Krajicek, Rijnsburger Jan Siemerink, die in München in de achtste finales van le voetbal zijn gelijke nog niet is te gengekomen. Zonder Van Basten speelde Milan een tactisch goede wedstrijd, hoewel het in grote delen ervan aanvallend een armoedige in druk maakte. Na twee speldeprik- ken van het spitsenduo Gullit- Agostini bestond het gevaar louter uit afstandschoten. Sampdoria, dat gezien de uitgangspositie het initia tief had moeten nemen, wilde zich niet uit de tent laten lokken en ver gat in de eerste helft van zijn eigen aanvallende kracht uit te gaan, zoals een maand geleden in San Siro wel gebeurde. Alleen de sinds dit seizoen puur als middenvelder spelende Mancini en linksback Bonetti zetten de Milan-verdediging bij vlagen onder druk. Trainer Boskov kreeg vlak voor rust de rekening van zijn tac tiek gepresenteerd. Een goed inge studeerde hoekschop van Evani be landde via Maldini's hoofd bij Gul lit, die bij de tweede paal eenvoudig fer sinds zijn legendarische EC- fi nale in Barcelona. In de tweede helft moest Samp doria zijn verdedigende stellingen verlaten. Pas na een uur leek de ploeg in de vrieskoude warm ge draaid. Mancini had bijna succes met een fraai schot, terwijl Ancelot- ti op de andere helft met een ka nonskogel het doel net miste. Nadat de falende Mikhailichenko was ver vangen door de vanwege een bles sure aan de kant gehouden Dosse- na, kwam ook Vialli in de wedstrijd. De sterspeler was na een fout van Maldini dicht bij de gelijkmaker maar werd door Baresi onderuit ge haald. De niet streng fluitende Pe- trovic weigerde ten onrechte een strafschop te geven. Milan profi teerde het meest van de arbitrage en permitteerde zich enkele geniepige overtredingen. Met name Ancelotti en Rijkaard mochten niet klagen. De beslissing viel dertien minu ten voor het einde, toen de voor Gullit ingevallen Donadoni (rentree na een maand) Rijkaard zeer fraai in de djepte aanspeelde. De Amster dammer plaatste de bal tussen de benen van Pagliuca in het Genuese doel. Milan speelde daarna de wed strijd professioneel uit. Voor Gullit was het succes zeer bijzonder, omdat hij de finale van vorig jaar vanwege zijn blessure niet kon meemaken. Exact een jaar leek zijn loopbaan ten einde. Giste ren was hij de vijftiende Nederlan der in buitenlandse dienst die het kleinnood in de lucht mocht hou den. De door een Nederlandse krant ingestelde prijs als eerbewijs aan het grote Ajax draagt zodoende nog altijd een Hollands tintje. in te halen mislukte. Te gen Van Aalten kon hij zich geen grapjes met de klok te veroorloven. Daarvoor speelt de Nederlander te snel. In de slotfase kwamen echter donkere wolken boven de positie van de Nederlander te hangen, die hij met heel veel inspanning echter kon verdrijven. Dat Van der Wal geen moeite had met de Italiaan Specogna was geen verrassing. Evenmin als Veitsman tegen de Canadees Tchicaya. Dank zij die twee partijen kwam het aan tal winstpartijen tenminste nog op drie in deze ronde. het ATP-challenger toernooi met 7- 6, 7-5 van de Duitser Prinosil won, Jacco Eltingh en Tom Kempers. De andere deelnemende landen in For li in het zuiden van Italië zijn: Bel gië, Finland, Zweden, Spanje en het gastland. De zes landen worden ver deeld over twee poules, waarvan de winnaars spelen voor één plaats in de eerste divisie. VRIJDAG 15.00-17.00 Sportnet: NHL IJshockey. 15.15-16.50 BBC 2: Sport on Friday: Snooker (Engelse kampioenschappen in Preston) en Europacup voetbal. 15.30-17.00 EURO: WK volleybal voor mannen in Brazilië. 17.00-18.00 EURO: World Cup Bobslee ën, 17.00-19.00 Sportnet: Argentijns voetbal. 18.00-19.00 EURO: Vooruitblik op ko mend ski-seizoen. 19.00-19.30 EURO: Truck Challenge. 19.00-21.00 Sportnet: Golf in Japan. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnews. 20.00-21.30 EURO: WK volleybal voor mannen in Brazilië. 20.20-20.55 Ned 3 Sport Studio. 21.00-22.00 Sportnet: Go: auto- en motor- sportmagazine. 21.30-22.30 EURO: World Cup skiën in Nieuw-Zeeland. 22.00-23.30 Sportnet: Boksen voor profs in de VS. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 22.30-23.00 EURO: Motor Sport. 23.00-01 00 EURO: Trax: sportmix. 23.25-23.50 Did 1Sportschau. 23.30-01.30 Sportnet: NHL IJshockey. 00.15-01.45 BBC 1: Snooker: Engelse kampioenschappen in Preston. 01.00-01.30 EURO: Eurosportnews. 01.30-02.30 EURO: Body Building. 01.30-03.30 Sportnet: American Football: Syracuse-Miami. 01.40-05.00 Did 1Sport extra: finale Da- vis Cup in Florida (VS-Australië). 03.30-05.00 Sportnet: Boksen. 05.00-07.00 Sportnet: NHL IJshockey. 22.15-22.20 Super: Sport News. ZATERDAG 07.00-07.30 Sportnet: Motorsport. 07.30-08.00 Sportnet: Dragracen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21