Sit] Oegstgeest gemeente gemeente sassenheim Supervisor Montage Koördinator/Werkvoorbereider Inbedrijfsteller Administratief medewerker m/v ADCONED ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS M/V unit-oudste praktijk begeleider m/v J. P. VINK ZONEN B.V. te Lisse is al 75 |aar toonaangevend als handelsonderneming in kantoor-, bedrijfs- en magazijninrichting en intern transportmateriaal. De onderneming heeft ruim 55 medewerkers die funktioneren in een overzichtelijke organisatiestruktuur. Vink Lisse valt vooral op door het brede assortiment en de kwaliteit van de artikelen die in een kleurrijke katalogus worden gepresenteerd. Vink Lisse zoekt een enthousiaste en kommercieel ingestelde ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v*) ORDER- EN VOORRAADADMINISTRATIE De funktie u bent werkzaam op een afdeling die een vitale schakel is tussen de afdelingen inkoop en verkoop u zorgt voor de geautomatiseerde verwerking van de stroom van verkooporders u zorgt bovendien voor de administratieve verwerking van het offertebestand. Vink Lisse vraagt... iemand die kalm blijft als het spannend wordt een akkurate medewerker, die loyaal en kollegiaal optreedt mèt de nodige humor en takt een administratieve achtergrond (HAVO/MEAO) ervaring met kantoorautomatisering ervaring in een kommerciële handelsonderneming is een pré een leeftijd rond de 25 jaar. Vink Lisse biedt... een zeer suksesvol kommercieel bedrijf, dat deel uitmaakt van een sterke internationale holding een verantwoordelijke baan in een kollegiaie werksfeer een management met aandacht voor het individu goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Wordt u de nieuwe man of vrouw? Schrijf dan een sollicitatiebrief met uw c.v. naar J. P. VINK ZONEN B.V., Postbus 28. 2160 AA Lisse, ter attentie van de heer C. J. de Neijs. Voor aanvullende informatie kunt u bellen: tijdens kantooruren 02522-66400 en na 18.00 uur 03465-71014. Vermeld linksboven op de enveloppe de kode L.D.a Aan vrouwen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. STANDARD FASEL-LENTJES BV. is een dynamische, groeiende onderneming met circa 250 medewerkers. Zij maakt deel uit van SKG een groot Europees ketelbouwconcem, en is onder andere specialist op het gebied van industriële ketel installaties, warmtekrachtkoppeling en afvalwarmtebenutting. "Custom built" installaties worden ontworpen, gefabriceerd, ter plaatse geïnstalleerd en inbedrijfgesteld voor diverse nationale en internationale: - industriële produktiemaatschappijen - levensmiddelenindustrieën - elektriciteitscentrales chemische en petrochemische industrieën, raffinaderijen - afvalverwerkingsinstallaties. Recentelijk zijn opdrachten ontvangen voor de levering van ketelinstallaties bestemd voor raffinaderijen in Croot-Brittannië, Curagao, Thailand en Maleisië, een grote brouwerij in Ierland, alsmede enkele warmtekrachtkoppelingsinstallaties in Neder land. Deze opdrachten vormen gezamenlijk een uitstekende orderportefeuille. Voor onze afdeling Technische Service, die niet alleen in Nederland maar over de gehele wereld aktief is, zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van De werkzaamheden zullen bestaan uit het geven van dagelijkse leiding aan een montageploeg van 10 tot 40 personen, bij het plaatsen en aansluiten van ketelinstaJ- laties waar ook ter wereld. Naast leidinggevende kapaciteiten zal deze funktiona- ris de kwaliteit, planning en produktievoortgang die nen te bewaken en erop toezien dat veiligheidsregels en voorschriften worden nageleefd. Een technische opleiding op tenminste MBO-niveau is vereist terwijl ervaring als leidinggevende in dezelfde of aanverwante branche alsmede een goede uitdrukkingsvaardigheid in Engels en Duits een voorwaarde is. De werkzaamheden zullen bestaan uit het koördineren en voorbereiden van inbedrijfstellingen en service werkzaamheden. De inbedrijfsteller wordt door deze funktionaris op pad gestuurd met alle juiste dokumen- ten en is zijn praatpaal, zorgt voor de planning, admini stratieve begeleiding etc. Dat geldt ook ten a e-monteurs. Voor een juiste uitoefening van deze funktie is een opleiding op MBO-niveau, richting energietechniek een vereiste met bij voorkeur ervaring op het gebied van ketelinstallaties. Een goede uitdrukkingsvaardig heid in de Engelse en Duitse taal is een voorwaarde. De werkzaamheden zullen bestaan uit het inbedrijfstel- 'len van ketelinstallaties en het inregelen van de appara tuur zowel elektrisch, elektronisch als pneumatisch en hydraulisch. Het verrichten van metingen ter verificatie van ontwerp- en bewerkingsgegevens en het verrich ten van inspekties. Behalve een ruime ervaring in de ketelbouw en stoom- techniek dienen kandidaten te beschikken over een opleiding op het niveau SWTK-B en over gedegen ken nis van Meet- en Regeltechniek. Een goede uitdruk kingsvaardigheid in de Engelse en Duitse taal is een voorwaarde. Kandidaten dienen bereid te zijn langere periodes in het buitenland te verblijven. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer J.R. Budding, Manager Techni sche Service, telefoon 030-449256. Uw bij voorkeur schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een Curriculum Vitae, dient u te richten aan de Direktie van STANDARD FASEL-LENTJES BV., Tractieweg 41, Postbus 2435, 3500 GK Utrecht. Telefoon: 030-449211. Adconed maakt deel uit van de Walge- moed Groep. Tot de Walgemoed Groep met ruim 500 medewerkers behoren voorts: Walgemoed registeraccountants, Harlaar belastingadviseurs, Walgemoed Advies management consultants en Branchebelangen branche-consultants. Voor onze vestiging Adconed in Leiden die nauw samenwerkt met Walgemoed registeraccountants zoeken wij een Uw taken Naast het verzorgen van administraties zult u ook loonadministraties van cliënten gaan Uw opleiding is MAVO/MEAO en u heeft reeds ervaring opgedaan met admini stratie. PD-boekhouden strekt tot aan beveling maar is geen vereiste. Uw leeftijd is ongeveer 20 jaar. Onze arbeidsvoorwaarden zijn goed en bieden aan jonge en enthousiaste medewerkers ruime studie- en doorgroei mogelijkheden. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G.G. van Raalten RA, telefoon 071-177441. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Adconed, Rijnsburgerweg 91-93, 2334 BJ Leiden. accountants-administratieconsulenten De Gemeente Oegstgeest zoekt een enthousiaste horeca ondernemer Het zwembad Poelmeer in Oegstgeest beschikt over een bar-petit restaurant dat gedurende de openingsuren van het zwembad door een zelfstandi ge ondernemer geëxploiteerd wordt. Ten gevolge van vertrek van de huidige exploitant ontstaat per 1 januari 1991 een vacature. Gelet op de in ontwikkeling zijnde verbouwingsplan nen geldt de af te sluiten exploitatie-overeenkomst voorlopig voor 1 jaar, waarbij opgemerkt dat hierna een overeenkomst voor lange termijn tot de moge lijkheden behoort. Gegadigden die be schikken over erva ring en de benodigde horecadiploma's dienen hun schrifte lijke sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan: College van Burge meester en Wethou ders van Oegstgeest Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. Verdere informatie is te verkrijgen bij de bedrijfsleider van het zwembad Poelmeer, de heer D.M. van der Bent, telefoon 071-154737. Swets Zeitlinger B.V. met haar vestigingen in het buitenland, is een internationaal opererend bedrijf, dat zich bezig houdt met de dienstverlening aan bibliotheken, met name op het gebied van het verzorgen van abonnementen op wetenschappelijke tijdschriften. Voor de verzorging van onze administratie op de afdeling Afrika, Midden-Oosten, Azië en Australië zoeken wij: Bij deze funktie wordt gebruik gemaakt van beeldschermen. De arbeidsduur bedraagt 40 uur per week. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een Middelbare school opleiding (HAVO, Atheneum); beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; typevaardigheid. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Swets Zeitlinger BV, Heereweg 347, 2161 CA Lisse onder vermelding: Afdeling A3. Katholieke Stichting Huize st-bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 Per 1 januari a.s. ontstaan er op een van de afdelingen van ons 114 bedden tellende somatische verpleeghuis, vakatures voor de funkties m/v Funktie-inhoud: Unit-oudste het verplegen, verzorgen en begeleiden van patiënten; leiding geven aan het unitpersoneel; uitvoering van het met het afdelings hoofd vastgestelde beleid binnen de unit. Praktijkbegeleider het verplegen, verzorgen en begeleiden van patiënten; het begeleiden van leerling-ziekenver zorgenden in.het praktische deel van de opleiding. Funktie-eisen: Voor beide funkties wordt 2 jaar ervaring als gediplomeerd ziekenverzorgende ge vraagd en het gevolgd hebben van of de bereidheid tot het volgen van een vervolgkursus. Unit-oudste over leidinggevende kapaciteiten beschikken; het hebben van een duidelijke visie op zorgverlening; het demokratisch besluiten kunnen nemen. Praktijkbegleider de bereidheid te werken als RB!er vanuit het vaste afdelingsteam; een visie op de zorg en de plaats van •de leerling hierin; een kritische houding ten aanzien van het leerproces van de leerlingen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen (funktiegroep 40). Voor informatie kunt u kontakt opnemen met het koördinerend hoofd verplegings dienst dhr. P.H.J.M. ter Linde, aan wie u ook, voor 30 november a.s., uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, kunt richten. HERHAALDE OPROEP Het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken dient op basis van het bestaande takenpakket te worden uitgebreid. In verband daarmee kan op korte termijn worden geplaatst een technisch medewerker m/v Het bureau bouw- en woningtoezicht is belast met werkzaamheden op het terrein van de Woningwet, Bouwverordening, alsmede enkele subsidieregelingen. Funktie-informatie: - het behandelen van aanvragen voor bouwvergunning; - het toetsen van bouwplannen aan bepalingen van be stemmingsplannen, bouwverordening en andere wette lijke regelingen; - het opstellen van adviezen; - het kontroleren van statische berekeningen en tekenin gen; - het toezicht houden op in uitvoering zijnde bouwwer ken; - het geven van aanwijzingen en informatie over (ver)bouwaktiviteiten; - het verrichten van alle op het werkterrein voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - H.T.S. bouwkunde, eventueel aangevuld met voor het werkterrein relevante cursussen; - bereidheid tot het volgen van cursussen gericht op de functie; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; - goede contactuele eigenschappen; - belangstelling voor automatisering; - kandidaten met ervaring in de omschreven werkzaam heden genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring worden vastgesteld van 2.414,-- tot maximaal 4.258,-- (zijnde het maximum salaris van nivo 8). Bij gebleken geschiktheid behoort doorstroming naar een hoger funktienivo tot de mogelijkheden. De gebruikelijke rechtspositieregelingen, waaronder een financieringsregeling huisvesting ambtenaren, zijn van toepassing. Overige informatie: Nadere informatie omtrent deze funktie wordt gaarne verstrekt door de heer ing. D.W. Diekhuis, hoofd van de afdeling gemeentewerken, tel. 02522-19100, toestel 180. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze funktie kunt u uw sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het kollege van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. afdeling Personeels zaken, Wilhelminalaan 1, 2171 CS Sassenheim.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 30