SX'TV L'Ami moet te vaak 'vissen' Zuiderkwartier wipt LKF-prominenten Rentree van Wisse in nationaal rugbyteam Geluk laat Siemerink in de steek Finale LD-Cup bij UVS Doelman Dordrecht '90 wil nul houden tegen Rijnsburg 1 VRIJDAG 16 NOVEMBER 1990 SPORT PAGINA 21 LEIDEN Pernix en Zuiderkwartier hebben zich geplaatst voor de eindronden van de strijd om de Leidsch Dagblad Cup. Eén doelpunt verschil in het voordeel van Zuiderkwartier betekende gisteravond in Oegstgeest uitschakeling van de LKF-prominen- ten, ondanks de 9-10 winst die deze 'voormalige' Leidse topkorf ballers behaalden in het onderlinge duel. Pernix bleef in de vijf duels tellende voorronde wel ongeslagen. Laatste concurrent Fi des Pacta werd met 6-4 naar het tweede plan verwezen. Een nederlaag in de openingswed strijd tegen KNS brak de LKF-pro- minenten in het vervolg van de pou lewedstrijden danig op. Coach Jan van der Kaaij. die 's middags nog af schrijvingen binnen kreeg van Diet Rijsbergen (blessure) en Cees Christiaanse (ziek) zag zijn ploeg met 5-4 het onderspit delven. Een minder intensieve voorbereiding werd als voornaamste oorzaak hier van opgevoerd. Weliswaar had de selectie enige weken samen ge traind. maar voor oefenduels was dit jaar geen ruimte beschikbaar. Halverwege hadden de promi nenten een 3-6 voorsprong, terwijl een verschil van twee punten al vol doende was voor plaatsing. Zuider kwartier kwam echter in de tweede helft terug. Goals van Erik van Lun- teren (3) en Theo van Leeuwen zorg den voor 9-8, maar in de resterende drie minuten kwamen de vermoei de prominenten terug. Ruud van Vliet stelde alsnog de winst veilig, waarna de ploeg een ovationeel ap plaus mocht incasseren. De 9-10 zege betekende niettemin uitschakeling voor de LKF-promi- zich jaarlijks stelling mag verheugen, ditmaal een shirtsponsor weten te strikken. Dat het de 'toppers van toen' nog allemaal ernst was bleek ook uit de getoonde vechtersmentaliteit. KNS, dat door goals van Edwin var^Dam en van Dam en Hans Kooien op 5-2 was r?£™ofi arbitrage in de Apollohal. "Vooral de eerste wedstrijd tegen KNS heeft dat ons genekt", aldus coach Jan van der Kaaij. "Aan de ene kant vie len in die wedstrijd wel strafwor- pen, maar ze bleven aan onze kant LEIDEN Landskampioen DIOK levert vijf spelers aan het Ne derlands rugbyteam, dat morgenavond om 19.30 uur in stadion De Vliert in Den Bosch tegen een zeer sterke Australische selectie speelt. Bert Wisse van DIOK maakt in dat duel zijn rentree na een periode van afwezigheid vanwege blessures. Clubgenoot Marcel van Loon daarentegen, de topscorer van Oranje in Italië tijdens de kwalificatiewedstrijden voor de World Cup. ontbreekt op het ap pèl. - Dirk-Jan de Kreek van Zuiderkwartier snijdt door de LKF-defensie xan. De prominenten wonnen dit duel, maar Zuiderkwartier ging over. speelt teamgenoot Erik van Lunteren Tweede rijer Van Loon is door de NRB voorlopig geschorst vanwege zijn wegzending in het competitie duel van DIOK tegen Eemland. De regels van het rugby schrijven voor dat een international in zo'n geval ook niet voor Oranje mag uitkomen. De plaats van Van Loon wordt inge nomen door Castricum-speler John Dam. Diens teamgenoot Bart Wieringa is eveneens terug te vinden in de op stelling van bondscoach Snijders. De Haagse trainer kan voor de eer ste rij geen beroep doen op Mare A-internationals) op het veld Visser van Hilversum, die kampt ^IOK tegen het keurkorps van met een knieblessure. Aanvoerder Snijders. Die wedstrijd komt in de Yves Kummer schuift daarom op plaats van de traditionele ontmoe- naar de plaats van hooker. ting tussen Frankrijk B en Wales B. De wedstrijd tegen de Wallabies, Vanwege de tour die Nieuw Zee die met vijf A-internationals door land de afgelopen weken door Europa toeren en ondermeer twee- Frankrijk maakte, kwam het (com- zet een punt achter zijn internatio nale carrière. Hij zal in de loop van de wedstrijd invallen. Op de bank bij Oranje zit een zes de man van DIOK. Gideon van der Bom. De Leidse hovenier is vooral vanwege zijn grote ervaring door Snijders opgeroepen. Hij had in een eerder stadium vanwege drukke werkzaamheden al eens bedankt voor Oranje. Op de tribune neemt ondermeer de coach van Wales plaats. Op 2 de cember speelt zijn B-team (met vier i Hans Kooien op 5-2 gekomen, kon niet meer worden achterhaald (5-4), maar vervolgens ge, maar aanvallend weinig scherp- geen deuk in een pakje boter", mop- De verrassende acties van Arnol- ^.c.i mom e.c uicvcn ddn uiiz.tr is.cmi te 3311 dag le6den- Robin Arnol- perde directe tegenstander Henny dus bleken beslissend. Sander de maal Frankrijk onder de 21 versloe- petitie)programma uH.1 Zo'n^scheïdsrechte^denkt'cian dus "amens Pernix in de slotfa- Piket die daarvoor eveneens twee- Haas scoorde nog eenmaal tegen, se met twee goals de lont in het kr- maal had gescoord, na afloop. Uit- maar het laatse woord was opnieuw uitvat. gerekend de laatste wedstrijd komt aan Pernix: 4-6. "Die jongen schiet de hele avond hij op toeren". BRAM VAN GENT i de Fransen korfballers, goed op ze letten'. ii.aa._voi volgons Van di bekendheid zijn we duide- het duel tegen het Bodegraafse ,iik dp dlinp lijk de dupe geworden", Voorspelbaar De strijd in de Leidse Vijfmeihal verliep volgens een voorspelbaar scenario. De eersteklassers Pernix en Fides Pacta bleken enige maten "Cl ZCLu CC'\Wd^ U6 te groot voor afdelingsclubs Ons Ei- met soms hoogstaand korfbal, vol ianfi Pn i\- - -- - Vriendenschaar een formaliteit: 14- 6. Omdat Zuiderkwartier wel zijn beide duels had gewonnen, werd het onderlinge duel beslissend voor kwalificatie voor de op tweede kerstdag te verspelen eindronden. Het werd een waardig slotstuk spanning LKF-zijde speelde Ronald Velden een hoofdrol, te elfder nog als reserve opgetrommeld, die Dirk Jan de Kreek volledig de baas was en maar liefst zesmaal scoorde. Opvallend was ook het perfecte sa menspel onder de korf, waar Trudy Nap, Yvonne Kamerling, Ciska Pe ters en Cobie Deegenaars opereer den alsof zij nooit uit de top waren weggeweest. Profwielrenners voetballen op -terrein LFC- Madjoe. Zelfs het Alphense veelbelovende derdeklasser geldt, ging roemloos kopje onder. Als excuus voerde der Water het gemis drie basisspelers op. "Ik miste Ronald Drieduite, Marianne de Joode en Marga Fennema, zodat ik zelfs spelers uit twee en drie heb moeten opstellen. Bovendien heb ben we helemaal nog niet in de hal kunnen trainen en alleen maar twee oefenwedstrijden gespeeld". Tegen Fides Pacta kwamen al leen Joke Boot en René Salamink tot scoren. De Leidse eersteklasser stelde daar zes goals tegenover. Ook het duel tegen Pernix was al snel beslist. Casper de Rooy (2), Erika Velders en Kees Hortensius zorg den voor 5-1, waarna Marjan Wielin- ga vanaf de stip de nederlaag nog enigszins kon camoufleren: 5-3. Dankzij een beter doelsaldo kon Fides Pacta zich in het beslissende duel tegen Pernix een gelijkspel :en leuke, beide jonge ploegen fanatiek knokten voor ze- LEIDEN Burgemeester Goe- koop en oud-wethouder Dick Tes- selaar contra Joop Zoetemelk. Die vëröorfoven.Het werd wedstrijd is morgen te bezichtigen 0Den wedstriid op het veld van LFC, waar een elftal - - van nationale (oud-)profwielren- ners de strijd zal aanbinden met team van 'bekende' Leidenaars. Dit alles geschiedt in het kader van het 40-jarig bestaan van het Zilveren Molen toernooi, terwijl de op brengst is bestemd voor verstande lijk gehandicapten. De wielrenners komen met een sterke ploeg naar Leiden, dit dan af gaande op de prestaties die zij nor maal gesproken op de fiets neerzet ten. Of renners als Maarten Ducrot, DEN HAAG (ANP) - Magnus Gustafsson heeft de vlucht van Jan Siemerink door het Haagse Challenger-toernooi beëindigd. De Zweed, volgens de ranglijst de sterkste van de 32 mannen, die in Houtrust-sport spelen, heeft daarvoor al zijn kwaliteiten nodig gehad. Plus een massa geluk in de elf de game van de laatste set. Twee achtereenvolgende toevalstref fers via de netband, kostten Sie merink twee punten en zijn op slagbeurt en vervolgens de partij, want Gustafsson klaarde het kar wei met zijn droge, maar zekere spel op eigen service. Geen Nederlander dus bij de laatste acht van het enkelspel, want ook Paul Haarhuis verloor in de tweede ronde. De Eindhove- naar verloor van de Duitser Udo Riglewski met 6-7, 2-6. Siemerink, met Schapers nog in de halve eindstrijd van het dubbelspel, speelde een sterk toernooi. In de kwalificaties stond hij slechts één set af aan Tom Kempers. Zijn snelheid was ook te veel voor Jens Wöhrmann, maar aan alles komt een einde. Door Gustafsson, een wat grauwe postduif vergeleken bij de zwa luwachtige Rijnsburger. Postduiven vliegen echter ver der dan zwaluwen. Dat bleek gis teravond. Siemerink had, door zijn dartelheid en durf, in al zijn oorspronkelijkheid, wat rust- puntjes nodig. Gustafsson nooit. De 23-jarige Zweed, al driejaar te midden van de top-vijftig, ging onverstoorbaar verder. Zelden briljant, lang zo mobiel niet als de vlugvoetige Nederlander, maar trefzeker als de kans zich voor deed. Het gebeurde in de eerste set op de stand 3-3, toen Siemerink zijn opslagbeurt moest prijsgeven: 6-4 voor Gustafsson. In de tweede reeks wilde Sie merink een dergelijk lot ontlopen met vlugge variaties, een sterke service en subtiele acties aan het net. De weg naar de tie-break leek geplaveid. Op 5-5 verspeelde Sie merink het geluk. Twee netballen van Gustafsson ondermijnden Siemerinks verweer en vooral het zelfvertrouwen dat hij vijf kwar tier had uitgestraald. LEIDEN - De finale-dag van de Leidsch Dagblad Cup zal dit jaar plaatsvinden op het complex van de voetbalvereniging UVS. In tegen stelling tot voorgaande jaren spelen niet alleen de standaardteams hun eindstrijd om de LD-bokaal. Maar liefst 32 elftallen komen op zaterdag 1 juni in actie op de vier velden die vanaf half tien 's ochtends ter be schikking staan van de afdeling Leiden. Eén en ander is een uitvloeisel van de gewijzigde opzet waarin dit maal op alle niveaus - van jong tot oud en van laag tot hoog - om de LD- Cup wordt gestreden. Naast het behouden van traditionele sponsors is de afdeling Leiden er in geslaagd om nog een kwartet geldschieters te vinden. De bekercompetitie voor niet-standaardteams is daardoor ko men te vervallen. In plaats daarvan is voor de lagere elftallen een LD- bokaal ingesteld. Mogelijk nog voor de winterstop wordt daarmee be gonnen, in poulevorm en naar sterkte. Eveneens nieuw is de LD-bokaal voor vrouwen en voor de A- en B- junioren. De C-jumoren hebben al sinds twee jaar een LD-Cup en ge zien het succes van die reeks is besloten om ook bij de jeugd in de breedte te gaan werken. Het initiatief van de afdeling Leiden om de 'witte vlekken' op te vul len, is in elk geval aangeslagen bij de clubs. Hoewel inschrijving niet verplicht is, heeft 85 procent van de verenigingen positief gereageerd. Omgerekend wil dat zeggen dat dit seizoen 845 elftallen meedoen. Ver taald naar de spelers en speelsters toe komt dat neer op 12.000 deelne- Ter omlijsting van de 16 finales heeft de afdeling Leiden met name voor de jeugd nog een paar verrassingen in petto. Dat programma is nog niet helemaal rond, wel zeker is dat de finale van het vier tegen vier pal voor de eindstrijd voor standaardteams op het hoofdveld zal plaats vinden. Ook zal een aantal (Leidse) profvoetballers die dag acte de pre sence geven. De 'grote' finale begint, als afsluiting van deze voetbal dag, om half vijf. Hagenaar, die in het verleden nog den brengen. Wales, dat zich voor uitkwam voor Ebbw Vale uit Wales, bereidt op het Vijflandentoernooi en derhalve vooral jeugdspelers wil testen, wendde zich tot de NRB en vond een gewillig oor voor een oefenpartij. De opstelling van Nederland Van der Kley (HRC), Kummer (DIOK), De Vries (AAC). Berendsen (DIOK), Dam (Castricum), Broers (DIOK), Van Altena (Hilversum) en Wierenga (Castricum). Eeman (HRC). Michelsen (DIOK), Hengeveld (Amstelveen). Hadi- negoro (HRC). Verhofstad (Castri cum), Wisse (DIOK) en Marcker (Castricum). Reserves: Van der Loos (HRC), Van der Bom (DIOK). Scheerman (Castricum), Sanchez (HRC), Snij ders (HRC) en Van Essenveld (Eem land). Coaches: Snijders en Paul. Jacques Hanegraaf, Gerrie van Ger- wen, Henk Lubberding en Gerrit Solleveld ook op de groene mat uit de voeten kunrfen, moet worden af gewacht. In elk geval krijgen ze te maken met een paar uiterst gerouti neerde tegenstanders. De oud-inter nationals Wim Rijsbergen en Wim Meutstege zijn namelijk ook van de partij. Dat duo wordt verder gesteund door politiecommissaris Henk Mos- tert, huisarts Har Meyer, aannemer Henk de Bolster, Groenoordhallen- directeur André de Jong, sportjour nalist Ad van Kaam, Jan Duyves- tein van Sport en Rekreatie, spijkef- broekenexpert Hennie Rits en het bovengenoemde tweetal Goekoop- /Tesselaar. Initiatiefnemers van de wedstrijd, die om "15.00 uur begint, zijn Flip Massaar en Joop Rietho- WASSENAAR Carlo l'Ami is in Rijnsburg ongetwijfeld de bekendste 'Dordtenaar' die morgen de sappige grasmat be treedt. IJs en weder diendende probeert de Wassenaarse sluit post van Dordrecht '90 Rijns- burgse Boys van scoren af te houden in het duel uit de tus- senronde van het KNVB-beker- toernooi. Aan L'Ami, wiens keepersloopbaan bij Blauw Zwart begon, is er alles aan ge legen om zijn doel schoon te houden. Want na een uiterst succesvol seizoen bij SVV moet de 24-jarige Wassenaarder in Dordtse dienst meer 'vissen' dan hem lief is. Ben je zo veel minder gaan keepen sinds je weg bent bij SVV? "Dat geloof ik niet. Maar in Schie dam speelde ik vorig seizoen met de beste club van de eerste divisie. Ik was zelfs de minst gepasseerde doelman uit het betaalde voetbal. Dordrecht '90 moet zijn vaste vorm nog vinden. De trainer (Hans Verel, red.) wil dat met modern voetbal voor elkaar krijgen. Dat betekent dat wij de tegenstander zo snel mo gelijk moeten vastzetten. Prachtig natuurlijk, maar voor mij als keeper is het razend moeilijk. Ik krijg vaak maar een paar ballen per wedstrijd, maar dat zijn dan wel vaak één-te- gen-één situaties. Geknipt voor een keeper als Stanley Menzo, maar ik moet er nog aan wennen. Maar als ik van de pakweg tien ballen er drie doorlaat heb ik toch een slechte dag. Deze speelwijze heeft mij bo vendien al twee schorsingen opge leverd". Deugt de organisatie bij Dordrecht dan wel? "Ik moet de trainer nageven, dat het nu al wat beter loopt dan aan het begin van de competitie. Je moet niet vergeten dat het bij een club als FC Den Haag ook jaren heeft ge duurd voor het systeem resultaat af- Verwacht uw spaargeld ook zo'n zonnig rendement: 13,6%...en belastingvrij? Sparen met 13,6% rendement en dan ook nog belastingvrij? Inderdaad, dat kan. Want Spaarbeleg, een 100% dochter van AEGON, heeft KoersPlan ontwikkeld. Een unieke combinatie van sparen en beleg gen, waarbij uw spaargeld door de beleggings experts van AEGON wordt belegd. Zij beleggen uw spaargeld in aandelen, die ervoor zorgen dat uw spaargeld een zonnig rendement kan behalen. Geen rompslomp voor u en minder risico's dus. Beleggen is nu net zo eenvoudig als sparen. U kunt al meedoen met KoersPlan vanaf een vast bedrag van f 50,- per maand. Over het rendement (in 1989 liefst 13,6%) betaalt u géén belasting. U wilt meer weten? Vul vandaag nog de bon in, stuur hem op en u ontvangt direct uitgebreide informatie. U kunt ook bellen: 03402-3 73 22. KoersPlan. Sparen met het rendement van heieggen! wierp. Maar als ik zie dat het voor mij in onze achterhoede niet goed gaat, kan ik mijn mond niet houden. In dat opzicht ben ik een schreeu- Kunjeje oppeppen voor de beker wedstrijd tegen amateurclub Rijns- burgse Boys? "Voor mij doet een goede ama teurclub niet onder voor een elftal uit de eerste divisie. Over betalin gen zullen we het maar niet hebben. Ik signaleer alleen dat voetballers uit de eerste divisie het geen achter uitgang vinden als zij bij een goede amateurvereniging onderdak vin den. Maar naar een wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys leven wij net zo toe als naar een competitieduel te gen Heracles. Wij zijn aan onze stand verplicht om te winnen. Doen we dat, dan ben ik tevreden. Dan zitten we in elk geval bij de laatste 32". Verwacht je als man van de streek in Rijnsburg nog bekenden te ont moeten? "Met Leon Vonk heb ik nog bij de Haagse jeugd gespeeld. Mijn colle ga Jan Blankespoor ken ik niet per soonlijk, maar wel van naam. Voor de rest zitten vrienden en kennissen op de tribune, want ik verwacht dat veel mensen van Blauw Zwart de reis naar Rijnsburg zullen onderne men. Tenslotte zien ze me in Wasse naar nog heel regelmatig. Ik ga nog wel eens kijken naar het eerste elftal van Blauw Zwart, waarin mijn broers (Carlo en Toine, red.) voet ballen. Bovendien geef ik er keeper training. Ik heb de sleutels nog al tijd op zak". Hoe laiig blijf je nog op dit niveau acteren? "Ik heb voor drie jaar getekend. Daarna moet ik, het liefst met Dordrecht '90, op eredivisieniveau zitten. Ik wil hogerop om te ontdek- FC Den Haag komt naar Kikkerpolder LEIDEN - Hoofdklasser UVS oe fent morgen tegen een combinatie van FC Den Haag. Het is niet hele maal duidelijk welke spelers trainer Co Adriaanse naar de Kikkerpolder dirigeert, omdat de nummer vier van de eredivisie een dag later ook al met een combinatie tegen Wilhel mus aantreedt. Het duel bij UVS be gint om half drie. Quick Boys, woensdag in de KNVB-beker uitgeschakeld door eredivisieclub NEC, benut de vrije zaterdag om tegen Vitesse Delft te oefenen. De wedstrijd op Nieuw- Zuid begint eveneens om half drie. Carlo L'Amie. ken wat mijn plafond is. Tenslotte was ik er vorig jaar al heel dicht bij. Ik had al bijgetekend bij SW, maar met een ontsnappingsclausule. Als sponsor Van Dijk een topdoelman zou contracteren, mocht ik vertrek ken. Toen Joop Hiele werd aange trokken, was het voor mij niet inte ressant meer bij SW. Op mijn leef tijd moet je elke week aan de bak, niet op de bank zitten. Is er voor jou nog leven naast het voetbal? "Nauwelijks. Ik ben blij dat ik het CIOS heb afgemaakt. Voor de rest is mijn leven toch wel afgesteld op voetbal. Geld is daarbij wel belang rijk, maar het staat niet voorop. Ik zou bijvoorbeeld wel in Frankrijk willen keepen, maar als mijn vrien den en ik daar niet kunnen aarden houdt alles op. Kijk maar naar Ne derlandse voetballers in het buiten land; sommige komen met hangen de pootjes terug". Kurver tekent bij K1JNSBURG Arie Kurver heeft zijn contract bij Rijnsburgse Boys met twee jaar verlengd. De trainer uit Bergschenhoek heeft er op 1 juli 1991, als zijn nieuwe contract in gaat, vijfjaar opzitten in Rijnsburg. 16.00-18.00 EURO: Tennis Dutch ii 16.30-18.00 Sportnet Argentijns voetbal. 18.00-19.00 EURO: Jumping Maastricht 18.00-19.00 Sportnet: EK rallycross, te rugblik. 19.00-19.30 EURO' Truck challenge 19.00-21.00 Sportnet: Golt masters Ja pan. 19.30-20.00 EURO Eurosportnews 20.00-20.30 EURO EK judo 20.20-20.55 Ned 3: Sport Studio 20.30-21.30 EURO: Kunstrijden op de schaats, Canada. 21.00-22.00 Sportnet Go. Nederlands auto- en motorsportmagazine. 21.30-22.00 EURO WK aerobics. 22.00-23.00 EURO: Tennis Dutch open e VS 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 22.55-23.20 DM 2 Die Sport-Reportage, met Bundesliga-voetbal. 23.00-01.00 EURO: Trax: sporlm.x 23 25-23 50 Did 1 Sportschau 23.30-01.30 Sportnet: NHL IJshockey 00.05-00.35 Did 3: Schach-WM Kaspa- 01.00-01.30 EURO: Eurosportnews 01.30-03.30 Sportnet: American Football 05.00-07.00 Sportnet: NHL IJshockey. ZATERDAG 07.00-08.00 Sportnet: Dragraces. 08.00-10.00 Sportnet: Golf. 10.00-11.00 Sportnet The Sports Show. 10.00-11 00 EURO Watersporten 11.00-13.00 EURO Trax: sportmix 11.00-13.00 Sportnet: American Football. 12.05-12.20 BBC 2: Pitfalls of a Sporting Life: Nederlandse serie over sportblessu- 13.00-13.30 EURO: Truck Challenge. 13.00-14.00 Sportnet: Terugblik op het EK Rallycross. 13.20-18 00 BBC 1 Grandstand paarde- rennen (reportage vanuit Ascot), zwem men (winterkampioenschappen in Coven try). rugby (Barbarians-Argentiniè), FA Cup voetbal en motorraces. 13.30-20.00 EURO Dutch Indoor tennis kampioenschappen, EK schoonspringen in Wenen en WK bobsleeën 14.00-15.00 Sportnet: Autosport JA,ik wil ti r KoersPlan, de unieke combinatie v sparen en belegden. Stuur mij - geheel vrijblijvend - informa'ie. Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel aan: Spaarbeleg, I t.a.v.KannLeGuc,Antwoordnummer 7012,3430VM Nieuwegein. ©SPAARBELEG flEGON J WK GRONINGEN Zevende ronde: Traore (Ivo) - Stokkel 1-1, Autar (Sur) - Clerc 1-1, Van der Wal - Sijbrands 1-1, Beyaert (Fra) - Tchicaya (Can) 1-1, Van Aalten - Macodou N'Diaye (Sen) 1 -1Lepsic (Joe) - Vatoe- tin (Sov) 0-2, Mamma N'Diaye (Sen) - Specogna (Ita) 2-0, Tsjizjov (Sov) - Koeperman (VSt) 2-0 Ba (Sen) - Gantwarg (Sov) 1-1, Veitsman (VSt) - Vai ner,s (Sov) 1-1 Stand: 1 Van der 'Wal, Si|brands. Valnens 10. 4 Tsjizjov, Macodou N'Diaye. Watoetin 9.7 Mamma N'Diaye, Van Aalten, Stokkel, Gantwarg 8. 11 Weitsman, Koeperman, Traore 7, 14. Clerc 6.15. Ba, Beyaert 5,17. Specogna, Autar 4,19. Lepsic. Tchicaya 3 DUTCH OPEN DEN HAAG Enkelspel, tweede ronde: Jarryd (Zwe) - Antonitsch (Oos) 6-0 6-3, Bates (GBr) -Engel (Zwe) 6-3 6-2, Riglewski (Dui) - Haarhuis 7-6 (7-4) 6-2, Gustafsson (Zwe) - Sieme- nnk 6-4 7-5 Dubbelspel, kwartfinales: Nelson/Shelton (VSt) - Garrow/Kempers (Ned) 7-6 6-4, Bates/Brown (GBr) - Masso/Pimek (Bel/Tsj) 6-3 3-6 7-5 Programma vrijdag 14.00 uur, enkelspel, kwartfinales: Riglewski (Dui) - Jarryd (Zwe), Bates (GBr) - Kühnen (Dui), Gustafsson (Zwe) Javier Sanchez (Spa). Vajda (Tsj) - Novacek (Ts|) Dubbelspel, kwartfinale: Schapers/Siemennk - Haarhuis/Koevermans. Nijssen/Riglewski (Ned/Dui) - Mronz/Olhovski (Dui/Sov) LD-CUP Poule C: KNS-LKF Prominenten 5-4, Vrienden- r-Zuiderkwartier 4-9, LKF Prominenten- Vriendenschaar 14-6, Zuiderkwarlier-KNS 8-3, Zuiderkwarlier-LKF prominenten 9-10, Vnendcn- schaar-KNS 8-8 Eindstand: Zuiderkwartier 3-4 2-6, Ons Eiland-Permx 0-6, Tempo-Madjoe 2-0 Fides Pacta-Ons Eiland 7-4, Pemix-Tempo 5-3, Madioe-Fides Pacta 0-10. Ons Eiland-Tempo 3-7 Fides Pacta-Permx 4-6, Madjoe-Ons Eiland 5-9 Endstand: Pacta Eiland

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21