spooRrrv Uitglijder Quick Boys in slotfase TOP komt pas laat op toeren Ierland en Engeland houden elkaar weer in evenwicht LD-cup Marcel Valk tot 1994 bij FC Den Haag NEC bekert verder; rode kaart Hans van der Plas Dispensatie Van de Werf DONDERDAG 15 NOVEMBER 1990 SPORT PAGINA 17 SASSENHEIM Lang dreigde de nivellering toe te slaan tijdens de tweede serie voorronden van de strijd om de Leidsch Dagblad Cup. Bijtijds onttrok overgangsklasser TOP zich aan de malaise. De Sassenheimse korfballers, die moeizaam Crescendo opzij had den gezet, klopten in de laatste minuut KIOS met 10-8 en baanden zich met een eclatante 8-16 zege op Fiks een weg naar de finales. Na de magere 5-7 zege op Crescendo ging coach Theo Korporaal stevig te keer. Woordelijk was zijn commen taar buiten de kleedkamers van sporthal Wasbeek verstaanbaar. "Ik heb iedereen duidelijk laten weten dat ik buitengewoon ontevreden was over die eerste wedstrijd", rea geerde hij later met normaal stem volume. "Je moet als hoogst spelen de ploeg dat ook duidelijk laten zien. En in de wedstrijd tegen Cres cendo lieten we ons het spel opdrin gen door een tweedeklasser. Geluk kig heeft de ploeg het daarna goed opgepakt, want in de tweede wed strijd tegen KIOS is de ploeg duide lijk wakker geworden". Ternauwernood overigens, want brutaalweg had de jonge ploeg uit Nieuw Vennep door treffers van Pa trick Blauw en Gabi Kool een 2-4 voorsprong genomen en verdedig de deze met grote verbetenheid. Tot de slotminuut leek de door oud TOP-coach Jasper Engel getrainde a club, die dit seizoen debuteert in de tweede klasse, aan te sturen op de eerste grote verrassing van het toer nooi. Een ontketende Gerco Lange- laan zorgde er evenwel met twee goals ïn de slotminuut voor dat TOP alsnog met 10-8 de zege in de wacht sleepte. Eerder had ook eersteklasser Fiks de kracht van KIOS ondervon den. De Oegstgeestenaren kwamen zonder topschutter Theo Vreeken (vakantie) binnen de lijnen en dat brak hen in aanvallend opzicht toch fors op. De aanstormende jeugd, Matthijs de Visser, Henrik Hooi- meijer en Gerald Bock, bleek on danks een grote aanvalsdrift voor de korf nog te weinig gevaarlijk. Niettemin zag coach Daan Vreeken met tevredenheid terug op de pres taties van zijn ploeg. "We waren hier niet gekomen om de eerste plaats te pakken, maar om te oefenen. Je kon ook duidelijk zien dat de ploeg nog ingespeeld moet raken. Tegen Crescendo en KIOS ging het ook zeker steeds be ter. De wedstrijd tegen KIOS had den we bij 5-7 kunnen winnen, maar als die stip in de slotminuut DUBLIN (Reuter/AFP/DPA) - De Engelse bondscoach Graham Taylor houdt blijkbaar niet van avontuurlijk voetbal. Hij verkoos voor de beladen EK-kwalificatiewedstrijd tegen Ierland kilome tervreter McMahon boven de frivole Gascoigne en was tevreden met 1-1 in Dublin. Beide landen ver zamelden in de groep met Turkije en Polen drie punten uit twee duels. Ierland bleef voor de 23ste keer in successie ongeslagen op eigen grondgebied. Net als tijdens het WK kwam Ier land, nog altijd onder leiding van Jack Charlton, op achterstand. En geland, ook al zonder Waddie en Barnes, dacht na 67 minuten de ze ge binnen te halen. Dixon zette voor op Lineker. De spits van Tottenham miste, maar Platt stond klaar om van dichtbij in te schieten. Ierland had twaalf minuten nodig voor de gelijkmaker. Stormram Tony Cas- carino, net als Platt spelend bij As ton Villa, stond nog geen twintig die van 35 meter een succesvolle lob afleverde. Tsjechoslowakije heeft de hoop op kwalificatie voor de Europese ti telstrijd in Zweden levend gehou den dank zij een zege van 3-2 op Spanje. De Tsjechoslowaken heb ben in groep 1 net als koploper Frankrijk vier punten. De Oost europeanen hadden daar wel drie duels voor nodig tegen de Fransen twee. Op een modderig veld Joegoslavië was beter, maar moest tot het laatste kwartier wachten op doelpunten. Aanvoerder en oudgediende Sa- fet Susic passte na 77 minuten op spelmaker Bazdarevic, die doelman Schmeichel met een fraai schot pas seerde. Bazdarevic was vorige maand in de selectie teruggekeerd na een jaar schorsing. Hij had des tijds naar een scheidsrechter ge- spugd. De Denen, onder leiding v verloor in groep 7 van de kwalifica tie voor de Europese titelstrijd zijn eerste thuisduel met 0-1 van Polen. Eerder was Ierland met 5-0 te sterk. Kosecki scoorde voor de Polen. Noorwegen heeft zich van de kleine voetballanden in EK-kwalifi- catiegroep 3 ruimschoots beter ge toond dan Cyprus. Noorwegen be- Beeld uit het LD-Cupduél Cresendo-TOP. ten werden afgesloten met een res pectabele 6-13 tussenstand, maar in het vervolg waren de opponenten gaat verlies je toch met 9-8. In de aanmerkelijk minder trefzeker wedstrijd tegen Crescendo hadden de met Van der Walen Sijbrands zijn klaar voor elkaar GRONINGEN (ANP) - Ton Sij brands en Jannes van der Wal zijn klaar voor de eerste kraker van de wereldtitelstrijd dammen. De Ne derlanders ontmoeten elkaar van daag in de zevende ronde en ge bruikten gisteren hun partij om warm te draaien. Dat ging ze uitst- kend af. Beiden wonnen en voeren met de Sovjetrus Valneris, eens winnend, de ranglijst aa een punt voorsprong op de v sende Macodou N'Diaye. Het leidende drietal kwam in de zesde ronde niet zonder moeite aan de winst. Pas rond de tijdnoodfase sloegen Sijbrands, Valneris en Van der Wal toe. Sijbrands had op dat moment tegen de Surinamer Autar een geforceerde winst in het eind spel op het bord, terwijl Valneris een dammen-eindspel fraai afrond de. Van der Wal ging heel secuur te werk tegen de Canadese hekkeslui- ter Tchicaya'en zag dat uiteindelijk beloond. De mooiste overwinning kwam echter op naam van de Se negalese grootmeester Macodou N'Diaye, die de Fransman Beyaert onder te grote druk zette. De Senegalees gebruikte ook nauwelijks bedenktijd voor het du el. Al vrij vroeg moest Beyaert een schijf offeren om tegenspel te be houden, maar Macodou toonde al spoedig aan dat dit slechts van kor te duur was. De derde koploper, Valneris, had veel te stellen met de Malinees Ba. Toen Valneris in tijdnood geraakte, forceerde hij ten koste van een schijvendoorbraak op zwarts korte vleugel een dam. Ook Ba kwam ech ter op dam. De manier waarop Val neris vervolgens in het eindspel de zege forceerde dwong veel respect wij ook zo'n kans in de laatste nuut en we missen ook die straf- worp. En het resultaat tegen TOP Ik had er al zo'n voorgevoel van, dat we wel eens een veeg zouden krij gen. Die jongens waren ineens ont ketend en dan is er echt geen hou den meer aan". De bange vermoedens van Vreek en werden pijnlijk bewaarheid. Na twee kleine overwinningen toonde TOP in het laatste treffen tegen Fiks. op papier nog beslissend voor de kwalificatie, zich eindelijk een ware topper. De scherpte was weer volledig terug, met name bij de nu vijfmaal scorende Gerco Langelaan en strafworpspecialiste Stella Tig- gelman (4). De weer in de ploeg te ruggekeerde Frank Nijenhuis was echter na ziekte nog niet in oude doen. waardoor Tim van der Horst regelmatig speeltijd kreeg. Als een wals verpletterde TOP het verzet van Fiks, dat zich met goals van Jacqueline Anholts, Jaap Rietdijk en Henrik Hooimeijer (al len tweemaal) overigens danig weerde. De eerste zeventien minu- cendo met 4-6 klopte. Na het doel puntrijke treffen ervoor qua score een anticlimax, maar korfbaltech- nisch was het slotduel zeker aan bleef dan ook op 8-16 ste- trekkelijk. Tot 4-4 ging de score ge lijk op, waarna de ploeg uit Nieuw de eindstrijd, terwijl Vennep door goals van Rik Balder en Gabi Kool met 4-6 zegevierden. Na tweemaal buiten de prijzen te zijn gevallen incasseerde KIOS zo de prijs voor de tweede plaats in de poule. BRAM VAN GENT ken. TOP plaatsing Fiks zich eveneens uitgeschakeld wist voor de tweede plaats noule. minuten in het veld of hij kopte de maakte Moravcik dertien minuten bal achter doelman Bonner. Schotland is ook in zijn derde kwalificatiewedstrijd voor het Eu ropees kampioenschap ongeslagen gebleven. Na thuiszeges op Roeme nië en Zwitserland leverde de eerste uitbeurt een gelijkspel van 1-1 op bij Bulgarije. Schotland blijft daardoor lijstaanvoerder in groep 2, waarin verder San Marino, Zwitserland en Roemenië uitkomen. Schotland, dat een week geleden vier clubs zag uitgeschakeld in Eu ropees verband, kwam na negen mi nuten op voorsprong dankzij Glas gow Rangers-aanvaller McCoist. Een kwartier werd een schot van in valler Todorov van richting veran derd door McKimmie, waardoor doelman Goram kansloos was. Zwitserland won moeiteloos uit tegen San Marino met 4-0 en houdt in groep 2 contact met koploper Schotland. Het verschil na drie duels is een punt. De ironie wilde, dat de afstraffing in de achtste mi nuut werd ingeleid door een fout van de enige prof onder de ama teurs van San Marino. Massimo Bo- nini, onder contract bij Bologna, verspeelde de bal aan Alain Sutter, Praag de broers Laudrup, viel in de slotfa se wanhopig aan, maar Jarni ver- tijd de beslissende treffer. dubbelde zes minuten voor tijd met Sepp Piontek viert als bonds- een kopbal de score, coach der Turken beduidend min- .^iJ Joegoslaven viel Pancev, der successen dan voorheen als tijdens het WK jjoed voor drie doel keuzeheer van de Denen. Turkije punten tegen de Emiraten, na elf minuten zwaar geblesseerd uit. Het Oostenrijkse voetbalpu bliek is voorlopig uitgekeken op de nationale voetbalploeg. Slechts 7.000 toeschouwers togen naar het immense Prater-stadion voor de wedstrijd tegen Noord-Ierland. Na smadelijke nederlagen tegen de Faeröer (0-1) en Joegoslavië (0-4), haalde in zijn derde duel de eerste behaalde Oostenrijk zijn eerste punten door in Nicosia eenvoudig Punt in groep 4, maar de vraag is of in Cyprus- 3-0 de supporters vrolijker zijn gewor- voorlopig de grootste den van de te6en Noord-Ierland. DEN HAAG - Marcel Valk heeft een contract getekend dat hem tot 1994 aan FC Den Haag bindt. De voormali ge UVS-speler lijkt bezig aan een bliksemcarrière bij de eredivisieclub waar hij dit seizoen debuteert. De 23- jarige voetballer uit Koudekerk is inmiddels clubtopscorer en zijn trainer Co Adriaanse vergelijkt hem nu al met Harrie van der Laan, de ex-vedette van Den Haag die nu bij Feyenoord speelt. "Het gaat natuurlijke hartstikke lekker met me, maar dit had ik ook niet verwacht", zegt Valk. "Ik heb niet lang na hoeven denken over het contract. Het was erg aantrekkelijk en het blijkt dat men vertrouwen in me heeft. Dat is prettig". Valk beseft dat zijn snelle lancering vanuit de amateurs in de top van het betaalde voetbal ook een keerzijde kan hebben. "Ik zal best wel eens een periode krijgen waarin het minder gaat. Wat dan nog. Voorlopig ben ik in vorm en voel ik me beresterk. In het begin had ik bij Den Haag erg veel moeite met het tempo. Nu ben ik door de trainingen gesterkt en zo voel ik me ook. Het is net alsof ik met de week groei qua conditie. Het is eigenlijk verbazingwekkend dat het zo allemaal loopt". Met financiële hulp van de voormalige voorzitter Dé Stoop, die bereid was één miljoen gulden te investeren in Den Haag, werden ook de verbintenissen met Emile van Eykeren (23), Roy Beukenkamp (22) en de twee ling Anton en Edmund Vriesde (22) met vier jaar verlengd. Het viertal kwam net als Valk vorig jaar nog bij de amateurs uit. Wales i concurrent van wereldkampioen Duitsland in kwalificatiegroep 5 van de EK-titelstrijd. Wales won in Luxemburg met 1-0 van het Groot hertogdom en heeft vier punten uit twee duels. De Duitsers zijn als eni ge anderen ongeslagen, na hun eveneens moeizame zege tegen Luxemburg, dat net als België puntloos i Wales speelde vrijwel de hele LEIDEN - Hoofdsponsor van de wedstrijd met tien man. Verdediger Leidse marathon die op 16 juni van Blackmore werd na elf minuten uit het volgend jaar wordt gehouden, het veld gestuurd wegens het slaan zal het ln Zoeterwoude gevestigde van Robby Langers. Vier minuten bedrijf 3 M Nederland zijn. Van het later viel de enige treffer, van Ian benodigde sponsorgeld voor dit 3 M Nederland hoofdsponsor Leidse marathon Rush. Joegoslavië heeft een goede ge neratie voetballers. De technici van de Balkan wonnen in Kopenhagen het sleutelduel in EK-kwalificatie- groep 4 met 2-0 van Denemarken en hebben na drie duels al drie punten voorsprong op de Denen. Voor de Noordeuropeanen was het de eerste thuisnederlaag sinds 1981. Toen was Joegoslavië met 2-1 te sterk in de voorronde van het WK. De Joegoslaven, tijdens de we reldtitelstrijd in de kwartfinales na strafschoppen uitgeschakeld door Argentinië, misten in de geblesseer den Stojkovic, Prosinecki en Sa- vicevic belangrijke pionnen. Toch stond genoeg kwaliteit op het veld. KATWIJK - Nivellering in de voetballerij anno 1990. Een middenmoter in de eredivisie die het bij voorbaat al in zijn broek doet voor een amateurclub als Quick Boys. Eenmaal op het veld blijkt die vrees nog gegrond ook. Bijna vijf kwartier lang hing gisteravond op het met 4000 toeschou wers gevulde Nieuw Zuid een heuse sensatie in de lucht. Tot dat moment hadden de profs van NEC geen enkel mo ment hun reputatie waar kunnen waken. Erger, waren het de Katwijkers die de betere kansen hadden. Rechtvaardig heid is ook in het bekervoetbal soms ver te zoeken. Binnen tien minuten stelden de Nijmegenaren simpel orde op za ken en duwden het leeggespeelde Quick Boys uit de de gro te KNVB-beker: 1-2. af. Die nederlaag viel slecht bij Hans van der Plas. Vlak voor het laatste signaal van arbiter Wegereef mocht de verdediger inrukken na een wraakactie op Eric Groeleken, de Ook Achilles 94 ligt uit de beker DEN HAAG (ANP) - Ook amateur club Achilles 94 heeft niet voor een tweede stunt in het KNVB-beker- toernooi kunnen zorgen. NAC zette de hoofdklasser in Assen met 1-2 aan de kant. De Bredanaars, in de eerste divisie goed op dreef, nam binnen een kwartier een voor sprong van twee treffers-. Daarna nam de ploeg uit Breda het duel wel erg lichtzinning op. De Drenten konden vlak voor de rust terugko men via Bambracht. Meer zat er niet in voor de amateurs. FC Utrecht heeft gisteravond in Maastricht zijn aanvalsdrift keurig in bedwang gehouden. In de tussen- ronde van de strijd om de KNVB- beker werd het geduld tegen het op zeker spelende MW ver in de twee de helft ook terecht beloond. Net als vijf dagen geleden enkele kilome ters noordelijker tegen Fortuna Sit- tard. won de bezoekende ploeg met 2-0. man die het dringend om bekersuc ces verlegen zittende NJSC naar de tweede ronde schoot. Geïrriteerd door de voortdurende provocaties van de ex-Groninger, vorig jaar nog voetballend in Israël, plantte Van der Plas voor het oog van de NOS-camera's zijn elleboog in het gezicht van de tegenstander en mocht inrukken. "Een domme ac tie", verklaarde de zondaar later, "maar ik had van hem eerder al twee 'ellebogen' gekregen. Ik kon me niet meer beheersen". Hem staat ongetwijfeld een schorsing wedstrijden te wachten. In de tweede helft bleef MW doelman De Haan geblesseerd in de Johan Jonker, hij zat gisteravond kleedkamer. Hij werd vervangen de laatste van vier geschorste wed- door de derde keeper Peter Heffels, strijden uit, zal Van der Plas op ze- omdat ook Van de Boogaard niet ker in de competitie komen aflos- beschikbaar was. Heffels heeft ze- sen. ker geen schuld aan de nederlaag. Het indident legde een smet op de Wel de MW-verdediging, want die verder voortreffelijke prestatie venement, 125.000 gulden, is nu via hoofdssponsor en enkele kleine re sponsors, ongeveer 80 procent binnen. Dit heeft de voorzitter van het organisatie-comité, Tjeerd Scheffer, bekendgemaakt. De Leidse marathon, die voor on geveer de helft van de afstand door de stad Leiden zal voeren, wordt ge organiseerd door de Leidse Road Runners Club in samenwerking met de atletiekverenigingen AV Holland en De Bataven. De Leidse marathon is zowel een wedstrijd als een recreatieloop. De organisatie is niet van plan be kende lopers naar Leiden te halen. "Als ze willen deelnemen zijn ze van harte welkom, maar we gaan geen startgeld geven", aldus Scheffer. "Misschien dat het in de toekomst nog eens zo ver komt, maar eerst willen we de marathon organisato risch goed in de vingers krijgen. We hopen dat het een sfeervol evene ment wordt, zoals bijv. in New York. Ja, niet zo enorm groot na tuurlijk, maar wel zo gezellig". Behalve een individuele wed strijd zal de Leidse marathon een bedrijvenkampioenschap (de beste drie tijden van lopers die tot één be drijf behoren) en een universiteiten kampioenschap bevatten. De diver se universiteiten in Nederland heb ben daarvoor hun medewerking al toegezegd, aldus Scheffer. Naast de gewone marathon zal het op 16 juni 1991 ook mogelijk zijn de halve marathon of een afstand van 10 km te lopen. Beide zijn recre atielopen. bezweek onder de druk die Utrecht Quick Boys. Want zelden of nooit Afgemeten "voo^rtva^Marco Dhk" ook na rust op de ketel hield. werd duidelijk welke ploeg nu in S^duideltTk^dïïegas- rust op de ketel hield. Go Ahead Eagles bleef in Leeuwarden de baas over Cam- buur: 1-2. Pas vlak voor tijd scoor den de Friezen tegen via Loggie. Daarvoor hadden Tirgil en Buis- schatting wilde de coach nader- werd duidelijk welke ploeg j het betaalde voetbal acteerde. "Rampzalig", zo schatte NEC-trai- ner Leen Looyen de prestatie van zijn ploeg op waarde. Van onder- datief CmaarTegS'i crhattincr „rilHo Ho munh norinr. UaUei, IMaT legae 1 r de Deven- ten uit Nijmegen een heet avondje konden verwachten. NEC nam na de tegenvaller begrijpelijk het ini- de buurt van ,,„T Dirk Varkevisser (hij loste Tom van wete?' tabten deze der Niet weer eens af) een verbijste- KATWIJK - Arjen van de Werf blijft tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van Quick Boys. De KNVB verleende de Katwijker dis pensatie voor het trainen en coachen van de zaterdageersteklasser. Van de Werf, nu dus officieel opvolger van de opgestapte Melbi Raboen, is slechts in het bezit van het diploma oefenmeester 2. "Een opluchting", vond Van de Werf de verleende toestemming van de KNVB, "want tot nu hebben ik en de jongens een beetje in twijfel geleefd over dit sei zoen. Nu weet ik waar ik aan toe ben". Na dit seizoen neemt Van de Werf de landelijke jeugd van Quick Boys weer onder zijn hoede. Het bestuur is inmiddels op zoek naar een nieuwe oefenmeester voor het komende seizoen. Eind deze maand hoopt de zaterdagclub "een kanjer" (aldus voorzitter Arie Guyt) te kun nen presenteren. wedstrijd grondig voorbereid Ie- rende lamlendigheid dereen was zich er van bewust dat Dat werd de dag. Quick Boys niet zomaar een tegen stander was. We hebben hier van de zomer een oefenduel nota bene nog met pijn en moeite gewonnen". Moeiteloos Nivellering dus. De amateurs 1 de hand gewerkt door het defen sieve werk van Richard Hooger- vorst, Leonard Pluimgraaff (beiden werden naderhand geboekt), Hans van der Plas en Arie van Duyn. De laatste wist zich gekoppeld aan Arno Arts, doorgaans een man Quick Boys hielden zich moeiteloos met veel ideëen bij NEC. Daar belangrijk deel (Looyen: "Wat ge tijd hetzelfde schouwspel. NEC dat veelvuldig in balbezit was en dat zonder al te veel inspiratie de pa troontjes (4-4-2) afwerkte, maar dat de finesse ontbeerde om de Kat- wijkse defensie aan het wankelen te brengen. Het gevaar kwam dus niet van NEC maar van Quick Boys, vooral nadat Leen van der Plas was vervangen door Frenk van der Kleij luxe op de bank te hebben"). De aanvallen van Quick Boys speelden zich nadien in nog rapper tempo af, alleen bleef de verlossende 2-0 uit, al was Fred Kanbier er met een ge richte kopbal dichtbij. De 1-1 in de 71ste minuut van Car- staande tegen het 'grote' NEC. Na tuurlijk mocht Looyen zich excuse ren voor de afwezigheid van vijf ba sisspelers, maar van een eredivisie- kwam door de inzet van Van Duyn weinig van terecht, zoals alle in spanningen van NEC tot mislukken gedoemd. De enige die zich los verstijfd staande QB-defensie rondde knap af) demoraliseerde de thuisploeg. NEC proefde dat meer volgen. "Hoe je het ook wendt of keert", sprak trainer Arjen van de Werf later, "bij ons hebben ze van daag allemaal gewerkt. Die jongens van NEC kunnen zich de hele dag met voetbal bezig houden. Dat geeft op een gegeven moment wel de doorslag". Illusies Erik Groeleken toonde dat acht mi nuten voor tijd nog eens aan. De aanvaller ontnam met zijn bekeken treffer, hij kapte zijn tegenstander uit en mikte vervolgens raak in de uiterste hoek, de Katwijkers elke il lusie op de verlenging. Met vereende krachten werd nog Wanrooy (hij sneed door de Jacht gemaakt op de gelijkmaker, ploeg mag toch worden verwacht onderscheidde was dóelman Wilf- respresentatief team op de red Brookhuis. De goalie behoedde Binnen 10 minuten zag Nieuw Brookhuis schitterend i nadat de moegestreden ploeg ook nog eens Hans van der Plas had ,öJBi I moeten offeren, was de uitschake- het vat zat, schroefde het lin8 een feit. Niettemin keek Arjen libero Gert Aandewiel. In de tweede helft ontrolde zich lan- tempo op en constateerde tot zijn genoegen dat Quick Boys afhaakte. Pas op dat moment openbaarde zich het verschil tussen profs en amateurs. De vermoeide benen Quick Boys konden de beter ge- Quick Boys", trainde Nijmeegse ledematen niet de Werf tevreden om. "We heb ben het NEC toch knap lastig ge maakt. Op deze wedstrijd moeten we maar voortborduren in de com petitie. Dan komt het wel goed met ROB ONDERWATER 10.00-18.30 BBC 2 Play Snooker Monthlery. 19.30-20.00 EURO Eurosportnews. 20.00-20.30 EURO: EK judo. 20.00-22.00 Sportnet: Autosport: IMSA GTP GP San Diego. 20.30-21.30 EURO: Kunstrijden op de 21.30-22.30 EURO: WK bobsleeën. 4- 22.00-00.00 Sportnet: Argentijns voetbal, Independiente-River Plate. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. n Van 22.30-00.00 EURO: Voetbal. 23.00-23.55 RTL V: Match Barend 23.15-23.35 Did 1Sport extraWK tennis. 00.00-00.30 EURO Eurosportnews. 00.00-02.00 Sportnet: American Football. 00.30-01.30 EURO: Vechtsport festival. 09.30-10.00 EURO: Eurobics. 10.00-11.00 EURO: US open tafeltennis. 10.15-10.30 Sportnet: Sport uit Spanje. 10.30-12.30 Sportnet Paardesport. New York. 11.00-12.00 EURO: Kunstrijden op de 12.30-13.30 Sportnet: Zeilen, yacht rj cing. 13.00-13.30 EURO: Eurobics. 13.30-14.30 Sportnet: Autosport vanu Monthlery. 13.30-14 30 EURO Wereldspelen nie Spruce Meadow. 14.30-16.30 Sportnet NHL IJshockey. 15.15-16.50 BBC 2: Sport on Friday met 16.00-18.00 EURO: Tennis Dutch indoor open. 16.30-18.00 Sportnet Argentijns voetbal.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17