SECRETARESSE De Koning vraagt: enthousiaste doktersassistente stichting voor maatschappelijke dienstverlening STAFFUNCTIONARIS PERSONEEL EN ORGANISATIE V/M MARINASSIST B. V. SERVICE MEDEWERKER JONGEMAN OP EEN RECLAMEBUREAU ADVERTISING WORKSHOP SALES ENGINEER Per 01-01-1991 zoeken wij eei (40 uur/week) in ons gezondheidscentrum (3 artsen) Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: M.B. Landsmeer. Florijn 10 2353 TC Leiderdorp. Tel. 071-891000. Secretarieel medewerkster Voor een commercieel bedrijf te Leiden zoeken wij met spoed een medewerkster die 20 uur per week wil werken. Post verzorgen, telefoon, filen, typen met WordPerfect 5.0 zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. De juiste kandidate is tussen de 20 en 25 jaar oud, heeft enige werkervaring, kan zelfstandig werken en bezit een goede kennis van de Engelse taal. Deze baan zal langere tijd gaan duren Administratief medewerker Bij een handelsonderneming te Lisse zoeken wij met spoed een MEAO-er BE/BA of een administratieve kracht op PD- nivo. De volledige administratie van de debiteuerenafdeling bijhouden, het invoeren van betalingen, verwerken en analyseren van de debiteuren tussenrekeningen, de grootboekadministratie en ondersteunende taken t.b.v. de crediteurenadministratie zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. De juiste kandidaat is tussen de 20 en 25 jaar oud, is doortastend, diplomatiek, accuraat, kan zelfstandig werken en heeft enige werkervaring met geautomatiseerde systemen. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Secretaresse Voor de periode 1 december t/m 1 april zoeken wij een en/aren secretaresse die zeer zelfstandig kan werken en ervaring heeft in de universitaire wereld en om kan gaan met Macintosh. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig voeren van de Nederlandse en Engelse correspondentie, post, telefoon, gedeelte inkoop, fakturatie en archief. Er wordt 32 uur per week gewerkt, eventueel wat minder uren kan besproken worden. Administratief medewerkster Bij een bedrijf te Leiden kunnen wij een administratief medewerkster plaatsen die hele dagen wil gaan werken en ongeveer 17 a 18 jaar oud is. Wat typewerk, telefoon beantwoorden, faxen, kopieren, post, filen en het ontvangen van bezoekers zullen tot de werkzaamheden gaan behoren Vereisten voor deze baan zijn een voltooide middelbare schoolopleiding, goede telefoonstem, redelijke kennis van de Engelse taal en wat typevaardigheid Boekhouder PD Voor een overheidsinstelling te Leiden zoeken wij met spoed een boekkhouder op PD nivo, eventueel studerende voor MBA die 20 uur per week wil werken. Er zal een administratie opgezet moeten worden voor het magazijn'en de kantine. Er is voldoende tijd beschikbaar om goed ingewerkt te worden. De parttime baan zal minimaal 6 maanden gaan duren. Secretaresse Per direkt zoeken wij een secretaresse voor een bedrijf te Leiden die hele dagen wil werken en over leidinggevende capaciteiten beschikt. De werkomschrijving is als volgt: leiding geven aan 2 secretaresses, ontvangen en begeleiden van bezoekers, verantwoordelijk voor de correspondentie (in- en uitgaande post) en het opzetten van een filesysteem. Ruime ervaring als secretaresse, leidinggevende capaciteiten, technische affiniteit, zeer zelfstandig kunnen werken, secretaresseopleiding en een goede beheersing van de Engelse taal (Duits is een pré) zijn vereisten voor deze verantwoordelijke en drukke baan die langere tijd gaat duren. Assistente hoofd secretariaat Met spoed zoeken wij een assistente hoofd secretariaat voor een bedrijf te Lisse Funktie-omschrijving: uitwerken van diverse concepten/diktafoonbandjes (offertes, brieven e.d.) die worden aangeleverd door diverse afdelingen. Telex- en faxberichten verzenden, hiervoor wordt gebruik gemaakt van het tekstverwerkingsprogramma WordPerfect 5.0, verrichten van ondersteunende secretariaatswerkzaamheden t.b.v. het management team en bij afwezigheid het hoofd van het secretariaat vervangen. Een middelbare schoolopleiding op HAVO-nivo aangevuld met een direktie-secretaresseopleiding, een goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal, uitstekende typevaardigheid, ervaring met WordPerfect, minimaal 2 jaar werkervaring, goede contactuele eigenschappen, zelfstandig kunnen werken, flexibel en een leeftijd tussen de 20 en 25 jaar zijn de functie-eisen voor deze fulltime baan. Neem s.v p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8 30 tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18 00 uur. Wij werken ook op afspraak. Kinderopvang Uitzendbureau de Koning zorgt desgewenst voor plaats ii een uitstekend kinderverblijf. Tegen gereduceerd tarief! uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143 Kun je je vakkennis kwijt in een supermarkt? Bij Albert Heijn zéker. Want onze vleesafdeling heeft het assortiment van een echte slagerij. Voor die afdeling hebben we iemand nodig die goed met klan ten om kan gaan Iemand die ze op een plezierige manier advies kan geven. Kortom, iemand die over de vakkennis beschikt waar vers vlees om vraagt. GEDIPLOMEERD SLAGER Je moet tussen 21 en 28 jaar oud zijn om in aanmerking te komen. Het slagersdiploma is echt noodzakelijk, evenals ervaring in een slagerij. De. uitstekende interne en externe opleidingen bij Albert Heijn kunnen je helpen om hogerop te komen. Op dit moment is er plaats in diverse filialen in Leiden Bel of schrijf voor meer infor matie naar Albert Heijn, t a v. de heer B Wolkers. De Kopermolen 44. 2317 PB Leiden. Telefoon 071-220045. Ben je goed genoeg voor onze klanten Cfl Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening Duinstreek verleent diensten op het gebied van de thuiszorg. De afdelingen Gezins verzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk verzorgen vanuit hun specifieke deskundigheid de hulpverlening naar de cliënten. Bij de instelling zijn ongeveer 450 medewerkers in die Op de afdeling personeelszaken is ontstaan wegens vertrek v i de huidige functio voor 40 uur per week Functie-informatie: - het signaleren van ontwikkelingen, adviseren en het doen van beleidsvoorstellen inzake het sociaal en organisatiebeleid - adviseren en begeleiden bij de invoering van de wijziging van de organisatiestructuur - advisering aan management en leidinggevenden inzake personeelsvraagstukken - is verantwoordelijk voor met name verdere ontwikkeling van ziekteverzuim- en Arbobeleid; functionerings- en beoordelingssys- - bewaking en advisering met betrekking tot rechtsposities - werving en selectie - is verantwoordelijk voor de personeelsadministratie Daarnaast maakt de staffunctionaris deel uit van het managementteam e advisering. De staffunctionaris ressorteert rechtstreeks onder de directeur. levert haar/zijn bijdrage aan de beleidsvoorbereidin Functie-eisen: - diploma HBO PW of AP/PB, bij voorkeur VO - beschikken over goede communicatieve vaardigheden - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - op beleidsniveau kunnen denken en werken - administratief en cijfermatig inzicht hebben - kunnen werken met PC - minimum leeftijd: 25 jaar Geboden wordt: - arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gezinsverzorging en Algemeen Maatschappelijk Werk - salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 4.870,- bruto per 4 weken 5.294,- per maand), exclusief 8% vakantietoeslag - verplichte opname in het pensioenfonds PGGM - reiskosten woon-/werkverkeer worden niet vergoed. Sollicitatieprocedure: De selectie zal worden verricht door een sollicitatie t/m 7 december 1990 te houden. Er wordt naar gestreefd o tiegesprek in de week v R. Serrarens te bereiken onder n Industrieweg 32A, 2382 NW Zoeterwoude-Rijndijk MarinAssist B.V. levert produkten voor redding en veiligheid aan de scheepvaart, offshore en wa tersport. Voor ons keuringsstation voor automa tisch opblaasbare reddingvlotten zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Wij zoeken een energieke jonge man of vrouw van 17-35 jaar die het leuk vindt in teamverband te werken. Heb je interesse bel dan 071-899341 en vraag naar Ineke Peters voor nadere inlichtingen of kom even langs op ons adres. "CENTRUM VOOR VOETTHERAPIE" heeft plaats i Leiderdorp or een parttime werkende PEDICURE in een ultra-modern ingerichte praktijkruimte zal zij geheel zelfstandig moeten Kunnen werken. Wij zoeken dan ook een medewerkster met ervaring in een leeftijd v.a. 35 jaar. Uw (uitsluitend) schriftelijke sollicitatie met informatie over opleiding, ervaring en een recente pasfoto kunt U richten aan: "CENTRUM VOOR VOETTHERAPIE", t.a.v. Mevr. M. de Vries-Riekwel, Hoogmadeseweg 20, 2351 CS Leiderdorp. Gevraagd 18 jaar, full-time voor werkzaamheden in verf en behangwinkel. Inl. L.G. van Aken Leidseweg 60, Voorschoten. Tel.: 01717-2470 Gevraagd een 2e monteur motorvoertuigen en een all-round monteur Geboden wordt: opleidingen vanuit het bedrijf een prima werksfeer voor de juiste m/v een uitstekend salaris. een enthousiaste autopoetser eventueel in part-time dienstverband en in het bezit van het rijbewijs B- E, enige ervaring gewenst. Sollicitatie/informatie kunt u zowel schriftelijk als telefonisch richten aan dhr. Geenjaar. HALLENWEG 2 LEIDEN (NAAST GROENOORDHALLEN) 071-22 55 75 Advertising Workshop is een klein, erkend reclame- en marketingadviesbureau in Leiden. Wegens vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij op korte termijn een secretaresse. Een pittige en representatieve medewerkster van rond de 22 jaar met belangstelling voor reclame. Op ons bureau krijgt zij alle gelegenheid om tot allround reclamevrouw uit te groeien. De baan is bijzonder afwisselend. De ene keer zit je achter de tekstverwerker, de andere keer ben je met de administratie bezig, terwijl er ook nog allerlei andere dingen te doen zijn. Zoals teksten en drukproeven nakijken, bewijs nummers controleren, afspraken regelen, klanten te woord staan, etc. Je snapt, dat daar wel het één en ander voor nodig is. Naast minimaal een HAVO-diploma, vragen we steno- Nederlands, een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zelfstandig kunnen werken, ervaring met tekstverwerking, goede contactuele eigenschappen en organisatietalent. Heb je zin om je verder in het reclamevak te bekwamen, dan zijn wij bereid de cursuskosten te betalen. Is dit helemaal de baan die jij zoekt? Stuur ons dan snel een bondige brief met vermelding van opleiding en ervaring. Beschik je al over enige reclame-ervaring, dan zou dat natuurlijk perfect zijn. Oude Vest 187, Postbus 2143, 2301 CC .Leiden, telefoon 071 -143205. Traffic Management Systems BV is als dochteronderneming van BV Nederland Haarlem aktief op het terrein van parkeerf garage) apparatuur toegangscontrole-apparatuur voertuigdetectieverkeers-, tel- en analyse-apparatuur. T.M.S. levert standaard- apparatuur, maar is ook in staat specifieke wensen van klanten kreatief tegemoet te treden. m/v In verband met uitbreiding van de aktiviteiten is bij T.M.S. voor de produktgroep parkeerapparatuur en toegangscontrole-apparatuur Het gaat hier om een zelfstandige funktie in de buitendienst, die kontakten met zich mee brengt met adviesbureaus en opdrachtgevers in het gehele land. De werkzaamheden bestaan uit het geven van adviezen, het voeren van verkoopbespre kingen en het maken van offertes. Representativiteit, uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift, takt en betrouwbaarheid achten wij onmiskenbaar voor het goed vervullen van deze functie. De naar ons oordeel geschikte kandidaat is 30 jaar oud, heeft een opleiding op M.B.O./H.B.O.-niveau met verkoopervaring, bij voorkeur in een technische branche. Inlichtingen over genoemde functie kunnen worden ingewonnen bij de heer F. Mulder, adjunct directeur, telefoon 023-189.189. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: B.V. Nederland Haarlem, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Postbus 665, 2003 RR Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22