Inventory Planner m/v Wilma Bouw direkteur bouwbedrijf HOOFD ADVERTENTIE- EXPLOITATIE m/v produktie- medewerkers ALS U LEUK SEIZOENWERK enthousiaste seizoenmedewerkers VERKOOPSTER SPAR SUPER Vakbekwame timmerlieden Bekisting stelleurs Wilma 113 een daadkrachtig en inspirerend manager Verdegaal-Treurniet bv S Damiate Holding b.v. Damiate Holding in Haarlem is de overkoepelende organi satie van een drietal regionale dagbladuitgeverijen, een grafisch produkliebedrijf en een medla-soltware bedrijf. Damiate Is o.a. uitgever van Haarlems Dagblad, met edi ties voor Haarlemmermeer, IJmulden en Beverwijk, leidsch Dagblad met een editie voor Alphen aan den Rijn, dagblad De Typhoon in Zaandam en de Nieuwe Noordhol landse Courant in Purmerend. Toonaangevende dagbla den in Noord- en Zuid-Holland met een gezamenlijke opla ge van meer dan 150.000 exemplaren. Daarnaast geeft Damiate wekelijks een aantal huis-aan-huisbladen uit met een totale oplage van ruim 500.000 exemplaren en Is het bedrijf ook op het gebied van de nieuwe media actiel met o.a. een aantal regionale kabelkranten. Damiate streeft naar kwaliteit en diversiteit in nieuws voorziening. De organisatie omvat 650 full-time arbeids plaatsen. Oe arbeidsvoorwaarden die Oamiate biedt, zijn afgestemd op de verschillende CAO'S die in de branche gelden. Daar naast zijn een eindejaarsuitkering en een winstdelingsre- geling van toepassing. Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstel ling voor de hiernaast genoemde functie kenbaar maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan. Damiate Holding b.v., Afdeling Personeel en Organisatie, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Uitgeversmaatschappij Midden-Noordholland b.v. Uitgeversmaatschappij Midden-Noordholland b.v. is één van de drie uitgeversmaatschappijen van Damiate. Hier worden met name uitgegeven De Typhoon, Nieuwe Noordhollandse Courant, alsmede verschillende huis-aan-huisbladen en twee kabelkranten. De afdeling advertentie-exploitatie verzorgt de verkoop van re clame-uitingen ten behoeve van deze uitgaven. Door promotie van de huidige functionaris zoeken wij een In deze functie: - bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van het commerciële beleid en het behalen van de gestelde omzetdoelstellingen voor de dagbladen, huis-aan-huisbla den en de kabelkranten; - geeft u leiding aan het verkoopteam bestaande uit verte genwoordigers en telefonische verkopers (totaal 20 perso nen); - initieert en stuurt u de verkoopactiviteiten; - maakt u onderdeel uit van het management-team van de werkmaatschappij. Voor deze uitdagende functie zoeken wij een: - commercieel ingestelde man/vrouw op minimaal HBO-ni- veau met leidinggevende en verkoopervaring; - ambitieuze teamleider waarvan een motiverende, creatieve en stimulerende kracht uitgaat. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer G. A. Heijselaar, vestigingsmanager, tel.: 075-813513. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling perso neel en organisatie van Damiate Holding. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons elke dag in een of andere vorm tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder magnetische media, zelfklevende tapes, microfilm- apparatuuren schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijkheden. Het kantoor is gevestigd te Zoeterwoude-Rijnd ijk. De functie: De Inventory Planner is een vitale schakel in de beheersing van de goederenstroom. En dus in de uit stekende service die wij onze klanten willen leveren. Met zeer moderne logistieke systemen (o.a. DRP) beheerst de planner voor zijn/haar produktgroepen de voorraden en bestellingen. Goed overleg met de 3M fabrieken in vele Europese landen en de U.SA is daarbij net zo belangrijk als een uitstekend contact met de verantwoordelijke commerciële medewerkers. Wij zoeken: Een representatieve vrouw of man met: - Opleiding op MEAO-niveau. - Enkele jaren werkervaring tn een servicegerichte omgeving. - Goede beheersing van in ieder geval de Engelse taal. - Prettige en doortastende wijze van communiceren. - Kennis van en ervaring met logistiek en voorraadbeheersing in het bijzonder is natuurlijk een pré. Wij bieden: - Een verantwoordelijke, afwisselende functie bij een gezond bedrijf. - Uitgebreide (interne) opleidings mogelijkheden. - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Uitstekende carrièrekansen. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met curriculum vitae onder vermelding van vacature code LAD 90032. Stuur deze naar onderstaand adres t.a.v. mevrouw M.A. Pepers. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE DELFOS AARDEWERK Z0ETERW0UDE B.V. is een dynamisch bedrijf dat zich bezighoudt met het vervaardigen van keramische produkten voor de bloemistenindustrie in geheel Europa. Wi] hebben direkt plaats voor in de leeftijd 20 tot 30 jaar Geboden wordt: goede arbeidsvoorw. goede werksfeer Lijkt dit wat voor jou en ben je bereid om aan te pakken, bel dan 071-415027 BIJ VROOM DREESMANN ZOEKT...! Vroom Dreesmann maakt zich op voor het drukke najaar. Met de feestdagen in het vooruitzicht is dit altijd het drukste seizoen. Vandaar dat wij op zoek zijn naar voor de verkoop. Wanneer u beschikbaar bent van maandag t'm zaterdag in de maanden november en december verzoeken wij u schriftelijk sollicitëren bij: Vroom Dreesmann t.a.v. afd. Personeelsadministratie Antwoordnummer 623 2501 VC DEN HAAG (postzegel is niet nodig) Vermeld linksboven op de enveloppe SEIZOENHULP LEIDEN. Gevraagd: voor onze ambachtelijke slagerij full-time 's zaterdags vrij BROUWER en KROEKS Notarissen te Leiden zoeken op korte termijn voor hun kontoor. Hooigracht 40 te Leiden SECRETARESSE/TEKSTVERWERKSTER met ervaring HRVO typevaardigheid bijzondere c Schriftelijke reacties gaarne aan Postbus 507. 2500 AM Leiden Ons profiel: Wilma Bouw b.v. behoort tot de internationale Wilma-groep en opereert op de Nederlandse markt vanuit haar centrale kantoor te Weert en haar tien kantoren, van waaruit klantgericht de acquisitie, de voorbereiding, de kalkulatie en de uitvoering worden gerealiseerd. De ervaring die Wilma Bouw b.v. gedurende een groot aantal jaren heeft opgedaan in vrijwel alle facetten van de woningbouw, de utiliteitsbouw, de renovatie en het groot-onderhoud hebben geresulteerd in een all-round vakkennis en een integrale aanpak. In verband met de realisering van een woningbouwprojekt in Sassenheim zoekt Wilma Bouw b.v. uitbreiding van het personeelsbestand. Op dit bouwprojekt, 76 woningen Postwijk te Sassenheim, start januari 1991kunnen geplaatst worden De voorkeur gaat uit naar ploegen timmerlieden met ruime werkervaring. Hoe kunt U reageren: Voor sollicitaties en/of nadere informatie kunt U kontakt opnemen met de hoofduitvoerder, dhr. H. Hop op het werk: 52 appartementen Parklaan te Sassenheim, telefoon 02522-17950 's Avonds tussen 19.00 en 20.00 uur kunt U dhr. H. Hop te Leiderdorp privé bellen, telefoon 071-892997. NOORIANDER BOUW B.V» te Leiderdorp is onderdeel van de zelfstandige Noorlander Groep. De omzet van deze groep van ca. f100 min wordt voor namelijk gerealiseerd in West-Nederland. Grotendeels in de woningbouw met een groeiend aandeel in de utiliteitsbouw. Noorlander Bouw B.V. is een vertrouwd begrip bij opdrachtgevers, gemeenten, overheden, beleggers, etc. In deze gezonde en sterk op kontinuïteit gerichte bouwonderneming is in ver band met het vertrek van de huidige direkteur de vakature ontstaan van een In deze funktie wordt u verantwoordelijk voor alle bouwaktiviteiten van dit suksesvolle bedrijf met haar ca. 125 medewerkers. U gaat hiervoor leiding geven aan de voorbereiding en produktie. Dit betekent een intensief kontakt met het bedrijfsbureau, dat bestaat uit de afdelingen: kalkulatie, werkvoor bereiding, inkoop en werkenbewaking. U geeft direkt leiding aan het sekre- tariaat en waakt over een goede afstemming van de administratie met de bouwaktiviteiten. De produktie stuurt u in overleg met uw adjunkt-direkteur. Deze rapporteert aan u over de stand van zaken op de onderhanden werken. Omdat een groot deel van de bouwaktiviteiten voortkomt uit eigen projekt- ontwikkeling onderhoudt u binnen de Noorlander Groep regelmatig kontakt met de projektontwikkelingsmaatschappij. Dit is een aantrekkelijke funktie voor een adjunkt-direkteur of hoofd produktie uit het uitvoerend bouwbedrijf, die de stap wil zetten naar algehele verant woordelijkheid voor een op kontinuïteit gerichte onderneming. Wij zoeken een geboren leider, die door zijn eigen optreden en handelen zijn mensen weet te motiveren en stimuleren. j ligt op minimaal HTS niveau, leeftijd tot ca. 45 jaar. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een brief aan: Verdegaal-Treurniet bv, Westersingel 105, 3015 LD Rotterdam, ter attentie van drs H Treurniet, die voor telefonisch overleg vooraf bereikbaar is op kantoor 010-436 44 45 en privé 010-436 10 17 Uiteraard wordt uw reaktie strikt vertrouwelijk behandeld. Gespecialiseerd in werving selektie voor funkties in de bouw- en vastgoedwereld

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18