Wim Kieft neemt het vliegtuig spo0Rrrv Zege op Van der Wal brengt Tsjizjov alleen aan de leiding Hockeyers geven punt weg aan Duitsers: 4-4 Bondscoach schrijft gepasseerde spits nog niet af Mf M tAuH, WW caftc dc HlOlK/fte CV*. Je eigenwijze inkomen! 'Rondenteller had te zware taak' WOENSDAG 21 NOVEMBER 1990 SPORT PAGINA 19 GRONINGEN (ANP) - We reldkampioen Tsjizjov heeft na elf ronden alleen de leiding in de wereldtitelstrijd dammen in Groningen. De 27-jarige Rus versloeg Van der Wal en nam daarmee afstand van Sijbrands, die tegen Vatoetin niet verder kwam dan remise. De Nederlandse oud-wereldkam pioen kreeg op de tweede plaats ge zelschap van de Senegalees Maco- dou N'Diaye, die op vrij simpele wijze van de Italiaan Specogna won. Invaller Van Aalten miste de kans zich bij dit duo te voegen door een remise met Lepsic. Hij bleef daardoor op een gedeelde vierde plek steken, samen met de Sovjet spelers Valneris, Vatoetin en oud wereldkampioen Gantwarg.Laatst- genoemde versloeg de Canadees Tchicaya. Wat Sijbrands al vreesde, gebeur de gisteren. De Nederlandse favo riet, die in 1988 in Paramaribo al zijn landgenoten van Tsjizjov zag verlie zen, is bang voor een herhaling van die voor hem catastrofale ontwikke ling. Weliswaar heeft de titelverde diger in de eerste toernooihelft een punt minder behaald dan twee jaar terug, ook Sijbrands verspeelde een punt meer. De zege op Van der Wal vormt een duidelijk pluspunt voor de Rus. Vriesekoop leidt tafeltennisploeg De slagvaardige wereldkampioen Tsjizjov (links) nam ten koste van oud wereldkampioen Van der Wal de leiding in het WK-toemooi in Groningen. (foto ANP) MELBOURNE (ANP) - Nederland niet, want drie minuten later strafte heeft vandaag in Melbourne tijdens Becker een fout van Moolenburgh het toernooi om de Champions Tro- af. Dank zij phy een punt verspeeld aan Duits- Weterings, waar land. Door een strafbal van invaller Veen vooraf aa Meinhardt kwamen de Duitsers Nederland met drie minuten voor tijd alsnog op lijke hoogte: 4-4. treffer 1 fraaie pass van is gegaan, ging voorsprong de Nederland gaf tot vier keer toe beeld te zien. Brinkmann bracht de vmors^on^uitJianden^Dood- Duitsers op gelijke hoogte, Wete- d u. rjngg haci met zjjn zesde treffer in zonde", aldus coach Rob Bianchi. ,,Er zijn dit keer te veel persoonlijke dit toernooi onmiddellijk de verdediging gemaakt, woord klaar uit een strafcomer (3- Tiqoi» m/An*nTininrr t-; >uucui6uib woord klaar uit een straic Udell UVCI WUillLIlg De eerste twee wedstrijden ging het 2). Mollandin profiteerde SCHEEMDA (ANP) - Nederland heeft zijn eerste overwinning in de Europese vrouwenliga tafeltennis geboekt. Op de derde speeldag van de continentale competitie zege vierde de nationale tafeltennisploeg in Scheemda met 5-2 over Enge land. Nederland beschikte voor het eerst sinds lange tijd in een ontmoe ting binnen de grenzen weer eens Bettine Vriesekoop. De goed. Het komt niet echt als rassing. Ik heb er steeds rekening fensie 2 gehouden. Het is jammer, maar ZOrgdè nog geen man overboord. Vijf punten uit drie wedstrijden is zo slecht nog niet. We zijn nu al vrijwel toernooi te behalen, ondanks de aarzeling in de Nederlandse de- ir Jacques Brinkman 4-3 uit een strafbal. Nederland leek toch nog de derde achtereenvolgende zege zeker van een medaille. Nederland startte met dezelfde Duitser basis, die van Groot-Brittannië (5-0) en de Sovjetunie (1-0) had gewon nen. Al in de negende minuut zorg de Gijs Weterings voor de openings treffer na een lange hoekslag gere Europese kampioene behaalde Parlevliet. Lang duurde de vreugde een 100-procentscore. In twee en kelspelen en het dubbelspel met Mirjam Hooman verspeelde de Ha- zerswoudse zelfs geen game. Alleen Hooman en Patricia de Groot verloren een partij. Ondanks de overwinning moet Nederland degradatiewedstrijden spelen. Te genstander is nummer drie van groep A. Nederland verloor eerder met 2-5 van Frankrijk en met 3-4 van Tsjechoslowakije. steeds groter wordende druk Totdat de Australische scheidsrechter Pryor drie minuten voor tijd een strafbal gaf wegens 'stick lichten'. Invaller Meinhardt was koelbloedig genoeg om de trei terend treuzelende Leistra te passe ren (4-4). Saddam De volleyballers en badminton ners van MVKV zijn direct ge raakt door de Golfcrisis. Het lijkt een hypothese, maar de op het marinevliegkamp Valkenburg ze telende onmivereniging heeft wel degelijk te lijden van de grillen van Saddam Hussein. De op het vliegkamp gelegen sporthal is sinds vorige week 'geconfis queerd' door het Amerikaanse le ger. De yanks maken op de Zuid hollandse vliegbasis vanuit Duitsland overgevlogen helicop ters gevechtsklaar en worden via de Rotterdamse haven naar de Golf verscheept. Tot zeker begin januari gebruiken de Amerika nen de door MVKV gebruikte sporthal als slaapplaats. De bal len en shuttles zijn verruild voor de britsen. Twee maanden moeten de vol leyballers uitwijken naar sporthal Cleijn Duin, waar de thuiswed strijden nu op zaterdag in plaats van maandagavond moeten wor den gespeeld. Een financiële te genvaller, maar aan de andere kant hebben de sporters van MVKV weer niets te klagen. Het gebruik van de sporthal op het, vliegkamp is immers gratis en voor niets. Ook de voetballers, uitkomend in de eerste klasse van de zater dagafdeling, hebben last van de uit de grond gestampte Ameri kaanse nederzetting. Alleen kun nen zij in de thuishaven blijven spelen. De voetballers gebruiken de sporthal louter als kleedgele genheid. "Als de KNVB de tijden een beetje aanpastkunnen we het programma normaal afwerken", meldt bestuurslid Van der Kolk. "Maar eerlijk gezegd hoop ik dat het een tijdje blijft regenen. Zonder die sporthal moeten we ons in allerlei vreemde bochten wringen. Die oude kleedgelegen heid is namelijk niet meer opti maal". Non grata De wisseling van de wacht is Mark van Belkum noodlottig ge worden. Sinds niet Rob Schou ten, maar het tweetal Nico Lande- weerd/Jan Bultman (interim) de touwtjes bij het nationaal water- poloteam in handen heeft, is de Zijl-speler persona non grata bij de selectie. Van Belkum, de jong ste telg van de dynastie, begrijpt zelf niet waarom. "Tekst en uitleg is me in elk ge val niet gegeven. Een bedank briefje hoort er tegen woordig ken nelijk niet meer bij". De Leidse poloër tast dus in het duister. Boos is-ie niet, wel teleur gesteld over de niet gekomen uit nodiging voor Oranje, dat in plaats van het WK toernooien in Hongarije en Joegoslavië af werkt. "Het was niet zo dat ik 7ia het echec in Drachten (de gemiste WK-kwalificatie) niet meer gemo tiveerd was. Integendeel. Ik was juist belust op revanche. Ik ging er dan ook zeker van uit dat ik bij Oranje zou blijven. Ik had nota bene al vrij gevraagd voor het toernooi in Hongarije". Het afvallen van Van Belkum wekte de woede van zijn clubtrai ner Albert Spijker. Hij meldde zich telefonisch bij Jan Bultman om tekst en uitleg te vragen: "Dat heb ik gedaan omdat ik dit gewoon onverkwikkelijk vind. Er was afgesproken dat Bultman en Landeweerd zouden voortbor duren op het beleid van Schouten. Dan is het afvallen van Van Bel kum daarmee in tegenspraak. Bultman had er verder geen ver klaring voor. Hij zei dat de groep die naar Hongarije gaat de sterk ste waterpoloërs van Nederland bevat. Nou, ik respecteer deze be slissing zeker niet". Ook Van Belkum niet. De Leid se speler overweegt nu in te gaan op een Italiaanse aanbieding van Camogli, die hij al een tijdje op zak heeft. Binnenkort bezoekt hij de club om de laatste plooien glad te strijken. Als Camogli, voor wel ke club broer Stan twee seizoe nen uitkwam, alle eisen van Van Belkum honoreert, dan is de vo gel gevlogen. Van Belkum wordt met een Italiaanse aanbieding op zak uit de nationale poloselectie gegooid. VamBelkum ziet het ver band niet, zijn coach Albert Spij ker wel: Het in volstrekte tegenspraak met elkaar". Vleugels Publi Jeune is niet gecharmeerd van de publiciteit die het twee weken geleden kreeg van Suize bollen. Het bedrijf uit Zwijnd- recht maakt foto's van amateur voetballers - onder andere in de Leidse regio - en stuurt het mate riaal daarna gratis op zicht toe. De spelers kunnen dan individueel besluiten of ze ingaan op de aan bieding om voor 19 gulden en 50 cent een mapje met een elftalfoto en een plaatje van zichzelf te ko pen. Een mooi initiatief. Niets op te gen ook. Maar de manier waarop de firma zich had gepresenteerd bij FC Rijnland kwam bepaald niet in aanmerking voor de schoonheidsprijs. Een fotograaf had zich aan de leider van het zes de elftal een beetje klunzig voor gesteld en de indruk gewekt dat hij voor Adidas foto's kwam ma ken. De verbazing bij Rijnland was dan ook groot toen per post even later het fotomateriaal arri veerde met daarbij de mapjes van een niet erg op Adidas gelijkend bedrijf uit de buurt van Rotter dam. Uiteraard rolde het balletje deze rubriek binnen. De heer Van Gemeren, produkt-manager van Publi Jeune, gaf terstond in een reactie toe dat de betreffende fo tograaf niet al te handig was ge weest. Maar hij was bepaald niet te spreken over het hele verhaal dat zijn bedrijf in een kwaad dag licht zou hebben gesteld. "Door een communicatiestoor nis tussen de fotograaf en Rijn land is Publi Jeune afgeschilderd als een bedrijf dat op een mislei dende manier geld wil verdienen. De presentatie van de fotograaf berust op een misverstand. Hij heeft verteld over fotomappen van Adidas naar aanleiding van onze zusterorganisatie. Adidas heeft daar een sponsor schap", laat Publi Jeune nu weten. Het Adidas-verhaal van de man met de camera is dus niet helemaal uit de lucht gegrepen, maar dat wist men twee weken geleden nog niet te vertellen. Maar door het negatieve ver haal zijn alle verenigingen nu kopschuw geworden, vermoedt Publi Jeune. Als een fotograaf op de velden verschijnt, wordt hij al gelijk met de nek aangekeken en richting uitgang gestuurd. "Terwijl er ook verenigingen zijn die enthousiast reageren op onze werkwijze. Maar daarover schrijft u niet". Één van die verenigingen blijkt De Sleutels te zijn. De club aan De Vliet blijkt zelfs een hele goe de klant van Publi Jeune te zijn. Jeugdpenningmeester Van der Linden beaamt dat: "Ik heb geen enkel probleem met het bedrijf en ik lees heus de kleine lettertjes wel. Die mensen zijn te goeder trouw bezig. Ze hebben ge woon een gat in de markt gevon den. Je tekerit nergens voor en je kunt alles gratis terugsturen als het niet bevalt. Van de 19,50 gaat ook nog twee gulden naar De Sleutels. Wij doen er gretig aan mee. We hebben al twee vrouwen teams bereid gevonden en bij de jeugd loopt het helemaal goed. We hebben er zelfs een Suiterklaas- actie van gemaakt. Alle kinderen krijgen een mapje op kosten van de club. Dat weten ze nog niet, maar ze lezen Suizebollen niet hoop ik". Een steekproef buiten Leiden toont ook aan dat Publi Jeune zich in de warme belangstelling mag verheugen van in elk geval één club. Quick Boys nog wel. En als daar de bal aan het rollen gaat... "De spelertjes van Dl waren do lenthousiast", zegt een jeugdbegeleidster. "Voor zover ik weet hebben de ouders van alle spelers een mapje besteld". Publi Jeune mag dan in de wiek zijn geschoten, het heeft kennelijk vleugels gekregen. Lezers Schrijven LD CUP KORFBAL Ik ben niet iemand die snel op een artikel in de krant zal reageren, ech ter nu voel ik mij geroepen om dit wel te doen. In het artikel over de LD Cup korfbal in de krant van vrijdag 16 november jl. klaagt de coach van het LKF-prominenten team steen en been over de arbitrage tijdens de wedstrijd tegen KNS. Omdat de spelers van dit team be kend zijn, floot de scheidsrechter tegen zijn ploeg, aldus coach Jan van der Kaay. Zielig en jammer vind ik deze re actie daar KNS een zeer goede wed strijd speelde en de 'oudjes' geen kans gaf om in hun spel te komen. En dit met clean korfbal. Dat men zich nu beklaagd geen strafworpen te hebben gekregen is een lachertje. KNS was deze wed strijd beter dan de prominenten die werden uitgeschakeld voor de fina le en ik vind het jammer dat men dat niet wil toegeven'. Respect heb ik voor de prestaties van het LKF-team, maar niet voor deze reactie. René Kooien Trainer/coach KNS. Van onze correspondent Marcel van der Kraan WASSENAAR De beslissing van Rinus Michels om zijn oor te laten hangen naar een meerderheid van de spelers binnen de selectie van het Nederlands elftal is voor Wim Kieft aanleiding geweest 24 uur voor de interland tegen de Grieken zijn koffers te pakken. Milan in beroep tegen schorsing van Van Basten BERN (ANP/Reuter) - AC Milan is in beroep gegaan tegen de straf die de UEFA Marco van Basten heeft opgelegd. De Ne derlandse international is voor vier 'Europese' wedstrijden uit gesloten. Een offical van de UEFA maakte gisteren bekend dat het beroep morgen of overmorgen in Genève wordt behandeld. Van Basten werd op 7 november van het veld gezonden nadat hij Pascal Plovie van Club had geslagen. Dat gebeurde Brugge, tijdens de return van de tweede ronde van het Europese bekertoernooi voor landskam pioenen. ADVERTENTIE 'N KRANTENWIJK BEN JE NIEUWSGIERIG? WILFRED EN ANTOINETTE VAN LEIDSCH DAGBLAD VERTELLEN JE ER ALLES VAN: 071-161323 De spits van Girondins Bordeaux liep gisteren geëmotioneerd weg uit het het trainingskamp in Wasse naar, waar Oranje zich voorbereid de op voorlopig de belangrijk ste kwalificatiewedstrijd voor het Europees kampioenschap. Kieft lichtte zijn ouders per telefoon in dat hij onderweg was naar Schiphol en nam daar het eerste vliegtuig naar Bordeaux. Een meerderheid van spelers ('de Ajacieden', aldus een familielid van Kieft) had de avond ervoor haar voorkeur uitgesproken voor een speelwijze tegen de Grieken waar bij voor Kieft geen basisplaats was weggelegd. Tijdens dat gesprek, waarbij de voormalige PSV'er vol gens Rinus Michels de kans heeft gehad zijn eigen mening naar voren te dragen, liet Kieft al blijken diep teleurgesteld tè zijn in zijn collega internationals en de bondscoach. Michels: "Hij wilde maandag avond al vertrekken. Op mijn ver zoek daar vanaf te zien reageerde hij aanvankelijk positief. Maar de vol gende morgen liet hij me, licht geë motioneerd, weten toch de groep te willen verlaten". Tijdens een persconferentie zei Kieft maandagochtend nog dat hij niet rekende op een basisplaats. De blonde spits begreep nog dezelfde middag echter van Michels dat deze het idee had om hem naast Marco van Basten in de punt van de aanval te posteren. Tijdens de training liet Van Basten door na elke mislukte actie met zijn hoofd te schudden al blijken dat de samenwerking met Wim Kieft hem niet aanstond. De Ajacieden deden later de rest. Rinus Michels wilde gisteravond ontkennen noch bevestigen dat hij Kieft een basisplaats had toege zegd. "Dat behoort tot onze keu ken", mompelde de Generaal, toen de vragensteller aanhield. "We heb ben een uitgebreide discussie met de jongens gehad over het tactisch concept en de invulling daarvan. Ik had nog helemaal geen opstelling bekend gemaakt, toen bleek dat ze liever met een aanvallende midden velder (Dennis Bergkamp) dan met een tweede middenvoor van start wilden gaan tegen de Grieken", al dus Michels, die zich tegen zijn ge woonte in direct bij de visie van het merendeel van de spelersgroep neerlegde. Ondergeschikt "Of ik me ondergeschikt heb ge maakt? Ik vind van niet", trachtte Michels vol te houden. "Ik was al lang blij dat er eindelijk eens iets uit de groep naar voren kwam. Tot nu toe hoorde ik steeds na de wedstrijd wat er aan mankeerde of las ik de volgende dag in de krant wat er vol gens de spelers fout had gezeten. Het Nederlands elftal heeft al een tijd niet gefunctioneerd. Het wordt tijd dat het wel gaat functioneren. Het gaat mij er nu om een eenheid te vinden. Die ontbreekt in het team. Dat is één van de belangrijkste za ken om op korte termijn uit het dal te komen. Het is logisch dat bij het zoeken naar die eenheid de opvat tingen van de meerderheid een doorslaggevende rol spelen". Voor Michels heeft Kieft niet af gedaan. De coach heeft er begrip voor dat de Amsterdammer in Fran se dienst niet langer tussen zijn col lega-internationals wilde verkeren. "Wim kon het niet opbrengen te blijven. Als individu heb ik daar be grip voor. Het incasseringsvermo gen is bij de één groter dan bij de an der. Wim heeft een reputatie, een bepaald prestige. Hij heeft zo zijn grenzen. Maar mijn grenzen heeft hij in elk geval niet overschreden. Wat mij betreft blijft de deur naar Oranje in de toekomst voor hem open staan". Einde Het is de vraag of Kieft die ooit nog zal willen openen. Aan de interland carrière van de aanvaller lijkt na 30 duels in Oranje een einde te zijn ge- Opbrengst van prestatieloop voor revaliderende atleet LEIDEN - AV Holland grijpt de Sint Nicolaas-loop aan om Menno Jansen in het zonnetje te zetten. De opbrengst van de prestatieloop op zondag 2 december gaat naar de 18- jarige Holland-atleet, die vorige maand bijkwam na 7 1/2 week in co ma te hebben gelegen. Jansen reva lideert momenteel in het Zeehospi tium in Katwijk van een val in een Grieks ravijn. Het herstel van de veelbelovende middenafstandloper, die tijdens een vakantie op Kreta uit een open auto viel, verloopt voorspoediger dan verwacht. Nadat Jansen van Kreta naar het academisch zieken huis in Leiden was overgebracht, duurde het nog weken voor hij uit coma ontwaakte. Behalve breuken en blutsen als gevolg van zijn val had Jansen ook verlammingsver schijnselen. Toch werd hij binnen de kortste keren fit genoeg bevon den om naar Katwijk te worden overgebracht, waar hij verder aan zijn herstel kan werken. Om de onfortuinlijke atleet ook in financieel opzicht een duwtje in de rug te geven stelt AV Holland de ge hele opbrengst van de speciale Sint- Nicolaas prestatieloop, over afstan den variërend van 2 tot en met 16 ki lometer, ter beschikking aan Jan sen. De prestatieloop begint om 11.00 uur op atletiekbaan in de Leid se Hout. Wim Kieft voelt zich door zijn collega's in de steek gelaten, (archieffoto anp> komen. Michels: "Het is jammer dat van Basten opereerde, dat de rel hij niet wilde blijven. Nogmaals, ik rond Kieft veel stof deed opwaaien heb er begrip voor dat hij zich onder deze omstandigheden niet kon motiveren. Maar als het met het zijn eigen positie niet veel zal doen. Michels: "De belangen het individu moeten niet altijd bedachte concept toch niet blijkt ondergeschikt worden gemaakt c te lukken, hebben we pinch-hitter het collectief. Bij een club kan ditje nodig. Kieft ijzer zijn geweest". Michels realiseerde zich laatste training van Oranje, waarbij Dennis Bergkamp zoals door de groep gevraagd was achter Marco ideaal breek- als trainer in mijn ogen niet gebeu ren. Maar bij een club heb je te ma de ken met andere verhoudingen. Ik zit met een mixture van spelers en wil hoe dan ook een eenheid cre- "Ik begrijp heus wel", vervolgde de Sfinx, "dat het niet de gewoonste zaak van de wereld is wanneer een speler geëmotioneerd het trainings kamp verlaat. Dat hoort niemand LEIDEN Chaotische taferelen zoals tijdens de slotronde van de schaatsmarathon in Den Haag zijn gemakkelijk te voorkomen. Dat vindt althans de Warmondse starter Van Moorsel, afgelopen zaterdag ooggetuige van de on- verkwikkelde afloop van de door Arnold Stam gewonnen wed strijd. Alleen zou daarvoor de communicatie tussen de diverse jury-functionarissen moeten wor den verbeterd. "Het ligt bepaald niet aan de kwaliteit van de landelijke topju- ry en de plaatselijke juryleden", aldus Van Moorsel. "Ook hoofd- scheidsrechter Wim Greeve, en niet Rein Zwart zoals in alle kran ten stond, valt weinig te verwij ten. Hij had alleen een extra jury lid bij de rondenteller kunnen zet ten, want die heeft een te zware taak. Overigens is het niet bewe zen dat hij het verkeerde bordje heeft gepakt. In elk geval heeft de microfonist zijn mond voorbij ge praat. Hij mag eigenlijk alleen maar mededelingen van de jury doorgeven". Toen de speaker op eigen gezag meldde dat de kopgroep nog maar één ronde (in plaats van twee ronden) te rijden had, ont stond in de kopgroep van negen man verwarring. Stam finishte het snelst, zijn acht medevluch ters belaagden na afloop Greeve om opheldering te vragen. Na veel vijven en zessen zette de jury de voorlopige uitslag om in een definitieve, waarin de protesten van rijders en ploegleiders overi gens nog niet zijn verwerkt. mij zeggen. Maar de wedstrijd tegen de Grieken is van cruciaal belang. Het is voor mij een finale. Daar moet dan alles ondergeschikt aan worden gemaakt". De spelers van het Nederlands elftal wensten geen commentaar te geven op het vertrek van Kieft uit de groep. Marco van Basten, maan dag door Michels benoemd tot aan voerder, liet weten dat "het boven ste gedeelte van de KNVB" hem het dringende advies had gegeven met de media geen woord te wisselen over de affaire. "Dat advies volg ik dus op", aldus de vedette van AC Milan. WOENSOAG 15.00-17.00 Sportnet: Bowlen. 16.30-17.30 EURO: World Championship Artistic Indoor Cycling. 18.00-18.30 TV 5: Montagne: bergsport- SfiSo EURO: WK schaatsen 1989 voor mannen in Innsbruck. 19.00-21.00 Sportnet: American Football. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnews. 19.55-22.00 Ned 3: Studio Sport: voetbal (live-verslag van het EK-kwalificatieduel tussen Nederland en Griekenland). 20.00-21.00 EURO: Trans World Sport. 20.00-23.00 BRT 2: Sportavond. 21.00-23,00 EURO: PGA Golf. 21.00-23.00 Sportnet: Paardesport. 22.15-22.20 Super: Sport News. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 23.00-00.00 EURO: Voetbal. 23.00-00.10 BBC 1Sportsnight: met o.a. amateurboksen (Engeland-Schotland) FA Cup voetbal, en cricket (verslag van de voorbereiding van Engeland op de eerste testmatch in Brisbane). 23.00-01.00 sportnet: NHL IJshockey. 00.00-00.30 EURO: Eurosportnews. 00.30-01.30 EURO: WK schaatsen 1989 voor mannen in Innsbruck. 01.00-02.00 Sportnet: International Mo torsport. DONDERDAG 08.00-10.00 Sportnet: Golf in Japan. 09.30-10.00 EURO- Eurobics. 10.00-11.00 EURO: Paardesport: spnng- 10.00-11,00 Sportnet: Terugblik op het EK Rallycross. 11.00-13.00 EURO: Kunstrijden op de schaats. 11.00-13.00 Sportnet: Snooker: World Classics. 13.00-13.30 EURO: Eurobics. 13.00-15.00 Sportnet: Paardesport. 13.30-14.30 EURO: Wereldspelen niet- Olympische Spelen. 14.30-15.30 EURO: US Open tafeltennis kampioenschappen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19