Moeilijkheden bij ontslag werknemers firma Arbouw actiel in vtije tijd Katwijk ziet niets in komst zanddepot TNO en RIVM toetsen meningen over de belt WOENSDAG 21 NOVEMBER 1990 Vakbond verzet zich tegen ontslag negen bouwvakkers LEIDEN - De directie van aan nemersbedrijf Arbouw onder vindt problemen bij een ont slagaanvraag voor negen werk nemers. De bouw- en houtbond FNV verzet zich ertegen dat vooral oudere werknemers met een lang dienstverband de laan zijn uitgestuurd. Ze verwacht dat de ontslagaanvraag niet wordt geaccepteerd door het ar beidsbureau. Volgens directeur A. Arbouw van de bouwfirma loopt het werkaan bod terug en moet daarom het aan tal werknemers worden ingekrom pen. De firma heeft zo'n 125 man in dienst. De negen voor wi nu ontslag is aangevraagd zijn volgens Ar bouw 'de minst produktieven'. "Als i uit gaan, zoek je altijd de- Voor 60 mille aan sieraden buit ROELOFARENDSVEEN - Bij een zogenoemde snelkraak bij een juwelier aan het Noordplein in Roelofarendsveen is vannacht rond half vijf voor ongeveer 60.000 gul den aan sieraden gestolen. Om in de winkel te komen werd de voordeur vernield, daarna werden de vitrines kapotgeslagen en de sieraden mee genomen. genen die het minste werken", ver klaart de directeur de keuze. De bonden hebben begrip voor de beslissing om mensen te ont slaan. "Niet meer dan logisch als er geen werk is", aldus woordvoerder Dobbelaar van het hoofdkantoor van de bouw- en houtbond Zuid- Holland. Hij heeft echter grote be zwaren tegen de keuze van de bouwvakkers die weg moeten. Sommigen zijn volgens hem al meer dan vijftien of twintig jaar in dienst. Die mensen kunnen volgens Dobbelaar niet zo maar worden ont slagen. Hij wijst op het zogenaamde 'ancieniteitsbeginsel'. Dit betekent dat bij ontslagaanvragen de langst werkenden grote bescherming ge nieten. In principe moeten de laatst aangenomen werknemers als eer sten worden weggestuurd. Volgens de vakbondsman laat het arbeidsbureau dit argument zeer zwaar wegen. "Ik verwacht dan ook niet dat het ontslag wordt geaccep teerd". Directeur Tibbe wil hierover geen uitspraken doen. "We voeren nog gesprekken met de betrokken partijen". De FNV behartigt de belangen van vier werknemers. De overigen zijn volgens woordvoerder Schota nus geen lid van de bond, of gaan akkoord met hun ontslag. "Ik heb begrepen dat enkelen de vut-leef- tijd naderen. Die hebben geen zin meer om dwars te liggen'. Inmiddels is het ontslag weer in getrokken van twee van de vier bouwvakkers, waardoor de zaken van twee werknemers overblijven. Die zijn volgens Schotanus respec tievelijk 17 en 25 jaar in dienst. "En nu zou dan ineens blijken dat ze niet goed werken". Zijn collega Dobbelaar heeft ge luiden opgevangen dat de ontsla gen bouwvakkers recentelijk in aanvaring kwamen met de directie van het bouwbedrijf. Ze kregen in eens werk te doen dat ze nooit eer der hoefden uit te voeren en maak ten hiertegen bezwaar. Directeur Arbouw van het aanne mersbedrijf is hierover heel duide lijk. "Ik heb een bedrijf dat werk zaamheden uitvoert op een heel breed terrein. Het kan voorkomen dat een timmerman een keertje moet spitten". De directeur geeft toe dat onder de nu ontslagen werk nemers 'mogelijk enkelen zitten die daarover moeilijk hebben gedaan'. LEIDEN Burgemeester C. Goekoop overhandigde mevrouw C.A. van Dam-Groeneveld gistermiddag een ca deau voor haar 103-de verjaardag. Zij vierde die met veel vrienden in het buurthuis 'Groenoord'. Mevrouw Van Dam woont samen met een zoon in de Groenoordstraat in Leiden en verkeert nog in goede gezondheid. (foto jan 'Dergelijke activiteiten horen niet in dorpskern' Systeem peilbuizen kost 6 miljoen DEN HAAG/ALPHEN AAN DEN RIJN - Het onderzoek van de Heide- mij naar de hoge temperaturen in de belt van de Coupépolder wordt voorgelegd aan TNO en RIVM. Vol gens de provincie Zuid-Holland is dit van belang voor het bepalen van de extra maatregelen bij het aan brengen van de afdeklaag. De on derzoeksinstanties wordt tevens ge vraagd om te reageren op de uitla tingen van prof. Lucas Reijnders in deze krant over de grote risico's die de belt met zich mee zou brengen. Dat is de reactie van gedeputeer de staten van Zuid-Holland op de alarmerende berichten over hoge temperaturen in de voormalige vuilstort in de Alphense Coupépol der. Deze temperatuurstijging zou veroorzaakt worden door de hoe veelheden gif die in het verleden op de belt zijn gestort. Wanneer TNO en RIVM (Rijksin stituut voor Volksgezondheid en Milieuhygiéne) een advies hebben uitgebracht, bhgint de provincie een aanvullend onderzoek. Uit die studie moet vervolgens blijken of het periodiek in de gaten houden van de belt en omgeving noodzake lijk is. De temperatuur van de voor malige stortplaats zou regelmatig 'gecontroleerd kunnen worden met behulp van infrarood luchtfoto's. GS van Zuid-Holland hebben gis teren defintief een beheersplan vastgesteld voor bescherming van het diepere grondwater van de Cou pépolder. Het gaat om een meetnet waarmee het doorlekken van ver ontreiniging in diepere lagen direct kan worden vastgesteld. De effecti viteit van dit systeem is door de be trokken milieugroepen al in twijfel getrokken. De kosten van dit be heersplan zijn ruim zes miljoen gul den. Er komt nu ook een saneringssce nario dat in werking treedt wanneer van doorlekken sprake is. In dat ge val worden de omliggende sloten gesaneerd met afschermende con structies en komt er een afdeklaag. Dit scenario moet ongeveer in het tweede kwartaal van 1991 in wer king kunnen treden als dat ten min ste nodig is. Voor de financiering wordt bij het ministerie van vrom een subsidie aangevraagd. De kos ten van beheer en eventuele sane ring van de polder overschrijden ruim de tien miljoen gulden. Deze week overlegt de gemeente Alphen samen met de GG en GD, inspectie van volksgezondheid en een. toxicologe van de provincie, over de risico's van de verontreini ging voor de gezondheid van de om wonenden. Ontkenning De provincie ontkent dat er in 1985 bewust informatie van onderzoeks bureau Oranjewoud heeft achterge houden om de subsidie voor inrich ting van een recreatiepark niet in gevaar te brengen. Het ministerie heeft gisteren een onderzoek naar de gang van zaken aangekondigd, waarbij bovenop de beruchte vuilnisbelt in Alphen een recreatiegebied annex golfbaan moest komen. Volgens milieu-acti visten uit Alphen wisten gemeente en provincie door onderzoeksbu reau Oranjewoud dat het niet ver antwoord was om zo'n gebied op die plaats aan te leggen. .Niet dit kritische bureau maar een concurrent kreeg vervolgens de opdracht om onderzoek te doen naar maatregelen die in de Cou pépolder nodig waren, zo stellen de leden Rijnberg en Van Laar van de projectgroep Coupépolder. Volgens gedeputeerde Van der Vlist was dat echter niet de reden om niet voor Oranjewoud te kiezen. Uit de notulen van projectgroep blijkt dat concurrent Iwaco over computermodellen beschikte en het binnen drie maanden kon afron den. Bovendien waren er goede er varingen met Iwaco. Van der Vlist ontkent ook dat dat er sprake is geweest van achterhou den van informatie. Het ging des tijds om offertes met daarin feiten die voor iedereen bekend waren. Wel erkende de gedeputeerde dat achteraf geconcludeerd moet wor den dat de zaken destijds niet gron dig genoeg zijn aangepakt. "Maar dat isjia alle commotie rond de Ze- gersloot van de laatste twee jaar erg makkelijk praten", aldus Van der Vlist. (vervolg van pagina 1) KATWIJK/DEN HAAG - Het Wantveld en de groenzone langs het Additioneel Kanaal in Katwijk zijn absoluut niet geschikt voor de vesti ging van een enorm zanddepot en een overslagstation. Dergelijke grootschalige activiteiten horen op een industrieterrein thuis en niet in de kern van een dorp. Dit standpunt heeft het college van B en W van Katwijk inmiddels overgebracht aan het provinciaal bestuur, dat de plannen voor de zandopslag in on derzoek heeft. Politiewagen total-loss ALPHEN AAN DEN RIJN - Op weg naar een spoedgeval is een poli tiewagen gisterochtend total-loss gereden. Met grote spoed togen daarom collega's richting Eisenhowerlaan. Een personenauto, bestuurd door een 29-jarige Alphense, sloeg op de Concertweg linksaf de Oude Heren weg op, waarbij ze de doorgang ver sperde voor de naderende politieau to. De auto's klapten op elkaar en raakten totaal vernield. Een 39-jari- ge vrouw die achter haar reed kon niet op tijd remmen en reed op de auto's in. De twee kinderen, die bij de 29-ja- rige Alphense achterin zaten, zijn naar het Rijnoordziekenhuis over gebracht. Nadat ze voor snijwonden behandeld zijn geweest, konden ze het ziekenhuis verlaten. Het gebied ten noorden van het ka naal vormt een groenstrook die van af de Provincialeweg S-l vrijwel aaneengesloten doorloopt tot aan de kust. Deze zone noemt burge meester G.W. van Montfrans heel wezenlijk voor de opbouw van het dorp. "De plannen van de provincie brengen hier een onaanvaardbare bedrijvigheid met zich mee", aldus Van Montfrans. De keuze voor Katwijk als vesti gingsplaats is vooral bepaald door de goede bereikbaarheid over het binnenwater. Via brede kanalen kunnen schepen hier tot vlak aan de kust komen, wat het transport van het zand betrekkelijk eenvoudig maakt. Een mogelijk alternatief binnen Zuid-Holland zou in dit ver band alleen het gebied Europoort bij Hoek van Holland zijn. Het Kat- wijkse college heeft in de reactie aan het provinciaal bestuur ook het havengebied van IJmuiden als mo gelijke aanvoer- en overslagplaats van het zeezand genoemd, maar de ligging in Noord-Holland vormt in dit verband een belangrijk struikel blok. Als toch voor Katwijk wordt ge kozen, bestaan er volgens wethou der W. van der Plas wel methoden om in elk geval de zandopslagplaats zoveel mogelijk aan het oog te ont trekken. Dat zou dan kunnen ge beuren door de buitenste randen van het Wantveld in feite een glooiende duinstrook die de over gang vormt tussen de Binnenwate- ring en het parkeerterrein Noord duinen intact te houden, maar het binnengebied af te graven. In deze 'put' zou dan het zeezand kunnen worden gestort. Het overslagstation ('in feite een fabriek') in de groen strook langs het Uitwateringska naal zal daarentegen altijd een bij zonder storend element blijven, meent het college, dat niet past bin nen de woonbebouwing. Landinwaarts Het plan voor de vestiging van een opslag- en overslagstation voor zee zand wordt door de provincie ont wikkeld in samenwerking met Rijkswaterstaat. "Het past in het be leid voor ophoogzand-voorzienin- gen", zo drukt een woordvoerder van het provinciaal bestuur zich uit. In eerste instantie is een aantal plaatsen langs de Zuidhollandse kust op hun geschiktheid beoor deeld, maar uiteindelijk bleef daar van alleen Katwijk over. "Behalve de goede bereikbaar heid over het binnenwater, speelt ook mee dat het zeezand hier vlak onder de kust kan worden opgesla gen en ontzilt", aldus de woordvoer der. "Als we het zoute zand verder landinwaarts zouden vervoeren, kunnen er problemen ontstaan met het grond- en oppervlaktewater". De opslag- en overslag in Katwijk is volgens de provincie bepaald geen tijdelijke zaak. Er wordt ge streefd naar een voorziening die tientallen jaren kan worden ge bruikt. De negatieve reactie van het gemeentebestuur van de kustplaats noemt de woordvoerder in dit ver band een belangrijke hinderpaal. "Als Katwijk bij de weigering blijft, wordt het natuurlijk moeilijk om het project uit te voeren. Dan zou je uiteindelijk kunnen overgaan tot een 'aanwijzing' door de provincie, maar daar gaan we voorlopig niet van uit". Er is inmiddels een werkgroep gevormd die zich bezighoudt met de verdere uitwerking van de plan- Zowel het Wantveld als de groenzo ne langs het Additioneel Kanaal zijn eigendom van het Hoogheemraad schap van Rijnland. Deze organisa tie heeft geen 'waterstaatkundige' bezwaren tegen het gebruik van deze locaties voor de ontzilting en de overslag van het zand. "Maar dan moet nog wel een groot aantal zaken worden geregeld", aldus een woordvoerder. Zo wil het hoog heemraadschap bekijken of het in derdaad mogelijk is om het zoute zeezand te spoelen met water uit de 'boezem' van Rijnland en moet ook worden onderzocht of daarmee de bemaling niet in het geding komt. Verder zijn de terreinen die de provincie op het oog heeft momen teel verpacht en zal voor de ontbin ding van de contracten eveneens een oplossing moeten worden ge vonden. Ook is het hoogheemraad schap benieuwd naar het tracé dat voor de aanleg van de pijpleidingen wordt gekozen. "Er moeten terrei nen beschikbaar blijven voor een mogelijke uitbreiding van het boe zemgemaal in de toekomst", aldus de woordvoerder. Een belangrijke voorwaarde van Rijnland zal ook zijn dat de opslag en overslag van het zeezand een tij delijke aangelegenheid is. Na een periode van tien tot twintig jaar moeten de activiteiten weer kunnen worden gestaakt. Het hoogheem raadschap heeft altijd nog plannen in de kast liggen waarin wordt uit gegaan van een aanzienlijke verbre ding van de kanalen naar de kust. Daarmee zou de capaciteit van het boezemgemaal in Katwijk ingrij pend kunnen worden vergroot. Modderbad (I) De kinderen naar school brengen is voor ouders met kinderen op de Anne Frankschool, in de Stevens hof, een dagelijks terugkerende ellende. Over de school niets dan goed, maar de weg naar het ge bouw is geplaveid met zand, plas sen en modder. De onverharde wegen veroor zaken veel problemen en ergenis. Vier keer per dag, vijf dagerj per week, gaan vaders en moeders die hun kinderen naar school bren gen, of van school halen, ploete rend door het zand of badend door de blubber. De ouders heb ben er nu schoon genoeg van om dagelijks een modderpak te halen en dreigen met acties. Ze overwe gen zelfs hun kinderen van school te houden als de gemeente niet snel maatregelen neemt om de veiligheid en de begaanbaarheid rond te school te verbeteren. De Anne Franksschool ligt in het deel van de Stevenshof waar momenteel nog een flink aantal woningen wordt gebouwd. Dit betekent dat de wegen rond de school veelvuldig worden ge bruikt door bouwverkeer. De zware wagens laten flinke kuilen en hopen zand achter zodat de on verharde wegen er doorgaans uit zien als een berglandschap. Vooral voor moeders met kin derwagens, of met kinderen voor en achter op de fiets is de weg naar school een dagelijkse mar telgang. "Het is verschrikkelijk", aldus één van de ouders, me vrouw Van der Hoogt. "Op somi- ge dagen is er bijna niet doorheen te komen". De onverharde wegen worden helemaal onbegaanbaar als het heeft geregend. Dan verandert de omgeving van de school in een grote modderpoel. "Je hebt een polsstok of lieslaarzen nodig om een beetje schoon en droog bij de ingang van de school te komen", schetst mevrouw Van der Hoogt de situatie. "Het is een onhoudba re toestand waar de ouders, na al le regen van de afgelopen week, de buik van vol hebben". Ouders zijn niet alleen geirri- REDACTIE: JAN RIJSDAM, TELEFOON: 161444 teerd over de blubberboel rond de school maar maken zich ook zorgen om de veiligheid van hun kinderen. Door het zware bouw verkeer ontstaan vaak gevaarlijke situaties. "Vorige week werd een aparte weg voor ouders met kin deren aangelegd en afgezet met hekken. Maar, deze week stond er alweer een vrachtauto op die zwa re heipalen aan het lossen was. Daar moeten ouders met hun kin deren langs lopen. Je moet er niet aan denken wat er allemaal kan gebeuren als er iets misgaat", al dus mevrouw Van der Hoogt. Modderbad (2) De toestand rond het schoolge bouw baart ook het hoofd van de Anne Frankschool, J. van Haaste ren, zorgen. Hij is al geruime tijd in de weer om verbetering in de situatie te krijgen. Tot dusver zonder veel succes. De weg die vorige week werd aangelegd is af gedekt met slakken. Dat helpt nauwelijks. Het is er nu alweer een modderboel. "Ik begrijp best dat de gemeen te geen nieuwe wegen aanlegt als ze door het bouwverkeer meteen weer kapot worden gereden. Maar, het is toch ook begrijpelijk dat ik vraag om de school nor maal bereikbaar te maken. De huidige situatie is echt belache lijk en het bouwverkeer rond de school soms levensgevaarlijk", aldus het schoolhoofd. Hij verwijt de gemeente tot dusver weinig alert te hebben gereageerd op te rechte klachten van ouders en de schoolleiding. Volgens B. Smits, bouwopzich- (foto Henk Bouwman) ter van de gemeente, is het groot ste probleem dat de school mo menteel verschrikkelijk geïso leerd ligt. "Het is niet zo dat we de ouders maar aan hun lot overla ten", werpt hij tegen. "Er is rond de school een slakkenpad ge maakt waar omheen een hekwerk is gezet zodat er geen bouwver keer kan komen. Er is ook een ge asfalteerd fietspad dat naar de school leidt en er is een slakken- weg aangelegd, ook beschermd door een hekwerk, waar ouders en leerkrachten die met de auto naar school komen gebruik van kunnen maken". Het probleem, volgens opzich ter Smits, is dat mensen vaak de kortste weg naar de school nemen en dan over het bouwterrein gaan. Als ze willen, is de school via het geasfalteerde fietspad en de slakkenweg goed bereikbaar. Ik doe er mijn best voor om nu ook het tegelpad rondom de school zo snel mogelijk aange legd te krijgen", aldus Smits. De afdeling stedebouw werkt mo menteel aan het ontwerp. Hoe lang dat nog zal duren durft de ge meente-opzichter niet te zeggen. Een week? Een maand? "U zegt het". Wij zouden de Sint willen advi seren om op 5 december zijn lies- laarzen maar aan te trekken. Skateboardbaan De skateboardbaan in het Steven spark is nog niet weg. We schre ven er een paar weken geleden al over. Omwonenden zeggen ern stige overlast te ondervinden van de skateboardjochies en van de brommerjeugd die 's avonds sa- menklit rond de baan. De omwo nenden willen dat de skateboard baan wordt verschoven, verder het park in, of helemaal ver dwijnt. Aad van der Luit, van de ge meentelijke directie sport en re creatie, heeft het voor de skate- boardkereltjes opgenomen. Vol gens hem valt het wel mee met de overlast. Van der Luit is niet van plan de laatste skateboardbaan die Leiden rijk is zonder slag of stoot op te geven. Afgelopen week werd de ge sloopte railing van de skateboard baan hersteld, dat is belangrijk voor de veiligheid van de -skate boarders. En, misschien ook een aanduiding dat het gevaarte blijft staan, veronderstellen wij? "Ik weet het niet", reageert Van der Luit. "Ze hebben al gedreigd de baan in de brand te steken. Maar, ik ben niet van plan om te zwich ten voor de terreur van een min derheid". Deze week gaat de gemeente ambtenaar praten met de wijk agent om een oplossing te zoeken voor de problemen rond de opge schoten jeugd die zich 's avonds bij de skateboardbaan ophoudt. Van der Luit toont zich niet afke rig van de suggestie van omwo nenden om de skateboardbaan maar bij hem zelf voor de deur te zetten. "Heb ik geen enkel pro bleem mee, aldus Van der Luit. "Alleen kan er dan geen mens meer door de Hogewoerd". Prestatieloop Buurthuis Matilo houdt zaterdag 1 de cember de traditionele Sint Nicolaas Prestatieloop. Deelnemers kunnen kie zen uit 2, 5.10 en 16 kilometer. Voor kin deren tot en met 14 jaar bedragen de kosten een rijksdaalder, ouderen betalen 4 gulden. De start is om 11.00 uur bij het buurthuis aan de Zaanstraat 126. Bridge De bridgegroep van buurthuis Vogel vlucht kan nog enkele bridgeparen plaat sen. De kosten bedragen 5 gulden per maand. Inlichtingen bij J. Verbiest, telo. 760238 en het buurthuis tel. 313648. Kerstkaarten Het Leidse Volkshuis houdt twee bijeen komsten voor mensen die zelf kerstkaar ten willen maken. Vrijdag 23 november wordt zijde beschilderd. De kosten hier van bedragen 15 gulden per deelnemer. Vrijdag 30 november worden kaarten ge maakt van origami, een Japanse tech niek om papier te vouwen. Dit kost 12 gulden. Informatie bij het Volkshuis, tel. 149180. Postzegels De Leidsche Vereeniging van Poszegel- verzamelaars houdt dinsdag 27 novem ber haar maandelijkse bijeenkomst in het restaurant van zwembad De Zijl. De zaal gaat open om 19.00 uur, de vergadering start een uur later. Voor inlichtingen tel. 896066. Pluimvee De Leidse Pluimvee- en Konijnensport- vereniging houdt zaterdag 24 en zondag 25 november weer een clubtentoonstel ling in de aula van het Stedelijk Gymnasi um aan de Fruinlaan 15. Er zijn onder meer konijnen en duiven te bewonderen. De tentoonstelling is zaterdag geopend van 20.00 tot 22.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Vogels Avibus Leiden houdt van 23 tot en met 25 november de jaarlijkse tentoonstelling. Er zijn ruim 400 vogels te zien in de zaal De Blauwkras, aan de Voorschoterweg 2. naast zwembad De Vliet. Openingstij den zijn vrijdag van 20 00 tot 22.00 uur. zaterdag van 10.00 tot 22.00 uur en zon dag van 10.00 tot 16.00 uur. Postzegels De Postzegelvrienden houdt op maan dag 26 novenmber haar maandelijkse ruilavond in wijkgebouw De Linde aan de Herenstraat 64. De zaal is open vanaf 19.00 uur en alle belangstellenden zijn welkom. Voor inlichtingen tel. 765828. Bibliotheek Handboekbindster Ineke van Maanen is zondag 25 november de hele dag in de bibliotheek aan de Nieuwstraat om te vertellen over dit oude ambacht. Op 2 de cember wordt in het Heerenlogement van de centrale bibliotheek een verkoop gehouden van afgeschreven boeken. De verkoop duurt van 12.00 tot 16.00 uur. Engels Dienstencentrum Leiden Zuid-Oost be gint in januari met een cursus Engels voor 55-plussers. Ook wordt op 6 decem ber een begin gemakt met een cursus kerstkaarten maken. Voor informatie tel. 130304. FNV-feest De horecabond FNV afdeling Leiden houdt op 22 november een feestavond waarbij de jubilarissen in het zonnetje worden gezet. Het festijn begint om 20.00 uur in hotel Het Witte Huis aan het Wilhelminapark 33 in Oegstgeest. Voor informatie tel. 01713-13187 of 071- 312449. Horus Folkclub Horus heeft op vrijdag 23 no vember een optreden in petto van de Ne derlandse folkgroep Crackertrash. De toegangsprijs bedraagt 7,50 gulden. Le den hebben gratis toegang bij dit concert dat wordt gegeven in De Waag aan de Aalmarkt. Bingo De drumfanfare Franciscus Band Leiden houdt zondag 25 november een bingo. Deze begint om 13.30 uur in het clubhuis aan de Hazewindsteeg, naast de schouwburg bij K en O. De opbrengst is bedoeld voor de aanschaf van nieuwe dwarsfluiten. Bingo De afdeling Leiden/Oegstgeest van de Nederlandse Vereniging van Huisvrou wen houdt op donderdag 6 december om 14.00 uur een Sinterklaasbingo. Donder dag 13 december volgt een kerstexcur sie naar Den Bosch en naar een atelier waar kerstkransen worden gemaakt Donderdag 20 december is er een kerst- lunch met een muzikaal optreden van Karen Peterson. Voor inlichtingen tel. 132036 Of 175046. Kerststukjes Buurthuis Matilo houdt op vrijdag 14 de cember een cursus kerststukjes maken. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. De cursus kost 12,50 gulden per persoon. Inlichtingen onder tel. 412515. Burgerlijke Stand LEIDEN Geboren: Naomi Tamara, dv. J.J. Paauw en A.L. Wielkens. Nicole, dv. C.E. de Haar en R. Slingerland: Thijs Hendrik, zv W. van Donselaar en H E. de Jonge; Chris David, zv. M D. Fierlier en H C.E. Baaslen; Lizzy, dv A. Zuijderduijn en J.C.B van Dijk; Arie, zv A. Zuijderduijn en J.C.B van Dijk, Annemieke Margaretha Isabella, dv E N. de Brieder en A van Rhijn; Salan, zv C S. van der Gaauw en Y M. Dirkmaat; Meredith Edmé, dv J M. Op dam; Sidney, zv. G.J. Koree en J.C.M van der Krolt; Karin Maria. dv. R.H.P Mieremet en M A C. Ooms, Marcus James Vassalo, zv. I J Widger en M M. de Campos Courinha Vassa lo. Onno. zv P.L.M. van Oosten en J F M Mol. Cornelis Johannes, zv. C J de Mooij en C-J Noort; Cornells Ane, zv C J. van der Plas en N C. Imthorn. Avalon. dv J F Pijnnaken en M.M. Guijt; Kent. zv. T Goto en K Goto; Jan- nick Carel, zv. C. Gordijn en M.J. van Zeist; Mi chael Alexander, zv. F W. Brom en E B Nooy; Lars, zv. D.T. Houthoff en - - ben, i

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 11