N^O Buitenkans voor MTS- en LTS-ers E PRODUKTIE MEDEWERKER biochemisch analist (m/v) bel de banenlijn 071/141845 K0ÖRDINAT0R/ BEWEGINGSTHERAPEUT sancta maria Administratief medewerk(st)er H. ALBERT DE BARY CO. N.V. I De Nederlandse organisatie voor wetenschappelijk onderzoek (NWO) is bij wet ingesteld en stimuleert wetenschappelijk onderzoek, vooral door middel van subsidies. Voor de afzonderlijke wetenschapsgebieden en disciplines wordt de taak van NWO ondersteund door stichtingen. In NWO-verband zijn ruim 3.000 mensen betrokken bij wetenschappelijk onderzoek. Het merendeel van hen werkt bij universiteiten, een kleiner deel bij instituten van de NWO-stichtingen. Bij de Vakgroep stofwisselingsziekten en endocrinolo gie, Academisch ziekenhuis van de Rijksuniversiteit Leiden kan, ten behoeve van het door het Gebied voor de medische wetenschappen (GB-MW) gesubsidieerd onderzoek, getiteld: "Structurele en moleculair-geneti- sche aspecten van het humane insuline receptor com plex", worden geplaatst een met (bij voorkeur) ervaring in moleculair biologische technieken. De aan te stellen analist zal betrokken zijn bij het onder zoek naar afwijkingen in de structuur van de insuline- receptor. Sollicitaties: dienen, vergezeld van een curriculum vitae, te worden gericht aan Professor dr. H.M.J. Krans, Afdeling stofwisselingsziekten en endocrinologie, Academisch ziekenhuis Leiden, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Voor deze vacature geldt: Salariëring vindt plaats volgens Rijksregeling en is afhankelijk van leeftijd en evaring. Overige arbeidsvoor waarden conform Rijksregelingen. Aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband met de Neder landse organisatie voor wetenschappelijk onderzoek (NWO), voor de tijd, gedurende welke het onderzoek wordt gesubsidieerd. Vrouwen wordt met nadruk verzocht te reflecteren. Een brochure "Informatie voor nieuwe medewerkers bij NWO" ligt bij de centrale bibliotheken van de universi teiten ter inzage. 24 uur per dag actuele informatie over vacatures op onze vestigingen «Mi» -ir randstad uitzendbureau Sancta Maria is een psychiatrisch ziekenhuis met 530 patiënten plaatsen, verdeeld over twee aandachtsgebieden: psychiatrie en I psycho-geriatrie. De behandeling en verpleging van patiënten vindt merendeels plaats in paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuis terrein. De moderne psychiatrie richt zich echter op kleinschalig en gedifferentieerd behandelaanbod. Deze vormen van psychiatrische zorg vinden we terug in de aan het ziekenhuis verbonden resocialisatie-units, een poli kliniek, een hostel en twee dagziekenhuizen. Binnen de Dienst Aktiviteiten beslaat een vakature voor een De funktionaris ressorteert onder het hoofd van de Dienst. Hij/zij zal vorm en inhoud geven aan de diverse opdrachten van de afdeling, zoals het aanbieden van bewegingstherapie, bewegen met andere dan specifieke therapeutische doelstellingen, bewegingsoefeningen met bejaarden, ■sport en spel. De juiste kandidaat beschikt over: - ruime ervaring als therapeut en leidinggevende - schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - goede kontaktuele eigenschappen. Taakaanduiding - heeft de dagelijkse leiding van de afdeling - onderhoudt het kontakt met het diensthoofd - geeft leiding aan de medewerk(st)ers betreffende inhoud van het werk, de manier van werken, de voor bereiding en planning van het werk en de verslaglegging onderhoudt de kontakten met de divisies en draagt zorg voor een juiste toewijzing van patiënten aan de medewerk(st)ers - bezorgt de afdeling een goede PR door middef van o.a. schriftelijke onderbouwing van bewegingsvormen, methoden en toegepaste technieken geeft zelf bewegingstherapie leidt het werkoverleg. Opleiding Gevraagd wordt een relevante HBO- opleiding aangevuld met psycho motorische therapie of specifieke therapie-opleidingen. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het hoofd Dienst Aktiviteiten. de heer W.J. van Geldre, telefoon: 02523-79516. .Uw schriftelijke sollicitatie richten aan de dienst personeelszaken en organisatie, met vermelding van kode 0. AAN HET ZIEKENHUIS IS EEN CRÈCHE VERBONDEN. psychiatrisch ziekenhuis LANGEVELDERLAAN 1 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel. 02523-79579. - ^TICHTIK^ —HET—* stichting HEIT KAASMERK KAASMEllK —j Produktie van kaas- en botermerken. Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste Funktie-informatie: - Produceren en bedrukken van kaas merken. - Bedienen, controleren en instellen/regelen van diverse pro- duktiemachines - Schoonmaken, reinigen en smeren van de machines en ap paratuur. - Verrichten van eenvoudige aan de functie verbonden admi nistratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - Ervaring in het omgaan met produktiemachines. - Technisch inzicht. - Leeftijd tot 45 jaar. Wij bieden u: - Een 36-urige werkweek (dagdienst). - Goede arbeidsvoorwaarden. Degene die belangstelling heeft voor deze functie verzoeken wij telefonisch of schriftelijk te reageren aan onderstaand adres: Stichting Het Kaasmerk, t a v. de heer m.j. stuit, Roomburgerweg 3a, 2314 XM Leiden. Telefoon 071-411620. BV NEDERLAND HAARLEM is gerichte automatiseringsoplossingen. Actief, op een breed terrein van industriële automatisering, verkeers regeltechniek en ondermeer beweg wijzering en wegmeubilair, werken dagelijks ruim 500 gespecialiseerde medewerkers aan geïntegreerde totaal oplossingen De uitgebreide expertise van Nederland Haarlem op het gebied van logistieke en verkeerskundige vraagstukken vormt hierbij de basis van hoogwaardige produkten en systemen. De produktgroep Diensten levert technische dienstverlening volgend op leveranties van produkten. De produktgroep is actief op het gebied van installatie, modificatie, onderhoud en service aan hard- en software, waaronder complete micro- en mini-computersystemen Vanwege de sterk toenemende activiteiten in deze produktgroep vragen wij voor de Verkoopadmini stratie een die ervaring heeft met administratieve organisatie en kantoorautomatisering. De taak is efficiënte werkmethodes rond de administratie te ontwikkelen, waarbi| automatisering een grote rol speelt Tevens draagt hij/zij de verantwoording yoor de voortgang van de dagelijkse administratieve werk zaamheden van de Produktgroep met name gericht op het orderproces'en de facturering. De Verkoopadminitstratie bestaat momenteel uit 7 medewerk(st)ers Voor de uitoefening van deze functie is een opleiding op M E A O -BA noodzakelijk, aangevuld met een M B.A -diploma en gerichte automatiseringsopleidingen Bij voorkeur heeft men ervaring in een soortgelijke functie. Gezien de groei van de Diensten activiteiten zijn er voor een enthousias te en ondernemende kandidaat voldoende perspectieven. Inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij mevrouw T. van Duijvenbode, hoofd Personeelszaken, telefoon 023- 189.187. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen, na het verschijnen van deze advertentie richten aan: BV Nederland Haarlem, ter attentie van de afdeling Personeelszaken. Postbus 665, 2003 RR Haarlem. (NH) Nederland Haarlem specialisten in verkeerskundige en logistieke automatisering SS ES BS H I 111 P- p 1 1 (SS 1 pi' fg B: pi KJ» r Ir 8 '(i "i !??i rT| n l§ Êi H. Albert de Bary Co. N.V. is een succesvolle Nederlandse bank die sinds 1919 bestaat en sedert eind 1988 een volle dochter van de Deutsche Bank is. Vanaf het moment dat De Bary tot de Deutsche Bank Groep toetrad zijn de activiteiten van de bank aanzienlijk uitgebreid. Wij zijn op zoek naar een MANAGER PARTICULIER VERMOGENSBEHEER M/V U geeft leiding aan een klein team van portfolio-managers. Daarnaast levert u belangrijke bijdragen aan het opstellen van marketingplannen en werkt samen met uw medewerkers marktbewerkingsplannen uit. Op de realisatie van die plannen acht u zich persoonlijk aan spreekbaar. Bij dit alles kunt u gebruik maken van geavanceerde apparatuur en van de bij De Bary en in het Deutsche Bank-concern aanwezige know-how. U bent een academicus en momenteel actiefin het vermogensbeheer,-bijvoorbeeld als kan toordirecteur van een van de grote banken. In die kwaliteit heeft u ruime ervaring opgedaan in het beheer van grote vermogens van particuliere cliënten. U bent maximaal 35 jaar oud. Uw investering in onze bank belonen wij met een functie, waarin uitdaging, verantwoordelijkheid en ruimte voor initiatief samengaan. De honorering en secundaire voorzieningen passen bij uw niveau. U kunt, naast een plezierige, dynamische werkomgeving, rekenen op uitgebreide faciliteiten op het gebied van training en opleiding. Verder bieden wij goede carrièremogelijkheden. Uw reactie Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met een uitvoerig curriculum vitae te zenden aan de heer R.P. Visser, hoofd Personeelszaken, Herengracht 450, 1017 CA Amsterdam, Herengracht 450, 1017 CA Amsterdam Lid van de Deutsche Bank Groep 0 PTT Telecom BV is een dochteronderneming van Koninklijke PTT Nederland NV en telt ongeveer 29000 medewerkers. PTT Telecom is toonaangevend op het gebied van telecommunica tie, telematica en informa tietechnologie. Het bedrijf biedt nationaal en interna tionaal een totaal pakket aan diensten en produkten. Van consument tot multina- I I Je bent een jonge man of vrouw van ten hoogste 30 jaar en je hebt een MTS- of LTS-diploma in de richting Elektro. Je bent inventief, werkt snel en nauwkeurig en je hebt gevoel voor service. Je vindt het prettig om zowel zelfstan dig als in een team te werken en zoekt een afwisselende baan, in een collegiale werksfeer. Wanneer je er zo over denkt, wil PTT Telecom district Den Haag graag verder met je praten. Bij de afdeling Kabelnetten en bij de afde ling Installatie en Service hebben wij diverse mogelijkheden voor mannen en vrouwen zoals jij. Je werkomgeving PTT Telecom district Den Haag verzorgt voor ruim 600.000 klanten alle telecommunicatievoorzieningen in het gebied Rijnland, Delfland en Den Haag. De telecommunicatiewereld is dynamisch: er verandert veel en in hoog tempo. Uitbreiding van mogelijkheden en hoog waardige verbindingen vragen om de allernieuwste technie ken, zoals bijvoorbeeld glasvezel. Je mogelijkheden Bij de afdeling Kabelnetten houd je je bezig met de aanleg en het onderhoud van kabelnetten, in de binnen- of buiten dienst. Bij de afdeling Installatie en Service verricht je werkzaamheden die verband houden met de aanleg en instandhouding van telecommunicatie-installaties. Wat je eerste functie wordt, hangt sterk af van jouw capaciteiten In ieder geval begin je met een gedegen basisopleiding van ongeveer 3 maanden, gevolgd door aanvullende functie opleidingen. Daarna ga je de praktijk in. Je werkt vanuit de regio's Leiden, Delft, Rijswijk of Den Haag. Informatie en sollicitatie Wil je deze buitenkans benutten? Reageer dan snel. Bel voor meer informatie met de heer N. van Haren, chef Kabelnetten regio Delfland, telefoon (070) 341 47 95 of met de heer A. Weurding, chef Installatiebedrijf regio Delfland, telefoon (070) 341 47 37. Of stuur je schriftelijke sollicitatie - binnen 10 dagen en met vermelding van vacaturenummer 402 op brief en envelop - aan PTT Telecom district Den Haag, afdeling PZ/PV, Postbus 30207, 2500 GE 's-Gravenhage. telecom PTT. Waar mensen 't maken.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 26