Blauw Zwart wil de titel en niets minder Van Eijsden broedt ambitieuze plannen Plovie pleit Van Basten vrij Vitesse wil Europacup-duel in Galgenwaard afwerken WOUT BERGERS ZATERDAG 10 NOVEMBER 1990 SPORT PAGINA 19 Derby voor Docos graadmeter Vanc 2 redacteur Herman Joustra LEIDEN - De wedstrijd tussen Lugdunum en Docos is nog niet koud achter de rug, of er staat alweer een nieuwe topper op de rol in de derde klasse zondag. Blauw Zwart neemt het morgen op te gen Docos. Een ontmoeting tussen twee roomskatholieke clubs bovendien. Inzet van het duel: blijven meedraaien aan de top. De beide trainers, Roel den Hartog (35) van de Wassenaarders en Wim Mugge (46) van de Leidenaars, laten alvast hun licht schijnen op dit cruciale treffen. Er zijn toppers genoeg in de derde in de top van de ranglijst ontlopen klasse. Jullie hebben met je ploeg elkaar niet veel. We hebben nu ne- net naast de eerste periodetitel ge- gen wedstrijden gespeeld en heb- grepen. Wat is nu het belang van'dit ben kunnen inschatten hoe sterk duel? we zijn in vergelijking met de ande- Den Hartog: "Het is een heel be- re clubs. Nou, ik denk dat we op die langrijk duel. Als je naar de ranglijst plek hóren te staan (Blauw Zwart kijkt zie je dat het een vier-punten- staat tweede, red.). De grootste con- wedstrijd is. De situatie is zo dat je currenten zijn Lugdunum. Docos bijna elke keer moet winnen om bij en VEP, al staat die laatste ploeg te blijven. Kortom, het is een fase nog niet zo hoog". waarin je je maar weinig puntver- lies kunt veroorloven. De ploegen Indoor tennistoernooi groeit Van c 2 correspondent Eric de Bie Wim Mugge Brons voor Senff bij WK karate MEXICO-STAD (ANP) - Op de eer- Jste dag van het toernooi om de we reldkampioenschappen karate in ;Mexico-Stad is Yvonne Senff als derde geëindigd. De karateka uit Alkmaar, die uitkomt in de klasse tot 53 kg, verloor slechts een partij. In de eindstrijd zegevierde de Ja panse Yuko Hazama over Adriana Flores uit Mexico. Senff, vorig jaar Europees kam- pioene en dit jaar derde, is daarmee de opvolgster van Guusje van Mou- rik, die jarenlang exponente was van het Nederlandse vrouwenkara- te. Senff is de enige vrouw in de Ne- derlandse delegatie. De Noordhol landse deelde in Mexico-Stad de derde positie met de Spaanse Eva Chamorro. Van de zeven man sterke Neder landse afvaardiging geldt Dudley Josepa, die zijn twee jaar jgeleden in Cairo veroverde wereldtitel verde digt, opnieuw als favoriet. Het toer- nooi wordt gehouden in het immen se Palacio de los Deportes, dat plaats biedt aan 18.000 toeschou- Snelle vlinderslag Michael Gross MÜNCHEN (ANP/SID) - Michael Gross heeft op de tweede dag van de Duitse zwemkampioenschappen zijn 25e nationale titel veroverd. De drievoudige Olympische kampioen zegevierde gisteren in München op de 100 meter vlinderslag. Met 0.54,07 noteerde de 26-jarige - Gross de beste Europese tijd van dit jaar. Bij het keerpunt (0.24,74) leek Gross nog op weg naar een Euro pees record. De tussentijd was drie honderdste onder de chrono tijdens zijn winnende Olympische race van zes jaar geleden in Los Angeles. Op de laatste 25 meter ontbrak het Gross aan kracht. Tot enige dagen voor het toernooi was zijn deelname wegens angina onzeker. Op de 200 gieter vrije slag nam Stephanie Ortwig afstand van de vroegere Oostduitse elite. Ortwig, die op de openingsdag al de dubbe le afstand had opgeeist, zegevierde in 2.00,23. Daarmee voert de zeven tienjarige zwemster uit Remscheid de wereldranglijst van dit seizoen aan. De vroegere DDR-troef Manu- ela Stellmach werd op bijna een se conde tweede. Mugge: "Voor mij, voor de ploeg en voor de club is dit duel heel be langrijk. Nu kunnen we nog naar boven kijken, maar bij verlies valt de voetballen. En volgens mij was er een enorm gat. Maar een gelijk- Docos ook niet compleet. Wat ik wel spel is niet desastreus. Bovendien is weet is dat een gevaarlijke voorhoe- het een derby, dat spreekt sowieso de hebben met die kalende knul aan aan. Ik denk dat de ploeg ook wel de linkerkant (Johan de Ridder, van de wedstrijd tegen Lugdunum red.). Die is snel. En ze hebben een Wat wordt het voo heeft geleerd. Ik had ze nog nooit zo goede middenvelder, Van de Wete- zoen? Een plaatsje h mat gezien als in dat duel. Vermoe- ring geloof ik. Oh, Hans van Mar- meedoen om de titel? zoen trapte hij er aardig wat in. Nu komt het te veel op Reizevoort aan. Ook al omdat Johan de Ridder nog op zijn eerste doelpuntje wacht". i. de subtop of dan wel heel r soort vrije val, maar die spiraal ho pen we nu om te buigen". Mugge: "Ik zal het eerlijk zeggen: als we deze wedstrijd niet verliezen dan ben ik ervan overtuigd dat we meedoen aan de top. Of er moeten Den Hartog: "Ik hou het op de ti- den, r Ik zeg niet dat geval hebben ze de zaken afgelopen lijk dat ze een sterke rechterkant zondag tegen DONK weer rechtge- hebben. Daar moeten we op letten. zet". Beide verenigingen zijn in naam katholiek. Speelt zoiets nog mee bij deze wedstrijd? Den Hartog: "Bij Blauw Zwart in elk geval niet. Het speelt geen enke le rol. Ik ben zelf niet katholiek. Dat het al eerder gezegd: is wel het duidelijkste bewijs, denk ploeg geweest die ik". Ik denk dat we onze opstelling daar om iets veranderen. Maar we gaan toch voornamelijk van onze eigen kracht uit. We moeten tenslotte mee blijven draaien. We gokken in elk geval op een periodetitel, daarvoor zijn we zeker niet kansloos. Ik heb r is nog geen heeft wegge speeld' tel. Voor iets anders gaan we niet. De mogelijkheid is er in elk geval. De verjongingen in het elftal - de ge- Zwart was inderdaad bezig a 2 blijven dan meetellen. Al weet ik wel dat gezien het huidi ge materiaal de tweede klasse ons plafond is. Lugdunum en Blauw DEN HAAG Met een zucht van verlichting trok Piet van Eijs den vorig jaar de deur van de Valkencourt-hal in Valkenswaard dicht. De Hilversumse zakenman, gespecialiseerd in het organise ren van tennistoernooien, wist het na de vierde editie van het zoge heten Challenger-toernooi zeker: hij moest verhuizen. En dan het liefst naar de Randstad, want van het nauwelijks in tennis geïnte resseerde Brabantse bedrijfsleven had hij meer dan genoeg. Gisteren presenteerde Van Eijsden eisen van Van Eijsden, spelen eind in de Haagse Houtrust-hallen het november volgend jaar de meeste deelnemersveld van de maandag winnaars van de Europese 'Challen- beginnende 'Peugeot Dutch In- gers'in de Houtrust-hallen. „Aan de door', zoals het met honderddui- hand van de wereldranglijst wordt zend dollar gedoteerde evenement dan het veld samengesteld. Waar- nu officieel heet. En dat deed hij schijnlijk worden deze toernooien met de nodige tevredenheid. On- gelijk met de 'grote Masters' ge- danks de voor Van Eijsden wel- speeld", verwacht Van Eijsden, die haast traditionele wijzigingen op verder tevreden is over de belang- het laatste moment heeft de toer- stelling van het Haagse publiek nooibaas namelijk niets te klagen voor de 'Dutch Indoor'. „Het ziet er over de voor 'Challenger-begrip- naar uit dat de hal vrijdag, zaterdag pen' aardige spelerslijst, die wordt en zondag uitverkocht is. Dat was in aangevoerd door de Zweed Magnus Valkenswaard wel anders. Toen Gustafsson. De Hilversummer, die konden we op zaterdagmiddag nog deze week met de stichting 'Inter- met kaarten in het dorp gaan leuren nationaal Tennistoernooi 't Melk- om de tribunes een beetje vol te huisje' een contractverlenging voor krijgen", de komende vijf jaar overeen kwam, heeft daarbij het geluk dat er Afmeldingen volgende week naast de Masters-fi- t-, nale in Frankfurt (me. de ach, beste tennissers van de wereld) geen dere officiële toernooien plaatsvin- Aki Rahunen (pols), Wally Masur (ziek). een graadmeter". Glunderen Mugge: "Volgens mij totaal niet. Ik ben niet katholiek en binnen de vereniging merk ik er ook niets van. Ik weet nog wel dat de wedstrijden kerjh^oÏRob ReZevwrLDai tegen SVLV - ook een katholieke twee veel sc club - in de vierde klasse iets aparts hun waarde hadden. Dat waren vinnige potten. Maar misschien kwam dat dat het ook derby's waren W 'goedeFdoen, "pakt "zijn 'doel BRUGGE (ANP) - Pascal Plovie is bereid voor de tuchtcommissie UEFA Marco van Basten vrij te pleiten van schuld voor diens elle boogstoot in het gezicht van de Belgische verdediger. Plovie, wiens rech ter jukbeen woensdag door de elleboog van Van Basten werd gebroken. Blauw Zwart heeft Wijnand Bak- hoopt dat zijn tegenstander een schorsing door de UEFA ontloopt. „Ik zou zijn het jammer vinden wanneer ik in maart op televisie naar de kwartfinales Master-challengers op de kalender kijk en Van Basten niet meedoet. Als ik gevraagd word, zal ik voor hem ge- zetten: één voor Amerika, één voor tuigen." Van Eijsden begint echter nog meer te glunderen als hij aan de toekomst van de 'Dutch Indoor' denkt. Hij had al grootse plannen met zijn 'Challenger' en mede door het vast leggen van een grote sponsor (Peu- i de geot) tot en met 1992 en een gesprek met de ATP (de spelersvakbond) tij dens de US Open in New York, zijn die alleen maar ambitieuzer gewor den. „De ATP wil volgend jaar drie twee veel scorende spitsen. Wat het elftal? Den Hartog: "Bakker is heel be langrijk, maar hij is afhankelijk van zijn medespelers. Hij is nu in rede- leeft. Bij LFC of Unitas Lei den bijvoorbeeld hoorden we ze wel eens schreeuwen in de trant van: jüh, katholieken...". Wat weet je van de tegenstander? Den Hartog: "Eigenlijk niks. We hebben in de voorbereidingsperio- stelt anderen puntjes staat om te een nadeel: hij is te grote delen de wedstrijd afwezig. Met zijn capa citeiten zou hij meer moeten domi- De 25-jarige verdediger van Club Brugge verblijft tot vandaag in het wereld", aldus Van Eijsden. Academisch Ziekenhuis Sint Jan in Brugge. Woensdag na de wedstrijd „In New York heeft de vakbond Club Brugge - AC Milan (tweede ronde EC 1) voelde hij geen pijn van zijn mij gevraagd of in Den Haag de Eu- duel met de beste spits van de wereld. Acht minuten voor tijd werd de Ne- ropese versie kan worden gehou- de Mugge: "Reizevoort is i keer tegen Docos gespeeld dat klopt. En is dus heel belangrijk. met 3-2 gewonnen. Voor c dat pas de tweede wedstrijd, we w i bij lange na niet compleet. Er z Hij heeft af en toe het egoisme goede spits en scoort. Het is al leen jammer dat Hans van Marwijk ten wat jongens bij die nu in het der- het een beetje laat liggen. Vorig derlander uit het veld gestuurd door de Schotse scheidsrechter Syme c Maar hij heeft dat hij Plovie moedwillig met de elleboog in het gezicht geraakt zou heb ben. Plovie kreeg donderdag pas last e been was gebroken, het blauwe oog ij vier weken te zijn uitgeschakeld, maar is helemaal niet rancuneus ten op zichte van Marco van Basten. De blonde Plovie vond de botsingen tussen hem en de spits niet overdre ven hard. Hij zegt twee overtredingen te hebben gemaakt tegen Van Bas ten. „Natuurlijk, ik ben voorstopper en ik moet kort op de man spelen. Maar de duels van Ancelotti met zijn tegenstanders op het middenveld wa ren veel harder. Van Basten is een sportieve speler met een ongelooflijk in casseringsvermogen." dan twee naar de jeugdkampioenen van Wimbledon en Roland Garros gaan, en de garantie dat 'Den Haag' in '94 tot Wdrld-Seriestoernooi wordt opgewaardeerd. Komende week komt Russell Barlow van de ATP daarover praten". Indien de vakbond ingaat op de GRONINGEN (ANP) - Met veel moeite zijn de groot meesters in de tweede ronde van het WK-damtoemooi in Groningen overeind gebleven. Wereldkampioen Tsjizjov en de Malinees Mamina N'Diaye mochten zich gelukkig prijzen dat hun duels met landgenoten onbeslist eindigden. Autar en Van Aalten zagen geen verrassing. Clerc verloor op de klok. kans hun voordeel in winst om te De Canadees Tchicaya hield het zetten. Alleen Sijbrands deelde niet bijna vier uur vol tegen Sijbrands, al de malaise, al had hij bijna uur nodig om de Canadees Tchi caya te verslaan. Van de ontmoetin- zetten_al gen tussen de grootmeesters was het duel tussen de Senegalees Ma- codou N'Diaye en Clerc de grootste dees niet, slotfase kende kans zou hebben. Met Spor ting is dat iets minder het geval, zijn beslist niet kansloos. Sporting Club de Portugal i ARNHEM (GPD) - Vitesse over weegt de thuiswedstrijd tegen Sporting Lissabon in de derde ron de van de UEFA-beker in het sta dion van FC Utrecht te laten verspe- Technisch gezien hoeven len. In 'Galgenwaard' is de toe- voor onder te doen", schouwerscapaciteit beduidend groter dan in eigen huis. De Arn hemse club kan 10.000 bezoekers bergen, terwijl het stadion in Utrecht plaats biedt aan 20.000 mensen. „Het levert ons drie a vier ton meer op", meent bestuurslid Herman Veenendaal. „En dat is heel belangrijk. Vooral ook, omdat we in de eerste twee rondes niks verdiend hebben". Vitesse werd gisteren tijdens de loting in Zürich aan Sporting Lissabon gekoppeld. De wedstrijden worden op 28 no vember (thuis) en 12 december (uit) afgewerkt. De Deen Mikkelsen leidt de eerste wedstrijd, de Brit Court ney leidt twee weken later. De leiding van de Arnhemse club ziet geen morele bezwaren in een verplaatsing van het Europacup- treffen. „Zo ver is Utrecht niet van Arnhem verwijderd", stelt Veenen daal. „Voor de supporters mag dat geen probleem zijn". Vitesse zou ook uit kunnen wijken naar het veel dichterbij gelegen Goffertstadion van NEC in Nijmegen. De Arnhem mers achten die accommodatie ech ter niet geschikt voor het spelen van een Europa Cup-duel. Vitesse acht zich niet kansloos in de twee Europacup-ontmoetingen met Sporting Lissabon. „Tegen de Portugezen hebben we meer kan sen dan tegen een Italiaanse of Duit se ploeg", meent routinier Frans Thijssen. Vitesse-trainer Bert Ja cobs ziet Sporting als een lastige op ponent, maar het is volgens hem geen onoverkomelijk karwei. „Vooraf hoop je uiteraard een beetje op Wacker. Waarschijnlijk de gebiedt de eerlijkheid dat de Neder landse oud-wereldkampioen na 25 gewonnen positie in- Dat er toen al ruim drie uur verstreken, deerde de Cana- ïaar in de beslissende Sijbrands superieur. Dat kon niet gezegd worden van titelverdediger Tsjizjov, die het te gen de Russische nummer twee be hoorlijk moeilijk had. Halverwege de partij ging de voorkeur zelfs uit naar de positie van Vatoetin, die bij zonder veel tijd investeerde in het middenspel en de slotfase. Het le- enige ploeg waartegen je een uitste- verde hem slechts materiële winst op, r niet de partijwinst. De sensatie kwam echter van de niet Senegalees Macodou N'Diaye die tegen Clerc duidelijk op remise uit Dat leverde de Nederlandse gerenommeerde tegenstander. De kampioen aanvankelijk wat beter club neemt voor de 30e keer deel spel op, maar om tot winst te komen Ramesh Krishnan (zijn opa leed plotsklaps) en Tomas Caroo- nell (reden onbekend) verdwenen van de aanvankelijke lijst. Voor de Nederlandse inbreng zorgen Mark Koevermans, Paul Haarhuis. Jacco Eltingh en Richard Krajicek. Rijns- burger Jan Siemerink is tijdens het Dutch Indoor tennistoernooi in Den Haag 'veroordeeld' tot het spe len van kwalificatiewedstrijden. De organisatie gaf aan Eltingh en Kraji cek een wild card. Michael van den Berg schreef zich gisteren ook in voor het kwalificatietoernooi in de Houtrusthallen. Het deelnemersveld van de 'Dutch Indoor 1990' ziet er als volgt uit: Magnus Gustafsson (Zwe, wc). Karei Novacek (Tsj, wc), Mark Koe vermans (Ned), Paul Haarhuis (Ned), Veli Paloheimo (Fin), Javier Sanchez (Spa), Alex Antonitsch (Oos), Jim Grabb (VSt), Milan Srej- ber (Tsj), Christian Bergstrom (Zwe), Patrick Kühnen (Did), Fran cisco Clavet (Spa), Jan Gunnarsson (Zwe), Marian Vajda (Tsj), Thomas Hogstedt (Zwe), Tarik Benhabiles (Fra), Brian Garrow (VSt), Lars Jonsson (Zwe), Mark Woodforde (Aus), Udo Riglewski (Did), Jens Wöhrmann (Did), Alexander Mronz (Did), Anders Jarryd (Zwe), Bryan Shelton (VSt), Jacco Eltingh (Ned, wc), Richard Krajicek (Ned, wc). Daarbij komen nog vier spelers uit het kwalificatietoernooi en twee 'special exempts'. Knieoperatie voor Martina Navratilova NEW YORK (AFP) - Martina Navra tilova, de nummer twee van de we reldranglijst, laat zich volgende week in haar woonplaats Aspen (Colrado) aan haar knieën opereren. De tennisspeelster, die zich twee weken geleden moest terugtrekken uit het toernooi in Oakland en heeft afgezegd voor het Masters-toernooi dat maandag in New York begint, heeft al lang last van haar rechter knie door slijtage en kalkafzetting aan het gewricht. Omdat dezelfde verschijnselen zich ook, in mindere mate voordoen, aan de andere knie. zal zij ook daaraan geopereerd wor den. SCOREBORD VOETBAL EERSTE DIVISIE FC ZwoH© AZ 0-0. Scheidsrechter Van Riel. Toeschouwers- 1750. Gele kaart: Verkaik (AZ) Europees toernooi. In de eerste ronde van de UEFA-beker schakelde de equipe van de Brazi liaanse' trainer Marino Perez het kreeg de Nederlandse kampioen Belgische KV Mechelen uit. Thuis werd het 1-0, terwijl Sporting Lissa bon in de uitwedstrijd tot een 2-2 ge lijkspel kwam. In de tweede ronde was het Roemeense Politechnica Timisoara geen partij voor de Por tugezen. In eigen huis werd het maar liefst 7-0. Uit ging Sporting met 2-0 onderuit. De ploeg telt vier internationals, te weten Oceano, Cadete, Venancio en Leal. Een andere bekende naam is Fernando Gomes, voormalig Eu ropees topscorer. In de vaderlandse competitie gaat het Sporting Lissa bon ook voor de wind. Na negen wedstrijden heeft het zestien pun ten verzameld, hetgeen goed is voor een tweede plaats. Nederland bewaart tot nu toe wei nig prettige herinneringen aan de club. Zowel Feyenoord als Ajax sneuvelde in het verleden tegen Sporting Lissabon. De loting voor de derde ronde is: Vitesse (Ned) - Sporting Lissabon (Por), Bröndby (Den) - Leverkusen (BrD), Internazionale (Ita) - Partizan Belgrado (Joe), AS Roma (Ita) - Gi- rondins Bordeaux (Fra), Anderlecht (Bel) - Borussia Dortmund (Dui), FC Kóln (Dui) - Atalanta Bergamo (Ita), Torpedo Moskou (Sov) - AS Monaco (Fra), Admira Wacker (Oos) - FC Bologna (Ita). nodig. Clerc nam enige ri- irvan Macodou later profi teerde. Naarmate de partij vorderde fen tussen de twee koplopers, Stok- de Nederlandse kampioen meer problemen op te los sen, waarvoor hij teveel tijd nodig boek geschreven had. Op de 47ste zet viel zijn vlag i een zeer lastig te hanteren positie, Bijzonder spannend v Oud-wereldkampioen Ton Sijbrands kwam in de eerste ronde tegen Macoudou N'Diaye r »n toon hijevenwel zijn partij tegen de Canadees Tchicaya. WK MANNEN Tweede ronde: Stokkel (Ned) - Van der Wal (Ned) 1-1, Beyaert (Fra)-Autar (Sur) 1-1, Van Aal ten - Traore (Ivo) 1-1, Macodou N'Diaye (Sen) - Clerc (Ned) 2-0, Tchicaya (Can) - Sijbrands (Ned) volgd, waarvoor Stokkel merkwaar- kort na de tijdnoodfase remise werd 1 *!c0a/Kial) dig genoeg veel meer tfid gebruikte overeengekomen, waren beide perman (VSI| ,y., Jsman°5si) Uplïwc^T dan de Groningse oud-wereldkam- grootmeesters tevreden. „Het was i, Vaineris (Sov) - Specogna (Ita) 2-0. Stand: 1 pioen. Dat werd later in het duel een schitterende partij, al zal het Sijbrands, Van der Wal, Stokkel, Macodou toen het op eigen kracht aankwam lang niet foutloos zijn geweest", be- N'Diaye. Ba, Vaineris3punten, 7. Traore, Beyaert. anders. Sterkere en zwakke mo- aamde een tevreden Stokkel na af- X®" Aalten. Gantwarg, Koeperman, Mamina het tref- zet werd de bekende theorie ge- menten wisselden elkaar af en toen loop. Maradona stuurt aan op breuk NAPELS (AFP) - Diego Marado na heeft zijn club Napels opnieuw getart. Gisteren verscheen de Ar gentijn zonder opgaaf van reden niet op de training. Twee dagen na de uitschakeling van SSC Na pels in Moskou door Spartak liet hij zich door zijn vriend en ver trouwensman Fernando Signori- ni afmelden. Naar het waarom van de afwezigheid mocht trainer Luciano Moggi raden. De wapenstilstand, die woens dag in Moskou was gesloten na dat 'Pibe' zijn excuses had aange boden omdat hij niet met de ploeg, maar een dag later met een privé-jet naar Moskou was gevlo gen, is door de nieuwe desertie weer verbroken. De bestuurderen van Napels zitten met het nieuwe voorval duidelijk in de maag. Ze reageer den zichtbaar verward en nie mand wist of de grillige Argentijn vandaag met de selectie naar Bari vliegt, waar Napels morgen een competitiewedstrijd speelt. Voor de vierde wedstrijd in successie heeft de Braziliaanse nationale voetbalploeg geen doel punt kunnen maken. Een vriend schappelijke interland tegen Chi li eindigde donderdag in Belem in 0-0. Het gerucht gaat dat de bondscoach sinds september, Paulo Roberto Falcao. op het punt staat zijn ontslag in te die nen. Hij heeft ruzie met de Brazi liaanse bond, CBF. Steve Archibald is terug in de Schotse voetbalcompetitie. St. Mirren contracteerde vrijdag de oud-international voor een half miljoen gulden. Dat bedrag werd overgemaakt naar Espanol in Barcelona. Van de Luer in beroep tegen schorsing ZEIST (ANP) - De tuchtcommissie van de KNVB heeft Eric van de Luer van Roda JC voor vier duels geschorst. De middenvelder kreeg zondag, tijdens de tumultueuze slotfase van Feyenoord - Roda JC (2-1), de rode kaart van scheidsrech ter Reygwart nadat hij een overtre ding maakte op Harry van der Laan. Roda heeft inmiddels beroep aan getekend. zodat de schorsing voor lopig is opgeheven en Van de Luer zondag mag meespelen in de uit wedstrijd tegen FC Den Haag. De zaak wordt dinsdag 27 november mondeling behandeld in Zeist. ITAPARICA mannen, 400.000 guWen: Halve finaler W.lan- der (Zwe) - Koevermans (Ned) 6-4 6-3. Fihppmi u i (Uru) - Carbonell (Spa) 7-6 6-4 toestemming geven voor hij kan lqnden spelen. mannen. 850.000 gulden: Kwart-finates: •De Hongaar Lajos Nemeth leidt Hiasek (Zwi/7) - Ivanisevic (Joe/2) 4-1. Ivanisevic op woensdag 21 november in Rot- trekt zich terug, Nargiso (Ita) - larsson (Zwe) 6-3 terdam het kwalificatieduel voor de 3-6 6-3;_ eindronde van de Europese titel- strijd tussen Nederland en Grieken- J|ef (vs^ Temgsvan (Hon| M ,_5 Sukova land. Hij wordt aan de zijlijn geas- (Ts|(6)ReBe |VSl| 4.6 6.2 6.2 Paz (J San. sisteerd door zijn landgenoten La- (Spa/4) 4-6 7-5 6-4 Kwartfinales Grat jos Hartmann en Gyorgy Roxin. (Dui/1) - Zvereva (Sov/7) 6-0 6-1 De Nigeriaanse international Aloisius Agu heeft een contract ge tekend bij MW. De Maastrichtse eredivisievereniging heeft de Afri kaanse doelman aangetrokken, om dat er enige ontevredenheid bestaat over de prestaties van Erik de Haan en Theo van de Boogaard. Voorlopig staat Agu nog niet on der de lat. Het ministerie van Soci- STEUN DE GOOD OLD bezoek a.s. zondag de wedstrijd A.S.C.'V. 7.L. aanvang 14.30 Advertentie aangeboden door: SPORTSPECIALISTO®®

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19